MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

MaxiGamer
    Falez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    22 Mayıs 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     37
     Alınan Teşekkür  :  8

130 Cap Agron Online |Drop Sistem | Emek Server |Yeni Etkinlikler | Açılış 22 Mayıs

Mesaj Falez tarafından (02 Haziran 2020 Saat 13:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: link düzenlemeleri

2. Aşağıdaki 4 üye Falez isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    umitkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    13 Nisan 2013
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2
     Alınan Teşekkür  :  1

Gerek tanıtım gerekse site tasarımlarını göz önünde bulundurarak yorum yapacak olursak tek kelimeyle harika olmuş. Oyun sistemine gelecek olursak piyasadaki serverların aksine Silkraod için farklı bir deneyim izlenimi veriyor. Allah utandırmasın, şimdiden başarılar dilerim. 22 Mayıs da görüşmek üzere.

4. Aşağıdaki üyeler umitkoray isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    tnec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Haziran 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

Silkroad üzerine gördüğüm en başarılı tanıtım konusu, başarılarınızın devamını bekliyoruz. 22 Mayıs'ta görüşmek üzere

6. Aşağıdaki üyeler tnec isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    22 Mayıs 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     37

Güzel yorumunuz için teşekkür ediyoruz bekliyoruz 22 mayısta

MaxiGamer
    sercan6699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Nisan 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  6

Allah utandırmasın, çok başarılı bir proje olmuş. Başarılar..

9. Aşağıdaki üyeler sercan6699 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    wace94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Aralık 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1
     Alınan Teşekkür  :  11

Gerçekten inanılmaz bir tanıtım olmuş. Fakat skillerde herhangi bir değişiklik var mı onu görmedim. Özellikle warlock buildinde yapılan değişiklikler varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

11. Aşağıdaki üyeler wace94 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    meliktr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Mayıs 2020
    Oyun
    Metin2
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

Çok güzel orda olacağım

13. Aşağıdaki üyeler meliktr isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    22 Mayıs 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     37

Alıntı meliktr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel orda olacağım
    Teşekkür ederiz güzel yorumunuz için 22 mayısta bekliyoruz.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı wace94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten inanılmaz bir tanıtım olmuş. Fakat skillerde herhangi bir değişiklik var mı onu görmedim. Özellikle warlock buildinde yapılan değişiklikler varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    Teşekkür ederiz Skiller ile ilgili yapılan düzenlemeler tanıtıma yakın zamanda eklenecektir.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı sercan6699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah utandırmasın, çok başarılı bir proje olmuş. Başarılar..
    Çok teşekkür ederiz...

- - - Güncellendi - - -

Alıntı tnec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Silkroad üzerine gördüğüm en başarılı tanıtım konusu, başarılarınızın devamını bekliyoruz. 22 Mayıs'ta görüşmek üzere
    Güzel yorumunuz için teşekkür ediyoruz bekliyoruz 22 mayısta

MaxiGamer
    ShaDoVv_Tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Ocak 2010
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     1,150
     Alınan Teşekkür  :  209
    R. Hali
    ShaDoVv_Tr's: Cool

Hayatimda gordugum en iyi silkroad tanitim konusu olmus umarim serverda hatasiz ve sorunsuz olur simdiden hayirlisi olsun. Bu serverda 130cap oynamak eglenceli olacak
    Check the sign's photo again.

16. Aşağıdaki üyeler ShaDoVv_Tr isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    rolloedits - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Mart 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     63
     Alınan Teşekkür  :  12

Gerçekten Tanıtım konusu süper olmuş Artı silkroada yeni şeyler gelmesi gerekiyor 130 Cap bence çok sevilen bi sistem. Umarım server yurt dışına açıktır. JOK3BOX'uda severek izliyoruz inşallah hakkınızda hayırlısı olur

18. Aşağıdaki üyeler rolloedits isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    22 Mayıs 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     37

Alıntı ShaDoVv_Tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatimda gordugum en iyi silkroad tanitim konusu olmus umarim serverda hatasiz ve sorunsuz olur simdiden hayirlisi olsun. Bu serverda 130cap oynamak eglenceli olacak
    teşekkür ederiz kusursuz bir oyun için 7/24 çalışıyoruz. 22 mayısta bekleriz.

MaxiGamer
    Hasan Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Haziran 2017
    Oyun
    Black Pearl
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     34
     Alınan Teşekkür  :  25

Alıntı umitkoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerek tanıtım gerekse site tasarımlarını göz önünde bulundurarak yorum yapacak olursak tek kelimeyle harika olmuş. Oyun sistemine gelecek olursak piyasadaki serverların aksine Silkraod için farklı bir deneyim izlenimi veriyor. Allah utandırmasın, şimdiden başarılar dilerim. 22 Mayıs da görüşmek üzere.
    Alıntı tnec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı wace94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı ShaDoVv_Tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı rolloedits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten Tanıtım konusu süper olmuş Artı silkroada yeni şeyler gelmesi gerekiyor 130 Cap bence çok sevilen bi sistem. Umarım server yurt dışına açıktır. JOK3BOX'uda severek izliyoruz inşallah hakkınızda hayırlısı olur
    Bukadarda belli etmeyin fake yorumları Allah aşkına abartmayın bukadar insanları kandırmak için yok hayatımda gördüğüm en iyi tanıtım konusu yok hayatımda böyle birşey görmedim ulan fakesiniz bari biraz abartmadan yapınki insanları kandırın..

21. Aşağıdaki üyeler Hasan Kaya isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    22 Mayıs 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     37

Alıntı rolloedits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederiz sunucumuz yurt dışı platformuna açık ve yurt dışı reklamlarımızda yapılmaktadır.

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Hasan Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bukadarda belli etmeyin fake yorumları Allah aşkına abartmayın bukadar insanları kandırmak için yok hayatımda gördüğüm en iyi tanıtım konusu yok hayatımda böyle birşey görmedim ulan fakesiniz bari biraz abartmadan yapınki insanları kandırın..
    Fake bir yorum bulunmamaktadır bizi dektekleyen insanlardan yorum yapmalarını istedik bukadar bu yorum yapan kişiler hepsi gerçek ve oyunumuzda oynayacak olan insanlar. Bunuda Akşam 9 saatlerinde resmi yayıncımız olan
    Jok3Box : https://www.twitch.tv/jok3box kanalına gelip izlerseniz anlamış olursunuz yinede yorumunuz için teşekkür ederiz.
    Mesaj Falez tarafından (11 Mayıs 2020 Saat 15:17 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    berkanM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Mayıs 2020
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

Yenilikçi bir oyun bekliyorduk sonunda bulduğumuzu düşünüyorum sabırsızlıkla bekliyoruuzz

24. Aşağıdaki üyeler berkanM isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    22 Mayıs 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     37

Alıntı berkanM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenilikçi bir oyun bekliyorduk sonunda bulduğumuzu düşünüyorum sabırsızlıkla bekliyoruuzz
    Teşekkür ediyorum yorumunuz için

Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu