MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 5 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  TesIa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ekim 2019
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  118
  Edilen Teşekkür 
   67
   Alınan Teşekkür  :  11

  Apep Reborn l 110 Cap Eu/Ch l Free Silk l New Quests l Play2Win | Full Competition

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Büyük Açılış: 08.05.2020 - 21.00
  0 Lag, 0 Delay, 2500+ oyuncu!  Merhaba değerli Silkroad oyuncuları. Sizlere APEP Reborn'u sunmaktan gurur duyuyoruz!


  Apep-1 bize çok şey öğretti ve birçok konuda tecrübe kazandırdı. Sizlerden aldığımız eleştiriler ve tavsiyelerle hem kendimizi, hem de
  Apep'i fazlasıyla geliştirdik. Bizi eleştirdiğiniz için, tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Size minettarız! Sayenizde yıllar boyu kazanamayacağımız tecrübeyi, çok kısa sürede kazanabildik ve şuan, size Apep Reborn'u sunuyoruz. İlk Apep projemiz oyuncu sayısı 0'a düşene kadar açık kalmıştır.


  Neden Apep Online'ı tercih etmeliyim?

  Hata yapmıyoruz dersek, size yalan söylemiş oluruz. Evet, Hata yapıyoruz. Hata yapmak kötü bir şey değildir. Tam aksine, eğer yaptığınız hatayı görebiliyor ve bundan ders çıkarabiliyorsanız, hata yapmak muhteşem bir şeydir!

  İşte tam da bu sebeple APEP Online'ı tercih etmelisiniz. Çünkü, hatalarımız sayesinde size sorunsuz ve adil bir Apep Reborn projesi sunabiliyoruz!

  Apep-1'de olduğu gibi, Apep Reborn'da da sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz.

  4 Game Server ve 4 Agent Server ile kendimizi en ekstrem koşullara hazırladık. Bu sayede, oyunda beklentinin üzerinde yığılma olsa dahi, herhangi lag, delay problemi yaşanmayacak. Apep projelerinde lag, delay problemlerinin yaşanmamasının sebeplerinden biri de budur. Çünkü, hazırlığımızı her zaman en ekstrem durumlara göre yaparız.
  Cap
  110
  Irk Eu&Ch
  Mastery 220/440
  Başlangıç Level 1
  Pc Limit 2
  Ip Limit 4
  Job Pc Limit 1
  Event Limit 1
  Guild Cezası Deaktif
  Job Cezası 3 Gün
  Exp Rate 40x
  Free Silk Var
  Guild Limit 24
  Union Limit 3
  Fortress War Hotan
  Pill Bug Deaktif
  Alchemy Limit +12 (Adv +2)
  Drop Rate 3x
  Coin System Aktif

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  10x %100 Speed
  5000 xLarge HP Potion
  5000 xLarge MP Potion
  1000 Unıversal Pill
  50 Reverse Return Scrool
  50 Instant Return Scrool
  5 Buffalo
  5m Gold
  1 Aylık Toplama Peti(Tavşan)


  *11 Degree +3 Item'ları Samarkand'da bulunan Item's Shop NPC'sinden alabilirsiniz.
  *11Degree Nova Item'lar 101+ Bütün moblardan düşmektedir.


  Destruction Item'lar dışında, diğer her şeyi orijinal olarak bıraktık!


  Apep-1'de oyuncularımızın en çok beğendiği Nova Item'ı Destruction Item'a çevirme özelliğini değiştirmedik!
  Nova Item'ı Nasıl Destruction Item'a çevirebilirim?

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Nova Item'larınızı +10 Full Blue yaptığınız takdirde, Special Shop'tan alacağınız Upgrade Scrool ile, Item'ınızı Destruction Item'a çevirebilirsiniz! Bu sayede, Job Cave'de aktif olan oyuncular ile, çalışan ve solo oyuncular arasındaki farkı en aza indirmeyi hedefliyoruz.


  - Upgrade Scrool kullanırken, 11 Degree Nova Item'ınız +10 ve Full Blue olmalıdır. Aksi takdirde, Dönüşüm sağlanamaz.
  - Dönüştüreceğiniz Nova Item'ınızı Çantanızın 1. sayfasının 1. slotuna koymanız gereklidir.
  - Dönüştürdüğünüz Item'ın Blue'ları silinmez fakat, +0 Destruction olarak yenilenir.
  - Yanlış, hatalı kullanılan scrool'lardan yönetim sorumluluk kabul etmemektedir.
  - Yanlış, hatalı kullanılan scrool'ların geri iadesi mümkün değildir.


  Envanter yönetiminizi rahatlatmak adına, Stack'ler bu şekilde düzenlendi.
  ALCHEMY RATE


  +1 %100
  +2 %100
  +3 %60
  +4 %40
  +5 %30
  +6 %10
  +7 %5
  +8 %3
  +9 %1
  +10 %1  DEVIL RATE


  +1 %100
  +2 %100
  +3 %50
  +4 %20
  +5 %10  Apep Reborn'da Plus Limit +10 olarak düzenlendi. Special Shop NPC'sinden alacağınız +2 ADV ile maksimum +12 yapabilirsiniz.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  THE NEW COSTUME SHOP


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Bu NPC'den eski ve yeni bütün Dress'lere ücretsiz sahip olabilirsiniz.


  SPECIAL SHOP  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Bu NPC'den Silver Coin, Arena Coin ve Gold karşılığında değerli eşyalara sahip olabilirsiniz.  ITEM'S SHOP  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  Bu NPC'den 11Degree +3 Item'ları alabilirsiniz. Ayrıca, Immortality Item'lar ve Legendary Accesory'ler de bu NPC'de bulunmaktadır.
  CASH SHOP  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Bu NPC'den TL Coin karşılığında çeştli eşyalara sahip olabilirsiniz.
  ALCHEMY SHOP


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Bu NPC'den Gold karşılığında bütün Stone'ları alabilirsiniz.


  QUEST NPC
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Bu NPC'den ise Unique görevlerini tamamlayarak TL Coin, Immortal, Tittle gibi değerli eşyalara sahip olabilirsiniz! Görevler ise şu şekilde;


  -20 Tiger Girl Öldürme Görevi - 2TL Cash + 2x Lucky Box + Tiger Girl Hunter Tittle
  -20 Uruchi Öldürme Görevi - 3TL Cash + 3x Lucky Box + Uruchi Hunter Tittle
  -20 Captain Ivy Öldürme Görevi - 4TL Cash + 4x Lucky Box + Captain Ivy Hunter Tittle
  -20 Isyutaru Öldürme Görevi - 8TL Cash + 5x Lucky Box + Isyutaru Hunter Tittle
  -15 Lord Yarkan Öldürme Görevi - 10TL Cash + 6x Lucky Box + Lord Yarkan Hunter Tittle
  -15 Demon Shaitan Öldürme Görevi - 15TL Cash + 8x Lucky Box + Demon Shaitan Hunter Tittle
  -5 Medusa Öldürme Görevi - 25TL Cash + 10x Lucky Box + Medusa Hunter Tittle


  NOVA BOX QUEST


  Sürekli oyunla ilgilenemeyen, çalışan insanları da düşünerek Nova Box Quest görevi ekledik. Nova Box Quest ile görevlerde belirtilen sayıda mob'u kesince, Nova Box kazanabilirsiniz. Bu sayede, özellikle bu zor günlerde çalışan insanların sürekli geriden geldiği oyun düzeninin önüne geçmeyi hedefliyoruz.

  NOT: 110 Level olmadan, görevleri alamazsınız.
  NOT1: Görevlerde süre ve sayı sınırlaması bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar görevi alıp, istediğiniz zaman teslim edebilirsiniz.
  NOT2: Görevleri verdiğiniz zaman, ödüller envanterinize gelmektedir. Görevleri vermeden önce envanterinizde yeterli boşluk bırakmayı unutmayınız. Bu durumda oluşabilecek problemlerden, yönetim sorumluluk kabul etmemektedir.

  Unique görevlerinin rekabetini daha eğlenceli hale getirmek için yeni bir düzenleme yaptık. Artık, Unique görevinden gelen Tittle'ı kullandığınız zaman oyuna girişinizde sistem otomatik olarak Notice atacak. Şu şekilde:

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  NOT: Notice sisteminin kötüye kullanılmasına elbette izin vermeyeceğiz ve buna yaptırımlarımız olacak.
  NOT2: Zaman geçtikçe, Notice sisteminin rahatsızlık vereceğinin farkındayız. Bu sebeple, Tittle'lar çoğaldıkça, alternatif yollara başvuracağız.
  Apep Reborn'da kervan rotası daha çok job savaşları ve daha çok eğlence için sınırlandırılmıştır.
  Apep Reborn'da tek kervan rotası mevcuttur: Donwhang - Jangan

  Kervan rotasını Donwhang - Jangan olarak düzenlememizin sebebi ise, kervan rotasını ana şehirden uzaklaştırmak. 1 GameServer'ı yalnızca kervan rotasına ayarladık. Bu sayede ne kadar oyuncu olursa olsun lagsız, delaysız, keyifli ve rekabet dolu job deneyimi yaşayabileceksiniz.
  Karlar ise şu şekilde:

  Trader: 450m
  Thief: 150m
  Hunter: Partisinde satılan her 5* mal için 70m
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Silkroad tarihinin belkide en kanser eden etkinliği FGW'de kanser olmaya hazır mısınız? Eğer, Apep Reborn'a başlamayı düşünüyorsanız, buna kesinlikle hazır olmanızı tavsiye ediyoruz. Power Item elde etmek hiç de kolay olmayacak. Fakat, FGW için saatler harcayıp, elimiz boş dönmek, tarif edilemez bir duygu. Saatlerce boşa uğraşmışlık hissi veriyor. Sizi bir nebze de olsa rahatlatmak için, Sereness'e Nova Box ekledik. Nova Box'tan %20 ihtimalle Nova Item elde edebilirsiniz.


  FGW 1* - Sereness %1 - Commander %1 - %50 Nova Box
  FGW2* - Sereness %2 - Commander %2 - %75 Nova Box
  FGW 3* - Sereness %3 - Commander %3 - %100 2x Nova Box
  FGW 4* - Sereness %5 - Commander %5 - %100 3x Nova Box
  NOT: FGW Nova Box ile bir Dungeon görevi gördüğü için, oyun açılışından itibaren açık olacaktır. Fakat, Commander ve Sereness kartları, ilk kale savaşından sonra yapılacak bakım ile açılacaktır.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Holy Water Temple Unique'lerinden Silver Coin elde edebilirsiniz. Ayrıca, Holy Water Temple Unique'lerine düşük ihtimalle Nova Item ve orta ihtimalle Lucky Box Drop eklendi. Holy Water Temple'a günde yalnızca 2 defa girebilirsiniz.  HOLY WATER TEMPLE DROPS

  1* Holy Water Temple her Unique için:


  %1 Nova Drop
  %40 1 Silver Coin
  %20 Lucky Box


  2* Holy Water Temple her Unique için:


  %2 Nova Drop
  %60 1 Silver Coin
  %40 Lucky Box


  3* Holy Water Temple her Unique için:


  %3 Nova Drop
  %80 1x Silver Coin
  %70 Lucky Box

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  Birçok Silkroad oyuncusunun en çok zevk aldığı aktivite olan Job Cave'de rekabet hiç bitmeyecek! Ayrıca, Job Cave Unique'lerine %1 ihtimalle Nova Weapon Drop'u eklendi. Ayrıca, Ana şehir olan Samarkand'a Job Temple teleport'u eklendi. (Saatleri etkinlik takvimi tamamlandıktan sonra güncellenecektir.)


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  JOB TEMPLE DROPS
  - 4-5 Gold Coin
  - 4x Lucky Box
  - 1-4x 1TL Scrool
  - %1 Nova Weapon
  CHINESE

  - Chinese karakterlere %10 ekstra damage eklendi.
  - El yakmaların tekrar kullanım süreleri 15 saniyeye çıkartıldı ve birbirlerine bağlandı.

  FORCE

  - Debuff'ların tekrar kullanım süreleri 15 saniye, propablity %60 ve etki süreleri 30 saniye olarak ayarlandı

  WARLOCK

  - Raze ve Ravage Skillerinin tekrar kullanım süreleri 15 Saniye , Propablity %40 ve etki süreleri 30 Saniye olarak ayarlandı.
  - Reflect ve Advanced reflect kapatıldı.
  - Sleep Debuff'unun etki süresi 6 saniyeye düşürüldü ve tutma oranı %60'a düşürüldü.

