MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    sakarov08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ağustos 2011
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

sen benim senle aramda geçen konuşmayı neden buraya aktırıyorsun? kaldı ki benim server açıcam demem de ne var sen nasıl para kazanmak için açtıysan bu serverı kaldı ki immoları bile silkle satıyorsun sonradan uniquelere ekledin millet oyunu bırakmaya başlayınca ve biz emeğimizle oynadık rank 1 olduk senin serverında sonra da bırakma kararı aldık zaten senin böyle bir tip olduğunu bilsek hiç başlamazdık sen serverda gold bugı oldu bir kere dedin mi arkadaşlar 25 silk 3 b den 5 b ye çıktı çünkü birileri gold bugı yapmış silkleri çekmiş biz bunun önüne geçemedik özür dileriz dedin mi biz oyunu oynamaya devam ettik sineye çekip şimdi git oyunculara de gold bugı oldu o yüzden silk 1 günde 3b den 5 b ye çıktı açıkla bunu
    https://i.hizliresim.com/VQ9AjV.jpg

MaxiGamer
    albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     46
     Alınan Teşekkür  :  14

Aramızda geçen konuşmayı aktarmak ? Gayet serverdan banlandıktan sonra sıralamada olmanın ayrıca neden servera zarar vereceğini senin sözlerine göre açıkladık sadece. Her server belli problemlerle karşılaşabilir önemli olan buna anında müdahale edebilmek. Ortada özür vs gerektiren bir durum asla olmadı olamaz. Daha bakım günü ne ise anında müdahale edildi serverda bir etkiye yol açması minimuma indirildi.

Alıntı sakarov08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen benim senle aramda geçen konuşmayı neden buraya aktırıyorsun? kaldı ki benim server açıcam demem de ne var sen nasıl para kazanmak için açtıysan bu serverı kaldı ki immoları bile silkle satıyorsun sonradan uniquelere ekledin millet oyunu bırakmaya başlayınca ve biz emeğimizle oynadık rank 1 olduk senin serverında sonra da bırakma kararı aldık zaten senin böyle bir tip olduğunu bilsek hiç başlamazdık sen serverda gold bugı oldu bir kere dedin mi arkadaşlar 25 silk 3 b den 5 b ye çıktı çünkü birileri gold bugı yapmış silkleri çekmiş biz bunun önüne geçemedik özür dileriz dedin mi biz oyunu oynamaya devam ettik sineye çekip şimdi git oyunculara de gold bugı oldu o yüzden silk 1 günde 3b den 5 b ye çıktı açıkla bunu

MaxiGamer
    ExTRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Mayıs 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

Game Master iyi birisi. Oyun düzenli biraz fazla detay içeriyor dikkatli oynayın
    Mesaj ExTRa54 tarafından (02 Nisan 2020 Saat 19:39 ) değiştirilmiştir.

4. Aşağıdaki üyeler ExTRa54 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     46

Evet üzerinde oldukça detaylı çalıştık. Keyifli oyunlar.

Alıntı ExTRa54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Game Master iyi birisi. Oyun düzenli biraz fazla detay içeriyor dikkatli oynayın

MaxiGamer
    N5K1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Mart 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Bende başlamak istiyorum buraya

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     46

Alıntı N5K1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende başlamak istiyorum buraya
    Buyrun gelin, keyifli oyunlar

MaxiGamer
    hackedwizz0066 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ocak 2018
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

ilk defa 130 cap pvp gördüm. aktif sayısı eskiye göre yükseliyormu ?

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     46

3000-3200 online mevcut

Alıntı hackedwizz0066 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk defa 130 cap pvp gördüm. aktif sayısı eskiye göre yükseliyormu ?

MaxiGamer
    kayserock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Nisan 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  6
    R. Hali
    kayserock's: Uykulu

Merhaba, serverin durumu nasıl hala aktif oynanıyor mu, oynayan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

11. Aşağıdaki üyeler kayserock isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     46

4. ayımız olacak (120 Cap 6 yıldır kesintisiz aktif.) Gayet canlı, girip görebilirsiniz

Alıntı kayserock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, serverin durumu nasıl hala aktif oynanıyor mu, oynayan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

MaxiGamer
    emre866 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Haziran 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     22
     Alınan Teşekkür  :  4

Arkadaşlar aman sakın bu serverda oynayayım demeyin zira ansızın, haksız yere ban yeme olasılığınız var. Zira event vardı bir arkadaşla tartışmam üzerine, seni banlarım gibisinden bir şeyler zırvaladı. Ben de hiçbir şey yapamazsın yazdım çünkü aklım alamazdı, düşünemedim böylesine mental problemleri olduğuna dair. Gör bak napıyorum dedi ve hwid ban attı. Ban sebebim anlayacağınız bir arkadaşla tartışmam genel chatten ve üzerine ona hiçbir şey yapamazsın dediğim için ban atması. Çünkü sindiremedi onu playerin eleştirmesini. Güç bende istediğimi yaparım dedi ve yaptı. Ancak bunun egemenliği ancak silkroad private serverda söker.

Kısaca koy poşete at çöpe. ÇÖP -1

14. Aşağıdaki üyeler emre866 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Mushroom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Mayıs 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Oyun kitlesel olarak güzel bir grafik sürdürüyordu lakin son zamanlarda GM kadrosunun yanlış kararları ile çöküşe geçti.Bunları size facebook/Discord üzerinden yazdığımızda pek sallamıyorsunuz inşallah bu haklı eleştirimizi göz önünde bulundurursunuz.

Kendi yaptığınız,yarattığınız hatalar zincirini GUILD-PLAYER banlayarak kapatmanız çok komik oldu lafta işini bilen bir yönetim kadronuz var sürekli övündüğünüz 120 capten Gözle görülür bir düşüş yaşıyorsunuz kendinize çeki düzen vermeniz gerekli.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     46

Her banlananın ego kasma yeri oldu burasıda )) Sizi ilgilendiren bir durum göremiyorum, hastalıklı-kinli bir kitle vardı evet. Onları banladık, seve seve de banlarız

Alıntı Mushroom34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun kitlesel olarak güzel bir grafik sürdürüyordu lakin son zamanlarda GM kadrosunun yanlış kararları ile çöküşe geçti.Bunları size facebook/Discord üzerinden yazdığımızda pek sallamıyorsunuz inşallah bu haklı eleştirimizi göz önünde bulundurursunuz.

Kendi yaptığınız,yarattığınız hatalar zincirini GUILD-PLAYER banlayarak kapatmanız çok komik oldu lafta işini bilen bir yönetim kadronuz var sürekli övündüğünüz 120 capten Gözle görülür bir düşüş yaşıyorsunuz kendinize çeki düzen vermeniz gerekli.

MaxiGamer
    Mushroom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Mayıs 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Ego kasmakmı ? Bunu sizmi söylüyorsunuz birçok konuda yaptığınız hataları kabullendiğiniz söylemleriniz oldu herkes biliyor. İnsanların üzerinden çıkar sağlayıp işinize gelmediğinde banlamak esas sizin açgözlülüğünüzü simgeliyor bence. Milletin parasını emeklerini sırf egonuzu alt edemediğiniz için hiçe sayıyorsunuz esas hastalıklı zihin sizinki milleti sömürüp adaletli değilde dikta yöntemiyle hareket ettiğinizi bilmeyen mi kaldı.Şuan sizin beceremediğiniz yönetiminiz yüzünden herkes kaçmak için çarını satışa çıkardı kaçan kaçana allahtan ben sattımda kurtuldum banlanma durumum olmadı boşuna sevinmeyin

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     46

Birçok konuda yaptığımız hataları kabullendiğimiz söylemler ? Ne güzel öyle ya salla aklına estiği gibi. Çok şükür insanlar üzerinden çıkar sağlayacak son oyunlardan biriyiz vesselam. Bizi tanıyan herkeste bunu bilir. Kaldı ki işine gelmeyen her insanın server karaladığı bir dünyada sen gibileri pekte umursamıyorum Kaçan yok çok şükür gayette güzel oynuyor insanlar keyifle. Gitmesi gereken pislikler vardı suyu bulandıran, ne güzel senden de kurtulmuş server bak Gelmezsin bir daha olur biter

Alıntı Mushroom34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ego kasmakmı ? Bunu sizmi söylüyorsunuz birçok konuda yaptığınız hataları kabullendiğiniz söylemleriniz oldu herkes biliyor. İnsanların üzerinden çıkar sağlayıp işinize gelmediğinde banlamak esas sizin açgözlülüğünüzü simgeliyor bence. Milletin parasını emeklerini sırf egonuzu alt edemediğiniz için hiçe sayıyorsunuz esas hastalıklı zihin sizinki milleti sömürüp adaletli değilde dikta yöntemiyle hareket ettiğinizi bilmeyen mi kaldı.Şuan sizin beceremediğiniz yönetiminiz yüzünden herkes kaçmak için çarını satışa çıkardı kaçan kaçana allahtan ben sattımda kurtuldum banlanma durumum olmadı boşuna sevinmeyin