MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 7 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  DalliyDom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Nisan 2020
  Oyun
  CehennemSro
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  16

  CehennemSro - 80 Cap CH - Atış Serbest Projesi ! - Drop - Events - 500 TL Para Ödüllü  WEB SİTE: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Facebook: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  TROLDÜ GERÇEK OLDU <3 Cehennemizmmm... ComingSooon !!

  Filter: #MaxiGuard
  Panel: #Özel
  Server: #OVH
  Files: #v1.6vSroFiles
  Skills: #ECSROFiles  Bizim ile iletişime geçebilmek için sadece foruma üye olup konuya yorum atarak sormak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Harici hiç bir iletişim adresimiz yoktur.

  BETA Tarihi ,

  #Beta Açmamıza Gerek YOK. Joynet'in DB - Client'i ve diğer Switcher - Glow tarzı effectler. Aktif olan serverden çekilmiştir. Sistemli server olmadığı için gerek olduğunu düşünmüyoruz eğer isterseniz konumuza yorum atarak kapalı beta talebinde bulunabilirsiniz. pm ile , Client , ID - PW gönderilecektir.

  Açılış Tarihi ,
  15.05.2020.... 21:00..


  Server Cap 80
  IRK Only CH
  Mastery 300
  Exp & Sp Rate 15x
  Silk System
  PC Limit 2
  İP Limit 4
  Job Limit 1
  Event Limit 1
  pHBot Kapalı
  Alchemy Limit +10
  Adv +1
  FTW Jangan
  Honor Aktif [vPoint]
  Main Town Donwhang


  Sadece Drop Sadece Drop Sadece Drop


  -- ---


  - vPoint leriniz ile honor - godbless - saatlik premium - saatlik buff satın alabilirsiniz.  - Magic POP'u ister arena coin , ister silk ile satın alabilirsiniz. Fail kartlarınada telafi için 50 ve 100 silk scrollarda eklenmiştir. Bol şanslar.

  +1 ADV
  +5 GDF


  - Devil +0 %1 olarak satın alınır.
  - Devil +10'a kadar basılabilir. +10'a ulaştığında %11 güce sahip olursunuz. İlk satın alındığında söylediğimiz gibi , %0 olarak başlar hiç özelliği yoktur.
  - + Basabilmek için , Silk veya VPoint harcamalısınız. (VPoint'i bir çok alandan kazanabilirsiniz örneğin , kervan savaşları , etkinlikler.)

  - CTF'her kill de 1 Arena Coin kazandırır. Arena Coinler ile , VPoint , +5 STR - INT HP+430 - MP +430 Dodging ve Magic POP Kartı satın alabilirsiniz.  - Battle Arena savaşlarında vPoint kazanırsınız.  - Zerk kullanımı kapalı , party kurulmaz , allchat kullanılmaz , isimler gözükmez gruplaşma yapılmaz aynı karakterden en fazla 3 puan alırsınız.

  1.) 200 Silk. 20+ VPoint.
  2.) 100 Silk. 10+ VPoint.
  3.) 50 Silk. 5+ VPoint.  - Zerk kullanımı açık , party kurulmaz , allchat kullanılır , isimler gözükür gruplaşma serbest aynı karakterden en fazla 3 puan alırsınız.

  Kazanan Union üyeleri, 50 Silk. 20+ VPoint kazanır.  - Zerk kullanımı kapalı , party kurulmaz , allchat kullanılmaz , isimler gözükmez gruplaşma yapılmaz aynı karakterden en fazla 3 puan alırsınız.

  1.) 200 Silk. 20+ VPoint.
  2.) 100 Silk. 10+ VPoint.
  3.) 50 Silk. 5+ VPoint.

  Ödüller Unique den düşmektedir:

  - %50 Moon Weapon.
  - 5X İmmortal Stone.
  - 10x Astral Stone.
  - 10x Vpoint.
  - 50x Arena Coin.
  - 5x 25 Silk Scroll.  - Zerk kullanımı açık , mavi takım , kırmızı takım olarak ayrılır , allchat kullanılmaz , isimler gözükmez gruplaşma yapılmaz aynı karakterden en fazla 3 puan alırsınız.

  Ödüller Unique den düşmektedir:

  - 2x Moon Weapon.
  - 20X İmmortal Stone.
  - 20x Astral Stone.
  - 100x Vpoint.
  - 250x Arena Coin.
  - 15x 25 Silk Scroll.

  Kazanan Union üyeleri, 50 Silk. 20+ VPoint kazanır.


  - Zerk kullanımı kapalı, allchat kullanılmaz , isimler gözükmez gruplaşma yapılamaz ölen kişi şehire gönderilir.

  1.) Hayatta kalan son kişi 200 Silk. 20+ VPoint.  Uniqueler STR ve INT şeklinde spawn olurlar katılımlar solo gerçekleşir party kurulmaz, zerk kullanımı serbest.

  Ödüller:

  1. 1x Moon Sets.
  2. 5x İmmortal Stone.
  3. 10x Astral Stone.
  4. 5x 25+ Vpoint.
  5. 50x Arena Coin.
  6. 3x100 Silk Scroll.  Job Temple uniqueleri STR - INT şeklinde ayrılmıştır. Selket - Anubis STR - Neith - İsis İNT şeklindedir.

  1x Moon Takı.
  2. 10x İmmortal Stone.
  3. 10x Astral Stone.
  4. 5x 25+ Vpoint.
  5. 50x Arena Coin.
  6. 3x100 Silk Scroll.  Normal Uniqueler STR - INT şeklinde ayrılmıştır. Cerberus , İvy'de eski harita olduğu için çin haritasına eklenmiştir.

  1. 3x İmmortal Stone.
  2. 3x Astral Stone.
  3. 1x 25+ Vpoint.
  4. 10x Arena Coin.
  5. 1x10 Silk Scroll.

  Uniqueler öldükten 15dk sonra tekrar doğar.  Medusa orjinal haritasında spawn olur.

  1x Moon Weapon.
  2. 10x İmmortal Stone.
  3. 10x Astral Stone.
  4. 10x 25+ Vpoint.
  5. 50x Arena Coin.
  6. 3x100 Silk Scroll.  Toplamda , 5 Clone Harita vardır moblar sık sık çıkmaktadır öldükten hemen sonra tekrar doğarlar. Performansı etkilememesi için her harita tek gameserver de çalışır toplamda 7 gameserver 5 agent çalışır. Bu değerlerde ortalama 5k oyuncuya yetecek slot ve lagsız - delaysız bi oyun sunar. Eğer yetersiz gelirse biz eklemeye hazırız. !
  Tüm event takvimlerini , rank tablolarını , titleleri , grandname vd güncelleme sonrası gelen yenilekleri oyun içinden takip edebilirsiniz.

  Kervan çekebilmek için veya kervan kesebilmek için 80Lvl olmanız gerekmektedir. Kazanç ve kar oranları dengeli tutulmuştur. Special kervan etkinliği zamanında yüksek miktarda gold kazanabilirsiniz. Bu saatlerde thieflere dikkat edilmeli.

  Bilgi: Haritalar orjinaldir. Sadece , Special taklada açıktır. Hotandaki tradeci kaldırılmıştır normal yol olarak rekabeti yükseltmek adına sadece jangan - donwhang açıktır. Special saatinde, trader & hunter baskını için ferrylere dikkat edilmeli.  Hepinizin bildiği gibi güvenli job olayı son zamanlarda çok önemli oyun devamlılığı için düşünmesi gereken en önemli şeylerden birisi olduğunu düşünüyoruz. Oyun başladıktan sonra yaklaşık 1 ay üzerinden geçtikten sonra oyunda bir çok kişi ve gruplar itemlerini geliştirmiş oluyor ve yeni başlayan oyunculara şans tanınmıyor. Genel haritada onların kervan çekmesi oldukça zor bu nedenle oyun açılışından 1 ay sonra oyuna güvenli harita getirerek thieflerin giremeyeceği safe-zone alan yapılacaktır. Bu alanda kervan çekebilirler ama kazanç oranları normal haritaya göre daha fazla düşüktür.  Vigor 80 Cap'e uyumlu olmadığı için değerlerini değiştirip %8'e ayarladık.

  Skill dengesini betada test edebilirsiniz, başarılı ve güzel sonuçlar aldık.

  - Force debuffları , %45'e çekildi.
  - Bug yapan skiller kaldırıldı.
  - Purfication Pill ekli. (Tek zeğir siler.)  1.) Renkli global aktif.

  2.) Renkli title aktif.

  3.) Char İCON aktif.

  4.) Açılıştan sonra getireceğimiz etkinlikler , grup unique koru , party unique koru , grup key event , grup daralan alan etkinliği.

  5.) Quest sistemi yapmadık insanları yeterince fazla etkinlik ile meşgul edeceğimiz için , quest sistemine veya dungeon sisteminde kar topuna maruz bırakmayacağız.

