MaxiGame Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    AllisWell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2009
    Konular 
    33
    Edilen Teşekkür 
     1,626
     Alınan Teşekkür  :  221

Facebook Hesabın kilitlendi

Merhabalar yeni bir pubg oyun hesabı satın aldım. Sonrasında Facebook'u kendi hesabım olarak kullanmaya karar verdim ve her türlü bilgilerini değiştirdim ama tahmin edemediğim bir şey oldu ve hesap kilitlendi. "Hesabında sıradışı hareketler tespit ettik. Bu, birisinin haberin olmadan hesabını kullanmış olabileceği anlamına gelebilir."

Sıkıntı olan şeylerden birisi ise benim doğum tarihimin yıl kısmını 1997 yerine 1990 yazmıştım diğer kimlik bilgilerim doğru. Hesabım 5 nisanda kilitlenmişti yaklaşık 10 gün içerisinde kimlik ile hesabını doğrula kısmı geldi ama hiçbir şekilde kimliklerimi kabul etmiyor, doğum tarihinden dolayı olduğunu düşünüyorum.

Sonuç olarak 3-5 adım geçip en son adıma geldiğimde şöyle bir hata alıyorum. "Görselin yüklenirken bir hata oluştu"

Defalarca bu facebook linkine yazı yazdım ama hiçbir faydasını göremedim.

"https://m.facebook.com/help/contact/179049432194862"

Ayrıca defalarca değişik platformlardan doğum tarihimi değiştirme linkini kullandım ama onda da şu hatayı alıyorum.
    "https://www.facebook.com/help/contact/233841356784195"

"Facebook'a Giriş Yap"

Pubg hesabım gittiği için uğraşıyorum yaklaşık değeri 1000tl. Arkadaşlar sizce ne yapabilirim bu hesabı açabilmemin bir yolu var mıdır sizce her türlü yardımı bekliyorum. Teşekkürler iyi forumlar.
    Mesaj AllisWell tarafından (23 Nisan 2021 Saat 19:55 ) değiştirilmiştir.

Bölüm Görevlisi
    jamesbond07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    15 Nisan 2017
    Oyun
    GTA Online
    Konular 
    29
    Edilen Teşekkür 
     125
     Alınan Teşekkür  :  124

Geçmiş olsun bilgili kişiler yardımcı olsun. Kimlik fotoğrafın yüklemelisin boyut uyumsuzluğundan hata veriyor olabilir. @Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Mesaj jamesbond07 tarafından (28 Nisan 2021 Saat 13:46 ) değiştirilmiştir.

3. Aşağıdaki üyeler jamesbond07 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    621
    Edilen Teşekkür 
     5,390
     Alınan Teşekkür  :  10,911
    R. Hali
    Deepblue's: Cool

Belli uzantıları kabul ediyor olabilir, yüklediğin fotonun uzantısının uyumlu olduğuna dikkat et.
    Facebook Sayfamızı Beğenin : facebook.com/MaxiGamex

Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

Discord Kanalımıza Katılın : discord.gg/4hShZNM

Bilgi: Reklam, bayilik vs. konular için özeldenSkype isteyip Skype üzerinden iletişime geçiniz.

Uyarı: MaxiGame hiç bir private servera kefil değildir. Her private server er ya da geç kapanır, bunu göze alamıyorsanız OYNAMAYIN ! ! !

signaturepics/sigpic1_9.gif

5. Aşağıdaki üyeler Deepblue isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2009
    Konular 
    33
    Edilen Teşekkür 
     1,626

Alıntı jamesbond07 Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Geçmiş olsun bilgili kişiler yardımcı olsun. Kimlik fotoğrafın yüklemelisin boyut uyumsuzluğundan hata veriyor olabilir.
    Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Belli uzantıları kabul ediyor olabilir, yüklediğin fotonun uzantısının uyumlu olduğuna dikkat et.
    "Görüntüler için JPEG ve PNG formatlarını kabul ediyoruz, ancak PDF görüntülerini doğrulayamıyoruz. Fotoğraflar 5 MB ve 8000 pikselin altında olmalıdır (genişlik veya yükseklik)."

Öncelikle teşekkürler. Benim telefonum JPG resimler çekiyor. Araştırmalarıma göre jpeg ile jpg aynı ama yine de her ihtimale karşı PS ile jpeg uzantısı yapıp denedim yine sonuç değişmedi.
    Daha önce kimlik gönderip facebook ismimi değiştirdiğim kimlik resmimi yüklemeye çalışıyorum o da hata veriyor.
    İşin garibime giden kısmı hiçbir şekilde incelemeye alıyoruz size dönüş yapacağız gibi bir dönüş alamamam. Ne yaptıysam hiçbir şekilde kabul etmedi.
    Mesaj AllisWell tarafından (30 Nisan 2021 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    621
    Edilen Teşekkür 
     5,390
     Alınan Teşekkür  :  10,911
    R. Hali
    Deepblue's: Cool

Bu işlemleri telefondan mı yapmaya çalışıyorsun? Eğer telden yapıyorsan pc den dene, zaten pc den deneyip hata alıyorsan aklıma başka birşey gelmiyor ama resmi png ye çevirip dene her ne kadar alakası olmasa da bazen saçma durumlar olabiliyor.
    Facebook Sayfamızı Beğenin : facebook.com/MaxiGamex

Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

Discord Kanalımıza Katılın : discord.gg/4hShZNM

Bilgi: Reklam, bayilik vs. konular için özeldenSkype isteyip Skype üzerinden iletişime geçiniz.

Uyarı: MaxiGame hiç bir private servera kefil değildir. Her private server er ya da geç kapanır, bunu göze alamıyorsanız OYNAMAYIN ! ! !

signaturepics/sigpic1_9.gif

8. Aşağıdaki üyeler Deepblue isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    05 Ağustos 2009
    Konular 
    33
    Edilen Teşekkür 
     1,626

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
    Bu işlemleri telefondan mı yapmaya çalışıyorsun? Eğer telden yapıyorsan pc den dene, zaten pc den deneyip hata alıyorsan aklıma başka birşey gelmiyor ama resmi png ye çevirip dene her ne kadar alakası olmasa da bazen saçma durumlar olabiliyor.
    Daha önce 2-3 pc ve 2-3 farklı telefondan da denemiştim ama ios cihazdan denememiştim. Geçtiğimiz gün ios cihazla denedim ve resmi yükleyebildim. Hala dönüş yapılmadı ama en azından kimliğimi onlara ilettim.

Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

- - - Güncellendi - - -

Çok şükür ios cihazdan kimliğimi gönderebildim ve yaklaşık 1 hafta 10 gün sonra hesabım açıldı. Bu tarz bir şey başına gelen arkadaş varsa facebook hesabın kilitlendi ekranında telefonu sallayarak sorun bildire tıklayıp sorunu bildirebilir. Hesabım ne yaptım da açıldı bilmiyorum ama her yolu denemenizde fayda var şimdiden size büyük kolaylıklar dilerim iyi günler.

10. Aşağıdaki 2 üye AllisWell isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.