MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  LasTSHoT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ekim 2017
  Oyun
  Artemis
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  20
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Flame Online | 80 Cap | Free Silk | Drop System + FGW | Grand Open: 24.01.2020

  Öncelikle herkese merhabalar...
  80 Cap denildiği zaman illa 1x rate olmak zorunda değil bize göre. Ayrıca "80 Cap oyunda Medusa'nın ne işi var? Oyun sade olsa daha iyi olmazmıydı." gibi cümleler kuranlarda illaki olacaktır. Bu oyunda amaç eğlenmek, güzel vakit geçirmek sonuçta. Bizde ona göre bir oyun tasarladık. Çok karmaşık sistemlerde yapabilirdik. Çok sade bir oyunda yapabilirdik. Hatta 1x rate isro sistemde yapabilirdik. Bize göre bu sistem daha mantıklı. Tabi ki herkesin düşüncesine ve seçimine saygı duyuyoruz.
  Bildiğiniz gibi son zamanlarda karşımıza çıkan oyunlar, sistem olarak çok kafa karıştırıcı ve çok farklı aktivitelere dayalı olmaya başladı. Tabiki yenilik her zaman iyidir fakat; zamanı olan var, olmayan var. Bu oyun için hepimiz vakit ayırmaya çalışıyoruz. İllaki aktif olan kişiler her zaman bir adım önde olacak ama çalışan kitleyide unutmamak lazım. Bu yüzden orta rate bir oyun hazırladık sizlere. Biz sizlere sorunsuz oyun sunmak için tüm hazırlıkları yaptık. Sizlerden tek bir ricamız var. Oynadığınız oyuna sahip çıkın. Oyunun ömrünün uzun olmasının en büyük etkeni playerlardır. 1-2 haftalık değil, daha uzun süreler sizlere hizmet etmek istiyoruz.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Grand Open : 24.01.2020 ~ 21:00 (GMT+3)

  KURGU : Oyunumuz drop sistem olarak tasarlandı. Exp rate kolay, Moon Drop rate orta, Sun Drop rate zor ve Plus rate çok zor olarak ayarlandı. Rahat kasılmanız için 1-7 dg arası tüm itemler SOS +5 olarak Npc'lere eklendi. Oyunda 8 dg SOS itemler olmayacaktır. Sox item olarak Moon ve Sun item elde etmek için uğraşacaksınız. Oyunumuzda Honor Buff sistemi; Survival, Madness ve Job modunda aldığınız kill sayısına göre işler. Honor Rank her Çarşamba 23:59'da sıfırlanır. Honor Buff alabilmeniz için öncelikle Academy'e kayıt olmanız gerekir. Stone dropları kapalıdır. Tüm Stoneler Npc'de gold ile eklenmiştir.

  Seal of Moon : Bütün Moon itemler 74 lv ve üzeri tüm moblardan orta drop rate ile elde edilecektir. ayrıca Medusa, Temple Uniqueleri, Devil's Garden Uniqueleri ve Madness Uniquelerinden de Moon item elde edebilirsiniz.

  Seal of Sun : Şimdi gelelim oyunun en değerli itemlerine. Öncelikle şunu hatırlatalım; Sun itemler ilk kale savaşından sonra açılacak. Sun item elde etmek kolay olmayacaktır. Kıyafetler, takılar, silahlar ve kalkan farklı bölgelerden elde edilecektir. Sun kıyafetler; Taklamakan bölgesinde bulunan 74 lv ve üzeri tüm moblardan zor drop rate ile elde edilecektir. Sun takılar; Temple moblarından, Temple Uniaquelerinden ve Devil's Garden Uniquelerinden zor drop rate ile elde edilecektir. Sun silahlar için FGW'de gerekli olan kartları biriktirmeniz gerekecektir. Sun kalkan sadece Flame Cow King ve Medusa'dan elde edilir.

  Seal of Moon Seal of Sun
  Last Tier +2 Last Tier +4

  CAP
  80
  RACE Chinese
  MASTERY 300
  FREE SILK 1M
  CENTER JANGAN
  Exp Rate 40x
  SP Rate 40x
  FTW Jangan - Bandit
  Guild Ceza Yok
  Job Ceza 7 gün
  Academy Aktif
  FGW Aktif
  ADV Var
  Model Switch Var

  LIMITLER

  Plus Limit +10 (ADV'siz)
  IP Limit 4
  PC Limit 2
  Job Limit 1
  BA Limit 1
  CTF Limit 1
  FTW Limit 1
  Guild Limit 24
  Union Limit 2


  PLUS RATE

  " 8 dg Lucky powder ile basılan değerler "

  PLUS +1 +2 +3 +4 +5 +6 +7 +8 +9 +10
  RATE %100 %80 %70 %50 %30 %10 %5 %1 %1 %1


  DEVIL PLUS RATE

  " 1 dg Lucky powder ile basılan değerler "

  PLUS +1 +2 +3 +4 +5
  RATE %100 %60 %30 %10 %5  8 dg Seal of Sun silah elde etmenin tek yolu FGW'dir.
  Ayrıca Flame Cow King'den Sun Shield elde edebilirsiniz.
  Gireceğiniz bölümün zorluğuna göre Box'lardan ve Boss Unique'den düşecek Talisman oranıda farklılık gösterir.

  Oyunda Dimension Pillar olmayacak. FGW'ye giriş için Npc'den girmek istediğiniz Grade'ye göre Dimension Hole alabilirsiniz.
  FGW sürenizi sıfırlamak için Npc'den gold karşılığında scroll satın alabilirsiniz.

  FGW ilk kale savaşından sonra aktif olacaktır.  TREASURE BOX

  1 Grade Talisman Drop %10
  2 Grade Talisman Drop %20
  3 Grade Talisman Drop %30
  4 Grade Talisman Drop %40

  FLAME COW KING

  1 Grade Talisman Drop %20
  2 Grade Talisman Drop %30
  3 Grade Talisman Drop %40
  4 Grade Talisman Drop %50
  1 Grade Sun Shield Drop %10
  2 Grade Sun Shield Drop %20
  3 Grade Sun Shield Drop %30
  4 Grade Sun Shield Drop %40

  Job modunda zerk basamazsınız ve Reverse scroll kullanmazsınız.
  Job halinde aynı PC üzerinden 2 karakterinize birden Job süit takamazsınız. Job Limit 1 olarak ayarlandı.
  Job modunda aldığınız her kill size Honor puanı kazandırır. Kestiğiniz her chardan aynı günde 2 defa puan alabilirsiniz.
  Kervan peti 200m karşılığında fullenir. Thief kazancı 200m olarak ayarlandı.
  Normal kervan Jangan -Donwhang - Hotan arasında aktiftir.
  Special kervan olarak sadece Niya aktiftir. Günde 4 defa special kervan olacaktır.

  14:00 - 18:00 - 22:00 - 02:00

  Special kervan için Trade Market göreviniz yapılmış olarak oyuna başlarsınız. Tekrar görev için uğraşmanıza gerek yoktur.
  Niya'da mal alım noktası "Safe zone" olarak ayarlandı. Yani siz mal alırken, Thief'ler belli bir mesafede size saldıramazlar.
  Togui giriş teleportu

  MESAFE SATIŞ KAZANÇ
  Jangan - Donwhang 400m 200m
  Jangan - Hotan 700m 500m
  Donwhang - Jangan 400m 200m
  Donwhang - Hotan 400m 200m
  Hotan - Jangan 700m 500m
  Hotan - Donwhang 400m 200m
  Niya - Jangan 900m 700m
  Niya - Donwhang 500m 300m
  Niya - Hotan 300m 100m

  JOB TEMPLE

  Muhteşem Job savaşlarının kıyasıya yaşanacağı en özel bölgelerden birisi tabiki Job Temple'dir. Özellikle Sun takıların buradan elde edileceğini düşününce kan gövdeyi götürecek resmen. Burada bulunan orjinal moblar kaldırıldı ve buraya komple 78 lv Wing Tribe'ler eklendi. Ayrıca oyundaki dengeyi korumak adına içeride bulunan uniqueler STR/INT olarak ayarlandı. Wing Tribe ve Temple uniquelerinden bütün Moon itemleri elde etme şansınız vardır. Sun itemlerinde sadece takıları drop olarak eklenecektir. (İlk FTW sonrası)
  Tüm moblar ve Uniqueler 80 levele uyarlanmıştır. Giriş için 80 lv olmanız gerekiyor.

  UNIQUE DROPS
  8 dg Seal of Moon %30
  Immortal Stone 3x
  GiftBox 1x  Selket (STR) / Neith (INT) Anubis (STR) / Isis (INT)
  17:00 19:00
  21:00 23:00  DEVIL'S GARDEN

  Devil's Garden Job süit giriş yapabileceğiniz bir bölgedir. İçerde bulunan 4 Unique amansız Job savaşları için sizleri bekliyor olacak. Aynı Temple Uniqueleri gibi buradaki Uniquelerde STR/INT olarak ayarlandı. 8 dg Seal of Sun takıları elde etmenin bir diğer yoluda Devil's Garden'da bulunan Uniquelerdir. Aynı zamanda 8 dg bütün Moon itemlerde burada bulunan Uniquelre drop olarak ayarlandı. Buradaki 4 Uniquede 80 levele uygun hale getirildi. Hepsi kesildikten 6 saat arasında tekrar spawn olacaktır.
  Launatune(STR), Kidemonas(INT), Giant Overlord(STR), Shabloon of Lamp(INT)

  UNIQUE DROPS
  8 dg Seal of Moon %30
  Immortal Stone 3x
  GiftBox 1x

  Tüm Rank Uniqueleri STR/INT olarak spawn olurlar. Spawn süreleri 30~45 olarak ayarlandı. Unique Rank her hafta Cuma günleri saat 23:59'da sıfırlanır. Kazananlar Facebook sayfamızdan paylaşılır.

  RANK ÖDÜL
  1. 30 TL Coin
  2. 20 TL Coin
  3. 10 TL Coin

  Oyundaki en büyük Unique Medusa'dır. 80 levele uyarlanmıştır ve her gün saat 00:00'da STR/INT olarak ayrı ayrı spawn olur. Medusa Room girişi için Jangan'da bulunan teleportu kullanabilirsiniz.  MEDUSA DROPS
  8 dg Seal of Moon %100
  ADV B Class %100
  5 TL Coin 5x
  Immortal Stone 5x
  Aktif kale Jangan olarak belirlendi. FTW'de PC Limit 1 olacaktır. Zerk basmak kapalıdır. FTW kill counter aktif durumdadır. Savaşta aldığınız kill sayısını anlık olarak takip edebileceksiniz.
  İlk savaş 02.02.2020 tarihinde olacaktır. Savaş her Pazar saat 20:00~21:30 arasında yapılacaktır. Kayıtlar Cumartesi tüm gün ve Pazar 19:30'a kadardır. Kale vergisi %0 olarak sabitlenmiştir.
  Kaleyi alan guild masterlarına rütbe verilecektir.
  Battle Arena için sadece Random girişler aktif olacaktır ve point match etkinliği yapılacaktır. Bu etkinliğe katılmanız için 80 lv olmanız gerekiyor. PC Limit 1 olacaktır.
  Burada amaç Arena Coin kazanıp bu kazandığınız Coinler ile Arena Npc'sinde bulunan değerli itemlerden satın alabilirsiniz. Arena Coin takasa açıktır.

  Ödül: Kazanan takım 7 Arena Coin - Kaybeden takım 3 Arena Coin  Bu etkinlikte aldığınız her kill size Honor puanı kazandırır. Gün içerisinde aynı kişiden 2'den fazla puan alamazsınız. Event sonunda en çok kill alan 3 kişi Arena Coin ile ödüllendirilir.
  Evente katılmak için 80 lv olmalısınız ve eventin başlamasına 5 dk kala noticesi geçince Survival Arena içerisinde hazır olmalısınız. Arena'ya girince PvP moduna geçersiniz.
  Event süresi boyunca Party kuramazsınız. Event alanına Job süit ve petleriniz ile giriş yapamazsınız. Survival'da char isimleri gizlidir.

  Event süresi 10 dakikadır. Süre dolunca
  Honor puanı işlemez.  Party kurarak veya solo olarak katılım sağlayabilirsiniz. Event başlamadan önce Madness Arena'da yerinizi alınız. Giriş için 80 lv olmanız gerekiyor.
  Arena'ya girdiğinizde PvP moduna geçersiniz. Job süit ile giriş yapamazsınız. Petleriniz ile giriş yapabilirsiniz. Burada amaç, hem rakiplerinizi öldürerek Honor puanı kazanmak, hemde Madness Arena'da bulunan Uniqueleri keserek drop olan ödülleri kazanmak.

  Event süresi 10 dakikadır. Süre dolunca Honor puanı işlemez.

  UNIQUE DROPS
  8 dg Seal of Moon %30
  Arena Coin 10x
  Immortal Stone 3x
  GiftBox 1x
  Bu etkinlik dar bir alanda yapılır. Amaç event bitiminde en son hayatta kalan kişi olmaktır. Kayıt olmak için event noticesi sonrasında, LMS isimli chara #Reg yazmanız yeterli.
  Evente katılmak için 80 lv olmanız gerekiyor. Alana Job süit ve petleriniz ile giriş yapamazsınız. Bu event minumum 20 kişi, maximum 100 ile yapılır. 20 kişiden az katılım olursa event iptal olur.
  LMS etkinliği başladığında event botu kayıt olan kişileri alana çeker ve otomatik PvP moduna geçilir. Event 3 dk sürer. Party kurmak engellidir. Zerk basmak serbesttir. Ölen şehire ışınlanır.

  ÖDÜL: Son hayatta kalan kişi 20 TL Coin kazanır.

  00:00 MEDUSA
  01:00 Survival
  01:30 Madness
  02:00 Special Kervan
  03:00 LMS
  04:00 CTF
  05:00 Battle Arena
  12:00 CTF
  13:00 Battle Arena
  14:00 Special Kervan
  15:00 CTF
  16:00 Battle Arena
  16:30 LMS
  17:00 Selket / Neith
  18:00 Special Kervan
  19:00 Anubis / Isis
  20:00 Survival
  20:30 Madness
  21:00 Selket / Neith
  22:00 Special Kervan
  23:00 Anubis / Isis

  "Konu güncellenecektir"


  Mesaj LasTSHoT tarafından (29 Ocak 2020 Saat 01:36 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  MaxiGamer
  Peckers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Ağustos 2019
  Oyun
  SİLKROAD ONLİNE
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  26
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  9

  Baya güzel sistem yapmışsın hocam öncelikle eline koluna sağlık inşallah uzun soluklu ve güzel oyun olur 4 arkadaşımla beraber gelip solo oynayacağız inş yardımsız olur.

 3. #3
  MaxiGamer
  LasTSHoT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ekim 2017
  Oyun
  Artemis
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  20
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Alıntı Peckers Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Baya güzel sistem yapmışsın hocam öncelikle eline koluna sağlık inşallah uzun soluklu ve güzel oyun olur 4 arkadaşımla beraber gelip solo oynayacağız inş yardımsız olur.
  Teşekkürler bekleriz kardeşim

 4. #4
  Atıldı
  selenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  44
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  16

  Başarılar

 5. #5
  MaxiGamer
  Wood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  14 Ağustos 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  34
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  11

  Başarılar

 6. #6
  MaxiGamer
  serocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Sro
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  52
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  25
  R. Hali
  serocan's: Uyuşuk

  başarılar

 7. #7
  MaxiGamer
  LasTSHoT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ekim 2017
  Oyun
  Artemis
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  20
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Alıntı selenay Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Başarılar
  Teşekkürler

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı Wood Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Başarılar
  Teşekkürler

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı serocan Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  başarılar
  Teşekkürler

 8. #8
  MaxiGamer
  CleanBandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  13 Haziran 2017
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  73
  Edilen Teşekkür 
   29
   Alınan Teşekkür  :  14

  PH bot aktif olacak mı?

 9. #9
  MaxiGamer
  Wood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  14 Ağustos 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  34
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  11

  Sunucu ve guard özellikleriniz nelerdir ?

 10. #10
  MaxiGamer
  Peckers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Ağustos 2019
  Oyun
  SİLKROAD ONLİNE
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  26
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  9

  Başarılar

 11. #11
  MaxiGamer
  LasTSHoT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ekim 2017
  Oyun
  Artemis
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  20
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Alıntı CleanBandit Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  PH bot aktif olacak mı?
  PH bot aktif, oto kervan özelliği engelli

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı Wood Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Sunucu ve guard özellikleriniz nelerdir ?
  Maxiguard kullanıyoruz hocam

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı Peckers Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Başarılar
  Çok teşekkür ederim

 12. #12
  MaxiGamer
  Emre Tiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  05 Ocak 2018
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  45
  Edilen Teşekkür 
   6
   Alınan Teşekkür  :  19

  Dressler para ile mi satılıyor? Bazı oyunlar Free silk yazıyor ama oyuna girince öyle olmuyor

 13. #13
  MaxiGamer
  LasTSHoT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ekim 2017
  Oyun
  Artemis
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  20
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Alıntı Emre Tiger Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Dressler para ile mi satılıyor? Bazı oyunlar Free silk yazıyor ama oyuna girince öyle olmuyor
  Old dressler için para harcamayacaksınız. Silk ile alınacak. Oyun zaten Free silk. Yeni dressler Arena Coin ve gold karşılığında Npc’den elde edilecek

 14. #14
  MaxiGamer
  Kleimna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Aralık 2018
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  15
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  9

  sistem ve içerik harika görünüyor umarım istediğiniz kitleye ulaşırsınız başarılar dilerim..

 15. #15
  Atıldı
  nightwishq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Kasım 2019
  Oyun
  Sro
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  55
  Edilen Teşekkür 
   19
   Alınan Teşekkür  :  14

  Geliyoruz


Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 15 Aralık 2019, 03:20
 2. Caps Online -80 Cap China |Drop System | İSRO System | Free Silk | Job Based |Wanted
  Konuyu Açan: ghosthunter35, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 26
  Son Mesaj : 30 Aralık 2018, 12:58
 3. Cevaplar: 2
  Son Mesaj : 09 Eylül 2018, 17:36
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 28 Temmuz 2018, 23:25
 5. Cevaplar: 3
  Son Mesaj : 10 Şubat 2018, 16:19