MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  Steakhouse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  21 Nisan 2019
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  49
  Edilen Teşekkür 
   17
   Alınan Teşekkür  :  11

  [Radium Aqua] Cap 100 | Çılgın Etkinlikler | Harika Şeyler  Hoşgeldiniz, sevgili oyuncular,


  Silkroad'ın yeni devri olan Radium Online'ın yeni neslini sizlere tanıtmaktan büyük heyecan duyuyoruz.
  Radium Terra'nın açılmasından bu yana geçen yarım yılda büyük şeyler ortaya çıktı. Bunların en önemlisi, günümüzde tüm dünyaya yayılan ve herkesi bir hücre hapsine zorlayan Korona Virüsü salgını.
  Ancak, biz zaten 6 aydan uzun bir süredir yalnız kalmıştık ve bunun Korona Virüsüyle herhangi bir ilgisi yoktu. Bunun nedeni "Radium Terra"'daki etkinliklerin düşüşünden itibaren bu sunucu üzerine yatırdığımız ince işçilikti. O andan beri yaptığımız tek şey 7 gün 24 saat boyunca oturup bu sunucuyu nasıl yenilemez ve rakipsiz bir hale getirebileceğimizi düşünmekti.


  Radium Terra'yı oynamış veya hala oynayanlar içinde yatan büyük potansiyeli fark etmiş olmalı, ancak potansiyel yeterli değil. Oyunun en parlak geleceğine ulaşması ve sizlere eşi benzeri görülmemiş bir sunucu göstermesinin zamanı geldi.


  Bunlar sadece sunduğumuz boş kelimeler değil, sizlere Korona Virüsün sizi evde tutan tek şey olmayacağına söz veriyoruz. Duyularını uyandırmayı ve sizi yepyeni bir dünyaya götürmeyi istiyoruz. Radium Aqua, modern oyunun ve tekil yeteneklerle elden ele gelen, günümüzün roleplay kavramıyla bütünleşen, o eski büyüleyici Silkroad'ın patlaması olacak. Şimdilik vaatlerimizi saklayacağız, uzun soluklu bir sunucu veya çılgın etkinlikler hakkında sizi doyuracak hiçbir kelime yok. Fakat biz gerçeklerin bu işi yapabileceğine inanıyoruz.
  Sunucunun konuşmasına izin verin.

  Büyük Açılış; [ 26.04.2020 Pazar | 19.00 GMT +1]
  Beta Aşaması; [ 18.04.2020 - 23.04.2020 ]


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Official Radium Trailer  Mia bizimle, peki ya sen?  Bize katıl  Hype
  Oyuna Seal of Star +5 full blue set ve 1 level olarak Jangan'da başlıyorsunuz.


  NPClerdeki tüm itemlar Seal of Star +5 itemlar ile değiştirildi.
  Item fiyatları normal itemlarda olması gerektiği gibi kaldı..  Nefesinizi tutun, "point" kelimesini duyduğunuz gibi panik yapmanızdan önce kendimizi açıklamamıza izin verin.
  Radium Pointin amacı oyun para birimlerini abartarak değiştirmek değil. Radium Point oyun ekonomisini mahveden o "coin"'lerden değildir. Aksine, Radium Point, meydana gelen hataları düzeltmek ve önceki yararlarını korumak için burada bulunuyor.

  Radium Point elde etmenin tüm yolları hala oyundaki doğal ve yaygın yollardan geçiyor.
  Radium Points, başka herhangi bir coinin yerini almak için değil, goldun hızla işe yaramaz hale geldiği private serverlar tarafından yaratılan boşluğu onarmak için burada.

  Radium Points kazanmanın ana yolu, üzerinde daha fazla okuyacağınız job sisteminden geçiyor.
  Pointlerimiz, anlamsız bir gold biriminin sonucu olarak hasar gören orijinal oyun sisteminin alternatifi olarak kullanılacak. Bu yüzden sakin olabilirsiniz, Radium Pointler bizi "coin tabanlı server" yapmıyor.

  Radium'da size sadece birkaç kelime söyleyip pointleri öylece çözmenizi istemedik. Amaçlarına kusursuz bir şekilde hizmet edecek, envanter kapasitenizi minimumda tutacak ve mevcut bakiyenizi arkaplanda eş zamanlı güncelleyecek mükemmel bir sistem oluşturduk.


  Özel mağazalarımız mevcut olan tüm şehirlerin merkezlerinde sizleri bekliyor.
  Mağaza ürünlerini seçmek, düzenlemek ve fiyatları hesaplamak için uzun bir süre ayırdık. Ne ile başa çıkacağınızı görmenin zamanı geldi.

  NPC Konumları  Credits Shop


  Credits (silk) Shop, düşünebileceğiniz tüm görsel öğelere sahip. Oyuncuların bunu sevdiğini biliyoruz bu yüzden sizleri hiçbir şeyden ayırmadık.


  Play2Win hedefimizi takip ederek, bu mağazaya görsel öğelerden başka hiçbir şey eklemedik. Oyuncular bu mağazadan kendilerini diğer oyuncuların önüne taşıyabilecek hiçbir şeyi alamayacaklar, yalnızca karakter/pet/item görünümleri ile ilgili şeyler mevcut.


  Buradaki her şey size gerçekten Play2Win sistemini sunmak için yalnızca görsel öğelerden oluşmaktadır ancak orada ne olduğunu ortaya çıkardıktan sonra bağışları önlemek için güçlü kalmanız gerekebilir. Ayrıca bu alanda Radium bir ilk! Daha önce hiç görmediğiniz avatarları ve petleri göreceksiniz. Onlarcası. Tek yapmanız gereken anlık arzunuzla seçim yapmak.


  Bir resmin bin kelimeye bedel olduğunu söylüyorlar.
  Aşağıdaki galeri hakkında ne söylemek zorundalar?


  Radium Points Shop


  Bu da cilası, Radium Pointlerinizi harcayacağınız tek mağaza. Bu ufak parçada yalnızca birkaç item detaylandırılacak. Bu mağazadaki itemlar hakkındaki diğer sulu bilgiler Radium Özellikleri bölümünde daha ayrıntılı olarak konuşulacaktır. Bu mağaza oyundaki en iyi arkadaşınız olacak.


  150% Speed Scroll.
  Symbolic price of 40 points.


  10 Inventory Slots Expansion.
  Price: 15,000 Radium Points.


  Guild / Job Penalty Remover.
  Price: 10,000 Radium Points.


  Skills / Stats Reset Scroll.
  Price: 25,000 Radium Points.


  Sabakun's scroll - Use it to obtain Sabukun's Jewel (Devil/Angel Spirit Item for Plus). In addition to this scroll, you will have to collect 4 special elements from the "Radium Garden" which you will read further on.
  Price: 100 Radium Points.


  Special Pet Skills (24 Hours)
  Price: 1,000 Radium Points.


  Fresh trade run pets.
  Price: 100-200 Radium Points.
  Private SRO sahnesindeki job sistemi hakkında bildiğiniz tüm uygulamaları unutun.
  Bu sefer Silkroad Online'daki üçgen job çatışmasının eski vanilya hissini gerçekten yaşayacaksınız.

  Orijinal job sisteminin tek sorunun ulaştığınız goldun değerinden kaynaklandığı sonucuna vardık. Private sunucularda goldun değersiz olmasının yanı sıra, gold kazanma oranları ile oynamanın imkansız olduğunu da bilmelisiniz.

  Neden? Çünkü job sistemi, çarpan faktörü ile kazanma fikrine dayalı olarak inşa edilmiştir ki bu iyidir, ancak private SRO sunucularında durum tamamen farklı.

  Thiefler için kar oranını artırdığımızı düşünün, böyle bir sistemde traderlar kolayca hile yapabilir. Sistemi bariz bir açıkla suistimal etme düşüncesinin deneyimli her oyuncunun aklından geçtiğine eminiz. Bir trader malı alabilir, şehir surlarını geçip hemen malı yıkabilir ve arkadaşı malı toplayıp thief şehrinde satarak kazancını trader arkadaşı ile paylaşabilir.

  Böylece, geçmeleri gereken şehirler arasında uzun ve tehlikeli bir yolculuktan kurtulmuş olurlar. Topluluk danışmanlarımızın beyin fırtınasından sonra benzer vakaları önlemenin en etkili yolunun thiefleri, traderların yatırdığı miktardan daha az miktar ile ödüllendirmek olduğuna karar verdik. Job gruplarının karla eşit olmasını sağlamak için, traderlar başarılı ticaret durumunda orijinal yatırımın iki katını kazanacaklardır. Bu şekilde her iki taraf da %100 kar elde ediyor.
  Traderlar yatırımlarını ikiye katlayacaklardır.

  Thiefler hiç yatırım bile yapmadıkları için kaçırdıkları malın miktarını alacaklardır.

  Hunterlar traderlara sağladıkları yardıma göre ödüllendirilecektir.


  Bu temel hatları izleyerek sistem manipüle edilemez. Hile karşıtı bir sisteme veya şehirlerden uzaklığa bağlı olarak malların düşürülebilmesine ilişkin herhangi bir kısıtlamaya gerek yoktur.
  Thieflerin gold miktarına ilişkin değer neden traderların mal satın almak için harcadığı küçük gold miktarına eşit olacağı merak edilebilir. Eh, olmamalılar.

  Bu yüzden Radium Point üretecek yeni bir mal türü oluşturduk. Gold için ticaret yapmak isteyen oyuncular için hala eski malları oyunda bıraktık. Yeni RP-malları oyuncuların sahip oldukları pointleri katlamak için onları riske atacağı bir ***** mekanizması oluşturacak. Eğer bu thiefleri delirtip koca gün kervan aramalarını sağlayamazsa hiçbir şey sağlayamaz.

  Wanted Sistemi

  İstenen meydan okumayı üstlenecek kadar cesur musun?

  Kanıtla! 50.000 RP karşılığında Radium Points NPCsinde scrolls sekmesinde bulunan wanted scrollu satın al ve ticarete başla. Ama önce seni uyarmalıyız; scrollu kullandıktan sonra, gerçekten aranacaksın.  Scrollu kullandıktan sonra bir kervana başladığınızda thief olan tüm oyunculara bir bildirim gidecektir.

  Karakterinizin üzerinde bir wanted animasyonu belirecektir.

  Wanted olduğunuz süre boyunca %150 speed scroll kullanamayacaksınız.

  Ancak bu durumdan 24 saat sonra kurtulabileceksiniz.
  Diğer taraftan, wanted oyuncular için bazı iyi haberlerimiz var. Wanted statünüz boyunca bir her başarılı kervanınızda %100 Radium Point karı kazanırsınız. Örneğin, bir trader 6,000 Radium Point değerindeki full 5* bir kervan sonunda 12,000 Radium Point kazanacakken, wanted statüsündeki bir trader 18,000 Radium Point kazanır. Unutmayın çocuklar: Sadece bir kere yaşarsınız.
  Bu gün ve çağda, teknoloji hızla ilerliyor ve bilgisayar dünyasında beceriler kazanmak insanların yaşamlarının bariz bir parçası haline geldi. Bazıları yaratıcı olabilir ve video ya da müzik yapabilir, diğerleri ise diğer insanları etkileyen pay sahipleri olabilir ve bu insanlar arasında SRO oyuncuları da var ve biz onları bizimle istiyoruz. Oturduk ve bizimle nasıl işbirliği yapabileceğimizi ve topluluğumuza nasıl fayda sağlayabileceğimizi merak ettik?
  Cevap oldukça açık, onlara iade ediyoruz. Ancak, daha derin bir soru ortaya çıkıyor, bunu nasıl yapmayı planlıyoruz? Bu kara kara düşünmenin sonucunda cevap - Radium'un ortaklık planı.
  Radium'un ortaklık planı, bahsettiğimiz belirli becerilerden biriyle kutsanmış herkese Radium'u aynı anda hem geliştirmek hem de oynamak için çağrıda bulunuyor! Bu nasıl çalışıyor?
  Web sitesi üzerinden yapılan her bağışta, bağış sayfasında bu düğmeyi kullanma seçeneği mevcut;


  Partner kodu ile yapılan her bağışta partner bundan sınıfına ve azmine bağlı olarak bir yüzde alır. Partner, Radium'a ne kadar katkı sağlarsa promosyon kodundan kazanacağı yüzde o kadar fazla olur.
  Tıpkı alt taraftaki görselde olduğu gibi, bağışınız üzerine özel bir ortaklık promosyon kodu girersiniz, böylece ona büyük yarar sağlarken siz bir şey kaybetmeden bağışınızın karşılığını alırsınız.
  Bir "yayıncı" ortak hayal edin, promosyon kodunu yayınında tanıtabilir ve onu seven takipçileri oyuna bağış yaparken onun promosyon kodunu kullanıp yayıncıya önemli ölçüde yardımcı olabilir.
  Ortaklarımıza yardım etmemizin tek yolu para değil, onlara bir sürü izleyici getirerek mesleklerine yardım etmek ve onları geliştirmek istiyoruz.
  Okumaya devam etmeniz halinde birkaç dakika içerisinde Radium Window ile bunu nasıl yaptığımızı anlayacaksınız.

  Sonuç olarak, Radium'un ortağı olmak çok kazançlı. Radium'un ortaklık planı burada bitmiyor, bunun üzerine ortaklarımız için özel bir panel oluşturduk. Orada, kesin kazanç tutarlarını olduğu gibi görecekler ve promosyon kodlarıyla yapılan tüm bağışları kontrol edecekler.
  İş ortakları paneline bir göz atmak için tanıtım videosunu izleyin:  Radium'un ortaklık planına nasıl katılırım?

  Topluluğumuza katkıda bulunabileceğinizi düşünüyorsanız ve ortak olmak istiyorsanız, Discord yöneticilerimizden herhangi biriyle iletişime geçin veya Discord'umuzdaki (# partner-plan) kanalından başvurunuzu gönderin.
  Kısa bir yeterlilik ve doğrulama işleminden sonra, Radium'un iş ortakları planı ile tanışırsınız ve panel giriş kimlik bilgilerinizle birlikte promosyon kodunuzu hemen alırsınız. Hepinizle çalıştığımız için çok heyecanlıyız.


  Şimdiye kadar sadece kelimeler duydunuz. Radium'un gerçekten neyle ilgili olduğunu kanıtlamanın zamanı geldi.
  Uzun süredir üzerinde çalıştığımız özellikleri sergilemekten gurur duyuyoruz, yetenekler ve fikirler bu şekilde ortaya çıkıyor. Radium'un özellikleriyle tanışın!  Bugüne kadar arızalanan sevimli paralı askerler geri geliyor!
  Guildler bölümünden bu muhteşem özelliği çıkarmak için uzun süre çalıştık ve herkes için kullanılabilir hale getirdik. Artık herhangi bir guild üyesi istediği gibi kullanabilir.
  Kale Savaşları sırasında, paralı askerlerin normal oyuncular tarafından kullanmasını kısıtlayan orijinal fikrini koruduk. Diğer bir deyişle; Sadece guild masterları Kale Savaşları sırasında paralı askerleri çağırabilecekler, ancak dışarıda herkesin hakkı var!

  Paralı Askerler nasıl elde edilir?

  Paralı askerleri almanın tek yolu onları "Radium Points Shop" dan sadece 100 RP karşılığında satın almaktır.
  Oyunda "Radium Window" adında yeni bir şaşırtıcı arayüz penceresi oluşturduk.
  Radium Penceresi yaptığımız herhangi bir değişiklikle otomatik olarak güncellenmektedir. Bu, geliştiriciler bir düzeltme hazırlamak veya değişiklik yapmak istediğinde, sunucuda yapılan değişiklikleri uygulamak için istemcinizi bir kez daha yamalamak zorunda olmayacağı anlamına gelir. Oyundayken değişiklikleri yeniden başlatmaya veya ışınlanmaya gerek kalmadan gerçek zamanlı olarak göreceksiniz. Özel bir sunucu için özel bir pencere.

  Radium Penceresini açmak veya kapatmak için oyun içerisinde “R” tuşuna basın.


  Bu pencerede daha önce hiç görmediğiniz birçok kilidi açılmış özellik bulacaksınız, bunları aşağıda listeledik.

  Genel Bilgi

  En son yapılan değişiklikler listesi, pencereyi açtığınızda görünen ilk şeydir, tüm oyuncuların en son sunucu haberlerini görüntülemek için eşit bir fırsata sahip olması gerektiğine inanıyoruz, bazı oyuncular sunduğumuz bazı sosyal medya haberlerini kullanamayabilir fakat bir şey kesin ki hepsi Radium oynuyor.
  Gerçek zamanlı olarak yaptığımız değişiklikleritakip edebilirsiniz. Pencerenin sol tarafında kullanıcı dostu bir formda mevcut Kredi/RP bakiyenizi göreceksiniz. Biraz aşağıda karakteriniz hakkında bilgiler göreceksiniz. Örneğin item puanlarına göre sunucudaki mevcut sıralamanız.

  Twitch Yayıncıları

  Ortaklar planımızda daha önce de belirttiğimiz gibi, ödeme ortaklarımızı desteklemenin tek yolu değildir.
  Radium ekibi, yayıncılar için Radium Penceresinde özel bir yer geliştirdi.
  Pencerenin ilk görünümünde etkililiğe, izleyici sayısına, Radium'daki yayın saatine vs. bakılarak seçilen Radium'un ana yayıncısını göreceksiniz. Yayıncılar arasında geçiş yaparak yayıncılarımızın her birini izleyebilirsiniz. Ayrıca yayıncıların tam listesini ve sıralamalarını da görebilirsiniz.
  Böylece bir Radium yayıncısı yalnızca bizden değil oyundaki tüm oyunculardan yararlanır.

  Unique İstatistikleri


  Ana pencere sayfasında bir de alt pencere olarak "Unique Stats" mevcut.
  Görsel ve full unique tablosu haricinde eklenecek bir şey yok.

  Başarı Titleları

  Tazelik ikinci adımız. İyi bir title almak için aynı yolları kaç kez tekrarlayabilirsiniz?
  Bir sonraki title'a ulaştığınızda, eski title'ınız gitti! Bu saçmalığa bir son verdik. Bu noktadan itibaren hesabınızın kendi title bankası olacaktır, bu da kazandığınız her title'ı toplayabileceğiniz, aralarında istediğiniz gibi geçiş yapabileceğiniz anlamına gelir.
  Şimdi, title'larınız sadece anlamsız değil, aynı zamanda onları saygıyla kazanmak zorunda kalacaksınız. Her title'ın kendine özgü bir elde etme yolu vardır.
  100'den fazla başarılacak title mevcut.


  Mini Oyun Etkinlikleri

  Radium Window ayrıca her 24 saatte bir oynayabileceğiniz ve ücretsiz ödüller kazanabileceğiniz mini oyunlar sunuyor. Kart oyunları, flappy bird ve daha fazlası gibi mini oyunlar üzerinde çalışıyoruz. Ana hedeflerimizi tamamladıktan sonra size daha fazla bilgi vereceğimize söz veriyoruz.

  Attendance (Katılım) Sistemi

  Sadakatli oyuncuları teşvik ediyoruz.
  Bu sistem sunucuya katılımınızı temel alır.
  Haftada 7 gün, ayda 3 ~ 4 hafta vardır. Varlığınızı sisteme gönderdiğiniz her gün için anlık olarak ödüllendirileceksiniz. Amacınız tüm hafta boyunca günlük olarak katılım sağlamaktır. Grubun bir gününü kaçırarak, haftanın sonundaki büyük ödülü alamazsınız.


  Wheel of Fortune

  Muhtemelen şimdiye kadar fark ettiğiniz gibi, biz çok cömertiz. Hayattaki tutumumuz budur, ne kadar çok verirseniz o kadar çok geri döneceğinize inanıyoruz. SRO tarihinde ilk kez günlük ücretsiz olarak verilen Wheel of Fortune etkinliğimiz ile tanışın.
  Tekerleği 24 saatte bir döndürün ve ücretsiz kredi veya RP kazanın.
  Şans sonsuza dek sizinle olsun.
  *Aşağıdaki görsel yalnızca açıklama amaçlıdır, çark üzerindeki gerçek öğeler aşağıdaki tabloda listelenmiştir.


  Radium'un ilk sunucusundan siz oyuncular tarafından elde ettiğimiz bir diğer sonuç, faaliyet eksikliğidir. 1 saniye bile sıkılmanıza izin veremeyeceğimizi anladık.

  Radium'un arenası sıradan bir arena değildir. Harita size tanıdık gelebilir ancak hiçbir şeyin sizi görmek üzere olduğunuz şeye hazırlamayacağına söz veriyoruz. Olayları mümkün olan en iyi şekilde yönetecek bir sistemden bahsediyoruz. Bu sistem profesyonel kayıt gibi en küçük şeylerden oyuncular arasındaki eşitliğe ve infaz sırasına kadar her şeyi dahi kavramlarla kapsıyor.


  Nasıl Çalışıyor?

  "Radium Arena" adı verilen tüm etkinlikler için bir arena. Görseldeki gibi Hotan ışınlanmasından ışınlanabileceksiniz. Radium Arena'nın içinde katılımcılar arasındaki eşitliği korumak için büyük çaba harcadık. Bir oyuncunun kimliğini açığa çıkarabilecek tüm görsel ipuçları gizlenmiştir.


  Tüm katılımcının ismi "Player".

  Tüm katılımcılar aynı formaya sahip.

  Arenadaki her ırktan tüm karakterlerin yüzleri aynı, tüm Avrupa karakterler klasik erkek yüze sahip olurken tüm Çin karakterler cadı olarak bilinen yüze sahip olacak.

  Arenadaki tüm kafalar açıkta, bu yüzden setinizde benzersiz bir şekilde tanımlanmış kafa parçası olsa bile - gizli.

  Tüm silahlar aynı parlıyor, herkesin +17 güzel bir yıldız parlaması olacak.

  Arenaya herhangi bir pet ile giremezsiniz.

  Karakter kimliğinizi anlatabilecek balon, kanat gibi her türlü görsel aksesuar da gizlidir.

  Guild isimleri tamamen gizlidir.

  Herkese açık chat kapatıldı. Kurnaz oyuncular "Beni bu kesti" yazamaz.
  Etkinlik Süreci

  Her etkinlik başlamadan önce 15 dakika sürecek bir kayıt dönemi olacaktır. Bu süre zarfında etkinliğe katılmak isteyen tüm oyuncuların global bildirimlerde gösterilen talimatları takip etmesi gerekecektir. Kayıt oldukça basittir ve birkaç basit adımla yapılır.  Radium Penceresini aç.

  Events sekmesine gel.

  Katılmak istediğin etkinliği işaretle.

  Register butonuna bas.


  Her etkinliğin belirli kriterleri vardır, bazıları seviyenizle sınırlı olabilir, bazıları belli HWID istemcileri tarafından sınırlı olabilir. Tüm gereksinimlerin karşılanması durumunda, kayıt her zamanki gibi yapılacaktır. Gereksinimleri karşılamamanız durumunda, bunun nedeniyle bilgilendirilirsiniz. Bahsettiğimiz kayıt kriterleri, her olay hakkında ayrı ayrı konuşacağımız zaman, aşağıda biraz daha ayrıntılı olarak açıklanacaktır.
  Önünüzde kayıt işlemini gösteren bir örnek:

  Kayıt döneminden sonra kayıt olan oyuncu sayısının kontrolü yapılır. Gereksinimi karşılamamız durumunda (her etkinliğin farklı katılım sayısı vardır) Radium Arena'ya açılan kapı kısa bir süre içerisinde açılacak ve katılımcıların içeri ışınlanması için 120 saniyeleri olacak. Arena'ya ışınlandıktan sonra sistem tüm katılımcılara otomatik bir şekilde PvP cape giydirecek ve tüm oyuncular hazır olana kadar herhangi bir eylemin gerçekleştirilmesine izin vermeyecek.
  Örneğin: 120 oyuncu katıldı ve 40 saniye sonra tüm oyuncuların içeride cape'leri hazır oldu, etkinlik başlar. Tüm etkinlik başlamak üzereyken tüm eğlence de başlıyor. İçeride ne oluyor? Hadi bakalım, olur mu?

  Bloodbath (Katliam)


  Bu etkinlikte 1. ile 5. arasında 5 kazanan vardır.

  Birincilik ödülü 150 kredi ve 1000 RP.

  Bu etkinlik için minimum katılımcı sayısı 15.

  Bu etkinlik için maksimum katılımcı sayısı 150.

  Bu etkinlikte ölen oyuncu verilen süre bitene kadar savaşmaya devam edebilir.

  Bu etkinlik 15 dakika sürer, bittiğinde tüm oyuncular dışarı gönderilir ve kazananlar duyurulur.

  Bu etkinlikte takımlaşmaya izin verilmez, eğer partideyseniz Radium Arena'ya giremeyeceksiniz.


  Bu etkinlikte bir yandan olabildiğince çok oyuncuyu öldürmeye ve diğer yandan da mümkün olduğunca az ölmeye çalışacaksınız. Kazanan sıralaması Öldürme/Ölme oranına dayanıyor. En yüksek K/D (öldürme/ölme) oranı birinci olurken arkasından gelenler ikinci, üçüncü ve dördüncü şeklinde sıralanıyor. Beraberlik durumunda ödül oradaki oyuncular arasında paylaştırılır.


  Hammers Event (Çekiç Etkinliği)


  Bu etkinlikte 1. ile 5. arasında 5 kazanan vardır.

  Birincilik ödülü 150 kredi ve 1000 RP.

  Bu etkinlik için minimum katılımcı sayısı 15.

  Bu etkinlik için maksimum katılımcı sayısı 150.

  Bu etkinlikte ölen oyuncu Radium Arena'ya dönemez.

  Bu etkinlik 15 dakika sürer, bittiğinde tüm oyuncular dışarı gönderilir ve kazananlar duyurulur.

  Bu etkinlikte takımlaşmaya izin verilmez, eğer partideyseniz Radium Arena'ya giremeyeceksiniz.
  Bu etkinlik, bu listedeki diğerleri gibi daha önce başka bir projede hiç görülmedi ve bunu birçok kez inşa eden ve test eden takım olarak aynı anda hem eğlenceli hem de komik olduğunu kabul etmeliyiz. Bu etkinlikte oynarken gülmekten yerlerde yuvarlanacaksınız.
  Bu etkinlikte herkes eşittir, zayıf veya güçlü oyuncular yoktur ve görsel gizlilik konusunda hiçbir şüpheniz olmasın. Bu etkinlik için hiçbir eşya olmadan ışınlanacaksınız, envanterinizde tespit edebileceğiniz tek şey üzerinizden çıkaramayacağınız bir çekiç.


  Radium Hammer, oyuncular açısından güçlüdür. Rakibinize yaptığınız her çekiç, canlarından yaklaşık 20 azaltırken, tüm katılımcıların canları yaklaşık 5 vuruş kotasına eşdeğerdir, kabaca 100 HP'den biraz daha az. Bu sadece bir şey anlamına gelebilir - bir çekiçten 5 isabet alan bir oyuncu etkinlikten atılır.
  Ah etkinlikteki oyuncular yorulduğunda içlerinden bazıları bir köşeye çekilip etkinlikten kaçmak isteyebilir veya uykuya dalabilir bu esnada karakterlerin üzerlerinde baloncuklar oluşacak ve diğer oyuncular tarafından uykuya daldığı hemen fark edilecektir.
  Tahmin edin ne olacak? Bir çekiç vurmak için mükemmel zamanlama - yorgunluğu gidene kadar (baloncukların kaybolduğunu göreceksiniz) size vuramaz. Unutmayın herkese vurabilirsiniz fakat herkes de size vurabilir, akıllı olun ve tercihleriniz hakkında taktik yürütün.


  Kazananlar sıralaması ölüm sıralamanızdaki yerinize göre diğer oyuncularla ilişkili olarak belirlenir. Arenada hayatta kalan 5 kişiden biri olmanız durumunda ödül kazanırsınız. Bu etkinlik 15 dakika sürer, ancak son kişi son rakibi öldürdüğünde daha erken de bitebilir. Arenada 2 ya da daha fazla hayatta kalan oyuncu olursa kazananlar öldürme sayılarına göre belirlenir. Her iki öldürme sayısının da eşit olması durumunda beraberlik ilan edilir ve ödül 2 galip arasında paylaştırılır.

  Solo Survival


  Bu etkinlikte 1. ile 5. arasında 5 kazanan vardır.

  Birincilik ödülü 150 kredi ve 1000 RP.

  Bu etkinlik için minimum katılımcı sayısı 20.

  Bu etkinlik için maksimum katılımcı sayısı 150.

  Bu etkinlikte ölen oyuncu etkinliği kaybeder ve arenaya geri dönemez.

  Bu etkinlik 20 dakika sürer, bittiğinde tüm oyuncular dışarı gönderilir.

  Bu etkinlikte takımlaşmaya izin verilmez, eğer partideyseniz arenaya giremeyeceksiniz.


  Bu etkinlikte, adından da anlaşılacağı gibi, arenada en son hayatta kalan kişi olmalısın.

  Kazananlar sıralaması ölüm sıralamanızdaki yerinize göre diğer oyuncularla ilişkili olarak belirlenir. Sona kalan 5 oyuncu arasındaysanız ödül kazanırsınız. Etkinlik süresi 20 dakika olmasına rağmen kalan son oyuncu kalan son rakibini öldürürse daha erken de bitmesi mümkündür. Etkinlik süresi bittiyse ve 2 ya da daha fazla oyuncu hala hayattaysa kazananlar katletme sayısına göre belirlenir. Bunların eşit olması durumunda ödül kalanlar arasında paylaştırılır.

  Duo Survival


  Bu etkinlikte 3 kazanan takım vardır.

  Takımdaki her oyuncu için ilk sıra ödülü 150 Kredi ve 1000RP.

  Bu etkinlik için minimum katılımcı sayısı 16.

  Bu etkinlik için maksimum katılımcı sayısı 150.

  Bu etkinlikte ölen oyuncu etkinliğe geri dönemez.

  Bu etkinlik 20 dakika sürer, bittiğinde tüm oyuncular dışarı gönderilir.

  Bu etkinlikte takım oluşturma esas kavramdır ve ekibiniz partiniz üzerinden belirlenir. En fazla 2 üyeden oluşan parti oluşturabilir ve arenaya ışınlanabilirsiniz. Her iki oyuncunun da etkinliğe kayıt olması gerektiğini lütfen unutmayın.


  SRO artık geride kalmış değil! Bu andan itibaren ikili oyun stili sunuyoruz. Bir partner bulun ve acı bitene kadar birlikte savaşın. Öldünüz mü? Etkinliğin dışında olabilirsiniz, ancak bu sizin için bir son değildir. Takım arkadaşınız size maçı kazandırabilir! SRO tarihinde ilk kez, ödül bireye değil gruba veriliyor bu hiçbir sro projesinde daha önce yapılmadı. Kazananlar sıralaması takımdaki son hayatta kalan kişiye dayanır, eğer kalan son 3 takımdaysa ödüllendirilirsiniz.

  Squad Survival


  Bu etkinlikte 2 kazanan takım vardır.

  Takımdaki her oyuncu için ilk sıra ödülü 150 Kredi ve 1000RP.

  Bu etkinlik için minimum katılımcı sayısı 16.

  Bu etkinlik için maksimum katılımcı sayısı 160.

  Bu etkinlikte ölen oyuncu etkinliğe geri dönemez.

  Bu etkinlik 20 dakika sürer, bittiğinde tüm oyuncular dışarı gönderilir.

  Bu etkinlikte takım oluşturma esas kavramdır ve ekibiniz partiniz üzerinden belirlenir. En fazla 3 üyeden oluşan parti oluşturabilir ve arenaya ışınlanabilirsiniz. Her oyuncunun etkinliğe kayıt olması gerektiğini lütfen unutmayın.


  SRO artık geride kalmış değil! Bu andan itibaren squad (ekip) oyun stili sunuyoruz. Partnerlerinizi bulun ve acı bitene kadar birlikte savaşın. Öldünüz mü? Etkinliğin dışında olabilirsiniz, ancak bu sizin için bir son değildir. Takım arkadaşlarınız size maçı kazandırabilir! SRO tarihinde ilk kez, ödül bireye değil gruba veriliyor bu hiçbir sro projesinde daha önce yapılmadı. Kazananlar sıralaması takımdaki son hayatta kalan kişiye dayanır, eğer kalan son 2 takımdaysa ödüllendirilirsiniz.

  Madness


  Bu etkinlikte 3 kazanan takım vardır.

  Bu etkinlikte ilk sıra ödülü 100 Kredi ve 1000RP.

  Bu etkinlik için minimum katılımcı sayısı 5.

  Bu etkinlik için maksimum katılımcı sayısı 150.

  Bu etkinlikte öldüğünüzde savaşmaya devam edebilirsiniz.

  Bu etkinlik 10 dakika sürer, bittiğinde tüm oyuncular Radium Arena'dan dışarı gönderilir.

  Bu etkinlikte takım oluşturmak yasaktır, eğer bir partideyseniz etkinliğe ışınlanamayacaksınız.


  Arenaya girdiğiniz andan itibaren yapacağınız tek bir şey olacak - Öldürmek. Fakat bu kez farklı olacak, yalnızca oyuncuları değil aynı zamanda uniqueleri de öldüreceksiniz. Tek vuruşta öldürülebilen bir sürü 1 level unique bulacaksınız, puan toplamak için kesebildiğiniz kadar kesmelisiniz, her unique size tek bir puan verecek ve öldürdüğünüz her oyuncu size 3 puan verecek, matematiğini siz yapın.
  Bu etkinliğin kazananları savaş alanındaki puanlarına göre duyurulacak, ilk sıra en çok puana sahip oyuncuya giderken beraberlik durumunda diğer etkinliklerdeki gibi bölünme durumuna gidilecektir.


  Mobları var olan moblarla değiştiren diğer sunucuların aksine, Radium mobları kendi doğalarında bıraktı. Buz bölgelerinde çöl köstebekleri olmaz! Central Asia bölgesi kasılma için belirlendi. Burada itemlar ve max level için botluyor olacaksınız.


  Radium joba dayalıdır, daha önce bahsetmiş miydik? Şimdi bahçede çalışabilirsin, bahçede çalışmak biraz sıkıcı geliyor değil mi? Emin olun, kesinlikle sıkıcı olmayacak. Radium'un Bahçesi sunucunun en sıcak noktası olacak, çünkü sun item düşürme şansı daha fazla olan moblarla ve ağzınızın suyunu akıtacak droplara sahip ana uniquelerle kaşılaşıyor olacaksınız.
  Radium'un Bahçesi (Radium's Garden) ışınlanma noktası Hotan portalında bulunur ve yalnızca job suitler ile giriş yapabilirsiniz.


  Roc

  Roc'u özlemediğinizden eminiz, doğadaki en güçlü unique - belki de yenilmez. Merak etmeyin Roc'u güçsüzleştirdik ve canını azalttık böylece bu büyük canavara karşı bir şansınız olacak. Roc günde bir kere belirecek ve her öldürmede Radium Set parçalarını yani bir diğer deyişle binlerce Radium Pointi neredeyse garantileyeceksiniz.
  Bu kolay bir iş olmayacak, hunterlar, traderlar ve thiefler arasında korkunç bir savaş olacak ve ne kadar güçlü olursanız olun bütün bir ekip sizi çaba sarf etmeden aşağı indirebilir ve öldürmeyi güvenceye alabilir.
  Bütün guild takımlarının Roc'u yenmeyi denemek için aynı job suiti kullanması ilginç görünüyor, değil mi?

  STR/INT Uniqueler

  Sizi Sylph, Undine, Gnome ve Salamander ile tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Radium's Garden'da birincisi INT ve ikincisi STR tabanlı karakterler için olmak üzere iki unique grubu vardır.
  Ölümlerinden sonraki ilk 2 saat içinde spawn olacaklardır.

  Garden Mobları Özeti

  Bu oyun zaten 15 yıllık dönüm noktasına ulaştı. Yine de, onca yıldan sonra bile hala en şaşırtıcı RPG oyunlarından biri ve bu gün üzerinde çalışmaya devam etmemizin nedeni bu. On yıldan fazla bir süredir devam eden oyunun harika fikrine rağmen, geliştirme hala nispeten eski. Oyun içi sohbet kutusu gibi özellikler eski moda ve onarılması gerekiyor. Bunun temel nedenlerinden biri, eski sohbet kutusunun tüm dilleri desteklememesidir.

  Arabic/Aramaic/Azeri/Dhivehi/Maldivian/Hebrew/Kurdish/Persian/Farsi/Urdu
  Sunucumuzda, dilinizi doğru kullanabileceğiniz yeni bir sohbet özelliği hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyuyoruz.
  Geliştirdiğimiz dll sayesinde RTL dilleri destekleniyor. Normal yazmak için beyninizi bunaltmanız ve kelimeleri sırayla ters çevirmeniz gerekmeyecek. Arkadaşlarınızla konuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


  Radium için destek büyük önem taşımaktadır. Oyuncu memnuniyeti sağlıklı bir topluluk için en önemli anahtar unsurlardan biridir. Her zaman ve her yerde tüm Radium oyuncularına destek sağlamak için büyük çaba harcadık. Şimdilik eski akademi sistemi devre dışı bırakıldığından, pencerenin ilgili sohbet bölümünü yalnızca destek için ayırdık. Gün boyunca istediğiniz zaman bu pencerede mesaj gönderebilirsiniz ve destek ekibimiz size yardımcı olmak için orada olacaktır. Bu nedenle, herhangi bir yönetim ekibine mesaj gönderme erişimini engelledik. Bu andan itibaren, göndermek istediğiniz destek mesajı bu özel sohbet penceresinden geçecektir.
  Bu şekilde size daha iyi bir destek deneyimi sunmamızı sağlayan mükemmel bir döngü oluşturduk:


  Tüm Radium destek ekibi mesajlarınızı görebilir, bu nedenle daha kısa sürede yanıtlanma olasılığınız daha yüksektir.

  Mümkün olduğunca çok oyuncuya yardımcı olmak için aramızdaki işi bölebiliriz.

  Eğer probleminiz başka bir oyuncu tarafından ortaya çıkarılmışsa, önce onun cevabına yönlendirileceksiniz.

  Eğer bir yetkili zaten sorununuzla ilgileniyorsa, şu an için size yardımcı olacak hiçbir destek temsilcisi atanmayacaktır.


  Bu yönetmelik birbirini besliyor ve katılan oyuncuların sesini direkt almamızı sağlıyor.
  Bize güvenin beyler, bundan daha iyisi olamaz.  VIP karakterlere saygı gösterin! Bu unvanı almak için çok çalıştılar.
  Ne kadar mı zor? 1000 Honor point topladılar.

  Bu puanları hesaplamamızın bazı yolları:


  PvP modunda öldürdüğünüz her 5 farklı karakter size 1 honor point verir.

  Job modunda öldürdüğünüz her 3 farklı karakter size 1 honor point verir.

  Kale Savaşında öldürdüğünüz her her 2 farklı karakter size 1 honor point verir.

  Katıldığınız her kervan size 1 honor point verir.


  1000 Honor Point toplamak sanki biraz imkansız gibi, hı?
  Zor olacağını söyledik. Sıkı çalışmaya bu şekilde saygı duyuyoruz;

  VIP Üye olmanın faydaları?


  Karakter isminin üzerinde parlayan VIP başlığı.

  Özel title (karakter isminin yanında) rengi (rastgele)

  Özel global chat rengi (rastgele bir tane)

  Tüm honor bufflar

  Tüm yönetim ekibi üyelerine direkt olarak özel mesaj gönderebilmek.

  Onlarca title arasında ücretsiz olarak geçiş yapabilmek. (Eğer karakter title'a sahip değilse ve VIP süresi bittiyse kalkacaktır.)  Bu kutuyu istiyorsunuz, ama pişman olacaksınız. Çoğunuzun bildiği gibi, Pandora'nın kutusu, seviyenizin 9 seviye altındaki güçlü ELITE moblarını çağırıyor. Ayrıca buraya biraz "Radium Dokunuşu" ekledik. Bu mobların gücünü önemli ölçüde artırdık. Artık daha güçlüler ve herhangi bir oyuncuyla iyi bir çatışmaya hazırlar. Yeni isimleri "Elite Radium". Eğer bu mobları öldürmeyi başardıysanız, zengin olacaksınız, her mobun öldürüldüğünde yüksek bir hediye atma şansı vardır. Bu hediyeler arasında muhtemelen bulacaklarınız: Immortal Stone, Astral Stone, VIP Scrolllar, Random SP Scroll ve 150% Speed Scroll. Yaptığımız birkaç testle en düşük hediye miktarının 15 olduğunu gördük. Ona aynı zamanda "Lanetli Hazine Kutusu" da diyebilirsiniz.


  *Gereken level 100.
  *Bu kutu zamanla sınırlıdır! İçindeki mobları kesmek için acele edin.


  Cursed Treasure Box (Lanetli Hazine Kutus) elde etmek için 3 yol.


  1. Oyundaki herhangi bir uniqueten drop olarak.
  2. Radium Shop'tan 30,000 Radium Point karşılığında satın alarak.
  3. Pandora Etkinliğini kazanarak. (Etkinlikler bölümünde ilgili bölümü okuyun)  Bu dünyadaki her bireyin kendine göre özel olduğunu söylüyorlar. Futbol ve basketbol oyuncularının becerileri arasında karşılaştırma yapamazsınız ve aynı kural SRO için de geçerlidir. Her iki ırkın da kendi amacı var, Avrupalılar ekipler halinde çalışmak için tasarlandı ve biz onlardan uzaklaşamayız, Çinliler tek başına yeterince iyi ve bu onların avantajı, bu sunucuda çok belirgin bir avantaj. toplamda yalnızca 2 client çalıştırabilirsiniz.

