MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa Birinci 234

MaxiGamer
    agunduz16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Temmuz 2020
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

güzel servere benziyor

MaxiGamer
    thealiyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Ağustos 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

güzel oyun

MaxiGamer
    zarox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Ekim 2020
    Oyun
    SİLKROAD
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

+ Rate biraz daha kolay olabilirdi

MaxiGamer
    Adamin Dibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Ağustos 2020
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     14
     Alınan Teşekkür  :  6

Alıntı zarox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + Rate biraz daha kolay olabilirdi
    Kolay olmasa da elixir ve stone drop rateyi 100x yapsalar yetecek.

MaxiGamer
    SagoKafKefMF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Nisan 2009
    Oyun
    TRsilkroad
    Konular 
    9
    Edilen Teşekkür 
     235
     Alınan Teşekkür  :  51
    R. Hali
    SagoKafKefMF's: Devilish

hayırlı olsun düzele benziyor denemek isterim ama tek başıma sro oynamak sıkıcı geliyor oynamak isteyen var mı ?
    http://www.speedtest.net/result/969952174.png
    eski nick = can_yakar

MaxiGamer
    Depwep1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Kasım 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  4

???????

MaxiGamer
    SagoKafKefMF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Nisan 2009
    Oyun
    TRsilkroad
    Konular 
    9
    Edilen Teşekkür 
     235
     Alınan Teşekkür  :  51
    R. Hali
    SagoKafKefMF's: Devilish

c8 hatası veriyor launcher yok client den giriyorum c8
    http://www.speedtest.net/result/969952174.png
    eski nick = can_yakar

MaxiGamer
    lenin046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Kasım 2020
    Oyun
    sılkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

yargısız infazların emeklerin çöp oldugu 20k sılk yatırılıp çarımın içerisinde silk varken herşeyimi banlayan saygı değer bir GM arkadas var oyuna küfür yok aşağılama yok yada herhangi bir küfür yok ama GM arkadaş öz eleştrilere kapalı birisi ve direk ban atıp emeğinizi ve paranızı çöp edecek bir arkadaş hatta bununlada kalmayıp DC den engelleyecek kadarda şerefli bir arkadaş neden dediğimde ise daha bol oyunculu Sw de oyna diye ban attım diyecek kadar da iyi bir arkadaş ama sen benim emeğimi çöp edemezsin kardeşim sw ni ben bırakırsam yada küfür yada aşağılayacak bir söylemde bulunursam ban atarsın ama sen şuan parayı vurup keyfi çatmış bir insansın ve bizler yani playerler gram değerli değil onun için bu zamana kadar hiç 1 kelime dahi etmedim ama bu şekilde devam edersen senin oynun sadece vurgunculuk para gelsinde nerden gelirse gelsinden başka birşey değil silk yatırırken iyi para öderken kralsın ama eleştiri yaparken nekazet kuralları içerisinde direk ban atacak kadarda düşürmüşün kendini ONUN İÇİN SENİN BU OYUNUN ÇÖP OLMUŞTUR ŞU SAATTEN SONRA ORDAKİ HİÇBİR PLAYER IN ÖNEMİ YOK SENİN İÇİNDE SADECE PARA HIRSI OLAN BİR GM KONUMUNDA BİR İNSANSIN BUNLARI UNUTMA BEN HAKKIMI EMEĞİMİ HELAL ETMİYORUM SİZLERE DE TAVSİYEM KESİNLİKLE PARA YATIRMAYIN GM KENDİ ELİ İLE KENDİNİ BİTİRDİ !!!!!

- - - Güncellendi - - -

KESİNLİKLE OYNANMAYACAK PARA YATIRILMAYACAK BİR SW SAKIN PARANIZI YATIRMAYIN !!!!

MaxiGamer
    Dignitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Aralık 2019
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     6
     Alınan Teşekkür  :  3

Alıntı siyahcani1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel server 4 aydır sorunsuz işliyor
    Teşekkür ederim sağolun.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı SagoKafKefMF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    c8 hatası veriyor launcher yok client den giriyorum c8

sro_client.exe'den giriş yapıyorsanız c8 hatası verir. Silkroad.exe'yi bilgisayarınızda bulunan Defender veya virüs tarayıcısı engellemiş olabilir. Client dosyaları tamamıyla temizdir güvenle kullanabilirsiniz.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı lenin046 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yargısız infazların emeklerin çöp oldugu 20k sılk yatırılıp çarımın içerisinde silk varken herşeyimi banlayan saygı değer bir GM arkadas var oyuna küfür yok aşağılama yok yada herhangi bir küfür yok ama GM arkadaş öz eleştrilere kapalı birisi ve direk ban atıp emeğinizi ve paranızı çöp edecek bir arkadaş hatta bununlada kalmayıp DC den engelleyecek kadarda şerefli bir arkadaş neden dediğimde ise daha bol oyunculu Sw de oyna diye ban attım diyecek kadar da iyi bir arkadaş ama sen benim emeğimi çöp edemezsin kardeşim sw ni ben bırakırsam yada küfür yada aşağılayacak bir söylemde bulunursam ban atarsın ama sen şuan parayı vurup keyfi çatmış bir insansın ve bizler yani playerler gram değerli değil onun için bu zamana kadar hiç 1 kelime dahi etmedim ama bu şekilde devam edersen senin oynun sadece vurgunculuk para gelsinde nerden gelirse gelsinden başka birşey değil silk yatırırken iyi para öderken kralsın ama eleştiri yaparken nekazet kuralları içerisinde direk ban atacak kadarda düşürmüşün kendini ONUN İÇİN SENİN BU OYUNUN ÇÖP OLMUŞTUR ŞU SAATTEN SONRA ORDAKİ HİÇBİR PLAYER IN ÖNEMİ YOK SENİN İÇİNDE SADECE PARA HIRSI OLAN BİR GM KONUMUNDA BİR İNSANSIN BUNLARI UNUTMA BEN HAKKIMI EMEĞİMİ HELAL ETMİYORUM SİZLERE DE TAVSİYEM KESİNLİKLE PARA YATIRMAYIN GM KENDİ ELİ İLE KENDİNİ BİTİRDİ !!!!!

- - - Güncellendi - - -

KESİNLİKLE OYNANMAYACAK PARA YATIRILMAYACAK BİR SW SAKIN PARANIZI YATIRMAYIN !!!!

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ama bazı noktalarda hatalarınız var. Belkide bilerek yalan söylüyorsunuz bilemiyorum. Sizi hatırlıyorum. Oyunu bir dönem oynadınız. Bir dönemden sonra Türkiye'de her private serverın yaşadığı oyuncu sayısındaki düşüşü bizlerde sert bir şekilde yaşadık. Bu düşüşü yaşadığımızda hiçbir şekilde oyunu ilgisiz bırakmadık. Her ay sürekli oyuna dengeyi ve oyun deneyimini yıpratmayacak şekilde yenilikler kattık. Katmayada devam ediyoruz. Oyuncu sayısında düşüş yaşadığımız dönemde yüzlerce oyuncu gibi sizde gitmiştiniz. Uzun süredir oyuna giriş yapmamıştınız. Bu sizin en doğal hakkınızdır. Ne ben size zorla Rollet Online'ı oynatabilirim nede bir başkası.

Rollet Online sunucusuna ciddi emekler verdim. Maddi veya manevi hiçbirşeyden hiçbirzaman kaçınmadım. Sen beni tanımıyorsun, bende seni tanımıyorum. Senin veya başka oyuncuların bu oyuna yaptıkları ödemeler hiçbirzaman umrumda olmadı. Bu işi para kazanma adı altında yapsaydım Rollet Online 80 Cap - 90 Cap - 100 Cap - 110 Cap şeklinde farklı farklı serverlarımı görebilirdin. Yukarıda her kelimende kötülediğin sunucuda kazanımların, emeklerin herzaman seninleydi. Bugün 11 ayı geçmiş 80 Cap Emek serverdan bahsediyoruz. Hala daha kazanımların oyunda duruyor.

Türkiye'de aşağılama kompleksine bürünmüş ciddi sayılabilecek oranda bir kitle mevcut. Oyunu geliştirmek, sunucu ile ilgilenmekten ziyade, bu komplekse bürünmüş insanlarla uğraşmak malesef bizi yoruyor.

Oyuna öğle saatlerinde girdin ve şehrin bir miktar boş olduğunu gördün. Uzun zamandır oyunda bulunmadığın için oyuncuların nerede ne yaptıklarını dair hiçbir fikrin yoktu. Kendi kendine tamam bu server ölmüş yakında kapanır düşüncesiyle global sallamaya başladınız. Aslında oyunun düzeni gündüz tamamen botlayıp kaynak kazanmaya, akşam taş üstünde taş bırakmayacak mücadeleler üzerine kurulu. Yani oyunda bulunduğunuz saatte slotlara gidip bakmış olsaydınız, oyunun sizi gayet tatmin edecek dolulukta olduğunu görürdünüz.

Farzedelim ki sunucuda hiç oyuncu yok. Sunucu batmış, bitmiş dermanı kalmamış. Sizin oyunda bu swde player kalmamış ? - Downhanga gelin şunu vereceğim- Downhanga gelin bunu vereceğim

tarzında yazı yazmanızın bize bir faydası varmı ? Size bir faydası varmı?