  6.) Alchemy Boosteler vardır.

  7.) İmmortal , Astral ve Lucky stoneleri npc'den gold karşılığı satın alabilirsiniz. Dilerseniz , F10'dan silk karşılığıda satın alabilirsiniz.

  8.) Reverse ,İnstant , ModelSwicher Remover , GlowSwitcher Remover , Buffalo , Job Res ,Guild Res, Title , Char İCON , Premium Res gibi bir çok eşya oyun içi gold ile satılmaktadır. Fiyatları uygun ve ucuz tutulmuştur sadece, job reset scroll fiyatı yüksek tutulmuştur.

  9.) Arena Coin ile magic pop satın alabilirsiniz.

  10.) Zerk scroll , yerden kalkma gibi eşyalar kapalıdır.

  11.) Kale savaşında , job savaşında zerk serbesttir. Sadece job modunda trace atılması engellenmiştir.

  12.) Global üzerinden itemlerinizin detaylarını paylaşabilirsiniz.  13.) 1-7DG Arası tüm clean itemler +5 FB olarak eklenmiştir.

  14.) Kale savaşı vergisi kapalıdır. Gold otomatik yüklenir.

  15.) Angel Bless ve diğer orjinalliği bozan çirkin görüntüler oyundan kaldırılmıştır. 14-15dg ModelSwitcher de kaldırılmıştır.

  16.) Battle Arena , Capture The Flag , Survival , Madness, LMS , Fortress WAR ve diğer tüm etkinliklerde PC Limit vardır ayrıca etkinliklere katılabilmek için 80Lvl olmanız şarttır.

  17.) Plus LİMİT: +10

  18.) Seal Of Moon droplar notice geçer.

  19.) Kale savaşında petler açık.

  20.) Devil's'e en fazla +10 basabilirsiniz.

  21.) pHBOT Engelli.

  22.) Old Alchemy , Old Login , Old BAR , Old F10 hepsi aktiftir.

  23.) Guild ve Union LİMİT: Guild 16 - Union 3 piyasadaki tüm guildlere yönelik yapmak istemiyoruz solo oyunculara 16'lık sistem ile şans verilebilir. Bu konu tartışmaya ve isteğe kapalıdır. BİLGİ: Union Chat Limit 48'dir.

  24.) Unique Target , Dps Meeter , Afk bubble , Eski tooltip ,hepsi aktif edilmiştir.

  25.) Otomatik yedekleme sistemleri aktif. Oyun ile ilgilenmeyeceğimiz için her işlem otomatik yapılmaktadır. Bu süreçte sorun çıkmaması adına her 5dk'da bir otomatik yedek alınır.  26.) Otomatik yapılan sistemler arasında neler var ?

  -.) Her hafta pazar günü otomatik sistem tarafından unique rank tablosu sıfırlanıp ödüller teslim edilir.

  -.) Unique King TİTLE. 250 Silk.
  -.) Unique Lamer TİTLE. 100 Silk.
  -.) Unique Noob TİTLE. 50 Silk.

  Oyuna bizim müdahale etmeyeceğimiz gibi her işlem otomatik ayarlanmıştır en ufak işlem için bile rahatsız edilmek istemiyoruz.

  27.) MultiModül Sistemi ve Server kapasite.

  Kapasite 5000 - Multi Server modülleri aktif her makinada 2 agent - 2 gameserver çalışır. Kesinti ve delay yaşanmaz sunucularımız OVH - DGN - HETZNER Lokasyonludur.

  - Ram 128GB DDR4
  - 24x3.30Ghz Thread.


  Selket - Neith 13:00 Capture The Flag 00:30
  Anubis - İsis 13:30 Medusa (STR - INT) 01:00
  Battle Arena Random 18:30 Battle Arena Random 01:30
  Selket / Neith 19:00 Selket - Neith 02:00
  Anubis / İsis 19:30 Anubis - İsis 02:30
  Battle Arena Party 20:00 Solo STR - INT Unique 03:00
  Solo STR - INT Unique 20:30 Special Job WAR 03:30
  Survival Arena 21:00 Capture The Flag 04:00
  Job & Guild BA (Cuma Guild) -(Job Hergün.) 21:30 Union Survival --:--
  Madness Event 22:00 Brutal Event --:--
  LMS Event 22:30 Brutal Event --:--
  Survival Event 23:00 Lucky Party Number --:--
  Madness Union 23:30 Lucky Global --:--
  Battle Arena Party 00:00 Lucky Stall --:--
  Special Job WAR 17:00 Unique Event --:--
  Union Survival --:-- --:-- --:--  Kale savaşı açılıştan 1 hafta sonra yapılır, tax oranları %0'dır kaleyi kazanan guild masterine otomatik 48B gold ve fortress war admin titlesi yüklenir.

  - Zerk kullanımı açık.
  - CMD Trace & Trace kapalı.
  - PC Limit 1

  Aktif kale : Jangan.  Orjinal Paylaş Kazan !

  LİNK: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  - Ödüller

  1-) 1 kişiye 500 TL Gerçek PARA ÖDÜLÜ !

  - Paylaş & Kazan kuralları:

  - Sayfayı ve gönderiyi beğen!
  - Gönderiyi herkese açık olarak paylaş!
  - Gönderiye katılıyorum yaz ve en az 3 arkadaşını etiketle!

  - Etkinliğin bitiş tarihi, 15.05.2020 Saat: 23:59

  Anlaşmalı grupların paylaş kazanları !

  1.)
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  2.)xxx
  3.)xxx
  4.)xxx
  - Change LOG Önemli KONU ! Bizler eğer oyun içinde yeni bi değişiklilik yaptıysak alt tarafta güncellemeleri paylaşacağız.. Bu nedenle her oyuna update veya restart geldiyse bu kısmı kontrol etmeyi unutmayın yoksa yeniliklerden haberdar olamazsınız !

  v1.01...

  İlk yenilik, açılış öncesi oldu... Rekabet için, jobwar alanı yaptık.. 4'adet unique spawn olur uniquelerden moon takı çıkartabilirsiniz.

  STR Undine
  STR Sylph
  INT Salamander
  INT Gnome

  Ödülleri:

  1. 1x %50 Moon Takılar.
  2. 5x İmmortal Stone.
  3. 10x Astral Stone.
  4. 5x 25+ Vpoint.
  5. 50x Arena Coin.
  6. 3x100 Silk Scroll.  v1.02...

  Açılış öncesi yenilik, The Forgotten World - Flame Mountain Instance haritasını ekledik. Haritayı mini boyuta getirdik kısa sürecek mini boss - boss ve treasure boxlardan seal of star itemler % şans ile eklenmiştir. Her turu tamamladıktan 3 saat sonra tekrar yeni tura giriş yapabilirsiniz.

  - Treasure Box %30 Seal OF Sos
  - Mini Bosss % 20 Seal Of Sos
  - Unique Boss %40 Seal Of Sos - ve 50'Silk Scroll..

  Not: Hem silk kasabilir hemde , seal of sos düşürebilirsiniz. Sıfırlama taşı yoktur , her 3' saat'de 1 giriş yapabilirsiniz. Silk ödülünün yüksek tutulması parası gerçekten olmayan oyuncuları düşündüğümüz içindir. Onların uğraşacak şeyleri olabilir ve oyuna para harcamak istemeyebilirler. 3' Saat'de 1 olmasıda. Onların harcadığı zamanı karşılayacağını düşünüyoruz..

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  v1.03...

  Party VS Unique: Belirli saatler arasında başlayan, Party VS Unique etkinliğinde , uniqueler belirir ve partiler eşliğinde arenaya girilir. Güçlü olan party'ler uniqueleri keserler, keserkende diğer partylere karşı savaşırlar.. Karşılığında Seal Of Moon'düşürme şansına sahip olurlar. Uniqueler tek çeşittir, STR-INT şeklinde ayrılmamıştır. Rekabetli en iyi alanlardan birisidir.

  Strong Uniquelerinden Seal OF Sos düşürme şansı, %15.
  Titan Uniquelerinden Seal OF Moon düşürme şansı, %5.

  Strong Spawn List: 5 Tiger Gril - 5 Urichi Gril - 5 İsy - 1 Lord spawn olur.
  Titan List: 3 Tiger Gril - 3 Urichi Gril - 3 İsy - 1 Lord spawn olur.  v1.04...

  Oyun bot ile giriş yaptığınızda, karakterinizin yanında mavi icon aktif olur , eğer botsu girerseniz , yeşil ışık aktif olur. Afk olduğunuzda kırmızı icon aktif olur. (Oyuna daha fazla zaman ayıran oyunculara devrim niteliğinde yenilik !)

  Yeşil ışıkta: karakterinizi manuel el ile kastığınızda daha fazla item ve sox düşürme ihtimaliniz var !  Yeşil global eklenmiştir.

  Kırmızı global eklenmiştir.