  100 capte, ırklar arasındaki güçler diğer caplere göre nispeten dengelidir, ancak bu gerçeğe rağmen, başka bir sürpriz ekledik. Her karakterin kendi yetenekleri varken tüm bir ırkı nasıl güçlendirebilir veya zayıflatabiliriz? Örneğin, tüm Çin karakterlere STR point eklememiz çok kolay olsa da, bu STR tabanlı karakterler için gerçekten pek önemli değil, her karakter kendine göre özeldir.
  Cevap düşündüğünüzden daha basit, her karakteri kendi niteliğiyle güçlendiriyoruz, eğer her biri bu şekilde özel ise, onları daha da özel hale getireceğiz. Bunu pasif skilllerini açıkça güçlendirerek yapıyoruz, çünkü her karakter buldine özgüdür.

  Örneğin, Glaive olarak da bilinen Heuksal masterysine bir göz atın, pasif skilli ona giderek daha fazla HP kazandırır. Blade daha fazla block rate vs. alır. Bu andan itibaren Çin karakterler için tüm pasif skilller ikiye katlandı. Çin karakterler artık bir "ezik" değil.


  Yeni pasif yetenekler ile tanışın:


  Uniqueleri avlamak, her SRO sunucusunun ayrılmaz bir parçasıdır, işte uniquelerden elde edebilecekleriniz.

  Özel Droplar  Pandora Box

  Random RP Scroll (100-1000)

  10x 150% Speed Scroll

  10x Magic Pop Cards

  Magic Pop'ta artık pay2win eşyası yok. Seal of Star silahı dışındaki ekipmanlar Magic Pop'tan kaldırıldı, ayrıca Magic Pop'ta tüm ülke bayraklarını ve birkaç özel avatarı bulacaksınız. Başka hiçbir şey yok.
  Kart almak için krediler tek yol değil!

  Artık mob droplarından, uniqueleri keserek veya pandora's box'tan çıkan mobları keserek Magic Pop Kart elde edebilirsiniz!

  Radium her zaman bir meydan okuma için hazır, sizi asla boş bırakmayacağız, nerede olursanız olun, her zaman yapacak bir şeyiniz olacak. Şimdiye kadar gördüğünüz tüm büyük özelliklere ek olarak, hala tek bir sessiz anınız bile olmayacak, işte buradalar - Otomatik Etkinlikler.

  00: 00'dan (Sunucu Saati) itibaren her 2 saatte bir otomatik etkinlik gerçekleşir. Hepinizin otomatik etkinlikleri bildiğini varsayıyoruz, bu yüzden onları ayrıntılı olarak ele almayacağız, bunun yerine adlarından behsedeceğiz. Henüz bilmeyenler için, her etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfaya iyice göz atın.

  Etkinlik Listesi

  Retype Event (Yeniden Yazma Etkinliği)

  Trivia Event (Soru&Cevap Etkinliği)

  Lucky Staller Event (Şanslı Pazarcı Etkinliği)

  Lucky Party Matching Event (Şanslı Parti Oluşturma Etkinliği)

  Lucky Crit Event (Şanslı Kritik Etlinliği)

  Alchemy Event (Artı Basma Etkinliği)

  First Type Event (İlk Yazan Etkinliği)

  Longest Online Event (En Uzun Süre Online Kalma Etkinliği)

  Math Event (Matematik Etkinliği)

  Lottery Event (Piyango Etkinliği)

  Unique Event

  Bu özelliği hiç sevmediğimiz için samimi olacağız, capın benzersizliğini bozduğunu düşünüyoruz.

  Ancak oyuncular, özellikle seçeneklerinizin oldukça sınırlı olduğu 10 degree caplerde bu özellikten çok hoşlanıyor. Her neyse, toplum odaklı gelişimi kucaklıyoruz.

  Skin Changer (Görünüm Değiştirici), basitçe açıklamak için iki kelime.
  Model Switcher (Model Değiştirici) size silahınızın görünümünü istediğiniz başka bir görünümle değiştirme imkanı sağlıyor. Seal of Moon, Seal of Sun silahlarınızı ve kalkanlarınızı istediğiniz başka bir degree'nin görünümü ile değiştirebileceksiniz.  Birkaç uyarı ile sevgili silahlarınız için birçok görünüm seçeneği ekledik.
  Model Değiştirici (Model Switcher) kullanabileceğiniz tek itemlar 10dg Seal of Sun/Seal of Moon Silahlar ve Kalkanlar olacak.
  Egy A/B'nin de dahil olduğu 18 farklı seçenecekten, 1 degreeden 16 degreeye kadar herhangi bir modeli seçebileceksiniz. Eğer daha önce model switcher kullanılmış bir item alırsanız üzerinde bunu "X degree model switcher kullanılmıştır" şeklinde belirten bir uyarı göreceksiniz. Itemi istediğiniz zaman oriijnal görünümüne çevirebilirsiniz fakat bunun için ek bir scroll almanız gerekir. Model Switcher, şartların uygun olması durumunda eğer kuşanmışsanız hem silahınıza hem de kalkanınıza aynı anda işleyecektir.

  *Model Switcherlar Radium Credits mağazasında bulunabilir.
  Yeni başlayanlar için Boost Package  Kazançlı destek paketimizle kendinizi şımartın ve yüzlerce kredi kar edin. Hardcore oyuncular için bu en iyi yol. Oyunun başlangıcında her bir saniye sizin için çok önemli.


  Premium Plus

  Devil / Angel Spirit

  Storage Expansion

  Clock of Reincarnation for grab pet (30 days)

  Extension Gear for Devil/Angel Spirit (30 days)
  Discord

  Discord ile mükemmel bir entegrasyon kuruyoruz. Sizin için ne hazırladığımız hakkında hiçbir fikriniz yok!
  Şimdilik, bunların tadını çıkarabilirsiniz:

  Oyun içerisinde kullandığınız her global için, Discord kanalımızdaki #globals odasında görünür olacak.

  Oyun içerisinde kestiğiniz her unique için, Discord kanalımızdaki #uniques odasında profilinizle birlikte görünür olacak.

  Oyun içerisinde spawn olan her unique için, Discord kanalımızdaki #uniques odasından mesaj alacaksınız. Artık Youtube'tan video izlerken unique bekleyebileceksiniz.
  Plus Notice

  Artı bildirimi oyunda artı 8 ve sonrasında başlayacak.
  Karakteriniz için bu özelliği, gelişmiş web sitemizdeki kullanıcı ayarları bölümünden basit bir tıklama ile kapatabilirsiniz.


  Capture The Flag & Battle Arena

  CTF etkinliği her 4 saatte bir meydana gelir, içerideki her kill'iniz için Random Radium Point scroll kazanırsınız.

  Battle Arena her 3 saatte bir meydana gelir, 00:00'dan 23:00'a kadar. Her modda kazanan Random Radium Point scroll kazanır.

  *Bu etkinlikler için olmanız gereken level 100'dür.  Forgotten World

  Daha önce bildiğiniz dünyanın aynısı. Ödüller de aynı, seal of sun bir silah elde etmek için tek yok Talisman koleksiyonu toplamak.  Fortress war


  Büyük Kale Savaşı her Cuma 19:00'da olacak. (Server Saati).

  Bir bilgisayar üzerinden en fazla 1 karakter ile katılabilirsiniz.
  AFK Bubbles


  Siz klavye başında değilken karakterinizin üzerinde baloncuklar belirir. Bir karakter en az 2 dakika bir faaliyette bulunmazsa AFK moduna geçiş yapar.
  AFK durumundayken herhangi bir faaliyette bulunursanız (mesela bir guild daveti göndermek), baloncuklar kaybolur ve AFK durumundan çıkarsınız.
  Bu sistem hangi karakterin gerçekten oyun başında olduğunu hangisinin oyunu açık bırakıp orayı terk ettiğini anlamanıza yardımcı olur. Artık kimin gerçekten orada olup olmadığını bileceksiniz.  Anında 5 Level Guild

  Skill point bağışlamak için yeni karakter açıp guilde almanın mantığı ne? Radium'a eklediğimiz başka bir kolaylık zamanınızı koruyacak, oluşturduğunuz guildler direkt olarak 5 levelden başlayacak.


