MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  JCarlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Kasım 2009
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  GrimmjowJJ
  Konular 
  34
  Mesajlar  
  670
  Edilen Teşekkür 
   63
   Alınan Teşekkür  :  378
  R. Hali
  JCarlsberg's: Stirring

  Askar Online l 100 Cap l Quest l Muhan l Survival l Dungeon l Job Skill l 08.01.2021  Açıklama Kutusu
  08.01.2021

  Giriş:
  Askar Online sizlere en iyi 100 Cap l Chinese deneyimini sunmaya hazırlanıyor. Mayıs ayında açılmış olan serverımız 3000+ player ile sorunsuz, bakımsız, lag ve delaydan uzak eşsiz bir performans sergilemiştir. Sistemsel olarak bu sezonda sizlere bazı farklı seçenekler sunmak için tekrar sizlerin karşısına çıkıyoruz. Grand Opening : 08.01.2021

  Beta Süreci
  Betamız toplam 3 kademeden oluşacaktır. Betada göreceğiniz sorunları bizlere discord üzerinden bildirmeniz sonucu anlık müdahale edilir yada not alınıp bir sonraki beta aşamasında fixlenir. Sizlerin daha iyi bir server deneyimi yaşaması için lütfen beta aşamasında tüm özellikleri kullanıp server içerisinde iyi bir test aşamasından geçmenizdir.

  1. Farz clean itemler ile başlangıç yapılacaktır. Clean itemlerin dengelerini test etmeniz için başlangıç +7 fb stat ile başlar.
  2. Farz tüm karakterler sıfırlanıp tekrar başlayacak ve itemleri sos +7 olarak betaya devam edecektir.
  3. Farz ise beta aşamasının tekrar sıfırlanıp ödüllü betanın başlamasıdır. Ödüllü betada yapılacak eventlar ile bir birinden farklı bir çok ödülü kazanabilir. Açılışta 1 adım önde olabilirsiniz.

  Ödüllü Beta Etkinlikleri
  Betanın 3. farzı bildiğiniz üzere ödüllü etkinlikler olacaktır. Yapacağımız ödüllü etkinlikler şunlardır;
  Unique Event;
  Fortress War;

  Performans Güvenlik
  Rekabeti üst düzey olacak bir server tabii ki rekabeti kaldıracak sunucu firmaları ve filter ile çalışmalıdır. Bizlerde sunucu tercihini OVH filter tercihimizi MaxiGuard olarak kullandık. Daha önce bir çok kez kullandığımız sunucu ve guard ile yola devam edeceğiz.


  Başlangıç Eşyaları
  Kasılmanın aslında ne kadar zevkli ama bir o kadar yorucu olduğunu sizler kadar bizlerde deneyimledik ve sizlere daha hızlı rekabetin içerisinde yer almanız için bazı eşyaları başlangıçta ücretsiz çantanıza gönderdik.  Stack
  Bir çok itemin stackları sizleri zor duruma soktuğunu biliyoruz. Çantanızda yer kaplamaları hiç hoş değil ^^ Bunu kolaylaştırdık ve stack ihtiyacı yaratan tüm itemlerin stacklarını yükselttik.  AFK Sistem
  Bazen oyun içerisine bakamıyoruz ve afk kalıyoruz. Bunu çoğu oyuncu bilmiyor tabii bizlerde bunun çözümü ürettik ve afk kalan playerlara afk baloncuğu ekledik. Artık hangi player oyunda afk görebileceksiniz  Global Link
  Global üzerinden satacağınız tüm itemleri anlık gösterebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Globali açıp iteme CTRL Sol Click basmanız olacaktır.
  Unique History
  Sağ tarafta bulunan menüden ulaşabileceğiniz bu özellik ile artık hangi unique ne zaman spawn oldu yada ne zaman kesildi anlık takip edebileceksiniz.

  Dynamic Rank
  Sağ tarafda bulunan menüden ulaşabileceğiniz Dynamic Rank ile bir çok eventın sıralamasını kolayça takip edebilecekiniz.
  Event Schedule
  Event takvimini takip etmenin zor olduğunu biliyoruz. Sağ tarafda bulunan menüden artık event saatlerini server içerisinde rahatça görebileceksiniz.  Chest
  Eskiden ödül itemlerini devamlı bankanıza göndermek zorunda kalıyorduk. Artık bununda daha hızlı ve basit yolu var. Starter pack vb bir çok box ödülü bankanıza değil sağ köşede bulunan chest bölümüne gelecektir.  Max Level Ödülü
  İlk 100 levele ulaşacak oyuncularımıza ödül sistemini aktif ettik. 100 olacak ilk 30 kişi notice ile bildirilecek ve ödüllerini anlık teslim alacaktır.
  Ödüller;
  - #1-5: 400 Silk
  - #6-12: 300 Silk
  - #13-20: 200 Silk
  -#21-30: 100 Silk
  Galios Npc
  Bir çok farklı etc itemlerini bu npc üzerinden alabilirsiniz. Burada yer alan itemler sizlerden Activity Coin, Arena Coin yada Gold isteyecektir.
  -#Gold Bar
  -#Skill Reset
  -#1th Luck Powder
  -#Buffalo
  -#Silver Box
  -#Reverse Scroll
  -#Return Scroll
  -#Lucky Booster
  -#Garden Dungeon Ticket
  -#Int / Str Scroll
  -#Balloon
  -#HP / MP Scroll
  -#Fire Bull
  -#Askar Cash


  Reina Npc
  Bildiğiniz üzere orjinal silkroad npclerinde 10th clean item bulunmaz. Bizlerde sizlerin daha rahat kasılması için 10th itemleri npc ekledik.
  -#10th Weapon
  -#10th Protector
  -#10th Accessory


  Ersa Npc
  Silkroadın olmazsa olması avatarlar, eski ve yeni tüm avatarları buradan (Askar Cash) ile satın alabilirsiniz. Askar Cash "Galios Npcde" tanesi (1) silk olarak satılmaktadır. Örnek (Starter Pack içerisinde sabit bir avatar gelmez. Askar Cash verilir ve siz istediğiniz avatarı alabilirsiniz.)
  -#Dress
  -#Dress Hat
  -#Dress Accessory


  Sali Npc
  Karakterlerinizi renkli ve bir çok farklı title ile daha güçlü ve havalı konuma getirebilirsiniz. Burada yer alan bazı rütbeleri kullandığınızda isminiz notice ile belirtilecektir.  -#Title
  -#Title (Notice)


  Magic Pop
  Bildiğiniz üzere artık sadece drop ve box sistemler oyuna rekabet katmıyor. Magic Pop ile "Seal Of Star" silahları elde edebilirsiniz. (Magic Pop) sadece Drop olarak çıkmaktadır.
  Quest Npc
  Server sisteminde bir kaç farklı görev bulunmaktadır. Dungeon, Unique, JobCave bu görevleri tamamladığınız zaman bir çok farklı ödülün sahibi olabilirsiniz.


  Starter Pack
  Başlangıç paketi olmazsa olmazdır. Daha fazla indirimli donate itemlerine sahip olmak için bu paket tamda size göre.

  -#Premium Plus
  -#Devil Spirit
  -#Global 11x
  -#Askar Cash 200x
  -#Devil Magic Stone 1x
  -#Devil Spirit Sabakun 3x
  -#Reverse Scroll 22x
  -#Return Scroll 22x


  Immortal Pack
  Alchemy rate biraz zor olduğu için epey ihtiyacınız olacak en önemli stone artık pack halinde ve daha avantajlı


  Astral Pack
  Alchemy sizi zorladığı gibi bıktıracak duruma getirmesini istemiyorsanız tabii ki de #Astral Stone en büyük ihtiyacınız olacak


  Global Chatting (Color)
  Standart sarı renk globallerin haricinde sizlere bir çok renkte global atma imkanı tanıdık ve bu renkli globaller ile söyleyecekleriniz çok daha havalı duracak!


  Charname Color
  Bildiğiniz üzere karakter isimleri standart beyaz renk olur fakat biz bunu daha etkileyici bir özellik ile renklendirme yoluna gittik! Kullanacağınız bu scroll ile karakter isimleriniz #Kırmızı #Mavi gibi bir çok renkte görünecek.


  Title Color
  Rütbe isimleriniz havalı peki renkleri ? Standart sarı renk hoşunuza gitmiyorsa bu scroll tam size göre! Bir çok renk çeşitlerini kolaylıkla satın alıp kullanabilirsiniz. Title renklerinizi #Kırmızı #Mavi #Siyah gibi bir çok renkte kullanabilirsiniz.


  Char Icon
  Karakter isimlerinin yanına istediğiniz tüm ülkelerin bayraklarını ekleyebilirsiniz. #Türkiye #Romanya #Fransa vb bir çok bayrak server sistemine entegre edilmiştir.


  Job Reset Scroll
  Job modunda var olan rekabet bazen sizleri farklı job taraflarına sürükleyebilir peki job sıfırlamada alacağınız cezanın süresini beklemek zorunda mısınız ? Bu scroll ile karakterinizin job cezasını anında sıfırlayabilirsiniz


  Guild Reset Scroll
  Guild playerları bazı zaman yanlışlık ile yada kale savaşları zamanında planlı olarak guild değiştirmek zorunda kalıyor guild cezasının süresini beklemek yerine bu scroll ile karakterinizin guild cezasını sıfırlayabilirsiniz


  Red Box
  Dungeon görevinden, Special uniquelerden, Event ödüllerinden elde edilir. 10% (Seal Of Star) item çıkma şansı vardır. Serverda en değerli box olarak tanımlayabiliriz!

  -#Dungeon
  -#Event
  -#CTF


  Magic Pop
  Sadece unique droplarından ve bazı eventlardan elde edilir.


  Garden Dungeon Ticket
  Satın alacağınız bu bilet ile #Dungeon bölgesine ışınlanabilir içeriye part üyelerini çekip zorlu parkuru tamamlamak için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz!


  Special Job Suit
  Bu özel job suit ile sadece job modunda kullanabileceğiniz 3 özel skille sahip olabilirsiniz. Rakiplerinizde aranızdaki farkı bir kademe yükseltmek için olmazsa olmazınız bu suiti elde etmek!


  Holy Wings
  Bu kanatlar harika bir görünümün yanında sizlere (5) #INT #STR ve #Speed 110% özelliği katacak hemde bu buff 1 ay boyunca hiç bitmeyecek!


