MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Odin II - Midgard | Yeniliklerin Öncüsü | Thor ve dahası | Drop Sistem | 27.03.2020  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  ODiN II MIDGARD CINEMATIC TEASER  Yoğun istek üzerine tekrar sahnedeyiz! Odin II - Midgard !


  Şimdiden "Hayda bunuda mı yapmışlar" dediğinizi duyar gibiyim. Tamamen farklı birçok görsel ve sistemsel eklentiyle siz değerli oyuncularımıza verdiğimiz değeri kat kat göstereceğiz.

  Sistemsel olarak birkaç değişiklikle beraber en sevilen cap olan 100 cap'i tekrar siz değerli oyuncularımızın huzuruna getiriyoruz. İlk serverımızda dikkat çeken aktif yönetim, sınırsız destek, lag ve delaydan uzak, verilen sözlerin tutulduğu ve oyunculardan olumlu geri dönüş aldığımız bir süreç geçirdik. Ama bu demek değil ki kendimizi geliştirmeden aynı şekilde kopyala yapıştır bir server açacağız. Odin asla bir kopyala yapıştır server değil ve asla olmayacak. Konumuza detaylı şekilde bakarsanız, siz değerli oyuncularımız için birçok yenilik ekledik ve eklemeye devam edeceğiz. Yeni uniqueler, dress ve daha niceleri Odin Midgard'da sizlerle olacak.

  Odin’de, her zaman olduğu gibi sorunsuz bir oyun deneyimi sizlerle olacak.
  Yeni websitemize göz atmayı unutmayın. Şuan beta aşamasında ama oyunun açık beta sürecinden önce tamamen hazırlanmış olacak.

  Konumuz tam anlamıyla bitmediğinden dolayı, ilerleyen zamanlarda eksik kalan kısımları ekleyeceğiz.


  Bir çok silkroad aşığıyla dolu olan bir sunucu hedefliyoruz , çok derken gerçekten fazla. Silkroad private serverları arasında çekişme olduğundan bu yapılması zor bir şey fakat sunduğumuz uzmanca hazırlanmış içeriklerle en iyisini umuyoruz. Herkesin en iyi olma yolunda eşit olduğu bugsuz , sorunsuz ve istikrarlı bir server sunmak istiyoruz. Olgun kadrosuyla bir Play2Win serverı, oyuncularımız için en iyisini hedefleyen bir ekiple sizlerle olacağız.


  Güvenlik önlemleri gereği kapalı beta gerçekleştirmeyeceğiz.
  21.03.2020


  Başlangıç leveli 100 - Midgard Items- Free Silk - Sınırsız Gold - Sınırsız alchemy materyali

  Bu beta aşamasında, alchemy ve oyun içi dengeye önem vereceğiz. Katılmak için yapmanız gereken, clientımızı indirip herhangi bir id pw kombinasyonuyla giriş yapmak.
  (Level Betası) > 24.03.2020


  Başlangıç Leveli 1 - NPC items - Free Silk - Sınırsız Gold

  Çok fazla istek olduğu için böyle bir aşama eklemeyi mantıklı bulduk. Bu aşamada level kasarak, oyun başlangıcı için testler yapabileceksiniz.

  İlk 100 olan 10 oyuncumuza silk ödülü olacaktır.
  DETAYLI BETA BİLGİLENDİRMESİ


  - Beta süresince(kapalı beta hariç), server tüm oyunculara açık ve erişilebilir olacaktır.

  - Beta için kayıt olmanıza gerek yoktur. Beta clientına herhangi bir ID, PW kombinasyonuyla giriş yapabilirsiniz.

  - Server beta süresince günde bir yada birkaç kere güncelleme alabilir. Her restart yada updateden önce anons edeceğiz.

  - Yapılan değişiklikler Discord sunucusunda paylaşılacaktır.

  - Beta test oyuncusu olarak sizden, çalışmayan her sistemi ve karşılaştığınız her hatayı Discord sunucusundan rapor etmenizi istiyoruz.

