MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  Hash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Eylül 2020
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  4
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  2

  Helios Online | 100 Cap | EU & CH | Innovative game-play | Brand New FGW | G.O 2 Ekim

  Tanıtım:
  Her yerde gözlerimiz var ve gözlerimiz her zaman Silkroad sahnesinde neler olup bittiğini izliyor. Gördükleri tek şey tekrarlayan serverlar, can sıkıntısı, Psro delisi oldukları için oynamaktan başka çaresi olmayıp düzenli olarak aynı deneyimi yaşamaya zorlanan insanlar. Bu nihayet sona ermeli ve burada sona eriyor... En gelişmiş ve en yenilikçi server, Helios Online ile tanışın! Helios Online, Silkroad alanında yıllarca çalışmış bilgili insanların oluşturduğu bir ekibin düşüncelerinin ve girişiminin taze bir sonucu. Helios fikri, Silkroad'ı delicesine seven ve genel olarak Psro sahnesinde gözle görülür bir değişiklik görmek isteyen hevesli Silkroad oyuncuları tarafından yaratıldı ve bu yüzden buradayız - burada ve arzularınızı yerine getirmeye ve mutlak ihtişamı elde etmeye hazırız.

  Beklenen dönüş:
  Crayon, iki yıldan daha uzun bir sürenin ardından sonunda Sanat yaratmak için geri dönüyor. Şimdilik bilmek istediğiniz şey bu, çünkü onun başarıları onun adına benden daha iyi konuşabilir.

  Ne sunuyoruz?
  Size gerçekten hak ettiğiniz şeyi vermek için buradayız ve lambadaki bir cin gibi dileklerinizi yerine getirmeye tamamen hazırız. Beş ana yapıyı sağlayarak size entegre bir server sunuyoruz; kalite, verimlilik, etkinlik, güvenilirlik ve istikrar. Bu beş ana yapı birbiriyle bağlantılıdır ve bunlar Helios'u geliştirmek için harcadığımız zamanın ve çabanın bir sonucudur.

  Helios'un Amacı:
  Helios'ta asıl amacımız, özel ve oynamaya değer bir şey aramaktan bıkmış gerçek Silkroad oyuncularına benzersiz bir hizmet sunmak. Bununla birlikte yalnızca bize sadık olan bir topluluk oluşturmak istiyoruz ve bu benzersiz, olağanüstü ve yenilikçi bir şey üretmeden gerçekleşmeyecek. Basitçe söylemek gerekirse, Helios'u gün ışığına çıkarmadan bu gerçekleşmeyecek.

  Bütünlük ve Yetenekler:
  Sağlayıcılar genellikle makalelerinde bütünlük hükümlerine yer verirler, ancak burada oturup sizi yalanlarla beslemeyeceğiz. Evet, tüm ekibimiz bilgili insanlardan oluşuyor ve yaptığımız işte kesinlikle mükemmeliz, ama bu asla yeterli değil! Anında yakalayamadığımız bir terslik veya küçük bir hata olabilir, işte bunun adı gerçeklik! Bununla birlikte, hepinizin yine de saygılı kalacağınızı ve aynı zamanda bize güven ve inancınız olacağını varsayıyoruz.


  Ekip:


  • Hash | Kurucu ve Yatırımcı | Bu dikey çizgiden sonra daha fazla kişisel bilgi beklememeliydiniz.

  Helios kurucusu ve yatırımcısı. Sonunda bu karmaşaya bir son vermeye ve Helios adlı bu sanat eserini yaratmak için güvenilir bir ekip kurmaya karar verip sahnede meydana gelen iniş ve çıkışları görecek kadar uzun süredir ortalıktaydı.


  • Crayon | 24 Yaşında | tüm bilmek istediğiniz bu | Helios'un Database ve Web Geliştiricisi.

  Silkroad sahnesindeki en profesyonel, bilgili ve ünlü Geliştiricilerden biri. Crayon bazı işbirlikleri ile ve hepimizin oynadığı ve hoşuna gittiği ve bazılarının kopyaladığı (yalan söylemeyeceğim) birkaç olağanüstü server kurdu. Bize göre bir geliştirici için en güvenilir ve en sadık seçenekti ve onunla işbirliği yaptığımız için çok mutluyuz, Yaşasın Crayon!


  • Nietzsche | Karim | 21 Yaşında | İçerik Yazarı ve Admin Asistanı.

  Beni sevmeniz veya benden nefret etmeniz çoğunuzun benim kim olduğumu bildiği gerçeğini değiştirmeyecek. 17 yaşımdan beri geliştirilen hemen hemen her silkroad serverına asistanlık yapıyorum. İyi yazma yeteneklerime ek olarak bunu biraz da canlandırmak için kullanmalıydım. Birkaç büyük serverın tanıtım konusunu, Facebook güncellemelerini, discord duyurularını vs... yazdım ve sizler bunu gerçekten bilmiyorsunuz. Bu yüzden, Hash beni buraya getirdi.


  • Saint & Esacnor | Genel Server & Admin Asistanları.

  Saint ve Escanor Helios oyuncularına özel mesaj, discord ticket veya Facebook mesajları üzerinden en iyi yardımı sağlayabilen genel server asistanları, bu adamlar sizi endişelendiren her ne olursa olsun kesinlikle ilgilenecekler.

  Kapalı Beta Aşaması:
  Her şeyi doğru şekilde yaptığımızdan emin olmak için server işlevselliğini ve özelliklerini test ederek Helios'u geliştirmemize yardımcı olmak isteyen belirli kişilere sınırlı erişim vereceğimiz bir aşama, desteğiniz için şimdiden teşekkürler. Ayrıca, katılımcılar için bir minnettarlık olarak, ne kadar çok sorun keşfedip rapor ederseniz - büyük açılışta o kadar çok silk kazanacaksınız, elinizden gelenin en iyisini yapın .

  Açık Beta (Aşama I):
  Kapalı Beta Aşaması boyunca her şeyi iyice gözden geçirdikten ve özelliklerimizi, ister yeni olsun ister sadece temel unsurlar olsun, uygun şekilde geliştirdiğimizden emin olduktan sonra final dokunuşlarını yaparken bizi desteklemek size düşüyor ve ilk görünüm gerçekten önemli. Her şey bağımsız ve erişilebilir olduğundan oyuncular istediği gibi oynayabilir ve eğlenebilir, katılımınız Helios'u mükemmelliğe ulaştırabilmemiz için çok değerli.

  Açık Beta (Aşama II):
  Açık Beta sürecinin temel amacı, Büyük Açılışta serverın kararlı ve hatasız olmasını sağlamak için çoğu bileşeni test etmektir. Ancak, sadece bu amaç için her şeyi sürekli kontrol etmek ironik görünüyor, bu yüzden; Hepinizin tadını çıkarmasına izin verdik - test ederken aynı zamanda çabalarınızı takdir etmek için Beta'nın ikinci aşamasında önemli ödülleri içeren birçok etkinlik oluşturmaya karar verdik. Beta etkinlikleri için zaman çizelgesi discord kanalımızdan ilerleyen günlerde paylaşılacaktır, büyük açılışta silk ödülü için beş etkinlik beş güne dağıtıldı. Betanın bu aşamasında herkes eşit olduğu için tamamen yetenek işi, bize yeteneklerini göster ve Helios'ta rahat bir başlangıç için mümkün olduğunca çok silk topla.

  Büyük Açılış:
  Şimdiye kadar konudaki en önemli kısım burası, fakat ortalığı sakinleştirip tarihleri onlarca yıl öncesinden açıkladığımız için artık bir sır değil. Helios'un başlangıcının inanılmaz, etkili, kararlı ve istikrarlı olacağına söz veriyoruz. Ayrıca gününüzü mahvetmeyeceğiz ve biz her şeyle ilgilenene kadar serverın oynanamaz kalmasına neden olacak başlangıçtaki lag ve delayı sizlere yaşatarak size berbat bir deneyim ve korkunç bir izlenim vermeyeceğiz. Bunlar Helios'ta olamaz. Kendinizi sonsuz coşkuya hazırlayın, çünkü Helios neredeyse geldi!


  Cap:
  Helios'ta cap 100 olacak, oyuncularımızın fikrine göre 100 cap server açmak en dengeli ve en keyifli olması ve hepimizin bu capte çarpıcı anılarının olması nedeniyle güçlü bir anlam kazanıyor.

  Irk:
  Helios sadece Çin olacak. Ah, bekleyin, gerçekten bunu bekliyordunuz değil mi? Neden herkesin Çin & Avrupa ırkları arasında denge oluşturulmasını imkansız bulduğunu anlamıyoruz fakat Helios'ta fikirlerinizi değiştireceğiz. Dürüst olmak gerekirse, Helios'un hem Avrupa hem de Çin Irklarına sahip olması mükemmel bir anlam ifade ediyor çünkü günümüzde yalnızca Çin serverlar çok meta haline geldi; Helios, bir Çin & Avrupa serverı olacak.

  Mastery:
  Avrupa ırkı için Helios'ta maksimum mastery seviyesi 200. Çin ırkı için ise avantaja sahip olmaları ve ikisi arasında bir denge kurmaya yardımcı olacak çeşitli farklı buildler görebilmek için 330 olacak.

  Skill point:
  Eski günler geçmişte kaldı, artık kimse skilllerini maksimum seviyeye getirmek için sp farmlamak zorunda değil; kasılırken gap yapmanıza gerek yok, kendinizi maksimuma getirebilmeniz için size gerekli olan skill point miktarını ekledik.

  Degree:
  Helios'ta erişilebilir maksimum degree 10.
  Oranlar  Ana Şehir:
  Ya Donwhang olacaktı ya da Donwhang. Pekala, silkroad oyuncuları arasında en çok sevilen şehir ana şehir olmak zorundadır, siz de öyle düşünmüyor musunuz?

  Oto Ekipman:
  Otomatik Ekipman özelliğinin, silkroad tarihine uygulanan en değerli özelliklerden biri olduğunu düşünüyoruz çünkü oyunculara kasılma işlemi sırasında ve hatta sonrasında birçok avantaj sunuyor - böylece, kendilerini dengelemeden önce çok da savunmasız olmayacaklar, bu yüzden bunu Helios'a eklemek istedik.

  Kalıcı bufflar:
  Bir Çin karakter olarak, her öldüğünüzde, şehre döndüğünüzde, job suit giydiğinizde vs. tekrar bufflanmak zorunda kalmayacaksınız. Bunun yerine, level 1'den başlayıp maksimum levela ulaşana kadar buffları kalıcı yaptık. Güzel, öyle değil mi?

  Model Switcherlar:
  Seçim lüksünü sağlamak için çeşitli model switcherlar ekledik. Nasıl mı? Helios'ta, Silkroad'da bulunan tüm degreeler arasında silahınızın görünümünü değiştirebileceksiniz, 8 degree'den 16 degree'ye kadar, Egy A&B görünümleri de dahil. Ancak; silah veya set parçalarınızın özellikleri değişmez, yalnızca silahınızın ve set parçalarınızın görünümünü değiştirir.

  Helios Menü:
  Gerçekten faydalı olan özel Helios özelliği çünkü oynanış ile ilgili olan her şeyi takip edebilmenize imkan tanıyacak. Aşağıda Helios Menü'nün sizin için nasıl faydalı olabileceğini gösteren bir görsel bulunuyor.  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

  Guild & Union Limitleri:
  Klasik guildlerin rekabete girmesine izin vermek istiyoruz, dolayısıyla; bunu klasik tutmaya karar verdik, böylece tam bir guild ve bir union kurmak o kadar da zor olmayacak, böylece Guild limiti guild başına 24 oyuncu olacak, Union limiti ise union başına 3 guild olacaktır.

  HWID Güvenliği:
  Bypass etmesi kesinlikle zor olan pc kısıtlamaları olacak ve birinin pek çok kez bypass etmeyi denemesinin ardından yine de bunu başaramayacak çünkü anti-cheat sistemi sayesinde kalıcı olarak HWID ban ile cezalandırılacak. Yani, duvarlarımızı aşmak için boşuna tırmanmaya çalışmayın çünkü çok kötü düşeceksiniz.

  HWID & IP Limit:
  HWID limiti pc başına 2 Karakter. Bunun nedeni ana karakterinizin yanında bir adet de gold botuna sahip olmanıza izin verilmesidir. Fakat, HWID limiti tüm server aktivitelerinde 1 olacaktır. IP limit IP başına 4 Karakter.

  Kasılma Alanları:
  Popüler bilinen kasılma alanları çok kapsamlı ve tüm serverın aynı yerde level atlamaya veya bot bırakmaya çalıştığını fark ettiğinizde hepiniz cebelleşiyorsunuz. Bundan dolayı, oyuncu yoğunluğunu azaltmak ve favori kasılma alanınızı seçebilmeniz için çeşitli kasılma alanları ekledik.


  • 1.) Constantinople | 81~ 90 level moblar.
  • 2.) Samarkand | 90~ 99 level moblar.
  • 3.) Alexandria | 100 level moblar.
  • 4.) Arabia Coast | 100 level moblar.


  Seviye Yarışı:
  Level sınırına ulaşmak gerçekten de Silkroad oyunundaki oldukça heyecan verici ve rekabetçi aşamalardan biridir - en üst seviyeye diğerlerinden daha hızlı ulaşmak için büyük açılışa yaptığınız stratejik planlarla başlamak. Buna olan bağlılığa ve sadakate saygı duyuyoruz, size biraz katkı sağlamaya karar verdik. Seviye 100'e ulaşan İlk 300 Oyuncu aşağıdaki şekilde Ödüllendirilecek:


  • En yüksek seviyeye ulaşan 1. Oyuncu 1000 Silk ile ödüllendirilecek.
  • En yüksek seviyeye ulaşan 2. ~ 8. Oyuncular kişi başı 750 Silk ile ödüllendirilecek.
  • En yüksek seviyeye ulaşan 8. ~ 100. Oyuncular kişi başı 500 Silk ile ödüllendirilecek.
  • En yüksek seviyeye ulaşan 101. ~ 200. Oyuncular kişi başı 300 Silk ile ödüllendirilecek.
  • En yüksek seviyeye ulaşan 201. ~ 300. Oyuncular kişi başı 150 Silk ile ödüllendirilecek.


  Discord Uygulaması:
  Sanıldığı kadar bilinmiyor fakat Discord Uygulamasında silkroad gözükmesinin en etkileyici özelliklerden biri olduğunu düşünüyoruz. Discord üzerinden aktif ettiğinizde oynadığınızın serverın ismini ve logosunu, karakter isminizi ve seviyenizi bir durum mesajı olarak gösterecek.
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

  DPS Meter:
  Bir unique'e saldırdığınızda ekranınızın sağ üst köşesinde beliren gelişmiş yarı saydam bir pencere. Belirli bir unique'e sizin ve diğer oyuncuların verdiği hasarın miktarını sürekli güncel olarak takip edebileceksiniz, ve unique'i öldürmek için olan şansınızı da öğrenebileceksiniz. Artık kadere bırakmak yok, öldürme şansınızın düşük olduğunu anladığınızda zamandan tasarruf ederek şansınızı başka bir unique'te denemek için hemen ayrılabilirsiniz.
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

  Artı Parlamaları:
  Helios'ta, daha futuristik ve ilgi çekici bir oynanış için, normal artı parlamalarını değiştirdik. Aşağıda her bir artı parlamasını gösteren bir albüm bulabilirsiniz. Eğer bunlar size göre değilse, bize fikrinizi belirtmekten çekinmeyin, böylece parlamaları değiştirmeyi düşünebiliriz.


  Beginner ve Advanced Paketler:
  Helios'ta rahat bir başlangıç yapmanız için gerekli olan her şeyi ayrı ayrı almak yerine daha ucuz fiyattan ekledik! Eğer bu pakette var olan her şeyi ayrı ayrı alırsanız bu size paket fiyatından daha fazla silke mal olacaktır, yani kazan kazan. İhtiyacınızı en uygun şekilde karşılayan paketi satın alın, üzerine sağ tıklayın ve paket içeriğini karakterinizin çantasında bulacaksınız, aşağıdaki görselde paket içeriklerini bulabilirsiniz. Akıllıca seçiminizi yapın!


  Oyun-içi Para birimleri:
  Gold:
  Gold icat edildiğinden beri Silkroad'ın ana para birimidir, fakat; birçok serverın goldu yerin altına gömdüğünü ve çok işe yaramaz hale getirdiğini düşünüyoruz, bundan dolayı; biz sadece Gold karşılığında satılan çeşitli değerli itemların bulunduğu Gold Minor adında bir NPC ekledik.

  Arena Coin:
  Gold'un yanı sıra, Arena Coin'ler de Gold Minor'dan item almanıza yardım edecek fakat sadece Gold ve Arena coin kombinasyonuyla satılan itemları. Basitçe Arena Coin elde edebileceğiniz yerler:


  • 1.) Battle Arena'ya katılarak maçı kazanıp kaybetmenize bağlı değişiklik gösteren belirli bir miktar kazanacaksınız.
  • 2.) Survival Arena maçlarına katılarak her Kill için 1 Arena Coin kazanacaksınız ve top #5 survival kazananları içerisinde olursanız da belirli bir miktarda Arena Coin kazanacaksınız.


  Gold Coin:
  Seal of Vega ve Seal of Helios ekipmanları satın almanızda gerekli olan Helios'un ana para birimlerinden biri. Gold Coin'leri Gold Minor NPC'den 1 Billion gold karşılığında satın alabilirsiniz.

  Silver Coin:
  Silver Coin'ler de Seal of Vega ve Seal of Helios Ekipmanların alınmasında gerekli, fakat elde etmek için sadece tek bir yol var, Arabian, Job ve Normal Unique'leri öldürerek drop yöntemiyle elde edebilirsiniz.

  Copper Coin:
  Copper Coin Seal of Vega ve Seal of Helios ekipmanlarının alınmasında gereklidir, copper coin elde edebileceğiniz yerler:


  • 1.) Unique Öldürmek, Helios'ta bulunan her unique önemli miktarda copper coin drop edecektir.
  • 2.) Günlük görevlerinizi yaparak belirli görevlerin teslim edilmesi karşılığında Copper Coin elde edeceksiniz.


  Iron Coin:
  Iron Coin Seal of Vega ve Seal of Helios ekipmanlarının alınmasında gereklidir, Iron Coin'lerin elde edilmesi copper ile aynıdır.


  • 1.) Unique Öldürmek, Helios'ta bulunan her unique önemli miktarda iron coin drop edecektir.
  • 2.) Günlük görevlerinizi yaparak belirli görevlerin teslim edilmesi karşılığında Iron Coin elde edeceksiniz.


  Helios Point:
  Helios Point'ler Helios'un resmi ve ana para birimidir çünkü kelimenin tam anlamıyla yaptığınız her şeyden Helios point elde edebilirsiniz. Aynı zamanda tabii ki de, Seal of Vega ve Seal of Helios Ekipmanlarını satın almanın ana bileşenidir. (Daha detaylı bilgi için, aşağıda Helios point sistemini okuyun)
  Helios Special Skill'ler:
  Oynanışa eklediğimiz yepyeni skilller, bu skilllerden birini açmak belirli miktarda skill point gerektiriyor, bununla birlikte; eklediğimiz zaman çizelgesi ile sistemi dengelediğimiz için hepsini tek seferde açamazsınız. Hepsini açmanız biraz zamanınızı alabilir fakat kesinlikle buna değecek!

  Skill Dengesi:
  Konumuzun önceki kısımlarında belirttiğimiz gibi iki ırk arasında dengeyi tutturmak göründüğü kadar zor değil, bu nedenle; iki ırk arasındaki dengeyi sağlamak için yaptığımız modifikasyonları sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Avrupa Skill'leri
  Çin Skill'leri  Normal Unique'ler  Job Unique'leri  Arabian Unique'leri

  Togui Elder (Boss Unique)

  Spawn yerleri: Notice'e bağlı olarak tüm haritada belirebilir.

  12 Silver Coin / 8 Cooper Coin / 10x 100 Silk Scroll / 25 Helios Points / 30 Honor Points / 3x Mega Box / 5x Helios Box
  End-game ekipmanlarını elde etmenin en yaygın, kolay ve basit sistemlerinden birisi, Ayrıca serverın aktif kalmasına yardımcı oluyor ve server ekonomisini düzene sokuyor, dolayısıyla; Helios'ta Helios Point'leri oyunun ana para birimlerinden biri yapmaya karar verdik ve aşağıdaki listede nasıl elde edebileceğinizi bulabilirsiniz:


  • 1.) Job:

  Trader, Thief veya Hunter; kayıtlı olduğunuz mesleğe ait günlük limitlerinizi tamamlamak.


  • 2.) Job Kill'leri:

  Karşı job'tan öldürdüğünüz her kişi için 1 Helios point kazanacaksınız.


  • 3.) Capture The Flag:

  Katıldığınız CTF Maçlarını kazanmak size 10 Helios point kazandırırken, maçı kaybetmeniz 2 Helios Point kazandırır.


  • 4.) Battle Arena:

  Katıldığınız Battle Arena Maçlarını kazanmak size 12 Helios point kazandırırken, maçı kaybetmeniz 5 Helios Point kazandırır.


  • 5.) Survival Arena Kill'leri:

  Survival Arena'da öldürdüğünüz her oyuncu size 2 Helios point kazandırır.


  • 6.) Unique Kill'leri:

  Unique'leri avlamak da size Helios Point kazandırır fakat kazandırdığı miktar Unique'e bağlı olarak oldukça değişiklik gösterir, verdikleri pointler aşağıdaki listede olduğu gibidir:


  • Tiger Girl'ü öldürmek size 2 Helios Point kazandırır.
  • Cerberus'u öldürmek size 2 Helios Point kazandırır.
  • Captain Ivy'i öldürmek size 3 Helios Point kazandırır.
  • Uruchi'yi öldürmek size 3 Helios Point kazandırır.
  • Isyutaru'yu öldürmek size 4 Helios Point kazandırır.
  • Lord Yarkan'ı öldürmek size 5 Helios Point kazandırır.
  • Demon Shaitan'ı öldürmek size 6 Helios Point kazandırır.
  • Arabian Unique'lerini öldürmek size 8 Helios Point kazandırır (Khulood, Karkadann, Launatune, Baal).
  • Job Unique'lerini öldürmek size 10 Helios Point kazandırır (Neith, Selket, Anubis, Isis).
  • Beakyung the white Viper'ı öldürmek size 15 Helios Point kazandırır.
  • Roc'u öldürmek size 15 Helios Point kazandırır.  • 7.) Fortress War:

  Kale Savaşında öldürdüğünüz her oyuncu için 3 Helios point kazanırsınız, fakat, hileyi önlemek için yakın zamanda öldürdüğünüz oyuncudan tekrar Helios point kazanamazsınız.


  • 8.) Job Madness Event:

  Etkinliğe katılıp unionunuz kazandığında 20 Helios point kazanacaksınız. Not, bu ödülü kazanmak için katılımcılardan biri olmalısınız.
  Günlük Limit
  Job'a göre, günlük Helios point kazanma miktarınız sınırlandırılacak, günlük toplamda 100 Helios point. Aynı zamanda; gold kazanmak için hala job görevinizi yapabilirsiniz fakat günlük limitinizi doldurduysanız daha fazla Helios point elde edemezsiniz.
  Haftalık Limit
  Ayrıca Helios Point kazançları için bir haftalık limit de mevcut ve bunu aşamazsınız, yani eğer haftalık limitinizi doldurduysanız ve size Helios point sağlayacak herhangi bir aktivite yapmaya kalkışırsanız, alamayacaksınız. Evet, hala katılabilirsiniz fakat hafta bitene kadar Helios point kazanamazsınız. Limit kısıtlaması aşağıdaki gibi olacaktır:


  • Bir Trader, Hunter veya Thief olarak. Haftalık 600 Helios point'e kadar kazanabilirsiniz.
  • Survival Arena maçlarına katılarak, haftalık 300 Helios point'e kadar kazanabilirsiniz ve bu aşılamaz.
  • Battle Arena maçlarına katılarak, haftalık 200 Helios point'e kadar kazanabilirsiniz ve bu aşılamaz.
  • Capture the flag maçlarına katılarak, haftalık 100 Helios point'e kadar kazanabilirsiniz ve bu aşılamaz.
  • Job modunda insanları öldürerek elde edebileceğiniz Helios point miktarı haftalık 200'dür.
  • Unique avlayarak elde edebileceğiniz Helios point miktarı haftalık 200'dür.
  • Kale savaşında insanları öldürerek kazanabileceğiniz Helios point miktarı 50'dir, yani eğer 50 kill'den fazlasına sahip olursanız, Helios Point kazanımlarınız 50 Point'te kalacak ve bu her hafta içindir.
  Helios Job Sistemi
  Silkroad fikri temel olarak Job'un ve geçinmek için malları şehirden şehre taşımanın üzerine kurulu, fakat; biz job sistemini elden geçirdik böylece herkesin düşünce yapısına uyuyor.

  Job HWID:
  PC başına yalnızca 1 karakter ile job suit giyebileceksiniz ve bu birçok yoldan hile yapılmasının önüne geçiyor.

  Ticaret Yolları:
  Yaygın olarak bilinen ticaret rotalarını olduğu gibi tutmaya karar verdik, yani Helios'ta mevcut olan tek ticaret yolları şehirden şehre yollardır.

  Wanted Sistemi:
  En popüler Silkroad oynanış tasarılarından biri, isminin tüm serverda sağlam bir suikastçı olarak görünmesini kim istemez ki? İnsanlar bu aranan adamın job kıyafeti üzerindeyken haritada dolaştığını öğrendiğinde anında korkup tüyeceklerdir, bu nedenle, bu verimli ve çığır açan job deneyimini Helios'a eklemeye karar verdik. Bununla birlikte; belirli gerekli seviyelere ulaştığınızda pek çok avantaja da sahip olacaksınız ve bu avantajlar aşağıdaki listede olduğu gibidir:


  • #1 - Karşı job'tan 10 kişiyi ölüme yolladığınızda Wanted sisteminin ilk seviyesine ulaşacaksınız, böylelikle, aşağıdakileri içeren Lv1 Wanted buff'a sahip olacaksınız.
   • 1% Magical and Physical Damage increase.
   • 1 Str.
   • 1 Int.
   • 1% Moving speed
  • #2 İkinci seviyeden Wanted olmak için karşı job'tan 20 kişiyi ölüme yollamalısınız, böylelikle, aşağıdakileri içeren Lv2 Wanted buff'a sahip olacaksınız.
   • 2% Magical and Physical Damage increase.
   • 2 Str.
   • 2 Int.
   • 2% Moving speed


  • #3 Üçüncü seviyeden Wanted olmak için karşı job'tan 30 kişiyi ölüme yollamalısınız, böylelikle, aşağıdakileri içeren Lv3 Wanted buff'a sahip olacaksınız.
   • 3% Magical and Physical Damage increase.
   • 3 Str.
   • 3 Int.
   • 3% Moving speed


  • #4 Dördüncü seviyeden Wanted olmak için karşı job'tan 40 kişiyi ölüme yollamalısınız, böylelikle, aşağıdakileri içeren Lv4 Wanted buff'a sahip olacaksınız.
   • 4% Magical and Physical Damage increase.
   • 4 Str.
   • 4 Int.
   • 4% Moving speed


  • #5 Beşinci seviyeden Wanted olmak için karşı job'tan 50 kişiyi ölüme yollamalısınız, böylelikle, aşağıdakileri içeren Lv5 Wanted buff'a sahip olacaksınız.
   • 5% Magical and Physical Damage increase.
   • 5 Str.
   • 5 Int.
   • 5% Moving speed


  Job Temple:
  Job Unique'lerinin günlük olarak spawn olduğu bir nokta, ancak ilginç olan kısım bu değil. Job Temple ile ilgili büyüleyici olan şey, tüm Thieflerin, Traderların ve Hunterların Unique Öldürmek için birbirleriyle savaşmaya istekli olmasıdır, çünkü bu Job Unique'ler, gerçekten savaşmaya değer ve fazlasıyla ganimete sahiptir.


  Aradığınız şey bu değil, evet, Aslında sizinle konuşuyorum. Bu hepimizin alışık olduğu ve sıkıldığı madness event değil, serverı gerçek materyal savaşına dönüştürecek bir şey, ilk kez tanıtıyoruz, Helios Job Madness Event. Bu bölge Devil's Garden çünkü basit, hepimiz seviyoruz ve bunu çevreleyen güzel anılarımız var.

  Etkinlik Açıklaması
  Şeytanların bahçesi içerisinde, Thiefler kendi birliklerini topladı, Traderlar ve Hunterlar da öyle. Hepsi çocuk oyuncağı olacağını düşündüğü bir yolculuğa çıktı ve her birlik sadece kendilerinin gizemli hedefi bildiğini sandı, fakat herkes oraya vardığında kendilerini birbirlerine bakarken buldular ve hepsi birbirine aynı soruyu sordu, buraya nasıl geldin? Dolayısıyla, savaşın tek çıkış yolu olduğunu öğrendiler, savaşmak için kendilerini silahlandırdılar, ancak... Aniden... Kızgın bir şekilde BENİM UYKUMU KİM BÖLDÜ? diye haykıran bir Unique duydular. Unique, oturduğu dairenin sol tarafını çevreleyen thiefleri ve sağ tarafını çevreleyen Trader/Hunterları bulmak için her iki tarafa da döndü. Yine şiddetli bir şekilde haykırdı ama bu sefer daha yüksek sesle, ve sonra, her iki taraf da tek çıkış yolunun hem Unique'i hem de düşmanı öldürmek olduğunu anladı. Savaş borazanları çalındı ve aynı anda hem düşmana hem de Unique'e saldırmaya başladılar.

  Daha sonra ne olduğunu mu merak ediyorsunuz? Kim hayatta kaldı? Kim öldü ve çoktan küllerine dönüştü? Peki, bu hikayenin sonuydu, fakat eğer hikayeyi kendinize göre bitirmek istiyorsanız, bu bölge hala Helios'ta! Birliklerinizi toplayın, silahlarınızı bileyin çünkü Job Madness etkinliği daha önce kimsenin tanık olmadığı bir olay, orada, gerçek bir savaşçı gibi savaşacaksınız ya da teslim olacaksınız ve kaderiniz Ölüm olacak.
  Nasıl katılım sağlanır?
  Etkinlik her gün aynı saatte (daha sonra duyurulacak) meydana gelecek, bölgeye Donwhang'a iki taraf için de eklediğimiz iki özel teleport'tan ışınlanabilirsiniz. Elbette, ışınlanabilmek için job suit giyiyor olmalısınız.

  Nasıl kazanılır?
  Unique'e daha fazla hasarı veren birlik kazanır ve kazanan birliğin her bir katılımcısı 20 Honor Point ve 20 Helios Point ile ödüllendirilir.

  Job Kazançları:

  • Traderlar:

  Eğer bir Trader iseniz, malları fullemeniz size 30m'ye mal olacak (5*), ve satarken, ödediğiniz miktar üçe katlanacak bu da ödediğiniz miktar dahil 90m kazanacağınız anlamına geliyor (60m temiz kar) ve buna ek olarak 13 Helios Point. Not, eğer partinizde bir Hunter varsa gold miktarı 10m artacak.


  • Hunterlar:

  Tüm traderları korumak gerçekten de tehlikeli ve malları çalmaya çalışan thieflerden onları koruyup onlar için temiz bir yol sağlamak sıkı bir çalışma gerektiriyor, bu sebeple; kazancınız onları korurken harcadığınız efora değmeli. Bir hunter olarak, 7/8 bir trader partisini koruduğunuzda 50m ve 15 Helios point alacaksınız.


  • Thiefler:

  Her bir Thief için, Thief Town'da sattığınız her 5* kervan için 30m alacaksınız.

  Honor Sistemi
  Honor sistemi olmayan bir serverın oynanamaz olduğunu inkar edemeyiz, dolayısıyla; oldukça Eşsiz bir Honor Sistemi'ni Helios'a ekledik, bireysel olarak oyuncuların üzerine kurulu olmayacak - Job Union'larının üzerine kurulu olacak çünkü bu oyundaki savaşlara mükemmel bir gerilim ekliyor, her union onuru için savaşmaya zorlanacak ve bu unionlar arasındaki en iyi savaşçılar kendilerini hem kendileri için hem de unionlarının onuru için savaşacağı birçok savaşta bulacak.

  Honor Buff'lar:
  Honor sıralaması her Pazar 12:00 Sunucu saati ile sıfırlanır, ve honor buff tasarısı aşağıdaki gibi olacaktır:
  • Honor Sıralamasındaki İlk (1~3) Oyuncular onlara aşağıdaki avantajları sağlayan King, Gold, Silver ve Bronze buff'lara sahip olur.
   • 1. Physical & Magical damage 4% increase.
   • 2. Physical & Magical damage 4% absorption.
   • 3. Attack rate 10% increase.
   • 4. Moving speed 20% increase.
   • 5. Chance of obtaining berserk gage 120% increase.  • Honor Sıralamasındaki İlk (4~15) Oyuncular onlara aşağıdaki avantajları sağlayan Gold, Silver ve Bronze buff'lara sahip olur.
   • 1. Physical & Magical damage 4% increase.
   • 2. Physical & Magical damage 4% absorption.
   • 3. Attack rate 10% increase.
   • 4. Moving speed 20% increase.  • Honor Sıralamasındaki İlk (16~25) Oyuncular onlara aşağıdaki avantajları sağlayan Silver ve Bronze buff'lara sahip olur.
   • 1. Attack rate 10% increase.
   • 2. Moving speed 20% increase.  • Honor Sıralamasındaki İlk (26~40) Oyuncular onlara aşağıdaki avantajı sağlayan Bronze buff'a sahip olur.
   • 1. Attack rate 10% increase.


  Honor point kazanmak için birkaç yol var ve her bir yol diğerinden daha eğlenceli, hadi bir göz atalım.


  • 1.) Unique Kill'leri:
  • Her katlettiğiniz unique için Honor point ile ödüllendirileceksiniz, puan dağılımı aşağıdaki gibidir:
   • (STR&INT) Tiger Girl = 3 Honor Points.
   • (STR&INT) Cerberus = 3 Honor Points.
   • (STR&INT) Captain Ivy = 4 Honor Points.
   • (STR&INT) Uruchi = 4 Honor Points.
   • (STR&INT) Isyutaru = 5 Honor Points.
   • (STR&INT) Lord Yarkan = 6 Honor Points.
   • (STR & INT)Demon Shaitan = 8 Honor Points.
   • Selket (STR) = 12 Honor Points.
   • Neith (INT) = 12 Honor Points.
   • Isis (INT) = 12 Honor Points.
   • Anubis (STR) = 12 Honor Points.
   • Boss Uniques Medusa (INT) = 35 Honor Points.
   • Roc (STR) = 35 Honor Points.
   • Helos Boss = 35 Honor Points.  • 2.) Survival Arena Kill'leri:
   • 1 Kill = 3 Honor Point
   • 1 Death = -1 Honor Point.  • 3.) Job Kill'leri:
   • 1 Kill = 3 Honor Point
   • 1 Death = -2 Honor Point.  • 4.) Battle Arena:
  • Her kill için değil fakat BA Maçını kazanmanıza göre Honor Point alacaksınız.
   • Battle Arena (Random) = 12 Honor Point
   • Battle Arena (Party) = 15 Honor Point
   • Battle Arena (Job) = 18 Honor Point  • 5.) Capture The Flag:
  • Her kill için değil fakat CTF Maçını kazanmanıza göre Honor Point alacaksınız.
   • CTF Kazanan takımın her oyuncusu 15 Honor point alacak.  • 6.) Fortresswar Kill'leri:
  • Sadece Helios'ta bulunan yepyeni bir özellik, kill/death oranınıza göre honor point kazanıp/kaybedeceksiniz.
   • 1 Kill = 4 Honor Point
   • 1 Death = -2 Honor Point.  Helios Box'lar

  Birçok oyuncu için acı gerçek, box sistemlerinin çok şaşırtıcı olabileceğidir. Bununla birlikte, non-donator oyuncuların silk üretebileceği bir pazar sağlayarak, server ekonomisi üzerinde yaratabilecekleri etkiye değer veriyoruz, ayrıca Helios'ta doğruluğu da arttırdık, yine de; bu oldukça adil çünkü daha az gold botu ile daha adil bir oyun sağlıyor. Konuya girmekte sizi çok beklettiğim için üzgünüm ama sadece nereden geldiğimizi hissetmenizi istedim. Şimdi, size Helios Box'larını tanıtalım.

  Mega Box:
  Mega Box kullanıldığında size 20% olasılık ile Seal of Star ekipman sağlama şansı vardır, Weapon, Accessory ve Set parçası olabilir.

  Vega Box:
  Vega Box kullanıldığında size 15% olasılık ile Seal of Vega Accessory veya Set parçası sağlama şansı vardır.

  Immortal Box:
  Immortal Box kullanıldığında size 100% olasılık ile 1-3 immortal stone sağlama şansı vardır.

  Helios box:
  Helios Box kullanıldığında size 50% şans ile aşağıdaki eşyalardan birini sağlama şansı vardır.


  • 3x Reverse Scrolls
  • 3x Global Chatting
  • 1x D1 Lucky Powder
  • 1x Golden Dragon Flag
  • 1x 2% Lucky Scroll
  • 1x 3% Lucky Scroll
  • 1x 5% Lucky Scroll
  • 1x D10 Lucky Magic Powder (Alchemy success oranını arttırır).
  • 1x Random Visual Scroll
  • 1x Helios Hideout pillar
  • 1x Special Transpet, hızı 5m yerine 7m olduğu için normal trans pet'lerden daha hızlıdır.


  Sox Sistemi
  Silahlarınızın güçlü ve parlak olmasını hepiniz seversiniz, öyle değil mi? Konuyu okumaya başladığınızdan beri bu bölümü beklediğinize eminim. Peki, Helios sox sistemi gerçekten çok basit ve sox ekipmanları elde etmeniz için hayatsızca yıllar boyu oynamanıza gerek yok. Helios'ta mevcut olan Sox item türleri:


  • 1.) Seal of Star
  • 2.) Seal of Vega
  • 3.) Seal of Darkness
  • 4.) Seal of Helios
  • 1.) Seal of Star, Normal Last Tier +1 item'a eşit.
  • 2.) Seal of Vega, Normal Last Tier +2 item'a eşit.
  • 3.) Seal of Darkness, Normal Last Tier +3.5 item'a eşit.
  • 4.) Seal of Helios, end-game weapon'dur ve Normal Last Tier +5 item'a eşittir.


  Sox Ekipmanları Elde Etmek:


  • Seal of Star:

  Sadece Mega Box'lardan elde edilebilir.


  • Seal of Vega:

  Seal of Vega Ekipmanlar ilk iki hafta için mevcut olmayacak, eklendiğinde aşağıdaki yollar ile elde edebileceksiniz.


  • Seal of Vega Weapon'lar
  • Seal of Vega weapon'ları aşağıdakilerin kombinasyonuyla satın alabileceksiniz:
   • Helios Point
   • Silver Coin
   • Copper Coin
   • Gold Coin  • Seal of Vega Set & Accessory'ler

  Vega Box'lardan elde edilebilir.


  • Seal of Darkness:

  Seal of Darkness weapon'lar Helios Hideout'a katılarak toplayacağınız Talisman kartlarının (8) kombinasyonuyla elde edilebilir.


  • Seal of Helios:

  Seal of Helios weapon'lar Helios'un 5. haftasından önce mevcut olmayacak, aktif hale getirildikten sonra;
  Daha sonra eklenecek olan SoH Upgrade Scroll adındaki upgrade sistemi ile elde edilebilecek, bu scroll'u aşağıdakilerin kombinasyonu ile satın alabilirsiniz.

  • Helios Point
  • Silver Coin
  • Copper Coin
  • Gold Coin

  Helios Garden Dungeon:
  Garden Dungeon bugünlerdeki en tanıdık dungeon çünkü, hepimiz bir görevi tamamlamak için giriyoruz ve hepimiz beğenip eğleniyoruz, dolayısıyla; Helios'ta aktif olan tek dungeon Garden Dungeon olmalı.
  Boss Unique Drop'ları:


  • Kidemonas Drop'ları : 8 Copper coin / 5x Iron Coin / 2x Helios Box / 1x Mega Box.
  • Shaba The Gennie From the Lamp Drop'ları : 8 Copper coin / 5x Iron Coin / 1x Mega Box.
  • Gaint Overlord Drop'ları : 8 Copper coin / 5x Iron Coin / 2x Helios Box.  Günümüzde forgotten world'ün çok ana akım haline geldiğinin bilincindeyiz, hiçbir şey yeni veya eşsiz değil, fakat, artık öyle değil! Bugün silk-road sahnesini alt üst etmek için buradayız. Şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş ve eşsiz Forgotten World ile tanışın... Helios Hideout!
  Tanrının tüm zealout yaratıklarını tüm dünyaya yalan söyleyip hazineleri çalan ahlaksız hükümdarlarıyla birlikte sürgün ettiği terk edilmiş bir yer... Hazinelerden bazılarını elde etme fırsatı için gerçekten hayatınızı riske atmayı düşünebilirsiniz. Dikkatli bir şekilde, oradan çıkmanın tek yolu kendinize güvenli bir yol oluşturup tüm yaratıkları ortadan kaldırmaktır, fakat, eğer başarısız olursanız ölüm sizin kaderinizdir.


  İçeri nasıl girilir:
  Genel olarak bilinen yoldan, fakat, tek fark pillar drop olmuyor, pillar'ı gold mino NPC'den gold karşılığında elde edebileceksiniz.
  Boss Unique Drop'ları:


  • 1* Boss Unique dropları 2 Copper coin / 1x Helios Box / 1x Hermes Crate / 40% Chance to drop Mega box.
  • 2* Boss Unique dropları 6 Copper coin / 2x Helios Box / 1x Mega Box.
  • 3* Boss Unique dropları 12x Copper / 8x Iron Coin / 3x Helios Box / 3x Mega Box.  Helios Görevler:
  Ödüller göründüğü kadar değerli olmayabilir, fakat özel skill'lerinizi açabilmeniz için tonlarca skill point'e ihtiyacınız olacak, bununla birlikte, Helios Garden içerisindeki drop rate'ler iki katına çıkarıldı ayrıca uniqueler pek çok değerli item drop ediyor (daha ayrıntılı bilgi için Unique Drop bölümüne göz atın). Oyuncularımızın fikirlerine göre ödüller beta aşaması süresince değişiklik gösterebilir ve açık beta aşaması boyunca oyuncuların önerilerine göre görev miktarlarını arttırabiliriz.


  • 1.) Hunt Darkness Witch [Helios Garden]

  100 adet Darkness Witches öldür
  Ödül: 5m Skill Point.


  • 2.) Hunt Kidemonas [Helios Garden]

  Bir kez Kidemonas katlet.
  Ödül: 5m Skill Point.


  • 3.) Hunt Giant Demon [Helios Garden]

  Bir kez Giant Demon katlet.
  Ödül: 10 Helios Point


  • 4.) Hunt Shaba The Gennie From the Lamp [Helios Garden]

  Bir kez Shaba The Gennie From the Lamp katlet.
  Ödül: 10 Helios Point


  • 5.) Job Cave massacre

  1000 adet Job cave yaratıklarından öldür.
  Ödül: 1 Immortal Box & 1x Magic POP Card.
  Not: Yukarıdaki görevlerin hepsi partiniz arasında paylaştırılır.


  Survival Arena:
  Herkesin sevdiği en çarpıcı silkroad etkinliklerinden birisi, çünkü aynı zamanda hem yakalama hem de öldürme yeteneklerinize bağlı, bununla birlikte; daha çekişmeli bir şekilde oynama heyecanı katacak olan çeşitli ödüller de ekledik.
  Birinci olan oyuncu; 1x Helios Box, Mega Box & 15 Arena Coin ile ödüllendirilecek.
  İkinci olan oyuncu; Mega Box & 10 Arena Coin ile ödüllendirilecek.
  Üçüncü olan oyuncu; Heliox Box & 10 Arena Coin ile ödüllendirilecek.

  Dördüncü olan oyuncu; 10 Arena Coin ile ödüllendirilecek.
  Beşinci olan oyuncu; 10 Arena Coin ile ödüllendirilecek.
  Bunlara ek olarak maksimum 15 Arena coin olmak üzere her öldürdüğünüz oyuncu için 1 Arena coin ve her kill/death için honor point kazanırsınız.

  Battle Arena:
  iSro'dan beri en temel silkroad etkinliklerinden birisi ve hala da öyle; daha çarpıcı ve ilgi çekici olması için ödülleri düzenledik
  Ödüller: Maç türüne bağlı olarak kazanan partinin her oyuncusu belirli miktarda Honor point kazanacak.


  • Battle Arena (Random) = 12 Honor Point
  • Battle Arena (Party) = 15 Honor Point
  • Battle Arena (Job) = 18 Honor Point


  Capture The Flag:
  iSro'dan beri en temel silkroad etkinliklerinden birisi ve hala da öyle; daha çarpıcı ve ilgi çekici olması için ödülleri düzenledik
  Ödül: Kazanan takımın her oyuncusu 2 Magic Pop Card ve 15 Honor Point kazanacak.

  Silk Lottery:
  Günlük silk lottery günde bir kez olacak, Gold Minor npc'den ticket alarak katılabilirsiniz, bu arada, tabii ki de gold ile satılıyor. 10 şanslı oyuncuya free silk dağıtacağız, silk dağıtımı aşağıdaki gibidir:


  1. Kazanan 1000 silk
  2. Kazanan 900 silk
  3. Kazanan 800 silk
  4. Kazanan 700 silk
  5. Kazanan 600 silk
  6. Kazanan 500 silk
  7. Kazanan 400 silk
  8. Kazanan 300 silk
  9. Kazanan 200 silk
  10. Kazanan 100 silk.


  Last Man Standing:
  Özel Helios menü'sü üzerinden LMS etkinliğine kayıt olabileceksiniz, kayıt olduğunuzda hayatta kalan son kişi olana kadar savaşacağınız özel bir alana teleport edileceksiniz yani her şey Hayatta kalmak ile ilgili.
  Ödül: x2 Mega Box.

  Search & Destroy:
  Bu etkinlik başladığında, tüm harita üzerinde random bir şekilde özel spawnlar olur. Her bir belirli nokta için bazı ipuçları verilir. Başarılı olmak için tek yapmanız gereken onları bulup yok etmek!
  Ödül: 100 silk.

  Kill the GM:
  Bir BOT dw south gate'de sarı cape ile spawn olacak, saldırabilmek için herkes aynı renkte cape giymek zorunda, KTG Bot'u öldüren kişi kazanır.
  Ödül: 100 silk.

  Lucky Party Number:
  Bunu kazanmak için, belirli parti numarasını oluşturmanız gerekiyor. İstenen parti numarası oluşturulduğunda kazanan duyurulur ve etkinlik sona erer. Aklınızda olsun, job partisi oluşturmak sayılmaz!

  Çekilişler:
  Discord kanalımız üzerinden devam eden bir çok çekiliş mevcut ve Facebook üzerinden birkaç paylaşım etkinliği olacak, bu yüzden güncel kalmak için discord kanalımıza katılın!

  #Helios Online - Ready for All, Yielding to None.
  Güncel kalmak için Helios Discord kanalına katıl


  Konuda belirtilen herhangi bir özellik hakkında herhangi bir endişeniz varsa lütfen bize bildirin, ayrıca serverı daha ileriye götürebileceğini düşündüğünüz herhangi bir öneriniz varsa bunu da belirtmekten çekinmeyin. Eğer geliştirdiğimiz bu içeriği beğendiyseniz, konuyu beğenmeyi unutmayın!


  Mesaj Hash tarafından (02 Ekim 2020 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir. Sebep: Title


 2. Aşağıdaki 2 üye Hash isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  KatilBiber* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Nisan 2009
  Nerden
  Aydın
  Konular 
  24
  Mesajlar  
  222
  Edilen Teşekkür 
   525
   Alınan Teşekkür  :  93
  R. Hali
  KatilBiber*'s: K?zg?n

  oynayacak arkadaşlar 3 5 7 14 defa düşünsünler gm playerleri kesinlikle dinlemiyor ek olarak xp rateler 30 35 x değil 10 15 x kadar birşey var şahsen düşüncem websitede şişirme var çünkü oyunda o kadar player yok

 4. #3
  MaxiGamer
  PikaMax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Eylül 2020
  Oyun
  Metin2
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  26
  Edilen Teşekkür 
   1
   Alınan Teşekkür  :  9

  Alıntı KatilBiber* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  oynayacak arkadaşlar 3 5 7 14 defa düşünsünler gm playerleri kesinlikle dinlemiyor ek olarak xp rateler 30 35 x değil 10 15 x kadar birşey var şahsen düşüncem websitede şişirme var çünkü oyunda o kadar player yok
  Çamur atma görevi başarıyla tamamlandı. Görev ödülünüzü almak için Hotan Atçı ile görüşmelisiniz.

 5. #4
  MaxiGamer
  KatilBiber* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Nisan 2009
  Nerden
  Aydın
  Konular 
  24
  Mesajlar  
  222
  Edilen Teşekkür 
   525
   Alınan Teşekkür  :  93
  R. Hali
  KatilBiber*'s: K?zg?n

  Alıntı PikaMax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Çamur atma görevi başarıyla tamamlandı. Görev ödülünüzü almak için Hotan Atçı ile görüşmelisiniz.
  UEHUEUHUEHU komik çocuk seni

 6. #5
  MaxiGamer
  Zyzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ağustos 2009
  Nerden
  Antalya
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  4
  Mesajlar  
  118
  Edilen Teşekkür 
   122
   Alınan Teşekkür  :  64
  R. Hali
  Zyzz's: Hallucinating

  Oyuna girdim Bard hakkında herhangi bir değişiklik yok haberiniz olsun

 7. #6
  Çeviri Takımı
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  14
  Mesajlar  
  129
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  52
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Ekip sağlam .

 8. #7
  MaxiGamer
  Florensia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Ekim 2013
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  51
  Edilen Teşekkür 
   16
   Alınan Teşekkür  :  1

  Server sağlam zevkli oyuna başlayanlar iletişime geçebilir.
  Pm Redix


Benzer Konular

 1. Olympus Online | Cap 100 | CH -EU | Play2Win | Free Silk | Innovative Systems
  Konuyu Açan: BlackOcean, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 12 Ağustos 2018, 16:40
 2. Helios Online | 110 Cap | Eu & Ch | Free Silk | FGW | BA | Açılış 25.08.2017
  Konuyu Açan: WeAreTheBEST, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj : 11 Ağustos 2017, 20:05
 3. It is a good game? I want to play it, and i don't know if it worth!
  Konuyu Açan: NanoKid, Forum: MaxiGame Arşiv.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 09 Mart 2016, 13:40
 4. [Game Play] Watch Dogs - E3
  Konuyu Açan: Dentrax, Forum: Oyun İnceleme ve Haberleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 01 Mayıs 2013, 20:05
 5. Elite Dekaron Game Play [Bölüm-1] [Ep-1]
  Konuyu Açan: Shi-Gin, Forum: Youtube.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 08 Nisan 2013, 17:41