MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    international - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  2

ElysionSro | 120 Cap PvP | Special JoB | Free Silk |Grand Open 01.09.2020

Merhaba ElysionSro Ailesi Ve Kıymetli Maxigame Ailesi sizler için hazırladığımız 120Cap Pvp Projemize Bayılacaksınız┘
    Eğlenebileceğiniz,Keyifle Oynayacağınız,Rekabetin Doruklarına Çıkacağınız Projemizde Sizleride Görmekten Mutluluk Duyarız..

SPECİAL JOB SYSTEM┘ MASTERY SCROLL┘ GLOW┘ SWİTCH┘
    NEW AVATAR┘ NEW UNIQUES┘ PVP SYSTEM┘ 13DG┘ GARDEN JOB┘
    NEW JUPITER TEMPLE JOP┘ COIN SYSTEM┘

Karakter Yarattığınızda Buildinize Göre :FB-STATLI- +11 13dg Weap ,13dg set,13dg acc , Avatar takımı Hazır Giyili olucaktır┘
    Extradan 13dg set,acc,wep dowhang npcsindende alabilirsiniz
    Not: Başlangıç New Avatar Etkinliği vardır Etkinlik Sona erince Old Avatar Başlangıça eklenecektir..

ADV +8 1GOLD ADV +6 1GOLD┘
    Premıum%20 1 gold┘
    +10 %30 devil 1 gold┘
    Godbless vs vs 1gold┘

Oyunumuza Başlar Başlamaz Special Npcsinde Bersek ve gender hariç herşey 1Gold'dur ,Old Avatar Npcside 1 gold dur..

ALCHEMY RATE YOKTUR +BASMA BLUE BASMA STAT BASMA DERDİ YOKTUR┘ WEAPONLAR : ADVSİZ +11┘ SET VE ACC: ADVSİZ +6 ┘
    ADVYLE BİRLİKTE +19 SON┘

Unique Yerlerimiz harita üzerinde işaretlenmiştir kolayca bulabilirsiniz┘
    Oyunumuza Farklı Hava Katması Maksadıyla Haritamiz Sizler için Old Yapılmıştır┘

Ip Limit 3 tür┘ pc limit yoktur ┘ Kervan Çekmede Kısıtlama Yoktur┘
    ADVSİZ + Limit +11┘ Weapon Adv +8┘ SET ACC ADV +6┘

Coin Çeşitlerimiz 3 Tür┘ DIAMOND COIN┘ ARENA COIN┘ JOB COIN┘

Tüm Uniqlerden Arena Coin Düşer günde 3 defa Titanlarda çıkmaktadır onlarda 2x düşer┘ İpucu: Özel Uniqlerden Daha Fazla Elde Edebilirsiniz┘

Sadece Job Coin Biriktirerek Aşama Aşama Alabileceğiniz Job Rank Sistemi┘
    Rekabet Etmeye Hazır Olun┘
    Zaferin Büyüklüğü Mücadelenin Zorluğu ile ölçülür┘

Switch 9 Çeşittir Special DG┘ 7DG┘ 8DG┘ 9DG┘ 10DG┘ 11DG┘ 11A┘ 11B┘ 12DG┘ Olacak Şekildedir 7ve 8DG Switch 1golddur..┘

10 Çeşit Glow Efectimiz Vardır┘ Black Siyah 1 gold dur┘
    Not: 1 tane glow scroll örnek mavi 7-8-9-10-11-11a-11b-12 ve special Dg Glow Olmayan Switchli silahlarınızda Duyarlıdır Çalışır

Oyunumuz 120 Cap PVP'dir Sizler için Tasarlanmıştır┘ oyunumuzta Tl coin TL Bakiye gibi bir Sistem yoktur Parası olan playerimiz var Parası olmayan playerimiz var bunun için oyunumuzda 3 coin system'dir
    VIP Olan şeyleri Oyun Coinleriyle Elde Edebileceksiniz Web Marketimizde Sadece Coin-Gold benzeri şeyler satılacaktır extra Birşey eklediğimizde Oyun Coinleriyle Alabileceğinizi Unutmayın..
    Bizleri Tercih Eden playerlerimiz olursa Etkileşim Gördüğümüzde Farklı Farklı Event, Etkinlikler
    olucaktır┘

PVP Serverlarda en çok sorulan soru EU-CH Dengelemesi varmı?

EU ve CH Dengeli olabilmesi adına Ch Buildlerine Extra Abartılmıcak Şekilde Destek Skilleri Eklendi┘
    pvp yaparken uzun sürmemesi adına Weapon Adv : +8
    SET,ACC ADV: +6 Olarak yapılmıştır

Paylaş Kazan Etkinliğimiz Başlamıştır Gerekli Talimat Ve bilgiyi Facebook Sayfamızdan Veya İnstagram Sayfamızdan Bulabilirsiniz┘ Sizleride Projemizde Görmekten Mutluluk Duyarız ElysionSro Yönetimi┘
    Mesaj international tarafından (01 Eylül 2020 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki üyeler international isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    UranyumX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    31 Ağustos 2020
    Oyun
    Football Maneger
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Kayıt oluyorsun ama oyuna giremiyorsun. Şifre hatalı diyor.

MaxiGamer
    3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Aralık 2019
    Oyun
    Pubg & Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1
    R. Hali
    3rk4n's: Agresif

AMAN DİYEYİM SAKIN OLA Kİ OYUNU İNDİRME HATASINA DÜŞER VE OYNAMAK İSTERSİNİZ. EN BÜYÜK HATANIZ OLUR. Ben indirdim girdim 2-3 gün sürmedi çıktım oyundan. Oyuna ilgi alaka sıfır, yardım desen kesinlikle var, rank sıfırlama vs hiç bir şekilde güncelleme yok. yani emek vermeyin sakın başka sw ler var orda takılın...
    ... Nobady is not Perfect, But I am not Nobady ...

MaxiGamer

K. Tarihi 
    05 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     3

Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AMAN DİYEYİM SAKIN OLA Kİ OYUNU İNDİRME HATASINA DÜŞER VE OYNAMAK İSTERSİNİZ. EN BÜYÜK HATANIZ OLUR. Ben indirdim girdim 2-3 gün sürmedi çıktım oyundan. Oyuna ilgi alaka sıfır, yardım desen kesinlikle var, rank sıfırlama vs hiç bir şekilde güncelleme yok. yani emek vermeyin sakın başka sw ler var orda takılın...
    Oyunu ilk açtığımda 150 kişi vardı dostum 3 event her biri günde 3 kez olucak şekilde aktifti full ilgileniyorum zaten bir oyuna girip kafanızdan iftira atmanız nekadarda kolay eğer yardım sağlıyorsam allah ben dahil olmak üzere bütün yakınlarımında dahil olmak üzere binbir belasını versin eğer haklıysam sen olmak üzeri ailen eşin dostun kim varsa allah çıkartsın inşallah iftira atmayı ve karalamayı çok seviyorsunuz çokta meraklısınız son çocuk oyuncağına çeviren oyunumda player düştüğü için ısrarla exploit yapan bir genetiği ve kanı bozuk.......... cocugu var exploiti çözeyim player sayısına göre tekrar event ve etkinlikleri aktif edeceğim ve player şuan düşük diye bütün event programları kapattım kardeşim !! Bilmeden görmeden duymadan ıspat olmadan karalama yapmayın yanarsınız.. kafana yazık dostum.. ben para için yapsam zaten player düştüğü anda kapatırdım niye serveri acık tutayım serverda 1 kişi kalana dekte kapatmam ..
    Mesaj international tarafından (13 Ekim 2020 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Aralık 2019
    Oyun
    Pubg & Silkroad
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1
    R. Hali
    3rk4n's: Agresif

Niye bela okuyorsun ??? Ben hakaret ettim mi yada bela okudum mu sana ? Ben oyunda görüdüğümü söyledim. yardım konusuna gelince sadece görüdğüm kadarıyla yazdım. Bu gibi şeyler söylemen hiç hoş değil. Ayrıca bela sahibine dönermiş kolay gelsin...
    ... Nobady is not Perfect, But I am not Nobady ...

MaxiGamer

K. Tarihi 
    05 Ocak 2020
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    3
    Edilen Teşekkür 
     3

Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye bela okuyorsun ??? Ben hakaret ettim mi yada bela okudum mu sana ? Ben oyunda görüdüğümü söyledim. yardım konusuna gelince sadece görüdğüm kadarıyla yazdım. Bu gibi şeyler söylemen hiç hoş değil. Ayrıca bela sahibine dönermiş kolay gelsin...
    ben kim haklıysa allah çıkartsın dedim sende öyle laf attın kardeşim senin yazdığın normal benim yazdığım anormal geliyor öylemi bak işine dostum kalkmışsın resmen iftira atıyorsun.. kaldıramayacağın sözleri edip bir oyunu kötülemiceksin hayatımda kimseye yardım etmişliğim yok kalkmışssın yardımlı server diyorsun

Mesaj international tarafından (17 Ekim 2020 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.