  - Beta sürecinden sonra sadece Discord üzerinden iletişime geçebileceksiniz, Facebook vb. iletişim kanallarımız kapatılacaktır.
  Odin II Midgard’ı 27.03.2020 - 21:00 GMT +3 tarihinde açmayı planlıyoruz. Olası değişiklikleri size sosyal medya kanallarımız ve Discord aracılığıyla aktaracağız.


  Tanıtımda fazlasıyla etkili olacak görsel öğelerimizi buradan kontrol edebilirsiniz.


  Oyun içerisindeki scrolların ikonlarını çok daha iyileri ile değiştirdik.
  DW bankanın yanındaki Title NPC’sinden bu scrollara ulaşabilirsiniz. Size farklı bir görünüm kazandıracak olan onlarca farklı title mevcut
  Aynı buildi oynamaktan sıkıldınız mı ? Farklı şeyler mi denemek istiyorsunuz? Bu scrollar tamda sana göre! Skill Reset Scroll’u kullanıp oyun stilinizi değiştirin.

  Hybrid bow oynadığınız için guild bulamıyormusunuz ?(benim gibi :P) Belki de oyun içi stilinizi değiştirmenin vaktidir, tek tabanca :P Ya da bu scroll kullanıp statlarınızıda sıfırlayabilirsiniz

  Silkroad’ın asıl amacı job sistemidir. Bizim için bu dahada önemli. Eğer 7 gün ceza süresi beklemek istemiyorsanız, bu scrollu kullanıp cezanızı sıfırlayın.

  Ekibinizi ya da guildinizi değiştirmek için 3 gün beklemek yerine, bu scrollu kullanıp anında başka bir ekibe veya guilde girebilirsiniz.

  Bazılarınızın 10D’nin kendi görünümünden hoşlanmadığının farkındayız. Bu kişiler için oyuna model switcherları ekledik. SoX Silahınızı envanterinizin ilk slotuna koyup scrollu kullanın ve değişimin tadına varın!

  Bunlar her zaman sahip olduğunuz normal bufflar. Fakat, artık gerçek birer bufflar. Ölsenizde, bilgisayar başında olmasanızda, ışınlansanızda hep üstünüzde olacaklar.

  Başkalarından farklı olmak isteyenler için bir çok avatar ekledik. Kendi özel avatarımız olan Thor Dress'ide özel unique Thor'dan ve Thanos'tan düşük bir şansla elde edebileceksiniz.

  Yeni eklediğimiz glow switcherlarımızı sizlere sunuyoruz.


  Şimdi sıra geldi sadece Odin'de denk gelebileceğiniz birkaç oyun içi ve görsel eklentiyi sizlere tanıtmaya!

  Daha önce hiçbir serverda görmediğiniz, oyunumuzun yeni kahramanı! Ona selam durun. Muhteşem "Thor Odinson"!
  Babasından "Jupiter" tarafından alınan tahtı geri almak için Midgard'a döndü!


  Konsept serverı olduğumuz için, Thor'un bulunduğu bir oyunda Thanos olmazsa olmazlardan biri dedik ve sizin için ekledik.
  Bu iki uniquenin dropları bir hayli fazla olacak.
  O yüzden günün sadece belirli saatlerinde ulaşabileceğiniz bu uniqueler, kesinlike bir rekabet unsuru olacaktır.  Yeniliklerimizi tabiki sadece uniquelerle sınırlamadık!
  Daha öncede bahsettiğimiz gibi, Odin bir konsept server ve daha önce hiç yapılmamış, denenmemiş, eklenmemiş özellikler ve görselleri sizlere sunacağız.
  Bu değişiklikler oyuncularımızın kendini değerli ve özel hissetmelerine yardımcı olacak.
  Yakın zamanda, beta aşamasından önce bir seri daha yeni model switcher eklenecek.

  Kendinizi yeni kahramanımız Thor Odinson gibi güçlü ve özel hissedebileceğiniz bir kostüm tasarladık. Sadece Thor ve Thanos'tan elde edebileceğiniz bu kostüm tamamıyla Odin Midgard ailesine özel tasarlandı.
  Oldukça düşük bir elde etme oranıyla Thor ve Thanos'ta bulunan özel droplardan sadece biri.
  Daha önceki oyunumuza katılan oyuncularımız iyi bilirler ki, orada pekte rastlamadıkları birkaç kanat(godbless) mevcuttu.
  Ama biz bunun yeterli olmadığını düşündük ve Midgard için 2 adet yeni kanat(godbless) tasarladık.


