MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    AybekLTD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Nisan 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  5
    R. Hali
    AybekLTD's: Fine

[ParsOnline - Nerva] / 100Cap / Eu-Ch / Emek Server / Drop & Coin Sistem / 23 Mayıs!!

BETA OPENİNG: 16/05/2020 - 19/05/2020

GRAND OPENİNG: 23/05/2020

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Ekibimizle yapmış oldugumuz değerlendirmeler sonucunda Nerva sunucumuzun 100cap Eu/Ch serverdan, 100cap CH Only Server'a çevrilmesine karar verilmiştir. Açılış tarihimiz ve Beta tarihimiz aynıdır. Yeni tanıtım konumuz 1-2gün içerisinde sayfada paylaşılıp reklamlara hız kesmeden devam edilecektir.

--ParsOnline Ekibi--

Yeni Konu :
    Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Mesaj AybekLTD tarafından (15 Mayıs 2020 Saat 05:35 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki üyeler AybekLTD isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    suataritman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Ocak 2020
    Oyun
    fifa
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

Güzel olacak gibi duruyor. Umarım 90-100 arası moblarda slot sıkıntısı olmaz. Başarılar dilerim.

4. Aşağıdaki üyeler suataritman isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Nisan 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     4
    R. Hali

Alıntı suataritman Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Güzel olacak gibi duruyor. Umarım 90-100 arası moblarda slot sıkıntısı olmaz. Başarılar dilerim.

Teşekkür Ediyorum. En kısa zamanda yeni tanıtımımız daha detaylı bir şekilde yayınlanıcak.

Atıldı
    esatceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    23 Nisan 2009
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     25
     Alınan Teşekkür  :  25
    R. Hali
    esatceza's: Cool

ölü bir server yok 5000 tl kale savaşı yok 4000 tl. silkroad piyassında böyle bir sey yok sistem zaten çok saçma wizard olan unıq kralı eşitlik yok düzen yok. böyle sert eleştiri yapmazdım ama acık cok fazla ne yapayım basit düşündüm sadece

MaxiGamer

K. Tarihi 
    21 Nisan 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     4
    R. Hali

Alıntı esatceza Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    ölü bir server yok 5000 tl kale savaşı yok 4000 tl. silkroad piyassında böyle bir sey yok sistem zaten çok saçma wizard olan unıq kralı eşitlik yok düzen yok. böyle sert eleştiri yapmazdım ama acık cok fazla ne yapayım basit düşündüm sadece
    İlk olarak dürüst yorumunuz için teşekkür ediyorum . Ekibimiz olarak ilk başta sade bir 100cap Eu/Ch server açmak ilerisi için de güncellemelerle kısa sürede oyunu update ederek geliştirmeyi planlıyorduk. Fakat Covid-19 sebebi ile silkroad private serverlarında bir artış bi patlama gerçekleşti. Bizde buna istinadan 100cap Eu/Ch serverını Sadece 100Cap Ch Server a çevirmeye karar verdik. Bir kaç gün içerisinde Konu içeriği değişecek ve yeni kanu başlığı ile daha yenilikçi bir server tanıtımı yapacağımızın garantisini veriyorum .

Real TL ödüllü Kale savasına gelecek olursak. Bir çok Private serverlarda görüyoruz ki guild masterları pay alıp 2 max 3 hafta server ı oynayıp bırakıyorlar. Buna istinaden bizler hiç bir guilde ne pay teklifinde bulunmuşuz nede herhangi bir vaat vermişizdir. Bütün grupların emeğinin karşılığını alabilceği bir açık kapı bırakıyoruz . Buda 4bit TL lik jangan kalesi ve 5bin TL lik hotan kalesidir.

Bir parantez daha açacak olursak; Vur kaç yapan Private serverlardan bıkmış birisi olarak bi kaç gün içerisinde yeni tanıtımımda bu ödülleri 2ile çarpacagımdan şüpheniz olmasın !

Teşekkürler iyi oyunlar

- - - Güncellendi - - -

Yeni Konumuz Yayında : Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.