MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Odin Online | 100 Cap | Only Chn | Yeni Eventlar | Drop Sistem | 28.12.2019
  SIZE OZEL PAYLAŞ KAZAN ETKİNLİĞİMİZE KATILIN!

  LINK: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  ODiN ONLiNE TRAILER
  ODiN ONLiNE TANITIM ViDEOSU

  ODiN ONLiNE TANITIM ViDEOSU #2
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  İşte buradayız! Odin Online!
  Neredeyse tüm serverların coin sistemi ile açılıp, oyuncuların sistemden sıkılınca bitmesinden sıkıldınız mı? Farklılığı ve profesyonelliği daha fazla beklemenize gerek yok. Bizler, Odin Network ailesi olarak, oyuncuların başka birşey istediği sonucuna vardık. Farklı capleri tercih eden bir çok farklı oyuncuyla konuşup fikirlerini aldık. Şuan hangi cap’e ihtiyaç var ve nasıl olmalı ? Sonunda, oyunumuzu 100 cap açmamız gerektiği kanısına vardık. Ve tabiki drop sistem ile. Birkaç düzenleme ile drop sistemide daha kaliteli ve eğlenilebilir hale getirdik.

  Odin’de, yeni oyun stili ve yeni etkinliklerimizle çok eğleneceksiniz. Farklı olduğumuzu oyun içerisindeki bazı etkinliklerin ödüllerinden de anlayacaksınız !

  Konumuz tam anlamıyla bitmediğinden dolayı, ilerleyen zamanlarda eksik kalan kısımları ekleyeceğiz.  Odin Online’ın açılışını memnuniyetle duyuruyoruz. Günlük yaşantınızı değiştirecek bir private server! Asla unutamayacağınız bir oyna-eğlen server ve kendimize özgü özelliklerimizle sizi bu müthiş dünyada farklı bir yere sürekleyeceğiz. Basitçe söylemek gerekirse, diğer serverların bazı özelliklerini alıp, daha iyi bir şekilde kullanılacağını düşündüğümüz sistemler olarak sizlere sunduk. Ayrıca size daha iyi bir senaryo sunmak için, ilk kez bizim serverımızda görebileceğiniz özelliklerde ekledik. Odin Online’dayken vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Ana HedeflerDeğerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  İlk Beta Süreci (Kapalı Beta) >Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Güvenlik önlemleri gereği kapalı beta gerçekleştirmeyeceğiz.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Açık Beta Süreci (Açık Beta) > 18.12.2019Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Başlangıç leveli 100 - Moon İtems- Free Silk - Sınırsız Gold - Sınırsız alchemy materyali

  Bu beta aşamasında, alchemy ve oyun içi dengeye önem vereceğiz. Katılmak için yapmanız gereken, clientımızı indirip herhangi bir id pw kombinasyonuyla giriş yapmak.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Son Beta Süreci (Level Betası) > 22.12.2019Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Başlangıç Leveli 1 - NPC items - Free Silk - Sınırsız Gold

  Çok fazla istek olduğu için böyle bir aşama eklemeyi mantıklı bulduk. Bu aşamada level kasarak, oyun başlangıcı için testler yapabileceksiniz.

  İlk 100 olan 10 oyuncumuza silk ödülü olacaktır.


  DETAYLI BETA BİLGİLENDİRMESİ


  - Beta süresince(kapalı beta hariç), server tüm oyunculara açık ve erişilebilir olacaktır.

  - Beta için kayıt olmanıza gerek yoktur. Beta clientına herhangi bir ID, PW kombinasyonuyla giriş yapabilirsiniz.

  - Server beta süresince günde bir yada birkaç kere güncelleme alabilir. Her restart yada updateden önce anons edeceğiz.

  - Yapılan değişiklikler Discord sunucusunda paylaşılacaktır.

  - Beta test oyuncusu olarak sizden, çalışmayan her sistemi ve karşılaştığınız her hatayı Discord sunucusundan rapor etmenizi istiyoruz.

  - Beta sürecinden sonra sadece Discord üzerinden iletişime geçebileceksiniz, Facebook vb. iletişim kanallarımız kapatılacaktır.


  Odin Online’ı 28.12.2019 - 19:00 GMT +3 tarihinde açmayı planlıyoruz. Olası değişiklikleri size sosyal medya kanallarımız ve Discord aracılığıyla aktaracağız.


