MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  Morbid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  22 Haziran 2017
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  29
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  13
  R. Hali
  Morbid's: Bored

  TSro-Xandar | 100 Cap | Only Ch | Free Silk | Pvp Server Açılış: 08.05.2020

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Öncelikle herkese merhaba konuyu fazla uzun tutmayacağız. Son dönemlerde açılan ağır emek server çokluğu ile ilgili konuya biraz değinmek istiyorum.
  Olaya neresinden bakarsak bakalım Sunucu sahipleri ayrı mağdur oyuncular ayrı mağdur. Herkesin haklı olduğu kısım vardır. Fakat şu dönemde
  insanlara güven vermek çok zor birde ismi olmayan bir proje başlatıyorsanız daha zor bu yüzden kaç tane güvenilir oyun açılmadan kapandı kimbilir.

  Demek istediğimiz şu; Oynarken eğleneceğiniz, sistemi basit, aktivitesi bitmeyen bir sistem tasarladık. Bu sistemimiz gelişmeye ve geliştirmeye açık şekilde yenilikler almaya devam edecektir. Bir oyuna başlarken bir oyunda olabilecek bütün etkinlikleri açıp sıraladığınızda birçok yer boş kalıyor özellikle yeni başlayan sunucu sahipleri için. Bizi bu konuda anlayışla karşılayacağınızı umarak belirtmek istiyorum.

  1. Arenalar ilk hafta açıkladığımız kadar olacaktır. Her hafta her güncellemede 2-3 etkinlik arenası eklenecektir.
  2. Etkinliklerimiz ilk hafta açıkladığımız kadar olacak fakat anlık etkinlikler olacaktır. Detaya inecek olursak şuanki etkinliklerimiz yeterli durumdadır. herkes hazır oldukca elimizde bitmeyecek bir etkinlik listesi mevcuttur.


  Özelliklerimizi kimseyi yormadan kısa kısa özet geçeceğim. Çünkü fazla uğraştırıcı bir sistem değildir.  Not: Kale Savaşı Her Cumartesi saat 21:00'da gerçekleşmektedir.
  Not2:
  Oyunumuzda MaxiGuard kullanılmaktadır ve old interface kullanılmaktadır.  Başlangıç olarak:

  - Eksik ve gerekli ürünleri Special Npc'den 1 gold karşılığında tamamlayabilirsiniz.


  - Limitlerimiz genel olarak standartlaşmış tarzdadır.

  Npclerimiz Janganda bulunmaktadır. Npclerimizde başlarken ihtiyacınız olan ürünleri 1 gold'a alabilirsiniz.  - Npc'lerimiz Gold Coin , Xandar Coin olarak 2 çeşit ayrılmıştır.

  - Gold coin Samarkand'da 98 Lv moblardan elde edilmektedir. O
  yunda Gold coin satışı yoktur ve Npc 'si sürekli aktif olarak işleyecek şekilde ayarlanmıştır.

  - 10 Dg Fb +9 Set Npc'de 1 Gold ile satılmaktadır.  - Unique'ler STR - İNT Şeklide ayrılmış durumdadır.
  - Normal Unique'ler hala mevcut durumdadır.

  Aralarında ki Fark;

  Normal Unique: Ranka işlemektedir. Rank sırasına göre oyuncular honor point almaktadır.

  STR - İNT Unique: Bu uniquelerimizden Xandar Coin düşmektedir. Xandar coin ile Xandar Coin Shop'tan Real TL ile alabileceğiniz
  ürünlere sahip olabilirsiniz.

  Gelelim Spawn Noktalarına;

  Mapta sizlere Tek tek spawn noktalarını belirteyim:  White Knight: 100 Lv olarak ayarlanmış durumdadır. STR - İNT olarak spawn edilmektedir. Xandar Coin drop edilmiştir.

  Rank'a işlememektedir.  Apis: 100 Lv olarak ayarlanmış durumdadır. STR - İNT olarak spawn edilmektedir. Xandar Coin drop edilmiştir.

  Rank'a işlememektedir.  Roc: 100 Lv olarak ayarlanmış durumdadır. STR - İNT olarak spawn edilmektedir. Xandar Coin drop edilmiştir.

  Rank'a işlememektedir.  Roc Dağlarına spawn edilmiş 4 farklı unique'miz vardır. Demon'dan hariç.

  Slyph: 100 Lv olarak ayarlanmış durumdadır. STR - İNT olarak spawn edilmektedir. Xandar Coin drop edilmiştir.

  Rank'a işlememektedir.

  Undine: 100 Lv olarak ayarlanmış durumdadır. STR - İNT olarak spawn edilmektedir. Xandar Coin drop edilmiştir.

  Rank'a işlememektedir.

  Gnome: 100 Lv olarak ayarlanmış durumdadır. STR - İNT olarak spawn edilmektedir. Xandar Coin drop edilmiştir.

  Rank'a işlememektedir.

  Salamander: 100 Lv olarak ayarlanmış durumdadır. STR - İNT olarak spawn edilmektedir. Xandar Coin drop edilmiştir.

  Rank'a işlememektedir.  Medusa: 100 Lv olarak ayarlanmış durumdadır. STR - İNT olarak spawn edilmektedir. Xandar Coin drop edilmiştir.

  Rank'a işlememektedir.  Princess Mayana: 100 Lv olarak ayarlanmış durumdadır. STR - İNT olarak spawn edilmektedir. Xandar Coin drop edilmiştir.

  Rank'a işlememektedir.
  Bu kısım emek severler için eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Aramızdan birçok kişi toplu kervanları sohbet ve muhabbet ederek çektiği için sizin açınızdan zevkli olacağını düşünüyorum.


  Devam edelim Job Sistemimiz oldukca basittir.


  Jangan - Dw arası = 1 B
  Dw - Hotan arası = 1.3 B  Oyunumuzda PhBot ve PhBot kervan kesinlikle kapalıdır. Oyunumuzda kervandan elde edeceğiniz geliri NPC'deki ürünlere göre yüksek tuttuk. Kolay değil fakat çok zorda değil herkes emeğinin karşılığını keyifli bir şekilde alması için elimizden geleni yaptık.

  Buffalonun Canını yükselterek Thieflerin kervan tadınızı çabuk kaçırmaması için ayarladık.


  Kervan pet slotumuz: 1

  Kervan ürünü Stack& Fiyat : 1 - 100m

  Rank:

  Jobkill Rank'ta sıralamaya giren oyuncular Honor buff'tan yararlanabilecektir. Fakat bu durumun art niyetli kullanılmaması için Honor point uniqueler'de en düşük 15 puan olurken Job kill'de sadece 2 Puan olarak ayarlanmıştır.

  Job Cezası komple kaldırılmıştır.

  Oyunda 2 tip coin mevcuttur. Peki bu coinleri nasıl elde edebilirim ?
  Gold Coin


  98 Lv moblar'dan Gold Coin elde edebilirsiniz. Jangan Gold Coin Npc'de ihtiyacınız olan ürünleri Gold coin ile alabilirsiniz.
  Constantinople - Samarkand Haritaları komple 98 Lv mob olarak ayarlanmış ve slot sık tutulmuştur.


  Xandar coin

  STR - İNT Unique
  Battle Arena
  Capture flag
  Survival Arena

  ve Her hafta yapılacak olan anlık etkinliklerden elde edilebilir.  En önemli kısım burası. İlk hafta nedeni ile event listemizde etkinlik sayısı az tutulmuştur. Sebebi; Herkes kervan veya başka bir uğraşta bütün etkinliklere katılım yapamıyor genelde bu tür durumlarda çakışmalar yani eventlerin aynı saate denk gelmesi söz konusudur. Her hafta sabit 2-3 Etkinlik eklenerek devam edilecek. Sürekli event döngüsü mevcut olacaktır.

  Anlık eventlerimiz hergün olacaktır.

  Reward Unique: E-Pin ödüllü herhangi bir büyük unique olacaktır.

  Job Cave uniqueleri aynı şekilde 100 Lv olarak düzenlenmiştir. Xandar Coin elde etmeniz mümkündür. Unutmayınız Xandar Coin düşen uniqueler STR-İNT unique, Normal uniqueler ise ranka işlemekte olup Honor Point verilmektedir.


  Açıklama Kutusu
  Açılışımız 08.05.2020 olarak ayarlanmıştır. Oyunumuzda bu süre zarfında değişiklik olduğu taktirde facebook, instagram, discord kanalımızda duyuru olacak geçeceğiz. Her güncelleme sonrası sitedeki konumuzda güncellenecektir.


 2. Aşağıdaki üyeler Morbid isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 08 Nisan 2020, 18:35
 2. Cevaplar: 9
  Son Mesaj : 06 Şubat 2020, 21:20
 3. Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 21 Ocak 2020, 09:47
 4. Cevaplar: 8
  Son Mesaj : 31 Aralık 2019, 19:02
 5. Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 02 Ocak 2018, 13:34