  CLERIC

  - Reverse Immolation(Kara Res) tekrar kullanım süresi 10 saniye, Buff'un etki süresi 5 saniye olarak ayarlandı.
  - Cleric Skill Delay fixlendi.
  - Holy Recovery Division, Tambour, Dance gibi skilleri sol üstten kapatarak hızı saldırılabilmesi fixlendi.
  - STR, INT, PHY ve MAG Buff'larına 15 saniye delay eklendi.

  WARRIOR

  - Iron Skin ve Mana Skin Buff'larının tekrar kullanım süreleri 2 dakikaya yükseltildi.  SOLO UNIQUE ROOM  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Solo oyuncularımızın da oyuna tutunabilmesi ve zevk alabilmesi adına, Solo Unique Room yaptık. Solo Unique Room'da Parti kurulamaz, Job ile girilemez.


  Solo Unique Room'da günün belirli saatlerinde Element Unique'leri beliriyor. Unique'ler kesildikten ortalama 4-5 saat sonra Spawn olmaktadır.


  NOT: Solo Unique Room'da olası adaletsizlikleri önlemek amacıyla, Nick'ler gizlidir.


  Element Uniques Drops:


  - %5 Nova Drop
  - 1x Lucky Box
  - 3x Silver Coin  LUCKY BOX İÇERİĞİ  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  - Lucky Boost Scrool (10 dakika ekstra %3 Lucky) (zor)
  - Lucky Magic Powder (%3 Ekstra Lucky)(zor)
  - 1DG Lucky Powder(orta)
  - %10 Damage Scrool (kolay)
  - 1x Random renkli global (orta)
  - Glow Switcher (Random) (zor)
  - FGW Penalty Remover (Yalnızca Lucky Box'tan elde edilir.) (zor)
  - Job Penalty Remover ( orta)
  - Random Fellow Pet (orta)


  %20 Boş çıkma olasılığı


  NOVA BOX  Nova Box'u yalnızca Sereness ve Nova Box Görevi'nden elde edebilirsiniz. Nova Box'tan %20 ihtimalle Nova Item çıkmaktadır.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  En eğlenceli etkinlikerden biri olan Survival Arena günde 2 defa yapılmaktadır. 1. Arena normal gerçekleşecek, 2. Arena ise EU ve CH olarak ayrı ayrı yapılacaktır. Bu sayede, olası haksızlıkların önüne geçmeyi hedefliyoruz. Ayrıca, Survival Arena'dan Honor Puan kazanabilirsiniz. Hemen alttaki başlıkta Honor sistemin detaylarına ulaşabilirsiniz. Survival arena ödülleri ise şu şekilde:

  1 3 Gold Coin+ Nova Box
  2 2 Gold Coin + Lucky Box
  3 1 Gold Coin + 1 Silver Coin

  NOT: Survival Arena saatleri etkinlik takvimi tamamlandıktan sonra eklenecektir.
  NOT2: Aldığımız karar ile Survival Arena ve diğer otomatik etkinlikler oyun açılışından 2 gün sonra aktif edilecektir.
  Honor sistemi bizi en çok zorlayan kısım oldu. Çünkü, Honor'u neye entegre edeceğimiz konusunda net bir karara varmakta çok zorlandık. En sonunda, Honor'u Survival'e entegre etmeye karar verdik. Genel olarak bütün oyuncularımızın en çok müsait olduğu zamanlarda, yani akşam saatlerinde 2 defa Survival yapılacak. İlk Survival'de EU&CH ırkları aynı yerde savaşacaklar, ikincisinde ise EU ve CH ırkları ayrı Arena'larda Honor için savaşacaklar.

  - Survival Arena'da öldürdüğünüz karakter başına 2 Honor Point kazanabilirsiniz.
  - Survival Arena'da her öldüğünüzde 1 Honor Point kaybedersiniz.
  - Aynı Karakterden her Arena'da maksimum 6 puan kazanabilirsiniz
  BATTLE ARENA  Arena Coin ile, Legendary takıları alabilirsiniz. (Saatler etkinlik takvimi tamamlandıktan sonra güncellenecektir.)  Win: 15 Arena Coin + Lucky Box
  Lose: 5 Arena Coin

  Ayrıca, sürekli bilgisayar başında vakit geçiremeyen oyuncularımız için, 101+ moblara 1000 Mobta 1 düşecek şekilde drop eklendi.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  GOLD COIN

  *Gold coin, orijinalde olduğu gibi Job Cave'den elde edilmektedir.


  -Gold Coin ile Immortality set parçaları alabilirsiniz.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  SILVER COIN

  *Birçok normal ve özel Unique'lerden elde edebilirsiniz. (Holy Water Unique'leri dahil.)


  -Silver Coin ile Adv Elixir ve Upgrade Scrool alabilirsiniz.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  ARENA COIN

  *Arena Coin orijinalde olduğu gibi Battle Arena'dan elde edebilirsiniz.

  -Arena Coin ile Legendary Accessory alabilirsiniz.
  Medusa hergün 00.00'da orijinal yerinde Spawn olmaktadır. Kolaylık sağlaması açısından, Medusa teleport'u ana şehir olan Samarkand'a eklenmiştir. Saati geldiği zaman, Samarkand Teleport'tan Medusa Room'a ışınlanabilirsiniz.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  MEDUSA DROP  - 4x Gold Coin
  - 4x Silver Coin
  - 8x 1TL Scrool
  - 4x Global
  - %5 Random Tittle Scrool
  - 8x Lucky Box
  Şuan için tek kale Hotan olarak ayarlanmıştır. Hotan olarak belirlendi ve bütün Tax'lar Hotan'a bağlandı.

  - Toplama ve saldırı petleri kale savaşında kullanılamaz.
  - Kale Savaşı'nda zerk aktif.
  110 CAP Unique tabanlı sistem olduğu için, STR'lerin geri planda kalmaması adına, Medusa dışında bütün Unique'lerin STR'si de eklendi.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Oyunun açılış gününden itibaren, her 15 günde bir Unique Rank sıfırlanır ve sıralamaya göre aşağıdaki ödüller otomatik olarak teslim edilir:

  1. 15TL + Unique King Tittle
  2 10TL Scrool
  3 5TL Scrool


  Merhaba değerli Silkroad oyuncuları,
  25.04.2020 18.00'da başlattığımız Paylaş&Kazan etkinliğimiz, Facebook tarafından spam gerekçesiyle kaldırıldı. Bu yaşanan durum için gerçekten çok üzgünüz. Paylaş&Kazan etkinlini yeniden başlatmak zorunda kaldık. 500TL REAL ve 400TL E-PİN ödüllü etkinliğimize tekrar katılarak bize destek verebilirsiniz.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Mesaj TesIa tarafından (08 Mayıs 2020 Saat 23:34 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki 2 üye TesIa isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  Kerberos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  17 Eylül 2019
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  65
  Edilen Teşekkür 
   50
   Alınan Teşekkür  :  5

  İlk serveriniz stabil ve güzeldi. umarım bu serverinizde daha büyük kitleyle oynayabiliriz. hayırlı olsun sabırsızlıkla bekliyoruz <3

 4. #3
  MaxiGamer
  koskos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ocak 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  60
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  1

  İlk Server'ınız küçük sıkıntılar olsada çok keyifliydi. Görünüşe göre bu sıkıntıları gidermiş, daha eğlenceli şekilde düzenlenmiş. Apep reborn çok daha güzel olacak gibi gözüküyor

 5. #4
  MaxiGamer
  TesIa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ekim 2019
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  118
  Edilen Teşekkür 
   67
   Alınan Teşekkür  :  11

  Alıntı koskos Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  İlk Server'ınız küçük sıkıntılar olsada çok keyifliydi. Görünüşe göre bu sıkıntıları gidermiş, daha eğlenceli şekilde düzenlenmiş. Apep reborn çok daha güzel olacak gibi gözüküyor

  Evet açılışta lag delay bug vs problemleri yaşamadık beta açmadıgımız için unuttugumuz serverin akışını engellemeyecek 1-2 ufak sorun vardı ve onları ivedilik ile çözdük bu sefer herşey daha iyi olacak ve herşeyi düşünerek tasarlanan serverimizde uzun bir süre beta acık kalacaktır.

 6. Aşağıdaki üyeler TesIa isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 7. #5
  MaxiGamer
  echoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Eylül 2019
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  25
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  5

  başarılar

 8. #6
  MaxiGamer
  TesIa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ekim 2019
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  118
  Edilen Teşekkür 
   67
   Alınan Teşekkür  :  11

  Alıntı echoo Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  başarılar
  Teşekkür ederiz

 9. #7
  MaxiGamer
  koskos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ocak 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  60
  Edilen Teşekkür 
   52
   Alınan Teşekkür  :  1

  Alıntı TesIa Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Evet açılışta lag delay bug vs problemleri yaşamadık beta açmadıgımız için unuttugumuz serverin akışını engellemeyecek 1-2 ufak sorun vardı ve onları ivedilik ile çözdük bu sefer herşey daha iyi olacak ve herşeyi düşünerek tasarlanan serverimizde uzun bir süre beta acık kalacaktır.
  bilgilendirme için teşekkür ederim bu serverde de yanınızda olacagım

 10. #8
  MaxiGamer
  TesIa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ekim 2019
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  118
  Edilen Teşekkür 
   67
   Alınan Teşekkür  :  11

  Alıntı koskos Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  bilgilendirme için teşekkür ederim bu serverde de yanınızda olacagım
  sizleri tekrar aramızda görmek bizi mutlu eder

 11. #9
  MaxiGamer
  NedSTARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  06 Eylül 2018
  Nerden
  Samarkand
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  17
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  8
  R. Hali
  NedSTARK's: Happy

  Başarılar hocam tanıtım konusu çok güzel hazırlanmış.

 12. #10
  MaxiGamer
  TesIa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ekim 2019
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  118
  Edilen Teşekkür 
   67
   Alınan Teşekkür  :  11

  Alıntı NedSTARK Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Başarılar hocam tanıtım konusu çok güzel hazırlanmış.
  Teşekkür ederiz elimizden geleni yapmaya calıstık tanıtım konusu kadar oyun içi özelliklerimiz de çok güzel hazırlandı 8 mayısta görüşmek dileğiyle
  Mesaj TesIa tarafından (03 Nisan 2020 Saat 03:52 ) değiştirilmiştir.

 13. #11
  MaxiGamer
  Ziloot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Nisan 2019
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  66
  Edilen Teşekkür 
   50
   Alınan Teşekkür  :  3

  Tanıtım konusu ve sistem bayağı iyi olmuş. başarılar

 14. #12
  MaxiGamer
  TesIa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ekim 2019
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  118
  Edilen Teşekkür 
   67
   Alınan Teşekkür  :  11

  Alıntı Ziloot Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Tanıtım konusu ve sistem bayağı iyi olmuş. başarılar
  Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim sizleri de aramızda görmek isteriz
  Mesaj TesIa tarafından (05 Nisan 2020 Saat 11:05 ) değiştirilmiştir.

 15. #13
  MaxiGamer
  Frukko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  13 Mart 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  35
  Edilen Teşekkür 
   10
   Alınan Teşekkür  :  2

  Sistem konusunda üzerine bayağı düşünülmüş gibi duruyor. Herhangi bir hata göremedim. Başarılar diliyorum.

 16. #14
  MaxiGamer
  TesIa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ekim 2019
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  118
  Edilen Teşekkür 
   67
   Alınan Teşekkür  :  11

  Alıntı Frukko Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Sistem konusunda üzerine bayağı düşünülmüş gibi duruyor. Herhangi bir hata göremedim. Başarılar diliyorum.
  Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için

 17. #15
  MaxiGamer
  cucumba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Aralık 2018
  Oyun
  Bellona
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  8
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  2

  sistem ve içerik güzel gorunuyor başarılar.

 18. Aşağıdaki üyeler cucumba isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:Toplam 5 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 27
  Son Mesaj : 01 Şubat 2020, 23:26
 2. Cevaplar: 26
  Son Mesaj : 01 Nisan 2019, 02:28
 3. Athens Online | Cap 80 | Drop Based | Only Ch | Play2win | Oldschool | Free Silk
  Konuyu Açan: comeback35, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 18
  Son Mesaj : 26 Ağustos 2018, 15:13
 4. Olympus Online | Cap 100 | CH -EU | Play2Win | Free Silk | Innovative Systems
  Konuyu Açan: BlackOcean, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 12 Ağustos 2018, 16:40
 5. Egu Online l 110 Cap Ch&amp;Eu l Job based l Play2win l Ddos koruması l Free Silk
  Konuyu Açan: Metaporphoses, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 39
  Son Mesaj : 18 Eylül 2017, 16:13

Bu Konu İçin Etiketler