MaxiGame Forum HitPvP AndroidEvim Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  Spark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Aralık 2019
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  126
  Edilen Teşekkür 
   47
   Alınan Teşekkür  :  73
  R. Hali
  Spark's: Busy

  Srobest Online Season II 100 Cap Eu&Ch Hell And Paradise Dungeons FGW | 03.07.2020

  Facebook sayfamızdan Paylaş Kazan etkinliğimize katılabilirsiniz.  BETA OPENING 29.06.2020
  GRAND OPENING 03.07.2020
  Herkese Merhaba,
  Öncelikle, ilk projemize gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz. Sorunsuz bir oyun sunmanın verdiği mutlulukla ve sizlerin istekleri üzerine Srobest Chapter II Rise Of The Europe ile sizlerin tekrar karşısındayız. Uzun süren çalışmalarımızın sonucunda birçok serverın basit yöntemlerle dengelemeye çalışıp dengeleyemediği Avrupa ve Çin Irklarını dengeleyerek sizler için bu sıcak yaz günlerinde içinizi serinletecek bir server hazırlamayı başardığımız inancındayız. Farklı bir sistem ile karşı karşıya kalacağınızdan tanıtımı detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye eder, iyi eğlenceler dileriz...
  EUROPE
  Srobest Chapter II Rise Of The Europe' da Avrupa Irk' ının build yapılandırmasını yeterli bulduğumuzdan sadece Skill dengelemeleriyle bu rekabete dahil ettik. Ancak oyunumuzun beta sürecinde sizlerin testleriyle birlikte sağlamasını yaparak optimum noktayı yakalayacağımız düşüncesindeyiz.


  CHINISE
  Srobest Chapter II Rise Of The Europe' da Çin Irk' ının Avrupa karşısında ezilmesinin önüne geçtik ancak bu dengeyi sağlarken Avrupa Irk' ının önüne geçmesine de hiçbir şekilde izin vermedik.
  Sisteme sadece Godsend Skilleri ekleyerek sözde bir denge sağlayamayacağımızın farkındayız. Bu sebepden dolayı Çin Irk' nda ki Fire, Light ve Cold Buidlerini Power Buildi altında toplayarak Çin Irk' ının gücünü ortaya çıkartırken, Force Buildi ile güçlü bir destek buildi ortaya koyduk.
  Ancak Çin Irk' ı için belirlediğimiz 200 Mastery Puanınızın Sadece 100' ünü bu alanda kullanabileceksiniz. Kalan 100 Mastery' inizi Weapon kısmında değerlendirmeniz gerekecek. Kısacası ya güçlü ama bireysel bir karakter olacaksınız ya da birlikte savaştığınız arkadaşlarınızı koruyarak savaşların seyrini değiştirecek bir destek. Ancak merak etmeyin destek olmayı seçmeniz bireysel karşılaşmalarda zayıf olacağınız anlamına gelmiyor. Ek olarak şunu da hatırlatmak isteriz. Force kısmında kullanılabilecek olan bufflar STR sınırlandırılması getirilerek Warrior Buffları karakterinizde Glavie veya Bow kullanımı gerektirirken, Cleric Buffları ise Blade kullanımı gerektirmektedir.


  [

  1000 Hp Pot
  1000 Mp Pot
  500 Universal Pill
  1 Günlük %100 Moving Speed Scroll
  3 Günlük Toplama Peti
  11 Reverse Return Scroll
  11 Instant Return Scroll
  5 Kervan Peti
  1m Gold
  3 farklı Starter Pack bulunmaktadır.

  F10 Itemleri tek tek almak yerine Starter Pack alarak çok daha karlı ve hesaplı bir sekilde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.


  Devil sınırı +3'tür. Herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
  Bütün özel NPC' ler Samarkand Ana şehirde yer almaktadır.


  Avatar NPC
  Bu NPC'den silk veya coin ile Dress parçalarını alabilirsiniz.


  Title NPC
  Bu NPC'den silk veya coin ile title scroll alabilirsiniz.


  Special NPC
  Bu NPC'den gold ve arena coin ile değerli itemler alabilirsiniz


  Stones NPC
  Bu NPC'den gold ile stone alabilirsiniz.

  Maddi durumu iyi olmayıp silk alamayan oyuncularımızıda düşündük ve magic pop sistemini devreye soktuk.
  Unique'lerden Etkinliklerden elde ettiğiniz magic pop cardları ile şansa dayalı bir şekilde başlangıç materyalleri elde edebilirsiniz.

  Aynı zamanda Seal Of Star Weapon zor olasılık olsada Magic pop ile elde edebilirsiniz.
  Magic Pop Card F10'Da mevcut değildir.  Seal Of Star = 98 +2
  Seal Of Best
  = 98 +4
  (Sadece Silah)


  Seal Of Star

  Oyundaki etkinliklerden kazanacağınız SOS Box ve Magic Pop ile elde edilebilir.


  Seal Of Best


  Sadece Forgotten World ile elde edilir. (Jupiter FGW)
  Oyunumuzda Tek tip box bulunmaktadır. Ekip olarak birçok deneme sonrası ideal oranı yakaladığımızı düşünüyoruz.

  Sos Box

  Etkinlik' lerde mevcuttur.

  %20 Başarı Oranı


  Oyunumuzda sizleri job aktivitelerinde yormamak adına kervan yolunu hotan-Jangan Feryler arası uzun süren ve sıkıcı hale gelen kervan sistemini optimize etmek adına atılmış bir adımdır.
  Bu sayede kervan çekme süresi kısaltılmıştır. aktivetinin sıkıcılık düzeyini düşürürken bir yandan da thieflerin traderları bulmasını kolayaştırarak job savaşlarını daha aktif bir şekilde ön planda tutulmasına yol açacaktır.  Oyunumuzun Kervan Rotası çift yönlü olarak ayarlanmıştır.  Dw'de bulunan Npc'ler Kaldırılmıştır.


  Honor Sistem

  Birçok serverda da yaşadığınız gibi eminim bu serverda’ da sürekli olarak kervan çeken, gold kasan traderlarla karşılacağınızdan eminiz.
  İnsanların ikincil karakterleriyle, ikincil bilgisayarlarından kervan çekmesini veya thieflerin toplu bir etkinlik sırasında arkadan NPC setli karakterleriyle mal alıp kaçan playerlarla karşılaşmasını yanlış bulmasak da etik olmadığı düşüncesindeyiz. İşte tam da bu sebeple JOB aktivitelerinde Honor Point Sistemi’ ni aktifleştirme kararı aldık.
  Her bir karakter job savaşları esnasında karşısındaki karakterden günde bir defa olmak suretiyle Honor Point kazanabilecek.  Job Kill

  Job modunda iken öldürdüğünüz karakter başına [+1] Honor Point kazanırsınız ve her öldürülüşünüz de ise honor kaybetmezsiniz.  Jobbda Honor limit 50 Pointtir. (24 Saat)


  Wanted sistemi oyunumuzda Job esnasında aktifleşir.
  10 kişiyi Job halinde öldürürseniz 1Lv Wanted Buff sahibi olursunuz.

  1 Str & 1 Int
  1% Physical & Magical Damage Increase
  1% Physical & Magical Defense Increase


  20 kişiyi Job halinde öldürürseniz 2Lv Wanted Buff sahibi olursunuz.

  2 Str & 2 Int
  2% Physical & Magical Damage Increase
  2% Physical & Magical Defense Increase

  30 kişiyi Job halinde öldürürseniz 3Lv Wanted Buff sahibi olursunuz.

  3 Str & 3 Int
  3% Physical & Magical Damage Increase
  3% Physical & Magical Defense Increase


  40 kişiyi Job halinde öldürürseniz 4Lv Wanted Buff sahibi olursunuz.

  4 Str & 4 Int
  4% Physical & Magical Damage Increase
  4% Physical & Magical Defense Increase


  50 kişiyi Job halinde öldürürseniz 5Lv Wanted Buff sahibi olursunuz.

  5 Str & 5 Int
  5% Physical & Magical Damage Increase
  5% Physical & Magical Defense Increase


  Bir karakter 24 saat içerisinde 1 kill verir.
  Öldüğünüz an bufflar silinir. Ve tekrar kasmak zorunda kalırsınız.
  Bufflar ölene kadar sizden silinmez.  Birçok kişinin SROBEST Online’ ı beklediğinin farkındayız ve bu bizi oldukça memnun ediyor. Sizlerin bu ilgisini slotlarımızın da göğüslemesi bizim için büyük önem taşımaktadır.
  Bu yüzden oyunumuzda 90 sonrası mobların yoğun olacağı birçok Clone Map ekleme kararı aldık. Bu sayede kasılma süreci ve akabinde botlayabileceğiniz geniş haritalar oyuna entegre edilmiştir.  Oyunumuzun kasılma sürecinde sizleri çok fazla yormak istemedik.
  Bu sebepden dolayı oyunun kasılma süreci standart hızla kasılan bir oyuncu için ortalama 12 saatlik bir zaman dilimine adapte edilmiştir.


  Survival Arena etkinliğimiz gün içerisinde belirlenen saatlerde başlayan ve 10 dakika boyunca sizlerin aynı kıyafetler ile isimleriniz görünmeden, petlerinizi açmadan arena içerisindeki herkes ile bireysel olarak savaşabileceğiniz bir aktivitedir. İçeride keseceğiniz her rakipten 1 honor point kazanır ve öldüğünüzde honor puanı kaybetmezsiniz. Ancak bu sistemin açıcığını bazı oyuncuları çıkarları doğrultusunda kullanabileceğini göz önünde bulundurarak. Bir karakteri sadece 2 defa kestikten sonra bir sonraki öldürmenizde herhangi bir honor puanı kazanamayacaksınız.
  Survival Arena ‘da isimler gizlidir ve otomatik cape mevcuttur.
  girişler etkinlik teleportundan yapılır.
  Burada zerk kullanıma kapalıdır.
  Her karakter aynı suit ile başlar.
  Her kill +1 honor point vermektedir Aynı kişiden en fazla 2 kere honor point elde edebilirsiniz.


  Honor Rank Pazar ve Çarşamba günleri 23.59 'da haftada 2 kere olmak üzere sıfırlanır.


  Survival Arena Dynamic Rank Ödülleri

  Dynamic Rank event alanlarındayken ekranın sağ alt köşesinde bulunan 5 isimlik listedir.,
  Ödüller

  1* 250 silk 1x Sos Box

  2* 200 silk
  3* 150 silk
  4* 100 silk
  5* 50 silk
  Kazanan 7 Arena Coin Kaybeden 2
  Kazanana 7 Honor Point Kaybedene 2


  Battle Arena Anti AFK Ceza Sistemi Battle Arena Başladıktan sonra katılan her karaktere rasgele 2 adet basit işlem sorusu sorulur. Ve bu soruya 20 saniye içinde cevap vermeniz beklenir.
  Her bir karaktere sorulan sorunun süresi rasgeledir. Eğer dogru cevabı 20 saniye içinde vermezseniz Battle Arenadan dışarı atılırsınız. Ve 24 saat boyunca hiçbir Battle arenaya katılamazsınız.


  Battle Arena etkinliği takvimde belirtilen zamanlardan 10 dakika öncesinde notice olarak duyurulacaktır.
  Harita içerisinde 1 dakika dan fazla hareketsiz kalmak etkinlikten diskalifiye edilmenize ve şehre herhangi bir ödül almadan ışınlanmanıza neden olacaktır.
  Kazandığınız Arena Coinler ile Special Npc'den Özel Scrollar alabilirsiniz.

  Sizleri bu zorlu görevde uzun ve meşakkatli bir yolda yormak istemedik. Bu yüzden Sereness FGW yerine Jupiter FGW' yi oyunumuza adapte ettik. Ayrıca yıllardır Silkroad Online' da her oyuncunun başına en az bir kere gelen ve FGW nizi buga sokan Imbue Bug (Siz dışardayken FGW içerisindeki moblardan herhangi birinde imbuenuzun kalıp imbuenuza ölüp akabinde FGW' de mobların görünmemesi) Jupiter FGW' de deaktif duruma getirilmiştir. Bu sebeple artık FGW haklarınızın korunması için elimizden gelen en büyük önlemi almış bulunmaktayız.

  Bu etkinlikten kart koleksiyonunuzu tamamlayıp Seal Of Best Silah elde edebilirsiniz.
  Seal Of Best Silah elde etmenin kolay olmadığını sizinle paylaşmak isteriz.


  Aşağıdaki Tablo' dan göreceğiniz üzere FGW aşamaları net bir şekilde belirtilmiştir. Ek olarak izlemeniz gereken yolları aşamalarıyla birlikte metin olarak belirtmekte fayda olduğu düşüncesindeyiz. Sırasıyla;


  1. Central Area' da ki mobları öldürmeniz gerekmektedir.
  2. Envy 1 odasındaki Envyleri keserek bir sonraki mob spawnlarını aktif edebilirsiniz.
  3. Envy 1 odasından çıkarak aşağıdaki yolu takip ederek Right Passage koridorundaki mobları tamamen temizlemeniz gerekmektedir.
  4. Right Passage Koridor' unu temizledikten sonra Earth Room odasında spawn olan The Earth' ü kesmelisiniz.
  5. Akabinde Central Area' da tekrar spawn olan mobları temizleyerek bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.
  6. Bir sonraki aşamada ise Envy2 odasında spawn olan Envyleri öldürdükten sonra Left Passage kordidorundaki spawn olan mobları öldürmeniz gerekmektedir.
  7. Ardından Yuno Room odasında spawn olan Yuno' yu öldürerek Central Area' da spawn olacak mobları öldürmelisiniz.
  8. Central Area' da ki mobları temizledikten sonra son aşama olan Jupiter' s Area' da spawn olan Jupiter' i keserek Jupiter FGW' yi başarıyla sonlandırmış olacaksınız...
  Special Npc'den Party masterinin alacağı Paradise Dungeon Taşı açarak içeriye giriş sağlanır.
  Kişi başı 90-95m Olmak üzere taşın npcdeki değeri 750M olarak belirlenmiştir.
  Party masterlarınız daha önce ki oyunlarda olduğu gibi stal açarak etkinliğe katılacak arkadaşlarından goldu toparlar dungeon taşı satın alır. Taşı açar ve içeriye giriş yapar. İçeride bulunan teleporttan arkadaşlarını yanına çağırır.  Yapmanız gereken sırasıyla;
  Alan içerisindeki mobları temizlemek ve akabinde açılan 1. odadaki Unique' i kesmek ve daha sonrasında ise aynı sırayla ilerleyerek son odaya gelerek ordaki Unique' i öldürmeniz ile birlikte görevi tamamlamaktır.

  Bu etkinliğe günde 1 kere katılabilirsiniz. Pc limit 1 olmak üzere 1 Pc'den günde sadece 1 charla giriş yapabilirsiniz.
  Aynı zamanda içerideki uniquelerden magic pop card elde edebilirsiniz.


