MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

MaxiGamer
    cengizhancelik1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     14
     Alınan Teşekkür  :  12
    R. Hali
    cengizhancelik1's: Fine

Phoenix Online 110 Cap EU & CH | Drop System | Silk Scrool Yok! | 31 Ocak

OYUNUMUZ 3 Ayı Doldurdu. Aşağıda Bazı Oyunumuza Özel Eventleri Bulabileceksiniz Ayrıca Facebook Sayfamızdan her türlü Desteği Alabilirsiniz 1v1 PvP,2v2 PvP,4v4 PvP,8v8 PVP EVENT!, 1v1 Unique 2v2 Unique ve Özel Eventlerimizde Mouse Ödülleri Veriliyor Mutlaka Katılın!. Güncel Limitlerimiz IP PC 6'dır ve Droplar Başa Göre Daha Kolaydır. Gold Kasabilmeniz Mümkün Hale Getirilmiştir Botlayarak. 6 Karakter açtığınızda günde 2b'ye yakın gold kasabilecek, Arena coin moblardan Düşürebilecek Immortal,Global,Attack Pet gibi itemlere sahip olabileceksiniz. Discord Sayfamızdan Güncel her limiti ve Özelliği Öğrenebilirsiniz. Bizden Sonra açılan Oyunların bile kapandığı Silkroad Community'sinde Yüzü ile yayınlarında oyuncularını eğlendiren bendenizin AÇIK ŞEFFAF ve SINIRSIZ EĞLENCE İçeren Bu Projesine Sizlerde Bekliyorum.
    Not: Aşağıdaki Yorumlarda Virus var yazan kimselerin karalama yaptıklarını Yazmama sanırım gerek yoktur.
    Herkesin Eşit Olduğu 1v1 Uniue Event Ve Diğer Event Videolarımız! Halen Geç Kalmadınız Hemen Gelin ve Bu Maceraya Katılın!
    YENİ BAŞLANGIÇ İTEMLERİ 26.05.2020

YENİ JUPITER FGW

YARDIM KAMPANYAMIZIN VIDEOSU

SILKROAD TARIHINDE ILK 8v8 PVP EVENT

Merhaba ben Cengizhan Çelik 28 yaşındayım 2 kez böbrek nakli olmuş bir vatandaşım bunu yazmamın nedeni aşağılarda yazan engellilere yaptığım yardımdır,
    Oyunumuzda Virus Yoktur, Karalama için yapılmış yorumları göz ardı ediniz 31 Ocakta açılmış Oyunumuz Halen Faal'dir ve oyuncu sayısı kemit kitleye ulaşmıştır
    Her Geçen Günde artmaktadır

1.26.2019 tarihinden bu güne dek silkroad serverları oynuyor, serverları tanıtıyorum, yayıncılık benim tek işim.
    Silkroad serverları tanıtarak kazandığım hayatıma artık yayıncılığın dışında server oluşturucu olarak'ta devam etme kararı aldım.
    Çok uzun süredir silkroad oynasamda (Sadece 3 server var iken başladım,troy serverinde oynadım devamlı) 1 senedir private silkroad piyasasının içerisindeyim ve gerçekten çok fazla şeyden iğrendim,
    Özellikle şahsıma yapılan saldırılar, İnsanları soyan server sahipleri, onları arkadaşı olarak gören insanları gelir kapısı haline getirmiş
    hırsız guild masterları ve işbirlikci aç kapacı serverlar.
    Bu nedenlerden dolayı kendi silkroad online oluşumumu yapma kararı aldım.
    Sizlere adil, eğlenceli, para yatıranın herkesi küçük düşürecek kadar ezici ÜSTÜNLÜK KURAMADIĞI, Parasal ayrım değil, Oyunculuk ayrımı üzerine kurulmuş bir server düşüncesiyle geliyorum.
    En sevdiğim ve en çok sevilen 110 cap sistemini çok değiştirmeden, ufak değişiklikler, ufak chine güçlendirmeleri ile hem chine karakterler oynayabileceğiniz, hemde eşit limitleri sayesinde herkesle eşit olarak oyunda adil bir şekilde eğlenebileceğiniz bir sistem oluşturmaya gayret gösterdim.
    Bunların neticesinde aşağıda gördüğünüz sistemler ortaya çıktı.
    Vaktiniz ve Mutluluğunuz Ön Planda. #PhoenixSeninİçinTasarlandı

Merhaba ben Cengizhan Çelik Phoenix Online 110 CAP Eu & Ch Drop Bazlı Serverin Sahibiyim.
    Şahsım 28 yaşında bir engelli vatandaştır, 2 kez böbrek nakli oldum.
    Oyunumda %40 ve üstü Engelliler & Şehit yakınları ve Gazi dostlarımıza 50TL değerindeki Başlangıç Paketini ÜCRETSİZ vereceğim.
    Yapmanız gereken tek şey, oyunumuzun sayfasına kimliğinizin ve ya raporunuzun fotoğrafını atmak.
    Fotoğrafın arka planında oyunun facebook sayfası açık olacak şekilde atmanız gerekmektedir.
    Facebook profili ile gönderilen isim uyumlu olmalıdır! Başkası adına katılamazsınız.(amcam,teyzem vs)

Katılım 50 Kişi ile sınırlıdır. Lütfen suistimal edecek hareketler yapmayınız.

Suistimal etmeyi düşünen kişiler facebook grubumuzdan ifşalanacaktır! İnsanlığımızı kaybetmeyelim.
    Bu Hareketi Şahsımda bir Engelli olduğum için yapıyorum, Amacım prim kasmak değil farkındalık yaratmaktır.
    Sevgi ve Saygılarımla Cengizhan Çelik

Oyunumuzda ilerleyen dönemlerde 8v8 PvP Eventler olacaktır.
    Solo PvP'den ziyade grup pvp etkinlikleri daha ilgi çekici.
    Daha stratejiye yönelik ve oyna kazan mantığında olacaktır.
    1v1 Eventler'de düzenlenecektir. Eventler EU vs EU - Ch vs CH olarak ayrılabilir.

Phoenix Online her zaman oyna kazan olarak kalacaktır.
    Paraya dayalı değil, eğlenebildiğiniz, gerçekten güzel vakit geçirebileceğiniz bir sistem oluşturmak için kolları sıvadım.
    Oyuna Girdiğinizde ;
    +5 Full Blue %41 Statlı Nova Set
    1 Adet 3 Parça Dress Set (Pirate)
    %5 Başlangıç Premium (28 Gün)
    A Grade Devil Spirit

Ücretsiz sizin olacaktır.
    POWER ITEMLER DROP OLMAKTADIR!
    A & B GRADE SHIELD ve ADVLERI Sadece FGW & HWT'deki Uniqlerden Çıkmaktadır.

Parası olmayan insanların her zaman 5-0 geride başladığı Silkroad Online mantığını sevmiyorum!
    Bu sistemle maddi durumu el vermeyen oyuncular bu ücretsiz itemleriyle oyuna 5-0 geride başlamayacak ve Full Motive eğlenerek hedefleri doğrultusunda oyunda ister premium devil vb. İtemleri almak için oynayacak, ister unique ve değerli avların peşinde koşacak.
    #PhoenixHerZamanOynaKazan

Oyundaki birçok eşyanın Stack Değerlerini Artırdık. Bu sayede üzerinizde çok fazla yer kaplamayacaklar.

Oyunumuzda oyna kazan mantığını üst düzeyde tutmak, parası olmayan insanların oyuna Adapte Olabilmesini Sağlamak,
    drop bazlı bu emek & eğlence sisteminde pvp sevenleride unutmamak adına artık sizleri Boş NPC İtemlerle değil, Full Blue %41 Statlı +5 Nova Setle oyuna direk Adapte Olacak şekilde başlatıyoruz.
    Bu sayede hem rekabet üst düzeyde ve eşite yakın olacak, ayrıca Moral ve Motivasyon olarak her zaman oyunda üst seviyede olacaksınız.

Merhaba Alchemy Rate tamamen eşitlik ve oyuna sonradan bile gelecek insanların başlayabileceği,
    Yatır Kazan! değil oyna kazan mantığı esas alınarak düşünülmüştür.
    Bu sistemde bütün setinizi patlatsanız dahi düşebileceğiniz artı 0 değil +7'dir.
    Artık +5 set ile gezmenize ya da silahınız patladı diye tekrar 7 yapmak için uzun uğraşlar ve maliyetlere girmenize gerek YOKTUR!
    Serverdaki artı oranlarının yakınlığı Oyna Kazan Mantığımızın en bariz göstergesidir.

Şans Faktörü mü dendi ? O zaman bunun en güzel yolu tabikide Magic Pop.
    Magic Pop’ta ITEM MALL’da satılmayan 8 Degree Model Switcher’i bulabiliceksiniz.
    A Grade Advler – Dressler – Gold Dragon Flag ve Silk scroll’lar takasa kapalı bir şekilde sizleri bekliyor.

Oyunumuzda Blue Stone olmadığı gibi Stat Stone'de mevcut değildir.
    Vakiniz çok değerli , saatlerce tek bir itemi %80 stat yapmak için uğraşmayanınız yoktur.
    Neden değerli vaktinizi bir itemin zaten olması gerektiği stat’a ulaştırmak için harcayasınız ki ?
    Peki o vakti direk o statlarını satın almak için eğlenerek , aktivitelere katılarak harcasanız
    Ve üstelik bunu Garanti Bir Amaç uğrunda yapsanız nasıl olur ?
    İşte karşınızda Stat Scroll’lar İtemlerinizi Gold Npc’den alacağınız Stat Scroll’lar ile tek tıkla
    %61 - %80 ve %100 Stat yapabiliceksiniz. (Tabiki %100 Stat silahlar için oldukça pahalı olacaktır.)
    Vaktiniz ve sinir sağlığınız bizim için çok değerli, Haydi gelin hemen indirin ve bu eğlencede yerinizi alın!
    #PhoenixHerZamanOyuncuDostu

Vaktiniz benim için çok değerli! Artık zaten full blue yapmanız gereken itemleri çok fazla vakit ve
    kaynak harcama uğruna blue basmaya çalışmayacaksınız.
    Saatler değil 1 TIK yeter.
    Gold NPC'den aldığınız full blue scroollar ile itemlerinizi full blue yapabilecek vaktinizden tasarruf edip,
    Sürekli STR 6'da kalan itemler tarafından sinir olmayacaksınız.

Çalışıyor Musunuz? Okuldan vaktiniz mi kalmıyor?
    Honor kasamıyor kasanlardan çok geri kaldığınız mı düşünüyorsunuz?
    Gold NPC'den alacağınız bu honor bufflar ile artık sizlerinde honor buffları olacak ve
    sizden fazla buff sahibi olanlardan çok geri kalmayacaksınız.
    Oyuna Motive Olmanız Bizim İçin Çok Önemli Bu Ekstra Özelliklerin Keyfini Çıkarın.

Oyunumuzda en değerli silah olan FIGHT silahları almak için serenes'i öldürüp kartları toplamanız gerekmekte.
    Onun yanı sıra Egy A & B Shield ve A & B Shield Advanced Elixir ve A Grade Weapon Advanced Elixir Forgotten World
    ve Holy Water Uniqlerinde Drop olmaktadır.
    Phoenix OynaKazan olarak tasarlandı ve öyle kalacak. Kart ve Adv Düşme Oranları;
    1* Jewel Box %4 1* Serenes %4 1 Talisman %40 1x Immortal %30 Power Box
    2* Jewel Box %6 Serenes %6 Talisman %50 1X Immortal %30 Power Boox
    3* Jewel Box %15 Serenes 1 Talisman 1x Immortal 1x Adv 1x Power Box
    4* Jewel Box 1 Talisman - Serenes 2-3 Talisman + %100 İhtimalle 4x İmmortal - %100 İhtimalle 3x Adv Box %100 İhtimalle 3x Power Box -

HOLYWATER TEMPLE

Tek Grade olacaktır ve grup etkinliği olarak tasarlanmıştır,
    sizlerin yeni dostler elde edip insanlarla yardımlaşarak güzel ödüller elde etmesinden yanayım.
    Bütün uniqlerden Shield ve Adv Düşme Şansı %8 A Grade Yaygın B Grade ZOR ihtimal.
    %1 ADV WEP + Bütün Uniqlerden 1x global 1x immortal
    Unique box Düşme Şansı (Unique Box 1m ila 100m Arası Gold Verir Uniqlerden çıkar)

Eski tip Silkroad Online kervan sisteminin en güzeli olduğunu düşünüyoruz ve
    sizlerinde en çok sevdiğiniz kervan yollarının buralar olduğunu biliyoruz.
    Nereler mi?
    Tabiki Jangan-Downhang-Hotan Arasındaki Yollar.

Hunter Ayarlaması Yapılacaktır.

Oyunumuzda Hotan Kalesi ANA KALE olacaktır.
    Gerekli görüldüğünde diğer kalelerde aktif edilip, organize kalabalık olmayan guildlerin onare Edilebilmesi ve
    Ana kaleye oranla düşükte olsa ödül alabilmesi için diğer kaleler hizmetinize sunulabilir.
    Not: İlk Kale Savaşı ve Kale Ödülleri Daha Sonra Belirlenecektir.

Oyunun orjinalliğini korumaktan yana bir anlayışı taşıyorum.
    Abartı parlamalar, abartı item görünümleri ve parlamaları sevmiyorum.
    Bu nedenle itemlerinizi her degreeye değiştrebileceğiniz ve sade olacak değiştiriciler ekledik.
    Ancak orjinalliği ciddi anlamda bozduğundan bu ürünler Item Mall'da PAHALI! olarak satışa sunulacaktır.
    (Yoğun talep aldığımız için oyuna ekledik, ayrıca maddi gelir sağlıyor buda işin bir başka gerçek boyutu sevgili Silkroad Online sevenler)

Normal Uniqueler 30-60 Dakika Arasında Çıkmaktadır.
    Droplar Eşit Şansla %20 İmmortal %20 Magic Pop
    Büyük Uniqueler Görseldekilerden Fazladır ve Konuya Eklenecektir.
    1-5 Saat Arasında Çıkmaktadır
    Dropla Eşit Şansla 2x İmmortal 3x Magic Pop %10 Power Box %10 Adv Box
    zielkiaxe cerberus Spawn Notları
    yuno ivy
    jupiter demon
    baal isy
    lord earth
    uruchi babilion
    Kidemonas tg
    Gnome & Slyp & Salamander & Undine
    abshad force central asia
    hirisun ghost canyona

Oyunumuzda ana coin Arena Coin olmakla birlikte. 110 Cap iSRO sistemine uygun olacak şekilde;
    Gold Coin, Silver Coin, Copper Coin, İron Coin elde edebilecek ve
    bu coinleri değerli ödüller almak için kullanabileceksiniz.

Burada oyuna eklenecek görevleri bulabileceksiniz,
    Sürekli sizi canlı tutacak ve güzel ödüller verecek görevler eklemeye çalışacağım.
    Ayrıca oyun başında kapalı olacak FIGHT silahlar için Kart Görevini buradan alabileceksiniz.

Burada avatarlarınızı satın alabilirsiniz.
    Oyundaki klasik avatarlar mevcuttur, ekstra editlenmiş gözleri kör eden avatarlar
    oyunumuzda ASLA! Olmayacaktır…

Bu Npc'de verdiğiniz emeklerin karşılığı olarak bir çok buff bulabileceksiniz.
    Bu buffların yanında, 1 Adet çok değerli ödüllerin çıktığı Gold Box bu Npc'de sizleri bekliyor.
    Unutmadan söyleyelim Phoenix Online'da Reverse Ücretsiz

Burada oyundaki tittle'ları bulabilir ve satın alabilirsiniz.
    Şimdi Sıkı Durun!
    Oyuna eklediğimiz Rich Tittle'ı alan herkes oyuna her giriş yaptığında server'a ismini NOTİCE! ile Duyurabilecek
    hemde bu özelliği satın aldığı için
    Türk Mehmetcik Vakfına Tittle'ın %50'si Kadar Bağış Yapılacak Harika Değil mi?
    Elbette bu özellik pahalı olacaktır ve suistimal edildiği takdirde
    Phoenix Online yönetimi Tittle'ı geri alma konusunda tüm hakkını saklı tutar.

White Wolf: Hasar 2 Katına Çıkartıldı Unique ve Job İçin kullanım Tabsiye Edilir.
    Kangaroo: %8 İhtimalle Stun Şansı Job ve Fortress War İçin Kullanım Tavsiye Edilir.
    Fox: Decay Atma Şansı STR Karakter İçin Job'da Kullanım Tavsiye Edilir.
    Penguin: Weaken Atma Şansı İnt Karakter İçin Jobda Kullanım Tavsiye Edilir.
    Three Footed Crow: Canı Yükseltildi Genel Kullanım

Oyun Kuralları 1- Oyun İçerisinde Globalden Küfür Etmek Yasaktır! (Kişiler,Guildler,Dini,Siyasi) Ceza: 1-7 gün chat ban2- Oyun İçerisinde All Chat ya da Globalden Başka Serverların Reklamı Yasaktır. Ceza: Süresiz ban3- Oyun İçerisinde sürekli serveri karalayıcı globaller, algı yaratma çabaları yasaktır. Ceza: Süresiz ban4- Oyun İçerisinde ve ya Dışarısında Karakter Satışı, İtem Satışı, Gold Satışı gibi her türlü satış yasaktır. Ceza: HEM ALICI HEM SATICI BANLANIR!!!5- Ceza Uygulunan kişiler her hangi bir şartla affedilebilir, cezası artırılabilir. Bu Tamamen BENİM insiyatifimle ilgilidir, kararlarımı sorgulama hakkınız yoktur.6- Oyun içerisinde etkinlik yapmak sadece yetkililerin hakkıdır. İtem dağıtma, saklanbaç eventi gibi etkinlikler yapamazsınız. Cezası: 1 Gün ban7- Oyundaki herhangi bir sistemsel açıktan yararlanmak yasaktır. Adalet temel esasımdır, en ufak bir adaletsizlik durumunda hesabınız ceza alacaktır.8- Private server kesinlikle bir KAPANMAYACAK mantığı ile açılsa dahi tamamen oyuncuların oyuna verdiği ilgi alaka ve destekle doğru orantılı bir oluşumdur.Günümüzde Joymax'ın bile serverlarını kapatıp yenilerini açtığını göz önüne alırsak bu iş tamamen oynayan oyuncular ile ilgilidir. Sizlere Serverın Son Oyuncusuna kadar açık kalacağına söz vermekle birlikte, server kapanırsa yaptığınız ödemeleri geri alamayacağınızı belirtmek isterim. Lütfen benim oyunum dahil bütün serverlara ödeme yapmadan önce oyunun gidişatına bakınız ( Lag , Delay, Bug, Stabilite vb) Sizlerin vakti ve parası benim için değerli, amacım sürekli burada olmak ve güveninizi kazanmak.9- Yönetimin yaptığı herhangi bir yasaklama, değişiklik, güncelleme gibi oyun içi ve ya dışı bütün kararlar yönetimin kendi insiyatifindedir, lütfen fikirlerinizi dayatmaya çalışmayınız.10- Facebook sayfasına atılacak, sa, mrb, gibi mesajlara cevap verilmeyecektir, lütfen talebinizi yazın.
    11- gm kervan çekemiyorum, gm silahım patladı gibi anlamsız taleplere cevap verilmeyecektir. Oyun içindeki her oranı ve etkinliğin kaderini siz değerli oyuncularımız belirlemektedir.12- Karakterlerinizin bütün sorumluluğu sizlere aittir. Karakter soyulma, Çalınma, Şifre Unutulma gibi durumlarda asla yardımcı olunmayacaktır, bu mesajlara cevap verilmeyecektir.13- Phoenix Online her zaman Oyna Kazan mantığı ile açılmış bir oyundur, Lütfen oyundaki bütün rateleri iyi süzüp buna göre başlayın ya da yatırım yapın ve şans faktörünün herkes için eşit olduğunu unutmayın. Bana xx mobda item çıkmadı, ama diğer adama çıkmış gibi mesajlara cevap verilmeyecektir, sürekli spam atanlar sayfadan engellenecektir.14- Sizlerin refahı için kurallar güncellenebilir, değiştirilebilir, eklemeler yapılabilir. Sevgi ve Saygılarımla Cengizh4N Oyun sahibi

Mesaj cengizhancelik1 tarafından (01 Haziran 2020 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki 5 üye cengizhancelik1 isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    hayalet32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Haziran 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  1
    R. Hali
    hayalet32's: Agresif

Başarılar diliyorum 12 yıllık silkroad serüvenime burada devam edeceğim. Cengize güveniyorum. Donate kasanlara elveda.

4. Aşağıdaki üyeler hayalet32 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    burhanguclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Nisan 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     12
     Alınan Teşekkür  :  25
    R. Hali
    burhanguclu's: Cloud_9

Başlanır güzel server.

6. Aşağıdaki üyeler burhanguclu isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    uuFK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Haziran 2010
    Oyun
    Silkroad Online, DOTA2
    Konular 
    11
    Edilen Teşekkür 
     35
     Alınan Teşekkür  :  43

hayırlı olsun başarılar..

MaxiGamer
    onuryontar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Eylül 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     10
     Alınan Teşekkür  :  32
    R. Hali
    onuryontar's: Mutlu

Hayırlı olsun. Başarılar..
    [SunWorld.Vip.][RoyalArcher]7xLwL Bow-Fire-Cold

|օηჩ ყռեჩ|

MaxiGamer
    maydonox4849 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Nisan 2012
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     6
     Alınan Teşekkür  :  11

Phoenix Online 10 player ile başladı. asla kapanmayacak server. 1 kişi kalana kadar kapanmaz. (İD VER KANKA BETAYA)

MaxiGamer
    MaNSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Aralık 2018
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  0

Hayırlı olsun başarılar dilerim. Adil ve Eğlenceli bir oyun bizi bekliyor.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    24 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     14
    R. Hali

Alıntı Lykie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazmedeyenler var sebastian soda getir Başarılar cengizim bol şans
    Teşekkütler burakcan kardeşim sağolasın

MaxiGamer
    albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     46
     Alınan Teşekkür  :  14

Umarım dilediğin gibi olur dostum

MaxiGamer
    Kaledbowk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Eylül 2017
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2
    R. Hali
    Kaledbowk's: Uyuşuk

Yürü be Cengo

14. Aşağıdaki üyeler Kaledbowk isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    617
    Edilen Teşekkür 
     5,292
     Alınan Teşekkür  :  10,761
    R. Hali
    Deepblue's: Cool

Konu temizlenmiştir lütfen tekrardan kirletmeyin sizden güzelce rica ediyorum, birbirimizin kalbini kırmayalım.

İnsan eğer görmek istiyorsa neyin ne olduğunu siz söylemeden de rahatça görür, ama eğer görmek istemiyorsa ne derseniz diyin yine görmeyecektir.

Bırakın herkes kendi muhakemesini yapıp kendi kararını kendisi versin. Siz kimseden sorumlu değilsiniz sadece kendinizden sorumlusunuz. İyilik mi yapmak istiyorsunuz? Buraya yazarak zaman harcamayın lütfen gerçekten insanlara fayda sağlayabilecek şeyler konusunda zaman harcamayı deneyin.
    Facebook Sayfamızı Beğenin : facebook.com/MaxiGamex

Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

Discord Kanalımıza Katılın : discord.gg/4hShZNM

signaturepics/sigpic1_9.gif

- Akıllı insan her düşündüğünü söylemez, ama her söylediğini düşünür.
    ..

Kapsamlı Android Bilgi Kaynağınız : www.androidevim.com

Ücretsiz Private Serverinizi Tanıtın : www.hitpvp.com

Bilgi: Reklam, bayilik vs. konular için özelden Skype isteyip Skype üzerinden iletişime geçiniz.

Uyarı: MaxiGame hiç bir private servera kefil değildir. Her private server er ya da geç kapanır, bunu göze alamıyorsanız OYNAMAYIN ! ! !

16. Aşağıdaki 6 üye Deepblue isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    SeCa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Malesef virüslü, indirdikten sonra virüs her tarafa dağıldı. En son svchost.exe ye bulaştı kaspersky security cloud ile temizlemeye çalışıyorum ama dağıldıkça dağılıyor.

18. Aşağıdaki üyeler SeCa isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    doncarlone41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Şubat 2011
    Konular 
    62
    Edilen Teşekkür 
     79
     Alınan Teşekkür  :  145
    R. Hali
    doncarlone41's: Talkative

Alıntı SeCa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef virüslü, indirdikten sonra virüs her tarafa dağıldı. En son svchost.exe ye bulaştı kaspersky security cloud ile temizlemeye çalışıyorum ama dağıldıkça dağılıyor.

C:\Windows

Eğer burda svchost.exe adı altında birşey varsa geçmiş olsun
    http://i.epvpimg.com/glM1dab.jpg

20. Aşağıdaki üyeler doncarlone41 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    runiy06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Haziran 2009
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     0

dosyalar virüslü cengizhan kardeşim senden beklenmedik bişey gerçekten üzgünüm ben yokum kendi adıma

22. Aşağıdaki üyeler runiy06 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    24 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     14
    R. Hali

41 Kere Maşallah. Kapanır Dendi. xSro Açıldığında Oyuncu Kalmaz Dendi. İlk Kale Savaşını Görmez Dediler(4.'sü yapılacak). Her Türlü İftirayı Attılar. Facebook Gruplarından bile banlayıp Oyunumuzu Karaladılar. YILMADIM! Sürekli Reklam verdim, Sürekli Etkinlik Ekledim, Sürekli Yeni Şeyler Bulmak için çaba harcadım. Onlarca Karalama ve iftiraya rağmen. Silkroad Community'sine İlk Defa Canlı Yayında GM Karakteri ile FW İzletip, Çekinmeden Korkmadan İsmimle, Yüzümle oyun açtım ve HERKESİ YANILTTIM! Phoenix Online Bu Yorumu Attığım Tarih İtibari ile 41. Gününde. 2v2 Mouse Ödüllü PvP Eventimize, Golduna PvP Atabileceğiniz (Canlı Yayıda ve GM Sunumuyla, Hemde Youtube Kanalımda yer Alacaksınız) Sizleri Bekliyorum. Sınırsız eğlenebileceğiniz Oyunumuzda hepinizin yeri var. Rabbim yüzümü kara çıkartmadı. Siteye Sahte kullanıcı yazmadım diye oyunumuzda oynayan 200'e yakın tekil oyuncuya hakaret edip sw gg yazan tipler. Bugün umarım pişman olmuşlardır, Her insan çok değerli ve oyunları ayakta tutan siz değerli insanlardır. Sahte kullanıcılar ile sizleri aptal yerine koyan kişilere prim vermemenizi rica eder asla geri kalmayacağınız şekilde tasarladığım ilk PVP Eventini 0 Donate Atmış bir oyuncunun kazandığı oyunuma sizleri beklerim. Rabbim 4100. Günü Görmeyi Nasip eder İnşallah.

24. Aşağıdaki 2 üye cengizhancelik1 isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu