MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    Cristal Box - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     48
     Alınan Teşekkür  :  25
    R. Hali
    Cristal Box's: Hallucinating

Ko Games | Cyprus | 110 Cap | Hard Rate | Since 2017!

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Emek server vizyonuyla çıktık bu yola fakat sizleride çok sıkmak istemiyoruz. Bunun için oyun içerisinde kasılırken sizlere kolaylık olması adına iyileştirmeler yapıldı.
    Bunların en başında tabii ki sizlere verdiğimiz başlangıç itemleri geliyor. Oyun başlangıcında elde ettiğiniz 3 sayfa ile daha geniş stok alanı ile çantanızda yer sıkıntısı yaşamayacaksınız.

Npc'lerden alabileceğiniz 9dg'ye kadar sun+5 ve sun+7 FB itemler ile gözünüz arkada kalmadan çarınızı slotlarda kasılması için bırakabileceksiniz.

Gün geçtikçe silkroad playerlarınında yaşam tarzları ve hayattaki pozisyonları değişiyor. Bu da playerların oyundan beklentilerini etkiliyor. Bizlerde bu beklentilere cevap vermek için her zaman takipte kalıyor ve çalışıyoruz. Silkroad playerlarının bir çoğu artık çalışan sınıfına dahil oldu. Bir sorumlulukları var ve zaman progalamalarını ona göre yapmaları lazım. Bunun için kimsenin zamanını çalmak istemiyoruz. Tek bir amacımız var sizlere hoş ve eğlenceli bir oyun sunmak. Oyuncuları oyun içerisinde sürekli bir yerlere sürükleyen oyun yapısına karşıyız. Sade bir oyun yapısı benimsiyoruz. Ama bunu yaparken basitlikten kurtulmak ve biraz renk katmak için bir kaç etkinlik eklemesi yaptık.

Silkroad oyuncu topluluğuna hoş ve dengeli bir oyun sağlamak amacıyla kurulmuştur.
    Ekibimiz daha önce bu sektörde yer almış sorumluluk sahibi bireylerden oluşmaktadır.

Oyuncularımızın keyifle oynayabileceği hard emek bir server sunmaktan gurur duyarız.

Since 2017!

Eğlenmeniz adına sektörde yer almaktayız.

Guild Ceza 3 gün
    Job Ceza 7 gün
    Ceza var ama bundan kurtulmanın da bir yolu var. Npcden alacağınız scroll sayesinde cezayı silebilirsiniz.

Sizleri rekabete zorlamak, heyecanı artırmak için specialty trader npc'lerinin birkaçını feda ettik. Artık aramızda değiller.

Job sistem oyunları ayakta tutan temel taşlardan biri olduğuna inanıyoruz ve bu konu üzerine titiz davranmaya çalıştık. Yanlış bir hesap
    oyundaki gold dengesini bozabilir ve her şey basite kaçabilirdi. İnanıyoruz ki her şey değerinin karşılığını alacak.

Job çekmenin artık yeni bir amacı daha var. Oyuna goldbless ekledik. Job leveliniz 7 olduktan sonra karakterinize gelecektir.

Oyun içerisinde sadece Alexandria, Constantinople, Samarkand ve Hotan şehirleri Npc'leri açıktır.

Mal alış fiyatı 100m'dir.

Alex-Cos 150m satış
    Alex-Samar 250m satış
    Alex-Hotan 700m satış
    Cos-Samar 250m satış
    Cos-Hotan 700m satış
    Samar-Hotan 400m satış

Orijinalliğe bağlı kalmak için AP sistemi kapatmadık.

JOB CAVE Canlandırmak ve aktiflik katmak adına bir kaç yeni ekleme yaptık.

Egyptian a Grade Kıyafet takı eklemeleri yapmış bulunmaktayız.

Uniqueleri herkes öldürebilir ama...

Siz Unique canlıyken önce rakibinizi mi öldüreceksiniz yoksa Uniqueyi mi? Burada kapışma kızgın!

İçeri girişler sadece job suit ile olacaktır.!

Job Arena Uniqueleri;

*Karkadann
    *Khulood
    *Devil Shaitan[STR]

Eski günlerde şehirde gezerken gördüğümüz nova silahlara imrenerek baktığımız, içimizden keşkeler dediğimiz günleri özlemedik mi? O günleri bir nebze hatırlamak ve aynı duyguları yaşatmak istiyoruz. Bu heyecan için sizleri fazla yormadan ve sıkmadan set yapabileceğiniz zor İtem dropla geliyoruz. Mükemmel bir denge ile sizlere final set, nova set ve egy A set yapma serüveni sunuyoruz. Her şey bir ilmek gibi adım adım.
    101+ ve Nova itemler oyunda drop olarak ekli.

Egy A seti biriktirmiş olduğunuz coinler sayesiyle Npc den alabileceksiniz. Tabi ki Power silahlar için her zamanki gibi FGW ye gitmelisin.

Ana kale Constantinople Kalesi olarak kararlaştırıldı. Alışılmış olan Hotan Kalesini bir çoğunuzun isteyeceğini tahmin edebiliyoruz ama kalbin orada tek geçiş noktasından geçme mücadelesi ve orada verile savaşın heyecan katacağını düşünüyoruz.
    Hotan Kalesi 2. kale olarak oyunumuzda yer alacaktır.
    TAX'lar her iki kale içinde sabit tutulacak ve GM tarafından kazanan guilde verilecektir.
    Tabii ki Ana Kalenin TAX'ı fazla olacak.
    İlk FTW 02.02.2020 Pazar tarihinde, saat 21.00 GMT+3'te olacaktır.

Honor kasmayı eğlenceli hale getirmek ve rekabeti artırmak için job kill sistem yaptık.
    Nasıl çalışır? Karakterinizle job modunda yapacağınız katletmeler karakterinize puan olarak gelir. Öldüğünüzde puanlarınızdan düşer.
    Rakibinize meydan okumadan önce 2 defa düşünmenin sırası...

Holy Water Temple'den

Düşük ihtimal ile Egyptian "A" Grade SHIELD düşmektedir.

Oyunda 4 farklı coin çeşidi blunmaktadır.

Gold Coin;
    Job temple uniquelerinden elde edebilirsiniz. Her uniqueden 3'er adet gold coin düşmektedir.

Silver Coin;
    HWT uniquelerinden elde edebilirsiniz. İlk 3 uniqueden 1'er, sonraki 2 uniqueden 2'şer adet silver coin düşmektedir.

Arena Coin;
    Battle arenaya giderek ve Job arenadaki uniqueleri keserek elde edebilirsiniz.
    BA Kazanan takım 3, kaybeden takım 1 arena coin kazanır.
    Job arena uniqulerinden 2 adet arena coin düşmektedir.

KO Coin;
    Job yaparak, CTF giderek ve unique keserek elde edebilirsiniz.
    Her 7lv job'ta 10 KO coin kazanırsınız.
    CTF kazanan takım 10 KO coin, kaybeden takım 5 KO coin kazanır.
    Uniquelerde ise;
    TG/IVY/CERB=1 KO coin
    Uri/Isy=2 KO coin
    Lord/Demon=3 KO coin

EU&CH DENGELEMESİ İÇİN CH KARAKTERLERE 440 MASTERY EKLENMİŞTİR.

Pacheon Mastery;

Kombo skilleri 6 saniye delay olarak ayarlandı.

Bicheon Mastery;

Yatır skilleri 6 saniye delay olarak ayarlandı.

Lightning Mastery;

Koşma hızı %120'ye çıkarıldı.

Force Mastery;

Force Debuff oranları %60'a düşürüldü.

Warlock Mastery;

Advanced Reflect kapatıldı.

Skillerin kullanım süreleri 10 saniye olarak ayarlandı. Tutma oranı %50'ye düşürüldü.
    Stun ve Sleep tutma oranları %50'ye düşürüldü.

Cleric Mastery;

Aktif kalma süresi 10 saniyeye düşürüldü.

Merhaba sizlerle birlikte bu konu altında gold factor nedir bunu konuşmak istiyorum

Gold factor Oyunun dengesi açısından çok önemlidir
    Gold kazanmak için yapmanız gereken en önemli olaylardan bir tanesi Kervan
    Ve ticaret savaşlarıdır.

Ph bot kapalıdır.
    Mesaj Cristal Box tarafından (24 Ocak 2020 Saat 01:26 ) değiştirilmiştir.
    Ben Türk’üm, Türk esir olmaz. Ben Türk’üm, Türk Devletsiz olmaz. Ben Türk’üm, Türk Bayraksız olmaz. Ben Türk’üm, Türk Ezansız olmaz. Ben Türk’üm, Türk Hürriyetsiz olmaz.

2. Aşağıdaki 2 üye Cristal Box isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    Gloryx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Mart 2018
    Oyun
    Vsro
    Konular 
    11
    Edilen Teşekkür 
     26
     Alınan Teşekkür  :  23

Efsane sahnede ^^

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     48
    R. Hali

Alıntı Gloryx Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Efsane sahnede ^^

) Teşekkürler
    Ben Türk’üm, Türk esir olmaz. Ben Türk’üm, Türk Devletsiz olmaz. Ben Türk’üm, Türk Bayraksız olmaz. Ben Türk’üm, Türk Ezansız olmaz. Ben Türk’üm, Türk Hürriyetsiz olmaz.

MaxiGamer
    MarveLX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    28 Aralık 2019
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  1

fgw ratelerini öğrenebilirmiyiz

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     48
    R. Hali

Tanıtımda güncellemeler olacak. FGW rate hakkında eklemeler yapılacaktır . PC limit 2 gibi yeni eklemeler yapılacak.
    Mesaj Cristal Box tarafından (30 Aralık 2019 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    makkap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Ocak 2017
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

server 03,01,2020 de açılacak demişsiniz acılısta sıkıntı mı oldu ertelendımı acaba?
    SLauGTeR

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     48
    R. Hali

Alıntı makkap1 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    server 03,01,2020 de açılacak demişsiniz acılısta sıkıntı mı oldu ertelendımı acaba?

Facebook sayfamızda açıklama yapmıştık. Client hatası sebebiyle Server açılışı 24 Ocak'a ertelendi.

MaxiGamer
    Spark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Aralık 2019
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     47
     Alınan Teşekkür  :  73
    R. Hali
    Spark's: Busy

Başarılarınızın devamını dilerim.

10. Aşağıdaki üyeler Spark isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     48
    R. Hali

Alıntı GNGR Demirci Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Başarılarınızın devamını dilerim.
    Güngör Bey iyi temenniniz için teşekkür ederiz. Kaliteli Bi oyun hazırlığı içerisindeyiz. Her ne kadar bunu şu anlık tanıtım konumuza yansıtamamış olsakta. Bir kaç gün içerisinde konuya getireceğimiz düzenlemeler ile göstereceğiz.

MaxiGamer
    AbdulXxX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2
     Alınan Teşekkür  :  2

Önceki KO Games te de oynamıştım. Keyif alarak oynadığım rekabet dolu Bir 110capti. Yine aynısı olacağını umuyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum. ❤️

13. Aşağıdaki üyeler AbdulXxX isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     48
    R. Hali

Alıntı AbdulXxX Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Önceki KO Games te de oynamıştım. Keyif alarak oynadığım rekabet dolu Bir 110capti. Yine aynısı olacağını umuyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum. ❤️
    Abdul bey yorumunuz için teşekkür ederiz. Bizlerde sizi ve ekibinizi oyunumuza bekliyoruz. Kalite için KO GAMES CYPRUS

- - - Güncellendi - - -

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Like Share EVENT Katılmayı unutmayınız!
    Mesaj Cristal Box tarafından (23 Ocak 2020 Saat 00:18 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    memocan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    03 Şubat 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     7
     Alınan Teşekkür  :  7

Başarılı bir oyun. Piyasanın yoğun olduğu bu dönemde bile ayakta kalacağına inanıyorum. Allah yolunuzu açık etsin.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     48
    R. Hali

Alıntı memocan41 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Başarılı bir oyun. Piyasanın yoğun olduğu bu dönemde bile ayakta kalacağına inanıyorum. Allah yolunuzu açık etsin.
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz

MaxiGamer
    okatta77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Mayıs 2009
    Konular 
    6
    Edilen Teşekkür 
     8
     Alınan Teşekkür  :  4

bu zamana kadar oynadığım en iyi 110 cap üstüne tanımam her açtığı serverda bulundum sayın gm cim bide şu artı ratelerini yazaydın iyiydi beni en çok o ilgilendiren kısmı ora D:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    16 Haziran 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     48
    R. Hali

Alıntı okatta77 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    bu zamana kadar oynadığım en iyi 110 cap üstüne tanımam her açtığı serverda bulundum sayın gm cim bide şu artı ratelerini yazaydın iyiydi beni en çok o ilgilendiren kısmı ora D:
    Yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederiz. Rateyi 1x rate den bir tık kolay ayarladık.