  Model Switcher
  Silahlarınızın görünümünden memnun değilseniz bu scroll sayesinde silahınıza #1th ile #13th arası tüm görünümleri anında yansıtabilirsiniz!


  Glow Swticher
  Silahların parlamalarını beğenmeyenleriniz bazen oluyor peki bunun bir çözümü yok mu ? Tabii ki var bu kullanacağınız scroll ile parlamalarınızı bam başka bir hale getirebilirsiniz toplam 4 adet farklı glow ile silah parlamalarını daha estetik hale getirmek sizin elinizde

  Clean Items
  10th 90+ itemler drop olarak eklenmiştir. Bu itemler ilk hafta epey değerli olacaktır. Itemler arasında + dengesi sağlanmıştır.


  Seal Of Star
  Sos itemler sadece Box ve Magic Pop ile elde edilir. Örnek : Dungeon görevi sizlere 1 adet box ödülü verir. Bu box %10 şans ile sos itemi chestinize gönderir. Box içeriklerinde tüm soslar vardır. Silahları dilerseniz Magic Pop üzerinden elde etmeye çalışabilirsiniz. (Magic Pop) sadece unique, quest vb oyun içerisinden elde edilir. Silk ile satılmaz !


  Seal Of Moon
  Moon item oyunun 3. haftası eklenecektir.

  Item Dengeleri
  - #Seal of Star: Last Tier +2 (Silah - Set - Acc)
  - #Seal of Moon : Last Tier +3 (Sadece Silah)
  - #Seal of Sun: Last Tier +4.5 (Silah - Set - Acc)  Seal Of Star Nasıl Elde Edilir ?
  - #Red Box
  - #Magic Pop


  Red Box
  Dungeon görevinden, Special uniquelerden, Event ödüllerinden elde edilir. 10% Seal Of Star item çıkma şansı vardır.

  -#Event
  -#Dungeon
  -#CTF


  Magic Pop
  Sadece unique droplarından ve bazı eventlardan elde edilir.

  Wanted Sistem
  Job modunda rekabet üst düzey olacağını biliyoruz peki bu rekabetin ödülü olmaz mı ? Wanted sistem ile job ile keseceğiniz karakterlerden +1 point alırsınız. 10 - 20 - 30 - 40 - 50 kill alabilen oyuncular belli % değerlerinde sadece job modunda kullanacağı bufflara sahip olur.
  aynı karakter 2 defa puan vermektedir. Aynı ip üzerinden karakterler kill puanı alamaz.  Level 1: 20 kill.
  Faydaları
  • 1% physical/magical damage increase.
  ​• 1% physical/magical defense increase.
  ​• 1% movement speed increase.
  ​• 1 STR Increase
  ​• 1 INT Increase


  Level 2: 30 kill.
  Faydaları
  • 2% physical/magical damage increase.
  ​• 2% physical/magical defense increase.
  ​• 2% movement speed increase.
  ​• 2 STR Increase
  ​• 2 INT Increase


  Level 3: 40 kill.
  Faydaları
  • 3% physical/magical damage increase.
  ​• 3% physical/magical defense increase.
  ​• 3% movement speed increase.
  ​• 3 STR Increase
  ​• 3 INT Increase


  Level 4: 60 kill.
  Faydaları
  • 4% physical/magical damage increase.
  ​• 4% physical/magical defense increase.
  ​• 4% movement speed increase.
  ​• 4 STR Increase
  ​• 4 INT Increase


  Level 5: 80 kill.
  Faydaları
  • 5% physical/magical damage increase.
  ​• 5% physical/magical defense increase.
  ​• 5% movement speed increase.
  ​• 5 STR Increase
  ​• 5 INT Increase.
  Caravan
  Uzun kervan yollarının aslında sıkıcı olduğunu ve rekabeti düşürdüğünü biliyoruz. Bu yüzden sistemi kervan üzerine değil etkinlikler üzerine yoğunlaştırdık. Kervan rotamız tek yol Donwhang <> Hotan

  Kervan Ration
  -#Rota : Donwhang <> Hotan
  -#Special Rota : Bandit <> Hotan
  -#Mal Alış : 80m
  -#Kervan Karı : 160m
  -#Special Kervan Karı : 500m
  -#Thief Karı : 80m

  Honor
  Job modunda honor aktif edilmiştir. Rakip kill ile +1 honor point kazanabilirsiniz. Aynı karakter max 2 honor kazandırır. Honor kazanmanız için sizin ve rakibinizin en az 20 honor pointe sahip olması gerekmektedir. Job resetlerseniz tüm honor pointleriniz sıfırlanacaktır.

  -#Kill Başı : +1 Honor Point Verir
  -#Kesilen Karakterden : -1 Honor Point Düşer
  -#Günlük Jobda Honor Limit : 40 Olarak Ayarlanmıştır.

  Özel Job Suit
  Klasik job suitlerin haricinde sizlere farklı job suitleri tanıtmak isteriz. Bu job suitler epey değerli ve sizi rakiplerinize göre bir tık öne geçirecektir. #Gold #Activity Coin #Arena Coin ile satın alınır. Satın alacağınız suitlere özel skiller basabilir bunları belli süreler içerisinde sadece job modunda kullanabilirsiniz.  Job Suit Yetenekleri
  Özel job suitlere 3 adet skill basabilirsiniz. Bu skiller sadece o job suit üzerinizde ise kullanılabilir. Job suiti çıkarttığınız an skilleri artık kullanılmayacaktır. Yapmanız gereken aslında çok basit "Özel Job Suiti" satın almak ve üzerinize takıp skilleri sağ tık ile çalıştırmaktır. Dikkat edin job suit üzerinize giydikten sonra skill scrolları kullanmanız gerekmektedir. Skill kullanımları için hiç bir şekilde silah zorunluluğu yoktur. Örnek : (Block Ratio kullanımı için shield takmanıza gerek yoktur.)

  -#1. Skill : Buff
  -#2. Skill: Block Ratio
  -#3. Skill : Magical Damage

  Buff Skill
  -#INT <> STR : 6
  -#HP <> MP: 1000
  -#Attack <> Parry : 60%
  -#Berserk Gage : 120%
  -#Süre: 5 Dakika (Buff üzerinizde 5 dakika durur. Tekrar kullanım süresi 10 dakikadır.)

  Block Ratio
  Bu skill karakterinize buff olarak değil skill olarak işlemektedir. 20 Saniye boyunca karakter 45% oranında block damage yiyecektir.
  -#Block Ratio : 45%
  -#Süre : 20 Saniye (Skill kullanımı 20 saniyedir. Tekrar kullanım 6 dakikadır.)

  Magical Damage
  Kullanacağınız bu skill karakterinize 20% Magical Damage buff sağlayacaktır. Böylece STR olup lightning olmayan karakterlerde uniquelerde kendine parti yeri bulabilecek.
  -#Magical Damage: 20%
  -#Süre : 1 Dakika (Buff karakterinizde 1 dakika durur. Tekrar kullanım süresi 10 dakikadır)

  Özel Job Suit Nasıl Elde Edilir ?
  Galios npc üzerinden satın alabilirsiniz. Suitler sizlerden #Gold #Activity Coin #Arena Coin isteyecektir.

  Job Suit Skill Nasıl Elde Edilir ?
  Galios npc üzerinden 3 adet skill scroll mevcuttur bunların hepsini yada istediğinizi satın alabilirsiniz. Suitler sizlerden #Gold #Activity Coin #Arena Coin isteyecektir. Suitinizde ekli olan bir skill tekrar eklenemez. Toplam 3 skill suite entegre edilebilir.

  Job Cave
  Job Cave orjinal bırakılmıştır bazı serverların bu map ile oynadığını görüyoruz fakat bu küçük mapler rekabeti sağlamak yerine güçlü tarafın daha fazla güç almasını sağlıyor. Job Cave içerisinde yer alan moblar ile quest tamamlayıp ödül kazanabilirsiniz

  Job Cave Unique
  Standart serverlarda bu uniqueler default olarak spawn olmaktadır. Bizler bunu 2 INT 2 STR unique olarak değiştirdik. Aynı zamanda bu uniqlerden değerli droplar düşecek karakterinizi rakiplerinizden daha üst klasmana çekmenize yardımcı olacaktır.

  -#Astral: 4x
  -#Immortal: 4x
  -#Magic Pop: 6x
  -#Activity Coin: 15x
  -#Silk: 6x 50Silk
  -#Gift Box: 4x
  -#Red Box : 4x

  Uniques
  Orjinal küçük uniqueler tabii ki tüm silkroad sevenlerin yakalayıp kesmeyi en sevdiği anlara şahitlik etmekte bizlerde bunların droplarını çok fazla olmasa dahi bir miktar düzenledik ve rekabetin içine dahil ettik.

  -#Tiger Girl : 1x Reverse Return Scroll, 1x Magic Pop, 1x Activity Coin
  -#Cerberus : 1x Reverse Return Scroll, 1x Magic Pop, 1x Activity Coin
  -#Captain Ivy : 1x Reverse Return Scroll, 1x Magic Pop, 1x Activity Coin
  -#Uruchi : 1x Reverse Return Scroll, 1x Magic Pop, 1x Activity Coin
  -#Isyutaru : 2x Reverse Return Scroll, 1x Magic Pop, 2x Activity Coin
  -#Lord Yarkan : 2x Reverse Return Scroll, 1x Astral Stone, 2x Magic Pop, 4x Activity Coin, 1x Gift Box
  -#Demon Shaitan : 2x Reverse Return Scroll, 1x Immortal Stone, 2x Magic Pop, 6x Activity Coin, 1x Gift Box

  Standart Unique Süreleri
  Yukarıdaki tüm uniqueler #INT ve #STR olarak spawn olmaktadır. Spawn süreleri 60-75 dakika olarak ayarlanmıştır.

  Job Cave Unique
  Standart serverlarda bu uniqueler default olarak spawn olmaktadır. Bizler bunu 2 INT 2 STR unique olarak değiştirdik. Aynı zamanda bu uniqlerden değerli droplar düşecek karakterinizi rakiplerinizden daha üst klasmana çekmenize yardımcı olacaktır.

  -#Astral: 4x
  -#Immortal: 4x
  -#Magic Pop: 6x
  -#Activity Coin: 15x
  -#Silk: 6x 50Silk
  -#Gift Box: 4x
  -#Red Box : 4x

  Special Unique
  Sadece standart uniqueler ile rekabet dönmesi düşünülemez bizlerde bunun için özel bir çok unique ekledik ve sizleri bu rekabetin içerisine davet ediyoruz.

  -#Undine [STR] : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 3x Magic Pop, 8x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box (%20)
  -#Salamander [STR] : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 3x Magic Pop, 8x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box (%20)
  -#Sylph : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 3x Magic Pop, 8x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box (%20)
  -#Gnome : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 3x Magic Pop, 8x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box (%20)

  Special Unique Süreleri
  Undine Salamander Sylph Gnome uniqueleri 4-5 saatte bir spawn olmaktadır. Spawn noktaları şunlardır; Spawn noktalarına uniqueler random spawn olur sabit değildir!
  -#Eye Peak
  -#Brain Peak
  -#Tail Peak
  -#Beak Peak

  Arabian Unique
  Roc Mountain bölgesinde toplam 5 spawn noktası bulunur burada random spawn olurlar map üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz . Size tavsiyemiz mutlaka yanınızda 1 Force arkadaşı bulundurun ^^

  -#Dark Soul : 3x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 3x Global Chatting, 5x Magic Pop, 12x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box, 5x 50 Silk
  -#Khulood : 3x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 3x Global Chatting, 5x Magic Pop, 12x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box, 5x 50 Silk
  -#Karkadann : 3x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 3x Global Chatting, 5x Magic Pop, 12x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box, 5x 50 Silk
  #Thief Boss Kalia : 3x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 3x Global Chatting, 5x Magic Pop, 12x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box, 5x 50 Silk

  Arabian Unique Süreleri
  -#Spawn Süresi : 5 ile 6 Saat arasıdır. Spawn noktası Roc Mountain

  White Dagon
  Donwhang teleporta özel bir odası bulunan bu unique sizlere biraz zorluk çıkartacak gibi duruyor. Spawn olduğu oda küçük ve içeride #PVP modu aktif. Fakat party ve zerk serbest

  -#White Dagon : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 4x Magic Pop, 10x Activity Coin, 1x Gift Box, 1x Red Box, 4x 50 Silk

  White Dagon Süresi
  -#Spawn Süresi : 5 Saatir. Spawn noktasına Donwhang teleport ile ışınlanabilirsiniz.

  White Knight
  Isyutaru spawn noktalarında doğan bu unique Default olarak spawn olmaktadır. Int Str ayrımı yoktur

  -#White Knight : 2x Astral Stone, 2x Immortal Stone, 2x Global Chatting, 3x Magic Pop, 8x Activity Coin, 2x Gift Box, 1x Red Box (20% şans ile)

  White Knight Süresi
  -#Spawn Süresi : 4 Saat. Isyutaru Spawn noktalarında doğar

  Asmodeus Spider
  Donwhang Teleport ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu eşsiz arenada #INT ve #STR unique spawn olur. Bölgede #PVP modu aktif. #Party kapalı, #Zerk açık

  -#Asmodeus Spider: 3x Immortal Stone, 8x Magic Pop, 8x Activity Coin, 3x Gift Box, 3x Red Box, 4x 50 Silk

  Asmodeus Spider Süresi
  -#Spawn Süresi : Günde 2 sefer spawn olur. (Etkinlik takvimi yayınlandığında saati net olarak belli olacaktır.)

  Medusa
  Serverda yer alan en büyük unique ve en değerli eşyaların drop olduğu eşsiz bir rekabet ortamını vaat eden medusa. Donwhang teleport ile Medusa bölgesine ışınlanabilirsiniz

  -#Medusa : 6x Immortal Stone, 6x Global Chatting, 8x Magic Pop, 10x Activity Coin, 8x Gift Box, 8x Red Box, 8x 100 Silk
  Honor Point
  Honor buff bir karakterin en güçlü yanıdır, sizi diğer tüm oyunculardan bir kademe yükseltecek olan honor buffları elde etmek aslında o kadar da zor değil. Bir çok bölümde honor point kazanma şansınız var. Honorlar her saat başında güncellenmektedir.

  -#Job Kill
  -#Battle Arena
  -#Special Unique
  -#Survival
  -#Madness
  Honor Rank Top 100
  Honor rank orjinal hali top 50 olarak baz almaktaydı biz bunu rekabeti daha diri tutmak adına top 100 olarak belirledik ve 100 karakterde honor sıralamasına dahil olabilecek.

  -#1-10 ~ 4 Buff
  -#11-30 ~ 3 Buff
  -#31-60 ~ 2 Buff
  -#61-100 ~ 1 Buff

  Battle Arena
  Rekabetin en üst düzey olduğu etkinliklerden bir tanesi olan batte arena server içerisinde oldukça fazla öneme sahip

  -#Kazanan : 10x Arena Coin,
  -#Kaybeden : 5x Arena Coin

  -#Kazanan : 10 Honor Point Alır
  -#Kaybeden : 3 Honor Point Alır

  Capture the Flag
  Capture the flag etkinliği aslında çok fazla tutulmayan fakat vereceği ödüller tatmin ediyorsa bir çok player için rekabetin top olduğu anları vaat eder!

  -#Kazanan : 1x Red Box
  -#Kill Başı : 1x Arena Coin

  Job Honor
  Job modunda keseceğiniz her rakibiniz size +1 honor point kazandıracaktır. Aynı karakter en fazla 2 honor point verir. Sizin ve rakibinizin en az 20 honor pointi olması zorunludur aksi halde iki tarafda kill başına honor point kazanamaz.

