MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  cihadkiris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  28 Ocak 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   6
   Alınan Teşekkür  :  6

  Keon Online | Cap 100 | CH Only | Play2Win | Decent System | 31 Ocak

  KEON YENİ SPLENDORDA PARLAYACAK!
  KEON-Online'ın geniş ve derin koyulmuş dünyasını keşfedin, Karakterinizi oluşturun, terk edilmiş bölgeleri yağmalayın, vahşi yaratıkları avlayın, hayatta kalmaya çalışın ve kendinizi inanılmaz bir macera fantezi dünyasına bırakın. Bu fantastik macera karışımında Guildinin onurunu geri kazanmak ve insanları kurtarmak için destansı bir yolculuğa katıl.


  Heyecan, Adalet oyunu mu arıyorsunuz?
  Doğru yerdesiniz. KEON-Online'ın sürekli büyümesini ve büyümesini sağlayan yeni oyun özellikleri sunan Günlük Etkinlikler, Zorluklar ve haftalık güncellemeler. Güçlü ve ciddi hile önleme mekanizmalarımız, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve dengeli bir oyun ortamı sağlar.


  Giriş


  SELAMLAR!!!! Keon GERİ DÖNDÜ! Bir bumerang gibi geri döneceğimize söz verdik, Ve işte beklediğiniz yeni bir Keon Sezonuna gidiyoruz. Bazılarınız zaten biliyorsunuz ki Ağustos 2019'dan bu yana Keon Sezon iki üzerinde çalışıyoruz. Sonunda harika tasarımımızı sunmak için buradayız. Keon'u sadece bir oyundan başka bir şey olmaya teşvik ettik, bu şey açıklanamaz, ancak hissedebilirsiniz. Keon sizi dünyaya götürecek ve sanal bir gerçekliğe girecek. Sistem faaliyetlere yoğunlaştı, TBH bir bot sunucusu değil. Ancak, botla yapılacak birkaç şey var. Bir fantezi masa oyunu arıyorsanız bu en iyisidir.  Bizim geçmişimiz


  Uzun zamandır SRO Sahnesindeyiz Birbirimizle tanışmadan önce her birimiz birçok sunucu üzerinde çalıştık, 2018'deki Resmi projemize Başladık. Edson'a çok basit bir sunucu dedik ve sorunsuz geçti. Sonra Blitz'i başlattık, harikaydı ve oyuncular sevdi, ayrıca ilk kez iyi miktarda oyuncuya ulaştık. Daha sonra Keon'u başlattık ve bu bizim en büyük projemizdi, çok sayıda oyuncuya ulaştık ve önceki projelerin hepsinden daha iyiydi. Ekibimiz memnuniyetle herhangi bir soruna karşı durabilir, ve her zaman becerilerimizi geliştiriyoruz, SRO'da bilinen en büyük ekip olmayı hedefliyoruz.


  Geri Bildirim


  Önceki projelerimizin geri bildirimleri, bizi her zaman destekleyen ve arkamızda duran bir hayran kitlemize sahip olduğumuzu söylemekten mutluluk duyuyoruz. Onlara çok teşekkür ediyoruz, Güven duydukları ve bize başarılı bir proje oluşturabileceğimizi kanıtlama şansı verdikleri için. Oyuncular bize inandılar ve Edson'dan(ilk projemiz) bu yana projelerimizi beğendiler, onları gerçekten önemsediğimizi kanıtladıktan sonra sunucuyu en uzun süre hayatta tutmak için çok çalışıyoruz.


  Planımız


  Bir Plan yapmak en önemli şeydir, bizim geçmişimizde takip etme planımızın olmaması bir hataydı. Bu sefer her şey iyi planlanmış. Planımız: Keon'u kalıcı bir hale getirmek için, belirli bir süre sonra yeni projeler başlatabiliriz ancak oyuncularımız olmasa bile serveri kapatmayı düşünmüyoruz ve mümkün olan en uzun süre hayatta kalması için çok çaba göstereceğiz. Bunu neden yapıyoruz ? Saygı ve güven kazanmak için. Silkroad Developer'ın hiçbirinin projelerini bitirmekten hoşlanmadığını aklınızda bulundurun. Ama açıkçası hepsi bir sunucudan diğerine atlamayı seviyorlar. Sunucuyu haftalık olarak güncel tutarak, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışarak onları en uzun süre tutmaya çalışacağız. Ayrıca buradan başlamak istemediğimiz projelerimiz için bir Ağ kurmayı planlıyoruz.


  Teknik Bilgiler


  Server'ımız çok katıdır ve Orta Avrupa'da tüm ulusların üstesinden gelmek için bulunmaktadır. Ayrıca DDos saldırıları için endişelenmenize gerek yok. Çünkü DDos korumamız Hyper-Filter tarafından desteklenmektedir. Hyper-Filter'ın sizin için ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Sadece sunucumuzun donanıma ait herhangi bir sorunla karşılaşmayacağını garanti ediyoruz.....


