MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu

MaxiGamer
    albayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68
     Alınan Teşekkür  :  29

VictoriaSro - Vogue | 100Cap-Only CH | Açık Beta 15 Ağustos | Açılış 1 Eylül| 7. Yıl

Victoria Efsanesi 7 yıldır devam ediyor...

120 Cap Vigorous ve 130 Cap Vitality'den sonra büyük istek üzerine 100 Cap Only CH Vogue sistemini hayata geçirme kararı aldık.

Aralıksız 6 yıl açık kalan Vigorous ve 20 Kasım 2020'den bu yana aktif olan Vitality gibi Vogue serverımızda da asıl amaç uzun soluklu bir efsane meydana getirmek oldu.

O halde bu efsaneye haydi sizde tanık olun

Not: Özellikler arasına Maxiguard özelliklerini tanıtım olarak eklemiyoruz artık. Çünkü Maxiguard'ın çığır açan özelliklerine artık hepimiz aşinayız.

1 Eylül Çarşamba 20:00 Büyük Açılış

Bunlara ek olarak Alchemy penceresine Elixir ve Lucky Powder'ı her seferinde baştan eklemenize gerek kalmaz !

Not : Devil S Grade ve Amalrun'lar %10 olacak şekilde düzenlendi, + sınırı +5 olarak ayarlandı.

90+ moblardanNormal itemlerin yanında Seal of Star ve oldukça düşük oranda Seal of Moon düşer. Seal of Moon elde edebileceğiniz son item türüdür.

Quick Buff sistemimiz sayesinde buff açmayı çile olmaktan çıkardık.

Imbue, Speed ve Auto Attack Bug'ları gibi CH ırkına özgü ve genelde kapatılamayan buglar oyunumuzda kapalı !

✯ Imbue skilleri 15 saniye olarak ayarlandı ve birbirine baglandı.

✯ Debuff skilleri' nin tutma olasılığı düşürüldü.

✯ Heuksal Annihilating skill ağacı bug sebebiyle kaldırıldı.

✯ Pacheon Combo skillerinin birbirine bağlandı.

Geliştirdiğimiz Legendary Pet Skill sistemi sayesinde petinize stratejik bufflar basabilir; petinize zehirli vuruş şansı kazandırırken defans ve atağını %100 oranında artırabilirsiniz !

Kervan sistemi Jangan- Donwhang - Hotan - Samarkand - Constantinople arasında geçerlidir.

Petlerde 7 slot açıktır. 7 Adet mal satın aldığınızda 5* olacaktır.

Trader; Jangan > Donwhang arası 14 Job Point ile 154m karşılığında yükleme yapılır. Satıldığında ise 14 Job Point kâr ile birlikte 231m kâr verir.

Trader; Jangan > Hotan arası 14 Job Point ile 154m karşılığında yükleme yapılır. Satıldığında ise 28 Job Point kâr ile birlikte 446m kâr verir.

Trader; Constantinople > Samarkand arası 14 Job Point ile 154m karşılığında yükleme yapılır. Satıldığında ise 14 Job Point kâr ile birlikte 231m kâr verir.

Trader; Jangan > Constantinople arası 14 Job Point ile 154m karşılığında yükleme yapılır. Satıldığında ise 56 Job Point kâr ile birlikte 1.093B kâr verir.

Trader; Jangan > Samarkand arası 14 Job Point ile 154m karşılığında yükleme yapılır. Satıldığında ise 42 Job Point kâr ile birlikte 771m kâr verir.

1 Pack mal fiyatı = 2 Job Point ve 22m'dir.

NOT: Kervan çekebilmeniz için Job Point sahibi olmalısınız.

Thief; Full mal kaçırıp teslim ettiğinde 10 Job Point ve 116m gold kazanır.

Special Goods Times sürecinde kazançlar 2 katına çıkar. Special Goods Times günde 2 defa aktif olur.

-17:00-18:00

-23:00-00.00

Biz Akademi Sistemi'nin bazı oyuncuları çok öteye götürüp dengesiz bir rekabet ortamı oluşturduğunu düşünüyoruz.

Yeni başlayan ve ranka giremeyen oyuncularında bu kartopu etkisine maruz kalmamaları adına akademi sistemini job ile entegre ettik.

Bu Job Pointler aynı zamanda belirli uniquelerinden ve Devil's Garden'dan da elde edilir.

Bu sayede hem unique kesemeyenler ve Job Point'i yetersiz kalanlar Devil's Garden'dan takviye edebilir.

Special Shop Npc'den istenen objeler ve Job Point ve Gold Coin karşılığında

Honor Scroll'ları 7 ve 28 günlük olarak satın alabileceksiniz.

Special Goods Times'a ek olarak Safe Trade sistemi oyunumuzda tamamen aktif! Günde 2 defa 1 yıldız kervanınız dokunulmaz durumda olacaktır. Rekabetin riskinin dışında kalarakta ayakta kalmanız mümkün artık !

Job Rank her Pazar 23.59'da sıfırlanır. Puan sistemi mevcut Job Experience ve Job Level'dan bağımsız olarak

Pazar'ı Pazartesiye bağlayan gece 00.00 dan bir sonraki Pazar 23.59'a kadar kazanılan Job Experience'ın 10'a bölünmesi ile elde edilir.

Kazananlar servera duyurulur ve sırasıyla şunları elde eder;

1) [Thief-Trader-Hunter] King rütbesi ve %3 Phy-Mag Atak/Defans Bufu,

2) [Thief-Trader-Hunter] Kont rütbesi ve %2 Phy-Mag Atak/Defans Bufu,

3) [Thief-Trader-Hunter] Lord rütbesi ve %1 Phy-Mag Atak/Defans Bufu

Tiger Girl, Uruchi vb. uniquelerden düşük oranda Iron Coin ve Gold Coin, belirli sayıda Reverse elde edilir. Aynı zamanda Unique Rank için puan içerir.

White Knight ve Princess Miyene belirli noktalarda random spawn olur ve içinden Victoria's Magic Box elde edilir. Victoria's Magic Box Immortal, Astral ve çeşitli ödüller içerir.

Pazartesi-Çarşamba-Cuma ve Pazar günleri Donwhang kapıda gerçekleşen Unique Event'ta bütün uniqueler STR/INT olarak ayırılır ve her unique Immortal/Astral içerir.

Ek olarak
    100 Level Uniqueler Victoria's Magic Box içerir. Bu etkinliğe kesinlikle katılmalısınız !

Cyclops Etkinliği kapsamında her yarım saatte bir unique spawn noktalarından herhangi birinde random olarak 1 Level Cyclops spawn olur. Değişken ve özel ödüller içerir !

Ortalama yarım saatte bir 20 Level White Knight ve 20 Level Princess Miyene Spawn olur ve Victoria's Magic Box içerir. Victoria's Magic Box ise Immortal, Astral dahil çeşitli güzel hediyeler içerir !

Öldürüldükten sonra ortalama 2 Saat 15 Dk içinde tekrar spawn olur ! 4 Element Uniqueleri Job Point içerir !

Öldürüldükten sonra ortalama 2 Saat 15 Dk içinde tekrar spawn olur. STR Giant Overlord Awakening Glass of Bloody Tear ve Iron Coin içerir.

Öldürüldükten sonra ortalama 2 Saat 15 Dk içinde tekrar spawn olur. STR Harrison Awakening Blue Heart of God ve Iron Coin içerir.

Öldürüldükten sonra ortalama 2 Saat 15 Dk içinde tekrar spawn olur. INT Jupiter Awakening Magic Pocket ve Iron Coin içerir.

Öldürüldükten sonra ortalama 2 Saat 15 Dk içinde tekrar spawn olur. INT Yuno Awakening Glass of Tear ve Iron Coin içerir.

✯ Battle Arena : Battle Arenada kazanan taraf 5 Iron Coin kaybeden taraf 1 Iron Coin kazanır. Ayrıca Battle Arenada haksız kazancın önüne geçmek için afk kontrol sistemi aktif edildi.