  QUEST SYSTEM


  Görev adı: Sos Box Win

  NPC : Quest Manager (Samarkand)
  Yapılması gereken : Dungeon'daki Unique'den 1 poşet düşürmek

  Ödül: 1 Adet Sos Box
  Önceki serverımızdan edindiğimiz en büyük tecrübelerden biri de oyunu gerçekten oynayan oyuncular ile oyuna sadece donate kasmak için gelen oyuncular arasında belirgin bir fark olmamasıdır.
  Ayrıca oyunun ilerleyen günlerinde insanların bireysel olarak etkinlik arayışına gireceğini bildiğimizden HELL Dungeon' ı oyunumuza farklı bir sistem ile entegre etmiş bulunmaktayız.
  Bu etkinliğe sadece Premium' a sahip oyuncular girebilecek ve görevlerini tamamlayabilecek. Premium bulunmayan karakterler ne yazık ki bu etkinliğin dışarısında bırakılacaktır.
  Hell Dungeon' a ilk serverımızdan aşina olduğumuzun farkındayız ancak yeni oyuncularımız için tekrar açıklamak gerekirse; İçeride ilk etapta sizi özel olarak editlenmiş 10 adet yaratık bekliyor olacak akabinde çıkacak olan Hell Dungeon' s Uniqueler' nden tamamlayacağınız görevler hediyelerinizi alabileceksiniz.


  Special Npc'den alacağınız Hell Dungeon Taşı açarak içeriye giriş sağlarsınız.
  Bireysel bir etkinliktir party ve 2. 8. kişi gerektirmez. Taşın npcdeki değeri 250M olarak belirlenmiştir.
  Premium olmayan karakterler içeriye giriş sağlayamaz.

  Bu etkinliğe günde 1 kere katılabilirsiniz. Pc limit 1 olmak üzere 1 Pc'den günde sadece 1 charla giriş yapabilirsiniz.
  Aynı zamanda içerideki uniquelerden magic pop card elde edebilirsiniz.


  QUEST SYSTEM


  Görev adı: Sos Box

  NPC : Quest Manager (Samarkand)
  Yapılması gereken : Dungeon'daki Unique'den 1 poşet düşürmek

  Ödül: 2 Adet Sos Box


  Görev adı: Elixir Stone

  NPC : Quest Manager (Samarkand)
  Yapılması gereken : Dungeon'daki Unique'den 1 poşet düşürmek

  Ödül: 15 Adet Elixir Weapon 15 Adet Elixir Protector 15 Adet Elixir Accessory 15 Adet Elixir Shield
  Takvimde belirttiğimiz saat de, odasında sizler ile savaşmak için doğacaktır. Oyundaki en ateşli rekabet olacağını düşündüğümüz bu etkinlik, sizler için en optimize hali ile oyunumuza entegre edilmiştir. Ancak birçoğunuzun sevineceği birçoğunuzun da üzeleceğini düşündüğümüz entegre sistemizde Rock günde sadece 1 defa Default olarak spawn olacaktır.  Kesen kişiye 50 Honor Point

  Drop: 1x Random Sos Adv B 8x Sos Box 8x Magic Pop 8x Immortal 8x Sabakun 8x 100 Silk


  Rock 3 günde sadece bir defa belirlenen odasında takvimde belirtilen saat de spawn olacaktır. Takvim de belirttiğimiz zamandan 10 dakika öncesinde notice ile duyurulacaktır.
  Heavy Damage etkinliğimizde takvimde belirttimiz zamanda Heavy Damage Room odasında ilk olarak STR Shabahoon of Lamp spawn olacaktır. STR Shabahoon of Lamp öldürüldükten sonra akabinde aynı alan içerisinde INT Shabahoon of Lamp spawn olacaktır. Bu etkinliğin temel amacı oyuncularımızı toplu etkinliklerin yanı sıra kendi biriysel karakterlerini ve yeteneklerini sergileyerek vakit geçirmesini istememizden kaynaklıdır.

  Kesen Kişiye 10 Honor Point

  Drop :
  3x Sos Box 3x Magic Pop 3x Immortal 1x 250 Silk


  Bu etkinlikde partyli bir şekilde teleport olamaz ve ışınlanacağınız harita içerisinde birbirinize party isteği gönderemez, kabul edemez ve kuramazsınız.
  Heavy Damage Room' a sürekli olarak giriş yapabilirsiniz. Ancak Shabahoon of Lamp sadece belirlenen saat de spawn olacak ve bunun bilgisi 10 dakika önce notice ile duyurulacaktır.
  Sereness etkinliğimiz alışılagelmişin aksine oyunun temel mantığını da baz alarak yeni bir JOB Aktivitesine dönüştürmeyi tercih ettik.
  Sereness Room' a takvim de belirtildiği zamandan 10 dakika önce thiefler ayrı bir alana ışınlanabilecek trader ile hunterlar ayrı bir alana. Burada endişe duymanızı gerektirecek bi durum olmadığından içeride taraflar rahatlıkla hazırlıklarını yapıp savaş için son hazırlıklarını tamamlayabilir. Akabinde zamanı geldiğinde Ghost Sereness adlı unique haritada spawn olacaktır. Bu süre zarfından sonra taraflar birbirleri ile yapacakları savaşlar sonrasında Ghost Sereness' i kesen taraf etkinliği başarılı bir şekilde sonlandırılmış olacaktır.

  Default  Kesen Kişiye 10 Honor Point

  Drop :
  6x Sos Box 6x Magic Pop 6x Immortal 6x 100 Silk


  İlk ışlındandığınız geçeceğiniz Safe Zone' dan çıktıktan sonra bir daha giriş yapabilmeniz için ölerek veya return atarak şehre dönüp akabinde tekrar giriş yapmanız gerekmektedir.
  Sereness Room' a sürekli olarak giriş yapabilirsiniz. Ancak Ghost Sereness sadece belirlenen saat de spawn olacak ve bunun bilgisi 10 dakika önce notice ile duyurulacaktır.  Madness etkinliği birçok server da karşılaştığınız ve birçoğunuzda severek katıldığı bir etkinlik. Bizde bunu bildiğimizden dolayı sizleri SROBEST Online' da bu etkinlikten mahrum bırakmak istemedik. Madness etkinliği bilindiği üzere oyuncuların partylerle içeriye girip içeride bir yandan rakiplerini keserek eğlenip diğer yandan ise farklı partylerin unique keserek eğlendiği bir etkinlik. Guild bazlı bu etkinlikde rakiplerinizin unique kesmesine engel olarak arkadaşlarınızın unique keserken ki sürede daha rahat hareket etmesi ve yapacağı saldırıların daha fazla olmasını sağlarken diğer bir yandan rakiplerinize karşı güçlü bir party kurarak uniqueler için rekabete girebilirsiniz.
  Açıkçası PVP severlerin de Unique severlerinde eğlenebileceği bir etkinlik.

  STR-INT  Kesen Kişiye 10 Honor Point

  Drop : 4 Sox Box 4x Magic Pop 4x Immortal 4x 100 Silk

  Rakiplerini keserek Dynamic Rank listesinde yer alan 5 kişi ye sırasıyla aşağıdaki ödüller teslim edilecektir.
  Ödüller

  1* 250 silk

  2* 200 silk
  3* 150 silk
  4* 100 silk
  5* 50 silk  Madness etkinliğimiz de takvimde belirttimiz zamanda Madness Room odasında ilk olarak STR Khulood spawn olacaktır. STR Khulood öldürüldükten sonra akabinde aynı alan içerisinde INT Khulood spawn olacaktır.
  Madness etkinliğinde Khuloodları kesen party drop olarak ödüllerine ulaşırken, Dynamic Rank' da ki ilk 5 oyuncumuz ise belirlenen silk ödüllerine return attıktan sonra ulaşabilecek.
  Madness Room' a sürekli olarak giriş yapabilirsiniz. Ancak Khulood sadece belirlenen saat de spawn olacak ve bunun bilgisi 10 dakika önce notice ile duyurulacaktır.  Silkroad Online ile özdeşleşmiş olan Job Cave’ i sizler için farklı bir haritaya entegre ederek sizlerin Job Cave içerisinde daha rahat hareket etmenizi amaçladık. Harita’ da görülebildiği üzere Job Cave haritasına thiefler sağ odaya ışınlanırken, traderlar ve hunterlar sol tarafa ışınlanarak alt oda da çıkacak olan Job Cave Uniqueleri için daha ufak bir alanda daha aktif bir rekabet oluşturacaksınız.
  Ancak rekabeti sadece Job Cave haritası ile sınırlamak istemedik. Bu sebepden ötürü Job Cave e ışınlanacağınız teleport noktasını Downhang Map’ i üzerindeki Canyon’ a koyarak Job Cave' e giriş yapmak istediğiniz zamanlarda rakipleriniz ile rekabetiniz daha Job Cave’ e girmeden başlamış olacaktır.

  STR-INT
  Kesen Kişiye 10 Honor Point

  Anubis- 4x Sos Box 4x Magic Pop 4x Immortal 4x 100 Silk
  İsis- 4x Sos Box 4x Magic Pop 4x Immortal 4x 100 Silk
  Selket- 4x Sos Box 4x Magic Pop 4x Immortal 4x 100 Silk
  Neith- 4x Sos Box 4x Magic Pop 4x Immortal 4x 100 Silk


  Job Cave Uniqueler’ i takvimde belirttimiz zamanda odasında önce STR Uniqueler spawn olacaktır. STR Uniqueler öldürüldükten sonra akabinde aynı alan içerisinde INT Uniqueler spawn olacaktır.
  Joba Cave’ e sürekli olarak giriş yapabilirsiniz. Ancak Job Uniqueler belirlenen saatlerde spawn olacak ve bunun bilgisi 30 dakika önce notice ile duyurulacaktır.
  Job Cave ışınlanma noktası yukarıda da belirttiğimiz üzere Downhang haritasında yer alacaktır.  Birçoğunuzun her gece karakterlerinizi sırf bu etkinlik için sahaya çıkartıp, günlerce karakterlerini yapılandırdığı etkinlik olan Medusa, takvimde belirttiğimiz saat de, odasında sizler ile savaşmak için doğacaktır. Oyundaki en ateşli rekabet olacağını düşündüğümüz bu etkinlik, sizler için en optimize hali ile oyunumuza entegre edilmiştir.

  STR-INT  Kesen Kişiye 20 Honor Point

  Drop : 8x Sos Box 8x Magic Pop 8x Immortal 8x Sabakun 8x 100 Silk


  Medusa günde sadece bir defa belirlenen odasında takvimde belirtilen saat de spawn olacaktır. Takvim de belirttiğimiz zamandan 10 dakika öncesinde notice ile duyurulacaktır.
  Uniqueler STR-INT Olarak Spawn Olmaktadır.

  UNIQUE RANK ÖDÜLLERİ:


  1. 1.000 silk
  2. 750 silk
  3. 500 silk  EUROPE

  Sizleri daha fazla bekletmek istemediğimizden şuan Avrupa Irk' ı için yapılan balance ayarları aşağıda belirtildiği gibidir. Ancak oyunumuz beta sürecinde siz değerli oyuncularımızın testleriyle birlikte balance ayarlarını optimize hale getirebileceğimiz düşüncesindeyiz. Buna ek olarak testlerimiz hala tüm hızıyla devam etmektedir.


  Cleric

  Innocent ve Integrity: Artık aynı bekleme süresini paylaşıyor 7 saniye.
  Holy Recovery ve Holy Group Recovery: Artık aynı bekleme süresini paylaşıyor 9 saniye.
  Holy Spell: Weakening Series tutma şansı %40’a, Restriction Series tutma şansı %40’a ve Curse Series tutma şansı %40’a düşürüldü.
  Body Deity: Phy.def.pwr 202’ye düşürüldü.
  Charity: Weakening Series tutma olasılıklarını engelleme kaldırıldı.
  Pure Offering ve Offering Bekleme Süresi 90 sn olarak ayarlandı.
  Force Blessing: Range kısaltıldı. (100m)
  Mental Blessing: Range kısaltıldı. (100m)
  Force Deity: Range kısaltıldı. (100m oldu)
  Mental Deity: Range kısaltıldı. (100m oldu)


  Warlock

  Warlockların hakikaten hayatta kalmada eksik olduğunu farkettik, onlara yardımcı olabilmek için daha sık HP toplayabilmelerini sağlayacak Vampire Skilleri'nin bekleme sürelerini azalttık. Fakat, warlockun aşırı güçlü olmasını önlemek için, disease tutma olasılığını da düşürmemiz gerekti.

  Fog Sight: Probilitysi %65 olarak ayarlandı.
  Curse Sight: Probilitysi %65 olarak ayarlandı.
  Wheel Bind: Probilitysi %65 olarak ayarlandı.
  Recovery Bind: Probilitysi %65 olarak ayarlandı.
  Deep Slumber: Sleep tutma oranı %60'e düşürüldü.
  Slumber: Sleep tutma oranı %70'e düşürüldü.
  Vampire Touch ve Vampire Kiss: Disease tutma şansı %50’ye düşürüldü.
  Deep Slumber: Artık her level için 230 INT’e ihtiyaç duyuyor.
  Advanced Reflect: Artık her level için 230 INT’e ihtiyaç duyuyor.

  Blaze: Probilitysi %20 olarak ayarlandı.
  Dark Blaze: Probilitysi %20 olarak ayarlandı.
  Toxin Invasion: Probilitysi %25 olarak ayarlandı.
  Dark Decayed: Probilitysi %25 olarak ayarlandı.
  Dark Breath: Probilitysi %25 olarak ayarlandı.
  Physical Raze: Zehir süresi 12 sn olarak ayarlandı. Tekrar kullanım süresi yükseltildi. (15sn) Probability düşürüldü. (45%)
  Medical Raze: Zehir süresi 12 sn olarak ayarlandı. Tekrar kullanım süresi yükseltildi. (15sn) Probability düşürüldü. (45%)
  Combat Raze: Zehir süresi 12 sn olarak ayarlandı. Tekrar kullanım süresi yükseltildi. (15sn) Probability düşürüldü. (45%)
  Courage Raze: Zehir süresi 12 sn olarak ayarlandı. Tekrar kullanım süresi yükseltildi. (15sn) Probability düşürüldü. (45%)
  Physical Ravage: Zehir süresi 12 sn olarak ayarlandı. Tekrar kullanım süresi yükseltildi. (15sn) Probability düşürüldü. (45%)
  Magical Ravage: Zehir süresi 12 sn olarak ayarlandı. Tekrar kullanım süresi yükseltildi. (15sn) Probability düşürüldü. (45%)
  Combat Ravage: Zehir süresi 12 sn olarak ayarlandı. Tekrar kullanım süresi yükseltildi. (15sn) Probability düşürüldü. (45%)
  Courage Ravage: Zehir süresi 12 sn olarak ayarlandı. Tekrar kullanım süresi yükseltildi. (15sn) Probability düşürüldü. (45%)


