MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Anket: Gamegami Başarılı Olur mu?

Kurucu
    Terk-i Diyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    20 Nisan 2009
    Oyun
    PUBG
    Konular 
    89
    Edilen Teşekkür 
     1,214
     Alınan Teşekkür  :  1,336

Alıntı Adamin Dibi Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Sadece yolumun üstünde 3 tane goldbot partisi gördüm bugün. Ciddi şekilde proxy kullanımı var.
    Bende aynı şekilde düşünüyorum 2 saat trafik arkası normal gelmedi bu durum bana.
    4 gün free proxy denemesi yaptım ban uygulamasıda gelmedi. Umarım önünü alırlar.

Terk-i Diyar
    eylesem olmaz. kalsam hersey sabrımı zorlar. ne yapacağımı bilemedim.
    Hadi diyelim herseyden
    caysam, varlık benden caymaz haspam, ne yapmalıyım bilemedim..

MaxiGamer
    Doooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Mart 2014
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Alıntı Terk-i Diyar Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Bende aynı şekilde düşünüyorum 2 saat trafik arkası normal gelmedi bu durum bana.
    4 gün free proxy denemesi yaptım ban uygulamasıda gelmedi. Umarım önünü alırlar.
    Merhaba ,

Silkroad Online Türkiye Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Şuan sunucularımızda proxy vb. karakterler cezai işleme maruz kalmaktadır. Gold Bot olarak nitelendirilen kullanıcılar düzenli olarak tespit edilerek oyundan uzaklaştırılmaktadır. Arkadaşınız bir süre proxy vb. yazılımlar aracılığıyla oyunda kalırsa cezai işleme maruz kalacaktır.

Sağlıklı günler, keyifli oyunlar dileriz!

Kurucu

K. Tarihi 
    20 Nisan 2009
    Oyun
    PUBG
    Konular 
    89
    Edilen Teşekkür 
     1,214

Alıntı Doooo Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Merhaba ,

Silkroad Online Türkiye Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Şuan sunucularımızda proxy vb. karakterler cezai işleme maruz kalmaktadır. Gold Bot olarak nitelendirilen kullanıcılar düzenli olarak tespit edilerek oyundan uzaklaştırılmaktadır. Arkadaşınız bir süre proxy vb. yazılımlar aracılığıyla oyunda kalırsa cezai işleme maruz kalacaktır.

Sağlıklı günler, keyifli oyunlar dileriz!
    Umarım ve inş dedikleri gibi olsun ama şuda bir gerçek 4 gün 1 hafta gold bot için uzun süre. Müdaheleler daha hızlı ve yerinde olmalı.

Terk-i Diyar
    Hadi diyelim herseyden

MaxiGamer
    emredilik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Şubat 2019
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    7
    Edilen Teşekkür 
     5
     Alınan Teşekkür  :  1
    R. Hali
    emredilik's: Horny

2-3 gün önce haberim oldu başladım 15-20 Dk bekledim ve efes serverine girdim kasılmaya gidiyorum. manyaklara kes kes kes kes kes lv atlarsın belki ben böyle server 2020 yılında oynamam. mbot girmiyor sbot almak lazım 20 dk beklememek için en az 150 tl para ateşlemek lazım, yatıracaktım ama. LAG var lv çok sıkıntı tekrar sildim oyunu iyi forumlar

MaxiGamer
    Venom** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    12 Şubat 2012
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     34
     Alınan Teşekkür  :  51
    R. Hali
    Venom**'s: Depressed

isro'dan daha aç gözlü olduğunu düşündüğüm server. Kasılırken düşen goldları toplamak pot, arrow ihtiyacını karşılayamıyor. 1, 8, 16.. lvl'larda ücretsiz verilen soslar kaldırılmış. pot yardımı, speed yardımı kaldırılmış. 50'den fazla serverda oynamışımdır. Hiçbirisi tarafından silkle pot almak zorunda bırakılmamıştım. silkle + basma, silkle blue basma muhabbetlerinin de önümüzdeki süreçte yavaş yavaş ekleneceğine eminim. beterin beteri varmış
    [IMG][/IMG]

BU KALP SENİ UNUTUR MU ?

6. Aşağıdaki üyeler Venom** isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    tarigo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Kasım 2020
    Oyun
    SilkroadTR
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

Arkadaşlar forumda yeniyim silkroad üzerine olduğu için katıldım. Gamegami hakkında araştırma yaparken denk geldiniz. Sanki silkroadtr iyi gidiyorumsu. Knight online gibi olmayacağına eminim ama tabii yetersiz etkinlik , gold botlar , açgözlü kullanıcıların baskını ile son bulabilir. Burada firmaya düşen şey silk alımına bakmaksızın kurallara katı bir şekilde uymak. Bunu yaparlar mı?? Bilemeyiz. Aç gözlü müdür?? Şu şartlarda yine bilemeyiz. Çünkü ticari amaç tabii ki var. Örneğin wow oynamak için para ödüyoruz, bunu oynamak için de tabii para ödüyoruz yeri geldiğinde. Bi oyuna para yatırmak normal bir şey.

Sonuç olarak 2021 yılının sonuna kadar ritmini korursa güven kazanacaktır ve oyuncu kalitesi de sürekli iyileşecektir. Hem lisanslı bir dağıtıcı bu da başlı başına karakterine özen gösterenler için güven unsuru. Şahsen para için oynamıyorum , bir karakterimi özenle ve emekle oynuyorum. Aksi durumda güven sarsılırsa bırakıp başka mmorpg oyunlara bakarım sonuç olarak bu bir oyun. Maalesef milletçe kendimizi ön plana çıkartma göze batma gibi bi huyumuz olduğunda aç gözlü firmalar tarafından (ntt game,joymax...) kullanılıyor. Oyun oyun içindir , ticari amaçlı yapılıyorsa kitlede ve firmada sorun vardır. Casual olmayan oyuncular e-sports etkinliklerinde yer alır zaten. Böyle oyunlara çoluk çocuk rızkını yatırım yapmayın. Yapıyorsanız da içiniz rahat ve keyif alacak şekilde yapın. Ne bileyim o peti orada görmek hoşunuza gittiği için alın mesela, veya dressi. Aman ne blue basam eyvah yanlış oldu oyunun içinde herkese sövem gibi muhabbetler herkesi her zaman oyundan uzaklaştırıp kıroları oyuna sokar. Fazla tartışacak birbirimizi kıracak bi durum değil gamegami lisans alarak şans hakketti bence, deneyelim olmazsa çıkarız. Yelpazeyi geniş tutmak lazım... Ha pvp serverlara yaptırım işi sıkıntılı. Sonuçta ortada yıllardır emek var ve buna karşı tutumları ne olur bilemem. Pvp isteyen adam orada , lisanslı olsun orijinal olsun isteyen adam oraya gitsin. Bakın blizzard pvp serverlara karışıyor mu ??? Hatta oyun açık bi konumda buyrun pvp server kurun zaten bizim kadar başarılı olamazsınız biz en iyisiyiz imajı veriyor. Önceki sayfalarda gördüğüm çocukça pvp serverların sahiplerine gönderilen kişisel ve garip mailler büyük firmaya da yakışmıyor. Game gami duyuyorsa tavsiyem,,, her zaman en iyisini yaparız yiyen varsa geçsin modunda olun. Durduk yere çocuk gibi her yere koşturmanın manası yok.

8. Aşağıdaki üyeler tarigo22 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Doooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Mart 2014
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0

steady stonelar mooblardan düşmüyor nasıl elde ediyoruz bilgisi olan varmı?

MaxiGamer
    metover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    26 Mayıs 2009
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

crackli bot yok mu arkadaşlar ya

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    618
    Edilen Teşekkür 
     5,361
     Alınan Teşekkür  :  10,880
    R. Hali
    Deepblue's: Cool

Alıntı metover Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    crackli bot yok mu arkadaşlar ya
    Hayır yok maalesef.
    Facebook Sayfamızı Beğenin : facebook.com/MaxiGamex

Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

Discord Kanalımıza Katılın : discord.gg/4hShZNM

signaturepics/sigpic1_9.gif

- Bir teşekkürü çok görenler bizden değildir
    ...

Kapsamlı Donanım ve Yazılım Bilgi Kaynağınız : www.hardwaren.com

Ücretsiz Private Serverinizi Tanıtın : www.hitpvp.com

Bilgi: Reklam, bayilik vs. konular için özelden Skype isteyip Skype üzerinden iletişime geçiniz.

Uyarı: MaxiGame hiç bir private servera kefil değildir. Her private server er ya da geç kapanır, bunu göze alamıyorsanız OYNAMAYIN ! ! !

Kurucu

K. Tarihi 
    20 Nisan 2009
    Oyun
    PUBG
    Konular 
    89
    Edilen Teşekkür 
     1,214

Alıntı Doooo Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    steady stonelar mooblardan düşmüyor nasıl elde ediyoruz bilgisi olan varmı?
    Magic pop pay2win.

Terk-i Diyar
    Hadi diyelim herseyden

MaxiGamer
    roobydal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Haziran 2009
    Konular 
    2
    Edilen Teşekkür 
     27
     Alınan Teşekkür  :  24
    R. Hali
    roobydal's: Cool

Sbot devri 21 Aralık 2020 de kapanıyor.

MaxiGamer
    evohe4848 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Kasım 2020
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

mükemmelll

MaxiGamer
    lawyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Kasım 2018
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  3

Alıntı tarigo22 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Arkadaşlar forumda yeniyim silkroad üzerine olduğu için katıldım. Gamegami hakkında araştırma yaparken denk geldiniz. Sanki silkroadtr iyi gidiyorumsu. Knight online gibi olmayacağına eminim ama tabii yetersiz etkinlik , gold botlar , açgözlü kullanıcıların baskını ile son bulabilir. Burada firmaya düşen şey silk alımına bakmaksızın kurallara katı bir şekilde uymak. Bunu yaparlar mı?? Bilemeyiz. Aç gözlü müdür?? Şu şartlarda yine bilemeyiz. Çünkü ticari amaç tabii ki var. Örneğin wow oynamak için para ödüyoruz, bunu oynamak için de tabii para ödüyoruz yeri geldiğinde. Bi oyuna para yatırmak normal bir şey.

Sonuç olarak 2021 yılının sonuna kadar ritmini korursa güven kazanacaktır ve oyuncu kalitesi de sürekli iyileşecektir. Hem lisanslı bir dağıtıcı bu da başlı başına karakterine özen gösterenler için güven unsuru. Şahsen para için oynamıyorum , bir karakterimi özenle ve emekle oynuyorum. Aksi durumda güven sarsılırsa bırakıp başka mmorpg oyunlara bakarım sonuç olarak bu bir oyun. Maalesef milletçe kendimizi ön plana çıkartma göze batma gibi bi huyumuz olduğunda aç gözlü firmalar tarafından (ntt game,joymax...) kullanılıyor. Oyun oyun içindir , ticari amaçlı yapılıyorsa kitlede ve firmada sorun vardır. Casual olmayan oyuncular e-sports etkinliklerinde yer alır zaten. Böyle oyunlara çoluk çocuk rızkını yatırım yapmayın. Yapıyorsanız da içiniz rahat ve keyif alacak şekilde yapın. Ne bileyim o peti orada görmek hoşunuza gittiği için alın mesela, veya dressi. Aman ne blue basam eyvah yanlış oldu oyunun içinde herkese sövem gibi muhabbetler herkesi her zaman oyundan uzaklaştırıp kıroları oyuna sokar. Fazla tartışacak birbirimizi kıracak bi durum değil gamegami lisans alarak şans hakketti bence, deneyelim olmazsa çıkarız. Yelpazeyi geniş tutmak lazım... Ha pvp serverlara yaptırım işi sıkıntılı. Sonuçta ortada yıllardır emek var ve buna karşı tutumları ne olur bilemem. Pvp isteyen adam orada , lisanslı olsun orijinal olsun isteyen adam oraya gitsin. Bakın blizzard pvp serverlara karışıyor mu ??? Hatta oyun açık bi konumda buyrun pvp server kurun zaten bizim kadar başarılı olamazsınız biz en iyisiyiz imajı veriyor. Önceki sayfalarda gördüğüm çocukça pvp serverların sahiplerine gönderilen kişisel ve garip mailler büyük firmaya da yakışmıyor. Game gami duyuyorsa tavsiyem,,, her zaman en iyisini yaparız yiyen varsa geçsin modunda olun. Durduk yere çocuk gibi her yere koşturmanın manası yok.
    Abd mahkemelerinde bildiğim kadarıyla en çok tazminat davası açan oyun firması blizzard, hatta Vanilla pvp serverlardan birisine 90+ milyon dolarlık bir sonuç aldılar ama serverı açanla anlaşıp miktarı azalttılar. Joymax aptal bir firma olduğu için davalarla uğraşmıyor. Knight online'ın pvp serverlarına karşı açtığı bir kaç davayı bizzat takip eden eski meslektaşlarım var. 'oyun sunjcuları fransada yeaaa bize bir şey olmaz', nah olmaz siz oyun ve bilişim hukuku bilen avukatlarla ve derdinizi anlayan hakimlere denk gelmediğinizden sallaması kolay.

MaxiGamer
    emrebjlgjn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    21 Kasım 2020
    Oyun
    isro
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0

Oyunu indirdim ph bota attım görüşlerim şu şekilde; Oyun güzel beğendim tamamen paraya dayalı aç gözlülük oranı çok yüksek güzel bir oyun olmuş.
    Çoğunlukla kendini oyunda kanıtlamaya çalışan körpe globalci arkadaşlar ve svnin yüzde 90 ı bow oluşturan çarlar. Pre alsanız bile ks den kasamayacağınız oyun türü olmuş.
    Bunun sebebi lisansı alan aç gözlü arkadaşların herhalde hepiniz int bow çar açın arkadaşlar rahat kasacaksınız gibi düşünmesi olmuş.
    90 level olunca ne yapacaksınız ? stat recall özelliğini item mall'a yerleştirdik bundan zorunlu olarak alacaksınız. Sizler int olarak kasın ki tek karakterler full int bow olsun 90 da bizde kişi başı şu stat 0 lama özelliğini satalım ve cebimiz daha fazla para görsün demişler.

MaxiGamer
    WuLLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Kasım 2009
    Oyun
    League Of Legends
    Konular 
    4
    Edilen Teşekkür 
     36
     Alınan Teşekkür  :  3
    R. Hali
    WuLLy's: Cannaebearsed

İsrodan Beter oluşum gibi

Açıklama Kutusu
    Yaşamak ağır bir yük omuzlarda. Yorulup çöken insanın kalkması sürer ömür boyu. Hayat durmadan ders veren bir okul, aynı zamanda teneffüse çıkmaya izin vermeyen öğretmen kadar zalim!.