  -#Kill Başı : +1 Honor Point Verir
  -#Kesilen Karakterden : -1 Honor Point Düşer

  Special Unique
  Special tüm uniqueler belli miktarda honor point kazandırır. Bu sayede unique rekabeti hem drop hem honor için muhteşem olacaktır!

  -#Undine : 3x Honor
  -#Salamander : 3x Honor
  -#Sylph : 3x Honor
  -#Gnome : 3x Honor
  -#White Knight : 3x Honor
  -#White Dagon : 3x Honor
  -#Giant Overlord : 5x Honor
  -#Khulood : 5x Honor
  -#Karkadann : 5x Honor
  -#Job Cave Unique : 8x Honor
  -#Medusa : 12x Honor

  Survival
  Survival etkinliği tüm oyuncular tarafından sevilen en aktif event olarak bilinir. Burada alacağınız kill başına #Activity Coin ve #Honor Point elde edebilirsiniz. Survival etkinliğinde zerk aktifdir. Aynı karakter max 2 honor point kazandırır. Etkinlik günde 2 defa yapılmakta ve 10 dakika sürmektedir. Donwhang Teleport ile bu bölgeye ışınlanabilirsiniz. İçeride return ve reverse kapalıdır.

  -#Kill Başına : 1x Activity Coin
  -#Kill Başına : 1+ Honor Point

  -#1. Red Box
  -#2. Red Box
  -#3. Red Box
  -#4. 200 Silk
  -#5. 100 Silk

  Madness
  Tüm oyuncuların bir odaya toplandığını düşünün ve hepsi bir birine rakip, bu harika etkinlikte dost yok herkes düşman! Rakiplerinizi kestiğinizde +1 honor point kazanırsınız. Aynı karakter max 2 honor point vermektedir. Etkinlik günde 1 defa yapılır ve 10 dakika sürer. Donwhang Teleport ile bu bölgeye ışınlabilirsiniz. İçeride return ve reverse kapalıdır. Unutmadan! Madness odasında 2 adet #INT ve #STR Madness unique spawn olmaktadır. Değerli dropları toplamak için rakiplerinizden önce kesmeyi başarmalsınız.

  -#Kill Başına : 1x Activity Coin
  -#Kill Başına : +1 Honor Point

  -#1. Red Box
  -#2. Red Box
  -#3. Red Box
  -#4. 200 Silk
  -#5. 100 Silk  Garden Dungeon
  Zindanlar sizleri epey zorlayacak burada tek başınıza savaşmanız çok zor mutlaka arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız olacak. Donwhang npcden alacağınız #Dungeon Ticket ile bu bölgeye en az 4 arkadaşınız ile girmenizi öneriyoruz. Ticketı alan kişinin taşı aktif etmesi içeri girip, dungeonda bulunan party üye çekme teleportundan arkadaşlarını içeri çekmesi gerekmektedir. Dungeon 1 saat içerisinde yapılması gerek aksi halde sistem sizi dışarı atacaktır. Dungeon ticket 21 Saatte bir açılabilir. Yani dungeon görevi günlüktür.  Garden Dungeon Spawn
  Dungeon bölgesinde ilk önce 25 adet mob spawn olur. Bunlar sizleri öldürecek ataklara sahip değil fakat atacakları zehirler sizleri oldukça etkileyecektir bu yüzden içeride en az 2 force bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. 25 Mob kesildikten sonra ilk önce 1. Room`da Unique Spawn olduğunun bildirisi geçilir ve sistem sizden bunu kesmenizi ister. 1. Unique öldükten hemen sonra dışarı tekrar 25 adet mob spawn olur. Bu moblar temizlenince 2. Room`da bir unique daha spawn olur. Unique öldükten sonra dışarı 25 mob daha atar ve bunları kestiğinizde son olarak 3. Room`da dungeon tamamlatacak unique spawn olur.

  Garden Dungeon Quest
  Toplamda 2 adet dungeon görevi mevcuttur. 1. Görev dışarıdaki mobları kesmenizi ister ve karşılığında size 1M SP ödülü ile beraber 3x Magic Pop kazandırır. 2. görev ise son unique kesmenizi ister ve karşılığında 2x Red Box teslim eder.

  Garden Dungeon Skills
  1. Görevden alacağınız SP ile buildlerinizin en altında yer alan yeni skilleri aktif edebilirsiniz. Bu skiller sizde mevcut olan buildin skillerinden daha iyi ve etkilidir. Her buildin en altında 1 yeni skill yer alır ve açmanız için sizde 2M SP ister. Bu skiller 2lv up ile max olur.  Battle Arena
  Rekabetin en üst düzey olduğu etkinliklerden bir tanesi olan batte arena server içerisinde oldukça fazla öneme sahip
  -#Kazanan : 10x Arena Coin,
  -#Kaybeden : 5x Arena Coin

  -#Kazanan : 10 Honor Point Alır
  -#Kaybeden : 3 Honor Point Alır

  Capture the Flag
  Capture the flag etkinliği aslında çok fazla tutulmayan fakat vereceği ödüller tatmin ediyorsa bir çok player için rekabetin top olduğu anları vaat eder!

  -#Kazanan : 1x Red Box
  -#Kill Başı : 1x Arena Coin

  Survival Event  Survival etkinliği tüm oyuncular tarafından sevilen en aktif event olarak bilinir. Burada alacağınız kill başına #Activity Coin ve #Honor Point elde edebilirsiniz. Survival etkinliğinde zerk aktifdir. Aynı karakter max 2 honor point kazandırır. Etkinlik günde 2 defa yapılmakta ve 10 dakika sürmektedir. Donwhang Teleport ile bu bölgeye ışınlanabilirsiniz. İçeride return ve reverse kapalıdır.

  -#Kill Başı : 1x Activity Coin
  -#Kill Başı : +1 Honor Point

  -#1. Red Box
  -#2. Red Box
  -#3. Red Box
  -#4. 200 Silk
  -#5. 100 Silk

  Madness Event  Tüm oyuncuların bir odaya toplandığını düşünün ve hepsi bir birine rakip, bu harika etkinlikte dost yok herkes düşman! Rakiplerinizi kestiğinizde +1 honor point kazanırsınız. Aynı karakter max 2 honor point vermektedir. Etkinlik günde 1 defa yapılır ve 10 dakika sürer. Donwhang Teleport ile bu bölgeye ışınlabilirsiniz. İçeride return ve reverse kapalıdır. Unutmadan! Madness odasında 2 adet #INT ve #STR Madness unique spawn olmaktadır. Değerli dropları toplamak için rakiplerinizden önce kesmeyi başarmalsınız.

  -#Kill Başına : 1x Activity Coin
  -#Kill Başına : +1 Honor Point

  -#1. Red Box
  -#2. Red Box
  -#3. Red Box
  -#4. 200 Silk
  -#5. 100 Silk

  LMS Event  Herkesi dar bir bölgede düşünün ve hepsi #PVP modunda aktif en son hayatta kalan ödülün sahibi olacak. Donwhang teleport ile bu event bölgesine ışınlanabilirsiniz. Event başlamadan önce sistem notice ile bilgilendirme geçecektir.

  -#Kill Başına : 1x Activity Coin
  -#LMS Ödül : 1x Red Box, 3x Magic Pop, 100x Silk

  SM JobWar Event  Günde 1 sefer aktif olacak bu etkinlik sizden #Samarkand bölgesinde 4 kapıda bulunan unique keserken en fazla killi alıp ranka girmenizi isteyecektir. 4 Special Unique dropları değerli ve bir o kadar önemlidir.

  -#SoSo The Black Viper : 2x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 6x Magic Pop, 8x Activity Coin, 1x Gift Box, 1x Red Box, 4x 50 Silk
  -#JeonUk The Black Tortoise : 2x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 6x Magic Pop, 8x Activity Coin, 1x Gift Box, 1x Red Box, 4x 50 Silk
  -#YumJae The Blue Hawk : 2x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 6x Magic Pop, 8x Activity Coin, 1x Gift Box, 1x Red Box, 4x 50 Silk
  -#SoHaow The White Tiger : 2x Astral Stone, 3x Immortal Stone, 6x Magic Pop, 8x Activity Coin, 1x Gift Box, 1x Red Box, 4x 50 Silk

  -#1. : Red Box
  -#2. : Red Box
  -#3. : Red Box

  Fortress War
  Kale savaşı server rakabetinin en üst düzey olduğu ve en güçlü topluluğu belirlediği bölgedir. Kale savaşı tax sistemi kapatılmıştır. Kale savaşı giriş limit bulunmaz içeride zerk basamazsınız.

  Fortress War Bölgesi
  Kale savaşı bölgesi #Hotan olarak belirlenmiştir. Tek kale #Hotan olarak devam edecektir. O günün rekabetine göre gerektiği yerde #Bandit kaleside aktif edilebilir.

  Fortress War Kısıtlamalar
  İçeride zerk kullanımı yasaktır. Pet açamazsınız. PC Limit 1 olarak belirlenmiştir.

  Fortress War Time
  Kale savaşları Pazar günü 21:00`da başlayacaktır.

  Fortress War Tax
  Tax sistemi kapatılmıştır.
  /Tanıtım devam edecektir.
  Mesaj JCarlsberg tarafından (09 Ocak 2021 Saat 21:23 ) değiştirilmiştir.

  Bilgilendirme Kutusu
  Forum Bir Aile Yapısıdır Ailenin Sırtına Balta Vurmak Yerine Kol Kırılır Yen İçinde Kalır Demek Her Zaman Sizi Saygın Gösterecektir.


 2. Aşağıdaki 8 üye JCarlsberg isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  MaxiGamer
  Sezerdnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Mayıs 2020
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  8
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  7

  Geliyor Gelmekte Olan Piyasanın PİRİ Askar Online...

 4. Aşağıdaki üyeler Sezerdnmz isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 5. #3
  MaxiGamer
  Bedi Karaali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  24 Mayıs 2020
  Nerden
  Cyprus / Hatay
  Oyun
  vSRO Server Sales and Systems!
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  810
  Edilen Teşekkür 
   651
   Alınan Teşekkür  :  1,189
  R. Hali
  Bedi Karaali's: Vilified

  Herzamanki gibi bu serverinde'de başarılı olacağını biliyorum canı gönülden herkes oynayabilir
  The Best [GM] !

 6. #4
  MaxiGamer
  ExtremeBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  06 Aralık 2019
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  88
  Edilen Teşekkür 
   28
   Alınan Teşekkür  :  55

  Askar yapıyorsun bu sporu ya eline sağlık her zaman ki gibi çok güzel bir sistemle 100 cap keyfi bizi bekliyor

 7. #5
  MaxiGamer
  GM ConsiDer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Eylül 2020
  Nerden
  TR / İzmir
  Oyun
  Valentus Editör
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  105
  Edilen Teşekkür 
   81
   Alınan Teşekkür  :  94
  R. Hali
  GM ConsiDer's: Melek

  Güzel Sistem başarılar.

 8. #6
  MaxiGamer
  Spark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Aralık 2019
  Konular 
  2
  Mesajlar  
  133
  Edilen Teşekkür 
   48
   Alınan Teşekkür  :  77
  R. Hali
  Spark's: Busy

  Başarılar dilerim. Umarım istenilen kitleye ulaşırsınız.

  Not: Konu daha özenli ve daha çok göze hitap eden görseller yapılabilirdi.


 9. #7
  MaxiGamer
  sharmante07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Mayıs 2020
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  3
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  Başarılar bilal bey ..

 10. #8
  MaxiGamer
  Silence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  04 Ağustos 2020
  Nerden
  Antalya
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  43
  Edilen Teşekkür 
   22
   Alınan Teşekkür  :  9
  R. Hali
  Silence's: Hoşnut

  Başarılar Allah utandırmasın.

 11. #9
  MaxiGamer
  JCarlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Kasım 2009
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  GrimmjowJJ
  Konular 
  34
  Mesajlar  
  670
  Edilen Teşekkür 
   63
   Alınan Teşekkür  :  378
  R. Hali
  JCarlsberg's: Stirring

  /Tanıtım güncellenmiştir.

  -#Unique Spawn ve Drop bölümüne ekleme yapılmıştır.
  -#Honor bölümüne ekleme yapılmıştır.

  Beta bu akşam 21:00

  - - - Güncellendi - - -


  Bilgilendirme Kutusu
  Forum Bir Aile Yapısıdır Ailenin Sırtına Balta Vurmak Yerine Kol Kırılır Yen İçinde Kalır Demek Her Zaman Sizi Saygın Gösterecektir.


 12. Aşağıdaki üyeler JCarlsberg isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 13. #10
  MaxiGamer
  Asterm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  19 Mayıs 2017
  Oyun
  GTA5
  Konular 
  3
  Mesajlar  
  52
  Edilen Teşekkür 
   11
   Alınan Teşekkür  :  22

  Sistem ve yoğunluk gerçekten çok iyi başarılar

 14. #11
  MaxiGamer
  JCarlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Kasım 2009
  Nerden
  İstanbul
  Oyun
  GrimmjowJJ
  Konular 
  34
  Mesajlar  
  670
  Edilen Teşekkür 
   63
   Alınan Teşekkür  :  378
  R. Hali
  JCarlsberg's: Stirring

  /Konu güncellenmiştir.

  Bilgilendirme Kutusu
  Forum Bir Aile Yapısıdır Ailenin Sırtına Balta Vurmak Yerine Kol Kırılır Yen İçinde Kalır Demek Her Zaman Sizi Saygın Gösterecektir.


 15. #12
  MaxiGamer
  pufosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  09 Haziran 2009
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  22
  Edilen Teşekkür 
   6
   Alınan Teşekkür  :  3
  R. Hali
  pufosan's: Hallucinating

  Kasma alanı yok resmen 7 Tane oda yapmışlar 6 tanesinde drop oranı yüksek elixir stone düşüyor sadece preyle girebiliyorsunuz diğer odada elixir stone düşmüyor 100 mob yok . RESMEN PREMİUM ÇEKTİRİYOR ZORLA. Direk sildim tavsiye etmem oynamayın. Bu kadarınada pes yani.

 16. #13
  MaxiGamer
  discloser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Aralık 2020
  Oyun
  Mehmet Akif Ersoy
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  30
  Edilen Teşekkür 
   2
   Alınan Teşekkür  :  2

  bu kadarıda gerçekten pes dedirtti 5 k pot 43 m
  % 100 drung tane 1m
  elixirler ve stoneler sadece preli karakterlerin girdiği slottan düşüyor.
  pre basarsan 2 saatte 100 levelsin bazmaz isen 5 saatte 95 sin.
  Uzun lafın kısası bütün playerlar sana bassın bilal ben sana ne diyeyimki.
  Bu kadarda acımasız olmaz insan.


Benzer Konular

 1. ExSRO | 100 Cap CH Emek | Shadow Dungeon | Battle Royale | Muhan Temple | 1 Mayıs
  Konuyu Açan: byceliqq, Forum: Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 16
  Son Mesaj : 30 Nisan 2020, 20:17
 2. Stablon Online | 100 Cap CH | Drop System | Muhan Dungeon | Samarkand Job
  Konuyu Açan: NoAmnesTy, Forum: Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj : 13 Mart 2020, 23:45
 3. Cevaplar: 18
  Son Mesaj : 05 Kasım 2019, 18:02
 4. Cevaplar: 23
  Son Mesaj : 25 Haziran 2019, 01:33
 5. Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 30 Mayıs 2019, 02:41

Bu Konu İçin Etiketler