  Takım


  Bu makale, ekipleri başarılı olmak ve başarılı olmak için takım yöneticilerinin yapması gereken bazı önemli şeylere bakar. Bunlar doğru insanları seçmek ve kimin ne yapacağına karar vermek, insanlarla iletişim kurmak, insanları geliştirmek ve motive etmek arasında değişir. Ekibimiz Sro sahnesindeki yetenekli üyelerden oluşmaktadır, Ekibi yüksek nitelikli ve dikkatlice seçtik , İsteklerinizi mümkün olan her şekilde karşılamak için. Sorunları ele almak bir numaralı görevdir. Mürettebatımızın her biri işini nasıl yapacağını biliyor ve destekçilerinden geliştiricilere kadar size yardımcı olmaya istekli. İsteklerinizi karşılamak için gece / gündüz çalıştığımızdan emin olun.


  Kurallar  • Hizmetlerimizi kullanarak, bu şartları kabul etmiş olursunuz. Herkes için esneklik katmak ve takip edilecek net bir yol oluşturmak için tasarlanmış düzenlemeler. Lütfen bunları dikkatlice okuyun.
  • Ekibe saygılı davranılmalıdır!
  • Hataları kötüye kullanmak tamamen yasaktır, bunu rapor etmelisiniz.(Oyun içerisinde bug ile karşılaşırsanız)
  • Diğer sunucuların reklamının yapılması yasaktır.
  • Resmi bağlantılarımızdan başka bağlantıları takip etmeyin, Bu durumda ekipmanınızın çalınmasından sorumlu değiliz.
  • Eşya ve ücretsiz Silk istemek yasadışı.
  • Gerçek parayla ürün satmak yasalara aykırıdır.
  • Irkçılık ve aşağılayıcı dini küfürler yasaktır, saygıdeğer olun.
  • Lütfen globallerde İngilizce dilini kullanmaya çalışın.
  • Kurallara uyun, aksi takdirde kuralları ihlal ettiğiniz için cezalandırılırsınız.


  Topluluk


  Sunucuyu uzun süre canlı kılan önemli bir rol oynar, nüfus ana kaynaktır. Bahsettiğimiz gibi Keon her seferinde büyüyor ve büyüyor.... devasa bir oyuncu dalgası bekliyoruz, ama söylemeliyiz. Sunucunun nüfusu varoluş sebebidir. Yani, arkadaşlarını getir ve dünyayı kurtarmaya hazır ol! Siz ve arkadaşlarınız her zamankinden daha güçlü düşman ve patronların dalgalarına dayanabilir misiniz?  Oyuncular bir süre sonra neden sunuculardan ayrılıyor?

  • Bu bölümde, oyuncuların başka bir sunucuya atlamasını sağlayan birçok neden var.
  • Genellikle sunucu hatalarla dolu ve kararsız olduğunda ayrılırlar (Bu bariyeri kolaylıkla aşabileceğimizden %100 eminiz)
  • Kötü yönetim (Ekibimiz kalifiye ve çok profesyonel olarak karşılaşılan problemlerle başa çıkma yeteneğine sahiptir)
  • Düşük aktiviteler (Keon'un Sistemi aktiviteler üzerine kurulmuş, Günlük yapacak çok işiniz var zevkli ve muhteşem)


  Neden Keon oynamalısın?

  • Basitçe, Çünkü denemeye değer bir proje inşa ettik.Ayrıca, aradığınız tek şey istikrarlı, hatasız, profesyonel bir ekip ve iyi bir oyun sistemidir. Bütün bunlar var.


  Kaç oyuncu bekliyoruz?

  • İtibarımız ve önceki başarımız nedeniyle çok sayıda oyuncu bekliyoruz. 1.5k +


  Botlar mevcut mu (Sbot / Mbot / Phbot)?

  • Evet Tüm botlar mevcuttur ve mükemmel çalışır.


  Sizce Keon ne kadar süre hayatta kalıyor?

  • Keon'u en uzun süre hayatta tutmak için mümkün olduğunca çok çalışacağız, 2 ~ 3 ay içinde kapatmayı düşünmüyoruz, üzerinde çok çalışacağız ve güncel tutacağız.


  Supporter tutuyor musunuz?

  • Evet, Koşullar yerine getirilirse.

  ihmal edemeyeceğimiz önemli bir kısım, iyi bir sunucu kurmanın temelidir. bu nedenle aşamaları her zamanki gibi üçe ayırdık.


  I. Aşama Başlıyor (24 Ocak) (Beta phase 1)
  Yeni Dungeon da dahil olmak üzere becerileri, yapıların dengesini, balance Oranını ve Yeni Özelliklerimizi test edeceğiz.


  Aşama I Olayı
  Bu aşamada bir PvP Etkinliği başlatacağız, İlk 1 Büyük Açılışta Silk kazanır.


  II. Aşama Başlıyor (27 Ocak)
  İkinci aşama, tüm sistemi test etmek ve her şeyin mükemmel bir şekilde çalıştığından emin olmak için yarattıldı.Ayrıca, Beta bir modifikasyonları ve Kale Savaşı'nı test edeceğiz. Bu kadar? Cevap HAYIR, Büyük Açılışta Silkler için de Benzersiz Bir Etkinlik Var.


  Beta II Olayı
  Şehri işgal eden Guild ödüllendirilecek, Benzersiz Etkinliğin Kazananları Büyük Açılışta da ödüllendirilecek, Ödül Silk (detaylı bilgi facebook sayfasında)
  III. Aşama Başlıyor (29 Ocak)
  EXP & Drop oranlarını test edeceğiz.


  Aşama III Olayı
  En yüksek seviyeye ulaşan ilk 3 oyuncu Büyük Açılışta Silk ile ödüllendirilecek.  Her şeyin mükemmel şekilde çalışmasını sağlamak için ödülleri kaçırmayın ve Beta Aşamalarında bize katılın.  AÇILIŞIMIZ (Grand Opening)
  Beklenen gün 31 Ocak! Silahınızı Kuşanın ! düşmanlarınızı yok etmek için takımınızı toplayın ve önünüzde toza karışan ortamları izleyin. Düşmanlarınız sizi durdurmak için her şeyi yapar. en kötü kabuslarından korkunç ve güçlü canavarlarla yüzleşmeye hazırlan. Güçlü yaratıklarımızla yüzleşmeden önce Buildinizi akıllıca seçin, kararlarınız, cesaretiniz ve dayanıklılığınız zaferin anahtarıdır.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Race
  Sadece Chinese her zaman gerçek savaşçılar için en iyi seçim oldu.Bu yüzden Keon Chinese'i başlatmaya karar verdik. Sadece gerçek savaşçılar hüküm sürecek.


  CAP

  • Bu sefer Keon, Cap 100 olarak geliyor, Cap'ı birçok nedenden dolayı seçtik
  • Cap 100, kalplere ve onunla süslenmiş birçok oyuncuya en yakın olanıdır.
  • Eski değil ve yeni değil, yani eski okulu seven oyuncular ve yeni okulu seven oyuncular buna adapte olabiliyor.  Aklını kullan güç değil kurnazlık bazen yararlıdır.


  Mastery
  Mastery sınırı 330, herkese özel olarak nukerler için daha fazla seçenekle kendi karakterini oluşturma şansı vermek için 330'dur. Çünkü mastery sınırını 300 olarak ayarlarsak, INT Karakteri STR karakterlerine karşı kazanma şansı olmaz Bu nedenle, Adil oyun için mastery sınırını 330 olarak belirleriz.


  Guild & Union
  Beklenen oyuncu sayısına göre, büyük yarışmalar ve mücadeleler için union sınırını 2 guild oyuncu 32 olarak belirlemeye karar verdik. Ancak, bu son karar değil. Sınırları sunucunun nüfusuna bağlı olarak değiştirebiliriz.
  Guild seviyesi Oluşturduğunuzda hemen 5 level başlatır, Takımınızı daha hızlı toparlamanıza ve etkinliklerinizi birlikte başlatmanıza yardımcı olur.
  Herkes için Union Sohbeti, Union arkadaşlarınızla iyi iletişim kurun.


  Rates
  Oranlarımız gerçek savaşçılar, sonsuz bir savaş arayan bir savaşçı için uygun olarak yaratıldı. Mütevazi başlangıçtan gerçek zafere kadar gerçek bir macera arayanlar. Oranlarımızın o kadar kolay olmayacağı anlamına gelir, Sunucuyu olabildiğince uzun süre canlı tutmak için sabırsızlanıyoruz, Ve kolay oranlar yaparsak bu yapılamaz.  • EXP / SP: Medium (maksimum seviyeye ulaşmak için 1 ~ 2 Gün)
  • Party EXP/SP : Medium
  • Gold Drop : Hard
  • Equipment Drop : Hard
  • Elixirs Drop : Hard
  • Stones Drop : Medium
  • Mobs Spawn Rate : High
  • Alchemy Rate : Hard
  • Max Plus : 12 (ADV Used)
  • Devil Max Plus : 8
  • Players Capacity : 2000 (Gerekirse arttırılabilir)
  • IP Limit : 4
  • PC Limit : 2
  • Auto Equipment : Available until 9 Degree ( 9 Dg ye kadar oto kıyafet )
  • Guild Limit : 32
  • Union Limit : 2
  • Fortress : Hotan (Duruma göre Jangan da Açılabilir)
  • Forgotten World : Enabled
  • Permanent Buffs : Available
  Başlangıç ​​Öğeleri
  Size biraz yardımcı olacak küçük bir ivme vermek istedik, dikkatli kullanın.
  Oto Ekipmanları

  İhmal edemeyeceğimiz bir şey, Savaşçılarımıza yolculuk sırasında onlara yardımcı olacak öğeleri veriyoruz, Onları daha güçlü hale getiriyor ve yol daha kolay hale geliyor. Bu sistemi neden uyguladık? İlgi çekmekten kaçınmak ve gelecekte değerli olmayacak işe yaramaz öğeleri aramak için zaman kaybetmeden ana sisteme odaklanmanıza izin vermek. Otomatik ekipman dg.1'den dg.9'a kadar mevcut, bundan sonra kendi dg.10 koruyucunuzu ve silahlarınızı kendiniz oluşturmanız gerekir.
  Permanent Buffs

  Buff'larınızı kullandıktan sonra kalıcı hale geldi, yeniden giriş yapın, ışınlanın veya ölün, buffları karakterinizden kaldırmayacak. Zamanınızı önemsiyoruz, işe yaramaz şeylerde kaybetmenizi istemiyoruz.
  Honor System
  Gerçek bir savaşçı olmak için olabildiğince sert dövüşmelisin.

  Honor Point kazanma yolu

  • Survival Arena


  Gereksinimler

  • Akademi sistemine herhangi bir storageden kayıt olmanız gerekmektedir


  Beta aşamasında daha fazla yol ekleyebiliriz


  Filtre özelliklerinin çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz, aynı şekilde oyunu daha keyifli hale getiriyor.  • PC LİMİT (2) ve IP LİMİT (4)
  • PK devre dışı
  • JOB LİMİT 1
  • Fortress war limit 1
  • Battle Arena / CTF / Survival Arena'da PC başına sadece 1 karakter olabilir.
  • Reverse 2 Dakika Delaylı (job modunda)
  • Çıkış / Exchange/ Stall delaylı  Bu şekilde hile yapmanın imkansız olduğunu ve adil bir oyuna sahip olacağınızı garanti edebiliriz.

  Title Storage
  Daha önce satın aldığınız ürünleri bilmenin kolay bir yolu ve bunları geri kullanabileceksiniz. Tek yapman gereken


  KEON-BOT'a @TS yazman yeterli.
  Bu komutu kullandıktan sonra tüm başlıklarınızı alacaksınız kodlar halinde (Bot size title ların kodlarını verecek)

  KEON-BOT 'a @ST,KOD Örmek @ST,144
  Daha öncesinden satın aldığınız title ları yukarıda gözüktüğü gibi bota yazarsanız KOD yerinde kullanmak istediğiniz (daha önce satın aldığınız tittle) kodunu yazarak olduğunuz yerde ışınlandırılıp title i alıyorsunuz.( kodlar için KEON-BOT'a @TS
  yazdığınızda bot size kodları gönderecek.(Sadece daha öncesinden satın almış olduğunuz kodlar gözükür ve onları kullanabilirsiniz )


  My Limits
  bu komut günlük limitlerinizi gösterir trades/kills. KEON-BOT 'a @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.s yazdığınızda gözükür.

  My Points
  Bu komut puanlarınızı görmenizi sağlar KEON BOT a @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.s yazdığınızda gelir. (Honor , Unique , Job Activity).


  2 ÇEŞİT SİLK SYSTEMİMİZ VAR HİLELERDEN KAÇINMAK İÇİN BÖYLE BİR YOL SEÇTİK


  Keon Silk(s)
  f10 daki itemleri almak için kullanabiliyorsunuz Takas edilebilir.


  Free Silk(s)
  Dw deki özel Npclerden free silkleriniz ile f10 daki eşyaların aynısından alabilrsiniz fakat Takas EDİLEMEZ ( Free silk günlük görevlerden Muhan Solo - Dungeon 'ında Kazanabilirsiniz)  İlk 300 savaşçı - Free Silk Kazanacak
  ilk 100 level a ulaşan oyuncularımızın moralini yüksek tutmak için onlara aşağıdaki gibi ödüller hazırladık. (100 olduğunuzda ekranda isminiz yazacaktır..)  • 1~100 = 300 Silks
  • 101~200 = 200 Silks
  • 201~300 = 100 Silks  Muhan Solo-Dungeon Free Silk Kazanmak
  Bu sistem, oynamak için fazla zamanı olmayan oyuncular için özel olarak oluşturulmuştur. Ayrıca, ilginç olmak için mükemmel bir şekilde yapıyoruz. Her gün girebileceğiniz bir Solo-Zindan yarattık. Tek yapmanız gereken oraya katılmak ve zindanın içindeki Tedarik Asistanı Maadu'dan görevi almak ve sonra güçlü bir Uniqueyi yok etmek. Görevi yerine getirip Uniqueyi yendikten sonra 25 silk alacaksınız

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  Silk/Hour - Keon Silk(s)
  100 lvl a ulaştıktan sonra saatte açık olduğunuz her saat 1 silk kazanacaksınız.  Facebook Etkinliklerinden - Keon Silk(s)
  Kazananmak için Aşağıdakileri yapmanız gerekmektedir.


  • Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  • Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  • Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Auto Events (Otomatik Etkinlikler) geliştirildi Birçok etkinliğimiz var ve mükemmel çalışıyor, programı aşağı doğru bulabilirsiniz.Saatlerini Facebook dan duyuracağız.


  önemsiz şeyler
  Bilginizi gösterin ve soruları olabildiğince çabuk cevaplayın, botunuzu soruları cevaplayacak şekilde ayarlayarak zamanınızı boşa harcamayın çünkü biz düzelttik. BOTLAR AUTO EVENTSLARA CEVAP VEREMEZLER...
  Alchemy Event
  Ekranda satın alacağınız Npc den bir item ve basmanız gereken + miktarı gösterilir.ilk o + ya ulaşan kazanır ...
  GM Katili
  Bir GM sizi onun yeri hakkında bilgilendirecek, GM'yi bulup öldürecek ve işiniz bittiğinde otomatik olarak ödüllendirileceksiniz.
  Şanslı Party Match
  İstediğiniz numaraya ulaşacak kadar şanslı mısınız? Parti Eşleştirme Etkinliği sizden gerekli bir numara ister ve ona ulaştığınızda otomatik olarak ödüllendirilirsiniz. ( E den bir party rakamı istenir ve o rakamı kurabilirseniz kazanırsınız)
  Survival Arena
  Kim sevmez ki? Survival Arena, savaşçıların gerçek güçlerini kanıtlamak için birbirleriyle savaşabileceği ve birbirleriyle savaşabileceği günlük belirli bir zamanda başlar. Honor Puanları elde etmenin bir yolu olacak. honor puanları her saat yenilenir ve her Perşembe sıfırlanır. Zirvedeki 3 Slayer daha fazla ödül alacak  • ilk 1 30 Honor Puanı kazanır
  • ilk 2 20 Honor Puanı kazanır
  • ilk 3 10 Honor Puanı kazanır
  • Gerisi 5 Honor Puanı kazanıyor  ödüllendirilmek için en az 1 kişiyi öldürmelisin.
  Uniques Events
  Herkes onları sever, bazı güçlü Uniqulerle savaşmak çok ilginçtir ve herkes onları sevdiği için manuel Etkinliğin yanında otomatik bir etkinlik yapmaya karar verdik. Değerli bazı ödüller için her gün benzersiz bir alan var ve ayrıca STR oyuncularının ödülleri alma şansı var çünkü STR & INT Uniques'e sahibiz. (bu alana gitmek için Dw den Işınlanacaksınız Facebook sayfasından duyurulacak )  Gambling Events
  ***** Etkinliğine katılmak için Gold Scrool/Silk Scrool satın almanız gerekir. Ne kadar çok bilet alırsanız o kadar çok kazanma şansınız olur, ancak en iyi alıcı olsanız bile Silklerinizi/ Altınlarınızı kaybedebilirsiniz.  Top Ranking Players ( En iyi Sıralama Oyuncuları)
  Zirveye ulaşmak için bir motivasyon mu arıyorsunuz, Keon-Crew Size istediğinizi veriyor, Unique & Jobbers sıralamasında zirveye ulaşmak için değerli bir ödül var. Sıfırlamadan sonra haftalık olarak verilen ödüller. (ödül miktarları facebook'tan duyurulacak)
  Başlamadan önce size 3 çeşit SOX olduğunu söylemek isteriz.

  Seal of Star (SOS) = Last Tier +1.5

  Seal of Moon (SOM) = Last Tier +3
  Seal of Sun Weapons/Shield Only (SUN)= Last Tier +5 (SUN sadece silah ve shield için açık durumda. setiniz moon dan oluşabilir)


  Seal of Star
  SOS artık canavarlardan bir Drop olarak alınamıyor, SOS öğeleri için eğlenceli bir sistem oluşturduk. Görevler yaparak elde edilebilen SOS, SOS öğelerini alma şansına sahip olmak için bazı görevleri birkaç kez bitirmeniz gerektiği anlamına gelir. Açıklamama izin verin, Diamonds toplamak için günlük 3 Solo-Quest yapmak zorundasınız. Bu Elmaslar SOS'nuzu almak için yararlıdır. Alınan Elmaslar takas edilemez Ancak, SOS eşyaları takas edilebilir. Bunu yaparak, oyuncular arasındaki işlemleri kaybetmeden SOS eşyalarını alma süresini uzatacağız.


  Nasıl çalışır?
  Günlük görevler ile Diamond topluyorsunuz. Topladığınız dimondları özel npcler ile Sos box ları dönüştürüyorsunuz. Sos boxlar %50 ihtimal ile size random sos verir. DW Şehrindeki Commander Dustun NPC. 3 ÇEŞİT BOX var silah,acc,protector
  %50 ihtimal gelmedi ve sos alamadığınız durumlarda ise size özelliği olan +5 den fazla yararlı eşyalar düşebilir.


  DIAMOND TOPLAMA GÖREVLERİNE GELELİM
  Styria Clash Solo-Dungeon Diamondları toplayacağınız zindanımız. içerisinde 3 Unique ve 3 görev var. Günlük olarak 3 farklı uniqueyi kesip diamondlarınızı toplayabilirsiniz.Herhangi bir dc durumunda veya kişisel bir problemden dolayı çıkmanız gerekirse görevi yapabileceğiniz 6 saatiniz var. Eğer günlük görevi bitirdiyseniz bir daha girmeniz bir şeyi ifade etmeyecektir. 24 saatte 1 kere yapabilirsiniz.
  GÜNLÜK GÖREVLERİ Dungeon un içerisindeki NPC DEN alabilirsiniz.


  DUNGEON'a Nasıl gidilir ?
  DW Şehrindeki Gold Exchanger NPC den dungeon taşı alabilirsiniz.


  Neden bu sistemi yarattık ve amacı nedir?
  Bazı nedenlerimiz var
  Sunucudaki SOS öğelerinin miktarını kontrol etmek için
  Eşyaları faydalı ve değerli kılmak
  Her zaman botları önlemek için


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın


  SOS Eşyalarını almanın tek yolu bu mu?
  THE FOREST DUNGEON sizin hem eğleneceğiniz hem de sos düşürebileceğiniz bir yer
  Samarkand Bölgesine Jurassic Park, Dark Island adı verdiğimiz bölgeler oluşturduk ve günün belirli ÖZEL SAATLERİNDE açık olacak. içerlerinde 1 er adet özel droplara sahip uniqueler olacak.
  Karkadann & KingKong drops  • 1x Random SOS Crate 50%
  • 15x Silk Items
  • 3x Immortal / Astral (Rate 50%)


  Biri Weapon Chest, diğeri Protector Chest ve diğeri Accessories Chest için 3 çeşit görev vardır. Donwhang'daki Worshiper Commander Dustun NPC'de bulabilirsiniz. Böyle koşullarda hayatta kalacak mısınız? öyleyse, hangi fiyatı ödemeye hazırsınız?
  Forest Quest I (Weapon Chest)
  Hell Guard and King Kong Salve canavarlarını keserek yapılır.


  Forest Quest II (Protector Chest)
  Hell Guard canavarlarını öldürerek yapılabilir


  Forest Quest III (Accessory Chest)
  King Kong Salve canavarlarını öldürerek yapılabilir  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın  Seal of Moon


  Weapons
  Forgetten world systemi ile alınır


  Shield
  Zor bir görev yapılarak %100 ihtimal ile verilir Görev Worshipper Commander Dustun NPC Donwhang Şehrinden alınır.


  Protector
  Job system ile alınır.  Seal of Sun
  Uzun soluklu bir sunucu aradığımız için suanlık devre dışı bırakıldı.Açılıştan 2-3 ay sonra aktif etmeyi düşünüyoruz.
  Botting Areas
  KASABİLECEĞİNİZ ALANLARI DERLEDİK AŞAĞIDAKİ GİBİ


  Constantinople
  Lv 91 ~ 95 Monsters.


  Mirror Dimension
  Lv 96 ~ 99 Monsters.


  Storm and Cloud Desert
  Lv 100 Monsters


  Kings Valley
  Lv 100 Monsters.


  Kirk
  Lv 100 Monsters.


  Phantom Desert
  Lv 100 Monsters too.


  Arabia Coast
  Lv 100 Monsters also.


  Bu sayede daha rahat ve özgür kasabileceksiniz.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  Spartans System (SOM ACC SYSTEMİ)
  Büyük bir alan Spartalılarla çevrili ve tamamen güçlendirilmiş bir kasabaya benziyor. Günlük Belirli Zamanlarda açılır DW Şehrinden Teleport olarak gidilir.Arena Coins Kazanırsınız. Bunlarla da Moon acc Box alabilirsiniz.


  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  Unique target
  Unique en fazla hasarı vurana döner.

  Keon NPC(s)
  Vitesinizi yükseltmenize yardımcı olan ve sizi daha da benzersiz kılan çeşitli npc'ler de var. Her biri bir şeyden sorumlu, Aşağıda okuyun!
  Bütün NPCLER DW ŞEHRİNDE


  Titles Vendor
  Avatars Vendor
  Gold Merchant
  Medic Footco (JP Exchnager)
  Investigator Natal (Free Silk)
  Investigator Avrill (CoinExchanger)
  Worshipper Commander Dustun (Quest NPC)
  Supply Assistant Charles (Styria Clash Solo Dungeon Quest)
  Supply Assistant Maadu (Muhan Dungeon - Quest)  Keon Teleport(s)
  2 Farklı Işınlanmamız var


  İlk
  Donwhang South'da bulunan tesis, sizi Yeni Dungeon ve Etkinlik Alanına iletir.  İkinci
  Donwhang'da Giryeon Dağı'nın yanında yer alıyor. Ve sizi Botting Arenas (Kasılma alanlarına götürüyor)
  İşe Yarar Scroll'lar

