MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  Datacenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  02 Haziran 2021
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  1
  Edilen Teşekkür 
   0
   Alınan Teşekkür  :  1

  GOGUMAX DC | Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı | Silkroad TR ve PVP | Limitsiz Char Aç  DATACENTER AND SOFTWARE OFFICE TURKEY

  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.

  WHATSAPP VE TELEFON HATTIMIZ
  0232 332 20 21
  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.  Değerli ziyaretçi linkleri görebilmek için siteye üye olmalı eğer üyeliğiniz varsa üye girişi yapmalı ve konuya düzgün bir yorum yapmalısınız.
  SORU & CEVAP

  Merak ettiğiniz tüm soruları bu başlık altında cevaplıyoruz.

  1. GOGUMAX DC Hakkında ?

  GOGUMAX DC 2018 Yılının Ocak ayında faliyet girmiş İzmir bölgesinde hizmet veren TIER III standartlarında bir veri merkezidir.
  Evindeki Bilgisayarın Aynısı sloganı ile güvenilir ve kesintisiz hizmeti ilke edinen şirketimiz ile 1000 Kapasiteli "Mini DC" üç yıl içerisinde büyüyerek 2021 yılının ilk çeyreğinde 25.000 kapasiteli
  "Dünya'nın ilk ve tek Ekran Kartlı Veri Merkezi" üvanını almış oldu.
  İş modeli ve Marka Koruma planlaması ile birlikte TPMK tarafından gerekli tescil işlemleri tamamlanarak hizmet alanı genişletildi.
  Hedef müşteri portföyü MMORPG oyunlar üzerinden düzenli ticaret yapan oyunculardan oluşmaktadır. 2018 yılından beri 3000 farklı oyuncunun ihtiyaçlarına çözümler sağlayarak %100 Güvenlik ve "0 Ban" riski ile çalışmalarına devam etmektedir. Amacımız %100 legal ve oyundaki kuralları ihlal etmeden oyuncuların yüksek ticaret hacmine ulaşabilmesini sağlamaktadır.
  GOGUMAX DC üst düzey fiziki güvenliği, iklimlendirme altyapısı ve yedekli internet erişimi ile üst düzey çalışma alanı ile fark yaratmaktadır.
  GOGUMAX DC deneyimli ekibi ile resmi tatil günleri dahil 7 gün 24 saat müşterilerinin hizmetindedir.
  Türkiye'nin ileri gelen Youtuber 'leri, MMORPG Oyuncuları, ve Video Maker 'leri 2018 yılından beri tercihini GOGUMAX DC 'den yana kullanmıştır.
  GOGUMAX DC 12 Yıllık tecrübesi ve tam yedekli altyapısı ile SLA şartları gereğince müşterilerine %99,98 oranında "up time" garantisi sunabilmektedir.


  2. Ekran Kartlı Sunucu Nedir ?
  Fiziksel olarak konumlandırılmış oyun oynamak,video render,canlı yayın,online oyunlarda farm yapmak,online oyunlarda ticaret yapmak için kullanılan sunucu tipidir.
  GOGUMAX DC tarafından sağlanan sunucuların tamamı fiziksel sunuculardan oluşmaktadır. Sanal sunucu değildir ! Sunucularda sanallaştırma yapılamaz.

  3. Ekran Kartlı Sunucu Ban Riski Nedir ?
  2018 yılından beri 3000'den fazla Silkroad Offical, Metin2, BDO, Knight Online gibi oyunları oynayan hiç bir müşterimiz sunucularımız yada ihlal gibi durumlar yüzünden ban yememiştir.
  Sunucularımızı kullanan hiç bir oyuncunun ban riski bulunmamaktadır.

  4. Ekran Kartlı Sunucu ile Silkroad TR Kaç Karakter Açılır ?
  Her kiraladığınız bilgisayar üzerinden oyundaki limit kadar karakter açabilirsiniz.

  5. Ekran Kartlı Sunucu Yönetimi Nasıl Yapılır ?
  Tarafınıza tanımlanan OPERATÖR EV İP sistemi ile kiraladığınız tüm sunuculara Windows Uzak Masaüstü Bağlantısı ile bağlanabilirsiniz.
  İster telefonunuzdan, İster bilgisayarınızdan tek bir panel üzerinden tüm sunucularınızı yönetebilirsiniz.

  6. Ekran Kartlı Sunucu Kasma Donma Olur mu ?
  Tüm sunucularımız 1 GPBS Port üzerinde barındırılmaktadır. Windows Uzak Masaüstü Bağlantısı en iyi uzak bilgisayar kontrol yazılımıdır ve gecikmeyi gerekli optimizasyon protokollerimiz ile en az gecikmeye indirdik.
  Upload hızı 8 MBPS üzeri olan tüm bilgisayarlar üzerinden 0,3 MS gecikme ile karakterlerinizi ve yazılımlarınızı kontrol edebilirsiniz.

  7. Ekran Kartlı Sunucu Güvenilir mi ?
  Mikrotik Firewall Filter üzerinden geçen tüm sunucularımızın portları dışarıya kapalıdır. Herhangi bir DDOS yada saldırı alma bir durumu yoktur.
  Tüm teslimatlar Windows 10 güncel version işletim sistemi ile teslim edilmektedir.
  Sunucular üzerinden güvenmediğiniz sitelere giriş yapmadığınız sürece hiç bir şekilde bir güvenlik sorunu yaşamanız mümkün değildir.
  Evinizdeki bilgisayardan daha güvenli olduğunu taahhüt edebiliriz.

  8. Proxy ile Silkroad TR Oynanır mı ?
  02.06.2021 itibariyle aldığımız duyumlara yönelik Proxy ve benzeri yazılımların kullanılması ile alakalı Silkroad TR ciddi güvenlik prosödürleri getirdiğinin duyumları alındı.
  Yeni güncelleme ile birlikte bilgisayarınızın SOCKS bağlantıları kontrol edilecek olup olası ihlal durumunda bilgisayar üzerindeki ve ağda bulunan tüm karakterlerin cezalandırılacağı biliniyor.
  Ancak proxy ile giriş bir süre daha engellenemez ancak ciddi gelişmeler olacaktır.
  Tabi ki buradaki arz / talep dengesi çok önemlidir. Ticaret yaptığınız bir oyunda bir ihmal yüzünden tüm karakterlerinizin cezalandırılması riskini göze almanıza gerek kalmayacak ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
  Unutmayalım ki proxy eski bir teknolojidir ve tespit edilmesi çok kolaydır. Bu nedenle karakterlerinizi riske atmadan önce tekrar düşünmelisiniz.

  9. Proxy Satışınız Var mı ?
  İki tip proxy satışımız bulunmaktadır. 1. OPERATOR EV IP 2. DATACENTER IP Türkiye'deki en güvenli proxy'lerden oluşan bir yapımız olduğunu söyleyebiliriz. Ancak sistemlerimize bu kadar güvenmemize rağmen %100 ban riski olduğunuda belirtmek isteriz. Bu neden Silkroad TR, Knight Online ve Metin2 gibi Offical oyunlarda kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

  10.
  Toplu Kiralamaya İndirim Yapılıyor mu ?5 Adet ve üzeri sunucu kiralamaya özel fiyatlar sunmaktayız. Ayrıca Taahhütlü kiralama sistemimiz ile 12 ay ve 24 ay sözleşme ile çok özel fiyatlar sunabilmekteyiz.

  Bazı Toplu Kiralama Kiralama Paketleri;

  5 Adet
  Sunucu ve üzeri kiralama = %15 Maxigame İndirimi + Genel İndirim Dahil
  Adet Fiyatı = 180.00 ₺ +KDV / Ay

  5 Adet Sunucu ve üzeri kiralama = %15 Maxigame İndirimi + 12 Ay Taahhüt İndirimi %15 Dahil
  Adet Fiyatı 157.50 ₺ +KDV / Ay

  5 Adet Sunucu ve üzeri kiralama = %15 Maxigame İndirimi + 24 Ay Taahhüt İndirimi %25 Dahil
  Adet Fiyatı 135.00 ₺ +KDV / Ay

  6 Ay ve üzeri nakit ödemeli 5 adet ve üzeri kiralamalarda ise çok daha özel indirimler sunabiliriz.  Mesaj Datacenter tarafından (02 Haziran 2021 Saat 06:47 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki üyeler Datacenter isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:Benzer Konular

 1. vSRO Ekran kartlı sunucu öneri
  Konuyu Açan: Heinekan, Forum: SRO Private Server Sorunlar ve Çözümleri.
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj : 01 Aralık 2020, 00:33
 2. Silkroad Online TR Oyuncu Topluluğu | Char-İtem Alış Satış Grubu
  Konuyu Açan: Lykie, Forum: Private Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 28
  Son Mesaj : 10 Eylül 2020, 13:04
 3. Cevaplar: 2
  Son Mesaj : 04 Aralık 2019, 05:51
 4. Ekran kartlı sunucuda Silkroad Çalıştırmaya çalışıyoruz!
  Konuyu Açan: CodeXpeRT, Forum: MaxiGame Arşiv.
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj : 25 Ocak 2016, 16:28