  Cap / IrkDeğerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Topluluğun çoğunluğu 100 cap serverları sevdiği için Odin Online 100 cap olarak açılacaktır. Sadece Çin Irkının olacağı serverımızda, birçok yeni özellikle karşılaşacaksınız.  Mastery
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Oyunu daha eğlenceli kılabilmek adına mastery sınırımızı 330'a çektik.  En Yüksek ArtıDeğerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  +12  Guild/Union BilgilendirmesiDeğerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Guild açarken genelde level atlatmak için SP harcamanız gerekmektedir. Ama Odin Online’da sizi bu sıkıcı level atlatma aşamalarından kurtarıyoruz. Direk olarak 5 level guild açabileceksiniz.

  Guild oyuncu limiti 24 ve Union limiti 3 olacaktır.  Server RateleriDeğerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Başlangıç İtemleriDeğerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  En Yüksek Stack SayısıDeğerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  ParlamalarDeğerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  İlerleyen zamanlarda konumuza eklenecek.

  Odin Online'da alchemy sizi bir hayli zorlayacak. Diğer serverların aksine, kaliteli ve uzun soluklu bir macera için siz değerli oyuncularımızı düşünerek alchemy rateimizi biraz zor yaptık. Çeşitli görevler yaparak 10D Lucky Magic Powder elde edebileceksiniz. Ve ayrıca unutmayın ki immortal sadece silk ile elde edilmeyecek. Uniquelerden ve görevlerdende elde edebileceksiniz.  Oyun içerisindeki scrolların ikonlarını çok daha iyileri ile değiştirdik.  • Title Scroll:

  DW bankanın yanındaki Title NPC’sinden bu scrollara ulaşabilirsiniz. Size farklı bir görünüm kazandıracak olan onlarca farklı title mevcut

  • Skill Reset Scroll:

  Aynı buildi oynamaktan sıkıldınız mı ? Farklı şeyler mi denemek istiyorsunuz? Bu scrollar tamda sana göre! Skill Reset Scroll’u kullanıp oyun stilinizi değiştirin.

  • Stat Reset Scroll:

  Hybrid bow oynadığınız için guild bulamıyormusunuz ?(benim gibi :P) Belki de oyun içi stilinizi değiştirmenin vaktidir, tek tabanca :P Ya da bu scroll kullanıp statlarınızıda sıfırlayabilirsiniz

  • Job Penalty Remover:

  Silkroad’ın asıl amacı job sistemidir. Bizim için bu dahada önemli. Eğer 7 gün ceza süresi beklemek istemiyorsanız, bu scrollu kullanıp cezanızı sıfırlayın.

  • Guild Penalty Remover:

  Ekibinizi ya da guildinizi değiştirmek için 3 gün beklemek yerine, bu scrollu kullanıp anında başka bir ekibe veya guilde girebilirsiniz.

  • Model Switchers:

  Bazılarınızın 10D’nin kendi görünümünden hoşlanmadığının farkındayız. Bu kişiler için oyuna model switcherları ekledik. SoX Silahınızı envanterinizin ilk slotuna koyup scrollu kullanın ve değişimin tadına varın!
  Bizler paylaşmayı seven bir ekip olarak, günlük yayınlarda, görevlerde, uniquelerde ve eventlarda siz değerli oyuncularımıza bol bol silk dağıtacağız. Bununlada bitmedi! Discord kanalımızı hergün takip ederek binlerce silkin sahibi siz olabilirsiniz. Odin Online'da hiç donate atmayarak bile oyunun zevkine varabileceksiniz. Tamamen oyuncu yanlısı bir ekip olduğumuzu bizimle vakit geçirdikçe daha iyi anlayacaksınız.


  Kalıcı Bufflar

  Bunlar her zaman sahip olduğunuz normal bufflar. Fakat, artık gerçek birer bufflar. Ölsenizde, bilgisayar başında olmasanızda, ışınlansanızda hep üstünüzde olacaklar.
  Avatarlar

  Başkalarından farklı olmak isteyenler için bir çok avatar ekledik.  Dungeonlar

  Odin Online’da 2 tür dungeon mevcut.