  Mavi global eklenmiştir.

  v1.05...

  Old Login.  Karakter güvenliğiniz için karakterinize oluşturduğunuz [PIN] sadece size özel çalışır , karakterinizin güvenliğini arttırabilirsiniz. Soyulma ve çalınmanın önüne geçecektir.  Old alchemy.  Old EXP Bar.  İtemlerinizin , mevcut itemleriniz ile arasındaki farkı gösteren item detay tablosu.  Old ui system.  Premium Özellikleri:  Afk Buble...  Dps Meter & Unique Target.  v1.06...

  Yeni job sistemi hakkında bilgi , karakterleriniz 1Lvl'den başlar job modunda, 80'lvl'e kadar çıkartabilirsiniz. Thief karakterler aynı karakterden en fazla günde 3 defa exp alabilir. 80Lv'e ulaşana kadar her 10Lv'de +1 STR işler toplam 80Lvl'e ulaştığınızda. +8 STR - +8 INT gücüne sahip olmuş olursunuz. !


  v1.07...

  VPoint karşılığında satın aldığınız - Job Suitlerin'de extra güçler vardır.  v1.06...
  v1.08...
  v1.09...
  v1.10...
  v1.11...
  v1.12...
  v1.13...
  v1.14...
  v1.15...
  v1.16...
  v1.17...
  v1.18...
  v1.19...
  v1.20...

  Mesaj DalliyDom tarafından (01 Mayıs 2020 Saat 01:17 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki 9 üye DalliyDom isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  ~More Than Blue~
  Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  18 Nisan 2007
  Nerden
  Ankara
  Oyun
  Black Pearl Online
  Konular 
  618
  Mesajlar  
  21,119
  Edilen Teşekkür 
   5,352
   Alınan Teşekkür  :  10,859
  R. Hali
  Deepblue's: Cool

  Hah şimdi tam oldu.
  Facebook Sayfamızı Beğenin : facebook.com/MaxiGamex

  Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

  Discord Kanalımıza Katılın : discord.gg/4hShZNM

  signaturepics/sigpic1_9.gif

  - Bir teşekkürü çok görenler bizden değildir
  ...

  Kapsamlı Donanım ve Yazılım Bilgi Kaynağınız : www.hardwaren.com

  Ücretsiz Private Serverinizi Tanıtın : www.hitpvp.com

  Bilgi: Reklam, bayilik vs. konular için özelden Skype isteyip Skype üzerinden iletişime geçiniz.

  Uyarı: MaxiGame hiç bir private servera kefil değildir. Her private server er ya da geç kapanır, bunu göze alamıyorsanız OYNAMAYIN ! ! !

 4. Aşağıdaki 7 üye Deepblue isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 5. #3
  MaxiGamer
  DalliyDom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Nisan 2020
  Oyun
  CehennemSro
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  16

  Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Hah şimdi tam oldu.
  Yakıcam burayı yakıcam.

 6. #4
  Özel Üye
  The Predator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Mart 2010
  Nerden
  Mezopotamya
  Konular 
  30
  Mesajlar  
  348
  Edilen Teşekkür 
   121
   Alınan Teşekkür  :  290
  R. Hali
  The Predator's: Topofthewalk

  okuduğum en iyi tanıtımdı :P başarılar

  I'm a b*tch, I'm a boss

 7. #5
  MaxiGamer
  DalliyDom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Nisan 2020
  Oyun
  CehennemSro
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  16

  Alıntı PredatorZ Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  okuduğum en iyi tanıtımdı :P başarılar
  Teşekkürler.

 8. #6
  MaxiGamer
  sizan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  20 Ocak 2018
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  12
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  3

  Harika Tanıtım box sistem enabled ama nasıl kazanılacağı ne kazabileceğniz gereksiz bir bilgi sanırım veya arenadan ne kazanacakları neden 100capte jop templeye gitmeleri bol şans

  - - - Güncellendi - - -

  dur şet cehennem sro demi desene sen şuna forumdan database buldum ne kazanırsam

 9. #7
  MaxiGamer
  Olympian Game - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  27 Eylül 2014
  Oyun
  SİLKROAD
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  21
  Edilen Teşekkür 
   6
   Alınan Teşekkür  :  1

  Futuda 1 yıldır oynuyorum oyunlara yorum atmadım bu güne kadar ama bu oyunu kesinlikle oynayacam başarılarrrr

 10. #8
  MaxiGamer
  DalliyDom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Nisan 2020
  Oyun
  CehennemSro
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  16

  Alıntı sizan1 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Harika Tanıtım box sistem enabled ama nasıl kazanılacağı ne kazabileceğniz gereksiz bir bilgi sanırım veya arenadan ne kazanacakları neden 100capte jop templeye gitmeleri bol şans

  - - - Güncellendi - - -

  dur şet cehennem sro demi desene sen şuna forumdan database buldum ne kazanırsam
  Yanıyoruz...