Gittiniz bir mekana içi bomboş 1 tane müşterisi yok. Sokakta avaz avaz bu mekanda kimse yok, kimse kalmamış, kötü bu mekanmı diyorsunuz ? Neden böyle davranışlara gerek duyuyorsunuz ki. Seni tatmin etmedimi istersen oynamazsın. İstersen tanıdığına verirsin itemlerini başka oyunlarda oynarsın. Bu tarzda attığın globalleri sunucunun ve şahsımın haketmediğini düşünüyorum. Oyunu severek oynayan insanların heveslerini indirgiyorsun. Aslında doğru olmayan şeyleri oyunda global atarak insanları ve beni rahatsız ediyorsun. Yazımın ortalarında söylediğim gibi beni tanımıyorsun. Bende seni tanımıyorum. Senin hiçbirzaman paran ile ilgilenmedim. Paran ile ilgileniyor olsaydım yukarıdaki yorumda kötülediğin sunucuyu en zor günlerinde kapatıp giderdim. Benim için tutku bu. İnanmak zorunda değilsin. Senin veya bir başkasının bu sunucu üzerinden gelecek parasına ihtiyacım yok. Düşmez kalkmaz bir Allah'tır büyük konuşmanında lüzumu yok. Ama sosyal yaşantımda kar marjı yüksek ve gayet işlek 3 tane mekana sahibim. Sen beni mutlu edecek parayı bana Silkroad sektöründen kazandıramazsın. Oyüzden para hususunu bir kenara koyalım, davranışlarımızı, hal ve hareketlerimizi değerlendirelim. Yaptığın gerçekten etikmidir, İnsan olana yakışır bir hareketmidir ?

Farzedelim ki ben geçimimi bu sunucudan sağlayan bir insanım. Çoluğum var çocuğum var. Ailem var. Belirli bir standartta ailemi yaşatmam için para kazanmaya ihtiyacım var. Senin bu şekilde oyun içerisinde tatsızlık oluşturacak globaller atman doğru bir davranış değil. Kafana takılan birşey olduğunda iletişim platformlarımızdan bana yazıp cevap alabilirdin. Sana akşam taş üstnde taş kalmadığını söylerdim. Akşam Jobun tadını alırdın bu globalleri atıp oyunun dışına itilmezdin. Yaptığın davranış biçimini gerçek hayatında da , sanal dünyada da kime yaparsan yap karşılığı aynı olur. Herkes emeğini korumak ister. Ben senin bütün emeğini kazanımlarını oyuncu sayısı dolup taşarkende korumuşum, oyuncu sayısı dibe vurmuşkende korumuşum. Şuanda oyuncu sayımız gayet gayet iyiykende korumaya devam ediyorum. Sen oynadığın sunucuyu korumuyorsun.

Oyundaki kazanımlarına, emeklerine senin saygın yok ki bizden saygı göresin değerli arkadaşım.

Yukarıda yazmış oldukların gerçeği yansıtmıyor. Olurda birgün kafanı toparlarsın, sakinleşirsin, tamam bu adam haklı sonuçta buraya emek vermiş, benim bunu yapmamam gerekirdi diyebilecek olgunluğa erişirsen bana mutlaka yaz. Seni banlamak veya banını açmak mesele değil. Sen bize bunları yazdın, bizi kötüledin maxigamede böyle böyle yorumlar yazdın dönüşü yok bu işin tarzında ego yapacak biri değilim. Sen hatanı anladığın ve tekrarlamadığın müddetçe sağlığıma bir hal gelmediği sürece ben senin ve sunucudaki kazanımlarının herzaman arkasında olacağım.

Mevcut görüntü 2-3 gün önce Akşam Saat 20:00'da başlayan Battle Arena Random etkinliğinden hemen önce bir oyuncunun çekip discord adresimizde şu başlık adı altında paylaştığı fotoğraftır.

Oyuncunun Discorda Fotoğrafı Paylaşırken Yazdığı Not : Event saatlerindeki hoş kalabalık görüntüsü, anlık ROLLET --> Bu evente vardiyalı sistemden dolayı katılamayan birçok oyuncunun mevcut olduğununda bilgisini vereyim.

Bunu yazan oyuncuda oyuncu, sende oyuncusun. Senin yaptıkların - bu resimdeki oyuncunun yaptıkları takdiri senin vicdanına bırakıyorum.

Mesaj Dignitas tarafından (05 Aralık 2020 Saat 07:48 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    Ykmz17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Kasım 2020
    Oyun
    rollet online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Bitmek bilmeyen bir sun silah görevi, 1 aydır günde 16 saat botta hala bitmedi. yerden zaten bişey düşmüyor. sıkıldım heran bırakabilirim

MaxiGamer
    veyselll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Temmuz 2020
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

oynadığım en güzel private server diyebilirim oyunun yöneticilerine teşekkür ediyorum 1. senesini doldurdu server ve 1 yıl önce başlıyan ile 1 günlük player arasında hiç bir fark yok sadece oynamak isteyin yeter item vs. herşey yapılabiliyor teşekkürler rollet <3

MaxiGamer
    Povder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Ocak 2021
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

Başarılı

MaxiGamer
    Kronicthief - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Eylül 2020
    Oyun
    csilkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Bence Oynanmaması Gereken Bir oyun bunu Oynayacağınıza Gidip 110 cap oynayın Daha İyi Gm Kafasına Göre Sebep Belirtmeden Kanıt sunmadan Ego Tatmin Etmek için Ban Atıyor Globala Bile Ban Atıyor Yani bu Svere Harcayacağınız Parayada Yazık Emeğede Yazık Server Allah Var 10 Numara Eventler Olsun Herşeyiyle Güzel Ama Yönetim 0 Sınıfta Kaldı Bu Yüzden Kesinlikle Şiddetle Önermiyorum...

Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa Birinci 234