MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 5 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  iAson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Haziran 2018
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad Private
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  26
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  13

  NS Game | 110 Cap | EU/CH Dengesi | Job/Activiy Based | Play2Win | 15 Mayıs 2020


  Facebook üzerinden başlatmış olduğumuz içinde Rampage Gaming Set'inde bulunduğu paylaş kazan başlamıştır, hemen resime tıklayarak sizlerde bu çekilişe katılabilirsiniz


  Discor Event #1: Resime tıklayıp, Discord'umuza katılıp aşağıda belirlenen ödülleri kazanmaya hak kazanabilirsiniz.  Yayıncı arkadaşlarımızın işini kolaylaştırmak adına global'dan atılan linke ctrl'ye basılı tutarak direkt tıklayıp o bağlantıyı açmanız mümkün hale getirildi.
  Böylelikle atılan linklere kolaylıkla girip çekiliş veya özel yayınları izleyebileceksiniz.

  Merhaba Silkroad takipçileri, bizde sizler gibi silkroad’ın en heyecanlı başlangıç dönemlerin de bu oyuna sevdalı bir şekilde bağlandık. Günümüz de bu heyecanı doruklarında yaşayamadığımız için oyuncuların da ne istediklerini bildiğimiz üzere bu heyecanı tekrar yaşatma isteğimiz doğrultusun da bu projeyi hayata geçirmeyi düşündük. Bu proje sizlerin desteği doğrultusunda büyüyüp ün kazanacak ve bu heyecan oyuncularımız bizi bırakmadığı sürece bitmeyecek.

  Atlas (110 Cap) sunucumuzda, yapmış olduğumuz gözlemler doğrultusunda TÜRK oyuncularımızın aramış olduğu LİMİT sistemini entegre ettik. Bu sistem sayesinde sizlerin tabir ettigi gibi,
  Pay2Win değilde Play2Win bir oyun sunuyoruz. Emeğine değer veren, haksız kazanç istemeyenler için doğru bir adres bir gününüzü bile boş geçiremeyeceğiniz sistemler hazırladık, guildiniz veyahut arkadaşlarınızla canınız sıkılmadan eğlenebilceğiniz keyifli dakikalar geçireceğiniz bir sistemle karşınızdayız.


  Uzun süre burada olmak için size hatasız bir oyun sunacak sunucumuzu iyi test etmeye karar verdik. Oyuncuların oynamak için zaman ayıracağı bu sunucuyu sorunsuz bir şekilde sağlamak için gerçekten de test etmeliyiz.

  • Açık Beta : [14.05.2020] Açık Beta sürümü, bu aşama herkes için geçerli olacak. Bu aşamanın amacı, sistemimizi ve yeni özellikleri test etmektir. Açık Beta, tüm sistemlerin büyük açılışta hatasız bir oyun sunması için test edildiğinden emin olmak için 1 gün açık kalacak.

  • Büyük açılış: [15.05.2020] Beta aşamalarını yapma hedefimiz tamamen hatasız, sorunsuz bir açılış yapmak içindir, herhangi bir sorun yaşanırsa ve bu problem büyürse, tarih ertelenebilir.
  Oyun içerisinde oluşacak rekabetlerin ve çekişmelerin daha adil bir şekilde devam etmesi adına bazı noktalarda kısıtlamalar yapmaya
  karar verdik. Çoğunuzun tahmin ettiği üzere bu kısıtlamalar "PC - IP" limitleri için geçerli olacaktır.  Bilgilendirme; Sayfaya gelen mesajlar doğrultusunda bir kez daha açıklamamız gerektiğini düşünüyoruz IP Limit sizinle aynı interneti kullanan PC'ler için geniş tutulmuştur.  NS GAME ''Atlas'' sunucumuz için genel server bilgileri aşağıda ki gibidir.