  • Unique Dungeon:

  Burada günde 2 kere ayarlanmış şekilde, özel dropları olan uniqueler çıkacak. "UNIQUELER" bölümünde bu ödüller ile ilgili detaylı açıklamayı bulabileceksiniz.

  • Farming Dungeon:

  Normalden daha yüksek dropları olan ve çok daha güçlü yaratıklarda farmlamak için burayı kullanabileceksiniz.  "Saniye başı hasar ölçüsü", Saniyelik olarak Uniquelerin aldıkları hasarları, sadece ilk 8 oyuncuyu gösterecek şekilde tabloya yansıtır.
  İlk hafta oyunumuzda Kale Savaşı olmayacaktır. Size daha eşit şartlarda bir oyun sunabilmek için böyle bir önlem aldık. Bu sayede Kale Savaşında kullanacağınız eşyalara ve kendi itemlerinize odaklanabilmek için 2 haftalık bir süreciniz olacak.  Fortress Rank Sistemi

  Herkesi Kale Savaşına teşvik etmek için böyle bir rank sistemi geliştirdik. Her ayın sonunda, kale savaşı rankında birinci olan guild çok özel hediyeler alacak. Ödülleri daha sonra açıklayacağız. Ama kesinlikle emeklerinize değeceğinin garantisini verebiliriz.


  Size düşük fiyatlarla daha eğlenebileceğiniz bir ortam sunmak istediğimiz için, başlangıç paketlerine işinize yarayacak birçok şey ekledik.

  Special’ın işleyiş şeklini değiştirdiğimizi size sunmaktan gurur duyarız. Odin Online’da Job Savaşlarına odaklandık. Hergün, günde 2 kere Job Savaşı için Special yapılacak.  Bu ne demek ?

  Demek oluyor ki artık daha çok Job Savaşı ve daha çok eğlence olacak. Normalde diğer serverlarda, Special zamanında çekilen kervanlar daha fazla gold ve coin verir. Ama Odin Online’da Special zamanında kervan olmayacak! Evet doğru duydunuz, tam anlamıyla “kervan olmayacak”. Special zamanında, katlettiğiniz her düşman için gold ve özel eşyalar kazanacaksınız.

  Aynı zamanda Special’a özel görevler ile çok özel hediyeler kazanabileceksiniz. Kesinlikle eminiz ki, bu etkinliği kaçırmak istemeyeceksiniz.

  Kervan tarafında ise, çektiğiniz/kaçırdığınız her 10. kervan size 1 adet ilk derece Sos Box verecek . Bu sistemin biraz riskli olduğunu biliyoruz ama job’da hile yapanları hiç çekinmeden banlayacağımızı sizlere bildirmek isteriz.  Job Gelirleri

  Kervan limiti günlük 10 ile sınırlandırılmıştır.

  Oyun içerisindeki orjinal şehirden şehire olan kervan yollarını kullanacağız. Job’u aktif tutmak için, itemlerin npcye satış fiyatını değiştirdik. Buda demek oluyor ki oyunda gold elde edebileceğiniz tek yer job. Bu durumun job’u aktif tutacağına inanıyoruz çünkü sadece goldla elde edebileceğiniz bazı itemler olacak. Tüm job türleri için eşit bir job sistemi oluşturmaya çalıştık.

  Thiefler:

  Thiefler kaçırdıkları her 5 yıldız mal için 20m elde edecekler.

  Traderlar:

  5* Mal fiyatı: 30m

  Jangan’dan Downhang’a: 40m kâr elde edecekler.

  Jangan’dan Hotan’a: 70m kâr elde edecekler.

  Hunterlar:

  Jangan’dan Downhang’a: Partydeki her trader için 7m elde edecekler.

  Jangan’dan Hotan’a: Partydeki her trader için 12m elde edecekler.


  NOT: Thiefler en düşük golde alacaklar. Oyun içerisine koyduğumuz kutu sistemi yüzünden herkesin thief olmasını istemiyoruz. Jobu aktif tutmak için böyle bir önlem aldık. Ayrıca Hunterlarda en yüksek goldu elde edecekler.


  Farklı serverlarda aynı sox itemleri almaktan sıkıldınız mı ? Aynı sistem ? Biz bunu iyi yönde değiştiriyoruz. Tamamıyla Odin Online’a özel parlamalar ve dahası. Çoğu serverda SoS itemle, son seviye itemin arasında +1 fark olduğu için oyuncular SoS itemlere yönelmeyi gerekli bulmuyor. Odin Online’da bu itemleri değerli kılabilmek için “+2” olarak başlamayı uygun gördük. Şimdi SoX sistemimizi açıklama vakti!  Seal of Star Eşya(+2 Last Tier) (Takasa Açık):

  Bu doğru kankalar! +2 ! Hepinizin +1 SoX itemden sıkıldığını biliyoruz. Bize göre emeklerinize değmiyor. Bu yüzden ona biraz daha belirginlik kazandırmak istedik.

  Kısaca bu itemleri farmlayarak Sos Box’lardan elde edebilirsiniz ki, gelecek başlıklarda nasıl elde edeceğinizi açıklayacağız.
  90+ her mobun Sos Box düşürme şansı var. Item düşürme konusunda çok mu şanssızsın ? Merak etme, bu itemleri elde etmen için farklı yöntemlerde ekledik.  Seal of Moon Eşya(+3.5 Last Tier) (Takasa Açık):

  Yaptığımız herşeyi ve attığımız her adımı uzun soluklu bir server için hazırladık. Bu itemleri elde etmeniz biraz zor olacak. Moon Silahları sadece FGW’den elde edebileceksiniz.

  Moon Itemler içinse(Armor, Protector, Garment), Job Cave Uniques, Arabian Uniques bu uniqueler gibi High Tier Uniquelere odaklanmanız gerekecek. Bu uniquelerden elde edeceğiniz Moon Boxlarla bu itemlere ulaşabilirsiniz.

  NOT:Bu kutular ilk 3 hafta ulaşılabilir olmayacak, bunun yerine kestiğiniz High Tier uniquelerden Sos Box elde edeceksiniz.
  Seal of Sun Eşya(+5 Last Tier) (Takasa Kapalı):

  Moon eşyalarınızı upgrade sistemiyle Sun eşyalara çevirebileceksiniz. Aktivite bu itemleri elde etmenizdeki anahtar. Nerdeyse tüm etkinliklerde aktif olup bu eşyalara ulaşabileceksiniz. Gerekli materyalleri 6. hafta sonunda sizlere Discord Sunucumuzdan bildireceğiz.


  Oyunumuzu dengelemek adına skillerde bazı değişikliklere gitme gereği gördük ve bu değişiklikleri siz değerli oyunculularımızla paylaşıyoruz.  COLD
  - Cold elyakma süresi: 16 saniye
  - Firewalls/Icewalls aynı bekleme süresini paylaşacak. 10 saniye.


  LIGHT
  - Light elyakma süresi: 16 saniye
  - Force Piercing Force son seviye 18% den 19%'a yükseltildi
  - Son seviye walk speed 105%'e çıkarıldı
  - Son seviye cold meteor/nuke saldırı gücü light nukesine eşit.

  FIRE

  - Fire elyakma süresi: 16 saniye
  - Phy DMG increase buff'ı son seviye 9%'dan 13%'e çıkarıldı.


  FORCE
  - Force cure series: Aynı bekleme süresini paylaşıyorlar. 10'ar saniye
  - Impotent:80%'den 45'e
  - Weaken: 80%'den 60'a
  - Decay: 80%'den 60'a
  - Division 80%'den 55'e


  BICHEON
  - Summit & Depth Bicheon Force: Bonus 10% magical damage yükseltmesi eklendi.
  - Demon Blade Force: Knock Down Probability 50%'den 45%'e düşürüldü.
  - Ocean Blade Force: Knock Down Probability 50%'den 45%'e düşürüldü.
  - Flying Stone Smash ve Twin Energy Smash bekleme süreleri paylaştırıldı.


  PACHEON
  - Celestial Beast Arrow: Fear Debuff Lv 11 (20%)
  - Anti Devil Bow Strike: Extra Critical +10 (45)
  - Anti Devil Bow Annihilate: Extra Critical +10 (50)
  - Anti Devil Bow Demolition : Extra Critical +5 (50)
  - Increased Ice Hawk Attack rate 37>84


  Odin Online’da, birçok çeşit kutu bulunuyor.  Odin's Gift:

  Kullandığında, aşağıdaki itemlerden birini elde etme şansınız oluyor:


  Sos Silah Box(Tier 1):

  Bu kutu Sos Tier silah barındırıyor. %15 Sos Tier silah kazanma şansınız var. Özel görevlerden ve düşük tier uniquelerden bu kutuyu elde edebilirsiniz.


  Sos Silah Box(Tier 2):

  Bu kutu Sos Tier silah barındırıyor. %30 Sos Tier silah kazanma şansınız var. High Tier Uniquelerden elde edebilirsiniz.

  Sos İtem Box:

  Bu kutu Sos Tier item barındırıyor. %30 Sos Tier item kazanma şansınız var. Farmlayarak veya görevlerden elde edebilirsiniz.  Moon Box(Tier 1):

  Bu kutu Moon Tier item barındırıyor. %3 Moon Tier item kazanma şansınız var. 1-2 yıldız FGW ve High Tier uniquelerden elde edebilirsiniz.

  Moon Box(Tier 2):

  Bu kutu Moon Tier item barındırıyor. %8 Moon Tier item kazanma şansınız var. 3 yıldız FGWden elde edebilirsiniz.


  Moon Box(Tier 3):

  Bu kutu Moon Tier item barındırıyor. %15 Moon Tier item kazanma şansınız var. 4 yıldız FGW ve God Tier uniquelerden elde edebilirsiniz.
  Sun Box:

  Bu kutu Sun Tier item barındırıyor. %3 Sun Tier item kazanma şansınız var. Büyük açılıştan 6 hafta sonra açılacak ve elde edebileceğiniz yerleri size belirteceğiz.

  Görevlere Downhang'da bulunan Quest NPC'sinden ulaşabilirsiniz.

  Odin's Favor:
  5000 adet Sylakenth kestikten sonra Quest NPC'sinden 1 adet Sos İtem Box elde edeceksiniz.

  Hero's Path: 20 Tiger Girl, 20 Cerberus, 20 Ivy, 10 Demon Shaitan'a son vuruş yaptıktan sonra Quest NPC'sinden 500 Silk, 2 adet Sos Weapon Box elde edeceksiniz.

  Legend of Silkroad: 7 adet kervan teslim etme, koruma ve kaçırmada 1 adet Sos Item Box elde edeceksiniz. (Kervan limiti günlük 10 ile sınırlandırılmıştır.)


  Destiny: 5 Karkadaan, 5 Khlood, 5 Medusa, 10 Lord Yarkan'a son vuruş yaptıktan sonra Quest NPC'sinden 1000 Silk ve 2 adet Tier 2 Sos Weapon Box elde edeceksiniz.
  Silkroad’ın en önemli özelliklerinden biriside Honor Bufflarıdır. Bunun oyuncular için ne kadar önemli olduğunun farkındayız, bu yüzden eşit olması için bir sistem geliştirdik.

  Her job’un ilk 50si honor buffı almaya hak kazanacak. Ranklar her saat güncellenecektir.  Honor Point Nasıl Elde Edilir ?  • Jobbing:

  Jobdan elde ettiğiniz her başarılı kervan için bir honor puanı kazanacaksınız.

  • Job Kill:

  Special Job War süresince aldığınız her killden 3 Honor Point kazanacaksınız.

  Job’daki her katletmeniz için 1 honor puanı alacaksınız.

  8 saat boyunca job suit ile kestiğiniz kişiden sadece 1 kerelik puan alacaksınız.


  • Unique Kills:

  Her uniquenin kendine ait honor puanı olacak.  • Survival Event:

  Survivalda kestiğiniz her düşman size 1 honor puanı kazandıracak.

  Survivaldaki her ölüm sizde 1 honor puanı götürecek.

  Aynı kişiden 2 kere puan alabilirsiniz.

  Survivalda ilk 3e ekstra honor puanı verilecek.
  • Battle Arena:

  Battle Arenadaki her zaferinizden 8 puan elde edeceksiniz.

  • CTF:

  CTFdeki her zaferinizden 8 puan elde edeceksiniz.


  • Fortress War:

  Katlettiğiniz her düşman başına 3 honor puanı elde edeceksiniz.

  Kale Savaşında katletme sınırı yoktur.


  INT karakterler her zaman unique sahnesini domine ettiğinden ve bize göre bunun adil olmadığını düşündüğümüz için, bazı uniqueleri STR/INT olarak ayırdık. STR olanlar çok yüksek mag defansa sahip olacağı için INT karakterler tarafından katledilemeyecekler.  Ceplerimizi doldurmak için burada değiliz! Bu yüzden, Silk fiyatları diğer serverlara nazaran daha ucuz olacak. Aynı şekilde F10 fiyatlarıda yüksek olmayacak. Size düşük fiyatlarla, eğlenip vakit geçirebileceğiniz bir oyun sunuyoruz. Odin Online’da bir yandan eğlenirken, diğer taraftanda paranızı cebinizde tutabilirsiniz.


  Odin Online’da hem otomatik hemde manuel eventlar olacak.

  Söz verdiğimiz gibi oyunumuzu oynarken çok eğleneceksiniz.
  Manuel Eventler:

  İlk haftadan sonra, her haftasonu PvP ve Unique Eventi gerçekleştireceğiz. PvP Eventleri Cumartesi günleri ve Unique Eventleri Pazar günleri Kale Savaşı öncesi, gerçekleşecek.  Otomatik Eventler:

  Odin Online’a otomatik etkinlik botu eklenmiştir. Çoğunuzun bildiği üzere bu bot günlük olarak, önceden belirlenmiş etkinlikleri yaparak sizlerin her zaman keyifli dakikalar geçirmenizi sağlar. Ayrıca her etkinlik başına sizlere silk hediye edecektir.  Special Job War: Bu bizim kendi fikirlerimizden birisi. Special Zamanında katlettiğiniz her düşman için gold ve Honor Buff elde edeceksiniz. Special için özel bir görevde mevcut olacak ve size paha biçilemez ödüller elde etmenizde yardımcı olacak. Bu eventı kaçırmak istemeyeceğinizden kesinlikle eminiz!


  Maximum Level Eventı: Maximum level'e ulaşan ilk 300 kişiye silk ödülü olacaktır!
  KillTheBotEvent: İsminden de anlaşıldığı üzere, KilltheGM etkinliği ile aynı mantığa sahiptir. Her etkinlik saatinde, KillTheBotEvent 3 tur olarak tekrarlanacaktır ve her turda ödül vermeye devam edecektir. Notice yolu ile belirtilen alanda belirecek olan event botu yüksek bir can miktarına fakat ortalama bir defansa sahip olacaktır. Etkinliğin kazananı ise event botu ölmeden önce, öldürücü darbeyi vuran kişi(son vuran) olacaktır.

  Hide&Seek: Haritada bir yerlere saklanan etkinlik botumuzu bulan ve exchange atan ilk oyuncumuz kazanan ilan edilecektir. Reward: 100 silk.

  Survival Arena: Katılan herkesin peçe kullanmak zorunda olacağı, pvp yaparken aynı anda Honor Buff'ı için puanda kazanabileceğiniz eğlenceli bir alan.  Search&Destroy: Hedefiniz haritaya rastgele atılmış olan uniqueyi bulmak ve öldürmek. Uniqueyi kesen kişi kazanan olacaktır. Ödül 150 silk.

  LastManStanding: Etkinlik "Jangan Arena" içerisinde gerçekleşecek olup bu alana minimum 1 maksimum 40 oyuncunun alınması ile birlikte başlayacaktır. Etkinlik oldukça basit, sistem sizi otomatik olarak "Jangan Arena" bölgesine teleport eder. Bu alanda combat moduna geçmeniz gereklidir yani "Pvp Cape" takılı olması zorunludur. Etkinlik başladıktan sonra herkesinde tahmin edeceğe gibi x kişilik bir "Free For All" savaşı yani herkesin tek başına savaşacağı bir etkinlik başlar. Bu etkinlikten sağ çıkan oyuncumuz(en son canlı kalan) etkinliğin kazananı olacaktır. Ödül 100 silk.

  LuckyPartyNumber: Çok sevdiğimiz party numarası eventi. Amacınız sizden istenen party numarasını oluşturmak. Ödül: 50 silk.

  Lottery Event: Lottery NPC’sinden Lottery Ticket alarak bu evente katılabilirsiniz. Aldığınız ticketı envanterinizde tutmanız yeterli olacaktır. 10 kazanan olacak ve ödüller gayet doyurucu olacaktır.

