MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    Lust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Şubat 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Sagaroad Online | 80 Cap CH | 2006 iSro Rates | 13.03.2020

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Mesaj Lust tarafından (13 Mart 2020 Saat 08:48 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    deno48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Temmuz 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Güzele benziyor. Yerimizi alalım

MaxiGamer
    GeneRaLc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Mayıs 2011
    Konular 
    54
    Edilen Teşekkür 
     42
     Alınan Teşekkür  :  52
    R. Hali
    GeneRaLc2's: Ho?nut

Orjinal isro sistemi yaptınız iyi güzel peki neden isrodaki Orjinal hali ile görevlere kısıtlama getirdiniz? 2DG moon Silah görevini kapatan sistem bize neler yapmaz ileride
    Keşke görevlerin hepsi 80cap gibi olsaydı..
    İlk 3 80olan kişilere verecek olduğunuz toplamda 12bin TL para ödülü nün şeffaflığı da bence tartışılır

MaxiGamer
    mecnunbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ocak 2017
    Oyun
    Sro pvp
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     17
     Alınan Teşekkür  :  17

Alıntı GeneRaLc2 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Orjinal isro sistemi yaptınız iyi güzel peki neden isrodaki Orjinal hali ile görevlere kısıtlama getirdiniz? 2DG moon Silah görevini kapatan sistem bize neler yapmaz ileride
    Keşke görevlerin hepsi 80cap gibi olsaydı..
    İlk 3 80olan kişilere verecek olduğunuz toplamda 12bin TL para ödülü nün şeffaflığı da bence tartışılır
    Serverda 100 kisi bile yok panel bedava guard dedikleri sey bedava kguard 0 maliyetle acilmis bir server gercekten 12k hediye dagitirmi kankam
    Afiste f8 ozelligi olan takvimi koymus
    Oyunda yok oyle birsey

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Şubat 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Siz gerçekten 12.000 lirayı büyük bir miktar olarak mı düşündünüz? Arkadaşlar, herkesin maddi durumu sizinkisi gibi olmayabilir. Ben 3D Modelleme işi ile uğraşıyorum ve benim sponsorluk alabilecek yüzlerce yurtdışı müşterim var. Ben düzgünce yapılan eleştiriye hiçbir şey ama hiçbir şey demem, ama bu demek değil ki; bana sarcastic bir şekilde konuşulmasına izin vereceğim. Eğer İngilizce konuşma ya da en azından anlama yeteneğiniz olsa Discord kanalı üzerinden o etkinlik üzerine konuştuğumuzu ve bahsettiğimizi görürdünüz. Afişteki özellik sadece F8'e ait değil, "o zaman neden yok?" diye soracak olursanız, biraz İngilizce öğrenmenizin hiç kimseye zararı olmaz. 12.000 liraylık sizin için "BÜYÜK" olan ödülün şeffaflığından şüphe edeniniz varsa banka hesap dökümümü atabilirim, dudak uçuklatmak yok ama.

MaxiGamer
    mecnunbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ocak 2017
    Oyun
    Sro pvp
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     17
     Alınan Teşekkür  :  17

Yillardir psro oynuyoruz bize ne anlatiyon sen
    O takvim sadece f8de var
    Parasi olan insan bedava panel ve kguard kullanmaz

MaxiGamer

K. Tarihi 
    23 Şubat 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

İngilizce demiştim önceki mesajımda da sen Türkçe konuşmaktan da yoksunmuşsun be mecnunbey. Silkroad oynayıp da bu kadar övünen birisini de ilk defa görüyorum yani. Her neyse arkadaşlar, hadi bakalım 12.000 liralık "BÜYÜK" ödülün hayalini kurmaya devam edin. Bir yerlerde insanlar o paraları kazanıyor, hayattaki tek başarın yıllardır Silkroad oynamak olsun mecnunbey.