  Başlangıç eşyaları aşağıda belirtilen şekildedir. Şunu da belirtmek isteriz ki, başlangıç esnasında verilen toplayıcı pet kalıcı olmak ile beraber 3 günlük süresi bittiğinde, item-mall üzerinden
  "Clock Of Reincarnation" adlı itemi alıp pet sürenizi 4 hafta daha uzatabilirsiniz ve problemsiz bir şekilde başlangıçta verilen peti kullanmaya devam edebilirsiniz.
  Oyun içerisinde sizleri bazı zorluklardan kurtarmak amacı ile npc itemleri değiştirdik.

  1-9DG Arası itemler 'Seal Of Moon' Blue & Stat değerleri %100 olarak ayarlandı.

  10DG Clean İtemler [+5, %61 Stat ve Sadece STR - INT ] özellikleri eklenerek NPC'deki yerlerini aldılar.

  Uzun vadeli bir sunucu oluşturduğumuz için son katman itemleri elde etmekte oldukça zor lütfen bunun bilinci ile oynayınız.

  • 11DG Clean İtemler: 101+ level üstü her mob'dan final item elde edebilirsiniz. Rate'ler orta derece olarak ayarlanmıştır.
  • Seal Of Nova: 101+ level üstü her mob'dan NOVA item elde edebilirsiniz. Rateler zor olmak şartıyla ayarlanmıştır.
  • A Grade Egy Weapon: Forgotten World talismanlarının tamamını elde eden herkes bu özel itemlere sahip olabilir.
  • A Grade Egy Accessory: Battle Arena - Capture The Flag ve belirlenen özel arenalardan elde edilen ''Coin'' ile, belirtilen NPC'den tedarik edebilir.
  • 11DG Clean İtemler ile Seal Of Nova İtemler arasında ki fark (+2) olarak ayarlanmıştır.
  • Seal Of Nova İtemler ile A Grade Egy İtemler arasında ki fark (+2) olarak ayarlanmıştır.
  • 11DG Clean İtemler ile A Grade Egy İtemler arasında ki fark (+4) olarak ayarlanmıştır.

  Gerek AFK, gerek ise Aktif oyuncularımızın elde edebileceği en nadir kutulardan olan A-B Class Boxlar içlerinde Seal Of Nova item barındırmaktadır.

  AFK oyuncularımız Quest Manager Npc'sinden gerekli görevi alıp istenilen mob kill'e ulaşıldığı zaman bu kutuları görev npc'sinden tedarik edebilecek.
  Aktif oyuncularımız ise bir çok özel unique sayesinde, etkinlik sayesinde bu kutuları tedarik edebilecek.

  A Class Box : Seal Of Nova Weapon - Shield type item içerir.
  B Class Box : Seal Of Nova Armor,Protector,Garment,Robe,Light Armor,Heavy Armor type item içerir.
  Player rank, sizin item puanınıza göre sonuçlanır ve item başarısına göre karakterinizin üzerinde bu iconlar belirir herhangi bir buf vermez sadece oyun içi görsel efekt olarak eklenmiştir, sıralama
  aşağıdaki gibidir. Sıralamayı oyunumuzun web-site'sinden takip edebilir bu sıralamaya sizde katılabilirsiniz.
  Slot sistemimiz 3500 oyuncuya kadar yeterli olacaktır. Aksi durumda clone maplarımız anlık olarak aktif edilecektir.
  ''Atlas'' sunucumuzda oyuna katıldığınız her gün için sizi her gün farklı bir sürpriz item bekliyor olacak.

  Bir çoğunuzun beğendiği ''ISRO'' tarzı bu özellikte ''Atlas'' sunucumuza entegre etmiş bulunmaktayız. Sistem, Unique hasar verme ile aktif olur ve geçen süre zarfında bu Unique kime hasar veriyor/vermeye devam ediyorsa bu işaret o kişinin üzerinde belirir.  Getirilen bu sistemde herhangi bir oyuncunun unique'ye kaç k/m vurduğunu göstermektedir. Böylelikle rekabet içerisinde bulunduğunuz kişilerinde kaç k/m ile kazandığını veyahut kaybettiğini öğrenmenize yardımcı olur.  Silkroad Online tarihinin belkide en büyük albenilerinden biri olan "Pvp Cape" özelliğine "Atlas" sunucumuzda yer vermiş bulunmaktayız.
  Bu özelliği aktif etmek için i-Sro'daki gibi NPC'den ''Cape'' almanız gerekmektedir. ''Gold Manager Historia'' adlı NPC'den 5M Gold karşılığında istediğiniz renk cape'yi satın alabilir
  pvp modunuzu aktif edebilirsiniz.  Merhaba bu renkli global itemler olay olacak, farklı görüntüsünün yanı sıra global'dan atılan linke direkt tıklayıp o bağlantıyı açmanız mümkün hale getirildi.
  Bu özellik Streamer'ların işini bir hayli kolaylaştıracaktır.  Başlangıç paketi ile oyuna başlarken en çok kullanılan F10 itemlerini daha avantajlı bir şekilde elde edebilirsiniz.
  Geliştirilmiş sistemimiz ile birlikte paketin F10 üzerinden satın alınması durumunda karakterinizin envanterine, paket içeriği otomatik bir şekilde yüklenecektir. Eğer envanterinizde yeterli yer yoksa tarafınıza uyarı iletilecektir.
  Ayrıca dikkat etmeniz bir diğer durum ise, başlangıç paketinin "Male - Female" olmak üzere "2" farklı çeşidi vardır. Aralarında ki fark ise, "Devil ve Dress" üzerinde etki göstermektedir.


  Oyun içerisinde yapacağınız bütün harcamaların, takasların ve alışverişlerin daha güvenli olmasını sağlamak amacı ile "Silk Scroll" hizmetinizde olacaktır. Aşağıda bulunan silk scroll miktarlarını mevcut silkiniz üzerinden F10 aracılığı ile takas edebilirsiniz.
  Sunucumuzda "Magic Pop" sistemi aktif olacaktır fakat tam kapasite olarak değil, Oyunumuzda dengeyi korumak amacı ile bu sistem üzerinden herhangi bir silah, kıyafet veya takı elde edilmesinin doğru olmadığını düşündüğümüz için bu sistem üzerinden sadece oyun içi görünümünüzü etkileyen özellikler sizlere hizmet verecektir. Bu sistem üzerinde var olan dressler haftalık olarak değiştirilecektir.

  +2 ADV ile Max Plus (+12) olarak ayarlanmıştıır.


  Lucky Magic Powder editlenerek > NS Lucky Powder (NS-LP) haline getirildi. Normal rate'ye oranla %2 daha fazla şans sağlamaktadır.
  101+ Moob'lardan 2,500 <> 4,000 arası kestiğiniz takdirde 1 adet drop olacaktır, Fellow Pet'inizi ayarlamayı unutmayın aksi halde powderinizi başka oyuncular memnuniyetle alacaktır..

  Oyun içerisinde guild-union dengesini sağlamak amacı ile, Guild Limit : 24 ve Union Limit : 3 olarak ayarlanmıştır.

  Çoğunuzun bildiği üzere belkide bu oyun içerisinde rekabetin, heyecanın ve çekişmenin en yüksek olduğu zamanlar kale savaşlarıdır.
  Bu savaşları dahada heyecanlı ve çekişmeli hale getirmek adına kale sayısı "1" olarak ayarlanmıştır. Açık olacak kale
  H O T A N olarak ayarlanmıştır.
  Ayrıca ''Atlas'' sunucumuzda kale sahiplerinin şehirlerden talep edebilecekleri vergi %5 olarak ayarlanmıştır.

  ⌛️ Fortress War Kayıt : Her gün 10:00 <> 19:30 arasındadır.

  ⚔️ Fortress War : Her Pazar 21:00 <> 22:30 arasında gerçekleştirilecektir.

  ⌛️ First Fortress War : 07.06.2020

  Fortress War Reward: 500 TL (Real)


  Battle arena sistemi Atlas sunucumuz ile tekrar sizler ile buluşuyor. Battle arena sistemi, "Arena Coinler" ile "A Grade Egypt" takılar alabilmeniz için uyarlanmıştır.
  "Battle Arena" etkinliğinde PC - Limit 1 olarak ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" sırasında 120 saniyeden fazla hareketsiz kaldığınız zaman bu alandan dışarı atılmanızı sağlayacak bir sistemi oyunumuza entegre etmiş bulunmaktayız. Harici olarak Dynamic Rank bu bölgede'de aktif olacaktır.