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı Olympian Game Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Futuda 1 yıldır oynuyorum oyunlara yorum atmadım bu güne kadar ama bu oyunu kesinlikle oynayacam başarılarrrr
  Pay istermisiniz çocuk adam..

 11. #9
  Bölüm Görevlisi
  Promaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Ocak 2010
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  26
  Mesajlar  
  695
  Edilen Teşekkür 
   280
   Alınan Teşekkür  :  227
  R. Hali
  Promaker's: Happy

  Ekipce geliyoruz
  https://www.maxigame.com/forum/signaturepics/sigpic77256_2.gif

  Bilgi, paylaştıkça çoğalan hazinedir !

 12. #10
  MaxiGamer
  BlueAegean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Nisan 2016
  Nerden
  izmir
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  170
  Edilen Teşekkür 
   40
   Alınan Teşekkür  :  38
  R. Hali
  BlueAegean's: Hoşnut

  Konu anlatımı harika, detaylar süper. 70 Kişi geliyoruz
  qqq

 13. #11
  MaxiGamer
  Quatro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Eylül 2018
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  129
  Edilen Teşekkür 
   69
   Alınan Teşekkür  :  14

  Unionum olan @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. ve @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. olarak 385 kişi başlıyoruz, elinize sağlık. Harbi emek

 14. #12
  MaxiGamer
  Reactor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  05 Aralık 2019
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  60
  Edilen Teşekkür 
   29
   Alınan Teşekkür  :  26
  R. Hali
  Reactor's: Wasted

  Evi ocağı satıp geliyorum ac donate kapılarını

 15. #13
  MaxiGamer
  AlperYURUR38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Mart 2020
  Nerden
  Ordu
  Oyun
  Silkroad Private Server
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  28
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  15

  Nerden baksan kral hareket. Başarılar.

 16. #14
  MaxiGamer
  DalliyDom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Nisan 2020
  Oyun
  CehennemSro
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  16

  Alıntı Promaker Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Ekipce geliyoruz
  Vuv yanıyoruz.

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı BlueAegean Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Konu anlatımı harika, detaylar süper. 70 Kişi geliyoruz
  Gözlerim alevle doldu.. Yanıyoruz..

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı Quatro Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Unionum olan @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. ve @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. olarak 385 kişi başlıyoruz, elinize sağlık. Harbi emek
  Çıldırıyorum... Yanıyoruz..

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı Reactor Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Evi ocağı satıp geliyorum ac donate kapılarını
  Şuan duygulandım... Yanıyoruz..

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı AlperYURUR38 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Nerden baksan kral hareket. Başarılar.
  Ateş bastı...
  Mesaj DalliyDom tarafından (20 Nisan 2020 Saat 01:15 ) değiştirilmiştir.

 17. #15
  MaxiGamer
  Quatro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Eylül 2018
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  129
  Edilen Teşekkür 
   69
   Alınan Teşekkür  :  14

  WTS 170 m2 ev, WTT for CehennemSro da Spear Char PM

 18. Aşağıdaki 2 üye Quatro isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.Toplam 7 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Travian Para Ödüllü 50X Speed Her Oyuncuya 1.600 Altın Hediye
  Konuyu Açan: gotravian, Forum: Travian Genel Konular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 07 Şubat 2020, 18:39
 2. Cevaplar: 16
  Son Mesaj : 11 Ekim 2019, 14:56
 3. Ardent Online | 120 Cap | Events | Drop System | 28.06.2019 - 20:00
  Konuyu Açan: Kypo, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 44
  Son Mesaj : 10 Temmuz 2019, 01:04
 4. Poison Online | 90 Cap - Only Ch - Job,Rank,Drop, Based - Events(Play2Win)
  Konuyu Açan: misterMagic, Forum: MaxiGame Arşiv.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 23 Haziran 2019, 12:04
 5. Para Ödüllü logo ve banner yarışması.
  Konuyu Açan: AhmedKemal, Forum: MaxiGame Arşiv.
  Cevaplar: 234
  Son Mesaj : 24 Nisan 2013, 19:44

Bu Konu İçin Etiketler