MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

MaxiGamer
    Bio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Nisan 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

MareS Online | 80 Cap | 1500+ player | 5000 TL Nakit Ödüllü FTW | Upgrade | Drop

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Mesaj Bio tarafından (07 Mayıs 2020 Saat 06:12 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    WJSP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Nisan 2020
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

when will it open ?
    Join Anonymous-SRO today

MaxiGamer
    Omerey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Nisan 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  2

bu konuya niye kimse yorum atmamış

MaxiGamer

K. Tarihi 
    12 Nisan 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

3 may 2020

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Omerey Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    bu konuya niye kimse yorum atmamış
    Oyun sistemi olsun Reklamlar olsun yapılan çekilişlerimiz olsun hepsinde hiç bir şekilde masraftan kaçınılmamıştır. Serverimizin tanıtımını yaptık ve kimse ile irtibata geçmeden sadece reklamlar ile serverimizi tanıtmaktayız. Her guild masteri ile iletişime geçilmiş olsaydı yada oyunumuzu beğenip güzel mesajlar atanlar ile iletişime geçilseydi yorum atmalarını isterdik. Yada en basitinden Fake hesaplar ile yorum satın alıp veya bizler yapabilirdik fakat böyle şeylerle işimiz yoktur. Serverimizi tanıttık yorum atmak iyi , kötü veya hiç atmamak tanıtıma bakıp çıkan arkadaşların elindedir. Unutmayın reklamın iyisi kötüsü olmaz güzel yorumunuz içinde teşekkür ederiz.

MaxiGamer
    Outlaws - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Mart 2019
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

pc yada ip limit kaç belirtmemişsiniz tanıtımda bide ch server yazıyor tanıtımda eu speed %25 de maxlanıyor yazmışsınız

MaxiGamer

K. Tarihi 
    12 Nisan 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı Outlaws Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    pc yada ip limit kaç belirtmemişsiniz tanıtımda bide ch server yazıyor tanıtımda eu speed %25 de maxlanıyor yazmışsınız
    Pc limit 2 ip limit oyuncu tercihine göre değiştirilecektir. Ch Server tanıtımda eu resmi eklenebilir fakat Chines serverde Euro ait birşey yoktur. Speed potumuz 7 günlüktür %120 olarak dengelenmiştir. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.
    Açılışımıza Çok az bir süre kalmıştır. keyifli oyunlar dileriz.

MaxiGamer
    woodstock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Nisan 2019
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Maraslı mısınız

MaxiGamer
    dorukhero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Mayıs 2012
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     27
     Alınan Teşekkür  :  15

Basit tanıtım. Muhtemelen beyaz page'nin üzerindeki yazıları sahibi yazdı , yarım yamalak türkçe ile . ''Gelicektir'' yerine ''Gelecektir'' yazılması gerekir.
    Yarım yamalak anlatım oyunu indiriyorum fakat ne zaman açılacak kaçta açılacak , kervan çekerken thief çıkacak mı çıkmayacak mı hiç bir şey anlamadım .
    Mesaj dorukhero tarafından (03 Mayıs 2020 Saat 19:59 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    djnemo07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Nisan 2020
    Oyun
    Penthos Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  3

yurt disina kapalimi girmiyor web sayfasina gidin diyor

MaxiGamer

K. Tarihi 
    12 Nisan 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı djnemo07 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    yurt disina kapalimi girmiyor web sayfasina gidin diyor
    Yurtdışına kapalıdır. Gün içerisinde açılacaktır.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı dorukhero Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Basit tanıtım. Muhtemelen beyaz page'nin üzerindeki yazıları sahibi yazdı , yarım yamalak türkçe ile . ''Gelicektir'' yerine ''Gelecektir'' yazılması gerekir.
    Yarım yamalak anlatım oyunu indiriyorum fakat ne zaman açılacak kaçta açılacak , kervan çekerken thief çıkacak mı çıkmayacak mı hiç bir şey anlamadım .
    Buradaki tanıtım afiş sonradan değişti. Herkesin bir emeği var serverimiz 1000 + player ile hizmet veriyor. 0 lag 0 delay herkes memnun şuan için gelmek isteyen herkesi bekleriz. Discord kanalımız olsun Facebook olsun 7/24 a dan z ye kadar her konuda bilgi alabilirsin.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı woodstock Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Maraslı mısınız
    Hayır Mares su altı sporlarında eşya satan büyük bir firma adıdır. Yurtdışında genelde ön planda

MaxiGamer
    damage09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    04 Mayıs 2020
    Oyun
    call of duty
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

hani wep site

MaxiGamer
    alperturk91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Aralık 2015
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2
     Alınan Teşekkür  :  1

1000 oyuncu falan göremedim ben sw boş .

MaxiGamer

K. Tarihi 
    12 Nisan 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı alperturk91 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Şuanda oyunda sitedeki gösterilen fake kullanılmamıştır. Aynı zamanda solo player çok fazla var guildlerde bugun yarın aramıza katılıcak olanlar discord sayfamıza bakarsanız görüceksiniz.

- - - Güncellendi - - -

Ben şuanda çok iyi anlıyorum piyasaya yeni çıktık doğrudur ama kolay silinmicez öncelikle kale savaşına koyduğumuz ödül tamamen gerçek ve geçerlidir amacımız para kazanmak değil ilk etapta kazandırtmak yeni bir server olarak baslayarak yeni oyuncuların 50-100 tl yatırarak kazanç elde etmek için açmadık amacımız isim yapıp sorunsuz ve en iyi oyunu ortaya cıkarmak bunu başarmak için ekip olarak çalışıyoruz ne kadar kötü yorumda atsanıza yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkur ederiz. takipte kalınız bir tavsiye verim size bence oyuna girin oynayın 80 cap en zevkli halini görüceksiniz )

MaxiGamer
    Skeptical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Mart 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

sa naber

MaxiGamer

K. Tarihi 
    12 Nisan 2020
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı Skeptical Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    sa naber
    as teşekkur ederiz siz nasılsınız.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı alperturk91 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Karakterinizin adı nedir ? Bir kontrol edelim oyuna girmişmisiniz diye

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu