MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    rihannavy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Ağustos 2021
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  3

Evet konulan kurala uyulmalıdır ama ben küfür etmem yani bana mk yazdı şahıs bende ne olduğunu biliyorum yani ve size de söylemiştim ilk önce o etti ben hiç bi küfür yazmadan diye ama beni dinlemediniz ki ben daha yeni ve haklıydım neyse güzel yorum yazdığınız için benden size insani tavsiye alırsınız almazsınız size kalmış gerçekten sizin için söylüyorum ben oynamaya da bilirim zaten malum yaş farklı şeylerle uğraşıyoruz daha çok silk satışı eski dönemde yapsaydınız bende hak verirdim çünkü gerçekten siz bu işi biliyosunuz yaptığınız sunucuların hepsi on numara orjinalinden farkı yok hatta daha zevkli denilebilir ama sonuç olarak private yani demem o ki oyuncu dinleyerek satış bölümünde pre devil godbless global gibi şeyler satarakta kazanım elde edebilirsiniz eminim gelecek olan kişi sayısı ve devamlılığı için daha cazip olacaktır çünkü şu zamanda tr sro varken kimse reverseye immortal astral dress gibi şeylere para vermek yada ek emek harcamak istemeyecektir iyi forumlar
    Alıntı albayim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurallara alışmamış olanlara kuralları uygulamak, prensipli olmak egoist olmak gibi geliyor. Halbuki oyunun her noktasında ailevi küfürün yasak olduğu yazıyordu. Oyuna girer girmez karşınıza pencere çıkıyordu. Yani çuvaldınızı kendinize batırmalısınız, iğneyi bize Geriye kalan yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederiz

- - - Güncellendi - - -

Prensipler ve kurallar konusunda 7 yıldır aynı noktadayız. Hiçbir zaman ali kıran baş kesen olmadık vesselam Sadece kuralları uyguladık.

MaxiGamer
    albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68
     Alınan Teşekkür  :  29

Ailevi küfürün ilki sonu olmadığını iletmiştik. Her neyse dediğiniz gibi geçmiş bir konu. Silk konusuna gelirsek zaten reverse gold ile. Immortal, astral vs yerden ve birçok noktadan elde ediliyor. Keza silkte oyun içinden etkinliklerden, kutulardan magic poptan düşüyor. Aslında oyunun doğasına ve zevkine en uygun sistem silk. Biz herşeyi silk ile yapmadık bu yüzden. TL ile siteden alınabilecek eşyaları silk ile koyduk üstelik oyunda da silk ve bu eşyaları elde edebileceğiniz bolca alternatif koyduk. Bizde güzel yorumunuz ve öneriniz için teşekkür ederiz tekrar.

Alıntı rihannavy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet konulan kurala uyulmalıdır ama ben küfür etmem yani bana mk yazdı şahıs bende ne olduğunu biliyorum yani ve size de söylemiştim ilk önce o etti ben hiç bi küfür yazmadan diye ama beni dinlemediniz ki ben daha yeni ve haklıydım neyse güzel yorum yazdığınız için benden size insani tavsiye alırsınız almazsınız size kalmış gerçekten sizin için söylüyorum ben oynamaya da bilirim zaten malum yaş farklı şeylerle uğraşıyoruz daha çok silk satışı eski dönemde yapsaydınız bende hak verirdim çünkü gerçekten siz bu işi biliyosunuz yaptığınız sunucuların hepsi on numara orjinalinden farkı yok hatta daha zevkli denilebilir ama sonuç olarak private yani demem o ki oyuncu dinleyerek satış bölümünde pre devil godbless global gibi şeyler satarakta kazanım elde edebilirsiniz eminim gelecek olan kişi sayısı ve devamlılığı için daha cazip olacaktır çünkü şu zamanda tr sro varken kimse reverseye immortal astral dress gibi şeylere para vermek yada ek emek harcamak istemeyecektir iyi forumlar

3. Aşağıdaki üyeler albayim isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    bbbb46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    01 Eylül 2021
    Oyun
    Silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  1

Sw cok guzel 7 yildir bu swlerin oyucusuyum en guzel yani guvenilir olması 1 sene sonrada gelsem oyuna itemlerim her sey yerli yerinde sw acip kapayan bir gm si yok acildimi omurluk aciliyor en guzel yanida bu oyun ici aktiviteler yenilikler guzel kufur yok player kayirma yok sayili sw lerden biri insallah 100 capte de cok eglencez

5. Aşağıdaki üyeler bbbb46 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz, keyifli oyunlar şimdiden o halde

Alıntı bbbb46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sw cok guzel 7 yildir bu swlerin oyucusuyum en guzel yani guvenilir olması 1 sene sonrada gelsem oyuna itemlerim her sey yerli yerinde sw acip kapayan bir gm si yok acildimi omurluk aciliyor en guzel yanida bu oyun ici aktiviteler yenilikler guzel kufur yok player kayirma yok sayili sw lerden biri insallah 100 capte de cok eglencez

MaxiGamer
    asdemincan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    30 Ekim 2020
    Oyun
    lol
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     0
     Alınan Teşekkür  :  0

Hiçbir şey planlanmadan açılmış leş gibi bir server. 90 Level oluyorsunuz snow açıcak sp bile olmuyor. 90+ Moblardan tek yiyorsunuz çünkü npc ye set 8dg normal item koyulmuş sun değil 10k kafanıza lakk diye yiyorsunuz. Xp deseniz dakkda 0,50 geliyor o da 20defa ölerek. Diyeceğim o ki ayar falan hiç bir şey yapılmamış sözde 3 k player bekliyordular 300kişi geldi onunda yarısı gitti. 7 arkadaş başladık o kadar discorda bu sorunları yazdık hiç ilgilenen olmadı zaten lag problemini hiç söylemiyorum. Ez cümle leş gibi server.
    Mesaj asdemincan tarafından (02 Eylül 2021 Saat 01:06 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Sp ile ilgili sorun giderildi zaten, ek olarak 8 dg sun ve 9 dg normal itemler npcde, daha fazlası zaten rahatça bota atmanız demek, bu durumda bile 90 moblarda 10 dg itemler düşürebilecek kadar kasılıyor. Exp rateyi baştan belirttik ortalama 2 günde 100 olacaksınız şeklinde. Bu zorluğu bilerek gelip buna karşı yorum yapmak makul mu sizce Lag problemi ilk saatlerde oldu evet çözeceğiz dedik ve çözüldü, yarısı gitmedi, hafta içi açılmamıza rağmen gayet iyi bir rakam ve hafta sonuna kadar dahada artacaktır. Sorunlarla ilgilenilmedi demeniz ise tamamen haksızlık, discordda çoğunlukla anında cevap verdik, bu durumlardan lag ve spye zaten çözük getirdik, gerisi ise sorun değil server zorluğu içinde ayarlanmış dengelerle ilgili. İlk birkaç saatte sorunlar yaşanmış olması bu kadar kötülemenizi mantıklı kılmıyor, sadece emeğe saygı göstermeniz yeterli idi. Sadece 2 gün bu zorlukları yaşayacağınız ve sonrasında zaten rahatça botlayıp diğer etkinlikleri yapabileceğiniz bir server var ortada. Keza birkaç gün sonra genel ilerleyişi görürsünüz sizde. Fakat yinede yorumunuz için teşekkür ederiz. Eleştiri eleştiridir her ne kadar yapıcı olmasada.

Alıntı asdemincan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbir şey planlanmadan açılmış leş gibi bir server. 90 Level oluyorsunuz snow açıcak sp bile olmuyor. 90+ Moblardan tek yiyorsunuz çünkü npc ye set 8dg normal item koyulmuş sun değil 10k kafanıza lakk diye yiyorsunuz. Xp deseniz dakkda 0,50 geliyor o da 20defa ölerek. Diyeceğim o ki ayar falan hiç bir şey yapılmamış sözde 3 k player bekliyordular 300kişi geldi onunda yarısı gitti. 7 arkadaş başladık o kadar discorda bu sorunları yazdık hiç ilgilenen olmadı zaten lag problemini hiç söylemiyorum. Ez cümle leş gibi server.

MaxiGamer
    WarqoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     32
     Alınan Teşekkür  :  10

Alıntı albayim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sp ile ilgili sorun giderildi zaten, ek olarak 8 dg sun ve 9 dg normal itemler npcde, daha fazlası zaten rahatça bota atmanız demek, bu durumda bile 90 moblarda 10 dg itemler düşürebilecek kadar kasılıyor. Exp rateyi baştan belirttik ortalama 2 günde 100 olacaksınız şeklinde. Bu zorluğu bilerek gelip buna karşı yorum yapmak makul mu sizce Lag problemi ilk saatlerde oldu evet çözeceğiz dedik ve çözüldü, yarısı gitmedi, hafta içi açılmamıza rağmen gayet iyi bir rakam ve hafta sonuna kadar dahada artacaktır. Sorunlarla ilgilenilmedi demeniz ise tamamen haksızlık, discordda çoğunlukla anında cevap verdik, bu durumlardan lag ve spye zaten çözük getirdik, gerisi ise sorun değil server zorluğu içinde ayarlanmış dengelerle ilgili. İlk birkaç saatte sorunlar yaşanmış olması bu kadar kötülemenizi mantıklı kılmıyor, sadece emeğe saygı göstermeniz yeterli idi. Sadece 2 gün bu zorlukları yaşayacağınız ve sonrasında zaten rahatça botlayıp diğer etkinlikleri yapabileceğiniz bir server var ortada. Keza birkaç gün sonra genel ilerleyişi görürsünüz sizde. Fakat yinede yorumunuz için teşekkür ederiz. Eleştiri eleştiridir her ne kadar yapıcı olmasada.
    Discorddan anında cevap verdik deyilde anında herkesi banladık desen doğru konuşmuş olacaktın serverinde oyuncu yok kacınılmaz dı zaten bu durumdan ders çıkart bence oyunculara bidakine kulak ver

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

))) Discorddan banlı sayısı 1 yada 2 oda karaktersizler. Siz merak etmeyin bizim yerimiz gayet iyi. Zamanla görürsünüz sizde zaten

Alıntı WarqoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Discorddan anında cevap verdik deyilde anında herkesi banladık desen doğru konuşmuş olacaktın serverinde oyuncu yok kacınılmaz dı zaten bu durumdan ders çıkart bence oyunculara bidakine kulak ver

MaxiGamer
    6eylul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    06 Eylül 2021
    Oyun
    CS-GO / PUBG Mobile
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2
     Alınan Teşekkür  :  1
    R. Hali
    6eylul's: Şımarık

Server uzun ömürlü oluyor fakat içinde rekabet yok, player yok malesef.
    Bilgi Paylaştıkça Güzeldir.

Since 6 Eylül 2021 !

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Hangi serverımız için diyorsunuz ?

Alıntı 6eylul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Server uzun ömürlü oluyor fakat içinde rekabet yok, player yok malesef.

13. Aşağıdaki üyeler albayim isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Necromancer
    jWAiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    10 Mart 2011
    Oyun
    ArcheAge Unchained
    Konular 
    48
    Edilen Teşekkür 
     38
     Alınan Teşekkür  :  80
    R. Hali
    jWAiN's: Dead

100 cap için indirdim, gayet güzel, tek başıma huzur bulacağım sunucuya benziyor. Maksat eğlenmek.
    Lord of Burzum

signaturepics/sigpic159952_3.gif

" Ash nazg durbatuluk

Ash nazg gimbatul

Ash nazg thrakatuluk

Agh burzum-ishi krimpatul "

Middle Earth is our home, Morgoth is our father.

15. Aşağıdaki 2 üye jWAiN isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Alıntı jWAiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 cap için indirdim, gayet güzel, tek başıma huzur bulacağım sunucuya benziyor. Maksat eğlenmek.
    Keyifli oyunlar

MaxiGamer
    sytgkdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    09 Mayıs 2012
    Oyun
    World of Tanks
    Konular 
    53
    Edilen Teşekkür 
     139
     Alınan Teşekkür  :  85
    R. Hali
    sytgkdmr's: Busy

Site mi bozuk? Ben giriş yapamıyorum, indirme linki paylaşır mısınız
    .

18. Aşağıdaki üyeler sytgkdmr isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Alıntı sytgkdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Site mi bozuk? Ben giriş yapamıyorum, indirme linki paylaşır mısınız
    Birkaç git gel olmuştu ancak düzelmişti sonra, giriş sağlayabildiniz sanırım ?

MaxiGamer
    radroff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    11 Haziran 2021
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     2
     Alınan Teşekkür  :  2

bu adam bir harika dostum.
    Arkadaşlar erinmeden okuyun. Server efsane iyi öyle piyasadaki her hafta aç kapa yapan hatta aylık aç kapa yapan bir gm yok bunu bilin herşeyden önce başlangıcı zor bir server ama emeğinin hakkını sonuna kadar alabileceğiniz bir server. Ben tek geldim solo kasarken baya oyun için arkadaş edindim orta yaş grubu bilinçli insanların temiz insanların olduğu bir server inanıyorum bu serverda 5-6 yıl player az bile olsa devam eder örneği aynı victoria 130 120 level serverlar.
    Yani iyi yanı çok oyuna giripde öyle 1 günde 100 olup full set çekerim diyen 10 yaşında ki çocuklar için değil. Bence emeğinin karşılığını zevkli etkinlikleri ile veren uzun soluklu bir server. Silk fiyatları da gayet ucuz 50 tlye pre devil bless alıyorsunuz. trsro da 1 pre 75tl unutmayın. Oyuna para yatırmadan da gold kasarak alabilirsiniz.(UFAKDA OLSA SİLK ALIN DERİM KATKIDIR) Trade cekmek cok zevkli ve gayet güzel hediyeler veriyor gold yanında !

Gelmek isteyen buyursun yeni gelen 90na kadar kasılmak isteyen pm atabilir nick : Slazenger ve Versace !

21. Aşağıdaki üyeler radroff isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti: