MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    Dignitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6
     Alınan Teşekkür  :  3

Alıntı Zalatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben tüketiciyim kardeşim burda sanki amatör iş yapıyomuş gibi davranmayın para kazanıyorsunuz bundan ben her sorundan sizi sorumlu tutarım saldırı falan beni ilgilendirmez önlemini alsaydın daha büyük bir guard firmasıyla çalışsaydın,bu silkroad private server sahipleri niye sürekli sanki hamachiden server açmış gibi davranıyorlar anlamıyorum sürekli bir anlayış beklemeler sanki iş yapmıyolar da aramızda oynamaya server açmışlar bi de anlayış göstermediğim için ben suçlu oluyorum iş yapıyosunuz burda iş şu kendi aramızda server açmışız gibi şu oldu napalım anlayış bu oldu ya biraz anlayış demeyi bırakın artık

Ayrıca spamı durdurmak için 6 saatte bir mesaj moduna alınmaz hiçbir dc serveri 6 saatte bir mesaj atabilecek moda almak yazacağını yazdın başka soru sorma hatta faydalı bilgin varsa onu bile verme biz bu işi çözene kadar bas git demektir

Önerisi olan derdini paylaşmak isteyen özel mesaj yolu ilede bize ulaşabiliyordu zaten. Sizinle daha fazla münakaşaya girmeyi kendime uygun görmüyorum.

MaxiGamer
    Neweyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Şubat 2016
    Oyun
    Sro
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     76
     Alınan Teşekkür  :  44

Şu küfür edenlere çare bulsanız iyi olucak adam adres istiyor gel dövüşelim diye
    Mesaj Neweyes tarafından (10 Mart 2020 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    Ma Via - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2

Tanıtım konusu daha özenli hazırlanabilirdi. Başarılar. Her şey gönlünüzce olur umarım.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6

Alıntı Neweyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.maxigame.com/forum/t/260...i-17-ocak-2020

https://www.maxigame.com/forum/t/260...r-full-aktivit

https://www.maxigame.com/forum/t/260...-open-24012020

https://www.maxigame.com/forum/t/260...ikler-24012020

Bu ngu iyi kandırıyor milleti ulan hepsinde aynı free stylesı kullanmış tasarım diye yutturmuş paralarını almış bune tüm oyunların logo aynı.. Bu adamın kardeşi ölünce hiç video işinden anlamadığı halde nette bulduğu videoları birleştirip millete montaj yapıyorum diye yutturmasıda ayrı olay...

Bizi kimsenin kandırdığı yok. Yapılan herşey bize gösterildi beğenmediğimiz herşey değiştirildi veya tekrar yapıldı. İçimize sinmeyen hiçbirşey olmadı. Biz aldığımız hizmetten yana bir problem yaşamadık. Ngu ile bir problemin varsa kendisine iletebilirsin. Yorumunuzu çok alakasız bulduk ama yinede sağolun

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Ma Via Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanıtım konusu daha özenli hazırlanabilirdi. Başarılar. Her şey gönlünüzce olur umarım.

Teşekkür ederiz sağolun

GRAFİKER
    nevfell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2010
    Oyun
    Grafiker - Cinema3d
    Konular 
    134
    Edilen Teşekkür 
     1,026
     Alınan Teşekkür  :  565
    R. Hali
    nevfell's: Cool

Başarılarınızın devamını diliyorum.
    Youtube Kanalımıza Abone Olun : www.youtube.com/iMaxiGame

Facebook Sayfamızı Beğenin :
    www.facebook.com/MaxiGame

Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

Silkroad Afiş Logo Grafik Tasarım: www.maxigame.com

Ne Mutlu Türküm Diyene...[M.Kemal Atatürk]

Bölüm Görevlisi
    Promaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    26
    Edilen Teşekkür 
     294
     Alınan Teşekkür  :  240
    R. Hali
    Promaker's: Happy

Güncelleme başarılı. Güvenilir bir ekiptir, kimseye eyvallahı olmayan. Tavsiyemdir.
    https://www.maxigame.com/forum/signaturepics/sigpic77256_2.gif

Bilgi, paylaştıkça çoğalan hazinedir !

7. Aşağıdaki üyeler Promaker isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Özel Üye
    xTrip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    28 Temmuz 2016
    Oyun
    SILKROAD
    Konular 
    586
    Edilen Teşekkür 
     235
     Alınan Teşekkür  :  200
    R. Hali
    xTrip's: Mashed

server kaç aydır açık sanırım başlıyorum bugün bakalım
    http://i53.tinypic.com/2q0tzbq.png

MaxiGamer
    hakcay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Nisan 2019
    Oyun
    Silkroad Online (PvpServer)
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  2

ßaşladıysan Nickini özelden atar msn kardo ? ßeraber takılalım

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6

Alıntı nevfell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılarınızın devamını diliyorum.

Teşekkür ederim sağolun

- - - Updated - - -

Alıntı Coded By Promaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncelleme başarılı. Güvenilir bir ekiptir, kimseye eyvallahı olmayan. Tavsiyemdir.

Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum Tuna bey

- - - Updated - - -

Alıntı xAyKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    server kaç aydır açık sanırım başlıyorum bugün bakalım

Oyunumuz 3. Ayını tamamladı. Daha önceki Projemiz 3 sene sürmüştü. 3 Senenin ardından işlerimizin verdiği yoğunluk neticesinde bir tarih duyurarak iş ahlakına uygun bir şekilde çekilmiştik. Bu proje için yolun daha çok başındayız. Yıllarca Silkroad oynatmak istiyoruz umarım beğenirsiniz.

- - - Updated - - -

Alıntı hakcay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ßaşladıysan Nickini özelden atar msn kardo ? ßeraber takılalım

Oyun içerisinde çok sıkı dostluklar kuruluyor bunlara şahit oluyoruz. Oyuna dahil olduğunuzda ahlaki anlamda iyi bir oyuncuysanız bütün birlikler size kucak açacaktır mutlaka. Umarım arzu ettiğiniz Silkroad deneyimini size yaşatabiliriz.

MaxiGamer
    jenov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2014
    Oyun
    Silkroad online aries bow
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Bu yorum rollet e özgü değil çoğunluk oyun ararken şu sıralar buraya baktığı için buraya yazıyorum.Çıldırmıycam ya abi elinizi vicdanınıza koyun yıllardır serverlar açılıp kapanıyo ciddi ciddi hiç sebebini düşündünüz bu oyuncular niye gelmiyo?Gerçekten yani pek çok pvp server ın yazdığı gibi değil gerçek emeği saygı lazım ben böyle 1 server bulmuştum onuda parayı basıp data dosyasını sonradan ispanyollar aldı ondan 1-2 yıl sonrada toplamda 17 YIL süreci olan bi server kapandı türkiye değil artık bütün dünya biliyodu o server ı discorda hala insanlar gm lerini bi şekilde ulaşıp serverı açmalarını hatta maddi destek yada data dosyasını satmalarını istiyolardı,sorun neydi bilmiyorum ama discordu dahi bu yoğun durumdan ötürü sonradan kapattılar ve artık ulaşılmıyo,kapandı hem o serverda,hemde olması gerekenleri yazıcam ve inşallah da ilerde bi zaman ne kadar emeğimi alır bilmiyorum ama belkide ben açıcam tekrardan benzer bi server.
    1.Emeğin karşılığı rebirth sistemidir.Her oyuncu donate atamaz yada bir oyuncu bir kaç alanda yükselip çoğu ödülü alıp daha da yükselince diğerleri pek bişey alamıyor ve oyuna shift delete atıyo,bundan ziyade olmazsa olmaz herkesin eşit hakta en çok emeği geçenin kazandığı sistem rebirth sistemidir.
    Peki nedir rebirth?Rebirth sınırı 9000 ve üzeri belirlene bilecek charınızı tekrardan doğurma sistemidir.Çalışma mantığı şöyle son lvl e geldiğinizde siteden giriş yapıp char sayfanıza gelip char'i seçip rebirth dersiniz ve karakteriniz 1 lvl e düşer fakat char 1 lvl e düştüğünde son lvl da açmış olduğunuz bütün skiller açıktır ve tekrardan kastığınızda mastery de tekrardan vererek var olan skillerin üzerine yenisini açabiliyosunuz(örn:glavie +fire+buz açtın rebirth yaptın,lvl 1 de glavie +fire+ buz açtığın kadar üzerine elektrik bow skilleri kılıç skilleri artık hangisini istersen açabiliyosun)ama güzel yanı esasen skill açmanın artışında değil zaten ortalama 6-7 rebirth de her sınıfın skilleri fulleniyo sistemin güzelliği attığınız rebirth başına fazladan +3/+5 stat point vermesi(örn:110 caplık bir server ele alırsak 110 lvl için 110 kez stat vermek demektir ilk rebirth ünü yaptığınızda toplamda 111 stat point olucak,bi düşünün emek verip 400 rebirth yaptığınızı ve fazladan statları str ye verdiğinizi hayal edin kaç k canınız olurdu) bence bu olay tamamen emek ve belli bi stat a ulaşınca alıcağınız hazzı düşünün ayrıca stat sadece can değil int te verilebilir ve bu 2 si her türlü damage de etki ediyo.yine bu sistem aşağıda bahsediceğim herhangi bir puan yada coin sistemine bağlı kılına bilir örn:rebirth başı 35 coin/point vs artık ne olursa
    2.si vote yani oy veya benzeri bi puan türünde(misal holy water unig coin de olabilir vote yerine)toplana bilecek bireysel veya pt ile girilebilecek ve bu puanlarla yada coinlerle aşırı dallanıp budaklanmadan başka çok farklı para sistemleri oyuna girmeden gerçekten güzel itemler alabiliyo olmak.Yine bunuda örnekle açıklayım 3 npc olduğunu düşünün 1 i avatarlar,toplayıcı petler ve saldıran petler satıyo.2.npc +10 ile +40 arası bütün son degree de silahlar ve kıyafetleri satıyo.3.npc de takıları satıyo yine +10-+40 aralığı istenirse full blue,blue ların hepsi %100 yada ayarlanabilen itemler) bu bahsettiğim örnek site içinden de olabilir elbette kapanan serverda site içinden di ve adamlar donate i yani ücret verilerek alınan para sistemini bu sisteme eklemiş emek verenle donate atanı aralarında dünyalar olucak kadar fark yaratmamışlardı.yani donate atan daha erken erişiyo ise emek verende bu açığı 1 hafta ile 15 gün aralığında oyunu oynayarak kapatıyo idi bu sayede sürekli bi pazar dengesi ve hero dengesi vardı.ayrıca donate atmış kullanıcıda memenuniyetsiz yaşamıyodu.Tabi bu sistem için hassas bi miktar dengesi uyguluyolardı örneğin +10 silahı toplanda 1500 gold coin e alıyosanız npc den +40 ın değiri 500.000 gold coin di yada full blue bi +40 1.000.000 gold coin değerinde idi yani sen kas sabah akşam uniq kes biriktir itemini al avatarını al güçlen EMEĞİNİN KARŞILIĞI yada paran mı var donate at fazladan 150.000 coin nin olsun gibi,
    3.sü gerçekten aktif gm ler ben bir aktif gm gördüm oyunda adam şunu yapıyodu stallar daki koyulan itemlerin fiyatını kontrol edip çekilen kervanlarda bi şehirden diğerine görülen kervanın verdiği karı haftadan haftaya düzenliyodu işte aktif gm budur.aktif gm özel etkinliği aşırı özelleştiren değil,herkesi aynı haz seviyesinde tutabilendir.
    Bunların dışında birde her pvp oyuncusu eski olmaya bilir yeni nesilide düşünerek haritanın üzerine uniq lerin çıktığı noktalara az miktarda işaret atılması uygun olabilir ve uniq spawnlarının sayısı elbette fazla olmalı uniq kesmek için gittiğinde 1 uniq bulan ve kesemediği için hevesi kırılmayan yoktur içinizde işte oyuncu bunu yaşamamalı dağınık bi şekilde 1 uniq yerine aynı uniq 5 tanesi farklı yerlerde çıkmalı
    Harici kale savaşları item droplar vs bunlar yine oyuncu nabzına göre free ayarlanmış olabilir ama bence ilk 2 özellik keinlikle olmalı okuyan herkes e teşekkürler.ayrıca yazılımdan iyi anlayan biri bana ulaşırsa en mükemmel serverı bizzat kendim açıcam yılların birikimiyle(rufesercan@gmail.com) burdan yazabilirsiniz

MaxiGamer
    EoPhy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Temmuz 2019
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

as babbaaa

MaxiGamer
    siyahcani1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Ekim 2010
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

güzel server 4 aydır sorunsuz işliyor

MaxiGamer
    ifekinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Mayıs 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

wow çok iyi

MaxiGamer

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6

Alıntı jenov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yorum rollet e özgü değil çoğunluk oyun ararken şu sıralar buraya baktığı için buraya yazıyorum.Çıldırmıycam ya abi elinizi vicdanınıza koyun yıllardır serverlar açılıp kapanıyo ciddi ciddi hiç sebebini düşündünüz bu oyuncular niye gelmiyo?Gerçekten yani pek çok pvp server ın yazdığı gibi değil gerçek emeği saygı lazım ben böyle 1 server bulmuştum onuda parayı basıp data dosyasını sonradan ispanyollar aldı ondan 1-2 yıl sonrada toplamda 17 YIL süreci olan bi server kapandı türkiye değil artık bütün dünya biliyodu o server ı discorda hala insanlar gm lerini bi şekilde ulaşıp serverı açmalarını hatta maddi destek yada data dosyasını satmalarını istiyolardı,sorun neydi bilmiyorum ama discordu dahi bu yoğun durumdan ötürü sonradan kapattılar ve artık ulaşılmıyo,kapandı hem o serverda,hemde olması gerekenleri yazıcam ve inşallah da ilerde bi zaman ne kadar emeğimi alır bilmiyorum ama belkide ben açıcam tekrardan benzer bi server.
    1.Emeğin karşılığı rebirth sistemidir.Her oyuncu donate atamaz yada bir oyuncu bir kaç alanda yükselip çoğu ödülü alıp daha da yükselince diğerleri pek bişey alamıyor ve oyuna shift delete atıyo,bundan ziyade olmazsa olmaz herkesin eşit hakta en çok emeği geçenin kazandığı sistem rebirth sistemidir.
    Peki nedir rebirth?Rebirth sınırı 9000 ve üzeri belirlene bilecek charınızı tekrardan doğurma sistemidir.Çalışma mantığı şöyle son lvl e geldiğinizde siteden giriş yapıp char sayfanıza gelip char'i seçip rebirth dersiniz ve karakteriniz 1 lvl e düşer fakat char 1 lvl e düştüğünde son lvl da açmış olduğunuz bütün skiller açıktır ve tekrardan kastığınızda mastery de tekrardan vererek var olan skillerin üzerine yenisini açabiliyosunuz(örn:glavie +fire+buz açtın rebirth yaptın,lvl 1 de glavie +fire+ buz açtığın kadar üzerine elektrik bow skilleri kılıç skilleri artık hangisini istersen açabiliyosun)ama güzel yanı esasen skill açmanın artışında değil zaten ortalama 6-7 rebirth de her sınıfın skilleri fulleniyo sistemin güzelliği attığınız rebirth başına fazladan +3/+5 stat point vermesi(örn:110 caplık bir server ele alırsak 110 lvl için 110 kez stat vermek demektir ilk rebirth ünü yaptığınızda toplamda 111 stat point olucak,bi düşünün emek verip 400 rebirth yaptığınızı ve fazladan statları str ye verdiğinizi hayal edin kaç k canınız olurdu) bence bu olay tamamen emek ve belli bi stat a ulaşınca alıcağınız hazzı düşünün ayrıca stat sadece can değil int te verilebilir ve bu 2 si her türlü damage de etki ediyo.yine bu sistem aşağıda bahsediceğim herhangi bir puan yada coin sistemine bağlı kılına bilir örn:rebirth başı 35 coin/point vs artık ne olursa
    2.si vote yani oy veya benzeri bi puan türünde(misal holy water unig coin de olabilir vote yerine)toplana bilecek bireysel veya pt ile girilebilecek ve bu puanlarla yada coinlerle aşırı dallanıp budaklanmadan başka çok farklı para sistemleri oyuna girmeden gerçekten güzel itemler alabiliyo olmak.Yine bunuda örnekle açıklayım 3 npc olduğunu düşünün 1 i avatarlar,toplayıcı petler ve saldıran petler satıyo.2.npc +10 ile +40 arası bütün son degree de silahlar ve kıyafetleri satıyo.3.npc de takıları satıyo yine +10-+40 aralığı istenirse full blue,blue ların hepsi %100 yada ayarlanabilen itemler) bu bahsettiğim örnek site içinden de olabilir elbette kapanan serverda site içinden di ve adamlar donate i yani ücret verilerek alınan para sistemini bu sisteme eklemiş emek verenle donate atanı aralarında dünyalar olucak kadar fark yaratmamışlardı.yani donate atan daha erken erişiyo ise emek verende bu açığı 1 hafta ile 15 gün aralığında oyunu oynayarak kapatıyo idi bu sayede sürekli bi pazar dengesi ve hero dengesi vardı.ayrıca donate atmış kullanıcıda memenuniyetsiz yaşamıyodu.Tabi bu sistem için hassas bi miktar dengesi uyguluyolardı örneğin +10 silahı toplanda 1500 gold coin e alıyosanız npc den +40 ın değiri 500.000 gold coin di yada full blue bi +40 1.000.000 gold coin değerinde idi yani sen kas sabah akşam uniq kes biriktir itemini al avatarını al güçlen EMEĞİNİN KARŞILIĞI yada paran mı var donate at fazladan 150.000 coin nin olsun gibi,
    3.sü gerçekten aktif gm ler ben bir aktif gm gördüm oyunda adam şunu yapıyodu stallar daki koyulan itemlerin fiyatını kontrol edip çekilen kervanlarda bi şehirden diğerine görülen kervanın verdiği karı haftadan haftaya düzenliyodu işte aktif gm budur.aktif gm özel etkinliği aşırı özelleştiren değil,herkesi aynı haz seviyesinde tutabilendir.
    Bunların dışında birde her pvp oyuncusu eski olmaya bilir yeni nesilide düşünerek haritanın üzerine uniq lerin çıktığı noktalara az miktarda işaret atılması uygun olabilir ve uniq spawnlarının sayısı elbette fazla olmalı uniq kesmek için gittiğinde 1 uniq bulan ve kesemediği için hevesi kırılmayan yoktur içinizde işte oyuncu bunu yaşamamalı dağınık bi şekilde 1 uniq yerine aynı uniq 5 tanesi farklı yerlerde çıkmalı
    Harici kale savaşları item droplar vs bunlar yine oyuncu nabzına göre free ayarlanmış olabilir ama bence ilk 2 özellik keinlikle olmalı okuyan herkes e teşekkürler.ayrıca yazılımdan iyi anlayan biri bana ulaşırsa en mükemmel serverı bizzat kendim açıcam yılların birikimiyle(rufesercan@gmail.com) burdan yazabilirsiniz
    Biraz uzun ve farklı bir yaklaşım olmuş yorumunuz için teşekkür ediyorum

MaxiGamer
    kelav41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Haziran 2020
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0