MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    Dignitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6
     Alınan Teşekkür  :  3

Alıntı hakansa9590 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu inceledim server gayet güzele benziyor başarılar dilerim sanırım ben de başlayacağım

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı NoAmnesTy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Olsun güzel sistem orjinal i aratmıyacak şekilde tasarlanmış inşallah herşey istediğiniz gibi gider iyu başarılar dilerim

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Buyrun sizde gelin daha güzel olsun

- - - Güncellendi - - -

Alıntı dewilsqr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar çok güzel bir sistem bizde ekibimiz ile gelecegiz tüm delikanlı traderleri bekleriz������

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ekibinize ve size kapımız daima açık şimdiden hoşgeldiniz.

MaxiGamer
    Himmler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Eylül 2009
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     15
     Alınan Teşekkür  :  18
    R. Hali
    Himmler's: Hoşnut

Sağlam server, geliyoruz!
    Full Stack Developer

PHP ~ Node.js ~ AngularJS ~ Flutter ~ HTML/CSS

3. Aşağıdaki üyeler Himmler isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6

Alıntı byrocky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlam server, geliyoruz!

Değerli yorumunuz ve hakkımızda düşündükleriniz için teşekkür ederiz.

MaxiGamer
    selman12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Nisan 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  6
    R. Hali
    selman12's: Ho?nut

Oyunda starter pack varmıı varsa içeriği hakkında bilgilendirir misiniz ekipçe silk alımı için toplantı yapıyoruz.
    BUCA SPOR

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6

Alıntı selman12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunda starter pack varmıı varsa içeriği hakkında bilgilendirir misiniz ekipçe silk alımı için toplantı yapıyoruz.

Merhabalar bu gibi acil durumlarda Discord adresimizden anlık destek alabilirsiniz.

Discord Adresimiz : http://bit.ly/RolletDiscordd

Starter Packların görselini yoruma bırakıyorum.

Mesaj Dignitas tarafından (16 Ocak 2020 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.

MaxiGuard Coder
    sarkolata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mayıs 2009
    Konular 
    28
    Edilen Teşekkür 
     286
     Alınan Teşekkür  :  600
    R. Hali
    sarkolata's: Horny

Başarılar dilerim

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Busy night, but there's always room for another!!!!

8. Aşağıdaki üyeler sarkolata isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6

Alıntı sarkolata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılar dilerim

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim

MaxiGamer
    kingbow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Nisan 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     13
     Alınan Teşekkür  :  21

Herşey güzelde, ben sadece artı sınırını sevmiyorum bence ileride herkes max artı basma sınırına gelip eşit olmamalı daha yüksek artı basanla basamayan arasında rekabet olmalı ve diğerleride gaza gelmeli bunun için uğraşmalıdır ayrıca yüksek seviye artı basanlarda bir kez daha artı basmak isteyecek ve bazen silahı patlatacak. Orjinal sronun bir rekabetçi ortamıda bundan dolayıdır.
    LordMasteR

Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

11. Aşağıdaki üyeler kingbow isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6

Alıntı kingbow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşey güzelde, ben sadece artı sınırını sevmiyorum bence ileride herkes max artı basma sınırına gelip eşit olmamalı daha yüksek artı basanla basamayan arasında rekabet olmalı ve diğerleride gaza gelmeli bunun için uğraşmalıdır ayrıca yüksek seviye artı basanlarda bir kez daha artı basmak isteyecek ve bazen silahı patlatacak. Orjinal sronun bir rekabetçi ortamıda bundan dolayıdır.

Merhabalar + limiti koyulmadığında biraz fazla güç eşitsizliği oluşturabilir. Biz sizi anladık rekabet dinmesin uğraşan basmaya devam etsin diğer oyuncularda o amaca ulaşabilmek için çabalasın istiyorsunuz. Bu fikir rekabetten çok oyuncular arasındaki güç farkını artırdıktan sonra oyun içerisinde tatsızlıklara ve bizleri oyuncularımızın gözünde kötü pozisyona sokabilir. Değerli görüşleriniz için teşekkür ediyoruz.

MaxiGamer
    Zalatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     19
     Alınan Teşekkür  :  50

uniqlerin str versiyonu da var mı?

MaxiGamer
    Himmler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Eylül 2009
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     15
     Alınan Teşekkür  :  18
    R. Hali
    Himmler's: Hoşnut

Zamanı bekliyoruz
    Full Stack Developer

PHP ~ Node.js ~ AngularJS ~ Flutter ~ HTML/CSS

MaxiGamer
    Master Yi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Şubat 2018
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  7

İlk defa MaxiGuardlı bir sunucuda oynayacaktım, server online oldu 5 dakikanın ardından geri offline oldu ve sebebi MaxiGuard denildi Arkadaşlarımla programımı iptal etmiştim açılış için yazık oldu..

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     19

clienti indirdim rardan çıkarttım start dedim id pw yazdım maxiguard planı izin vermiyor falan dedi bir nevi limit hatası verdi ki daha char açamamışım serverda yani ilk girişim olacak,neyse discorda gireyim dedim girdim derdimi yazdım gmler papağan gibi sro clientlarınızı kapatın bütün charlardan çıkın falan yazıyorlar daha char açamadıkki dediğimiz halde bi de gitmiş discordu yavaş moda almış ama nasıl yavaş mod biliyo musunuz 6 saatte bir mesaj atabiliyorsun hayır böyle bir server konuya 60k kişi mi ne bakmış nasıl pc limit ip limit 1 olarak açılış yapmaz nasıl böyle dolar hata verir hakkaten inanılır gibi değil inşallah yarın millet yolun yarısındayken anca başlarız artık sıfır bir servera girmenin tadını alamadan.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6

Alıntı Zalatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    clienti indirdim rardan çıkarttım start dedim id pw yazdım maxiguard planı izin vermiyor falan dedi bir nevi limit hatası verdi ki daha char açamamışım serverda yani ilk girişim olacak,neyse discorda gireyim dedim girdim derdimi yazdım gmler papağan gibi sro clientlarınızı kapatın bütün charlardan çıkın falan yazıyorlar daha char açamadıkki dediğimiz halde bi de gitmiş discordu yavaş moda almış ama nasıl yavaş mod biliyo musunuz 6 saatte bir mesaj atabiliyorsun hayır böyle bir server konuya 60k kişi mi ne bakmış nasıl pc limit ip limit 1 olarak açılış yapmaz nasıl böyle dolar hata verir hakkaten inanılır gibi değil inşallah yarın millet yolun yarısındayken anca başlarız artık sıfır bir servera girmenin tadını alamadan.

Yaşanan durumlar ile alakalı sizi bilgilendireyim. Oyun açıldığında yurtdışından Maxiguard sistemi botnet saldırılarına maruz kaldı. Bu nedenle guard pasif duruma geçtiği için saldırı engellenip savuşturulduktan sonra Guard oyuncuları oyundaymış gibi farzettiği için Pc limit hatası aldınız. (Yani biz Pc limiti yanlış ayarlamadık.) Discordu yavaş moda almamızın sebebi çok fazla spam içerikli mesajlar atılmasıydı. Ama bunlardan bilginiz olmadan bu yorumu yaptığınız için sizi anlıyoruz ve hak veriyoruz. Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Master Yi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk defa MaxiGuardlı bir sunucuda oynayacaktım, server online oldu 5 dakikanın ardından geri offline oldu ve sebebi MaxiGuard denildi Arkadaşlarımla programımı iptal etmiştim açılış için yazık oldu..

Her sistemde belli başlı problemler bazı durumlarda baş gösterebilir. Bugün devletlerin websiteleri çeşitli gruplar tarafından kapatılırken devlet devlet haliyle bir yerden sonra karşı koyamıyor. Arkadaşınız ile olan programınıza üzüldük bizde istemezdik yarım saatlik bu kesintiyi yaşamayı. Ama Maxiguard ekibide oluşan bu duruma hızlı reaksiyon göstermeyi bildi. Oyunumuz stabil durumdadır umarım oyundasınızdır şayet bu 30 dakikalık kesinti için sizi kaybettiysek üzülürüz.
    Mesaj Dignitas tarafından (18 Ocak 2020 Saat 07:17 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Eylül 2017
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     19

ben tüketiciyim kardeşim burda sanki amatör iş yapıyomuş gibi davranmayın para kazanıyorsunuz bundan ben her sorundan sizi sorumlu tutarım saldırı falan beni ilgilendirmez önlemini alsaydın daha büyük bir guard firmasıyla çalışsaydın,bu silkroad private server sahipleri niye sürekli sanki hamachiden server açmış gibi davranıyorlar anlamıyorum sürekli bir anlayış beklemeler sanki iş yapmıyolar da aramızda oynamaya server açmışlar bi de anlayış göstermediğim için ben suçlu oluyorum iş yapıyosunuz burda iş şu kendi aramızda server açmışız gibi şu oldu napalım anlayış bu oldu ya biraz anlayış demeyi bırakın artık

Ayrıca spamı durdurmak için 6 saatte bir mesaj moduna alınmaz hiçbir dc serveri 6 saatte bir mesaj atabilecek moda almak yazacağını yazdın başka soru sorma hatta faydalı bilgin varsa onu bile verme biz bu işi çözene kadar bas git demektir