MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  Sapphire2018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Temmuz 2018
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  8
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Excalibur Online | 10 Degree | Eu&Ch | Komuta Ekonomisi | Günlük Görevler | G.O 10/04


  ⏳ Özet:
  Silkroad, şimdiye kadar yapılmış en yoğun, heyecan verici ve eğlenceli oyunlardan biri olmaya devam ediyor. 17 yaşında olmasına rağmen, oyun hala MMORPG oyunlarının en iyi kapışmalarından birine sahip ve herkes job aktivitelerinden, kale savaşlarından ve unique avlamaktan keyif alıyor. Bazı aşırı edite sahip olan çok sayıda sunucuya rağmen, hala eğlenceli olan oyunun amacını sunmayı başarıyor. Bu yüzden old-school sistemlerini daha rekabetçi hale getirmek için bir tür iyileştirmeler yapmak zorunda kaldık. Başka bir deyişle, orijinal oyunun temel konseptini mahvetmek istemedik, bu yüzden mümkün olduğunca basit tuttuk.

  ⏳ 10 Degree'nin altındaki ana fikir:
  Silkroad oyuncularının farklı degreeler sevdiğini ve geliştiricilerin tüm oyunculara hitap eden mükememel sunucuyu oluşturmasının ne kadar zor olduğunu anlıyoruz. Ancak, görevliler ve pek çok Silkroad oyuncusu ile uzun bir müzakereden sonra, en çok sevilen ve en dengeli degree olduğu için 10. degree'de karar kıldık.

  ⏳ Oynanış konsepti:
  Excalibur'da neredeyse tüm yeni eklentilerin gerçek Silkroad hissini mahvettiğine inanıyoruz, bu yüzden başlangıçta oyunun nostaljisini potansiyel olarak mahvedebilecek tüm yeni sistemlerden kurtulmaya karar verdik. Yalnızca tüm oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayan tüm sınıflar için adil olduğuna inandığımız sistemleri ekledik; örneğin özel zindanlar, özel uniquelerdeki dropların değiştirilmesi ve görevler ve ayrıca bota salmaktan nefret edenler için silah elde etmeye yarayan bazı ek yöntemler.

  ⏳ Denge:
  10 Degree'yi seçmenin birçok nedeninden biri, skilllerin iç sistemi idi. Silkroad, bu derecedeki skillleri dengelemek için harika bir iş çıkardı. Yeterince mükemmel olmasa da, Çin karakterler canavarlara karşı makul hasar çıkardı. Ancak, Avrupa karakterlerin Çin ırkına karşı mükemmel çalışan bazı aşırı güçlü skilllere sahip olması nedeniyle bazı skillleri düzelterek ve Çin ırkı için pasif bir güçlendirici skill ekleyerek dengeyi daha da iyileştirmek için çalıştık. Ayrıca, Avrupalıları aşırı güçlendiren bazı skillleri de nerfledik.
  Not: Becerileri beta sürümünde test edeceğiz ve bunları istediğimiz zaman değiştirebiliriz.

  ⏳ Para birimleri:
  Oyuncularımızın birkaç farklı coin ekleyerek şaşkın hissetmelerini istemedik, bunun yerine sunucuda orijinal coinleri kullandık (Arena Coin ve CTF Trophy), bunlar Excalibur'da çok değerli olan (Gold)'un yanısıra diğer ana para birimleridir. Ayrıca job aktivitelerinin değerini artıracak ve oyuncuları bazı muhteşem eşyaları elde etmesi için heyecanlandıracak olan job pointleri oyuna ekledik.

  ⏳ Beta & Açılış:
  Beta aşaması sunucunun en önemli aşamasıdır, sunucunun ümit verici olup olmadığına karar verir. Ancak, aktif beta oyuncularımızı katkılarından dolayı tazminat olarak özel bir hediye ile ödüllendirmenin yanı sıra, düzgün bir beta ve açılışa sahip olduğumuzdan emin olmak için her sistemi test ettiğimiz kapalı betamız vardı. Beta aşaması 3 Nisan'da başlayacak.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  ⚔CAP (100):
  Bu cap ve degreeyi seçtik çünkü Silkroad oynamayı seven herkes için en iyi seçenek olduğunu düşünüyoruz, old school ve new school sunucularının tam ortasında ve ikisini de birleştiriyor.

  ⚔IRK(AVRUPA & ÇİN):
  Bazı oyuncular sadece Çin sunucularını oynamayı sever, sizleri Excalibur'u denemeye ve dengemizi kendiniz kontrol etmeye davet ediyoruz. Düşüncelerimizde her iki ırkı da seçtik, çünkü bazı oyuncular EU ve CH sunucularını 10. degreede seviyorlar, bu yüzden tek bir ırk oynamak zorunda değilsiniz. İki seçeneğiniz var, ikisi de eşit.

  ⚔ORANLAR:
  Excalibur'daki fiyatlar çok özeldir, her oranı sunucu ekonomisini korumak için çok doğru bir hesaplama ile test ettik. Altın, itemler ve elixirlar gibi tüm droplar düzgünce yerleştirildi. Tüm stonelar, tabletler ve diğer itemlar değiştirildi. Yaratıklarından düşmüyorlar, bunun yerine altın karşılığında alınabiliyorlar.

  ⚔OYNANIŞ:
  Konunun en nefes kesen kısmına geliyoruz, oyunumuz çok heyecan verici ve eğlenceli! Boş zamanlarınızı doldurmak için günlük görevler, job aktiviteleri, uniqueler, battle arena, capture the flag gibi çeşitli yollar ekledik, böylece hiç sıkılmayacaksınız.  CAP 100
  IRK EU & CH
  EXP Rate 35x
  Gold Rate 1x
  Alchemy Rate 1x
  Job Rate 7x
  PC Limit 3
  Battle Arena Aktif ✔
  Capture the Flag Aktif ✔
  CTF Yaratıkları EXP BOOSTED ✔

  Başlangıç eşyaları
  Yolculuğunuzun başlangıcında sizi boostlamak için, size grap pet, devil, premium, reverse scroll, return scroll ve bir de lite premium gibi bazı yararlı öğeler vermeye karar verdik. Bu eşyalar kasılma aşamasında çok yararlı olacaktır.


  Kasılma Alanları
  Excalibur'daki amacımız en az 2000 aktif oyuncu elde etmek ve yeterli kasılma alanı yapmaktır. Samarkand ve Constantinople bölgelerini ikincil 99 level canavar kasılma alanı olarak açarak üst düzey canavar bölgelerini düzeltmeye karar verdik. Bu, artık level 1 ~ 40 Avrupalı canavar olmadığı anlamına geliyor. Tüm oyuncular Jangan'da başlayacak. Temel kasılma alanları Jangan Cave, Samarkand ve Constantinople olacaktır.


  Kuşanma:
  Yolculuğunuzun başında birçok acımasız canavarla karşılaşacaksınız, bu yüzden 90. seviyeye ulaşıncaya kadar otomatik olarak ekipman parçaları temin edeceksiniz. daha sonra, diş ve tırnakla 100. seviyeye ulaşmak için 10 degree normal öğeleri (90-96 seviyeleri) toplamak için kasmaya başlayacaksınız. Daha sonra normal yaratıklardan düşük oranda elde edilebilen seal of star ekipmanları, uniquelerden orta oranda elde edilebilen sandıkları hedefleyeceksiniz. Böylece, Jupiter'den yüzde elli ihtimalle düşürmek için savaşmaya hazır olacaksınız. Ancak, bu sizin tek arzunuz olmayacak, yakında, sadece yükseltme işlemiyle elde edilebilecek bir seal of moon almak için can atacaksınız. Yükseltme parçasını satın almak için sadece tonlarca job puanı ve altın toplamanız gerekmeyecek, aynı zamanda bir seal of moon öğesi almak için zırhınızı ve aksesuarınızı artı 7'ye ve silahınızı artı 8'e yükseltmeniz gerekecek.
  Çoğu server genellikle oyuncuları serverda değerli bir şey elde etmek için birçok coin toplatarak daha fazla zaman harcamaya zorlar. Excalibur prensiplerinde, oyunu olabildiğince düz tutmaya karar verdik. Yani, orijinal Silkroad paralarını kullanacaksınız (Arena Coin ve CTF Trophy), bunlar büyük paralar olacak. Ayrıca, F10'sa silkinizin yanında görebileceğiniz extra bir puanımız daha mevcut (Job Point) bunu da job ile elde edebileceksiniz. Ve, sunucudaki en faydalı para birimi (Altın)'dan bahsetmiyorum bile.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Arena Coin
  Arena coinler orijinal Silkroad'ta olduğu gibi Battle Arena'dan elde edilebilecek ve Battle Arena her 2 saatte bir başlamaktadır. Kazanan takım 5 arena coin, kaybeden takım 2 arena coin elde edecek. Maç esnasında PC Limitin (1) olduğunu unutmayın böylece kimse hile yapamayacak.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. CTF Kupaları
  Capture the Flag Silkroad tarihinin en eğlenceli sistemlerinden biri. Dikkatimizi çeken kalıcı bir düellosu var. Lv 20'den beri bu etkinliği oynadığımızı, diğer rakipleri öldürdüğümüzü, sarı kupalar almak için bayrağı ele geçirdiğimizi ve büyük ödüller ile takas ettiğimizi hatırlıyoruz! Özel NPC'mizden bazı değerli eşyaları satın almak için kupaları kullanacaksınız. Unutmayın, her oyuncudan sadece 2 CTF kupası alacaksınız ve HWID sınırı maç başına 1 olacak, bu yüzden hile yapmanın bir yolu yok.

  Job Puanları
  Job etkinliği Silkroad'ın nihai eğlencesidir ve daha da eğlenceli hale getirmek için çok değerli şeyler elde etmenize yardımcı olan bir job point para birimi hazırladık. Diğer mesleklere karşı kanlı ve kararlı bir savaşınız olacak ve her bir kill için 1 job point kazanacaksınız (anti-cheat ile aynı karakteri bir saat içerisinde tekrar keserseniz ödül alamazsınız), haftalık limit 300 job pointtir ve HWID limiti 1. Job point piyangosu düşüren petra temple uniquelerini kesmek yerine ayrıca bazı muhteşem görevleri yaparak da job point piyangosu elde edebilirsiniz.

  Silk
  Silk, öncelikle herkes için adil olan çeşitli yollarla kazanılması gerektiğinden, birçok avantajlı ürün elde etmek için gereklidir. Normal unique keserek ve günlük görevleri yaparak silk piyangosu elde edebilirsiniz, ayrıca magic pop'ta silk scroll bulabilirsiniz. Medusa ve Jupiter uniqueleri gibi silk piyangosu düşüren belirli uniqueleri avlamanın yanı sıra otomatik veya offline etkinliklerimizi kazanarak da silk elde edebilirsiniz.

  Gold
  Sunucular genellikle milyarlarca altının kolayca elde edilmesine yol açan ve altın para birimini anlamsız hale getiren büyük bir enflasyona sahiptir, bu da milyonlarca insan sizi zenginleştirdiğinde eski zamanlara özlem duymanızı sağlar, bu yüzden ekonomiyi ölçerek kontrol etmeye karar verdik. Kazanma yöntemleri, ürün fiyatları ve milyarları milyonlara indirmek, bunun için job aktivitesini altın kazanmanın ana yöntemi olarak ayarlamak zorunda kaldık. Ayrıca, uniquelerin büyük bir altın paketi düşürmesini sağladık. Ayrıca BA ve CTF'de aktif olarak topladığın 50 parça ödül sayesinde değeri 100m olan coinlere sahip olabilirsiniz.  Orijinal Silkroad'da honor point toplamak çok rahatsız ediciydi, onur puanlarını almak için hesapları 40. seviyeye çıkarmak ideal bir yol değildi. Ayrıca adil de değildi. Bu yüzden, Survival Arena ve Jobbing arasında honor point elde etme yolunu bölmeye karar verdik. Günde 4 kez düzenlenen Survival Arena'da öldürdüğünüz her karakter için (1) honor point kazancaksınız. Ayrıca teslim ettiğiniz her mal için hunter, thief, trader olup olmamanız fark etmeksizin honor point kazanacaksınız. Fakat unutmayın ki jobtan elde edebileceğiniz honor pointlerin günlük bir sınırı mevcut ve honor rank 2 haftada bir sıfırlanmakta.
  Magic pop, Silkroad tarihinin en eğlenceli sistemlerinden biridir, herkes ***** oynamayı sever, ancak Excalibur'da farklı. Magic pop ile ***** oynarken silk kaybetmezsiniz bunun yerine magic pop kartlarını farklı uniquelerden toplarsınız. Magic Pop'ta bulunan tüm ödüller yenileriyle değiştirildi, yeni avatarlar, dragon flaglar ve silk scrolllar gibi.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Bu çok çarpıcı olacak, ancak tüm tılsımları toplamayı bitirdiğinizde herhangi bir silahla ödüllendirilmeyecek olsanız da, bir silah yükseltme eşyası ile ödüllendirileceksiniz. Bu, puan toplamak ve öğeleri geliştirmek yerine yükseltme almak için alternatif bir yöntem.
  Ayrıca moon shield elde etmenin tek yolu sondaki yaratığı (Ghost Sereness) öldürmek. Her boss farklı orana sahip. Daha yüksek FGW yıldızlarından moon shield düşürme oranı daha fazladır.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  10 degree en dengeli degreelerden biridir, geliştiriciler gerçekten harika bir iş çıkardı, ancak Avrupa ırkı biraz güçlü, bu yüzden onu adil olmayan ve diğer ırka karşı rekabeti bozan bazı becerileri nerfledik. Çin ırkına, onlara % 10 ekstra buff veren, imbue buff süresini uzatan ve bufflarını kalıcı hale getiren dengeli bir beceri ekledik.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Çok sayıda kullanışlı eşya düşüren olağanüstü Uniquelere sahip bazı zindanlar ekledik. Takım çalışmasının bir zorunluluk olduğu paralel bir dünya, ne kadar derine giderseniz o kadar tehlikeli olur.

  Garden Temple:
  3 adet vefasız yaratığa sahip iyi tasarlanmış bir tapınak. Her unique magic pop card ve %15 seal of star item düşürme şansına sahip obsidian sandığı düşürüyor. Bu tapınağa günde 2 kez girebilirsiniz.

  Petra Temple:
  Sadece o bölgeye girerek kendinizi cesur hissetmenizi sağlayan bir job tapınağı. Oyundaki ana job savaşı alanı ve düşman keserek 1 job point alabileceğiniz tek yer. İçerisinden job point piyangosu, magic pop kartları ve yüzde elli şansla lucky magic powder 10dg düşen zalim uniqueleri yanı sıra bu alanda 2 zorluğunuz olacak. İlk olarak, uniquelerle savaşmalı ve onları yenmelisiniz, ikincisi ise düşman oyuncularla savaşmalı ve onları yenmelisiniz. Zindanın sonunda 6AM/6PM ve 9AM/9PM saatlerinde 4 adet teleport belirecek ve uniqueler orada spawn olacak.

  The Jupiter Temple:
  Silkroad'da yaratılan en büyüleyici tapınaklardan biri, bazı antik Roma tanrılarını temsil eden Uniquelere sahip. Silkroad, bu eşsizleri tasarlamak ve güçlerini dengelemek için harika bir iş çıkardı bu yüzden onları projemize koymak mutlak bir fikirdi. Günde iki kez, sabah 12 ve akşam 12'de spawn olacaklar, Uniquelerin kendisini ortaya çıkaran unique stone'u kesmek için Jangan'da bulunan tapınaklarına ışınlanmak için koşacaksınız. İlk unique Earth olacak, ardından onu Yuno takip edecek ve son olarak final boss olan Jupiter belirecek. Her biri silk scroll düşürür ve yüzde elli şans ile seal of star item düşürme şansları vardır.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Uniquelerin mezarlarında dans etmek her Silkroad oyuncusunun deneyimlemek istediği en iyi deneyimdir. Bölgenin bossunu öldürmenin ihtişamını hissettiğiniz bir yer. Ve adil olmak için, STR oyuncuları için bazı STR uniqueleri ekledik, Bu uniqueleri kesmek genellikle daha zordur. Bu yüzden uniquelere inanılmaz ödüller ekledik.
  Immortal stoneler, silk piyangoları, job point piyangoları, ve hatta %15 şans ile seal of star item veren obsidian crate.

  • Garden Uniqueleri
   • Magic pop cards
   • 1 Million gold
   • 1 Sos crate

  • Jupiter uniqueleri
   • 2 Million Gold
   • 50% Sos drop
   • 3 Silks Lottery

  • Petra Uniqueleri
   • 2 Million gold
   • 5x JP Lottery
   • 50% Lucky Magic Powder D10
   • Mgic pop card

  • Medusa
   • 8x Silks Lottery
   • 50% Sos
   • 3 Immortal


  • Normal Uniqueler (Int & STR)

   Tüm normal uniqueler bir miktar silk vermektedir.
  Tiger Girl 2
  Cerberus 3
  Captain Ivy 4
  Uruchi 5
  Isytaru 6
  Lord Yarkan 7
  Demon Shaitan 8
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Yine de yapmayı planladığınız bazı aktiviteleri yaparken size muhteşem bir hediye verecek bazı günlük görevler yaptık, Bu görevler, onu günlük bir yükümlülük haline getirecek kadar önemli kaynaklar veriyor.


  Garden Görevi Quest Package
  FGW Görevleri Quest Package
  Petra Yaratık görevi Job Point piyango
  Petra Unique görevi Job point piyango + silk piyango
  Jupiter Unique görevi Job point piyango + silk piyango


  Oyun içi etkinlikler oyuncuları eğlendirmek ve onları silk ile ödüllendirmek için yapılır, böylece ihtiyaçlarınızı silk eşyalarla karşılamaktan memnuniyet duyarsınız.

  Survival Arena:
  Survival arena oyunun en yoğun savaşıdır, bu etkinlikten honor point toplayabileceksiniz, her oyuncudan 2 puan elde edebilirsiniz. Etkinlik her 6 saatte bir olmak üzere günde 4 kere başlayacaktır. En çok puanı toplayan 5 oyuncu ödüllendirilir.

  Lottery Event (Piyango)
  Risk alıp almayacağınızı seçeceksiniz, ya cesur bir macera ya da hiç bir şey. Zenginliğinizi riske atmaya karar verdiğinizde, daha fazla kaynak elde etmek için böyle bir etkinliğe kaydolma cesaretiniz olacaktır. Ayrıca, bot piyango etkinliğinin açılışını duyurduğunda, NPC'den piyango scrollunu satın almanız gerekir. Dolayısıyla bot rastgele bir kazanan seçecek ve katılımcı sayısına bağlı olarak ona büyük bir ödül verilecek. Galip olma şansınızı artırmak için birden fazla kez kayıt olabilirsiniz.

  Hide & Seek
  Sezginizi kullanmaktan zevk alan eski bir etkinlik. Bot saklanacak ve sizden onu bulmanızı isteyecek. Konumu hakkında bazı ayrıntıları ortaya çıkaracak ve botun nerede gizli olduğunu bilmek zorunda kalacaksınız, onu bulan ilk kişi bir miktar silk alacak.

  Seek & Destroy
  Bot haritada bir yerde unique çıkaracak ve uniquein konumuna dair bazı ipuçları sağlayacak, tüm yapmanız gereken uniquei bulup kesmek. Böylece kazanan ve ödülün sahibi siz olursunuz.

  Kill The GM etkinliği
  Bu etkinliğe kaydolmanıza gerek yok, etkinlik Donwhang South kapısında düzenlenecek. Botumuz tarafından yazılan notice'i gördüğünüz gibi bu alana koşmanız gerek. Bot burada belirecek ve cape giyecek. Bot belirdiği gibi şiddetle vurmanız gerekiyor, öldüğünde bot ödülün sahibini duyuracak.

  İmza Etkinliği
  İmzamızı Elitepvpers üzerinde kullanan herkes için 100 silk hediye ediyoruz, tüm yapmanız gereken bu kodu kopyalamak ve imzanıza yapıştırmak, ardından büyük açılıştaki karakter isminiz ile konumuza yorum yapmak. Silkinizi açılıştan sonra 48 saat içinde alacaksınız.
  Not: Biz konuyu yayımladıktan sonra oluşturulan tüm Elitepvpers hesapları bu etkinlikten diskalifiye edilir.

  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  CAP 100 | EUROPE & CHINESE

  Paylaşım Etkinliği
  İlk paylaş kazan etkinliğimiz Facebook sayfamızda yayımlandı : Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Apple Airpods'un veya tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hediye paketinin (Premium, Avatar, Devil, Grab pet, Reverse Globaller) sahibi siz olabilirsiniz.
  İlk ödül Apple Airpods Pro olacak (değeri 250 $).
  İkinci ödül 10 şanslı kişi için 10 adet hediye paketi olacak.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

 2. #2
  Çeviri Takımı
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  12
  Mesajlar  
  168
  Edilen Teşekkür 
   76
   Alınan Teşekkür  :  68
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Güzel oyun, başarılar dilerim

 3. #3
  MaxiGamer
  imbalerion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Nerden
  Edirne
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  118
  Edilen Teşekkür 
   35
   Alınan Teşekkür  :  66
  R. Hali
  imbalerion's: Horny

  Başarılar şimdiden
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

 4. #4
  MaxiGamer
  Sapphire2018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Temmuz 2018
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  8
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Alıntı RanstaMonsta Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Güzel oyun, başarılar dilerim
  teşekkür ederim <3

 5. #5
  Atıldı
  bilalreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Mart 2020
  Nerden
  İngiltere
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  52
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  24
  R. Hali
  bilalreis's: Bouncing

  İsim Çok İyi

 6. #6
  MaxiGamer
  Sapphire2018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Temmuz 2018
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  8
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  teşekkür ederim <3  - - - Updated - - -

  BETA PHASE IS ON


Benzer Konular

 1. Ministry of War - MoW Günlük Görevler Bilgi - Rehber
  Konuyu Açan: IMLEGEND, Forum: Ministry of War Rehberler.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 17 Haziran 2016, 00:05
 2. Drakensang Online Günlük Görevler Hakkında Bilgi - Rehber
  Konuyu Açan: IMLEGEND, Forum: Drakensang Online.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 08 Mayıs 2016, 22:24
 3. Heroes of The Storm Günlük Görevler ve Ödülleri Rehberi
  Konuyu Açan: IMLEGEND, Forum: Heroes of The Storm Rehber Konular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 17 Eylül 2015, 16:08
 4. eRepublik - Günlük Görevler
  Konuyu Açan: Satisfaction, Forum: eRepublik.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 20 Eylül 2012, 19:23
 5. Günlük Görevler
  Konuyu Açan: Serenity, Forum: Cabal Genel Konular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 18 Ağustos 2012, 20:32