Capture The Flag : CTF'den kill başına 1 Magic Pop elde edersiniz ve kazanan takım iseniz 1'er adet daha elde edersiniz. Bu Magic Poplar ile 100 Silk Scroll, Özel Dressler, STR-INT 5 Gold Dragon Flag vb. elde edebilirsiniz !

Madness Event

Madness Event ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.

Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve giriş sağlayan herkes pvp modunda etkinlik alanına giriş yapar.

Etkinlik detayları :

-Etkinlik başlayana kadar içeride sadece buff basmaya izin verilir.

-İsimler ve Guildler görünmez.

-All Chat kapalıdır.

-Zerk kapalıdır.

-Bu etkinlikte kişiler Lord Yarkan (Strong) uniquesini kesmeye çalışırken saldırıya açık durumdadır. Yani kişiler taktiksel davranıp birbirlerini keserek ks

ihtimalini yok edebilirler. Etkinlik sonunda uniqueyi kesen kişi servera duyurulur ve
    15 Silk ödülünün sahibi olur.

Unique Challenge Event

Unique Challenge'ın Madness Event'tan tek farkı PvP modunun kapalı olmasıdır.

Unique Challenge ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.

Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve giriş sağlayan herkes pvp modunda etkinlik alanına giriş yapar.

Etkinlik detayları :

-All Chat kapalıdır.

-Zerk kapalıdır.

-Bu etkinlikte kişiler Demon Shaitan (Strong) uniquesini kesen etkinliği kazanmış olur.

Etkinlik sonunda uniqueyi kesen kişi servera duyurulur ve 15 Silk ödülünün sahibi olur.

Last Man Standing Event

Last Man Standing ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.

Etkinlik detayları :

-All Chat kapalıdır.

-Zerk kapalıdır.

-Ölen kişi elenmiş sayılır ve şehre teleport edilir, son ayakta kalan servera duyurulur ve 15 Silk ödülünün sahibi olur.

Survival Arena Event

Survival Event ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.

Etkinlik detayları :

✯ -All Chat kapalıdır.

-Zerk kapalıdır.

-Etkinlik sonunda en çok kill alan servera duyurulur ve
    1) 10 Silk
    2) 6 Silk
    3) 3 Silk
    ödülünün sahibi olur.

Weird Maze Event

Maze Event ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.

Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve 4 farklı kapıdan giriş yapılabilir.

Etkinlik detayları :

-Etkinlikte sadece Maze Skilleri ile hareket edilir.

-All Chat kapalıdır.

-Zerk kapalıdır.

-Bu etkinlikte Maze haritası içinde rastgele bir scroll drop olur.

Bu scroll konumu tamamen rastgele olduğu için 4 kapıdan birinden giriş yapmanız scrolla yakınlık konusunda şansınızı etkileyebilir.

Maze skilleri ile ilerleyerek scrollu alan kişi servera duyurulur ve scrolla sağ tıkladığında 10 Silk ödülün sahibi olur.

Event Rank

Bütün etkinliklerin sonucunda puanlar kazanarak Özel Buff ve Rütbe kazanabilirsiniz !

Event Rank her pazar 23:58'de sıfırlanır. Buff ve Rütbe ödülü içerir !

Her etkinlik kazananı 10 puan kazanır. Survival'dan puan kazanımı ise şu şekildedir:

1) 10 Puan
    2) 6 Puan
    3) 3 Puan

Devil's Garden

Devil's Garden sizler için özel tasarladığımız oldukça özel bir alandır. Bu alanda kimseyle rekabet etmeden solo olarak ya da PT'de ki diğer arkadaşlarınızla özel kazanımlar

elde edebilirsiniz. Ve bu kazanımlar oyunun en temel ödeme araçlarının başında gelir ! Holy Water Temple mantığıyla aynı mantıkta her party için ayrı giriş açılır.

Bir PC ve IP'den günde 1 hakkınız bulunur. Yaratıkları temizledikçe uniqueler doğar ve bütün yaratıkları öldürdüğünüzde Job Point, Iron Coin, Gold Coin, Gold Bar ve düşük oranda Awaken Stone elde edersiniz.

Event So-Ok'tan giriş sağlayabilirsiniz. Hakkınız her gece 00.00'da sıfırlanır.

