MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

 1. #1
  MaxiGamer
  coolzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  16 Mayıs 2020
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  69
  Edilen Teşekkür 
   9
   Alınan Teşekkür  :  3

  SROTime 100 Cap & CH & Drop and Coin & OVH Server&MaxGuard& Open Time: 24.07.2020  Facebook üzerinden başlatmış olduğumuz içinde Rampage Oyuncu Set'inde bulunduğu paylaş kazan başlamıştır, hemen resime tıklayarak sizlerde bu çekilişe katılabilirsiniz
  Discord üzerinden başlatmış olduğumuz giveaway Real TL ve Silk eventimize resme tıklayarak katılabilirsiniz.  MERHABA ARKADAŞLAR, 2009 YILINDAN BU YANA SİLKROAD ONLİNE İÇERİSİNDEYİM. İLK PRİVATE SERVERİMİ 2010 YILINDA SPİCESROAD OLARAK AÇMIŞTIM.
  DAHA SONRALARINDA ARA VERDİM. TEKRARDAN PİYASAYA GİRİŞ YAPTIM. AMACIM SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VERMEKTİR. KENDİ EDİTLERİM BİZZAT KENDİM YAPIYORUM.
  SİZLERİN EN ÇOK ŞİKAYET ETTİĞİ HER GÜN BAKIM HER GÜN RESET OLAN BİR OYUN DEĞİLDİR. EDİTLERİN HEPSİNİ BAŞTAN AŞAĞI KENDİM YAPTIĞIM İÇİN.
  OYUN İÇERİSİNDE HERHANGİ BİR BUG VEYA DELAYA SEBEP OLACAK BİRŞEY BULUNMAMAKTADIR.
  PİYASANIN VUR KAÇ AÇAYIM 1 AY DURSUN GİBİ KİŞİLERİ GÖRDÜKTEN SONRA TEKRARDAN PİYASAYA ( GERÇEK BİR OYUN DENEYİMİ ) YAŞATMAK İÇİN BURADAYIM.


  Uzun süre burada olmak için size hatasız bir oyun sunacak sunucumuzu iyi test etmeye karar verdik. Oyuncuların oynamak için zaman ayıracağı bu sunucuyu sorunsuz bir şekilde sağlamak için gerçekten de test etmeliyiz.


  • Açık Beta : [21.07.2020] Açık Beta sürümü, bu aşama herkes için geçerli olacak. Bu aşamanın amacı, sistemimizi ve yeni özellikleri test etmektir. Açık Beta, tüm sistemlerin büyük açılışta hatasız bir oyun sunması için test edildiğinden emin olmak için 3 gün açık kalacak.
  • Büyük açılış: [24.07.2020] Beta aşamalarını yapma hedefimiz tamamen hatasız, sorunsuz bir açılış yapmak içindir, herhangi bir sorun yaşanırsa TARAFIMDAN ANINDA DÜZENLENECEKTİR.


  Oyun içerisinde oluşacak rekabetlerin ve çekişmelerin daha adil bir şekilde devam etmesi adına bazı noktalarda kısıtlamalar yapmaya
  karar verdik. Çoğunuzun tahmin ettiği üzere bu kısıtlamalar "PC - IP" limitleri için geçerli olacaktır.

  Uzun vadeli bir sunucu oluşturduğumuz için son katman itemleri elde etmekte oldukça zor lütfen bunun bilinci ile oynayınız.  • 10 DG Clean İtemler: 90+ level üstü her mob'dan final item elde edebilirsiniz. Rate'ler orta derece olarak ayarlanmıştır.

  • Seal Of MOON: 90+ level üstü her mob'dan MOON item elde edebilirsiniz. Rateler zor olmak şartıyla ayarlanmıştır.

  • Seal Of SUN: Forgotten World talismanlarının tamamını elde eden herkes bu özel itemlere sahip olabilir.


  Seal of SUN Acc'ler Oyunda NPC'de Aktif Arena Coin İle
  Seal of SUN Kıyafetler
  Oyunun 2. haftası Drop Olarak Eklenicek
  Seal of SUN Silah
  Oyunun 3.haftası Eklenicek Gold Coin Ve Silver Coin İle alınıcak.


  10DG Clean İtemler ile Seal Of Moon İtemler arasında ki fark (+2) olarak ayarlanmıştır.
  Seal Of Moon İtemler ile Seal Of Sun İtemler arasında ki fark (+2) olarak ayarlanmıştır.
  Bir çoğunuzun beğendiği ''ISRO'' tarzı bu özellikte ''SROTime'' sunucumuza entegre etmiş bulunmaktayız. Sistem, Unique hasar verme ile aktif olur ve geçen süre zarfında bu Unique kime hasar veriyor/vermeye devam ediyorsa bu işaret o kişinin üzerinde belirir.

  Getirilen bu sistemde herhangi bir oyuncunun unique'ye kaç k/m vurduğunu göstermektedir. Böylelikle rekabet içerisinde bulunduğunuz kişilerinde kaç k/m ile kazandığını veyahut kaybettiğini öğrenmenize yardımcı olur.
  Bu özelliği aktif etmek için i-Sro'daki gibi NPC'den ''Cape'' almanız gerekmektedir. ''Gold Shop'' adlı NPC'den 5M Gold karşılığında istediğiniz renk cape'yi satın alabilir
  pvp modunuzu aktif edebilirsiniz.  Merhaba bu renkli global itemler olay olacak, farklı görüntüsünün yanı sıra global'dan atılan linke direkt tıklayıp o bağlantıyı açmanız mümkün hale getirildi.
  Bu özellik Streamer'ların işini bir hayli kolaylaştıracaktır.  Başlangıç paketi ile oyuna başlarken en çok kullanılan F10 itemlerini daha avantajlı bir şekilde elde edebilirsiniz.
  Geliştirilmiş sistemimiz ile birlikte paketin F10 üzerinden satın alınması durumunda karakterinizin envanterine, paket içeriği otomatik bir şekilde yüklenecektir. Eğer envanterinizde yeterli yer yoksa tarafınıza uyarı iletilecektir.
  Ayrıca dikkat etmeniz bir diğer durum ise, başlangıç paketinin "Male - Female" olmak üzere "2" farklı çeşidi vardır. Aralarında ki fark ise, "Devil ve Dress" üzerinde etki göstermektedir.
  Oyun içerisinde yapacağınız bütün harcamaların, takasların ve alışverişlerin daha güvenli olmasını sağlamak amacı ile "Silk Scroll" hizmetinizde olacaktır. Aşağıda bulunan silk scroll miktarlarını mevcut silkiniz üzerinden F10 aracılığı ile takas edebilirsiniz.

  +2 ADV ile Max Plus (+12) olarak ayarlanmıştıır.  Oyun içerisinde guild-union dengesini sağlamak amacı ile, Guild Limit : 24 ve Union Limit : 2 olarak ayarlanmıştır.  Çoğunuzun bildiği üzere belkide bu oyun içerisinde rekabetin, heyecanın ve çekişmenin en yüksek olduğu zamanlar kale savaşlarıdır.
  Bu savaşları dahada heyecanlı ve çekişmeli hale getirmek adına kale sayısı "1" olarak ayarlanmıştır. Açık olacak kale
  H O T A N olarak ayarlanmıştır.

  ⌛️ Fortress War Kayıt : Her gün 10:00 <> 19:30 arasındadır.

  ⚔️ Fortress War : Her Pazar 21:00 <> 22:30 arasında gerçekleştirilecektir.

  ⌛️ First Fortress War : 09.08.2020

  Fortress War Reward: 500 TL (Real)
  Battle arena sistemi, "Arena Coinler" ile "Seal of Sun" takılar alabilmeniz için uyarlanmıştır.
  "Battle Arena" etkinliğinde PC - Limit 1 olarak ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" sırasında 120 saniyeden fazla hareketsiz kaldığınız zaman bu alandan dışarı atılmanızı sağlayacak bir sistemi oyunumuza entegre etmiş bulunmaktayız. Harici olarak Dynamic Rank bu bölgede'de aktif olacaktır.


  Battle Arena kazanan takım 10x Arena Coin ve (Stall ve Exchange) açık.
  Battle Arena kaybeden takım 3x Arena Coin elde edecek
  Ayrıca "Battle Arena" etkinliğine katılmak için 100 level olmanız
  Teleportlar arası delay 45sn. olarak ayarlanmıştır.
  Jangan Alış :
  100-M gold
  Kaçırdığı malı sattığında 100-M gold alacak şekilde ayarlanmıştır.  Job anında alınan her kill başına 2 honor point, her ölünen kill başına 1 puan düşecektir.
  1 Karakteri (12 Saat'te) Max. 2 kez kesebileceksiniz (harici olarak puan elde edemeyeceksiniz)
  Sizlere bol aktivite ve eğlence sunan SROTime da 16 + 2 Unique ile sizlerleyiz.  SKY TEMPLE GİRİŞİ JOB SUİTE İLE YAPILMIŞTIR.
  Force'da Therapy Kapatıldı.  Force Zehirler %45 tutma oranına Düşürüldü.  El Yakmalar Bağlanıldı ve 20 Saniye olarak Ayarlandı.  Snow int Sınırlaması getirildi 300 int Olarak ayarlandı.  Heuksal/Blody 60 saniye bekleme süresi 15 saniye kullanım süresi olarak ayarlandı.  Heuksalda ilk skill Kapatıldı Bugu Önlemek Adına yapıldı.


  Günlük Piyango Eventi: SROTime sunucumuzda her gün 19:00'da piyango eventimiz olacaktır. F10 Item Mall'dan 100 Silk karşılığı alıp bu etkinliğe ortak olabilirsiniz, bu event üzerinden her gün dağıtılacak olan miktarı 500 SİLK'tir. Şayet katılım 16 kişinin altında ise bastığınız silkler 19:01'de banka kasanıza iade edilecektir.

  Haftalık Piyango Eventi: SROTime
  sunucumuzda her hafta cumartesi 19:00'da piyango eventimiz olacaktır. F10 Item Mall'dan 200 Silk karşılığı alıp bu etkinliğe ortak olabilirsiniz, bu event üzerinden her hafta dağıtılacak olan miktarı 2.000 SİLK'tir. Şayet katılım 16 kişinin altında ise bastığınız silkler 19:01'de banka kasanıza iade edilecektir.

  LuckyPartyNumber: Bu etkinlik bildiğimiz, alıştığımız ve sevdiğimiz party form etkinliği ile aynı mantığa sahip olacaktır. Belirtilen party numarası aralığında ilk party numarasını açmayı başarın oyuncumuz etkinliğin kazananı olacaktır. Etkinlik her gün 21:20 saatinde 1 tur olarak yapılacaktır ve kazanan oyuncumuza 100 silk hediye edilecektir.  Survival Arena: Etkinlik gün içerisinde yalnızca 2 kez tekrarlanacak, etkinlik başlamasına yakın 10/5/1'dk kaldı şeklinde uyarı noticesi yayınlanacaktır. Event süresi toplamda 10 dakikadan ibarettir. Şehir merkezindeki teleport yardımıyla yalnızca ''Etkinlik Saatinde'' teleport olabilirsiniz,harici olan ışınlanmalara kapatılmıştır. Kestiğiniz her karakter başına 2 Honor Point Scroll elde edecek her ölmenizde 1 Honor Point kaybedeceksiniz. Her 30 saniyede bir toplam K/D oranı [Chat] ekranına yansıyacaktır, harici olarak Survival Kill Counter burada aktif hale getirilmiştir. Etkinlik bitiş sonrasında en çok Kill alan 3 karakter Notice ile yayınlanır. Rank 1 karakterin ödülü ise 500 Silk'tir

  Free For All (FFA): Bu etkinlik çok zevkli bir o kadarda kaos ortamına sahip olan, gerilim etkinliğidir. Etkinlik "Jangan Arena" içerisinde gerçekleşecek olup bu alana minimum 1 maksimum 40 oyuncunun alınması ile birlikte başlayacaktır. Etkinlik oldukça basit, sistem sizi otomatik olarak "Jangan Arena" bölgesine "Pvp Cape" takılı olarak teleport eder. Bu alanda tüm karakterlerin isimleri ve guild isimleri gizlenmiştir. Etkinlik başladıktan sonra herkesinde tahmin edeceğe gibi X kişilik bir "Free For All" savaşı yani herkesin tek başına savaşacağı bir etkinlik başlar. Bu etkinlikten sağ çıkan oyuncumuz, etkinliğin kazananı olacaktır. Bu etkinlik günde 2 kez tekrarlanacaktır.
  Kazanan oyuncumuza 200 Silk | Kestiğiniz karakter başına 1x Honor Point Scroll elde edeceksiniz.
  Not : Yukarıda belirtilen etkinlik saatleri, ödülleri veya tur sayıları değişiklik gösterebilir. Eğer herhangi bir değişikliğe gidilirse bu değişiklikten önce mutlaka oyuncularımızın bundan haberi olacaktır.


  Oyundan Görüntüler
  NOT:
  (KONU İÇİNDE DÜZENLEMELER DEVAM ETMEKTEDİR)
  Mesaj coolzone tarafından (22 Temmuz 2020 Saat 02:04 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki üyeler coolzone isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 3. #2
  MaxiGamer
  protime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  01 Temmuz 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  20
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  0

  Güzel tanıtım başarılar dilerim

 4. #3
  MaxiGamer
  zamansiz046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  03 Temmuz 2020
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  1
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Hayırlı olsun

 5. #4
  MaxiGamer
  BestOyuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Mayıs 2020
  Oyun
  I SRO
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  8
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  4

  Güzel Proje Olmuş Başarılar Beklemedeyiz açılışı ...
  Mesaj BestOyuncu tarafından (12 Temmuz 2020 Saat 08:00 ) değiştirilmiştir.

 6. #5
  MaxiGamer
  Olivia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  07 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad Pravite server
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  17
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  8

  Gerçekten Beklenilen Tatta Olmuş Başarılar.

 7. #6
  MaxiGamer
  Bealone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad Pravite
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  6
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Unique Ödülleri gerçekten tad verici olmuş bekliyorum açılışı

 8. #7
  MaxiGamer
  FeriMurtaza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad Pravite
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  5
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Sistemi beğendim , hayırlı olsun .

 9. #8
  MaxiGamer
  doncarlone41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Şubat 2011
  Nerden
  sanane
  Konular 
  63
  Mesajlar  
  603
  Edilen Teşekkür 
   80
   Alınan Teşekkür  :  202
  R. Hali
  doncarlone41's: Talkative

  yeni hesaplarla yorum attırıp kendinizi küçük düşürüyorsunuz sadece
  http://i.epvpimg.com/glM1dab.jpg

 10. Aşağıdaki üyeler doncarlone41 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 11. #9
  MaxiGamer
  vartoluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  11 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad Pravite
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  3
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  sonunda beklenen geldi hayata geçmesine sevindim şimdiden başarılar seninle olsun dostum ^^

 12. #10
  MaxiGamer
  smoke35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad Pravite
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Herşey Mükemmel Gözüküyor Beklemedeyiz BAŞARILAR

 13. #11
  MaxiGamer
  iAson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Haziran 2018
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad Private
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  26
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  13

  Kardeş çalmana gerek yoktu resimleri rica etsen ben zaten verirdim.. NS GAME alıntı !

 14. Aşağıdaki üyeler iAson isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 15. #12
  MaxiGamer
  KlausMykelson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Temmuz 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  1
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Sonunda hayırlı olsun kardeşim.

 16. #13
  MaxiGamer
  raymondcha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Temmuz 2020
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  3
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  Awesome server with an awesome design

 17. #14
  MaxiGamer
  servername - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Mart 2012
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  1
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Güzel Tanıtım Hoşuma gitti.

 18. #15
  MaxiGamer
  sercandarendeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Ağustos 2013
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  3
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  0

  Hayırlı olsun başarılar BRO


Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 7
  Son Mesaj : 14 Nisan 2020, 21:54
 2. Cevaplar: 3
  Son Mesaj : 21 Mart 2020, 17:00
 3. Flame Online | 80 Cap | Free Silk | Drop System + FGW | Grand Open: 24.01.2020
  Konuyu Açan: LasTSHoT, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 37
  Son Mesaj : 30 Ocak 2020, 20:57
 4. Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 10 Ekim 2018, 14:12

Bu Konu İçin Etiketler