  • Battle Arena kazanan takım 8x Arena Coin ve 1x Honor point scroll kazanacaktır (Stall ve Exchange) açık.
  • Battle Arena kaybeden takım 3x Arena Coin elde edecek, honor point scroll kazanamayacaktır.
  • Ayrıca "Battle Arena" etkinliğine katılmak için 110 level olmanız ve Academy kurmanız şarttır.
  Bu etkinlikte, "Battle Arena" etkinliğinde de olduğu gibi PC - Limit 1 olarak ayarlanmıştır. Ayrıca yine aynı şekilde bu alanda etkinlik sırasında maksimum 120 saniye boyunca hareketsiz kalabilirsiniz. Eğer bu süreyi aşarsanız etkinlikten men edilmiş olacaksınız. Harici olarak Dynamic Rank bu bölgede'de aktif olacaktır.

  • Capture The Flag kazanan takım 4x Arena Coin,
  • Capture The Flag kaybeden takım 1x Arena Coin
  • Kazanan/Kaybeden farketmeksizin elde edilen kill başına 1 Ice Trophy elde edilecektir.

  Event Manager'den topladığınız her 10 ice trophy'de bir scroll (Hp/Mp, Grain Small Potion, Attack rate, Damage vs.) yanı sıra Aşağıdaki dress'leride yalnızca bu arenadan elde edebileceksiniz (Stall, Exchange) açık.

  Treasure Box ;
  ★ %12.5 oranı ile 1 adet talisman elde etme şansı.
  ★★ %20 oranı ile 1 adet talisman elde etme şansı.
  ★★★ %22.5 oranı ile 2 adet talisman elde etme şansı.
  ★★★★ %25 oranı ile 2 adet talisman elde etme şansı.  Ghost Sereness ;

  ★ %30 oranı ile 1 adet talisman elde etme şansı.
  ★★ %40.25 oranı ile 2 adet talisman elde etme şansı.
  ★★★ %60.75 oranı ile 3 adet talisman elde etme şansı.
  ★★★★ %70.45 oranı ile 4 adet talisman elde etme şansı.


  Çoğu oyuncumuzun merak ettiği en büyük noktalardan biri olan kervan kazanç oranları ve değerlerini sizler ile paylaşmak istiyoruz. Rekabeti arttırmak adına mevcut harita içerisinden sadece SAMARKAND <> PETRA yolunda kervan çekilebilir, diğer şehirlerin trader NPC'leri kaldırılmıştır.

  Job Cave girişleri görselde belirtildiği gibidir, Pamir Plateau bölgesinden teleport olarak Petra bölgesine geçiş sağlanacaktır.

  Teleportlar arası delay 45sn. olarak ayarlanmıştır.
  Samarkand Alış : 180M <> Petra Satış : 780M gold olarak ayarlanmıştır.
  Kaçırdığı malı sattığında 180-M gold alacak şekilde ayarlanmıştır.

  • Job Seviyesi 7Lv. olması gerekilen tur sayısı : 12 Olarak ayarlanmıştır.
  • Job Seviyesi 7Lv. olduğu takdirde restart attığınız durumda 3 günlük Godbless | A-B Class Box envanterinize gelmiş olacaktır.
  • Job anında alınan her kill başına 2 honor point, her ölünen kill başına 1 puan düşecektir.
  • 1 Karakteri (12 Saat'te) Max. 2 kez kesebileceksiniz (harici olarak puan elde edemeyeceksiniz)  GodBless Özelliği; STR 5 | INT 5 | Lucky 1 | 3 Day. olarak ayarlanmıştır.
  Wanted sistemi sadece karakteriniz Hunter, Trader ve Thief suitlerinin kullanıldığı sırada aktif olan bir sistemdir. Karakteriniz ile ölmeden 10-20-30-40-50 karakter öldürdüğünüzde sistem sizi otomatik olarak bir sonraki Hero Mode levelına yükseltecektir. Wanted sisteminde puan alabilmek için sizin ve karşı tarafta bulunan karakterin 110 level olması gerekmektedir. Aynı karakteri 24 saat içerisinde en fazla 3 defa öldürebilirsiniz, daha fazla öldürmeniz durumunda sistem size puan eklemeyecektir.

  Not: Öldüğünüz takdirde Wanted Modu Deaktif olacaktır, şayet hiç ölmemeniz durumunda Wanted Modu 1 saat sonra otomatik Deaktif duruma geçecektir.  İçeri yalnızca Job ile girilebilir, içeride sizi 3 STR / 3 İnt Unique beklemekte.
  Her 12 saatte bir olmak şartıyla Respawn olacaktır.  Oyunda bulunan standart uniqueler 45/60 dk arasında respawn olacaktır.
  Medusa teleport oyunun ana şehri olan Samarkand'a taşınmıştır.
  Her gün 22:30'da Respawn olacaktır.
  Buradaki uniqueleri keserek Silver coin , Sabakun Jevel , %20 şans ile B Class Box kazanabilirsiniz.
  Holy Water Reset Scroll basmadığınız sürece günde yalnızca 2 kez giriş yapabilirsiniz.
  CH karakterlere müjde Permanent buff'lar tamamıyla size özel olarak hazırlandı.

  Tüm build el yakları 20 saniye olarak güncellenmiştir.

  Fire Shield skill serisi için artık kalkan kullanmak zorunda değilsiniz.

  Light build'i için hızlı koşma %120 olarak güncellendi.

  Force DeBuff oranları %62'ye düşürüldü

  Pain Quota: Physical-Magical Defence %45 Olarak güncellenmiştir.
  Physical Fence: Physical-Magical Defence %45 Olarak güncellenmiştir.
  Magical Fence: Magical Defence %53 Olarak güncellenmiştir.
  Tüm Screen'lerin aktif kalma süreleri 30sn. olarak güncellenmiştir.

  Defence Oranları %35 olarak güncellendi
  Menzilleri 30M olarak ayarlandı.

  Menzil 35M olarak güncellendi

  Dance Değerleri %38 olarak güncellendi.
  Menzilleri 30M olarak ayarlandı.

  Aktiflik süresi 12 saniye olarak güncellendi.

  Damage Return Oranı %75 olarak güncellendi. Aktif kalma süresi 30 saniye olarak ayarlandı.

  Damage Return Oranı %90 olarak güncellendi. Aktif kalma süresi 30 saniye olarak ayarlandı.

  Stun tetikleme oranı %15 olarak güncellendi.

  Tutma oranları %50 olarak güncellendi.
  Kullanım süreleri 8 saniyeye yükseltildi.

  Tutma oranları %50 olarak güncellendi.
  Kullanım süreleri 13 saniyeye yükseltildi.
  Günlük Piyango Eventi: Atlas sunucumuzda her gün 19:00'da piyango eventimiz olacaktır. F10 Item Mall'dan 100 Silk karşılığı alıp bu etkinliğe ortak olabilirsiniz, bu event üzerinden her gün dağıtılacak olan miktarı 500 SİLK'tir. Şayet katılım 16 kişinin altında ise bastığınız silkler 19:01'de banka kasanıza iade edilecektir.

  Haftalık Piyango Eventi:
  Atlas sunucumuzda her hafta cumartesi 19:00'da piyango eventimiz olacaktır. F10 Item Mall'dan 200 Silk karşılığı alıp bu etkinliğe ortak olabilirsiniz, bu event üzerinden her hafta dağıtılacak olan miktarı 2.000 SİLK'tir. Şayet katılım 16 kişinin altında ise bastığınız silkler 19:01'de banka kasanıza iade edilecektir.

  LuckyPartyNumber: Bu etkinlik bildiğimiz, alıştığımız ve sevdiğimiz party form etkinliği ile aynı mantığa sahip olacaktır. Belirtilen party numarası aralığında ilk party numarasını açmayı başarın oyuncumuz etkinliğin kazananı olacaktır. Etkinlik her gün 21:20 saatinde 1 tur olarak yapılacaktır ve kazanan oyuncumuza 100 silk hediye edilecektir.  Survival Arena:
  Etkinlik gün içerisinde yalnızca 2 kez tekrarlanacak, etkinlik başlamasına yakın 10/5/1'dk kaldı şeklinde uyarı noticesi yayınlanacaktır. Event süresi toplamda 10 dakikadan ibarettir. Şehir merkezindeki teleport yardımıyla yalnızca ''Etkinlik Saatinde'' teleport olabilirsiniz,harici olan ışınlanmalara kapatılmıştır. Kestiğiniz her karakter başına 2 Honor Point Scroll elde edecek her ölmenizde 1 Honor Point kaybedeceksiniz. Her 30 saniyede bir toplam K/D oranı [Chat] ekranına yansıyacaktır, harici olarak Survival Kill Counter burada aktif hale getirilmiştir. Etkinlik bitiş sonrasında en çok Kill alan 3 karakter Notice ile yayınlanır. Rank 1 karakterin ödülü ise 500 Silk'tir

  Free For All (FFA): Bu etkinlik çok zevkli bir o kadarda kaos ortamına sahip olan, gerilim etkinliğidir. Etkinlik "Jangan Arena" içerisinde gerçekleşecek olup bu alana minimum 1 maksimum 40 oyuncunun alınması ile birlikte başlayacaktır. Etkinlik oldukça basit, sistem sizi otomatik olarak "Jangan Arena" bölgesine "Pvp Cape" takılı olarak teleport eder. Bu alanda tüm karakterlerin isimleri ve guild isimleri gizlenmiştir. Etkinlik başladıktan sonra herkesinde tahmin edeceğe gibi X kişilik bir "Free For All" savaşı yani herkesin tek başına savaşacağı bir etkinlik başlar. Bu etkinlikten sağ çıkan oyuncumuz, etkinliğin kazananı olacaktır. Bu etkinlik günde 2 kez tekrarlanacaktır.
  Kazanan oyuncumuza 200 Silk | A Class Box kazandıracaktır. Kestiğiniz karakter başına 1x Honor Point Scroll elde edeceksiniz.  Not : Yukarıda belirtilen etkinlik saatleri, ödülleri veya tur sayıları değişiklik gösterebilir. Eğer herhangi bir değişikliğe gidilirse bu değişiklikten önce mutlaka oyuncularımızın bundan haberi olacaktır.

  Mesaj iAson tarafından (23 Mayıs 2020 Saat 22:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: Event Shedule Eklendi.

 2. Aşağıdaki 8 üye iAson isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  Ahmetcan3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  15 Aralık 2019
  Oyun
  I sro
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  1
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Tüm herşeyi güzel görünüyor beklenilen tatta olucak başarılar

 4. #3
  MaxiGamer
  imbalerion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Nerden
  Edirne
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  119
  Edilen Teşekkür 
   35
   Alınan Teşekkür  :  66
  R. Hali
  imbalerion's: Horny

  Harika gözüküyor, başarılar !
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

 5. #4
  Çeviri Takımı
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  12
  Mesajlar  
  168
  Edilen Teşekkür 
   76
   Alınan Teşekkür  :  68
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Üzerinde uzun zamandır düşünülen bir proje olduğunu biliyorum. Umuyorum ki uzun bir macera bizi bekleyecek, başarılar

 6. #5
  MaxiGamer
  nunnaly1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  20 Aralık 2017
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  11
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  2
  R. Hali
  nunnaly1's: Hoşnut

  harika bir tanıtım olmuş ellerinize sağlık ama şu açılış tarihi 15 mayıs yapamaz mısınız ?

 7. #6
  MaxiGamer
  HypeSquad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Kasım 2018
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  57
  Edilen Teşekkür 
   13
   Alınan Teşekkür  :  20
  R. Hali
  HypeSquad's: Hoşnut

  sonunda beklenen geldi hayata geçmesine sevindim şimdiden başarılar seninle olsun dostum ^^

 8. #7
  Atıldı
  Geceler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  06 Mayıs 2020
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad Royal
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Tanıtım Konusu Gerçekten Cok Hoş Beklemedeyiz ) İyi Forumlar.

 9. #8
  MaxiGamer
  yelken80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  06 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  1
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Güzel bir tanıtım olmuş elinize sağlık sabırsızlıkla oyunun açılışını bekliyorum.

 10. #9
  MaxiGamer
  Be Creative - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Şubat 2020
  Nerden
  Elbistan
  Oyun
  Graphic Designer
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  200
  Edilen Teşekkür 
   120
   Alınan Teşekkür  :  46
  R. Hali
  Be Creative's: Cool

  Projende başarılar dilerim kardeşim. Umarım herşey gönlünce olur <3

 11. Aşağıdaki üyeler Be Creative isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 12. #10
  MaxiGamer
  Asgardia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  18 Aralık 2017
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  32
  Edilen Teşekkür 
   11
   Alınan Teşekkür  :  18
  R. Hali
  Asgardia's: Cool

  Buram buram kokan kalite ^^

 13. Aşağıdaki üyeler Asgardia isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 14. #11
  Atıldı
  Karnak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad Private
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  2
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Tanıtım Afişi Çok Hoş Fakat Göremedim Hangi Guard Ve Sunucuyu Kullanacaksınız Teşekkürler

 15. #12
  Atıldı
  Hatshepsut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad Royal
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  3
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Herşey Mükemmel Gözüküyor Beklemedeyiz BAŞARILAR

 16. #13
  MaxiGamer
  omerbeyy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Mayıs 2020
  Oyun
  I SRO
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  Afiş güzel ayarlanmış elinize sağlık tarihde güzel beklemedeyim iyi forumlar

 17. #14
  MaxiGamer
  Olivia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad Pravite server
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  25
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  16

  Yeniliklere açık gerçekten güzel tanıtım , emeğinize sağlık , başarılar diliyorum
  Mesaj Olivia tarafından (07 Mayıs 2020 Saat 23:31 ) değiştirilmiştir.

 18. #15
  MaxiGamer
  iAson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Haziran 2018
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad Private
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  26
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  13

  Alıntı Karnak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Tanıtım Afişi Çok Hoş Fakat Göremedim Hangi Guard Ve Sunucuyu Kullanacaksınız Teşekkürler
  Ovh sunucu
  F8 Guard kullanıyoruz.

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı Be Creative Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Projende başarılar dilerim kardeşim. Umarım herşey gönlünce olur <3
  Senin sayende güzel dostum tanıtım senin eserin ellerine sağlık bir kez daha

  - - - Güncellendi - - -

  Merhaba Discord kanalımızda çekiliş başlatmış bulunmaktayız, yapmanız gereken resime tıklayıp #giveaways kanalındaki çekiliş botuna tıklayıp çekilişe hak kazanmak  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı Olivia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Yeniliklere açık gerçekten güzel bi tasarım olmuş emeğinize sağlık , başarılar diliyorum
  Elimizden gelenin en iyisini yapmakla mükellefiz, sizlerinde bu yorum ve destekleri ile daha iyi yerlere geleceğimzden şüphem yok

 19. Aşağıdaki 3 üye iAson isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.Toplam 5 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Agartha II - 100 Cap CH - Drop System - Box System - Gold Based | 29 Mayıs 2020 21:00
  Konuyu Açan: Sprein, Forum: Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 45
  Son Mesaj : 31 Mayıs 2020, 19:28
 2. Cevaplar: 41
  Son Mesaj : 08 Mayıs 2020, 19:56
 3. Veteran Game |80 Cap|Only Ch|Dropl Play2Win|Job Based| FFA&amp;amp;Survival Event
  Konuyu Açan: account778, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 53
  Son Mesaj : 30 Nisan 2020, 23:08
 4. Cevaplar: 19
  Son Mesaj : 24 Aralık 2019, 00:02
 5. Cevaplar: 26
  Son Mesaj : 05 Nisan 2019, 16:01