  Herkes Armor ve Pro setlerin gereksiz olduğunu düşünür. Bu tabuyu yıkmak için buradayız! Setlere bazı düzenlemeler yaptık ve ekstra özellikler ekledik. Ancak bu ekstra özellikleri sadece setleri tamamladığınızda elde edeceksiniz.  STR 10, INT 10  HP 1200, MP 1200, Attack Rate 20  Ignore Monster Defence 1, HP Recovery 25
  Bu skillere yeni demek pekte doğru olmaz, birkaç serverda bulunun farklı isimlerle anılan genelde 120 cap skillerini bizde oyunumuza ekledik.  İlk hafta oyunumuzda Kale Savaşı olmayacaktır. Size daha eşit şartlarda bir oyun sunabilmek için böyle bir önlem aldık. Bu sayede Kale Savaşında kullanacağınız eşyalara ve kendi itemlerinize odaklanabilmek için 2 haftalık bir süreciniz olacak.
  Herkesi Kale Savaşına teşvik etmek için böyle bir rank sistemi geliştirdik. Her ayın sonunda, kale savaşı rankında birinci olan guild çok özel hediyeler alacak. Ödülleri daha sonra açıklayacağız. Ama kesinlikle emeklerinize değeceğinin garantisini verebiliriz.

  Aldığınız onca killin, kalede harcadığınız onca emeğin boşa olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Diğer serverların aksine Odin'de siz değerli oyuncularımıza kale savaşı sonunda Kill Rank'ta 1. olan guildede
  ödüllerimiz olacak.

  Size düşük fiyatlarla daha eğlenebileceğiniz bir ortam sunmak istediğimiz için, başlangıç paketlerine işinize yarayacak birçok şey ekledik.
  Gerekli düzenlemeler yapıldığında konuya eklenecekler.
  Special’ın işleyiş şeklini değiştirdiğimizi size sunmaktan gurur duyarız. Odin Online’da Job Savaşlarına odaklandık. Hergün, günde 2 kere Job Savaşı için Special yapılacak.
  Demek oluyor ki artık daha çok Job Savaşı ve daha çok eğlence olacak. Normalde diğer serverlarda, Special zamanında çekilen kervanlar daha fazla gold ve coin verir. Ama Odin Online’da Special zamanında kervan olmayacak! Evet doğru duydunuz, tam anlamıyla “kervan olmayacak”. Special zamanında, katlettiğiniz her düşman için gold ve özel eşyalar kazanacaksınız.

  Aynı zamanda Special’a özel görevler ile çok özel hediyeler kazanabileceksiniz. Kesinlikle eminiz ki, bu etkinliği kaçırmak istemeyeceksiniz.

  Kervan tarafında ise, çektiğiniz/kaçırdığınız her 10. kervan size 1 adet ilk derece Sos Box verecek . Bu sistemin biraz riskli olduğunu biliyoruz ama job’da hile yapanları hiç çekinmeden banlayacağımızı sizlere bildirmek isteriz.

  Kervan limitinden elde edebileceğiniz puan günlük 10 ile sınırlandırılmıştır.

  Oyun içerisindeki orjinal şehirden şehire olan kervan yollarını kullanacağız. Job’u aktif tutmak için, itemlerin npcye satış fiyatını değiştirdik. Buda demek oluyor ki oyunda gold elde edebileceğiniz tek yer job. Bu durumun job’u aktif tutacağına inanıyoruz çünkü sadece goldla elde edebileceğiniz bazı itemler olacak. Tüm job türleri için eşit bir job sistemi oluşturmaya çalıştık.  Thiefler kaçırdıkları her 5 yıldız mal için 20m elde edecekler.  5* Mal fiyatı: 30m

  Jangan’dan Downhang’a: 40m kâr elde edecekler.

  Jangan’dan Hotan’a: 70m kâr elde edecekler.  Jangan’dan Downhang’a: Partydeki her trader için 7m elde edecekler.

  Jangan’dan Hotan’a: Partydeki her trader için 12m elde edecekler.


  NOT: Thiefler en düşük golde alacaklar. Oyun içerisine koyduğumuz kutu sistemi yüzünden herkesin thief olmasını istemiyoruz. Jobu aktif tutmak için böyle bir önlem aldık. Ayrıca Hunterlarda en yüksek goldu elde edecekler.

  Odin'de SoX Sistemi üzerinde birkaç değişiklik yaparak oyunu daha aktif ve oynanabilir hale getirmeye çalıştık.  Seal of Star Eşya(+2 Last Tier) (Takasa Açık):

  Oyunumuzda itemlerin değerlerinin üst düzeyde kalabilmesi amacıyla, SoS eşyaları +2 değere sabitledik.

  Kısaca bu itemleri farmlayarak elde edebilirsiniz, ayrıca SoS Boxlardanda elde edebileceksiniz, gelecek başlıklarda nasıl SoS Box'tan elde edeceğinizi açıklayacağız.
  90+ her mobun SoS düşürme şansı var. Item düşürme konusunda çok mu şanssızsın ? Merak etme, bu itemleri elde etmen için farklı yöntemlerde ekledik.  Seal of Midgard Eşya(+3.5 Last Tier) (Takasa Açık):

  Yaptığımız herşeyi ve attığımız her adımı uzun soluklu bir server için hazırladık. Bu itemleri elde etmeniz biraz zor olacak. SoM Silahları sadece FGW’den elde edebileceksiniz.

  Görev oyunun 3. ya da 4. haftasında aktif hale getirilecek.

  SoO Itemler içinse(Armor, Protector, Garment), Job Cave Uniques, Arabian Uniques bu uniqueler gibi High Tier Uniquelere odaklanmanız gerekecek. Bu uniquelerden düşük bir şansla drop olarak ulaşabilirsiniz.

  Aynı şekilde bu itemlerin droplarıda görevle aynı zamanda aktif edilecek.
  Seal of Hela Eşya(+5 Last Tier) (Takasa Kapalı):

  Aktivite bu itemleri elde etmenizdeki anahtar. Kervan başına puan ve birkaç etkinlikten elde edeceğiniz coinlerle bu eşyalara ulaşabileceksiniz. Gerekli materyalleri 6. hafta sonunda sizlere Discord Sunucumuzdan bildireceğiz.


  Oyunumuzu dengelemek adına skillerde bazı değişikliklere gitme gereği gördük ve bu değişiklikleri siz değerli oyuncularımızla paylaşıyoruz.
  - Cold el yakma süresi: 16 saniye
  - Firewalls/Icewalls aynı bekleme süresini paylaşacak. 10 saniye.  - Light el yakma süresi: 16 saniye
  - Force Piercing Force son seviye 18% den 19%'a yükseltildi
  - Son seviye walk speed 105%'e çıkarıldı
  - Son seviye cold meteor/nuke saldırı gücü light nukesine eşit.  - Fire el yakma süresi: 16 saniye
  - Phy DMG increase buff'ı son seviye 9%'dan 13%'e çıkarıldı.  - Force cure series: Aynı bekleme süresini paylaşıyorlar. 10'ar saniye
  - Impotent:80%'den 45'e
  - Weaken: 80%'den 60'a
  - Decay: 80%'den 60'a
  - Division 80%'den 55'e  - Summit & Depth Bicheon Force: Bonus 10% magical damage yükseltmesi eklendi.
  - Demon Blade Force: Knock Down Probability 50%'den 45%'e düşürüldü.
  - Ocean Blade Force: Knock Down Probability 50%'den 45%'e düşürüldü.
  - Flying Stone Smash ve Twin Energy Smash bekleme süreleri paylaştırıldı.  - Celestial Beast Arrow: Fear Debuff Lv 10 (20%)
  - Anti Devil Bow Strike: Extra Critical +10 (45)
  - Anti Devil Bow Annihilate: Extra Critical +10 (50)
  - Anti Devil Bow Demolition : Extra Critical +5 (50)
  - Ice Hawk Attack Rate arttırıldı 37>60
  - Arrow Combo Serisi aynı bekleme süresini paylaşıyor
  Odin Online’da, 2 adet kutu bulunuyor.

