MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    cona46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    17 Şubat 2020
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

120 Cap Mia PvP Silkroad Online

120 Lv Baslangıctır
    - 12 13 14 15 dg sistemdir
    - 12 Dg Npcde 1 Gold Olucak Sekılde Ayarlanmışdır !
    - 12 13 14 dg sun ıtemlere +12 basarak UPGRADE SCROLL ILE 1 UST DG YE CEVIREBILIRSINIZ
    - Mob(Silver Coin) İle Bazı Urunlerı Npclerden Alabılırsınız
    - Unıgue (Gold) İle Bazı Degerlı Urunlerı Npcden Alabılırsınız
    - Unıgue Spawn 15 Dakıka sabittir
    - Oyunumuzda Gold degerlidir
    - Pve $ Pvp Tarzı Oyundur

Bir Cok Sayamadıgımız Ozellıkler Mevcuttur ! Sizide Beta Surecımızde aramızda gormekten gurur duyarız beta surecımız asıl sayfamızdan Duyrurulucakdır
    Face : Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Site : Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

BETA TEST ASAMAMIZ COK YAKINDA

Mesaj cona46 tarafından (26 Şubat 2020 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    handsomemale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Temmuz 2009
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  4

Kardeşim profesyonel insanlardan yardım al. Bu şekilde Server açılmaz. HG suncular bilmem ne sunucular bitti artık. Hiç bişey bilmiyorsan community pagelerine sor kimlerin iyi iş yaptırdığını. Böyle server mı olur yıl olmuş 2020. HG Sunucular, Gameofis, maxsunucu vs bunlar adam düdüklemekten başka bir iş yapmaz. Burası bi forum sitesi seni bilgilendireyim istedim. Kötülemiyorum kesinlikle. Olanı söylüyorum. Aksini söyleyecek birinide tanımıyorum.

3. Aşağıdaki üyeler handsomemale isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Özel Üye
    The Predator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Mart 2010
    Konular 
    28
    Edilen Teşekkür 
     116
     Alınan Teşekkür  :  274
    R. Hali
    The Predator's: Topofthewalk

Alıntı handsomemale Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Kardeşim profesyonel insanlardan yardım al. Bu şekilde Server açılmaz. HG suncular bilmem ne sunucular bitti artık. Hiç bişey bilmiyorsan community pagelerine sor kimlerin iyi iş yaptırdığını. Böyle server mı olur yıl olmuş 2020. HG Sunucular, Gameofis, maxsunucu vs bunlar adam düdüklemekten başka bir iş yapmaz. Burası bi forum sitesi seni bilgilendireyim istedim. Kötülemiyorum kesinlikle. Olanı söylüyorum. Aksini söyleyecek birinide tanımıyorum.
    Adamın bütçesi 150 liraysa Hgsunucular ne yapsın
    Bu arada yanlış anlaşılma olmasını istemem dalga konusu yapmıyorum ama tanıtım konusuna bile özen gösterilmemiş hazır db olduğu besbelli bütçeside max 150 TL gibi gözüküyor a sunucu b sunucu yada a editor b editor farketmez çıkabilecek en iyi sonuç bu

I'm a b*tch, I'm a boss

MaxiGamer
    BaD_Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Nisan 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     15
     Alınan Teşekkür  :  42
    R. Hali
    BaD_Wizard's: Where

Alıntı PredatorZ Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Bu arada yanlış anlaşılma olmasını istemem dalga konusu yapmıyorum ama tanıtım konusuna bile özen gösterilmemiş hazır db olduğu besbelli bütçeside max 150 TL gibi gözüküyor a sunucu b sunucu yada a editor b editor farketmez çıkabilecek en iyi sonuç bu
    Görüşünüz çok yanlış. Bence gayet hoş ve açıklayıcı bir tanıtım konusu olmuş
    En azından kısa ve öz şekilde anlatılmış
    Olmuyosa Tekrar Deneyeceksin..!
    http://i54.tinypic.com/96vksz.gif

Server: phoenix
    Guild : DarkEmpire
    Nick : HeLL_ChiLD
    LvL :100

MaxiGamer
    handsomemale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Temmuz 2009
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  4

Alıntı PredatorZ Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    150 liraysa acmicak kardesim server. 150 liraya oyunvu olarak oyunda harciyor insanlar... kaldiki bu adam oyun acmaya kalkmis o parayla.
    Sonrada sw 2 gun sonra patliyor.

MaxiGamer
    cona46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    17 Şubat 2020
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

kardeşim boş konuşup sadece kendinizin yorumlarını belliedyrsnz editi biz yaptırdık totalde sadece db ye harcann para 1850 tl kaldıki 150 tl ye sunucu mu var adam 150 tl ye sunucu verip birde sro kurcak güldürmeyn kendinize buraya bende bilirdim uzun uzun anlatmayı ama adı üstünde forum gerek yok kısa ve öz dier özellikleri merak eden gelir bakar ben oyunda nerde ne var edit ne istenmiş ne yapılmış world belgesi ile sana atardım ama gerek yok şimdi siz gibilere burda uzun uzun açıklama yapmaya oynayacak adam için burda sadece konu açılmıştır gerisini merak eden indirir bakar hoşuna giderse bakar o 2 günlük diyen arkadaş içinde o 2 gün dedi bende 4 ay diyrm4 ay sonra gelsin yazsın ozmn açık olmazsa konuşsun hadi hodri meydan ben keyfine açtım sroyu sizin gibi ne para kazanma derdim var ne başka bişey isteyn oynar isteyn oynmaz ben oynarım hadi ii geceler ...

MaxiGamer
    atomkarinca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    9
    Edilen Teşekkür 
     10
     Alınan Teşekkür  :  3

konu bak allah aşkına çöp serverler acıyorsunuz ya bırakın artık bu işleri