MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu

MaxiGamer
    Icewalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
     Alınan Teşekkür  :  52
    R. Hali
    Icewalk's: Brrrrrrr

Leon Games 80 Cap | CH | Free Silk | Battle Arena |Job Based|Old System| 20:03:2020

|80 Cap |Chinese | Free Silk | Drop System | Battle Arena|Job Based|Old System |

• Leon Games ekibi olarak tekrar sizlerin karşısına çıkmaktan gurur ve heyacan duyuyoruz.Önceki oyun sistemlerimiz çok beğenildiği için playerların taleplerini de göz önünde alıp hafif değişiklikler yaparak sizlerin karşısına yepyeni bir serüvenle çıkıyoruz. Leon Games ekibi olarak sade , goldun değerli olduğu , level kasmanın orta olduğu , oyun içi dengenin gözetildiği muhteşem bir oyunla karşınızda olacağız.
    Oyunumuz global sistem olacak ancak SİLK Sistem yerine TL(₺) tercih ettik.

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

• First 80 Level's Event Information •

80 level'e ulaşan ilk 5 oyuncumuz ödüllendirilecektir.

1 level'den 80 level'e ulaşmanız ortalama olarak 1~2 gün sürecektir

Top Level sistemi server açıldığında ilk 80 level olacak (5) karakteri notice ile bildirir ve karakterlere ödüllerini teslim eder.

Ödüller;

1. 80 Lv Olan Karakter Ödül. 30 ₺
    2. 80 Lv Olan Karakter Ödül. 30 ₺
    3. 80 Lv Olan Karakter Ödül. 30 ₺
    4. 80 Lv Olan Karakter Ödül. 30 ₺
    5. 80 Lv Olan Karakter Ödül. 30 ₺

• Ana Şehir JANGAN Olarak Belirlenmiştir. NPC`ler Orta Kısımda Yer Alır.

• Tecrübelerimize ve sizlerden gelen tavsiyeleri değerlendirdikten sonra en dengeli seçimin 80 Cap olduğuna karar verdik. Aynı zamanda 80 Cap ayak uydurması ve esnek bir şekilde üzerinde çalışılması epey kolay olan bir seçim.

• Doğal olarak tabi Leon Games serverinde itemlerin son degree 8 Degree olacaktır.

• [10x] | Party Exp. Rate: [8x] | Item Drop Rate: [3x] | SoX Drop Rate: [1x] | Gold Drop Rate: [1x] Alchemy Rate: [1x]

• Başlangıç olarak 1,000,000 skill point ile oyuna başlayacaksınız. Tüm yeteneklerinizi açtığınız ve fazladan skill pointlerinizi nerede kullanacağınızı mı sorguluyorsunuz? Guild puanı olarak kullanabilirsiniz.

• Her zaman olduğu gibi, kabul edilen mastery limit ile yolumuza devam ediyoruz. Herhangi bir değişiklik söz konusu değil. Leon Games için mastery limit 300 olacaktır.

Deneyimlerimize dayanarak; en dengeli artı basma limitinin +12 olduğuna karar verdik.

Başlangıç olarak sadece Jangan kaleleri aktif olacaktır. Fakat ilerleyen zamanlarda bu durumun değişmesi mümkün.

Guild oluşturduğunuz zaman direkt olarak 1 level bir guilde sahip olacaksınız.

Tartışmaya açık bir konu olduğu kesin fakat limiti 32 olarak belirleme kararını aldık. Eğer birçok oyuncu tarafından karşıt görüş bildirilirse Facebook sayfamız üzerinden bir anket yapıp son kararı vereceğiz.

32 olan guild limitine en iyi gidecek olan union sayısının 1 olduğuna karar verdik. Fakat yine farklı görüş bildirildiği taktirde bir anket yapılacak ve son karar verilecek.

+1
    %100
    +2
    %100
    +3
    %100
    +4
    %60
    +5
    %36
    +6
    %16
    +7
    %8
    +8
    %3
    +9
    %2
    +10
    %1
    +11
    %1
    12
    %1
    +1
    %100
    +2
    %90
    +3
    %80
    +4
    %60
    +5
    %30
    +6
    %10
    +7
    %5
    +8
    %3
    +9
    %2
    +10
    %1
    +11
    %1
    +12
    %1

•PC LİMİT [3]Aynı PC Üzerinden Sadece 2 Karaktere giriş yapabilirsiniz.
    •BATTLE AREMA PC LİMİT [1]Aynı PC Üzerinden Sadece 1 Karaktere giriş yapabilirsiniz.
    •FORTRESS WAR PC LİMİT [1]Aynı PC Üzerinden Sadece 1 Karaktere giriş yapabilirsiniz.
    •JOB PC LİMİT [1]Aynı PC Üzerinden Sadece 1 Karaktere giriş yapabilirsiniz.

• Leon Games serverin de level kasmak sandığınızdan daha eğlenceli olacak. Özellikle private server oynayan büyük bir çoğunluk level kasma olayının oldukça nostaljik olduğunu düşünüyor. Bu yüzden exp oranlarını çok iyi bir şekilde ayarladık. Hem level kasmanın nostaljik yönüyle anılarınızı hatırlarken hem de serverin tüm yeniliklerinden aynı anda faydalana bileceksiniz.

Leon Games serüvenine başlamadan önce tüm ihtiyacınız olan başlangıç eşyalarını sizlere temin ettiğimizden eminiz!

• 5000 Reverse
    •500 Return Scroll
    • Snow Shield Açma Scroll
    •50 Adet %100 Speed
    •1M Skill Point
    •30 Gün Grap Pet
    •Halloween Avatar Set
    •7 Gün Event
    •1000 HP/MP
    •5 Pegasus
    •7 Gün Leon Games Premium
    •3 Page
    •Full Giyili Normal Set

Not: Otomatik ekipman giydirme sistemi aktiftir.

• "Leon Games" sunucumuzda geçerli olan stackler aşağıda belirtilen gibidir. Alışverişlerinizin ve envanter yönetiminizin daha kolay olması adına
    oyun içerisinde bulunan bazı stackleri yeniden ayarladık.

• Battle Arena sistemine eklenen
    ''Battle Arena Hediye Kutusu'' kazanan takım için ''5'', kayıp eden takım ise ''1'' kutu elde eder.
    Bunla kalmaksızım HONOR BUFF
    sistemi eklenmesi yapılmıştır. Her öldürdüğünüz kimseler için ''5'' puan kazanırsınız. Her öldüğünüz zaman ''6'' puan kayıp edersiniz. Bu sistemden yararlanmak için Academy kayıt işlemi yaptırmaniz gereklidir.

NOT: Her saat başı güncellenir bufflarınız otomatik olarak sizlere gelir.

• Battle Arena Rondom Kayıt Saatleri;

03:00 / 03:05
    04:30 / 04:35
    07:30 / 07:35
    09:00 / 09:05
    10:30 / 10:35
    12:00 / 12:05
    13:30 / 13:35
    15:00 / 15:05
    16:00 / 16:05
    18:00 / 18:05
    19:30 / 19:35

Battle Arena Limit 1'dir

1.Not: Kayıt saatlerimiz 5 Dakikadir.
    2.Not: Battle Arena Rondom Hediye Kutusu neler elde edebilecekleriniz oyunumuzda olan ''BOX'' üzerinde yazıyordur.

• Job sistemini biraz daha piyasa'da ki oyunlara göre düzenli ve eğlenceli kıldık.
    Jangan-Downhang ve Hotan Arası Kervan ticareti Aktiftir.

TRADER:
    -Kervanı 87M'e Doldurur

- 1 Tur'un sonunda elde edecebileceğiniz Gold: 315M olacaktır. - (Jangan-Downhang)
    - 1 Tur'un sonunda elde edecebileceğiniz Gold: 442M olacaktır. - (Jangan-Hotan)

THİEF:

- 1 Tur'un sonunda elde edecebileceğiniz Gold: 97M olacaktır.Job Point: -
    1.NOT: Special Kervan Saatleri aktivite durumuna göre ilerleyen dönemde eklenecektir.
    2.NOT: Phbot Tarafımızca Kapatılmıştır.

Job Limit 1'dir.

• Magic pop içerisinden tamamen SUN/MOON itemler kaldırıldı. Avatar,Devil S ve GDF FLAG eklenmiştir. GDF FLAG özelliği ise STR/INT tamamen 6 Olarak gelmektedir.

Oyun İçerisine SUN ve MOON Sistemi Eklendi.

69-80 Mobslara Sun ve Moon Drop Eklenmiştir
    Tabiki biraz zor tamamen şansınız ile alakalı bir durumdur.

80 Lv Mobslar Samarkand Haritasında Spam Olarak Eklenmiştir.

Minimap altında bulunan Special Menu icon'una tıkladığınızda Grant Name, Title Manager,
    Dynamic Ranking, Unique History, Event Schedule ve Changelog
    gibi bir çok fonksiyonel sekme aktif olur.

Sekmesini click'lediğinizde açılan pencereden Grant Name'inizi değiştirebilirsiniz.

