MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  cengizhancelik1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Ocak 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  59
  Edilen Teşekkür 
   36
   Alınan Teşekkür  :  25
  R. Hali
  cengizhancelik1's: Fine

  Phoenix Simurg Revizyon | 1K Silk 20TL | Grup & Solo Turnuvalar | Maxiguard

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Önemli Not: 31 temmuzda açmamız gereken oyunumuz editörün çeşitli bahaneleri nedeniyle 14 Ağustos'a kadar ertelenmiştir. 14 Ağustos'ta açtığımız oyunumuza 1 Hafta Boyunca Herhangi bir edit desteği vermeyen editör ile yollar ayrılmış, yarım bıraktığı oyun 2. bir editöre devredilmiş daha sonra 3. bir editöre geçmek zorunda kalınmıştır. Dolayısıyla level aşaması kasmakla geçilen oyun yaklaşık 1 haftalık aranın ardından 31 Ağustos tarihinde tekrardan aktif edilmiştir. Level Kasma aşaması 2-3 Saat Keyfi Olacaktır. 110 Cap projemizdeki gibi direk oyuna girip entegre olabilecek eventler ve diğer dungeonlara katılıp emekle set yapmaya başlayacaksınız. 40TL olarak duyurduğumuz silk fiyatı, 2. kişilerin Aldıkları ücrete dahi saygı duymadan işlerini yapmamalarından dolayı sizlere özür babında 20TL olmuştur, F10'daki hiçbir ürününün fiyatı değişmemiştir. Şahsım bu işi tüm dürüstlüğüyle yapmaya özen gösteriyor, kişilerin zedelediği itibarımı sizlerin gözünde geri kazanmak için hiçbir maddi kaygı duymadan yaklaşık 20.000TL masraf yaptığım bu oyunda silk ve f10 fiyatını asla değiştirmeden oyunu 0 Oyuncu kalana kadar açık tutmaya devam edeceğimi bilmenizi istiyorum. 10TL'ye premium alıp 50TL'ye (2.500 Silk) Herşeyinizin FULL olduğu packle oyuna girebilirsiniz. Elde olmayan sebeplerden dolayı sizleri beklettiğimiz için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederim...


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Herkese Merhaba ben Cengizhan ÇELİK. Öncelikle kim olduğumdan, oyunumuzun kısaca işleyişinden ve ekibimden sizlere bahsetmek istiyorum. Birçok Silkroad Online oyuncusu beni Cengizh4N olarak Silkroad canlı yayınları ve YouTube üzerinden tanımaktadır. Bilinen en büyük köklü serverlar ile birlikte onlarca yeni oluşumda yayın yaparak bu sektöre 1 yılı aşkın süre boyunca yayıncı olarak hizmet verdim. Server açma düşüncem, bazı server sahipleri tarafından reklam ücretlerimin verilmemesi, yayın yaptığım bazı serverlarda dönen kronik hale gelmiş pay ve ingame item yardımları nedeniyle ortaya çıktı. Oyuncuların ucuz, adil ve arada ciddi farklar olmadan oyna kazan mantığı ile bir oyun oynama hakkı olduğunu hep düşündüm ve bunu savundum. Bu nedenden dolayı ilk oyunum olan Phoenix Online 110 Cap EU&CH sunucusunu 31.01.2020 tarihinde açtım ve oyun halen faal olarak oynanmaktadır. Açtığım 110 Cap sunucum da insanlara site üzerinde sahte rakamlar göstermeyip yaptığım canlı yayınlarda SMC rakamlarını göstermekten çekinmedim. Oyuna eklediğimiz her rate’i yayınlarda oyunculara gösterip hiçbir zaman arka planda oynamalar yapmadan, herkesin gönül rahatlığıyla şeffaf bir şekilde eğlendirmek için çaba harcama yolunu tercih ettim. 110 Cap projemizde hiçbir sunucunun yapmadığı eventleri yapma uğraşı ile yola çıktım ve her hafta sonu 1v1-2v2-4v4-8v8 Unique & Pvp Event gibi etkinlikleri yapmaya özen gösterdim. Şahsım böbrek nakli olmuş bir insan olduğumdan bu oyunda toplumlar tarafından çok az önemsenen; Engelli & Şehit Çocuğu & Gazilere 50 TL’lik başlangıç paketini ÜCRETSİZ verdim. (Bu özellik Simurg sunucusunda da geçerlidir.) 110 Cap sunucumuzda özel bir gün belirleyerek oyunculara ekstra bonuslu silk alma imkanı sağladık ve bonusun ilk günü oyuna attıkları bütün geliri kesintisiz olarak ihtiyaç sahiplerine bağışlayarak Silkroad tarihinde yapılmamış bir yardım hareketi düzenlemenin onur ve mutluluğunu yaşadık. 22.000TL topladığımız bu günün gelirleri, market kartları, nakit ve internetten Türkiye Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı. Oyunumuz Silkroadın her detayının bir şekilde değerlendirildiği bir anlayışa sahip olacaktır. Kısa ama keyifli bir level dönemi, Orijinale yakın zor drop sistemi,belli etkinliklerden alınabilen kutu sistemi ve oyunun dungeonları ile unique’lerinden düşen immortal gibi ana silk eşya sistemi ile oyna kazan yapısının yanında. Türkiye’de sunulan en ucuz silk fiyatlandırması ile sizlerin beğenisine sunulacaktır.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Oyunumuzda 2 çeşit SOX item türü mevcuttur.
  Sox drop sistemimiz çok zor olarak tasarlanmıştır.
  Oyna kazan mantığı çerçevesinde solo room unqiue’leri, jobunique’leri, medusa & roc, solo ve grup dungeonlarına entegre ettiğimiz kutular sayesinde bu itemları ekstra olarak elde edebilirsiniz.
  Tek tip bir kutu türü olacaktır ve oranı düşük tutulacaktır.
  Sealof Star itemlar Last Tier itemlara oranla +2 Daha güçlüdür.
  Sealof Moon itemlar Last Tier itemlara oranla +4 Daha güçlüdür. 100LV itemlar Yaratıklardan ve Bütün Unique’lerden Düşebilmektedir.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Devil +1-10 Arası %40 Şansla Basılmaktadır. 3 ve 6 da güçlenir her artı sadece %1 HP Verir, güçlendiğinde ekstra hp almaz.

  1DGPowder İle Basınız. 1 DG Powder Olmadan ARTI DENEMEYİNİZ.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  110 Cap sunucumuzda yaptığımız kötübüyücü event, hem solo room’da hem de orijinal yerlerinde Simurgsunucumuzda da devam edecektir.
  Elimizde referans olduğundan 110 Capsunucumuzdan event videoları göreceksiniz. Konu zamanla Simurgeventleri olarak güncellenecektir.

  Kötü Büyücü Event

  110 Cap sunucumuzda yaptığımız kötü büyücü event, hem solo room’da hem de orijinal yerlerinde Simurg sunucumuzda da devam edecektir.Elimizde referans olduğundan 110 Cap sunucumuzdan event videoları göreceksiniz. Konu zamanla Simurg eventleri olarak güncellenecektir.  Kutu Tahmin Event


  Bir canlı yayın etkinliğinde GM sizlerin yayın chatinize yazdığı kutuyu açar.Kutudan eğer item çıkarsa, çıkan item türüne göre silk kazanırsınız. (Itemı değil)

  FGW Zaman Tahmin Event

  Bir başka canlı yayın etkinliği olan bu eventimizde GM karakteri ile dungeon ve FGW’leri ne kadar sürede bitireceğini tahmin ediyorsunuz. En yakın tahmini yapan kişi hem eğleniyor hem de ödüller kazanıyor.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  Critical Event

  Bu etkinliğimizde üzerinizdeki eşyaları ve silahı çıkartıp bir sıra halinde bekliyoruz. GM düz vuruş yaparak sizlere vuruyor ve critical yiyen kişi eleniyor.Sona kalan 2 kişiden belirlenen critical sayısına ulaşan kaybediyor ve 1. Ödül kazanıyor.Herkesin katılabileceği ve tamamen şansa dayalı bu eğlenceli etkinliği çok seveceksiniz.


  Silk Box Event

  Bir başka canlı yayın etkinliği olan bu eventte GM ya da server yayıncılarımızın yayınlarına katılıp F10 üzerinde silk ile satılan ve içerisinden Immortal, model switcher, glow switcher gibi değerli eşyalar kazanabilirsiniz. Üstelik bu kutuda boş yok!

  Herkes Eşit Unique Event

  Sadece Phoenix Online’da bulabileceğiniz bu etkinlikte GM oyunculara eşit silahlar vererek buff & Premium &honor gibi bütün etkenlerin eşit olduğu bir mücadeleye sokuyor.  Roc Event

  Oyunumuzun ilerleyen haftalarında ROC INT & STR ayrımı olmadan yerini alacak.Ancak belli hafta sonları yapacağımız bu etkinlikte INT & STR olarak ayarlanmış özel ROC’lar atılacaktır.Bu eventler de Roc’ları kesen parti üyeleri silk kazanacak ve roc kesenler özel title ile birlikte gerçek oyuncu ekipmanları ile ödüllendirilecek.

  <font color="#000000"><strong>

  Survival Arena


  Klasikleşen Survival Arena’da ilk 5 olan oyuncular ekstra Arena Coin & Silk & Box ödülleri kazanacak. Ayrıca Survival Arenada her öldürdüğünüz kişiden (Maximum 5) arena coin kazanabileceksiniz.
  Ayrıca Survival Arena honor kasmak için oyundaki en ideal yerlerden biri olacak.
  250 Silk + 15 Arena Coin + Box

  1. 200 Silk + 10 Arena Coin + Box
  2. 150 Silk + 10 Arena Coin


  Öldürdüğünüz Kişi başına 1 Honor alırsınız. 1 Kişiden Max 2 Honor elde edilebilir. Öldüğünüzde honor kaybetmezsiniz.


  MadnessEvent

  Günde sadece 1 kez olacak olan bu etkinlikte içeride çıkan Unique’i öldüren kişi Silk kazanabilecek. Dinamik Kill Rank’a giren oyuncular da sıralamasına göre silk kazanacaklar. İçeride otomatik Cape takacaksınız.
  Madness Unique Killer 500 Silk!

  1. 250 Silk
  2. 200 Silk
  3. 150 Silk
  4. 100 Silk
  5. 50 Silk


  LastMan Standing
  Günün belirli saatlerinde yapılan bu etkinlikte oyuncular bir arenaya cape takılı bir şekilde çekilecek. En son ayakta kalan etkinliği kazanacak.
  200Silk + Box

  Hide& Seek

  Klasikleşen bu eventte saklanan GM Bot karakterini bulan kişi ödül kazanacak.
  100Silk

  Search& Destroy

  Klasikleşen bu etkinlikte notice ile duyurulan belli yerlere atılan unique’leri kesenler öldürme başına silk kazanacak.

  100Silk

  KillThe GM

  Klasikleşen bu etkinlikte şehirde bulunan özel teleport taşından “Kill TheGM” yazana tıklanılarak etkinliğe gidilir.
  Ödül 100 Silk

  4v4PvP Event

  Eşine çok az rastlayabileceğiniz bir başka grup eventi Simurg sunucumuzda sizi bekliyor olacak. Sadece CH Irkının olduğu bir oyunda 4v4 PvP eventi? Hmm… Şimdiden heyecan verici!

  8v8 PvP Event SilkroadOnline Tarihinde İLK VE TEK!
  110Cap projemizde ilk defa hiç yapılmamış bir şeyi yapmanın verdiği mutluluk ve heyecan bambaşka.
  100’den fazla oyuncu bu destansı mücadelede taktik ve stratejilerini konuşturup hayatlarında yaşamadıkları ancak hep hak ettikleri Silkroad deneyimini yaşadılar. Simurg sunucusuna katılıp bu efsane evente siz de kaydolup çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Konuyu çok uzatmak istemiyorum. Eventlerin hepsi 1v1-2v2-4v4-8v8 olarak haftasonları turnuva usulü unique eventler yapılmaktadır. Cumartesi günleri unique eventler, Pazar günleri kale savaşından sonra pvp eventlere katılabilirsiniz. Cuma günleri de Downhang kapı önünde unique event yapılmaktadır. Yukarıda bahsedilen her etkinlik 110Cap sunucumuzda yapılmıştır. Simurg sunucumuzda da yapılacaktır.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Oyunumuz gerek enucuz silk satış politikası gerekse ulaşılabilir eşitlik felsefesi gereği oyundaki unique’leri çok önemsiyoruz. Oyundaki unique’ler drop sıkıntısı yaratmaması adına 100Lv olarak değiştirilmiştir.
  Tiger Girl – Demon Shaitan arasındaki küçük unique dediğimiz unique’ler orijinal canlarındadır. İçlerinden 100Lv itemlar düşebilecektir. Büyük Unique dediğimiz unique’ler daha yüksek cana sahiplerdir ve çıkma aralıkları süre olarak fazladır.
  Tiger Girl & Uruchi & Cerberus & Captain IVY =
  1x Reverse, 1x ArenaCoin %50 şans, %2 Immortal Stone
  Isyutaru = 1xReverse 1x Arena Coin, %5 Immortal Stone
  Lord Yarkan =1x Reverse, 2x Arena Coin, %15 Immortal Stone
  Demon Shaitan= 3x Reverse, 1x Global Chatting, 3x Arena Coin, %35 Immortal Stone
  SpawnSüreleri 45 – 90 DakikaJüpiter– Demon Shatian Spawn Noktası
  Kidemonas– Tiger Girl Spawn Noktası
  Babillion– Uruchi Spawn Noktası
  Baal(STR)- Isyutarı Spawn Noktası
  Yuno(STR)– Captain Ivy Spawn Noktası
  Zielkiaxe– Cerberus Spawn Noktası
  TheEarth – Lord Yarkan Spawn Noktası
  AbshadGeneral – Isy Spawn Noktası
  KarkadanSTR – Uruchi Spawn Noktası
  Khulood– Lord Yarkan Spawn Noktası
  Hirusun– Tiger Girl Spawn Noktası

  SpawnSüreleri 120 – 240 Dakika Bütün Büyük Unique Dropları; 3xReverse, 4x Arena Coin, 1x Immortal Stone %50Şans, 1x Sos Box %5 Şans Medusa & Job unique saatleri ve dropları ilerleyen günlerde etkinlik takvimi ile birlikte açıklanacaktır.


  Herkesin eşit şartta olduğu bu alanda parti kurulamıyor. Solo Room’a atacağımız unique’ler ve kötü büyücü tarzı Sürpriz eventler ile oyundaki heyecanı üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Ayrıca burada belli saat aralığında çıkan ve silk & box gibi değerli ödülleri elde edebileceğiniz unique’ler belirecek. Günde1 kez belli bir saatte atılacak solo room unique’i sayesinde herkes tek başına unique kapışmasına katılabilecek.
  Özellikle guildi olmayan oyuncularımızın burayı çok seveceğini düşünüyoruz.
  Oyunumuz sade ve anlaşılır bir yapısıyla tasarlanmıştır. Onlarca farklı coin türüne gereksinim duyulmadan başlangıçta sadece arena coin olacaktır. Moontakılar & Adv’ler gibi değerli eşyalar arena coin ile alınacaktır. Oyunun ilerleyen dönemlerinde rekabeti ve eğlenceyi artırma adına oyuna yeni coin türleri entegre edilebilir. Arena Coin oyun anlayışımızın bir parçası olarak; Battle Arena,Survival Rank 5 & Survival’da öldürme başı, Unique’lerden drop olacak şekilde ve kervandan gelecek şekilde ayarlanacaktır.Oyna kazan prensibimiz çerçevesinde arena coinle, Arena Manager NPC’sinden çeşitli itemlar alabileceksiniz. HonorS istemimiz Survival kill başı, unique öldürme, Battle Arena Kazanma ve Job’ta kill alma üzerine kuruludur. Honor ve Unique Rank Sistemimiz mevcuttur. Haftalık rank ilk 3 Silk ödülü alacaktır.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  QuestManager: Çeşitli görevleri alabileceğiniz
  GoldShop: Gold ile alınabilen eşyaların bulunduğu NPC ayrıca özeljob suite’leri de burada olacak.
  ArenaManager: Moon takılar sadece arena coin ile elde edilebilecektir.Elde edilmesi zor olacaktır .AGrade ADV’ler buradan elde edilebilir olacaktır .Sabakun, Devil Blue ve Reverse sadece arena coin shop’a özel %20 DMG Scroll gibi değerli eşyalar arena coin ile elde edilebilecektir.

  Oyunumuzda ki dungeonlarda yapacağınız görevler ve unique’lerdeki droplar sayesinde bolca eğlenirken değerli ödüller kazanacaksınız. Seal of Star shield sadece dungeonlardaki unique’lerden zor oranla elde edilecektir. Moon Shield oyunumuzun ilerleyen dönemlerinde aynı dungeonlara SOS Shield ile birlikte eklenecektir. Solo ve Grup dungeonları oyunda mevcuttur. Solo bir oyuncu iseniz sizleri de düşündük. Solo Dungeon’da PC Limit 1 Olacaktır. Dungeonlara Premiumsuz Giriş Sağlanmayacaktır. Bütün Dungeonlar 24 Saatte Bir Kullanılabilecektir. 24Saatte Aynı Dungeon’a 1 PC’den Sadece 1 Kez Girilebilir.

  Moonsilahlar yenilenen Jupiter Forgetten World sistemimizden eldeedilecektir. Eskitip gemi FGW sistemini artık rafa kaldırıyoruz. Gemiler arasındageçen boşa vakti daha keyifli bu alana taşıyoruz. Aşağıdaki videodan FGW’nin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  HaftalıkHonor Rank & Unique Rank Ödülleri Oyunumuzda Mevcuttur.
  HonorRank

  1. 1000 Silk
  2. 500 Silk
  3. 250 Silk

  UniqueRank


  1. 1000 Silk + Unique King Title
  2. 500 Silk
  3. 250 Silk
   NOT: Her iki rank farklıdır. 1 Oyuncu iki ranka da girerse iki rank sırasına göre ödül alır

   Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
   Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  Yenilenen Job Room Sayesinde thiefler ve Trader/Hunter jobunu seçen oyuncular ayrı yerlerden girerek sabit ve uzak noktada spawnlanan unique’ler sayesinde daha adil ve eşit bir mücadeleye girip, önce girenin değil iyi olanın kazandığı job savaşlarına dahil olabilecekler.
  .Ayrıca Yoğunluğu azalatmak ve lag sorunlarının önüne geçmek adına Clone Map uygulaması Alexandria bölgesine uygulanmıştır.
  Eski Job sistemi oyunumuza entegredir. Jangan & Downhang & Hotanarası kervan çekebileceksiniz. Special Kervan için ilerleyen günlerde facebook sayfamız üzerinden oylama başlatacağız ve sizlerin seçimini uygulayacağız.

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.


  KURALLAR
  Oyun içerisinde globalden küfür etmek yasaktır.-Kişilere edilen küfürler 1 gün
  -Ailelere edilen küfür ve hakaretler 3 gün Login Ban ile cezalandırılır.
  AllChatten ya da Pm’den size küfüredenleri “U” Tuşuna basarak Silkroad Block sistemini kullanıp engelleyebilirsiniz.
  -GlobalChat üzerinden ırkçı söylemlerde bulunmak 7 Gün Login Ban cezası.
  -GlobalChat ve All Chat üzerinden oyunu karalamak, başka server reklamı yapmak ve insanları davet etmek süresiz PC BAN
  -Oyuniçerisinde Global Chat üzerinden event yapıp item dağıtmak yasaktır. Bu tür algı oluşturabilecek haraketlerden kaçınınız.
  -Oyuniçerisinde karakter, item vb satışı yasaktır. Cezası 1 AY Login Ban, Oyun dışındaki satışlarınızı facebook grubumuz Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız. ve discord sunucumuz üzerinden yapabilirsiniz.
  -Karaktersoyulmaları vb hırsızlık olaylarından Phoenix Yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir.
  Diğeroyunlarda kullandığınız ID & PW’leri kullanmayınız ve lütfen ticaretlerinizde güvenmediğiniz kişilerle takas yapmayınız.
  -Unutulan ID & PW’ları gizli yanıtlardan kullanıcılar sorumludur lütfen bilgilerinizi güvence altına alınız-
  Hertürlü oyun açığından yararlanmak yasaktır ve cezası GM Tarafından belirlenir.
  -Kuralları herkes kabul etmiş sayılır, kuralları okumamış olmanız sizi buradaki cezalardan muaf etmez.
  -Cezaalan oyuncularımızın bilmesi gereken husus herkes kendindensorumludur, lütfen ceza aldığınızda x kişi neden almadı gibi mesajlar atmak yerine kural ihlalini tekrarlamayınız.-
  Oyunda herkes eşittir, Guild Master, Oyuna para atan kişi, çok oynayan /az oynayan gibi ayrımlar yoktur. Kurallar herkesin daha keyifli bir oyun oynaması için vardır. Saygıve sevgilerimizle…
  Mesaj cengizhancelik1 tarafından (05 Eylül 2020 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  MaxiGamer
  kurtarici48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  05 Aralık 2009
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  1
  R. Hali
  kurtarici48's: Horny

  Destekliyoruz..


  "sıcak yorghan"

 3. #3
  MaxiGamer
  Bedi Karaali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Mayıs 2020
  Nerden
  Cyprus / Hatay
  Oyun
  vSRO Server Sales and Systems!
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  606
  Edilen Teşekkür 
   486
   Alınan Teşekkür  :  1,074
  R. Hali
  Bedi Karaali's: Vilified

  Herzaman ilgili alakalı ve anlayışlı bir oyun yönetimi sundun. Umarım bu revizyonunda'da başarılı olursun Kanka Destekçiniz
  The Best [GM] !

 4. Aşağıdaki üyeler Bedi Karaali isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 5. #4
  MaxiGamer
  cengizhancelik1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Ocak 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  59
  Edilen Teşekkür 
   36
   Alınan Teşekkür  :  25
  R. Hali
  cengizhancelik1's: Fine

  Alıntı Bedi Karaali Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  Herzaman ilgili alakalı ve anlayışlı bir oyun yönetimi sundun. Umarım bu revizyonunda'da başarılı olursun Kanka Destekçiniz
  teşekkür ederim kardeşim.

 6. #5
  MaxiGamer
  cemoylcn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  11 Eylül 2020
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  1
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  Rezil bir server player yok etkinlikler player gelmedi diye açılmadı revizyon yedi daha düzelmedi bir çok sorun habersiz pack ile güncellendi eventlerde silk bugları daha yeni yeni düzeltildi itemini parasını kastı millet önüne geçilemedi , doğru eleştiriler banlandı yeni gelenlerin önünü açmak için eski oyunculara değer verilmedi emekleriniz çöp olabilir 1.5 aylık emeğimi silip bıraktım allchat küfür serbest dendi alchat ban yedim solo playerlerin çoğu bıraktı oyunda toplasan 30 kişi kaldı onlarda pc başında durmayan adamlar kusura bakmasın kimse zevk alamazsınız bu oyundan benim gördüklerim ve 1.5 ayımın sonucu bu boştan boşa emeğinizi çöp etmeyiniz ... !

 7. Aşağıdaki üyeler cemoylcn06 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:Benzer Konular

 1. SeaSRO / 100Cap / CH / Free Silk / Drop&Uniq / LMS-HPA-Madness-Solo Uniq / Since 2015
  Konuyu Açan: KingdomOfTheLegend, Forum: Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 42
  Son Mesaj : 15 Ekim 2020, 23:53
 2. Phoenix Online 110 Cap EU & CH | Drop System | Silk Scrool Yok! | 31 Ocak
  Konuyu Açan: cengizhancelik1, Forum: Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 38
  Son Mesaj : 02 Temmuz 2020, 21:27
 3. Drakensang Online Grup Oluşturma ve Grup Ayarları Rehberi
  Konuyu Açan: IMLEGEND, Forum: Drakensang Online.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 08 Mayıs 2016, 17:41