  Kullandığında, aşağıdaki itemlerden birini elde etme şansınız oluyor:
  Bu kutu Sos Tier item barındırıyor. %20 Sos Tier item kazanma şansınız var. Uniquelerden veya görevlerden elde edebilirsiniz.
  Görevlere Downhang'da bulunan Quest NPC'sinden ulaşabilirsiniz.

  Odin's Favor:
  5000 adet Sylakenth kestikten sonra Quest NPC'sinden 1 adet Sos İtem Box elde edeceksiniz.

  Hero's Path: 20 Tiger Girl, 20 Cerberus, 20 Ivy, 10 Demon Shaitan'a son vuruş yaptıktan sonra Quest NPC'sinden 500 Silk, 2 adet Sos Box elde edeceksiniz.

  Legend of Silkroad: 10 adet kervan teslim etme, koruma ve kaçırmada 1 adet Sos Box elde edeceksiniz.


  Destiny: 5 Karkadaan, 5 Khlood, 5 Medusa, 10 Lord Yarkan'a son vuruş yaptıktan sonra Quest NPC'sinden 1000 Silk ve 2 adet Sos Box elde edeceksiniz.

  SP Quest: SP Dungeon'ında yapabileceksiniz ve görev başına 15M SP kazanabileceksiniz.

  Önceki oyunumuzdaki sistem çok beğenildiğinden aynı şekilde devam etme kararı aldık.

  Ranklar her saat güncellenecektir.
  Jobdan elde ettiğiniz her başarılı kervan için bir honor puanı kazanacaksınız.
  Special Job War süresince aldığınız her killden 3 Honor Point kazanacaksınız.

  Job’daki her katletmeniz için 1 honor puanı alacaksınız.

  8 saat boyunca job suit ile kestiğiniz kişiden sadece 1 kerelik puan alacaksınız.
  Her uniquenin kendine ait honor puanı olacak.  Survivalda kestiğiniz her düşman size 1 honor puanı kazandıracak.

  Aynı kişiden 2 kere puan alabilirsiniz.


  Katlettiğiniz her düşman başına 3 honor puanı elde edeceksiniz.

  Kale Savaşında katletme sınırı yoktur.

  Karşınızda daha önce hiçbir yerde tanık olmadığınız unique "Thor" ! Bu unique özel droplarıyla siz değerli oyuncularımızın oyun keyfine keyif katacak ! Özel dress ve dahasını Thor'dan elde edebileceksiniz.

  INT karakterler her zaman unique sahnesini domine ettiğinden ve bize göre bunun adil olmadığını düşündüğümüz için, bazı uniqueleri STR/INT olarak ayırdık. STR olanlar çok yüksek mag defansa sahip olacağı için INT karakterler tarafından katledilemeyecekler.


  Kasılabileceğiniz ayna haritalara daha kolay ulaşabilmeniz ve Uniquelerin bazılarının çıkış yerlerini görebileceğiniz bir başlık oluşturduk.

  Downhang South Gate'e giderken sağınızda ve solunuzda bulacağınız teleportlardan oyun içerisindeki alanların çoğuna ışınlanabileceksiniz.


  Odin Online’da hem otomatik hemde manuel eventlar olacak.