  HWID Limit

  Adil bir oyun için pc limiti 2 olarak ayarladık.

  IP Limit

  IP başına konulan limit oyunumuzda 6dır.  Genel Yasaklamalar


  Mesaj Supportv1 tarafından (01 Ocak 2020 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki 2 üye Supportv1 isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  GNGR Demirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Aralık 2019
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  243
  Edilen Teşekkür 
   116
   Alınan Teşekkür  :  209
  R. Hali
  GNGR Demirci's: Happy

  Gayet anlaşılır. Açık net bir konu tanıtımı girilmiş elinize sağlık
  Mesaj GNGR Demirci tarafından (19 Aralık 2019 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir. Sebep: ,,,,

 4. Aşağıdaki 2 üye GNGR Demirci isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 5. #3
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı GNGR Demirci Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Gayet anlaşılır. Açık ve net bir konu tanıtımı girilmiş elinize sağlık
  Teşekkürler efendim. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

 6. #4
  Çeviri Takımı
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  12
  Mesajlar  
  168
  Edilen Teşekkür 
   76
   Alınan Teşekkür  :  68
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Kaliteli ve saygılı bir ekipleri mevcut, oyunlarına da iyi hazırlanmışlar. Başarılı olacaklarına inanıyorum

 7. #5
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı RanstaMonsta Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Kaliteli ve saygılı bir ekipleri mevcut, oyunlarına da iyi hazırlanmışlar. Başarılı olacaklarına inanıyorum

  Çok teşekkür ederiz efendim güzel yorumlarınız için.

 8. #6
  MaxiGamer
  CoolLemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Haziran 2019
  Oyun
  sro
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  11
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  2

  Yeni Special çok güzel olmuş ))

 9. Aşağıdaki üyeler CoolLemon isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 10. #7
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı CoolLemon Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Yeni Special çok güzel olmuş ))
  Teşekkür ederiz efendim

 11. #8
  MaxiGamer
  onurr052 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  06 Şubat 2019
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  5
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Güzel sistemi olan güzel bir servere benziyor Tanıtımı gayet net heyecanla bekliyoruz açılışı

 12. #9
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı onurr052 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Güzel sistemi olan güzel bir servere benziyor Tanıtımı gayet net heyecanla bekliyoruz açılışı
  Teşekkürler efendim güzel düşünceleriniz için. Bi mukabele bizde en az sizin kadar heyecanla bekliyoruz.

 13. #10
  MaxiGamer
  atakan537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  20 Ağustos 2012
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  8
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Bekliyoruz başarılar...

 14. #11
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı atakan537 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Bekliyoruz başarılar...
  Teşekkürler efendim.

 15. #12
  Çeviri Takımı
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  12
  Mesajlar  
  168
  Edilen Teşekkür 
   76
   Alınan Teşekkür  :  68
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Açık beta indirme linkleri ne zaman gelir?

 16. #13
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı RanstaMonsta Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Açık beta indirme linkleri ne zaman gelir?
  18.12.2019 öğlen saatlerinde hazır olur efendim.

 17. #14
  Çeviri Takımı
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  12
  Mesajlar  
  168
  Edilen Teşekkür 
   76
   Alınan Teşekkür  :  68
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Alıntı Supportv1 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  18.12.2019 öğlen saatlerinde hazır olur efendim.
  Teşekkür ederim

 18. Aşağıdaki üyeler RanstaMonsta isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 19. #15
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı RanstaMonsta Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Teşekkür ederim
  Rica ederim efendim.

 20. Aşağıdaki üyeler Supportv1 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Anabeth Online / 80 Cap / Free Silk / Drop Sistem 06.12.2019
  Konuyu Açan: Anabeth, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 23 Kasım 2019, 00:50
 2. Remax Online - 80 Cap | Drop Sistem | Job Sistem. 20.08.2019
  Konuyu Açan: kadir61, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 04 Ağustos 2019, 15:16
 3. Zafira Online | 100 Cap | CH&EU | iSRO Drop Sistem | 13.04.2019
  Konuyu Açan: Polovets, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 10 Nisan 2019, 16:16
 4. Cevaplar: 5
  Son Mesaj : 08 Nisan 2019, 18:23
 5. Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 12 Aralık 2018, 21:39

Bu Konu İçin Etiketler