  Scroll Remover
  Magic Remover
  Model Switcher (Weapons)
  Character Effect
  Trading
  Herkes jobun ne kadar önemli olduğunu ve sunucunun ömrünü etkilediğini biliyor. Job point ve gold kazanmak artık o kadar kolay değil. Eğer job pointiniz yoksa kervan satın alamazsınız. Kervan alım maaliyeti 5 Job point ve 10m dir. Eğer malı çaldırırsanız job pointinizi ve goldunuzu kaybedeceksiniz. Job point kaybetme sistemi çeşitli hilelere başvurma durumunun önüne geçecektir. Kervanı teslim ettiğinizde karşılığını ve harcadığınız job puanları kazanacaksınız. Sadece 1* alabilirsiniz ancak 1* ile 5* aynı ödülleri vermektedir. Tüccar olmanın riskleri olmasına karşın her zaman en karlı meslek tüccarlık olmuştur. Jg-Dw , Dw-Ht veya tam tersi yönlü her ticaret için 15 job point + 45m gold kazanılmaktadır. Thieflikte ise her kervan için 5 job point ve 10m gold kazanılmaktadır.
  Job limiti günde 10kere olarak sınırlanmıştır. Günlük limie ulaştığınızda daha fazla puan kazanamayacaksınız. Ancak parti üyelerinize ve iş türünüze bağlı 1-25m arası gold kazanabilirsiniz. Gold ödülü ışınlandığınızda çantanıza gelmektedir.
  Düşmanlarınızda job point yoksa eğer job kill sisteminde geçerli olmayacaktır amaç hile yapımının önüne geçmek, Keon olarak buna önem vermekteyiz.
  Job Killing
  Job kill sistemimiz tamamen adil ve zorlu. Job point kazanmak için rakiplerini öldürmeye hazırlıklı ol. Günlük job kill sınırı 15tir ve bu sayıya ulaştığınızda ertesi güne kadar puan kazanamayacaksınız. Aynı karakteri en fazla 3 kere öldürebilirsiniz ve sonrasında bu karakterden puan kazanamazsınız.


  Job Quest(s) ( JOB GÖREVLERİ )
  Jobları adil ve dengeli hale getirmek için her job için görevler yaptık ve onlara bazı avantajlar sağladık.

  Traders
  Traderler için günlük 3 görev var, her biri ödül olarak 5 job point veriyor, bir ticareti kaybetmeniz ve başka bir tane satın almak için job point olmaması durumunda, sizin için yararlı olacaktır(Trade çekmek için 5 job pointe ihtiyacınız olucak bunları da günlük görevlerden elde edebiliyorsunuz. Tanesinden 5 job point alarak yapabileceksiniz.5 job pointe aldığınız kervanları da teslim ettiğiniz de 10 job point alıyorsunuz)

  Thieves
  Thiefler için Yeni bir görevimiz var ve günlük 100m Gold kazandırıyor

  Hunters
  Hunterlar için günlük görev 50m gold veriyor, çünkü hunterlar traderlere kıyasla düşük miktarda altın alıyor ve aralarında büyük bir fark vardı, bu yüzden bu görevi yarattık.


  Jobbing BattleField

  Jobbing Battlefield ( JOBLAR SAVAŞIYOR ), güçlü iş adamlarının zafer için birbirleriyle savaştığı günlük belirli zamanlarda açılan bir alandır. Bölgenin ortasında bir kule var. Jobların (Thief,hunter,trade) karşılaşabileceği ve birbirlerine karşı zaferli saldırılarına başlayabileceği yerler. Amacınız diğer tarafı yok etmeden kuleyi yok etmektir. Hedefinizi bitirmek için 30 dakikanız var. Düşmanınızı hayatta kalmak için tek bir şans bile bırakmayın ve onlardan önce yeri ele geçirin. Düşmanlarınızı öldürmek size garantili Job Point kazandırır. bir kişiden en fazla 3 kere point alabilirsiniz ve maksimum 30 öldürme sayısına ulaşabilirsiniz. rakipleriniz tarafından öldürüldüğünüz de bir şey kaybetmezsiniz.
  (Bu dungeonun dışında job savaşlarında her öldürüldüğünüzde job point kaybedersiniz)


  KAZANÇLAR ( Reward )
  Savaş alanına katılan tüm Joblar, savaş sırasında karakteri kapatmadığınız sürece ödüllendirilecekler. Kazananlar 10 Job point ve Kaybedenler 3 job point kazanır.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

  - - - Güncellendi - - -

  Konunun tr ye bu kadar geç düşmesi supporterler ile ilgili bir sorundu arkadaslar. Server Global bir server. Kurucuları türk değil. Turk supporter ve yayıncılarıyım. Güzel bir mısır vs türk savaşı olucak serverda hepinizi bekliyoruz
  Mesaj cihadkiris tarafından (29 Ocak 2020 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki 2 üye cihadkiris isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  berkbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ocak 2020
  Oyun
  sro
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  10
  Edilen Teşekkür 
   6
   Alınan Teşekkür  :  3

  SERVERİN ÖZELLİKLERİ ÇOK GÜZEL GÖZÜKÜYOR...
  31 İNDE BİZDE BURDAYIZ..
  GLOBAL SERVERLAR ZATEN UZUN ÖMÜRLÜ HERKESE İYİ OYUNLAR BAŞARILAR


 4. Aşağıdaki 3 üye berkbaba isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 5. #3
  MaxiGamer
  cihadkiris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  28 Ocak 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   6
   Alınan Teşekkür  :  6

  Teşekkür ederizz

 6. Aşağıdaki 3 üye cihadkiris isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 7. #4
  MaxiGamer
  alperakkus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Aralık 2019
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  5
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  4

  Alışılmışın dışında güzel bir sistem kurulmuş , rekabet için bizde burdayız .
  HODRİ MEYDAN !!!

 8. Aşağıdaki 4 üye alperakkus isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 9. #5
  MaxiGamer
  Tolga48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ocak 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  6
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  4

  Bu serverin en iyisi biz olacağız berk kardesm sen getir götürümüzü yaparsın artık bay xd

  - - - Güncellendi - - -

  SERVER ÇOK GÜZEL OLMUŞ BU ARADA ELİNİZE SAĞLIK

 10. Aşağıdaki 4 üye Tolga48 isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 11. #6
  MaxiGamer
  Green6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ocak 2020
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  5

  Abi Türk sw rezilliğinden sıkılmıştık umarım ilk server gibi buda keyifli ve kaliteli olur bu arada server da oynamak isteyen arkadaslar iletişime geçerse bir çatı altında toplanırız

 12. Aşağıdaki 5 üye Green6161 isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 13. #7
  MaxiGamer
  evamendestolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ocak 2020
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  7
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  5

  Server güzel biz de yerimizi alacağız. Şimdi araplar düşünsün Nightmare <3

 14. Aşağıdaki 5 üye evamendestolga isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 15. #8
  MaxiGamer
  Kosif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ocak 2020
  Oyun
  Lol- Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  9
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  3

  Server iyi gözüküyor, tutarsa son zamanların en iyi private serverı olucak bende guildimle beraber buradayım. REVENGE

 16. Aşağıdaki 3 üye Kosif isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 17. #9
  MaxiGamer
  s2c61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ocak 2020
  Oyun
  sro
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  12
  Edilen Teşekkür 
   8
   Alınan Teşekkür  :  0

  CİHAD REİS VE VİDEODAKİ KIZ BURDAYSA BİZDE BURDAYIZ
  TRABZON KARTALLARI

 18. #10
  MaxiGamer
  evamendestolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Ocak 2020
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  7
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  5

  + basma eventi için bile indirilir

 19. #11
  MaxiGamer
  Chwihwa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  05 Ocak 2016
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  12
  Mesajlar  
  147
  Edilen Teşekkür 
   10
   Alınan Teşekkür  :  45

  fake hesaplarla birbirinizi beğenmek nedir olm, bu nasıl bir hastalık böyle

 20. Aşağıdaki üyeler Chwihwa isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 21. #12
  MaxiGamer
  raQQa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Mayıs 2010
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  253
  Edilen Teşekkür 
   80
   Alınan Teşekkür  :  57
  R. Hali
  raQQa's: Wasted

  Alıntı chwihwa Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  fake hesaplarla birbirinizi beğenmek nedir olm, bu nasıl bir hastalık böyle :d
  :d :d :d


 22. #13
  MaxiGamer
  HyperionS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  17 Mayıs 2017
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  101
  Edilen Teşekkür 
   42
   Alınan Teşekkür  :  36
  R. Hali
  HyperionS's: Daring

  Alıntı Chwihwa Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  fake hesaplarla birbirinizi beğenmek nedir olm, bu nasıl bir hastalık böyle


 23. Aşağıdaki üyeler HyperionS isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 24. #14
  MaxiGamer
  KRALLEX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  22 Mart 2017
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  29
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  8

  Başarılar brom item sistemi güzel duruyor video vs varsa ufak birşey atabilirsen daha iyi olur
  böyle şeylere gerek yok ondan sonra böyle alay konusu olursunuz


Benzer Konular

 1. Zeus Online | 80 Cap | İ-Sro System | Hard Rate | 24 Ocak Cuma 21:00!
  Konuyu Açan: resulfurkans, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj : 02 Şubat 2020, 17:51
 2. Perox Online | Orjinal iSro System | 80 Cap Only CH | Açılış 17 Ocak!
  Konuyu Açan: Lykie, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 34
  Son Mesaj : 29 Ocak 2020, 00:20
 3. Castro Online | 80 Cap | İ-Sro System | Hard Rate | 10 Ocak Cuma 21:00!
  Konuyu Açan: Yagizkzy22, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj : 12 Ocak 2020, 02:07
 4. Cevaplar: 19
  Son Mesaj : 24 Aralık 2019, 00:02
 5. Cevaplar: 14
  Son Mesaj : 22 Eylül 2017, 21:03