MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    MrVice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    04 Şubat 2011
    Oyun
    PUBG
    Konular 
    39
    Edilen Teşekkür 
     132
     Alınan Teşekkür  :  209
    R. Hali
    MrVice's: Fine

Exclamation Oyunu denemek icin Hesap.

UYARI: Oyun ilk görüste cok komplex ve zor gelebilir, oyun ici itemler, silahlar, modlar hepsi 1:1. COD, BF, PUBG vb. oyunlara tek benzer yani FPS olmasi.

Merhaba, bildiginiz gibi Escape From Tarkov kismen pahali bir oyun, farkli versiyonlari TL ile almaya kalktiginizda kur farki yuzunden yüksek fiyatlar cikiyor.
    Malesef deneme süresi veya versiyonu bulunmamakta. Oyun versiyon ve fiyatlari asagidaki gibidi (vergi dahil degil):

Standart Edition
    34.99 € (+vergi)

Left Behind Edition
    57.99€ (+vergi)

Prepare for Escape Edition
    79.99€ (+vergi)

Edge of Darkness Edition
    109.99€ (+vergi)

Benim kendime ait ana hesabim (EOD) ve 1 adet yan hesabim (Standart) bulunmakta. Oyunu denemek isteyen arkadaslara Standart Hesabimi odunc verebilirim,
    oncesinde mutlaka bir iki video izleyip temelleri ogrenmenizi, harita bilgisi edinmenizi tavsiye ederim. Oyun bildiginiz FPS oyunlari gibi degil.
    Daha gelismis ve Hard-Core tarzinda. Ben kendim 2017 yilinda aldigim hesabi 2019da kullanmaya basladim, ilk aldigimda cok zor gelmisti.
    Battlefield ve PUBG oynamis birisi olarak, EFTye basladiktan, alistiktan sonra normal oyunlara donmek de zor geliyor (grafik, oyun sistemi vs. dolayi).

Ilgilendiginiz takdirde Özel Mesaj atmaniz yeterli, ID ve PW sizinle paylasirim, Hesaplarim 2FA ile oldugu icin ilk giriste gelen kodu size discord üzerinden paylasirim, ardindan giris bilgileri kayit oluyor zaten.

Indirme Linki: Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. (Orjinal Link - Calismaz ise alternativ ekleyebilirim)

NOT: Oyunu satin almak istediginizde Belli basli Regionlar mevcut, EU Region hesabi Her Serverde gecerli. CIS Region hesabinda bu durum mevcut degil.

Baslamadan önce asagidaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim (daha önce hic bir bilginiz yok ise, oyuna direk dalmak büyük bir hata olabilir) :

Yeni baslayanlar icin harita (Ilk oyunu bu haritada yapmanizi öneririm):

Mesaj MrVice tarafından (14 Mayıs 2020 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki üyeler MrVice isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Pcrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    27 Aralık 2020
    Oyun
    Tarkov
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

selam oyunu denemek için hesabını alabilirmiyim