Orijinal olarak B1-B2-B3 ve B4'te 90+ Slotlar bulunmaktadır.

Orijinal slotlara ek olarak Samarkand ve Alexandria'nın tüm bölgelerinde 90+ moblar yer almakta. Bu sayede slot bulma sorunu yaşamayacaksınız !

Akıllı Model-Glow Switcher Scrollar ve Title Scrollar ile orjinalliğin tadını çıkarın !

Model-Glow Switcher kullanırken görünümünüz her ne olursa olsun orjinale döndürmeden istediğiniz görünüme yada glowa çevirebilirsiniz !

Title Elementler Holy Water Temple 1. Kattan ve NPC'den elde edilir. Ayrıca Medusa Title Element'leri Medusa'ya giderken kestiğiniz uniquelerden düşürülür. Medusa Title Scroll ise Medusa'dan düşer.

Konu Güncellenmektedir...

Mesaj albayim tarafından (08 Eylül 2021 Saat 19:16 ) değiştirilmiştir.

2. Aşağıdaki üyeler albayim isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Bedi Karaali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    24 Mayıs 2020
    Oyun
    vSRO Server Sales and Systems!
    Konular 
    8
    Edilen Teşekkür 
     760
     Alınan Teşekkür  :  1,276
    R. Hali
    Bedi Karaali's: Topofthewalk

Güvenilecek nadir insanlardan biri. Her sezon olduğu gibi Bu yeni Projenizde uzun ömürlü olur inşallah Kardeşim
    Holy Games | Owner !

4. Aşağıdaki üyeler Bedi Karaali isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim Her zaman asıl amaç uzun soluklu olması, elimizden geldiği sürece öylede olacak.

Alıntı Bedi Karaali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güvenilecek nadir insanlardan biri. Her sezon olduğu gibi Bu yeni Projenizde uzun ömürlü olur inşallah Kardeşim

MaxiGamer
    selo251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    08 Haziran 2019
    Oyun
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     4
     Alınan Teşekkür  :  106
    R. Hali
    selo251's: Cool

Başarılar dilerim sistem olsun isim olsun hakkını vererek yapıyorsunuz güzel ve kaliteli bir oyun sunuyorsunuz her sezon hakkında hayırlısı olsun tekrardan hayırlı olsun
    Selo Haylaz CesurYurek

7. Aşağıdaki üyeler selo251 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Güzel düşünceleriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Elimizden gelenin hep en iyisini yapmaya çalışıyoruz

Alıntı selo251 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılar dilerim sistem olsun isim olsun hakkını vererek yapıyorsunuz güzel ve kaliteli bir oyun sunuyorsunuz her sezon hakkında hayırlısı olsun tekrardan hayırlı olsun
    - - - Güncellendi - - -

Açık Beta süreci başladı !
    WebSite : 100.victoriasro.com
    Download: 100.victoriasro.com/download.php
    Mesaj albayim tarafından (15 Ağustos 2021 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer
    rihannavy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Ağustos 2021
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  3

sistemine diyecek yok çok ince güzel düşünülmüş ama silk satışlı serverda oynayacak olan adam gider orjinalini tr sini oynar ben bu arkadaşın bi serverında oynadım kendisi çok egoist dediğim dedik birisi birisi bana küfür etmişti bende ona etmiştim bunun üzerine adam fotoğraf alıp beni chatten 1 hafta yasakladı hareket edemez oldum söyledim yeniyim açarmısınız kendisi bana ettiği için bende ona ettim yok kural bu dedi hani yenisin bi daha etme etselerde falan demedi bana ve yüce dağları yaratmış modunda yukardan konuşmaya başladı oyunda ilk gününde küfür edene karşılık verdiği için 1 hafta chat ban verip ve hala devam edebileceğimi düşündü sanırım bunun dışında oyununda bug vs yoktu her şey stabil on numara işliyodu egoisti öldür hakkını yeme .d

10. Aşağıdaki üyeler rihannavy isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    CorleonMAFIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Nisan 2009
    Oyun
    Formula1
    Konular 
    36
    Edilen Teşekkür 
     345
     Alınan Teşekkür  :  110
    R. Hali
    CorleonMAFIA's: Drunk

Alıntı rihannavy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sistemine diyecek yok çok ince güzel düşünülmüş ama silk satışlı serverda oynayacak olan adam gider orjinalini tr sini oynar ben bu arkadaşın bi serverında oynadım kendisi çok egoist dediğim dedik birisi birisi bana küfür etmişti bende ona etmiştim bunun üzerine adam fotoğraf alıp beni chatten 1 hafta yasakladı hareket edemez oldum söyledim yeniyim açarmısınız kendisi bana ettiği için bende ona ettim yok kural bu dedi hani yenisin bi daha etme etselerde falan demedi bana ve yüce dağları yaratmış modunda yukardan konuşmaya başladı oyunda ilk gününde küfür edene karşılık verdiği için 1 hafta chat ban verip ve hala devam edebileceğimi düşündü sanırım bunun dışında oyununda bug vs yoktu her şey stabil on numara işliyodu egoisti öldür hakkını yeme .d
    Serverları güzeldir arkadaşın, tavsiye ederim. Ben de oynadım sanada katılıyorum Trsro yokken ali kıran baş kesendi arkadaşlar. Şimdi öyle olduğunu sanmıyorum.
    if you have god on our side everything becomes clear

12. Aşağıdaki 2 üye CorleonMAFIA isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    rihannavy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    19 Ağustos 2021
    Oyun
    silkroad
    Konular 
    0
    Edilen Teşekkür 
     3
     Alınan Teşekkür  :  3

Serverı tam aradığım serverdı şuan bilindik en cok oynanan serverlar buglardan geçilmiyo bide basit fixlenebilecek buglar bu arkadaşta hiç biri yok onların hepsini fixlemiş başarılı olabilir bir şeylerin sahibi de olabilir hepimiz bir zamanlar srodan gelmeyiz oyunun mucidi değilsin yani bu hava caka niye =) her şeyden önce ölümlü fanileriz kibire gerek yok. cevapladığın için ve doğruyu söylediğin için teşekkürler mafyanın kralı Carleon bunun dışında bugsuz stabil bi private için bulunmaz hint kumaşı .d

- - - Güncellendi - - -

Alıntı CorleonMAFIA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serverları güzeldir arkadaşın, tavsiye ederim. Ben de oynadım sanada katılıyorum Trsro yokken ali kıran baş kesendi arkadaşlar. Şimdi öyle olduğunu sanmıyorum.
    Serverı tam aradığım serverdı şuan bilindik en cok oynanan serverlar buglardan geçilmiyo bide basit fixlenebilecek buglar bu arkadaşta hiç biri yok onların hepsini fixlemiş başarılı olabilir bir şeylerin sahibi de olabilir hepimiz bir zamanlar srodan gelmeyiz oyunun mucidi değilsin yani bu hava caka niye =) her şeyden önce ölümlü fanileriz kibire gerek yok. cevapladığın için ve doğruyu söylediğin için teşekkürler mafyanın kralı Carleon bunun dışında bugsuz stabil bi private için bulunmaz hint kumaşı .d

14. Aşağıdaki 2 üye rihannavy isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Kurallara alışmamış olanlara kuralları uygulamak, prensipli olmak egoist olmak gibi geliyor. Halbuki oyunun her noktasında ailevi küfürün yasak olduğu yazıyordu. Oyuna girer girmez karşınıza pencere çıkıyordu. Yani çuvaldızı kendinize batırmalısınız, iğneyi bize Geriye kalan yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederiz

Alıntı rihannavy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - - - Güncellendi - - -

Prensipler ve kurallar konusunda 7 yıldır aynı noktadayız. Hiçbir zaman ali kıran baş kesen olmadık vesselam Sadece kuralları uyguladık.

Alıntı CorleonMAFIA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesaj albayim tarafından (28 Ağustos 2021 Saat 02:06 ) değiştirilmiştir.

16. Aşağıdaki 2 üye albayim isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.

MaxiGamer
    WarqoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     32
     Alınan Teşekkür  :  10

Bu arkadaşın 130 140 başlangıc pvp serveri var galiba ordaki sisteme çok entegre olmuş emek swde f10 a özel elixir özel lucky powder vesaire şeyler eklemiş para yatırmak istemeyen yani pre devil alacak kadar yatıran + yı normal düşenle basıcak. şimdi anlatsa kendi haklı çıkar öyle birde tipdir kendisi dağları ben yarattım havasında jobdan kasılıyor felan diyor 15 tur kervan çekicen 1tane elixir vericek adam f10 dan aldıgı zaman 5 er tane alıyor hepsinden

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Fikrinize katılmadığımızda neden dağları biz yaratmış oluyoruz Haklı çıkmak değil mesele, gerçekten iyi niyetli fikriniz var ise bunu bize ilettiğinizde dikkate alıyoruz zaten. 130 Cap serverımızda emek. Ve bu tarz parçaları player talebine göre F10a koyuyoruz. Crystal elixir job point ve gold ile alınıyor evet ve hatanız var 1 er tane değil 5er tane. Kaldı ki normal elixirle arasında çok az fark var. Sistemi karalamak için çaba vermek yerine test etseydiniz ve anlamaya çalışsaydınız zaten sorun çözülürdü F10da satılan paket yüksek fiyata satılıyor ki buda sizin oyun içinde verdiğiniz emeğe saygıdır. Ayrıca birçok yerden silk, silk ile alınan itemler elde edilebiliyor. Reverse vb. Gold ile. Sistemin bu yanlarından neden bahsetmediniz mesela. Silk sistemlerde herşey F10da silk ile satılırken bir sürü alternatif koyduk. Magic poptan premium alacak kadar silk düşüyor. Etkinliklerden, boxlardan silk düşüyor. Lütfen size uymayan fikirleri karalamadan önce gerçekten elinizi vicdanınıza koyun. Çünkü insanların emeğine burda klavyeden iki kelime yazmak ve hemen karalamak çok basit bir hareket.

Alıntı WarqoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaşın 130 140 başlangıc pvp serveri var galiba ordaki sisteme çok entegre olmuş emek swde f10 a özel elixir özel lucky powder vesaire şeyler eklemiş para yatırmak istemeyen yani pre devil alacak kadar yatıran + yı normal düşenle basıcak. şimdi anlatsa kendi haklı çıkar öyle birde tipdir kendisi dağları ben yarattım havasında jobdan kasılıyor felan diyor 15 tur kervan çekicen 1tane elixir vericek adam f10 dan aldıgı zaman 5 er tane alıyor hepsinden
    Mesaj albayim tarafından (26 Ağustos 2021 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     32

Alıntı albayim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fikrinize katılmadığımızda neden dağları ben yaratmış oluyoruz Haklı çıkmak değil mesele, gerçekten iyi niyetli fikriniz var ise bunu bize ilettiğinizde dikkate alıyoruz zaten. 130 Cap serverımızda emek. Ve bu tarz parçaları player talebine göre F10a koyuyoruz. Crystal elixir job point ve gold ile alınıyor evet ve hatanız var 1 er tane değil 5er tane. Kaldı ki normal elixirle arasında çok az fark var. Sistemi karalamak için çaba vermek yerine test etseydiniz ve anlamaya çalışsaydınız zaten sorun çözülürdü F10da satılan paket yüksek fiyata satılıyor ki buda sizin oyun içinde verdiğiniz emeğe saygıdır. Ayrıca birçok yerden silk, silk ile alınan itemler elde edilebiliyor. Reverse vb. Gold ile. Sistemin bu yanlarından neden bahsetmediniz mesela. Silk sistemlerde herşey F10da silk ile satılırken bir sürü alternatif koyduk. Magic poptan premium alacak kadar silk düşüyor. Etkinliklerden, boxlardan silk düşüyor. Lütfen size uymayan fikirleri karalamadan önce gerçekten elinizi vicdanınıza koyun. Çünkü insanların emeğine burda klavyeden iki kelime yazmak ve hemen karalamak çok basit bir hareket.
    oyunda 2 çeşit elixirin 2 çeşit lucky powderin hiçbir anlamı yok dostum kastığımız normal elixir beş para etmicek satsan satılmaz bassan daha iyi elixir var riske edilip basılmaz normali kaldır bari sadece silk ile alınsın daha da uzatma ben sana yazmıyorum oyuna başlayak olan arkadaşlara yönelik yazdım. beta oynayanlardan 3-4 kişi discorda bu elixir olayını yazdı dc den banladın.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Birçok oyunda Cry elixir ve normal elixir bulunur. Cry Elixir taktikseldir. Ve oyunda elde edilme yöntemleride oldukça açık. Daha da uzatma diye saygısızlık etmeden önce konuyu açan olduğumuzu unutmayın lütfen. Bu konuya yazılmış her cevabın ilk muhattabı biziz doğal olarak. Ayrıca Discord'dan sadece bir kişiyi banladık fikrini hakaret ederek belirttiği için oda. 3-4 kişi diyerek iftira atıyorsunuz birde. Ayıp gerçekten.

-Sanırım o arkadaş sizdiniz, bu yüzden tepkiniz Anlaşıldı.

oyunda 2 çeşit elixirin 2 çeşit lucky powderin hiçbir anlamı yok dostum kastığımız normal elixir beş para etmicek satsan satılmaz bassan daha iyi elixir var riske edilip basılmaz normali kaldır bari sadece silk ile alınsın daha da uzatma ben sana yazmıyorum oyuna başlayak olan arkadaşlara yönelik yazdım. beta oynayanlardan 3-4 kişi discorda bu elixir olayını yazdı dc den banladın.
    Mesaj albayim tarafından (26 Ağustos 2021 Saat 18:22 ) değiştirilmiştir.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    02 Mayıs 2009
    Konular 
    1
    Edilen Teşekkür 
     32

Alıntı albayim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birçok oyunda Cry elixir ve normal elixir bulunur. Cry Elixir taktikseldir. Ve oyunda elde edilme yöntemleride oldukça açık. Daha da uzatma diye saygısızlık etmeden önce konuyu açan olduğumuzu unutmayın lütfen. Bu konuya yazılmış her cevabın ilk muhattabı biziz doğal olarak. Ayrıca Discord'dan sadece bir kişiyi banladık fikrini hakaret ederek belirttiği için oda. 3-4 kişi diyerek iftira atıyorsunuz birde. Ayıp gerçekten.

-Sanırım o arkadaş sizdiniz, bu yüzden tepkiniz Anlaşıldı.
    Ben deyildim o bahsettiğiniz kişi discorddan görüşelim istersen. benim okudugum kadarıyla kimse size hakaret etmedi BETA bir oyunda size birşey deniyorsa alınmanıza gerek yok. betanın mantıgı zaten budur oyuncular hataları begenmedi yönleri rateleri size söyler bunları size söylmesi sizin için birer velinimettir çünkü adam açılmamış bir oyunu teste geliyor. ben zaten ilk attıgım yorumda o banladıgınız çocugun mesajını üstüne koyarak yazdım bir küfür hakaret yok.

MaxiGamer

K. Tarihi 
    25 Mayıs 2009
    Konular 
    5
    Edilen Teşekkür 
     68

Siz değilseniz şayet bilmeden 3-4 kişi banlandı diye iftira atmanız neden ? Kaldı ki Discord'dan yazılanı görmediyseniz hakaret var yok bilemezsiniz değil mi ? Beta da kimseyi birşey dedi diye banlamadık zaten. 1 kişi Discord'dan hakaret etti sadece o banlandı.

Ben deyildim o bahsettiğiniz kişi discorddan görüşelim istersen. benim okudugum kadarıyla kimse size hakaret etmedi BETA bir oyunda size birşey deniyorsa alınmanıza gerek yok. betanın mantıgı zaten budur oyuncular hataları begenmedi yönleri rateleri size söyler bunları size söylmesi sizin için birer velinimettir çünkü adam açılmamış bir oyunu teste geliyor. ben zaten ilk attıgım yorumda o banladıgınız çocugun mesajını üstüne koyarak yazdım bir küfür hakaret yok.

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 Sonuncu