MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    tyloo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Nisan 2020
    Oyun
    VİKİNG SİLKROAD 110 CAP
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  3
    R. Hali
    tyloo's: Cool

Viking Silkroad I 100 Cap Only Chn I Emek Server I Uzun Soluklu Bir Macera 20.05.2020

Bilgilendirme Kutusu
    Bizden Hemen Sonra Arka Arkaya Açılan International Serverler Oyunumuzun Akıbetini olumsuz olarak etkiledi..

Bilgilendirme Kutusu

Şuanda ise Oyunumuzda 8 Kişi Oynamaktadır..
    İlk Serverimiz Olan viking silkroad' ı Güzel Bir Şekilde Açtık ve Güzel Aktivitelerle Dahada Eğlenceli Hale Getirdik..

Daha Yolumuzun Başında İlk Oyunumuzda Bizlerden Desteğini Esirgemeyen Oyunumuza Katılım Sağlayan Tüm Guild ve Solo Oyuncularımıza Teşekkür Eder, Şükranlarımızı Sunarız !
    KENDİNİZE İYİ BAKIN EN KISA SÜREDE TEKRAR SİZLERLE OLACAGIZ

01.06.2020

Mesaj tyloo tarafından (01 Haziran 2020 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    onur313131 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Ocak 2011
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

110 cap açılalı daha 15 gün olmadan 2. serveri açıyorsunuz..Şuan 110 cap server'da zaten oyunu aktif olarak oynayan yok..15 stall açık hepsi itemlerini satmaya çalışıyor..Hergün birer birer guildler oyunu bırakıyor ama arkadaşımız bu server'dan kazandığını kazandı iş işten geçti..Şimdi yeni server açılıyor..Başlayacak olan arkadaşlara şöyle oyunu özetleyeyim..Adv'leri hiçbir şekilde oynayarak temin edemiyorsunuz sadece donate olarak ayarlanmış..Başı boş gezen 10 larca uniq var hiçbirini kesen yok..Oyuna aşırı derecede müdahale ediliyor. Örneğin bir grup thief kervan alamayınca trader bölgesine 140 mobs ekleniyor (mobslar kervanları kesiyor) bütün traderleri öldürüyor ve ardından thiefler gelip malları topluyor..Bir grup trader de buna karşı çıkıyor 2 gün sonra o moblar siliniyor..Moblar silineli 3 gün oldu ama hala janganın bazı bölgerinde unutulan moblar mevcut yani şuanda 110 cap'e 0 ilgi var..100 cap dan sonra muhtemelen 90 cap gelecek aynı şey buranın da başına gelecek..Bütün herkes globalden-discorddan-all chatten defalarca 100 cap'ın tarihini erteleyin dedi ama arkadaşımız dinlemedi..Kale savaşından 3 gün sonra bu oyun açılacak tahmin edin arkadaşın diğer 110 cap'i ne olacak? kapanacak..
    Nese yeni para kaynağında başarılar dilerim umarım bu sefer tutmaz da milletin oyun zevkine tecavüz etmezsin..

3. Aşağıdaki üyeler onur313131 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    22 Nisan 2020
    Oyun
    VİKİNG SİLKROAD 110 CAP
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     4
    R. Hali

serverimizdeki tüm oyuncular. hizmetlerimizi iyi biliyor buraya gelip atıp tutmalarla olmaz bu iş. tanıtım konusunu okuyarak servere geliyorsunuz fakat tanıtımdan hariç bişi bekliyorsunuz duyurular alanımızda yapılan her yenilik yazıyor tekrar girip bakınız server acıldıgı andan bu yana 1 tane msj gec cevap verılmedı veya kımse ılgısız bırakılmadı servere her an yenı eklemeler yapıldı ve suan bıle yenı oto eventler eklenıyor fakat sızlere anlam veremıyorum bu kadar hizmet aldıgınız halde daha bizleri begenmiyorsunuz bişi diyemem artık . teşekkürler yorumunuz için fakat bizler hakkında lütfen dogruları söyleyin. iyi geceler hayırlı sahurlar

MaxiGamer
    onur313131 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Ocak 2011
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

Yalan söylediğimi düşünen insanlar olabilir sadece jangan'da 10 dakika dolaşması ve önüne gelen herhangi bir player'a pm den sorular sorması yeterlidir..Seni veya oyununu kötülemek istemiyorum sadece yaşadıklarımızı açık bir dille herkesin görmesini istiyorum..Belki bu 100 cap çok farklı olur bilemem ama benim gibi oyununu oynayıp donate atan %95 lik kesimin boşa giden emekleri ve parası var ortada..Kimseyi kandırmanın anlamı yok en kötü discord'dan bile satışlara bakabilir insanlar.
    Şuanda 110 capdaki online sayısı doğru mudur 2bin var mıdır bilemem ama şunu %100 olarak söyleyebilirim ki oyundaki playerların %95'i eskiden isrodaki goldbotlar gibi..Hatırlarsınız siteler goldbotları salardı heryerde dolaşırdı ya şuanda da aynı o sistem mevcut..%95'i bot..
    Tekrar özellikle not ekliyorum. Kişisel bir sorunum yok sizin ile sadece bu oyunu seven oynamak isteyen insanların önceden bu yaşananları bilmesini istiyorum.

6. Aşağıdaki üyeler onur313131 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    22 Nisan 2020
    Oyun
    VİKİNG SİLKROAD 110 CAP
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     4
    R. Hali

anlıyorum sizleri herkes oyunumuza girerek bizleri iyice tanır . veya discordumuza bakarak..