Gameofis.Org'dan herkese selamlar iyi forumlar. Uzun yıllardan beri bulunduğumuz Elektronik Ticaret ortamında binlerce müşteriyle çalışmış farklı deneyimler kazanmış bir firma olarak. 2020 yılı Temmuz ayından itibaren İnavasyon ve AR-GE çalışmalarına başlıyacağımızı bilmenizi isteriz. Gameofis ekibi olarak bir çok markaya ev sahipliği yaptığımız geçmiş ticari hayatımızda artık tek çatı altında "DEVLET DESTEKLI" projelerle ve yep yeni kadromuz ile Elektronik Ticaret hayatımıza devam etmeyi hedeflemekteyiz.
OVH Fransa Datacenter, Netdirekt Türkiye Datacenter, DGN Türkiye Datacenter ile iş haddimizi geliştiriyor ve çok özel hizmetlerle çok farklı çalışmalarla sektörde yerimizi almaya devam edeceğiz.
Özellikle altyapısını yavaş yavaş kurmakta olduğumuz Türkiye'nin tek Ekran Kartlı Sunucu Veri Merkezi için devlet desteklerimizi almış ve projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Yaklaşık 850 m2 alana inşa ettiğimiz minik veri merkezimiz için AR-GE ve İNAVASYON çalışmalarımız devam etmektedir.2020 yılı sonunda 1200 sunucu kapasiteli mükemmel bir veri merkezine ev sahipliği yapmış olacağız.
Güncel teknolojiyi takip eden ekibimiz ile ANDROID/IOS/WEB/MASAÜSTÜ yazılım alanında ise özgün projelerimiz ile çalışmalarımız devam etmektedir.
2009 yılında Amatör olarak başladığımız bu işte mevcut müşterilerin bizlere kattığı iyi yada kötü tüm değerler tarafımıza tecrübe olarak ulaşmıştır. Uzun yıllar boyunca sürdürdüğümüz Elektronik Ticaret hayatımızda silkroad sektöründe olan tecrübesizliklerimiz ile bazı sorunlarla karşılaştık.Ancak bu sorunlar bizlerin gelişiminde çok büyük yer edindi. Firmamızdan aktif şekilde 100'den fazla sadece silkroad müşterisine hali hazırda hizmet vermeye devam etmekteyiz ancak biliyoruzki geçmiş yıllarda yaşanılan bazı sorunlar ve hatalı kararlar alınmasa daha fazla kitleye hizmet verebileceğimizide biliyoruz.

Bu nedenle şahsım ve firmam adına sizler için bir kaç bilgi ve özeleştiri yapmak istedim. Bize uzun zamandır her zaman destek veren tüm müşterilerimize ve Ticari iş ortaklarımıza teşekkür ederim.
Bizlerle alakalı ön yargıları olan tüm dostlarımızın şahsıma ulaşarak ön yargılarıyla alakalı her türlü cevabı talep etmesini isterim.
Bizler ticaret ile uğraşan insanlarız ve Ticari Yaşam'da "Memnuniyet" kavramının önemini öğrenmiş bir ekip olarak 100/85 Memnuniyet sistemini hedeflediğimizi bilmenizi isteriz.Dünyanın en büyük şirketi dahi olsanız 100/100 memniyet oranına ulaşılması ticarette mümkün olmadığını bilerek bu konuda bizle çalışmaya başlayan müşterilerimizi ailemizin bir ferdi olarak görmeyi hedefliyoruz.

Yazıyı sonuna kadar okuyup değerlendiren tüm herkese teşekkür ederim.


GAMEOFIS 2020 FRANSA VE TÜRKİYE LOKASYON SUNUCULAR

Teslimat durumumuz elimizdeki stok sayısına göre değişmektedir.Lütfen sipariş vermeden önce whatsapp üzerinden stok teyidi alınız.
Gameofis tüm sunucularını "Türkiye" üzerinde konumlandırmış bir firmaydı ancak son dönemlerdeki ihtiyacı göz önünde bulundurmak adına. Fransa OVH verimerkezi ile yaptığımız mutabakat ile Gameofis Firmasına ait 7 Fiziksel Sunucu OVH verimerkezi bünyesinde yayına başlamıştır.İhtiyaç doğrultusunda yeni sunucularda tahsis edilecektir.


Türkiye / Fransa Sunucuların Ortak Özellikleri:
Tüm Sunucularımız DGN Verimerkezi (GMFS KAFES) üzerinde barındırılmaktadır.
Sunucularımızın hiç biri "VPS" değildir. Farklı sunucuların yaptığı işlemlerden etkilenmezsiniz.
Sunucularda verilen "CPU" "DİSK" değerleri gerçek değerlerdir.Limitlendirilmemiştir.
Sunucularda dilediğiniz işletim sistemi kullanabilirsiniz.
Sunucularda kesinti yada bir reboot takılma durumu olması durumunda kendi algoritmamız devreye girerek sunucunuzu online duruma getirir.
Destek sistemimiz 7/18 olarak hizmet vermektedir.
Sunucularda kullandığınız Network oyun sistemi için temizlenmiş network üzerinden işlem yapar. (Türkiye Mikrotik) (Fransa Cisco)
Network hattınız 1 GBPS limitlendirilmemiş port üzerinden işlem yapar ancak 500/100 MBPS anlık hız garantisi verilir.
Sunucularımızda SAS yada SATA disk bulunmaz tamamı SSD ve NVME SSD'dir. (Farklı firmalar gibi SAS diski SSD olarak vermiyoruz)
Sunucunuzu teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gün içinde memnun kalmamanız durumunda iade edip paranızı geri alabilirsiniz.
Fiyatlarımıza vergiler dahil değildir.


Yapılandırılabilir Seçenekler;
Mevcut sunuculardan herhangi birini satın alan müşterilerimiz
"SROPANEL" ve "SILKROADFIXER" ve "GAMEOFIS GUARDIAN" %50 indirimli olarak sipariş aşamasında satın alabilir.
Sunucuların Disk/Cpu değerleri değiştirilemez.
Sunucuların Network değerleri değiştirelemez.


TÜRKİYE LOKASYON FİYAT LİSTESİ
Resmin Üzerine Tıklayarak Satın Alma Sayfasına Gidebilirsiniz
FRANSA LOKASYON FİYAT LİSTESİ
Resmin Üzerine Tıklayarak Satın Alma Sayfasına Gidebilirsiniz
KAMPANYAMIZ TÜM SİLKROAD SUNUCU PİYASASINA HAYIRLI OLSUN
GAMEOFİS'İ DENEYİN SİZDE AİLEMİZDEN BİRİ OLUN !
GAMEOFİS.ORG