MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    international - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  1

DemonRoaD Online | 120 Cap Pvp Pve | Full Aktivite | Special Server| Survival Job

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Gelişmiş Web panel arayüzümüzle Sizlerleyiz Godbles premium skill stat sıfırlama itemlerinizin çalınmasını önlemek amacıyla item kilit sistemi!

------------------------------------------

Demonroad Online 》120 CapPvp》Pve
    Beta :20.04.2020
    Grand Open : 27.04.2020
    international Gaming
    Share Events
    Rewards
    [1]100 ₺
    [2] 50 ₺
    [3] 25 ₺
    ⚠️Share Event Paylaş Kazan Eventimiz 28.04.2020 tarihinde sonlandırılacaktır..
    Katılım Koşulları Gönderiyi En az 5 arkadaşını etiketle ,paylaş, katılıyorum demeniz yeterli fake hesaplar diskalifiye olucaktir..
    ⚠️New Project Easy Gaming
    ⚠️Special international Gamings
    Web : demonroad.online
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Proje Hakkinda!
    Profesyonel Yönetim..!
    Piyasada hep aynı 120 cap serverlardan sıkıldınızmı demonroad projesi tam size göre çok aşırı abartılmamış tasarım aşama aşama gelişebileceğiniz kolay sistem,in siz oyun severlerimize kapımızı aralıyoruz oyunumuzu şiddetle tavsiye ediyoruz sizleride bu projede görmek istiyoruz... ☆DemonRoad Yönetimi..
    -------------------------------------------

-------------------------------------------
    Mesaj international tarafından (16 Nisan 2020 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    raQQa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Mayıs 2010
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     80
     Alınan Teşekkür  :  55
    R. Hali
    raQQa's: Wasted

Meraktan indirdim betasına bakayım dedim. Hiçbir serverda görmediğim tuhaf değişik acayip şeyler gördüm. Diğer serverlar niye eklemiyorki hiç bunları çok merak ettim. Gerçekten hiç görmediğim ne kadar değişik item varsa, item mall ürünü varsa gördüm. Kimler yapıyor bunları çok merak ettim. Şaşırıyorum böyle düzensiz konudan böyle esrarengiz güzel bi server çıkmasına.

3. Aşağıdaki üyeler raQQa isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    international - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  1

Alıntı raQQa Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Meraktan indirdim betasına bakayım dedim. Hiçbir serverda görmediğim tuhaf değişik acayip şeyler gördüm. Diğer serverlar niye eklemiyorki hiç bunları çok merak ettim. Gerçekten hiç görmediğim ne kadar değişik item varsa, item mall ürünü varsa gördüm. Kimler yapıyor bunları çok merak ettim. Şaşırıyorum böyle düzensiz konudan böyle esrarengiz güzel bi server çıkmasına.
    tesekkurler kardesim guzel gorusun icin

MaxiGamer
    CalypsOo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Şubat 2010
    Konular 
    32
    Edilen Teşekkür 
     458
     Alınan Teşekkür  :  167
    R. Hali
    CalypsOo's: Uyuşuk

''çok aşırı abartılmamış''

MaxiGamer
    03805 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Temmuz 2011
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

asdfasdf

MaxiGamer
    darkwader58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Temmuz 2011
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

gdfgdfg