MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  MentorX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  13
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  4

  [PSRO.EU] | 100 Cap CHN | Gerçek Ticaret Sistemi | Drop & Box & Job Sistem

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  PSRO olarak yürüttüğümüz bu proje Global bir proje olup her birimde en az 5 yıl deneyimi olan kişilerce hazırlanmıştır. Hedefimiz, Global piyasada bir yer edinip, yozlaşmış ve standartlaşmış piyasaya en azından birkaç özgün içerik üretmeye çalışmak ve oyunumuzu her coğrafyadan insan ile buluşturmaktır.

  Dipnot: Paycı ve sunucuyu baskı altında tutmaya çalışan Guild & Unionlar uzak dursun. Burası sadece en iyiler için ayakta kalacak!

  • Oyunumuzda 3 bölüm sürecek şekilde bir planlama yaptık. Bu planlamada dengeli ve çılgınca eğlenebileceğiniz rekabete dayalı bir oyun oluşturmaya özen gösterdik. 3 ve sonrası bölümler için şuanda çalışmalar sürüyor, sizden en az 4 ay önde olmak harika bir rahatlık!
  • 100 Cap doğasına uygun şekilde bazı dengelemeler mevcut. Aşağıda detayları göreceksiniz!
  Her oyuncunun hakkını koruyarak oyun içerisinde aksiyon akışını kontrol altında tuttuk.
  • Her oluşturulan sistemin kötüye kullanılmaması için düzenlemeler yapıp diğer oyuncuların hakkını korumaya özen gösterdik.

  • Önce başlayan oyuncunun farkı açmaması için onu bazı limitler ile dizginleyip zorla tutuyoruz!
  • Böylece sürekli çalışan ve boş zamanı olmayan insanların akşam etkinliklerinde boy göstermelerini sağlayıp daha kalabalık ve eğlenceli bir ortam oluşturmayı hedefliyoruz.


  • Bu insanların bir araya gelip koordineli bir şekilde çalışma yürütmesi bizim için başlıca bir gurur kaynağı. Alanında uzman ve piyasaya hakim bir kadro! Çalışma yürüttüğümüz herkese buradan saygılarımı iletiyorum.  Files : vsro.188 (Pre version): MeGaMaX
  • Database Developers : Muhab
  • Other Developers : Atlantis - Ove Covjek
  • Web Panel : Pro Panel
  • Filter : Psro Filter
  • Design : Simply Design & Rea Design
  • Ad Manager : Méntor
  • Trailer : Wint Movies
  • Discort Manager : RanstaMonsta - Balerion
  • GA : Dopamine
  • GM : Gsly10  • Kutular Çeşitli etkinliklerden ve uniqlerden drop olarak elde edilmektedir. 3 ana kutu içerisinden A-B-C tipinde kutular elde edilebilir.
  3 box görseli eklenecek:


  • Birçok oyunda bulunan ve sox itemleri dengelemek amacı ile kullanılan düzenlemeleri biz de oyunumuzda gerekli gördük ve dahil ettik. Buna ek olarak 2 adet Sox tipi oluşturup karakter yapılandırmalarına uygun set ve özellikler belirleyip kullanıma açtık, detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz.


  • SoX equipments: STR & INT SET olarak 2 ye ayrılmaktadır 6 parça seti tamamladığınızda ;
  STR veya INT 6 özelliği vermektedir.


  • SoX Weapons: + Değerleri bu şekilde düzenlenmiştir. Seal Of Star (+1.5) Seal Of Moon (+3) Seal Of Sun (+5)  Düzenleniyor..
  • [Automatic Event] Trivia
  • [Automatic Event] Hide & Seek
  • [Automatic Event] Last Man Stanading
  • [Automatic Event] Survival Arena - Free For All
  • [Automatic Event] Lucky Party Number
  • [Automatic Event] Kill The GM
  • [Automatic Event] Alchemy
  • [Automatic Event] Search & Destroy
  • [Automatic Event] Timed Uniques
  Permanent Buffs: Bildiğiniz üzere kalıcı bufflar oyunda kullanışlı bir özellik ve biz de oyunumuza dahil etmekte karar aldık ve en iyi şekilde çalışmasını sağladık!

  Fortress War Buffs: Kale savaşlarının galipleri (Master) sizce de bir özel buff ve tittle sahibi olmayı hak etmiyor mu? Onlar için özel bir title ve buff hazırladık. Artık keyifle kaleyi kaybedene kadar kullanabilirler. Ama asla bu ödülleri kalıcı olarak sizin sanmayın, daha iyileri gelip sizden rütbenizi söküp alabilir!

  Honor Buffs CTF: Capture the Flag etkinliğini daha cazip kılmak için HONOR Sistemini CTF etkinliğine entegre ettik. Artık daha keyifli ve çekişmeli bir etkinlik olacağından şüphemiz yok!

  Auto Equipment: Oto ekipmanlar oyunlarda olmazsa olmazlardandır ve oyuncuların oyuna tutunması için çok yararlı bir özelliktir. Bu sistem de oyunumuza dahil edilmiş ve üzerinde düzenlemeler yapılmıştır. 1-9 Degree arası çalışmaktadır.

  Top 100 System: Oyun açılışında ilk 100 level seviyesine ulaşanları tabii ki de ödüllendireceğiz. 11 Global Clock ve 200 Silk onları bekliyor!

  Top 10 System: Tabiki ilk 100 kişinin bir de en iyileri olmalı, onları 7 günlük özel bir buff - rütbe ve daha fazlası bekliyor!

  Top Jobbers System: İşini iyi yapanlar her zaman ödüllendirilir! İlk 3 Job Rank birincisine özel buff ve rütbe verilecek!


  Bu bölümde yapmış olduğumuz çalışma oyun içi ticareti dengelemesi ve oyuncuların ticaret sistemine farklı bir bakış açısı ile yaklaşmasını sağlamak adına Çalışma yapılmıştır.

  • Web Market;
  • Oyuncular bu bölümde diğer oyuncular ile serbest şekilde ticaret yapabilirler! Kötüye kullanımı engellemek için bu alan bazı düzenlemelere tabi tutulabilir!
  Kurallar;
  • Bir oyuncu sunucunun belirlediği bir ekipmanı & eşyayı diğer bir oyuncuya gerçek para veya silk karşılığında satabilir.
  • Markette satılan eşyalardan elde edilen gelirler web site üzerinden talep formu oluşturularak belirtilen hesaplara sunucu tarafından yatırılır.
  • Talep formu oluşturulduktan sonraki süreçte tüm masraflar talep formunu oluşturan oyuncuya yansıtılacaktır. (EFT - HAVALE ve komisyon tutarları gibi)
  • Market kısmında satılacak ürünlerin tipi sunucu tarafından belirlenir ve sunucu taban/tavan fiyat olarak piyasaya düzenleme getirme hakkına sahiptir. Böylece hiçbir item belirlenen fiyat üzerinden veya altından satılamaz.
  • Oluşabilecek her türlü denge bozucu olaya karşı sunucu yönetimi itemlere satış limiti uygulama ve piyasayı düzenleme adına her türlü müdahalede bulunma hakkına sahiptir.* Aktif ödeme yöntemleri site form kısmından iletilecektir.
  Dipnot: konu düzenlemesi esnasında grafik tasarım ile ilgilenen arkadaş ile yaşanan problemlerden dolayı diğer bölümleri farklı bir tasarımcı ile güncelleyeceğiz.
  Mesaj MentorX tarafından (28 Mart 2020 Saat 21:18 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki 3 üye MentorX isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  imbalerion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Nerden
  Edirne
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  89
  Edilen Teşekkür 
   30
   Alınan Teşekkür  :  47
  R. Hali
  imbalerion's: Horny

  Geliyor gelmekte olan !

  Gerçekten güzel bir sistem inşallah başarılı olacaksınız, sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

 4. Aşağıdaki 2 üye imbalerion isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 5. #3
  MaxiGamer
  Testosteron Enanth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Şubat 2020
  Nerden
  Amazon Ormanlari
  Oyun
  Daldan dala atlama
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  29
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  22

  Görsel materyaller için , 2 farklı tasarımcı ile çalışmıssınız galiba. Fakat biri iyi yöne çekerken diğeri kötü yöne çekmiş gibi bir şey olmuş . Keşke tek tasarımcı ile çalışsaydınız . Konu içinse güzel çalışma, başarılar dilerim.
  Bende insanım !
  ühühüühüh

 6. Aşağıdaki 2 üye Testosteron Enanth isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 7. #4
  MaxiGamer
  MentorX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  13
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  4

  Merhaba yorumunuz için teşekkürler açıkcası 2 değil 3 grafik tasarımcı ile çalıştık logomuzu yapan arkadaş sağlık sorunları nedeni ile calısmayı bırakmak zorunda kaldı. geri kalan bir arkadaşa 2x konu ücreti ödedik işini tamamlamadı ve gereken özeni göstermedi iletişimde aksaklık yaşadık. şu anki arkadaş hiç olmazsa dönüş yapıp ilgileniyor. daha iyisi yapilabilirdi ama oyun içi özelliklerimize güveniyorum en yakın sürede konuyu güncelleyeceğim takipte kalın

 8. Aşağıdaki üyeler MentorX isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 9. #5
  MaxiGamer
  Master Yi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  01 Şubat 2018
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  16
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  7

  Neden job kıyafetlerini değiştirirsiniz ki? Trade atarken Trace atamamak ney? Bunların dışında güzel.

 10. Aşağıdaki üyeler Master Yi isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 11. #6
  MaxiGamer
  MentorX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  13
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  4

  Merhaba. yorumunuzu kısaca cevaplamak gerekirse. oyunda normal job suitler zaten ekli bizde hiç bir oyunda olmayan bir kaç özel job suit ekledik yani bunlar ekstra oluyor amacımız sadece biraz değişiklik. trace kapatılması konusuna gelirsek oyunun ana eğelencesi olan kervanda iç içe geçen kervanları görmeyi normal olarak görüyormusunuz? biz şahsen normal görmüyoruz. geçici olarak böyle bir karar aldık. Beta sürecinde bazı değişiklikler . yapılabilir sonuçta bu oyunu oyuncular oynayacak biz değil
  Alıntı Master Yi Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Neden job kıyafetlerini değiştirirsiniz ki? Trade atarken Trace atamamak ney? Bunların dışında güzel.
  Mesaj MentorX tarafından (09 Mart 2020 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir.

 12. #7
  MaxiGamer
  burhanguclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  27 Nisan 2009
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  90
  Edilen Teşekkür 
   12
   Alınan Teşekkür  :  27
  R. Hali
  burhanguclu's: Cloud_9

  Fragman müthiş olmuş. Başarılar.

 13. Aşağıdaki üyeler burhanguclu isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 14. #8
  MaxiGamer
  MentorX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  13
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  4

  Yorumunuz için teşekkürler.
  Alıntı burhanguclu Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Fragman müthiş olmuş. Başarılar.

 15. #9
  MaxiGamer
  mecnunbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  27 Ocak 2017
  Oyun
  Sro pvp
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  109
  Edilen Teşekkür 
   17
   Alınan Teşekkür  :  17

  botlar çalışıyormu bu filesta

 16. #10
  MaxiGamer
  MentorX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  13
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  4

  Alıntı mecnunbey Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  botlar çalışıyormu bu filesta


  Oyunumuzda Sbot Crack çalışmaktadır.

 17. #11
  MaxiGamer
  Allies* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Eylül 2011
  Nerden
  Ankara
  Konular 
  30
  Mesajlar  
  44
  Edilen Teşekkür 
   165
   Alınan Teşekkür  :  63
  R. Hali
  Allies*'s: Cool

  ne zaman açılacak


 18. #12
  MaxiGamer
  MentorX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  13
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  4

  Alıntı Allies* Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  ne zaman açılacak

  acılış ertelendi malesef
  Mesaj MentorX tarafından (28 Mart 2020 Saat 01:28 ) değiştirilmiştir.


Benzer Konular

 1. Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 14 Nisan 2018, 23:59
 2. Cevaplar: 18
  Son Mesaj : 18 Mayıs 2017, 12:10
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 29 Mart 2017, 01:31
 4. Black Desert Online BDO Kaçak Ticaret Sistemi Rehberi
  Konuyu Açan: IMLEGEND, Forum: Black Desert Online Rehberler.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 30 Nisan 2016, 22:24
 5. AllodsTR Online Ticaret Sistemi Resimli Anlatım
  Konuyu Açan: KillerSpy1, Forum: Allods Online Rehber Konular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 05 Nisan 2011, 20:42

Bu Konu İçin Etiketler