MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 5 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

MaxiGamer
    siyahcani2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Ekim 2011
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     23
     Alınan Teşekkür  :  5

Silkroad Online | 90 Cap | Eu/CH|Emek Server|Açılış 25 Mayıs 2020|SilkroadOnline.Org

Detaylı Oyun İçeriği Tanıtım Videomuz;

PAYLAŞ KAZAN ETKİNLİĞİ

Paylaş Kazan Etkinliğinin Detayları İçin Lütfen Aşağıda Bulunan Linki Ziyaret Ediniz

Merhaba, birbirinden kıymetli Maxigame üyeleri, oyunumuzun tanıtımından önce sizlere ekibimiz ve projemiz hakkında bilgi vermek istiyorum.

2011 yılı Private Serverlerin aşırı popüler olduğu zamanlar olup çoğu meraklı Silkroad Online kullanıcısı gibi bizlerde private serverlara ilgi duyup belirli oyunlarda yer aldık. Bu dönemler private server sayılarında sürekli bir artış görülüyordu. Silkroad meraklısı herkes bu sektöre girmiş durumdaydı. Bir hafta arayla bir sunucu kapanıp diğeri açılıyordu, bu durumlar rahatsız olduğumuz için kendi sunucumuzu açma kararı aldık. Bizim bu sektörde bir şeyler öğrenmemize katkı sağlayan “MaxigameYönetimine, Moderatörlerine ve üyelerin her birine ayrı, ayrı Teşekkürlerimi sunuyorum.

Kısa ve öz olarak 2012 yılı itibari ile ilk olarak 120 Cap PVP servermiz ile sektöre giriş yaptık, üstün başarı ve oyuncu kitlesi elde ettik. 4 yıl boyunca aktif olarak bu oyunumuz hizmet verdi. Ardında 110 Cap Emek serverimizi açtık. 25 Mayısta açılacak olan oyunumuzda 110 cap oyunumuzda kullandığımız web sitesini aktif edeceğiz. 110 cap serverimizde ciddi yatırımlar yaptık; Billboard reklamları, özel web sitesi, ücretsiz oyun dvd si gönderimi ve benzeri özellikler ile sektöre farklı bir bakış açısı getirdik. Fakat maalesef ki aldığımız aşırı DDOS saldırıları nedeniyle oyunumuzu kapatmak zorunda kaldık, 110 cap maceramızda bizlere yardımcı olan Cihan beye çok teşekkür ediyorum kendisi o dönemler bize büyük yardımlarda bulunmuştur.

İyisiyle, kötüsüyle güzel günlerimiz oldu. Birbirinden değişik yeniliklerle dolu oyunumuzu kullanıcılarımıza sunmuştuk,
    üzerinden 5 yıl kadar geçmiş, şuan piyasada exploit ve saldırılar için birçok yeni güvenlik sistemleri geliştirilmiş durumda. Sektöre tekrardan girerek yeni bir maceraya atılmaya karar verdik. Projemizde fazla abartıya kaçmayarak eski Silkroad Online özlemini yaşatmak istedik, eskiye yönelik olarak Silkroad’ın orijinalliğini bozmadan bir oyun düzenledik. Orijinale yakın olması ve eski Silkroad anılarını yaşatması için alan adımızı SilkroadOnline.Org olarak kayıt ettik. Oyunumuzun adı Silkroad Online olduğu için server adımıza eskisi gibi TİBET adını verdik. Eskiyi yâd etmek ve kullanıcılarımızı kırmamak adına bu piyasaya adım atmış olduğumuzu tekrar belirtmek istiyorum.

Vaktinizi ayırıp ön söz metnimizi okuduğunuz için teşekkür ederim.

Fatih Recep GÜLER

Siz Değerli Kullanıcılarımızdan Gelen İlk Görüntüler;
    <strong>

Mesaj siyahcani2 tarafından (26 Mayıs 2020 Saat 14:55 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki üyeler siyahcani2 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    selman12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Nisan 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     4
    R. Hali
    selman12's: Ho?nut

Sabırsızlıkla oyununuzu bekliyoruz böyle bir alan adında silkroad server ilk defa görüyorum açıkcası sabırsızlanmış durumda bekliyoruz. Allah nasip ederse klan olarak gelmeyi planlıyoruz.
    TR_LIDERIZ Clans
    BUCA SPOR

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Ekim 2011
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     23

Alıntı selman12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabırsızlıkla oyununuzu bekliyoruz böyle bir alan adında silkroad server ilk defa görüyorum açıkcası sabırsızlanmış durumda bekliyoruz. Allah nasip ederse klan olarak gelmeyi planlıyoruz.
    TR_LIDERIZ Clans
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz alan adı hakkında açıklamalarımız konumuzda ve websitemizde açıkladığımız üzere silkroad online ismi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hitap etmek bunun sebebi orjinaline enyakın ve eskiye yönelik bir proje hedeflemiş olmamızdır sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız Silkroad Online'nin eşsiz serüveninde eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle..

MaxiGamer
    nevzatcany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Temmuz 2019
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

Tam beklediğim gibi bir sv sonunda oynarız, başarılar

6. Aşağıdaki üyeler nevzatcany isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Gastronot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Mayıs 2020
    Oyun
    Silkroad Private
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Tam artık silkroad oynamam artık private servetlerin bokunu çıkardılar eski tad yok derken sizin reklamlarınızla karşılaştım çok fazla görmeye başlayıncada foruma yazmak istedim umarım beklediğim lezzeti alırım çok başarılı bir stup gibi gözüküyor sabırsızlıkla açılma tarihini bekliyorum.

8. Aşağıdaki üyeler Gastronot isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Ekim 2011
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     23

Alıntı nevzatcany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam beklediğim gibi bir sv sonunda oynarız, başarılar
    Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız

- - - Güncellendi - - -

Alıntı Gastronot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam artık silkroad oynamam artık private servetlerin bokunu çıkardılar eski tad yok derken sizin reklamlarınızla karşılaştım çok fazla görmeye başlayıncada foruma yazmak istedim umarım beklediğim lezzeti alırım çok başarılı bir stup gibi gözüküyor sabırsızlıkla açılma tarihini bekliyorum.
    Elimizden gelenin en iyisi için çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz keyif alarak oyanayacak olduğunuzu umutediyoruz , reklam çalışmalarımız henüz bitmiş değil diğer ekip arkadaşlarımızıda sizlerle birebir tanıştırmayı hedefliyoruz
    Mesaj siyahcani2 tarafından (14 Mayıs 2020 Saat 00:55 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    fatihkara41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    14 Mayıs 2020
    Oyun
    LOL
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Eski günlerime dönmenin tam vakti diye düşünüyorum artık

11. Aşağıdaki üyeler fatihkara41 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Ekim 2011
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     23

Alıntı fatihkara41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski günlerime dönmenin tam vakti diye düşünüyorum artık
    Siz değerli kullanıcılarımıza eski silkroad hazzını yaşatabilmek ve keyifli bir oyun sunabilmek için çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz umuyoruz ki istediğinize çok çok yakın bir oyun olacak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz iyi forumlar iyi akşamlar diliyoruz

MaxiGamer
    UltrAtabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Şubat 2010
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  4
    R. Hali
    UltrAtabey's: Karizma

çok sağlam bir oyun geliyor belliki ekip üyelerinde bir bayanın olması da ayrıca güzel olmuş. 25 mayısa kadar nasıl bekliycez bilmiyorum valla daha erken açılsa keşke yakın çevrem banko 9 kişi var geliyoruz gümbür gümbür.

14. Aşağıdaki üyeler UltrAtabey isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Ekim 2011
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     23

Alıntı UltrAtabey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok sağlam bir oyun geliyor belliki ekip üyelerinde bir bayanın olması da ayrıca güzel olmuş. 25 mayısa kadar nasıl bekliycez bilmiyorum valla daha erken açılsa keşke yakın çevrem banko 9 kişi var geliyoruz gümbür gümbür.
    Siz ve arkadaşlarınızı aramızda görmekten mutluluk duyarız bayan istihdamı bizim için önemli bir konudur. Bizimle birlikte keyifli bir oyun deneyimi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz
    Mesaj siyahcani2 tarafından (14 Mayıs 2020 Saat 01:50 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    UltrAtabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Şubat 2010
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     0
    R. Hali
    UltrAtabey's: Karizma

Alıntı siyahcani2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz ve arkadaşlarınızı aramızda görmekten mutluluk duyarız bayan istihdamı bizim için önemli bir konudur. Bizimle birlikte keyifli bir oyun deneyimi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz
    Ondan hiç şüphem yok buram , buram kalite akıyor her yerinden web sitenizin isminden bile asalet damlıyor zaten reklamı ilk görünce şok oldum dedim aha joymax Türkiye şubesi geliyor hakikaten yaratıcı ve farklı bir bakış açısı getirmişsiniz brabvo.

17. Aşağıdaki üyeler UltrAtabey isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    27 Ekim 2011
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     23

Teşekkür ederim elimizden geleni yapıyoruz farklılık her zaman iyidir rekabeti arttırır.
    Alıntı UltrAtabey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ondan hiç şüphem yok buram , buram kalite akıyor her yerinden web sitenizin isminden bile asalet damlıyor zaten reklamı ilk görünce şok oldum dedim aha joymax Türkiye şubesi geliyor hakikaten yaratıcı ve farklı bir bakış açısı getirmişsiniz brabvo.

MaxiGamer
    cansemiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Kasım 2010
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  2

Evet arkadaşlar ekip belli oldu oyuna başlıyoruz, konuya daha önce baktım fakat yorum yazmamıştım. Bugün resim eklenmiş tanımayanlar için söylüyorum bunlar eski akcent ve vsrotr ekibi kişi baya yaşlanmış vay be yıllar insanı ne değiştiriyor ama hala daha unutmamışım en son bunu billboard resimlerinde görmüştüm adamlar yapmış helal olsun demiştim bildiğim kadarıyla şuan piyasada dolanan remonun sattığı panellerin bir çoğu bunların eseri diye biliyorum yeniliği getiren adam fatih

20. Aşağıdaki üyeler cansemiz isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    berksezgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Mayıs 2020
    Oyun
    Silkroad, League Of Legends
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

90 cap hiç sevmiyorum ama ilerisi için 100 veya 110 düşünüyosanız seve seve. Başarılar dilerim gönlünüzce olsun

22. Aşağıdaki üyeler berksezgi isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    W7K2D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Ağustos 2011
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     1

Güzel ekip, güzel iş umarım hatasız bir oyun olur, deneyeceğim

24. Aşağıdaki üyeler W7K2D isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Toplam 5 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu