MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    hades006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    28 Nisan 2020
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     2
     Alınan Teşekkür  :  0

Zavira 80 CAP | Only PvP | All Items 1 Gold | Her Gün FW | 13.05.2020 | 1000+ Player

ZAVİRA ONLİNE
    OPENİNG
    13.05.2020
    15:00
    Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

BIRAKIN EMEK HARCAMAYI GECE GUNDUZ VERDİĞİNİZ EMEKLERİN HEPSİ BOŞA GİDİYOR.
    KARANTİNA GUNLERINE BİRE BİR 80 CAP. KAYIT OL, CHAR OLUŞTUR SETİNİNİ TAK MACERAYA BAŞLA !!
    HİÇ DETAYA GRAFİĞE GİRMEYE GEREK YOK.
    TÜRK İNSANI OKUMAYI SEVMEZ.
    EN NET ŞEKİLDE SERVER ÖZELLİKLERİ AŞAĞIDA

BAŞLANGIÇ 80
    MASTERY 300
    ONLY PVP
    ALL MOON İTEMS 1 GOLD
    FREE SİLK
    UNİQUE
    MEDUSA
    ROC
    SURVIVAL
    LAST MAN STANDING
    MADNESS EVENT
    UNIQUE EVENT
    BATTLE ARENA
    HER GÜN KALE SAVAŞI
    JOB BASED
    HERKES EŞİT
    KAYIT OL SETİN HAZIR
    FB - %100 STAT
    DEBUFF %60
    IP 4 PC 2
    ANA ŞEHİR DOWNHANG
    GUILD LIMIT 30
    UNION LIMIT 2
    GUILD AMBLEM FİX
    ALCHEMY LIMIT 10 ( +2 ADV 12 )
    KERVAN ALIŞ 100M SATIŞ 250M THİEF KAR 100M
    ALL BUGS FİX
    Mesaj hades006 tarafından (11 Mayıs 2020 Saat 19:28 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    warasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Ocak 2010
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     8
     Alınan Teşekkür  :  24
    R. Hali
    warasa's: Agresif

İndiriyorum deniycem bakalım ama herkes eşit diyipte oyun içi bir çok farklılık olursa oynamam. Zaten server sahipleri son zamanlarda iyice işin ucunu kaçırdı özellikle bu tarz serverlerde eskiden pre devil alıyodun o kadar şimdi işin içine advsidir tittlesidir odur budur bi ton şey girdi.

3. Aşağıdaki üyeler warasa isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    raQQa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Mayıs 2010
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     80
     Alınan Teşekkür  :  60
    R. Hali
    raQQa's: Wasted

%99 emek %1 pvp server diye değiştirin en iyisi. Millet kervan çekme işini başka yerdede yapar.
    Mesaj raQQa tarafından (14 Mayıs 2020 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir.

5. Aşağıdaki üyeler raQQa isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    hades006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    28 Nisan 2020
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     2

kervanı biz hem play to win amaçlı hemde job savaşı için yaptık. gold ile tl alınması için. baska birsey için kervan gerekmıyor.

MaxiGamer
    cieshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Mayıs 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

sw clean item veriyor sadece sabah akşam sürekli kervan çekmeniz lazım pvp sw değil burası indirecekler onu göz önüne alsın

MaxiGamer
    Franck Ribery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Şubat 2013
    Konular 
    19
    Edilen Teşekkür 
     27
     Alınan Teşekkür  :  6
    R. Hali
    Franck Ribery's: Cold

2 gün önce indirdim başladım güzel server. Herkes eşit ve coini bilmem nesi uğraştıracak kafa karıştıracak şeyler yok. Sadece TL coin var bunu da npc den gold ile alabiliyorsun veya uniqulerdenr TL düşüyor. Goldu kervan çekerek kazanabiliyorsun ve zaten 2 kervan çekmeyle 1 TL alabilecek gold veriyor. TL ile de market itemler yani pre, devil alabiliyorsun ki zaten birkaç kervan ile alabilirsin. Bunlar dışında da model switcher ve glow switcher alınıyor. Sade ve güzel server tavsiye ederim. Konu sahibi veya server sahibi arkadaş, konu tanıtımını daha iyi bi hale getirirsen senin yararına olacağını düşünüyorum. Bir sürü server denerken sırf şu tanıtım konusu yüzünden buraya bakmayı hep ertelemiştim. Alın server oynayın işte der gibi hali var server tanıtım konusunun. Başarılar.

MaxiGamer
    raQQa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    16 Mayıs 2010
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     80
     Alınan Teşekkür  :  60
    R. Hali
    raQQa's: Wasted

Alıntı Franck Ribery Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    2 gün önce indirdim başladım güzel server. Herkes eşit ve coini bilmem nesi uğraştıracak kafa karıştıracak şeyler yok. Sadece TL coin var bunu da npc den gold ile alabiliyorsun veya uniqulerdenr TL düşüyor. Goldu kervan çekerek kazanabiliyorsun ve zaten 2 kervan çekmeyle 1 TL alabilecek gold veriyor. TL ile de market itemler yani pre, devil alabiliyorsun ki zaten birkaç kervan ile alabilirsin. Bunlar dışında da model switcher ve glow switcher alınıyor. Sade ve güzel server tavsiye ederim. Konu sahibi veya server sahibi arkadaş, konu tanıtımını daha iyi bi hale getirirsen senin yararına olacağını düşünüyorum. Bir sürü server denerken sırf şu tanıtım konusu yüzünden buraya bakmayı hep ertelemiştim. Alın server oynayın işte der gibi hali var server tanıtım konusunun. Başarılar.
    nE? 30-40 tur kervan çekersen belki büyüyünce doktor olabilirsin diyor oyun. buna ayıracağım kervan vaktiyle başka bi sroda gold kasar silk satardım. zaten bunun gibi ilgisiz oyunları da nasıl tuhaf kafalar açıyor anlamıyorum. parası olan sw açtığı zamanlara geldik.

MaxiGamer
    Franck Ribery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Şubat 2013
    Konular 
    19
    Edilen Teşekkür 
     27
     Alınan Teşekkür  :  6
    R. Hali
    Franck Ribery's: Cold

Alıntı raQQa Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    nE? 30-40 tur kervan çekersen belki büyüyünce doktor olabilirsin diyor oyun. buna ayıracağım kervan vaktiyle başka bi sroda gold kasar silk satardım. zaten bunun gibi ilgisiz oyunları da nasıl tuhaf kafalar açıyor anlamıyorum. parası olan sw açtığı zamanlara geldik.
    Dostum, toplamda ''bir buçuk günde'' kervan çekerek ve unique keserek TL coinleri biriktirip market itemleri yani hem premium, hem devil, hem str int vs. veren wing, hemde model & glow switcher aldım. Çoğu server da zorla dayatılan gece gündüz 7/24 bota salıp coin kasma falan olmadan her şey hazır. Kaç server da kuruş harcamayıp, oyun içerisinden 2 gün sürmeden market itemleri alınıp, her şey tamamlanıp oyununa bakabiliyorsun ki? Yani demek istediğim yorumlarında abarttığın kadar ''%99 emek olarak değiştirin'' gibi büyütülecek bir şey yok ortada. Kaldı ki bunu sana zorla yap da demiyor server, direk seti alıp pvp de yapabiliyorsun. ''parası olan sw açtığı zamanlara geldik'' buna %100 katılıyorum maalesef öyle fakat ne serverlar da oynadım/oynadık kaç kez preler, deviller onlar bunlar aldık üstüne bir ton emek... Sonuç? Serverlar ortada yok... 80 cap sadece ch olması da gayet iyi. Ha server tutar veya tutmaz, kapanır veya kapanmaz sorun yok. Emek veya para harcamadım, karakter tamamen hazır, eksiksiz gayet güzel vakit geçiriyorum. Ben sadece şahsen beğendiğimi, tavsiye ettiğimi söylemiştim. Sen beğenmemiş olabilirsin tabii ki.
    Mesaj Franck Ribery tarafından (19 Mayıs 2020 Saat 10:14 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    Silhouette - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Mayıs 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  7
    R. Hali
    Silhouette's: Dead

İndirip deneyeyim dedim, henüz bir hafta olmuş ve server kapalı... Bu kadar vizyonsuz olmayın.

12. Aşağıdaki üyeler Silhouette isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    dinark15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Kasım 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Alıntı Silhouette Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    İndirip deneyeyim dedim, henüz bir hafta olmuş ve server kapalı... Bu kadar vizyonsuz olmayın.

Kesinlikle Katılıyorum