  Sınırsız union chat izinleri

  WBu limitin arkasındaki nedeni anlayamadık, bunu gereksiz ve can sıkıcı bulduk.
  Her neyse, bu özellik artık yok, union chat iznini istediğiniz kadar kişiye verebileceksiniz.  Bir hesapta maksimum 8 karakter

  Pekala, evet, bir hesapta 8 karakter. Neden olmasın ki?  Geliştirilmiş Launcher

  Radium Aqua'nın launcher'i bir loader gibi.
  Birden fazla kez başlatabilirsiniz ve zoom hack oyun başladığında otomatik olarak aktif olur.
  Loader'i çöpe atın.  Elixir, 10DG Immortal & Astralları fark edin

  Özel renkleri ile yerdeki Elixir, Immortal ve Astralları kolayca fark edin. Hatta her elixir çeşidi için farklı bir parlama mevcut.  Website artık yalnızca indirmek ve kayıt olmak için değil. Muhteşem web geliştirme yeteneklerimiz sayesinde Radium websitesi ikinci eviniz gibi olacak.

  Büyük açılışa kadar, aşağıdaki gibi bazı güzel ufak aksiyonlar ile açılış sayfasının keyfini çıkarın.


  Bilgilendirme

  Kayıt

  İndirme

  Referans Sistemi

  Forum İmza Sistemi


  Açılış sayfasındaki bu güzellikler ile bu yalnızca fırtına öncesi sessizlik.
  Sunucuyu resmi olarak açtıktan sonra, private serverlar arasındaki en gelişmiş ana websitemize ulaşabileceksiniz. Bunu mükemmel yapan şey ne? Kendiniz bir göz atın.  Genel

  Web socket tabanlıdır (bilgileri eş zamanlı olarak günceller, sayfayı yenilemenize gerek kalmaz)

  E-posta doğrulaması ile kayıt

  İndirme

  Destek Ticket sistemi

  Bilgiler (çevrim içi oyuncu sayısı, sunucu durumu, SSS, gibi)

  Bağış (yayıncılar için promosyon kod sistemi ile birlikte)


  Sıralamalar

  Item puanına göre karakter sıralaması

  Guild sıralaması (guild amblemleri ile)

  Job sıralaması

  Unique sıralaması

  Item sıralaması

  Oylama sıralaması

  Çevrim içi oyuncu sıralaması (her karakter için ülke bayrakları ile)


  Karakter/Guild Profilleri

  Arama kutusundan herhangi bir karakteri veya guildi arayabilirsiniz.

  Karakter:
  Eğer profil gizli değilse bunları görüntüleyebileceksiniz;

  Karakter hakkında genel bilgi

  Beyaz ve mavi statları dahil olmak üzere tüm karakter ekipmanları

  İletişim bilgileri.

  Son öldürülen uniqueler

  Son PvP karşılaşmaları

  Karakter tarafından atılan son globaller


  Guild:

  Guild masterı

  Guild üyeleri

  Guild amblemi

  Kale Savaşı galibiyet sayısı

  Daha fazla istatistik
  Genel


  Referans Sistemi (arkadaşlarınızı davet edin ve her başarılı davet için 100 kredi kazanın)

  Oylama Sistemi (6 farklı oylama sitesinde sunucumuza oy verin ve her 12 saatte bir 20 kredi kazanın)

  İmza Sistemi (sosyal forum profil linkinizi sistemimize ekleyin, server logomuzu forum imzanıza ekleyin ve her hafta bedava kredi kazanın)

  EPIN kod sistemi.


  Kullanıcı Gizliliği  Web panel üzerinden artı bildirimlerini kontrol edin.

  İletişim adresleri görünürlüğünü kontrol edin.

  Karakter itemlarının görünürlüğünü kontrol edin.

  Tüm profilin görünürlüğünü kontrol edin.


  Seal of Star/Seal of Moon nasıl elde edilir?

  Normal olarak, kasılma alanlarından düşer. Ayrıca Seal of Star silahlar Magic Pop'tan da elde edilebilir.

  Seal of Sun nasıl elde edilir?

  Sıkı ve zor çalışmanın ardından, drop olma şansını kontrol edemedikleri için bunları oyundan kaldıran diğer sunucuların aksine biz sun itemların drop oranlarını kontrol edebiliyoruz, SRO topraklarından sun itemları elde ettiğinizde büyüleneceksiniz, evet direkt yerden.
  Burada bir istisna var, silahlar hariç tüm Seal of Sun itemlar drop olabiliyor.

  Seal of Sun Silahlar nasıl elde edilir?

  Seal of Sun silahları elde etmenin tek yolu Talisman kartlarını toplamaktır.

  Talisman kartları nasıl toplanır?


  Talisman kartlarını Forgotten World'den eski ve iyi olan yoluyla toplayabiliyorsunuz.  "Random Talisman" (Rastgele Talisman) Scroll, kartın enderliğine göre size rastgele Talisman verir.
  Bu scrollu 25,000 Radium Point karşılığında Radium Points Shop'un special item bölümünden alabilirsiniz.  Seal of Radium parçalar nasıl elde edilir?

  Radium Garden'daki Roc'tan drop ile.

  Radium Points Shop'tan Radium Point ile.


  Radium Point nasıl elde edilir?


  Capture the Flag

  Battle Arena

  Radium Garden'daki Uneg.

  Wheel of Fortune

  Attendance (Takvim) Sistemi

  Unique Avlamak

  Özel Etkinlikler

  İdeal job sistemi!  Ücretsiz olarak Kredi (Silk) nasıl elde edilir?

  Tamamen play2win bir oyunun sözünü vermiştik, işte tutuyoruz.
  Ücretsiz kredi kazanmak için burada 10'dan fazla kolay ve farklı yol mevcut.

  Web Oylama Sistemi

  Web İmza Sistemi

  Web Referans Sistemi

  Radium Window'dan *****

  Wheel of Fortune

  Attendance (Takvim) Sistemi

  Oyun-içi otomatik etkinlikler

  100 levele ulaşan ilk 10 oyuncu.

  Çekilişler

  Paylaş, yorum yap kazan gibi Sosyal Etkinlikler

  Özel Etkinlikler

  Tatillerde ve özel günlerde kullanılacak olan saat başı Kredi (Silk) sistemi!
  Aim & Goals

  Bu sözleri sona sakladık, çünkü bu metin bloğu oyuncular tarafından göz ardı ediliyor gibi görünüyordu, ancak bu sefer sizin için çok karlı olacak, çünkü Radium projesinin ana amacının gerçekten ne olduğunu anlayabileceksiniz, birazcık zaman verin, zamanınıza değecek.

  Projemizin temelleri, tüm oyuncular arasında adil bir oynanışı desteklemeye dayanmaktadır.

  Çevrim içi Destek

  Sunabileceğimiz en iyi destek deneyimini uygulamak için projemizdeki ana sistemlere odaklandık.
  Destek sistemimizde, tüm sunucu görevlilerinin görebileceği bir oyun içi canlı sohbet bulacaksınız. Bu, desteğin bir birey tarafından değil, tüm destek ekibi tarafından sağlancağı anlamına gelir, bu şekilde ilgili makam tarafından çok daha hızlı ve etkili bir cevap alırsınız.

  Çevrimdışı mod?

  Endişeye gerek yok, sizi unutmadık, web sitesi destek sistemimiz her zaman yanınızda!
  Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun için 7/24 açık olacak, açtığınız herhangi bir destek ticketı için, ekip yönetiminin her üyesi e-posta, mobil, panel, Discord adreslerinden bilgilendirilir, bu nedenle ihmal edilmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.
  Belki de çevrim dışı destek ticket sistemi, bizimle iletişime geçmenin en iyi yollarından biridir.
  Destek ekibimiz Skype, Discord, Facebook, Instagram gibi tüm platformlarda aktif olacak. Bize ulaşmanın zor olduğunu söyleyemezsin. Ayrıca, ekibimizin, statüsü ne olursa olsun, her oyuncu için size en yüksek saygıyla davranacağına söz veriyoruz.

  Sizden bunun karşılığında sadece tek bir şey istiyoruz, destek ekibine saygılı olunuz.

  Adil oynanış

  Adil oynanışı iki ana konuya ayırdık.
  Birincisi Play2Win, play2win mükemmelliğini elde etmek için ne çaba karcandığını bilmiyorsunuz. Otomatik ve sosyal etkinliklerden muazzam miktarda kredi (silk) ödülleriyle başlıyor. Referans, oylama ve imza sistemleri gibi sistemler ile devam ediyor. Wheel of fortune ve takvim sistemi gibi günlük sistemler ile ödüller dağıtarak da son buluyor. Tatiller veya hafta sonları gibi özel günlerde saat başı kredi (silk) sistemini kullanmak için bile hevesliyiz.

  Konuşmak istediğimiz ikinci konu ise yolsuzluk.
  Geçmiş, takım yönetiminin herhangi bir eylemi söz konusu olduğunda oyuncuların çok şüpheli olduğunu bizlere öğretiyor.
  Müşterinin her zaman haklı olduğunu söylüyorlar, bu nedenle, deneyimlemeyi asla istemediğimiz hoş olmayan durumlardan kaçınmak için, oyunculara istedikleri şeffaflığı vereceğiz ve bunu Radium tarzında yapacağız.
  Radium'da, ayrıcalıklı bir karakterden yürütülen herhangi bir komut, global bir bildirimde (notice ile) gösterilir. Bu şekilde, hiçbir ayrıcalıklı karakter istediğini yapamaz, bilgi komutun amacını takip edebilmeleri için tüm sunucu ile paylaşılır. Dahası, ekip üyelerinden birinin çılgınlığı durumunda, bu sistem sunucuya herhangi bir zarar verilmeden önce onu durdurmamıza yardımcı olacaktır.

  GM'lerin komutlara erişimini kısıtlamak için kendi sistemimizi yaptık ve yaptığımız ilk şey yolsuzluğa neden olabilecek her şeyi engellemekti. Oyunda bir [GM] görebilirsiniz, bunların hiçbirinin kendisi için bile olsa herhangi biri için item oluşturma veya herhangi bir para birimi ekleme yetkisi olmayacaktır.
  Bunun yerine, ekip üyelerinin her birinin sunucudaki rolüne atanmış belirli hakları olacaktır. Ayrıca, personel eylemlerini de günlük olarak izliyoruz.

  Şeffaflığa dönelim - "Saklanacak hiçbir şeyiniz yoksa endişelenecek bir şeyiniz yok.
  "
  Her birinizin tonlarca bilgi ile dolu web sitemize erişimi var, orada herkesi izleyebilirsiniz ve gerçekten herkesi, hatta GM'leri de.
  Özetle, en büyük silahımız sizsiniz. En ufak bir şüpheniz olsa bile karşılaşabileceğiniz tuhaf bir şeyi bildirmekten çekinmeyin, her şey iyice kontrol edilecektir, lütfen rapor ederken yeterli kanıt sağladığınızdan emin olun.


  Konuyu böyle bitirmek istedik. Şimdi sizin sıranız.


  Radium Team,
  @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız., @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız., @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız., @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız., @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Mesaj Steakhouse tarafından (26 Nisan 2020 Saat 05:06 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki üyeler Steakhouse isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 3. #2
  MaxiGamer
  ghosthunter35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  21 Şubat 2018
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  6
  Mesajlar  
  136
  Edilen Teşekkür 
   47
   Alınan Teşekkür  :  25

  Videolar Harika olmuş

 4. Aşağıdaki üyeler ghosthunter35 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 5. #3
  future awesome
  pureLove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  29 Mayıs 2009
  Nerden
  Fethiye
  Konular 
  324
  Mesajlar  
  2,441
  Edilen Teşekkür 
   633
   Alınan Teşekkür  :  1,844
  R. Hali
  pureLove's: Hoşnut

  Mia reyizin Skype atar mısınız seriden? TV ile ilgili bir sorum olacaktı.
  Kişisel blog sitem: hakankarakaya.com.tr

 6. #4
  MaxiGamer
  S3XPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Mayıs 2019
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  13
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  2
  R. Hali
  S3XPER's: Hacker

  Mia ' yı kullanıp bizi servera çekeceğini sanıyorsan çok haklısın !

 7. #5
  Atıldı
  esatceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Nisan 2009
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  84
  Edilen Teşekkür 
   25
   Alınan Teşekkür  :  25
  R. Hali
  esatceza's: Cool

  okurken kör oldum ama sistem güzel

 8. #6
  MaxiGamer
  Steakhouse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  21 Nisan 2019
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  49
  Edilen Teşekkür 
   17
   Alınan Teşekkür  :  11

  Alıntı ghosthunter35 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Videolar Harika olmuş
  Teşekkür ederim

  Alıntı pureLove Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Mia reyizin Skype atar mısınız seriden? TV ile ilgili bir sorum olacaktı.
  Bunun üzerine düşünmem gerek

  Alıntı S3XPER Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Mia ' yı kullanıp bizi servera çekeceğini sanıyorsan çok haklısın !
  Biliyordum , ollley!

  Alıntı esatceza Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  okurken kör oldum ama sistem güzel
  Merhaba, düzeltilmesi gereken yerleri söylerseniz üzerine çalışacağım efendim.

 9. Aşağıdaki üyeler Steakhouse isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 10. #7
  MaxiGamer
  RazerMVP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  11 Mart 2017
  Oyun
  Black Pearl (Moonlight)
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  99
  Edilen Teşekkür 
   22
   Alınan Teşekkür  :  16

  Alıntı pureLove Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Mia reyizin Skype atar mısınız seriden? TV ile ilgili bir sorum olacaktı.
  Yenge is watching

 11. #8
  Atıldı
  esatceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Nisan 2009
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  84
  Edilen Teşekkür 
   25
   Alınan Teşekkür  :  25
  R. Hali
  esatceza's: Cool

  Alıntı Steakhouse Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Teşekkür ederim  Bunun üzerine düşünmem gerek  Biliyordum , ollley!  Merhaba, düzeltilmesi gereken yerleri söylerseniz üzerine çalışacağım efendim.
  Hocam konu sistem o kadar uzun ve çok ki biraz daha az sadeleştirme olsa güzel olurdu diye düşünmüştüm

 12. #9
  MaxiGamer
  sxe123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  06 Eylül 2010
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  76
  Edilen Teşekkür 
   18
   Alınan Teşekkür  :  4
  R. Hali
  sxe123's: Agresif

  Mia bi kere versin 1000 lira donate ile başlarım

 13. #10
  Çeviri Takımı
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  12
  Mesajlar  
  125
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  50
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Güvenilir, yenilikçi, çözüm odaklı ve aktif yönetim kadroları mevcut. Ortaklık sistemlerini özellikle çok beğendim, global bir oyun arayanlara tavsiye ederim.

 14. Aşağıdaki üyeler RanstaMonsta isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 15. #11
  MaxiGamer
  ilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  20 Nisan 2009
  Nerden
  İSTANBUL
  Konular 
  26
  Mesajlar  
  184
  Edilen Teşekkür 
   34
   Alınan Teşekkür  :  67
  R. Hali
  ilker's: Cool

  tanıtımı okurken yoruldum oyunda townda boş boş durmaya zaman olmayacak gibi duruyor bir yerden bir yere sürekli koşturmaca olacak.

 16. Aşağıdaki üyeler ilker isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 17. #12
  MaxiGamer
  Steakhouse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  21 Nisan 2019
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  49
  Edilen Teşekkür 
   17
   Alınan Teşekkür  :  11

  Hatırlatıcı. Büyük açılış 21.00. Destekleyen herkese teşekkür ederim

 18. #13
  MaxiGamer
  Loly30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  05 Mayıs 2020
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  10
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  nice server

 19. #14
  MaxiGamer
  Moamen2101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Nisan 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  1
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Dead game after playing it since opening this game is sucks and mot of players left it


Benzer Konular

 1. Cevaplar: 19
  Son Mesaj : 26 Ekim 2019, 20:40
 2. Cevaplar: 6
  Son Mesaj : 20 Temmuz 2017, 21:29
 3. Allah Bana Bir Şeyler Oluyor
  Konuyu Açan: Shi-Gin, Forum: Off - Topic.
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj : 24 Ocak 2017, 00:31
 4. Sony Xperia M4 Aqua | Detaylı İnceleme - Özellikler - Tanıtım
  Konuyu Açan: pureLove, Forum: Cep Telefonu İnceleme ve Tanıtımları.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 28 Ağustos 2016, 22:23
 5. Cengiz Han 2 Etkinlikler: Diğer Etkinlikler Rehberi
  Konuyu Açan: IMLEGEND, Forum: Cengizhan 2 Rehber Konular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 08 Ekim 2015, 23:55