  Söz verdiğimiz gibi oyunumuzu oynarken çok eğleneceksiniz.
  Manuel Eventler:

  İlk haftadan sonra, her haftasonu PvP ve Unique Eventi gerçekleştireceğiz. PvP Eventleri Cumartesi günleri ve Unique Eventleri Pazar günleri Kale Savaşı öncesi, gerçekleşecek.
  Otomatik Eventler:

  Odin Online’a otomatik etkinlik botu eklenmiştir. Çoğunuzun bildiği üzere bu bot günlük olarak, önceden belirlenmiş etkinlikleri yaparak sizlerin her zaman keyifli dakikalar geçirmenizi sağlar. Ayrıca her etkinlik başına sizlere silk hediye edecektir.
  Special Job War: Bu bizim kendi fikirlerimizden birisi. Special Zamanında katlettiğiniz her düşman için gold ve Honor Buff elde edeceksiniz. Special için özel bir görevde mevcut olacak ve size paha biçilemez ödüller elde etmenizde yardımcı olacak. Bu eventı kaçırmak istemeyeceğinizden kesinlikle eminiz!  Maximum Level Eventı: Maximum level'e ulaşan ilk 300 kişiye silk ödülü olacaktır!  KillTheBotEvent: İsminden de anlaşıldığı üzere, KilltheGM etkinliği ile aynı mantığa sahiptir. Her etkinlik saatinde, KillTheBotEvent 3 tur olarak tekrarlanacaktır ve her turda ödül vermeye devam edecektir. Notice yolu ile belirtilen alanda belirecek olan event botu yüksek bir can miktarına fakat ortalama bir defansa sahip olacaktır. Etkinliğin kazananı ise event botu ölmeden önce, öldürücü darbeyi vuran kişi(son vuran) olacaktır.  Hide&Seek: Haritada bir yerlere saklanan etkinlik botumuzu bulan ve exchange atan ilk oyuncumuz kazanan ilan edilecektir. Reward: 100 silk.  Survival Arena: Katılan herkesin peçe kullanmak zorunda olacağı, pvp yaparken aynı anda Honor Buff'ı için puanda kazanabileceğiniz eğlenceli bir alan.  Search&Destroy: Hedefiniz haritaya rastgele atılmış olan uniqueyi bulmak ve öldürmek. Uniqueyi kesen kişi kazanan olacaktır. Ödül 150 silk.  LastManStanding: Etkinlik "Jangan Arena" içerisinde gerçekleşecek olup bu alana minimum 1 maksimum 40 oyuncunun alınması ile birlikte başlayacaktır. Etkinlik oldukça basit, sistem sizi otomatik olarak "Jangan Arena" bölgesine teleport eder. Bu alanda combat moduna geçmeniz gereklidir yani "Pvp Cape" takılı olması zorunludur. Etkinlik başladıktan sonra herkesinde tahmin edeceğe gibi x kişilik bir "Free For All" savaşı yani herkesin tek başına savaşacağı bir etkinlik başlar. Bu etkinlikten sağ çıkan oyuncumuz(en son canlı kalan) etkinliğin kazananı olacaktır. Ödül 100 silk.  LuckyPartyNumber: Çok sevdiğimiz party numarası eventi. Amacınız sizden istenen party numarasını oluşturmak. Ödül: 50 silk.  Lottery Event: Lottery NPC’sinden Lottery Ticket alarak bu evente katılabilirsiniz. Aldığınız ticketı envanterinizde tutmanız yeterli olacaktır. 10 kazanan olacak ve ödüller gayet doyurucu olacaktır.
  Mesaj Supportv1 tarafından (26 Mart 2020 Saat 05:34 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki üyeler Supportv1 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 3. #2
  MaxiGamer
  imbalerion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Nerden
  Edirne
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  118
  Edilen Teşekkür 
   35
   Alınan Teşekkür  :  66
  R. Hali
  imbalerion's: Horny

  Asgard yeniden yükseliyor !
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

 4. Aşağıdaki üyeler imbalerion isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 5. #3
  MaxiGamer
  Masterguard35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Aralık 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  5

  Martlar bizimdir

 6. Aşağıdaki üyeler Masterguard35 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 7. #4
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı Masterguard35 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Martlar bizimdir

 8. #5
  MaxiGamer
  Be Creative - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Şubat 2020
  Nerden
  Elbistan
  Oyun
  Graphic Designer
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  200
  Edilen Teşekkür 
   120
   Alınan Teşekkür  :  46
  R. Hali
  Be Creative's: Cool

  Kalite nedir sorusunun cevabı . Başarılarının devamını dilerim.

 9. Aşağıdaki üyeler Be Creative isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 10. #6
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı Be Creative Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Kalite nedir sorusunun cevabı . Başarılarının devamını dilerim.
  Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz efendim

 11. #7
  MaxiGamer
  hkne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  13 Mart 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  5
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  Odın 1 oynadim 2 sezonundada oynarim paranin satın alamadıgı insanlar bilgisayarimda sorun oldugu durumda bile 3 saat baglanti saglayip yapmadan birakmadilar islerine sagdıklar tavsiye ederim.

 12. Aşağıdaki üyeler hkne isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 13. #8
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı hkne Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Odın 1 oynadim 2 sezonundada oynarim paranin satın alamadıgı insanlar bilgisayarimda sorun oldugu durumda bile 3 saat baglanti saglayip yapmadan birakmadilar islerine sagdıklar tavsiye ederim.
  Çok teşekkür ederim

 14. #9
  MaxiGamer
  The Predator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Mart 2010
  Nerden
  Ankara
  Oyun
  Zula
  Konular 
  35
  Mesajlar  
  433
  Edilen Teşekkür 
   133
   Alınan Teşekkür  :  371
  R. Hali
  The Predator's: Hallucinating

  Özgün bir oyun olacağı kesin elinize sağlık, başarılar.

  KIZILCAHAMAMLEE

 15. Aşağıdaki üyeler The Predator isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 16. #10
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı PredatorZ Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Özgün bir oyun olacağı kesin elinize sağlık, başarılar.
  Çok teşekkür ederim efendim

 17. #11
  MaxiGamer
  sezerben5445 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  13 Mart 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  5
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  Geliyor gelmekte olan !

  Gerçekten güzel bir sistem inşallah başarılı olacaksınız, sabırsızlıkla bekliyoruz. Odin Online

 18. Aşağıdaki üyeler sezerben5445 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 19. #12
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı sezerben5445 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Geliyor gelmekte olan !

  Gerçekten güzel bir sistem inşallah başarılı olacaksınız, sabırsızlıkla bekliyoruz. Odin Online
  Çok teşekkür ederiz

 20. #13
  MaxiGamer
  sytgkdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Mayıs 2012
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  World of Tanks
  Konular 
  53
  Mesajlar  
  540
  Edilen Teşekkür 
   139
   Alınan Teşekkür  :  84
  R. Hali
  sytgkdmr's: Busy

  Oyun güzel bişeye benziyor ama konu anlatımı çok dağınık gibi geldi başarılar dilerim
  .
 21. Aşağıdaki üyeler sytgkdmr isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 22. #14
  MaxiGamer
  Supportv1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Kasım 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  116
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  10

  Alıntı sytgkdmr Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Oyun güzel bişeye benziyor ama konu anlatımı çok dağınık gibi geldi başarılar dilerim
  Teşekkürler efendim, hangi kısım dağınık geldi size, fikirleriniz bizim için değerli.

 23. #15
  Bölüm Görevlisi
  Promaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Ocak 2010
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  26
  Mesajlar  
  772
  Edilen Teşekkür 
   323
   Alınan Teşekkür  :  266
  R. Hali
  Promaker's: Happy

  Kendine özgün oyuna birşeyler katanlara her zaman sempati duyuyorum. Başarılar
  https://www.maxigame.com/forum/signaturepics/sigpic77256_2.gif

  Bilgi, paylaştıkça çoğalan hazinedir !

 24. Aşağıdaki üyeler Promaker isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 27
  Son Mesaj : 22 Mart 2020, 17:06
 2. Cevaplar: 20
  Son Mesaj : 18 Mart 2020, 16:21
 3. Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 21 Ocak 2020, 09:47
 4. Odin Online | 100 Cap | Only Chn | Yeni Eventlar | Drop Sistem | 28.12.2019
  Konuyu Açan: Supportv1, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 48
  Son Mesaj : 19 Ocak 2020, 05:42
 5. Cevaplar: 8
  Son Mesaj : 31 Aralık 2019, 19:02

Bu Konu İçin Etiketler