MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  window - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Haziran 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  3

  Aege-Reborn | 100Cap CH |GodSend | HWT | NewSkills&Systems |Box&Drop |26 Haziran

  [22.06.2020] Açık Beta.

  (19:00 UTC+3)

  Beta süreci boyunca oyunda teknik arızaları gidermek için sürekli güncelleme ve tekrar başlatma söz konusu olabilir.  [26.06.2020] Büyük Açılış.
  (20:00 UTC+3)

  Merhaba ve hoşgeldin! "Aege Reborn" yapım süresi uzun ve eğlenceli bir yolculuk oldu, zamanımızın çoğunu bu projeye adadık. Sunucumuzda oynamaya başladığınızda bunu görebileceksiniz, tekrar serverlar arasında geçiş yapmanıza gerek kalmayacak! Bu projeyi her zaman geliştiriyoruz ve aktif olarak güncelliyoruz.
  Size çok uzun bir süre silkroad keyfi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Aege, başkalarının yapamadıklarını yerine getirmek için burada.
  Tüm silkroad oyuncularını bir araya getirerek güçlü bir topluluk kurmayı amaçlıyoruz. Eklediğimiz yenilikçi özelliklerle oyunlarımızın keyfini çıkarırken sizi eski silkroad nostalji ile canlı tutacağız. Önceliğimiz, dileklerinize uygun davranmak ve sizi önemseyen bir topluluk oluşturmaktır. Amacımız elimizden gelenin en iyisini yaparak istikrarlı bir server sunabilmemiz ve Beta testinize yardımcı olmamız bizim için çok önemlidir. Aege'i çok sayıda oyuncuyla uzun süredir çalışan bir server haline getirmeyi içtenlikle umuyoruz.  "Aege" sunucumuz için genel server bilgileri aşağıda ki gibidir.
  Level Cap 100
  Irk Only CH
  Mastery 330
  Exp,Sp Rate 75x
  Drop Rate 70x
  Alchemy Rate 1x
  Maximum Plus 10
  Fortress War Jangan,Hotan,Constantinople
  Adv Elixir Yok
  Academy Var (Battle Arena Random&JOB)
  Guild Limit 24
  Union Limit 2
  Union Chat Limit 24
  Point Sistem Aege Point

  Oyun içerisinde oluşan rekabetin ve çekişmenin daha adil bir şekilde devam etmesi adına bazı noktalarda haksızlık oluşabileceğini düşündüğümüz alanlarda kısıtlamalar yapmaya karar verdik.
  Pc Limit 2 (Aynı Bilgisayar üzerinden maksimum 2 adet karaktere giriş yapabilirsiniz.)
  Ip Limit 4
  Battle Arena Limit 1
  Capture The Flag Limit 1
  Fortress War Limit 1
  Job Limit 1

  Başlangıç eşyaları aşağıda belirtilen şekildedir. Başlangıç esnasında verilen toplayıcı pet kalıcı olmak ile beraber 3 günlüktür.

  "Aege" sunucumuzda geçerli olan stackler aşağıda belirtilen gibidir.


  Sunucumuzda "Magic Pop" sistemi aktif olacaktır fakat tam kapasite olarak sizlere hizmet vermeyecektir. Oyunumuzda dengeyi korumak amacı ile bu sistem üzerinden herhangi bir silah, kıyafet veya takı elde edilmesinin doğru olmadığını düşünüyoruz. Kısacası bu sistem üzerinden sadece Immortal , Lucky booster ve Flag gibi itemleri elde etmenize yarar. Ayrıca "Magic Pop Card" Uniquelerden elde edebilirsiniz.

  En çok istek alan özelliklerden biri olan "Permanent Buff" sistemimizde karakteriniz öldüğünde skilleriniz artık kaybolmayacak. Pvp esnasında ölüp tekrar dirildiğinizde buff etkileriniz kaldığı gibi devam edecektir. Buff etki süreleri 15 gündür.
  NOT: Ölüp şehre giderseniz bufflarınız silinir, sistem sadece pvp ve kasılma alanında botların sürekli buff basmasını önlemek için yapılmıştır.
  Siz oyuncularımıza daha keyifli pvp keyfi verebilmek adına "Seal of Moon" Silahlara özel skiller ekledik. Bu skillerin kendine has efektleri olduğunuda unutmayın!

  "Aege" sunucumuz sadece Çin karakterlere yer vermektedir. Bu dengeyi olumsuz yönde etkileyebilecek olan "Force" buildinin bazı skillerine ayarlamalar yapılmıştır. Bu ayarlama ile birlikte "Force" buildinin hala yeterli güce sahip olduğundan emin olmak için oyunumuzdan Pill bugunu kaldırmış bulunmaktayız.


  FORCE
  Cure Theraphy : 10 sn
  Force Cure : 8 sn
  Self Heal Series : 7 sn
  Heal Series : 11 sn
  Rebirth Art Series : 9 sn
  Vital Spot - Body : %45 - Cooldown 20 saniye
  Vital Spot - Mind : %45 - Cooldown 20 saniye
  Vital Spot - Brain : %40 - Cooldown 20 saniye
  Vital Spot - Zero : %35 - Cooldown 20 saniye  FIRE-LIGHTNING-COLD
  El yakma "Imbue" süreleri 15 saniye olarak ayarlandı.


  LIGHTNING
  "Grass Walk Speed" %90 olarak ayarlanmıştır.


  PACHEON
  6 arrow combo skilli "%30" probability'e sahip olurken 5 arrow combo skilli "%15" probability'e sahip olacaktır.  Sunucumuzda pvp'lerin daha adil olması için Snow Shield skilline INT sınırı getirilmiştir.

  +1 %100
  +2 %100
  +3 %80
  +4 %50
  +5 %15
  +6 %8
  +7 %5
  +8 %3
  +9 %2
  +10 %1

  Oyunumuza 8 adet yeni NPC eklenmiştir ve bu npcler "Donwhang Storage" noktasında bulunmaktadır. Bu npcler oyun içerisinde daha güzel bir görselliğe ulaşmak ve kullanıcı ara yüzünü daha da kolaylaştırmak için eklenmiştir. Yeni eklenen npcler içerisinde birbirinden güzel ve yararlı eşyalar bulundurmaktadır.

  Bu npc üzerinden "Magic Stone & Attribute Stone" alabilirsiniz.  Bu npc üzerinden "Title Scroll" satın alabilirsiniz. Oyunumuzda toplamda 250 adet title scroll bulunmaktadır.
  Bu npc üzerinden "Etc Scroll, Char Effect ve Fellow Pet" satın alabilirsiniz.


  Char effect scrolları npc üzerinden 350Silk & 500Silk'e satın alabilirsiniz. Bu scrollar size %1 Phy & Mag Damage ayrıca %1 Lucky etkisi sağlamaktadır.  Fellow Petleri Bu npc üzerinden 250Silk'e satın alabilirsiniz. Unutmayın Fellow petlerin üzerine binilmesi engellenmiştir.  Bu npc'den Job suitleri satın alabilirsiniz.
  Male


  Female
  Bu npc üzerinden "Seal of Moon" Itemleri satın alabilirsiniz.  NOT:Oyunumuzda şuan için Moon itemler NPC'de eklidir. Ayrıca Moon itemler kale savaşından hemen sonra aktif olacaktır. Etkileri Sun'da ki gibi olacaktır.
  Oyunumuzda "Seal of Moon ekipmanların set etkisi mevcuttur. Etkiler aşağıdaki resimde görüldüğü gibidir.

  Bu npc "Avatar Dress, Hat ve Attach Satın alabilirsiniz.
  Bu npc üzerinden "Capture The Flag" Üzerinden kazandığınız kupaları bozdurup "Random Aege Point Scroll" Elde edebilirsiniz.
  Donwhang depo noktasında bulunan "Minerva" npcsinden yeni, efektli ve özel bufflu suitlere ulaşabilirsiniz. Alacağınız herhangi bir "Job Suit" düzenli bir artış eğrisine sahip olarak sizlere Physical & Magical damage buffu verecektir. Her meslek seçimi için 4 farklı "Suit" bulunduğundan dolayı, bunları level suitler olarak düşünebilirsiniz.  Örneğin Novice Trader Suit(1LV) - Expert Thief Suit(4LV) gibi. Aldığınız suitlerde levelları ile doğru orantılı bir şekilde artış miktarına sahip olacak "Physical ve Magical" bufflar şöyledir ; 1 level suitler için %1 , 4 level suitler için %4'lük bir hasar artışı elde edebileceksiniz. Ayrıca 4 level (EXPERT) suitlerde özel efektler bulunmaktadır. Ayrıca %4 güçlendirme etkilerine sahip olan "Job Suitler" 1B satış fiyatına sahip olacaktır. Ayrıca tüm suitler str - int 1 içermektedir. Ayrıca tüm job suitlerin kendine has skilleri bulunmaktadır, bu skillerin devreye girmesi için Itemi npcden aldıktan sonra üstünüze giymeniz yeterli olacaktır.  Aşağıda bulunan tabloya bakarak kervan kazanç oranları ve değerlerini görebilirsiniz.

  DONWHANG Togui 45M 75-80M KAR
  DONWHANG Petra 45M 75-80M KAR
  Thief Kazanç 45M
  "Job Temple Teleporter" üzerinden giriş yapacağınız 100CAP'e uyarlanmış olan job cave içerisinde bulunan özel canavarların içerisinde, Hediyeler özel yaratıklara göre değişkenlik gösterecektir. Ayrıca aşağıda bulunan çizelgeden bu canavarların çıkış saatlerini öğrenebilirsiniz.


  Selket & Anubis STR
  Neith & Isis INT


  "Job Temple Teleporter" Noktası  Unique Spawn Zamanları


  Job kill sistemi sadece karakteriniz Hunter, Trader ve Thief suitlerini kullandığı sırada aktif olan bir sistemdir. Karakteriniz ile ölmeden 10-20-30-40-50 karakter öldürdüğünüzde sistem sizi otomatik olarak Aege Point verecektir. Job kill sisteminde point alabilmek için sizin ve karşı tarafta bulunan karakterin 100 level olması gerekmektedir. Aynı karakteri bir sonraki ölüme kadar "2" defa öldürüp puan alabilirsiniz. Daha fazla öldürmeniz durumunda sistem size puan eklemeyecektir.Job kill point tablosu aşağıdaki gibidir.


  10Kill (Ölmeden) 100 Aege Point
  20Kill (Ölmeden) 200 Aege Point
  30Kill (Ölmeden) 300 Aege Point
  40Kill (Ölmeden) 400 Aege Point
  50Kill (Ölmeden) 500 Aege Point

  Wanted System
  Wanted sistemi sadece karakteriniz Hunter, Trader ve Thief suitlerini kullandığı sırada aktif olan bir sistemdir. Karakteriniz ile ölmeden 10-20-30-40-50 karakter öldürdüğünüzde sistem sizi otomatik olarak bir sonraki Hero Mode levelına yükseltecektir. Wanted sisteminde puan alabilmek için sizin ve karşı tarafta bulunan karakterin 100 level olması gerekmektedir. Aynı karakteri bir sonraki ölüme kadar "2" defa öldürüp puan alabilirsiniz. Daha fazla öldürmeniz durumunda sistem size puan eklemeyecektir.
  NOT: "Wanted Buff" elde ettikten sonra "Mob,Player,Event.." Herhangi bir sistem ölme durumunuzda sistem otomatik sizden buff'u silecektir. (Bug yapmalarını engellemek amacı ile böyle bir karar almış bulunmaktayız.)
  Bu sistemimizde karakteriniz 5* Mal teslim ettiğinde sistem tarafından otomatik olarak 15 "Aege Point" Hesabınıza yükler. Bu sistemde diğer oyunlarda olduğu gibi "Relog" atmanıza gerek kalmaz. Kısıtlama olarak haftalık 450 "Aege Point" getirilmiştir, yani bir karakterle haftada sadece 30 Tur kervan çekebilirsiniz.

  Yukarıda belirtmiş olduğumuz yollar dışında "Aege Point" elde etmenin yollarıda vardır; Karkadann ve Khulood Uniquelerinden "Random Aege Point" elde edebilirsiniz, Forgetten World'den drop alabilirsiniz aynı zaman'da "Capture The Flag" & "Battle Arena" & "Dungeon" Eventlerinden point alabilirsiniz.
  "Honor Rank & Buff" Sistemi; "Battle Arena"ya bağlanmıştır, bu sistemde etkinlik esnasında kestiğiniz her karakter başına "1 Mezun","5 Honor Point" kazanacaksınız. Etkinlik esnasında her ölümünüzde "-6" Point düşecektir. "Honor Rank" Sıralaması ve "Buff"ları buna göre dağıtılacaktır. Ayrıca Honor ile Job Sistemini bağladık.
  Kesen Kesilen Hunter Thief
  Hunter Thief +2 -1
  Hunter Thief -1 +2

  NOT: Job'ta aynı kişiyi günde 2 kez kesince puan alabilirsiniz.


  "Battle Arena" etkinliğinde aktif olan PC - Limit 1 olarak ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" sırasında 300 saniyeden fazla hareketsiz kaldığınız zaman bu alandan dışarı atılmanızı sağlayacak bir sistemi oyunumuza entegre etmiş bulunmaktayız. Bu iki sistem ile birlikte "Battle Arena" saatleri arasında yapılan hileleri engellemeyi planlıyoruz. "Battle Arena" etkinliği sonuçlandığı taktirde ödül sistemi, kazanan takıma 3 adet ve kaybeden takıma 1 adet "Random Aege Scroll" verecek şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" etkinliğine katılmak için 100 level olmanız gerekmektedir.

  12:00 Random Arena
  13:00 Party Arena
  14:00 Random Arena
  15:00 Party Arena
  16:00 Random Arena
  17:00 Party Arena
  18:00 Random Arena
  19:00 Party Arena
  20:00 Random Arena
  21:00 Guild Arena
  22:00 Random Arena
  00:00 Random Arena
  02:00 Random Arena
  04:00 Random Arena

  "Guild Master Rank" Sistemin'de kaleyi alan guildin masterini; sistem otomatik olarak rank ile ödüllendirir, rank görüntüleri aşağıdaki gibidir.
  NOT: Rank'ın Karakter'e herhangi bir "+" etkisi bulunmamaktadır.

  Hotan 5000TL

  NOT: Kale Savaşı ödülleri ilk hafta verilecek olup sadece 1 kale savaşı için geçerlidir.


  Rekabetin, heyecanın ve çekişmenin en yüksek olduğu zamanlar kale savaşlarıdır. Bu savaşları dahada heyecanlı ve çekişmeli hale getirmek adına mevcut halde açık olacak kale sayısı "3" olarak ayarlanmıştır. Açık olacak kaleler "Hotan,Jangan ve Constantinople" olarak ayarlanmıştır. Ayrıca Aege sunucumuzda kale sahiplerinin şehirlerden talep edebilecekleri vergi %5 olarak ayarlanmıştır.
  NOT: Oyun açılmadan sizlerden gelen öneri ve şikayetlere göre kale sayısı düşürülebilir.  Unique's Reverse Return
  Magic Pop Activity Token Global

  Immortal

  Sos BOX Silk Scroll Random Point Magic Box
  Tiger Girl 1x 1x 2x - - - - - -
  Uruchi 1x 1x 2x - - - - - -
  Captain İvy 1x 1x 2x - - - - - -
  Cerberus 1x 1x 2x - - - - - -
  İsyutaru 2x 1x 5x - - - - - -
  Lord Yarkan 2x 2x 10x - - - - - -
  Demon Shai 2x 3x 15x 2x 1x 1x - - -
  Karkadan 2x 4x 15x 2x 1x 1x 2x 2x -
  Khulood 2x 4x 15x 2x 1x 1x 2x 2x -
  Thief Boss - 4x 15x - 2x 2x 8x - -
  DevilGarden 2x 3x 15x 2x 1x 1x 5x 2x 1x
  Selket - 4x 15x - 2x 3x 8x - -
  Neith - 4x 15x - 2x 3x 8x - -
  Isıs - 4x 15x - 2x 3x 8x - -
  Anubis - 4x 15x - 2x 3x 8x - -
  Medusa 2x 3x 15x 2x 1x 1x 5x 2x -
  Yuno 2x 4x 15x 2x 1x 1x 6x 2x -
  FGW Unique - - - - - - - - 1x
  LightShadow 5x 5x 20x 2x 1x 2x 10x 2x 2x  Herkesin bildiği üzere oyunun temel taşlarından biri olan "Unique" avı çoğu zaman elde edilen zevkten çok bir işkenceye dönüşmektedir. Bu konuda spawn sürelerine bağlı olan zorluğu azaltmak adına "Medusa, Yuno, Karkadann, Khulood" hariç bütün uniquelerin spawn süresi (1-2) saat arası olarak ayarlanmıştır.
  "Medusa, Yuno, Karkadann, Khulood" 6 saate bir spawn olmaktadır.

  Oyun içerisinde STR ve INT karakterlere aynı imkanları tanımak için iki farklı unique çeşidi olacaktır. Harita üzerinde rastgele belirlenen default uniqueler artık, STR ve INT olarak spawn olacaktır. STR uniquelerin "Magical", INT uniquelerin ise "Physical" defansları yüksek olacaktır. Böylelikle INT karakterler veya STR karakterler karşı cins uniquelere hasar veremeyeceklerdir.

  NOT: Magic Box , Random Sos Box ve Activiy Token yukarıda ki Unique Droplarından elde edebilirsiniz.  "Garden Dungeon" Sistemine Donwhang'da bulunan teleporter üzerinden ışınlanabilirsiniz. Etkinliğin amacı içeride 3 odada bulunan uniqueleri yok etmektir. Bu sistem aynı "Holy Water" Gibi çalışmaktadır.
  Etkinliğe katılabilmek için; Minimum Level: 100 ve Party'de en az "2" kişi olmalı, her karakter günde 1 kere dungeon'a girebilir.
  "Kalia's Hideout" Sistemine Donwhang'da bulunan teleporter üzerinden ışınlanabilirsiniz. Etkinliğin amacı içeride 8 saate bir spawn olan "Thief Boss [STR]" yok etmektir.
  Etkinliğe katılabilmek için; Minimum Level: 100 ve Job suit takılı olmak zorundadır.  Oyunuzmuda otomatik etkinlik botu eklenmiştir. Çoğunuzun bildiği üzere bu bot günlük olarak, önceden belirlenmiş etkinlikleri yaparak sizlerin her zaman keyifli dakikalar geçirmenizi sağlar. Ayrıca her etkinlik başına sizlere silk hediye edecektir. Bu etkinlikler 7gün sonra aktif edilecektir.

  NOT: Hediye olarak verilen Grab Pet 3 günlüktür, ödüller bankanıza otomatik olarak gelir.
  Bu etkinliğe katılabilmek için Donwhang'da bulunan "Arendil" Npcsinden "Lottery Ticket" satın almak zorundasınız. Oyunda "Small, Medium, Large" olmak üzere toplamda 3 adet "Lottery Ticket" vardır.
  "Lottery Ticket (Small)" 150M
  "Lottery Ticket (Medium)" 250M
  "Lottery Ticket (Large)" 400M
  Olarak ayarlanmıştır.
  NOT: Ne kadar çok bilet kullanırsanız o kadar çok şansınız artar.
  Bu etkinlik her cumartesi ve pazar saat 15:00'da başlayıp 00:00'da sonuçlanacaktır, etkinlik başlamadan önce sistem otomatik bildirim geçecektir. Sistem kazananları otomatik bildirim geçerek duyuracak, ödüller aşağıda listelenmiştir.  Çoğumuzun bildiği bu sistem her oyunda olduğu gibi çalışmaktadır, ilk 100 level'e ulaşan playerlere aşağıdaki listede olduğu gibi ödüller verecektir.

  Lv Silk
  1-5 1000
  6-10 500
  11-20 250
  21-30 100  GM Kill
  Her etkinlik saatinde, 3 tur olarak tekrarlanacaktır ve her turda ödül vermeye devam edecektir. Etkinliğin kazananı ise eventBot ölmeden önce, öldürücü darbeyi vuran kişi(son vuran) olacaktır.Etkinlik her turda 30 silk ödül verecek olup günde 2 defa 3 er turdan toplamda 6 defa tekrarlanacaktır ve sizlere toplamda günlük olarak 180 silk kazandıracaktır !
  Bu etkinlik her gün 18:00 ve 23:00 saatlerinde 2 kere olmak üzere gerçekleşecektir.

  Hide & Seek
  Bu etkinlik, hepimizin alıştığı kayıp [GM] etkinliği ile aynı işleyişe sahiptir. Haritada bir yerlere saklanan etkinlik botumuzu bulan ve exchange atan ilk oyuncumuz kazanan ilan edilecektir. Her etkinlik saatinde event botu 1 defa saklanarak bu etkinliğin belirtilen saatlerde 1 tur yapılmasını sağlayacaktır. Etkinlik her turda 60 silk ödül verecek olup günde 2 defa 1 turdan toplamda 2 defa tekrarlanacaktır ve sizlere toplamda günlük olarak 120 silk kazandıracaktır !
  Bu etkinlik her gün 15:30 ve 19:30 saatlerinde 1 kere olmak üzere gerçekleşecektir.

  Last Man Standing
  Bu etkinlik çok zevkli bir o kadarda kaos ortamına sahip olan, "Ayakta Son Kalan" kazanır etkinliğidir. Etkinlik "Jangan Arena" içerisinde gerçekleşecek olup bu alana minimum 1 maksimum 40 oyuncunun alınması ile birlikte başlayacaktır.Etkinlik 2 günde bir 2 kere 1 tur olarak yapılacak olup kazanan oyuncumuza 100 silk kazandıracaktır. Etkinlik 2 günde bir 2 defa tekrarlanacaktır ve sizlere toplamda 200 silk kazandıracaktır !
  Bu etkinlik 2 günde bir 13:45 ve 22:00 saatlerinde tekrarlanacaktır.
  Lucky Party Number
  Bu etkinlik bildiğimiz, alıştığımız ve sevdiğimiz party form etkinliği ile aynı mantığa sahip olacaktır. Belirtilen party numarası aralığında ilk party numarasını açmayı başarın oyuncumuz etkinliğin kazananı olacaktır.
  Bu Etkinlik her gün 21:20 saatinde 1 tur olarak yapılacaktır ve kazanan oyuncumuza 50 silk hediye edilecektir.
  Search & Destroy
  Bu etkinlik çoğu oyuncumuzun bildiği üzere, Kayıp Unique etkinliği ile aynı işleyişe sahip olacaktır. Haritada rastgele belirecek olan uniqueleri kesen oyuncularımız etkinliğimizin kazananı olacaktır. Etkinlik günde 3 defa 1 tur olarak yapılacaktır ve tur başına sizlere 30 silk hediye edecektir. Etkinlik günde 3 defa 1 turdan toplamda 3 defa tekrarlanacaktır ve sizlere toplamda günlük olarak 90 silk kazandıracaktır !
  Bu Etkinlik her gün 10:00 18:30 ve 21:00 saatlerinde 3 defa tekrarlanacaktır.

  Unique Event
  Bu etkinlik, Oyun kurucuları tarafından manuel olarak gerçekleşecek. Etkinlik başlamadan 30 dakika önce oyun kurucuları bildirim geçecektir. Etkinlik ödülleri oyun kurucuları tarafından belirlenecek.


  NOT: Yukarıdaki otomatik etkinliklerde; saat ve ödül gibi değişkenlikler güncelleme olarak bildirilecektir.  Capture The Flag
  Capture The Flag etkinliği sayesinde "Ice Trophyleri" kolayca toplayabilirsiniz. Bu etkinlikte, "Battle Arena" etkinliğinde de olduğu gibi PC - Limit 1 olarak ayarlanmıştır. Ayrıca yine aynı şekilde bu alanda etkinlik sırasında maksimum 300 saniye boyunca hareketsiz kalabilirsiniz. Eğer bu süreyi aşarsanız etkinlikten men edilmiş olacaksınız. Her zaman olduğu gibi her kill başına ve kazanç başına "1" adet "Ice Trophy" elde edebileceksiniz.

  12:30 UTC/GMT+3
  13:30 UTC/GMT+3
  15:30 UTC/GMT+3
  17:00 UTC/GMT+3
  18:00 UTC/GMT+3
  19:00 UTC/GMT+3
  20:00 UTC/GMT+3
  21:00 UTC/GMT+3
  22:00 UTC/GMT+3
  23:00 UTC/GMT+3
  00:00 UTC/GMT+3
  02:30 UTC/GMT+3
  Premium Plus Aşağıdaki gibi düzenlenmiştir.

  Oyunumuzda Seal of star 98+1, Seal of moon 98+3, Seal of Sun 98+5 Ekipmanlara göre dengelenmiştir.

  Oyun içerisinde yapacağınız bütün harcamaların, takasların ve alışverişlerin daha güvenli olmasını sağlamak amacı ile "Silk Scroll" hizmetinizde olacaktır. Aşağıda bulunan silk scroll miktarlarını mevcut silkiniz üzerinden F10 aracılığı ile takas edebilirsiniz.

  Sadece Unique'yi öldüren kişiye point verilmektedir, point listesi aşağıdaki gibidir.
  Tiger Girl [STR/INT]
  2 Aege Point
  Cerberus [STR/INT] 2 Aege Point
  Captain İvy [STR/INT] 3 Aege Point
  Uruchi [STR/INT] 3 Aege Point
  İsyutaru [STR/INT] 5 Aege Point
  Lord Yarkan [STR/INT] 10 Aege Point
  Demon Shaitan [STR/INT] 20 Aege Point
  Medusa [STR/INT] 40 Aege Point
  Yuno [STR/INT] 40 Aege Point
  Neith & Anubis & Isis & Selketh [STR/INT] 70 Aege Point
  Karkadan & Khulood [STR/INT] 80 Aege Point
  Aege Sunucumuzda Mob Listesi
  Samarkand 95-98Lv
  Constantinople
  91-93Lv
  Alexandria Echo Valley 100Lv
  Job Cave HWT 100Lv  Global Link


  "Tiger Girl, Uruchi, Isyutaru, Lord Yarkan, Demon Shaitan, Ivy, Cerberus" Default spawn noktalarında spawn olmaktadır.

  Medusa STR,INT olarak 2'ye ayrılmıştır Donwhang teleport'undan ışınlanabilirsiniz.  Yunu STR,INT olarak 2'ye ayrılmıştır, Downhang South sağ tarafında ki Teleport kısmından ışınlanabilirsiniz.
  Job teleport delay = 30 saniye
  "Pk" Olma kapatılmıştır
  Kale savaşlarında "Berserk Mode" kapalıdır.
  Kale savaşlarında "Berserk Pot" kapalıdır.
  "Unique Target" Aktiftir ("Unique"nin o an kime "Saldırı" yaptığını gösterir.).
  ''AFK System (Bubbles)" "3 dakika" ve üzeri afk kalımlarda aktif olur.
  ''Devil Spiritler +5'ten sonra herhangi bir değer artışı olmayacaktır. Maksimum %17
  ''Moon silahlar ilk kale savaşından sonra FGW ve Point olarak elde edebileceksiniz.''

  Lütfen aklınıza takılan soruları "Özel mesaj" yolu ile iletmenizden mutluluk duyarım.


  NOT: TANITIM GÜNCELLENECEKTİR!

  Mesaj window tarafından (26 Haziran 2020 Saat 20:18 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki 3 üye window isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  casablanka52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Ocak 2012
  Nerden
  Eskilerden :)
  Oyun
  Silkroad , vSro Editör
  Konular 
  8
  Mesajlar  
  106
  Edilen Teşekkür 
   17
   Alınan Teşekkür  :  32
  R. Hali
  casablanka52's: Agresif

  Çok uğraşılmış bir oyun gibi gözüküyor , Silahlarda ki özel skiller , güncel oyunlarda ki effectler gayet çok güzel ve şık yapılmış. Bir önce ki serveriniz da yer almıştık orayı da sevmiştik aynı şekilde burayı da Tanıtım ayrıca çok dikkat çekiyor biraz yavaş yüklense 'de

  Umarım dilediğiniz gibi ilerler herşey başarılar dilerim. Nasip olursa sizlerleyiz.

 4. Aşağıdaki üyeler casablanka52 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 5. #3
  MaxiGamer
  window - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Haziran 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  3

  Öncelikle teşekkür ederiz güzel yorumunuz için , evet uzun uğraşlar ve emekler sonucumuz da siz değerli oyuncularımıza güzel bir oyun sunabilmekti amacımız, en çok vaktimizi alanlar arasınıda GodSend Skiller ve Silahlara özel efekt ve skillerini vermiş olmamızdı , sizleri de aramızda görmekten mutluluk gurur duyarız. Tekrar teşekkürler

 6. #4
  MaxiGamer
  kalkan1715 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  21 Ocak 2013
  Nerden
  Burdur
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  5
  Mesajlar  
  83
  Edilen Teşekkür 
   43
   Alınan Teşekkür  :  14
  R. Hali
  kalkan1715's: Hoşnut

  Öncelikle serveriniz hayırlı olsun biraz uzun bir sistem olmuş ama mağlum güncel serverlarda aktivite gerekli beğendik açıkcası ilerlşeyinize göre başlamaya niyetliyiz.

  Herşey gönlünüzce olması dileğiyle çok güzel bir emek gözüküyor ortada ve mükemmeliyetlik

 7. Aşağıdaki üyeler kalkan1715 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 8. #5
  MaxiGamer
  unutulan155 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Ağustos 2013
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  6
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  İlk serverda olduğu gibi bizi yine memnun edeceğinizden eminim tanıtım güzel olmuş başarılarınızı dilerim

 9. #6
  MaxiGamer
  window - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Haziran 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  3

  Alıntı kalkan1715 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Öncelikle serveriniz hayırlı olsun biraz uzun bir sistem olmuş ama mağlum güncel serverlarda aktivite gerekli beğendik açıkcası ilerlşeyinize göre başlamaya niyetliyiz.

  Herşey gönlünüzce olması dileğiyle çok güzel bir emek gözüküyor ortada ve mükemmeliyetlik


  Teşekkürler güzel yorumunuz için uzun bir sistem yanlız karışıklığa mahal vermedik ki öyle umuyoruz Sizleride aramızdan görmekten mutluluk gurur duyarız çok teşekkürler

 10. #7
  MaxiGamer
  DuffyDuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Ocak 2018
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  2
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  Konunun yüklenmesi biraz uzun sürdü ama konu gerçekten çok güzel olmuş ve sistemi çok beğendim. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız katılmayı planlıyorum.

 11. Aşağıdaki üyeler DuffyDuck isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 12. #8
  MaxiGamer
  window - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Haziran 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  3

  Alıntı DuffyDuck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Konunun yüklenmesi biraz uzun sürdü ama konu gerçekten çok güzel olmuş ve sistemi çok beğendim. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız katılmayı planlıyorum.

  Evet konuda daha detaylı bir tanıtım olması için biraz gif yüklemiş bulunduk. Tanıtımın güzel olması sebebi ide bu teşekkür ederiz. Sizleride aramızdan görmekten mutluluk duyarız..

 13. #9
  MaxiGamer
  BlueAegean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Nisan 2016
  Nerden
  izmir
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  170
  Edilen Teşekkür 
   40
   Alınan Teşekkür  :  37
  R. Hali
  BlueAegean's: Hoşnut

  Başarılar dilerim
  qqq

 14. Aşağıdaki üyeler BlueAegean isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 15. #10
  MaxiGuard Developer
  tombalaci_46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  21 Nisan 2009
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  182
  Edilen Teşekkür 
   80
   Alınan Teşekkür  :  114

  Başarılar

 16. #11
  MaxiGamer
  window - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Haziran 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  3

  Alıntı BlueAegean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Başarılar dilerim

  Çok teşekkürler

  - - - Güncellendi - - -

  Alıntı tombalaci_46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Başarılar
  Çok teşekkürler

 17. #12
  MaxiGamer
  DuffyDuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Ocak 2018
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  2
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  Silk fiyatları ne zaman belli olacak?

 18. Aşağıdaki üyeler DuffyDuck isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 19. #13
  MaxiGamer
  window - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Haziran 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  14
  Edilen Teşekkür 
   5
   Alınan Teşekkür  :  3

  Alıntı DuffyDuck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Silk fiyatları ne zaman belli olacak?

  Silk fiyatlarımız discord'ta belirlendi. 20.00 Online konumuna geçiyoruz.

  - - - Güncellendi - - -

  Online #


Benzer Konular

 1. Valencia Reborn |100 cap CH | Free Silk | Drop System | Special Event |19 Haziran !
  Konuyu Açan: sro46, Forum: Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj : 02 Temmuz 2020, 18:06
 2. Cevaplar: 8
  Son Mesaj : 26 Şubat 2020, 21:20
 3. Cevaplar: 24
  Son Mesaj : 07 Haziran 2019, 12:33
 4. Cevaplar: 11
  Son Mesaj : 08 Mayıs 2018, 21:16
 5. JoyMega Reborn|Sistem Yenilendi|100Cap | Ch|Job Based|Survival|16.02.2018
  Konuyu Açan: Megalon, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 45
  Son Mesaj : 16 Şubat 2018, 21:26