Special Menu ile Unique, Job ve Honor sıralamasını takip edebileceksiniz.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu pencereden de oyundaki uniquelerden
    haberdar olmak mümkün.

Bu pencereden de oyundaki özel etkinliklere ne kadar kaldığını
    görebilmeniz mümkün.

Yeni serüveninde 2 çeşit premium eklenmesi yapılmıştır.

Buildler arasındaki dengeyi sağlamak için skillerde bir takım düzenlemeler yaptık.Böylece kimse güçlü diye bir buildi seçmek zorunda kalmayacak.
    Herkes zevk aldığı ve en iyi oynayabildiği buildi seçerek keyif alabilir.

Decay %48'e düşürüldü.
    Weaken %48'e düşürüldü.
    İmpotent %48'e düşürüldü.

Her hafta PAZAR günü Saat 21:00'da yapılacak olan kale savaşını kazanarak tüm server'e KRAL kim onu gösterebilirsin.
    İlk kale savaşı oyun açıldıktan 2 hafta sonra yapılacaktır. Kale Tax %5'dir. Tüm Npc'lerin Tax'ı Jangan Kalesine ayarlıdır. Kale kayıt PAZAR 06:00-18:00'a kadar yaptırabilirsiniz.

• FORTRESS WAR PC LİMİT: [1]Aynı PC Üzerinden Sadece 1 Karaktere giriş yapabilirsiniz.

1: Skill Reset Scroll:Aynı buildi oynamaktan sıkıldınız mı ? Farklı şeyler mi denemek istiyorsunuz? Bu scrollar tamda sana göre! Skill Reset Scroll’u kullanıp oyun stilinizi değiştirin.
    2: Stat Reset Scroll:Bu scroll kullanıp statlarınızıda sıfırlayabilirsiniz.
    3: Penalty Reset Scroll: Job ve Güild cezanızı kaldırmaya yarar.
    4: Durability Scroll: Bu scroll itemin Hasarını temizler.
    5: Name Change Scroll: Karakter ismini değiştirmenize yarar.
    6: ARMOR-GARMENT-PROTECTOR Gender İtem: Değiştirmek istediğiniz itemleri değiştirmeye yarar.
    7: GDF Random Scroll:Bu scroll GDF random STR/İNT değeri getirmektir.

• Oyun içerisinde STR karakterlerin snow açmaları engellenmiştir. INT Karakterler Snow Scroll ile snowlarını aktif hale getirebilirler.

• Oyunumuza eklenen yeni bir özellik olan "+ Notice" sistemi, +8 ve üzeri "+" basımlarında devreye girecektir.

• Resme Tıklayarak Beğen Paylaş ve Kazan Etkinliğine Katılabilirsiniz. •

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

• Resme Tıklayarak Beğen Paylaş ve Kazan Etkinliğine Katılabilirsiniz. •

Oyunumuz MaxiGuard tarafından korunmaktadır. Maxiguard tarafından sağlanan özelliklerimizde bulunmaktadır.

Old Login Aktif
    Old Cape Aktif
    Old Alchemy Aktif
    Old Ex Bar Aktif

Leon Games The Best Private Server.

- - - Güncellendi - - -
    Mesaj Icewalk tarafından (20 Mart 2020 Saat 19:44 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    kems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Kasım 2016
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  1

Konu tanıtım mükemmel gerçekten başarılar dilerim eski server den biliyorum hakini veriyorsunuz.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
    R. Hali

Teşekkür Ederiz Ailemize Hoş geldiniz.

MaxiGamer
    TurkishAgent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Şubat 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     22
     Alınan Teşekkür  :  8

Selam, sunucumuza ait görselleri kaldırırsanız sevinirim, projenizde başarılar.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
    R. Hali

Alıntı TurkishAgent Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Selam, sunucumuza ait görselleri kaldırırsanız sevinirim, projenizde başarılar.
    Sunucunuza ait bir gorsel goremedim. Maxiguard ile ilgili seylerden bahsediyorsaniz onlar size ait degil.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    19 Şubat 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     22

Oradan biraz buradan biraz ile bi b*k yapamazsın. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Mesaj TurkishAgent tarafından (14 Mart 2020 Saat 20:37 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
    R. Hali

Alıntı TurkishAgent Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Oradan biraz buradan biraz ile bi b*k yapamazsın. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Bak agam zamaninda benim afisimi arakladilar onu arakladilar sistemimi arakladilar sesimi cikarmadim bunlar bana ait degil. Patenti bende degil bir tane fotografin pesine dusmusun zirliyorsun. Zorla insani cileden cikarmayin o fotografi kaldirim son o fotografi bir tarafina sokmak icin yer ararsin.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    19 Şubat 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     22

Alıntı Icewalk Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Bak agam zamaninda benim afisimi arakladilar onu arakladilar sistemimi arakladilar sesimi cikarmadim bunlar bana ait degil. Patenti bende degil bir tane fotografin pesine dusmusun zirliyorsun. Zorla insani cileden cikarmayin o fotografi kaldirim son o fotografi bir tarafina sokmak icin yer ararsin.
    Geçmişte ne yaşadığın umrumda değil, bu tanıtım konusundaki resimlerin %40'ını ben diğer sunucumda düzenlemiştim, sadece o da değil. Yaptıklarınız (..çaldığınızı kullanmak istemiyorum..) resimler için bazı oyuncular çeşitli platformlardan şuanda tanıtım konusuna yazdığım konuya ait serverin de bize ait olduğu kanısına varıyorlar.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    09 Kasım 2011
    Oyun
    Digimon Masters Online
    Konular 
    66
    Edilen Teşekkür 
     29
    R. Hali

Geçmişte ne yaşadığın umrumda değil, bu tanıtım konusundaki resimlerin %40'ını ben diğer sunucumda düzenlemiştim, sadece o da değil. Yaptıklarınız (..çaldığınızı kullanmak istemiyorum..) resimler için bazı oyuncular çeşitli platformlardan şuanda tanıtım konusuna yazdığım konuya ait serverin de bize ait olduğu kanısına varıyorlar.
    Umrumda degil. Kaldirmayacagim. Sikayette bulunun

MaxiGamer
    AlperYURUR38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Mart 2020
    Oyun
    Silkroad Private Server
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     5
     Alınan Teşekkür  :  14

oraya koyduğun görsellerin kimisi benim tasarladığım kimisi başka oyunlara ait en baştaki headeri zaten saymıyorum onun orjinalini bilmeyen yoktur. Yazık gerçekten . Bi ordan bi burdan çalıp bir konuda birleştirmek de moda oldu .

MaxiGamer
    mecnunbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ocak 2017
    Oyun
    Sro pvp
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     17
     Alınan Teşekkür  :  17

Alıntı AlperYURUR38 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    oraya koyduğun görsellerin kimisi benim tasarladığım kimisi başka oyunlara ait en baştaki headeri zaten saymıyorum onun orjinalini bilmeyen yoktur. Yazık gerçekten . Bi ordan bi burdan çalıp bir konuda birleştirmek de moda oldu .
    Adamın belki bütçesi o kadar kardeşim sizin gibi paylı sw açamadığı için suçlumu oluyor

MaxiGamer

K. Tarihi 
    08 Mart 2020
    Oyun
    Silkroad Private Server
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     5

Alıntı mecnunbey Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Adamın belki bütçesi o kadar kardeşim sizin gibi paylı sw açamadığı için suçlumu oluyor
    Bunu bana mı söyliyorsun Ben bi server sahibi değilken.

Özel Üye
    The Predator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Mart 2010
    Konular 
    28
    Edilen Teşekkür 
     115
     Alınan Teşekkür  :  273
    R. Hali
    The Predator's: Topofthewalk

Alıntı mecnunbey Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    adam ne diyor sen ne diyorsun, sana giren çıkan bir şey mi varda boş boş ithamlarda bulunuyorsun. piyasada alper yürür adında bir insanın pay dağıttığını nerde duydun gördünde buraya böyle IQ yoksunu bir yorum attın ?

I'm a b*tch, I'm a boss

14. Aşağıdaki üyeler The Predator isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    08 Mart 2020
    Oyun
    Silkroad Private Server
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     5

Alıntı PredatorZ Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    adam ne diyor sen ne diyorsun, sana giren çıkan bir şey mi varda boş boş ithamlarda bulunuyorsun. piyasada alper yürür adında bir insanın pay dağıttığını nerde duydun gördünde buraya böyle IQ yoksunu bir yorum attın ?
    Boş Konuşuyor. Gülümse.

MaxiGamer
    mecnunbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ocak 2017
    Oyun
    Sro pvp
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     17
     Alınan Teşekkür  :  17

ben onun kim olduğunu bilmiyorum gelip adamın konusuna saldırıyorsunuz sadece fotoğraflar için hepiniz zaten çok dürüstsünüz ya zaten bulmuşunuz bi adamı demediğinizi bırakmıyorsunuz

size giren çıkan var demekki adamın konusunu baltalıyorsunuz kendiniz sw açarken kim ne haltlar yiyorsunuz belli bile değil.

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 Sonuncu