  Bard


  Guard Tambour: Damage absorption düşürüldü. (32%) Range kısaltıldı. (50m)
  Mana Tambour: Damage absorption düşürüldü. (32%) Range kısaltıldı. (50m)
  Hit March: Range kısaltıldı. (50m)
  Clout March: Range kısaltıldı. (50m)
  Dancing Of Valor: Range kısaltıldı. (50m)
  Dancing Of Magic: Range kısaltıldı. (50m)
  Dancing Of Healing: Range kısaltıldı. (50m)
  Dancing Of Mana: Range kısaltıldı. (50m)
  Dancing Of Fight: Damage increase %30 olarak ayarlandı. Range kısaltıldı. (50m)
  Dancing Of Wizardly: Damage increase %30 olarak ayarlandı. Range kısaltıldı. (50m)
  Dancing Of Vitality: Range kısaltıldı. (50m)
  Dancing Of Mentality: Range kısaltıldı. (50m)  Rogue

  Prick: Harcanan HP %15’e çıkarıldı. Phy.atk.pwr %330’a düşürüldü.
  Beast ve Monster Mask: Bu yetenek kaldırıldı.
  Hurricane Shot Lvl 6: Bekleme süresi 6 saniyeden 5'e düşürüldü.
  Power Shot: Knock-back probilitysi düşürüldü. (40%)
  Intense Shot: Knock-back probilitysi düşürüldü. (50%)
  Wounds: Bleed zehir süresi azaltıldı. (15sn)
  Prick: Bleed zehir süresi azaltıldı. (15sn)
  Mortal Wounds: Bleed zehir süresi azaltıldı. (15sn)


  Warrior

  Sheild Trash: Knock-back tutma şansı %45’e düşürüldü.
  Sheild Crush: Knock-back tutma şansı %45’e düşürüldü.
  Dare Devil: Knock-back tutma şansı %25’e düşürüldü.
  Sprint Assault: Knock-back probilitysi düşürüldü. (30%)
  Pain Quota: Range kısaltıldı. (100m) Damage Disperse Rate düşürüldü. (65%)
  Physical Fence: Range kısaltıldı. (100m)
  Magical Fence: Range kısaltıldı. (100m)
  Protect: Range kısaltıldı. (100m)
  Turn Rising: Knock-down probilitysi düşürüldü. (40%)
  Maddening: Knock-back probilitysi düşürüldo. (25% & 35%)
  Sudden Twist: Bleed zehir süresi kısaltıldı. (10sn)  CHINESE


  Sizleri daha fazla bekletmek istemediğimizden şuan Çin Irk' ı için yapılan balance ayarları aşağıda belirtildiği gibidir. Ancak oyunumuz beta sürecinde siz değerli oyuncularımızın testleriyle birlikte balance ayarlarını optimize hale getirebileceğimiz düşüncesindeyiz. Buna ek olarak testlerimiz hala tüm hızıyla devam etmektedir.
  Force


  Cloud Poison Force: Poison damage arttırıldı.
  Pain Quota: Range kısaltıldı. (100m)
  Physical Fence: Range kısaltıldı. (100m)
  Magical Fence: Range kısaltıldı. (100m)
  Force Deity: Range kısaltıldı. (100m)
  Mental Deity: Range kısaltıldı. (100m)
  Body Deity: Phy.def.pwr 202 ye düşürüldü.


  YUKARIDA' DA BAHSETTİĞİMİZ ÜZERE TÜM BALANCE AYARLARINA EK OLARAK BETA SÜRECİ BOYUNCA SİZLERİN DENEYİMLERİ VE BİZLERİ SAĞLAYACAĞINIZ GERİ DÖNÜŞLER BİZLER İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.  Silkroad Online' ın yıllarca oynanmasının, dostlukların ve hatta ailelerin kurulduğu bu etkinlik için elimizden gelen çalışmaları yaptık. Pazar günler sizleri bekleyen bu etkinlikte, guildler bütük yeteneklerini göstererek Hotan ve Jangan kalelerinin sahibi olmak için amansız bir rekabete girecek. Burda playerlar değil mensubu olduğunuz guildler konuşulacak.

  FORTRESS WAR

  HOTAN-JANGAN Kaleleri Aktiftir.


  KAYITLAR

  Pazar Saat 20:00’a kadar kale savaşı kayıtları açıktır

  SAVAŞ

  Pazar günü 21:00 - 22:30 saatleri arası.

  “FW KILL COUNTER”

  Kill rank sistemi aktiftir.
  Böylece hangi guild kaç kişi öldürmüş sağ tarafta bulunan Dinamic Rank ekrandan takip edebileceksiniz.
  Mesaj Spark tarafından (05 Temmuz 2020 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.


 2. Aşağıdaki 10 üye Spark isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  ExtremeBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  06 Aralık 2019
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  44
  Edilen Teşekkür 
   10
   Alınan Teşekkür  :  27

  Hayırlı olsun

 4. Aşağıdaki üyeler ExtremeBey isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 5. #3
  MaxiGamer
  Mahsuncebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Mart 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  16
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  6

  Hayırlı olsun

 6. Aşağıdaki üyeler Mahsuncebeci isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 7. #4
  MaxiGamer
  namidegergraphicss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  14 Aralık 2018
  Nerden
  Aydın
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  30
  Edilen Teşekkür 
   11
   Alınan Teşekkür  :  11

  Sizinle çalışmak keyifliydi Başarılar.
  Namıdeğer Graphic
  MMORPG Graphic Designer

 8. Aşağıdaki üyeler namidegergraphicss isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 9. #5
  MaxiGamer
  MrChaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  15 Nisan 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  77
  Edilen Teşekkür 
   35
   Alınan Teşekkür  :  17

  bol şans

 10. Aşağıdaki üyeler MrChaos isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 11. #6
  MaxiGamer
  Embodiment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Kasım 2010
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  5
  Edilen Teşekkür 
   3
   Alınan Teşekkür  :  5

  Güngör Demirci farkıyla.

 12. Aşağıdaki üyeler Embodiment isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 13. #7
  MaxiGamer
  Mobles12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Mart 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  17
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  11
  R. Hali
  Mobles12's: Woot

  Bende şaman karakterimle orada olacağım :P

 14. Aşağıdaki üyeler Mobles12 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 15. #8
  MaxiGamer
  pisagorius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  15 Mart 2020
  Oyun
  SİLKROAD
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  13
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  Paylaş kazan etkinliğine bayıldım efso olmuş ...

  Tanıtımda gerçekten çok güzel hazırlanmış emeğe saygı +1 ....

  Hayırlı oyunlar şimdiden

 16. Aşağıdaki üyeler pisagorius isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 17. #9
  MaxiGamer
  leo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  30 Nisan 2020
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  10
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1

  Dostum muazzam etkinlikli bol aktiviteli bir tanitim olmus eger etkinlikler sorunsuz olursa ciddi derecede player toplar bu server

 18. Aşağıdaki üyeler leo34 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 19. #10
  MaxiGamer
  WithQuiet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  18 Haziran 2020
  Oyun
  SroBEST
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  1
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  Selamun Aleyküm Yeni Sistem ve etkinlikler cup diye oturtulmus oynanılması en azından betaya girip özenle bakılması gereken bi server hayırlı olsun Emeği Geçen Güngöre Ismaile Bayıra teşekkur etmeyi borç bilirim şimdiden herkese bol şans

 20. Aşağıdaki üyeler WithQuiet isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 21. #11
  MaxiGamer
  Pacific Stars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  100
  Edilen Teşekkür 
   33
   Alınan Teşekkür  :  13
  R. Hali
  Pacific Stars's: Confused

  başarılar dostum. ben seni tutuyorum <3

 22. Aşağıdaki üyeler Pacific Stars isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 23. #12
  MaxiGamer
  Cheeky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  27 Ekim 2017
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  38
  Edilen Teşekkür 
   8
   Alınan Teşekkür  :  2

  Dostum sizden bir gün sonra açılacak oyunun videosuna benzer bir video yapmanız size yakışır bir davranış bence değil videonun içindeki kelime bile aynı oyunun adını burda vermek istemiyorum ama özünüze dönün bence

 24. #13
  MaxiGamer
  karacadag07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  17 Haziran 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  3
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  videoda en azından oyunun adını degıstırıp kendı oyun adınızı koymus çalmak olmaz bu

 25. #14
  MaxiGamer
  Spark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Aralık 2019
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  126
  Edilen Teşekkür 
   47
   Alınan Teşekkür  :  73
  R. Hali
  Spark's: Busy

  Alıntı Cheeky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Dostum sizden bir gün sonra açılacak oyunun videosuna benzer bir video yapmanız size yakışır bir davranış bence değil videonun içindeki kelime bile aynı oyunun adını burda vermek istemiyorum ama özünüze dönün bence
  Arkadaşım 6 ay önce ki yapmış olduğum bir paylaş kazan videosu müsait zamanda bir bak senden ricam.

  Mesaj Spark tarafından (20 Haziran 2020 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.


 26. Aşağıdaki 4 üye Spark isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 27. #15
  MaxiGamer
  Mobles12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Mart 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  17
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  11
  R. Hali
  Mobles12's: Woot

  Skill blance detaylarını bekliyoruz..

 28. Aşağıdaki üyeler Mobles12 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Avia Online Season ll 80 Cap l Only CH l Drop System l Job System l 22.05.2020
  Konuyu Açan: Frukko, Forum: Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 33
  Son Mesaj : 07 Haziran 2020, 19:30
 2. Cevaplar: 46
  Son Mesaj : 21 Nisan 2020, 12:39
 3. Cevaplar: 19
  Son Mesaj : 25 Şubat 2020, 22:14
 4. Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 15 Nisan 2019, 16:30
 5. Yeni MMORPG Oyun Paradise Online
  Konuyu Açan: LeoSoru, Forum: Diğer MMO & RPG & MMORPG Oyunlar.
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj : 17 Haziran 2012, 21:33