MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  MaxiGamer
  SoyLeYendA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ağustos 2021
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  9
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  2

  America Online | 120 Cap | Job Set Emulator | Upgrade System | Long Term | 20 Ağustos  Hepinizin çok seveceği bir sunucu... tüm rekorları kıracak bir sunucu... piyasaya sürülmek üzere! America Online burada, meydan okumaya hazır mısınız?  America Online, öğrendiklerinden yararlanarak bir oyun deneyimi sunma konusunda gerçekten heyecanlı olan insanların başlattığı bir projedir.
  Uzun ömürlü bir oyun istiyoruz, sistemlerimizin zaman içinde değerlerini kaybetmeyecekleri,
  oyuncuların oyundan çıkmak veya geri gelmek istediklerinde herhangi bir ilerlemeyi "kaybetmemelerine" izin verecek bir sunucu ekonomisi sunmaya odaklanıyoruz!
  Bu, her seferinde en iyi oyuncuları yakalamak için çaba harcamak istemeyen oyuncuların çoğunu etkileyen, döngüsel sunucularda oynamalarını engelleyen bir şeydir,
  biz burada istikrar sunuyoruz, bunun için endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu projeyi iki yıldan fazla süredir geliştiriyoruz! ve bunu başarmamıza izin veren sağlam bir ekiple karşınızdayız!
  Kalite güvencesi bizim ana hedefimiz!
  America Online ile yaratıcı olmak istiyoruz. Farklı ülkelerden kullanıcıların ne isteyip ne beklediğini araştırmak ve geliştirmek için iki yılı aşkın bir süre boyunca neler başarıldığını görmekten fazlasıyla memnunuz.
  EU ve SA topluluğu arasında daha geniş bir bağ oluşturmaya çalışacağız ve bu projeye verdiğimiz tüm sevginin ilginize yansıyacağını umuyoruz, ekibimiz her zaman kullanıcılarımıza sadık ve önerilerinizi duymaya istekli olacak!

  Sürekli Gelişme
  Bu adam daha önce bir sunucu bile açmamışsa ne halttan bahsediyor diyebilirsiniz! Ancak size diğer franchise'lar kadar iyi veya daha kaliteli bir proje sunmak için bu kadar zaman ayırmamızın nedeni de bu.
  Tüm bunları bu kadar büyüten şey, ekibimizin büyük başarı arayan ilk aşamalarda sürekli iyileştirme tutkusudur. America Online'ı hazırlarken gerçekten sizinle aynı coşkuyu ve heyecanı paylaşıyoruz.
  Birkaç sunucudan gelen hataları ve olası sorunları inceleyerek onları iyileştiriyoruz!

  12 degree’nin arkasındaki ana düşünce
  Doğru degree’yi seçebilmek için hangisinin yeni ile eski arasında bir bağ oluşturacağını analiz ettik.
  120 Cap ve 12 degree’nin yeni sistemlerle Arabia’ya ulaşmadan önceki son genişletme olmasından ve eski sistemin tam potansiyelinden yararlanıldığı nokta olmasından dolayı paradigmanın tam olarak oturduğu nokta olduğuna inanıyoruz.
  Ayrıca Jupiter ve Mirror bölgelerinin silkroad topluluğu için uygun bir şekilde kullanılmadığına ve ona hak ettiği oynanış düzeyini verme şansını kaybettiğine inanıyoruz,
  ayrıca ISRO oyuncularına bu bölgedeki job görevleri ve job savaşlarına ilişkin bazı güzel anılar sunmak istiyoruz.
  Bu alan size konunun devamında bahsedilecek olan harika bir savaş alanı kazandıracak bir görev sistemi sağlıyor.

  Oynanış
  Silkroad'ın tüm deneyiminden maksimum düzeyde yararlandığımızdan,
  job, kasılma, unique avı, görev sistemleri, özelleştirilmiş görevler, çeşitli şekillerde farming, etkinlikler ve özelleştirilmiş etkinlikler sunduğumuzdan tek bir ana faaliyet sunduğumuzu söyleyemeyiz.
  Büyümek istediğiniz yolu seçin, America Online'da tüm yollar size büyüklük getirebilir!!!
  America Online'da her şey “tekrar kullanılabilir”, sahip olduğunuz her itemı, hatta hesabınızı boş karakteriyle değerli kılacak bir sisteme sahip olacaksınız ve değeri korunacak
  ve istediğiniz para biriminde farm yapmanıza olanak sağlayacak, normal itemlardan bile! Satıcı olmak daha önce herkes için hiç bu kadar kolay olmamıştı!
  Siz ne zaman “bırakacağınızı” düşünmeden keyifli aktivitelerin tadını çıkarırken, farm yapanlar ve donate atanlar arasında başarılı ve bağımsız bir pazarın kurulabileceği bir denge arıyoruz
  ve barışçıl bir düşünceye sahip olmanızı sağlayacağız, çünkü sistem güçlü ve kırılmaz bir ekonomi sunuyor.

  Takım
  America Online takımının çekirdeği, ilk International Silkroad sürümünden en yeni pServer'lara kadar
  tüm oyun deneyimleri boyunca öğrendiklerini denge oluşturarak Silkroad Topluluğuna geri getirmek isteyen NA, SA ve EU'dan gerçekten eski dört oyuncudan oluşuyor.
  Aşağıdakiler gibi birçok yetenekli adamla birlikte çalışıyoruz:

  Dallin#0820 (Dev)
  Hypnos#3287 (Designer)
  Jorge Moreno#4953 (Systems Consultant)
  Bk201#8129 (Systems Consultant)
  Nairobi#1222 (Content Creator - Advertisement)
  Cartman#2855 (Content Creator - Guides)

  Ek olarak, topluluğumuza 7/24 destek sağladığımızdan emin olmak için ekibe bizden daha fazla supporter dahil edeceğiz.
  Oyunu oynamayacaklar ve tüm odakları her birinize profesyonel destek sağlamak olacak.
  Sağlamak istediğimiz desteğin kalitesini düşürmemek için resmi takım rollerine sahip hiçbir oyuncu olmayacak.

  Aşağıda America Online'ın tek resmi linklerini bulabilirsiniz, diğer linkler resmi değildir ve bunları kullanmamalısınız.
  Kişisel bilgilerinizi çalmak amacıyla sahte web sitelerinin mevcut olabileceğini unutmayın!
  Açık Beta: 31 Temmuz 2021 (Şimdi açık)
  Büyük Açılış: 20 Ağustos 2021


  OFFICIAL TRAILER

  America Online'da iki haftalık bir beta aşamamız olacak, ilerleyen haftalarda belirli günler için etkinlikler planlamış olacağız. Her aktivitenin kendi amacı ve hedefi olacak.
  Bir şeyi açıklığa kavuşturmak istiyoruz, herkese açık beta aşamamızın temel amacı sorunsuz ve hatasız bir büyük açılış sağlamaktır,
  yani sunucu önceden bildirimde bulunarak veya bulunmadan yeniden başlatmalara, değişikliklere ve çevrimdışı anlara tabi olacaktır.
  Ayrıca, bu aşamada tespit edilebilecek herhangi bir sorunun (aciliyetine bağlı olarak) derhal düzeltileceğini de bildirmek isteriz.
  Discord sunucumuzdan önerilerinizi ve hata raporlarınızı alacağız.  Bu aşama Free-For-All olacak, yani karakterinizi Maks seviye (120) olarak oluşturacağınız için oyunun sonunda sunduğumuz her şeyi test edebileceksiniz.
  Buradaki asıl amacımız sunucumuza uyguladığımız dengeleme sistemini test etmektir. Bu yüzden lütfen mümkün olduğunca çok PVP yapın.
  Sınıf dengesi hakkındaki görüşlerinizi duymak istiyoruz. Size aşağıdakileri verecek bir [Beta Test Shop NPC] sağlanacaktır.

  Kayıt olmaya gerek kalmadan hesabınıza giriş yapabileceksiniz, herhangi bir ID/PW kombinasyonu geçerli olacaktır.
  Bot komutları: aşağıdakiler ile $BOT’a pm atın.

  level7 → job seviyenizi seviye 7'ye kadar yükseltir
  contribution → job için mevcut contribution puanınızı gösterir

  Beta Test Shop NPC: Bu NPC, her şeyi test etmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacaktır.
  Beta shop’tan Weapon/Set/Acc’lerinizi satın aldıktan sonra ışınlanmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

  Beta Test Shop NPC

  Bu aşama özel uniqueler için olacaktır. Her şeyin düzgün çalıştığından emin olmak için Egypt Temple uniquelerini, Roc uniquelerini, Medusa uniquelerini ve Heaven God Unique'i test edeceğiz.
  Tabii ki, uniqueleri öldüren kişilere ödüller verilecek.
  Her etkinliğin ne zaman gerçekleşeceğini (her unique belirli bir saatte farklı bir günde spawn olacak) ve ödülün ne olacağını discordumuzda duyuracağız.
  Aşamalar için tüm ödüller ve tarihler discord sunucumuzda duyurulacaktır.
  Bu yüzden her şeyden haberdar olmak için discord'da bize katıldığınızdan emin olun.  Tüm hesaplar silinecek ve yeni bir tane oluşturmanız gerekecek.
  Kayıt olmaya gerek kalmadan hesabınıza giriş yapabileceksiniz, herhangi bir ID/PW kombinasyonu geçerli olacaktır.
  Bu kasılma aşaması olacak
  Tüm karakterler 1. seviyeden başlayacak ve kasılma alanlarının stabilitesini test etmek için son derece yüksek deneyim oranlarına sahip olacağız.
  Maksimum seviyeye ulaşan ilk 8 kullanıcı için ödüller olacak.
  Otomatik ekipman 93. seviyeye kadar kullanılabilecektir.  Büyük açılışımız hayatımızdaki en büyük başarılardan biri olacak.
  Bu projeyle sevgili oğlumuz gibi ilgilendiğimiz için, iki yıl geliştirdikten sonra, geri sayım neredeyse sıfıra yakınken, heyecanımız bundan daha yüksek olamazdı ve umarız ki hissettiğimiz aynı heyecanı hissedebilirsiniz.
  Oynayacağınız son sunucuyu oynamaya hazır olun, çünkü bir kez oynadığınızda çıtayı yükselteceğiz! SONSUZ VE SAYISIZ YOLCULUKLAR ÜLKESI AMERICA'YA HOŞ GELDİNİZ!  America Online'daki oranlar çok özeldir,
  sunucunun ekonomisini korumak için her bir oranı çok doğru bir hesaplama ile test ettik, gold, item ve elixir gibi tüm droplar hesaplandı.  CAP (120)

  Silkroad oynamayı seven herkes için en iyi seçenek olduğunu düşündüğümüz için bu özel cap’i ve degree’yi seçtik,
  hem old school hem de new school sunucularını birleştiren tam ortada.

  IRK (AVRUPA & ÇİN)

  Tam bir oynanış hissine sahip olmak için bu cap’te her iki ırka da sahip olmak zorunludur, her iki ırk da birbirini tamamlar.
  Bazı oyuncular sadece Çin sunucuları oynamayı sever ama sizleri America Online'ı denemeye ve dengemizi kendiniz kontrol etmeye davet etmek istiyoruz,
  bir PVP veya takım savaşında kullanıcıların beklentileri konusunda çok deneyimliyiz,
  bu yüzden odak noktamız dengeyi getirmek olacak. Yine de, her iki ırkın da sahip olduğu 120. seviyedeki bu kadar harika skill’e sahip olmamak utanç verici olurdu!  Yolculuğunuzun başında sizi hızlandırmak için, normal scroll’ların yanı sıra size küçük bir sürprizle
  pet, devil, reverse scroll, return scroll, resurrection scroll, pot, gold ve speed potları gibi bazı yararlı eşyalar vermeye karar verdik.
  Normal speed potları %100'e kadar koşmanıza izin verir, size 1 saat boyunca %300 hız artışı sağlayan tek bir hız iksiri vereceğiz,
  bu speed pot size birkaç dakikada bir sürekli slot değiştirmeniz gereken ilk seviye atlama saatinde gerçekten yardımcı olacaktır.
  Bu eşyalar kasılma aşamasında size çok yardımcı olacaktır.

  America Online'daki amacımız oyunu mümkün olduğunca orijinal tutmak, bu yüzden daha düşük seviyelerde kasılma için yeni bir alan yaratmamaya karar verdik,
  harita sadece Jangan'dan Mirror'a kadar olan orijinal alanlardan oluşacak ve bazı seviyelerde baş ağrısıyla karşılaşmamak için bazı yerlerde spot spawnları ile ilgili düzenlemeler yapıldı.

  America Online'da seviye atlarken, Degree 1’den Degree 9’a kadar orta statlı ama Degree 11’den güçlü bluelara sahip +5 Seal of Sun Ekipmanlar alacaksınız;
  Degree 10 için orta statlı Degree 10 +5 FB Seal of Moon Ekipmanlar alacaksınız.
  Size her degree için bu kadar güçlü bir oto ekipman seti vermemizin nedeni, bir partinin olmadığı ve karakterinizin tek başına seviye atlayacak kadar güçlü olmadığı bir durumla karşı karşıya kalmanızı istemememizdir.
  Bu, seviye atlama yolculuğunuza yardımcı olacaktır! 120 Cap sunucusunda olduğumuzu düşünürsek, 101'e kadar oto ekipman konusunda size yardımcı olmak, yolculuğunuzu daha keyifli hale getirmek için fazlasıyla yeterli olacaktır.

  Otomatik ekipman sistemi nasıl çalışır?

  America GUI panelinde (action menüsü), otomatik ekipman butonuna sağ tıklayın.
  Gerekli minimum seviye 8'dir
  Gerekli maksimum seviye 93
  Job modundayken yapamazsınız.
  Her yerde kullanabilirsiniz, kullandığınızda bulunduğunuz yere ışınlanacaksınız.
  Seviye başına sadece bir kez kullanabilirsiniz.
  94. seviyeye ulaştığınızda, Degree 10 setine sahip olsanız da olmasanız da otomatik ekipmanı talep edemezsiniz.

  Zamanla değerini yitirecek itemlara sahip olmanın sizin için ne kadar sinir bozucu olduğunu biliyoruz ancak tüm itemlarınızı ilk günkü kadar değerli tutacak yepyeni bir sistemimiz var.
  Sistemimiz, Degree 12'de sunduğumuz 1. seviye ekipmanınızı dört donanım türünden geçirerek Seal of Sun'a kadar geliştirme yeteneğine sahip olarak ekipmanınızı sıfırdan yükseltmekten oluşur.
  Aşağıda bunu açıklayacağız.  Seal of Star Lv 114  Seal of Moon Lv 118  Seal of Sun Lv 120

  Seal of Star Lv 114-116  Seal of Moon Lv 118 & Sun Lv 120

  Seal of Star Lv 114-116  Seal of Moon Lv 118 & Sun Lv 120

  America Online'da, kullanıcıya diğer sunuculara kıyasla tamamen farklı bir şekilde sunulan yeni bir Job Suit, blue, skin ve skill sistemi tanıtacağız,
  amacımız aşamaları atlamaktan kaçınarak her item’a gerçek bir değer vermektir.
  Oynanışta sunmak istediğimiz bir diğer iyileştirme de, ne sizi sadece genellikle giydiğiniz aynı job suitini giymekle sınırlamak ne de aynı kukla karaktere bakmanızı kısıtlamak.
  Aşağıda yepyeni sistemin ne hakkında olduğunu detaylarıyla anlatacağım.  Hunter Job Suit'leri  Thief Job Suit'leri  Trader Job Suit'leri

  Akademi sistemini varsayılan olarak çalışacağından dolayı anlatmamıza gerek yok.
  Uzun ömürlü bir oyun hedeflediğimiz için, her şeyden önce öne çıkmak ve honorları alabilmek için sizi her zaman aktif olmaya ve sunucudaki en güçlü oyunculardan biri olmaya zorlamak istemiyoruz.
  Akademi sistemi, itemlarınız ne olursa olsun, herkese sadece sıkı çalışma ile honor kazanma şansı verir.
  En iyi oyuncuların ulaşılamaz olmaması hedefiyle akademi sisteminin her dört ila altı ayda bir sıfırlanmasını planlıyoruz.
  Ek olarak, başka bir başlıkta açıklayacağımız son title’ları almak için onlardan yararlanabileceğiniz ve bunları mezun insanlar için kullanarak zamanınızı daha verimli hale getirebileceğiniz bir dizi görev oluşturuyoruz.

  Honorlar her zamanki gibi çalışacak:

  İlk 5 Dört Honor
  İlk 6 - 15 Üç Honor
  İlk 16 - 30 İki Honor
  İlk 31 - 50 Bir Honor


  Ekstra: Size zamanınızı daha verimli hale getirebileceğiniz bazı görevlerimiz olduğunu söylemiştik, bunlar beşinci bir honor ile sonuçlanacak, Quest Titles bölümünde açıklayacağız.  Nihai içeriğin bitmesi bizim için bir seçenek değil, bu yüzden tüm sunucularda zamanla unutulmuş bazı title’lara ulaşmak için bir dizi görevle size ekstra eğlence sunmak istiyoruz, America Online'da altı görev title’ımız olacak.
  Bunlardan dördü bizim için zaten biliniyor ve onlara bahşedilen bilinen görevlerle elde edilecek, ancak son ikisi bize title almanın buna değecek bir şey olduğu eski old school benzerliği verecek.
  Her şeyden önce, her title berserk’inizi 4 saniye daha artıracak ve toplamda 1 dakika 25 saniye sürecek.
  Ek olarak, son görev size %10 parry ratio increasement sağlayan kalıcı bir Honor buff'ı verecektir.

  Title’lar aşağıdaki tablodaki gibi olacaktır:  Dediğim gibi, ilk dört title için görevler her zamanki gibi olacak, ancak burada aşağıda beşinci ve altıncı title için görev dizisini açıklayacağım.

  Tüm görevlerin bulunduğu NPC: Special Quest Shop of Jangan
  Görev dizisini etkinleştirmek için gerekenler: "Chief General" veya "Count" olmak

  Beşinci title için görev dizisi:
  1) The Sacrifice → 1000 Immotal Beak ve 50 Giant Immotal Beak öldür
  2) Searching Orbs → 650 Baal Zealot Orbs topla
  3) Potential Hazards → 900 Ruin Watcher General ve 900 Hell Serpent General öldür
  4) Investigating the Strange Rumor → 700 Evilbeast of Grief öldür
  5) Investigating the Strange Rumor 2 → 700 Baal's Guide öldür
  6) The Hall Of Gods → 1000 "Sacred Stones" topla
  7) Show Your Power → 2000 Roaring Battle Lion ve 2000 Battle Lion öldür
  8) The Power Of The Gods (Chinese/European) → God’ların sahip olduğu Power’ın 3 parçasını topla
  Çin Ödülü: Vice General Lord
  Avrupa Ödülü: Marquis


  Altıncı title için görev dizisi:
  1) Helping Players Stage One → 5000 Ong ve Blood Ong öldür
  2) Helping Players Stage Two → 10000 Penon FIghter ve Penon Warrior öldür
  3) Helping Players Stage Three → 15000 Wing Tribe ve Wing Tribe Guardian öldür
  4) Helping Players Stage Four → 20000 Weneg ve Uneg öldür
  5) Fight of the Quin Chin Tomb (Stage One) → 2 Medusa Guardian East ve Medusa Guardian West öldür
  6) Fight of the Quin Chin Tomb (Stage Two) → 2 Medusa Guardian North ve Medusa Guardian South öldür
  7) Fight of the Egypt Job Temple (Stage One) → 2 Anubis ve Isis öldür
  8) Fight of the Egypt Job Temple (Stage Two) → 2 Neith ve Selket öldür
  9) Fight of the Roc Nest (Stage One) → 2 Salamander ve Undine öldür
  10) Fight of the Roc Nest (Stage Two) → 2 Slypth ve Gnome öldür
  11) Fight of the Zealot Hideout → 3 Zielkiaxe ve Baal ve Babilion öldür
  12) Fighting Heaven God (Chinese/European) → 1 Heaven God öldür
  Çin Ödülü: General Lord
  Avrupa Ödülü: Duke
  Kalıcı buff: Size %10 parry ratio increasement sağlayan Honor Buff (Siyah).

  İPUCU: Akademi sistemi tarafından verilen Honor buff'ları tamamlarken oyuncuları mezun etmek için altıncı başlıktaki görev dizisinden 1'den 4'e kadar olan zamanı kullanın.  Isro'daki Job Set'i kaçırdınız mı? Hiç deneme şansınız olmadı mı?
  Private bir sunucuda hiç görülmemiş bir şeye hazır olun, sizi henüz hiçbir sunucunun yapmadığı,
  vfiles oyncuları ile isro files oyuncuları arasında bağlar oluşturacak tamamen yeni bir sistemle tanıştırmak istiyoruz,
  ISRO JOB SET’i taklit edeceğiz ancak biz sadece kopyala yapıştır yapmıyoruz, onu yeniden işledik, geliştirdik,
  yeni bir olasılıklar dünyası açarak gerçek bir meydan okuma haline getirdik, buildler için yeni denge sistemi yarattık,
  görev sistemleri, upgrade sistemleri, yeni alanlar, yeni uniqueler , bufflar, 7/24 job savaşları ve bilinmeyen için sürekli bir heyecan duygusu. Burada sistemi anlatacağız.  Sistem, her seviyenin Isro'dan bir şekilde Job Set'i taklit edeceği farklı bir skill kazandıracağı, 1. seviyeden 22. seviyeye yükseltilebilen gold dragon flag’den oluşur.
  GDF'yi yükseltmek için her zaman belirli miktarda farklı para birimine ihtiyacınız olacak, ancak 12. seviyeden 22. seviyeye kadar ihtiyaç duyacağınız para birimlerinin yanında bir dizi görev yapmanız da gerekecek.
  Bu görevler, daha önce görülmemiş yepyeni bir dungeonda yapılacak ve size Isro final job görevleri havası verecek.
  Vfiles bizi job modunda değilken giyme kısıtlaması olan itemlar oluşturma konusunda sınırladığından, sistemi bir şekilde “Job Set” ile bağlamak için, giriş yapmak için job suite ve bir dizi göreve ihtiyaç duyan bir dungeon oluşturduk
  ve isro hissini kaybetmeden onu taklit etmeyi bu şekilde başardık.
  Skill sistemi, job setlerinin nitelikleriyle 1:1 olmayacak, ancak daha da iyi olacağına inanıyoruz, çünkü kullanıcılara ihtiyaçlarına göre kendi yollarını seçme ve dengelerini artırma imkanı vereceğiz.
  Oynanış açısından bu bir oyun değiştirici olacak ve kullanıcılara daha az donanımlı ve daha donanımlı kullanıcılarla rekabet etme şansı verecek.

  Ice Stones Görev Serisi

  GDF’yi Level 13’e upgrade etmek için Ice Stone
  Görev → 5000 Ice Blade yok et
  Ödül → Ice Stone Degree 1

  GDF’yi Level 14’e upgrade etmek için Ice Stone
  Görev → 7000 Ice Sword yok et
  Ödül → Ice Stone Degree 2

  GDF’yi Level 15’e upgrade etmek için Ice Stone
  Görev → Ice Spear’lardan 4000 torba topla
  Ödül → Ice Stone Degree 3

  GDF’yi Level 16’ya upgrade etmek için Ice Stone
  Görev → Ice Bow’lardan 6000 torba topla
  Ödül → Ice Stone Degree 4

  GDF’yi Level 17’ye upgrade etmek için Ice Stone
  Görev → Ice Glaive’lerden 7000 torba topla
  Ödül → Ice Stone Degree 5

  Fire Stones Görev Serisi

  GDF’yi Level 13’e upgrade etmek için Fire Stone
  Görev → 5000 Fire Blade yok et
  Ödül → Fire Stone Degree 1

  GDF’yi Level 14’e upgrade etmek için Fire Stone
  Görev → 7000 Fire Sword yok et
  Ödül → Fire Stone Degree 2

  GDF’yi Level 15’e upgrade etmek için Fire Stone
  Görev → Fire Spear’lardan 4000 torba topla
  Ödül → Fire Stone Degree 3

  GDF’yi Level 16’ya upgrade etmek için Fire Stone
  Görev → Fire Bow’lardan 6000 torba topla
  Ödül → Fire Stone Degree 4

  GDF’yi Level 17’ye upgrade etmek için Fire Stone
  Görev → Fire Glaive’lerden 7000 torba topla
  Ödül → Fire Stone Degree 5

  Earth Stones Görev Serisi

  GDF’yi Level 18’e upgrade etmek için Earth Stone
  Görev → 5000 Dagger yok et
  Ödül → Earth Stone Degree 1

  GDF’yi Level 19’a upgrade etmek için Earth Stone
  Görev → 7000 Crossbow yok et
  Ödül → Earth Stone Degree 2

  GDF’yi Level 20’ye upgrade etmek için Earth Stone
  Görev → Axe’lerden 4000 torba topla
  Ödül → Earth Stone Degree 3

  GDF’yi Level 21’e upgrade etmek için Earth Stone
  Görev → Two Hand Sword’lardan 6000 torba topla
  Ödül → Earth Stone Degree 4

  GDF’yi Level 22’ye upgrade etmek için Earth Stone
  Görev → One Hand Sword’lardan 7000 torba topla
  Ödül → Earth Stone Degree 5

  Wind Stones Görev Serisi

  GDF’yi Level 18’e upgrade etmek için Wind Stone
  Görev → 5000 Bard yok et
  Ödül → Wind Stone Degree 1

  GDF’yi Level 19’a upgrade etmek için Wind Stone
  Görev → 7000 Earth Wizzard yok et
  Ödül → Wind Stone Degree 2

  GDF’yi Level 20’ye upgrade etmek için Wind Stone
  Görev → Warlock’lardan 4000 torba topla
  Ödül → Wind Stone Degree 3

  GDF’yi Level 21’e upgrade etmek için Wind Stone
  Görev → Cleric’lerden 6000 torba topla
  Ödül → Wind Stone Degree 4

  GDF’yi Level 22’ye upgrade etmek için Wind Stone
  Görev → Lightning Wizzard’lardan 7000 torba topla
  Ödül → Wind Stone Degree 5

  Görev itemlarını sıfırlama

  Reset Ice/Fire Stones series  Reset Earth/wind Stones series

  *Yalnızca JOB modunda girilebilir. Giriş mezarın üzerindedir.
  *Yalnızca 120. seviyedeyseniz girmenize izin verilir.
  *Hunter/Traderlar vs Thief bölgeleri ve Unique konumu aşağıda bulunan görseldeki gibidir:  *Mobların özellikleri:
  *Hepsi 120 level
  *Spawn noktaları ve görevleri aşağıdaki görsellerde açıklanmıştır.
  *Sayılar ve renkler, her görev için görevler ve moblar arasındaki ilişkiyi temsil eder.  Skin sistemimiz weapon/shield’lar için iki tür ve gear’lar için üç tür skin’den oluşur, bazıları farklı etkinliklere dayalı olarak elde edilecek,
  bazıları ise şansa dayalı olarak avlanırken ve bazı unique etkinliklerine katılarak elde edilecek.
  Sadece SOM ve SUN weapon/shield’lar için kullanılabilecek olan bilinen Egy A ve Egy B weapon görünümlerine sahibiz, gear’lar konusunda Egy A ve Egy B görünümlerine sahibiz,
  bunlar yalnızca SOM ve SUN setler için kullanılabilecek, tüm bu görünümler belirli miktarda çeşitli para birimleri karşılığında NPC'den satın alınacak.
  Roc’tan elde edilecek gear’lar için Roc görünüm skinlerimiz var, “Roc item set”’i düşürmek yerine her çeşit SOX için geçerli olan 18 farklı Roc skin’i oluşturmaya karar verdik.
  Roc her öldüğünde 3 rastgele skin drop olacak.
  Aşağıda her bir skin’in özelliklerini açıklayacağız.  Egypt A skin:  Egypt B skin:  Skin weapon remover:

  Egypt A skin:  Egypt B skin:  Roc set skin:  Skin set remover:

  America'da sizi garip parlamalara boğmak istemiyoruz, bu yüzden +1'den +10'a kadar isro ile aynı varsayılan parlamalara sahip olacağız, sadece +11 ve +12 parlamasını özelleştireceğiz.

  Paralama sistemimiz üç tür parlamadan oluşuyor, ikisi sadece Sun weapon/shield’lar için geçerli olacak ve Moon weapon/shield’lar için sadece bir parlama olacak.
  Gelecekte daha fazla parlama ekleyeceğiz, bu yüzden daha fazla seçeneğe sahip olmayı dileme konusunda endişelenmeyin, ancak size tüm bu işlevsellik üzerinde küçük bir ilerleme sağlamak istiyoruz.

  Görünümü Blue Moon olarak değiştirin
  Görünümü White+Thunder Sun olarak değiştirin
  Görünümü Blue+Thunder Sun olarak değiştirin
  *Glow weapon remover

  America Online'da, ekipmanınız üzerinde yüksek etkisi olacak 8 special stone var, ancak bu stoneların elde edilmesi çok nadirdir ve onları alsanız bile, belirli bir başarısızlık şansı vardır,
  bu nedenle, bu stonelar muhtemelen en çok rağbet gören şeylerden biri olacaklar. Bu stonelar aşağıdaki gibidir:

  Stone of Sharpness (Lvl.12) (WEAPON) → Critical Increasement
  Stone of Devil (Lvl. 12) (CHEST) → HP/MP Reincarnation Increasement
  Stone of IronShield (Lvl. 12) (SHIELD) → Block Rate Increasement
  Stone of Guardian (Lvl. 12) (NECKLACE) → Stun Resistance Increasement
  Stone of Sorrow (Lvl. 12) (EARRING) → Sleep Resistance Increasement
  Stone of Abyss (Lvl. 12) (EARRING) → Fear Resistance Increasement
  Stone of Incandescence (Lvl. 12) (RING) → Disease Resistance Increasement
  Stone of IronHeard (Lvl. 12) (RING) → Combustion Resistance Increasement  Yukarıda belirtilen special stoneları elde etmek için istediğiniz kadar tamamlayabileceğiniz bir dizi görev olacak,
  bunlar Jangan'dan “Special Quest Shop” NPC'sinden alınabilecek 8 görev. Görevler aşağıdaki gibidir:  NPC’ye taşınan görevler aşağıdaki gibidir:

  Exchanging Prize (Roc's Claw)
  Görev: 3 Roc Claw topla
  Ödül: 1 unit of D12 Stone of Sharpness

  Exchanging Prize (Roc's Blue Feather)
  Görev: 3 Blue Feather topla
  Ödül: 1 unit of D12 Stone of IronShield

  Exchanging Prize (Roc's Red Feather)
  Görev: 3 Red Feather topla
  Ödül: 1 unit of D12 Stone of Guardian

  Exchanging Prize (Devil Spirit)
  Görev: 3 Essence of Devil topla
  Ödül: 1 unit of D12 Stone of Devil

  Exchanging Prize (Undine Spirit)
  Görev: 3 Essence of Undine topla
  Ödül: 1 unit of D12 Stone of Abyss

  Exchanging Prize (Salamander Spirit)
  Görev: 3 Essence of Salamander topla
  Ödül: 1 unit of D12 Stone of Incandescence

  Exchanging Prize (Slyph Spirit)
  Görev: 3 Essence of Slyph topla
  Ödül: 1 unit of D12 Stone of Sorrow

  Exchanging Prize (Gnome Spirit)
  Görev: 3 Essence of Gnome topla
  Ödül: 1 unit of D12 Stone of IronHeard

  Görevlerle ilgili genel hususlar (Uyarılar):

  Görevi talep ettikten sonra iptal ederseniz, onunla ilgili tüm görev öğeleri envanterinizden silinecektir.
  Onları kaybetmemek için depoda saklayın.
  Görev teslim edilene kadar üç unit’ten fazlasını toplayamazsınız.
  Envanterinizde üç unit’ten fazla stacklenmiş görevi teslim ederseniz, tüketilen görevle ilgili tüm görev öğelerini alırsınız.
  Göreviniz yoksa, istediğiniz kadar görev eşyası toplamak için herhangi bir kısıtlamanız yoktur.  Magic Pop'umuz, kullanıcılara yalnızca buradan elde edilebilecek belirli bir ürün çeşitliliği sunacaktır.
  Magic Pop kartları, item mall'dan sadece 3 silke mal olacak, fakat aynı zamanda CTF etkinliklerinden trophy toplayarak da elde edilebilir.

  Elde edebileceğiniz en dikkat çekici şeyler şunlardır, ancak birçok ilginç şey ekleyeceğiz:

  ADV D11 A Weapon type
  ADV D11 B Weapon type
  ADV D11 A Shield type
  ADV D11 B Shield type
  ADV D11 A Protector type
  ADV D11 B Protector type
  ADV D11 A Accessory type
  ADV D11 B Accessory type
  Angel Wing Dress (M) (F)
  Devil Wing Dress (M) (F)
  Golden Dragon Flag (2int 2 str)

  Son olarak, ancak daha az önemli olmayan, magic pop kartınızın başarısız olması durumunda kazanabileceğiniz öğelerin listesi aşağıdadır:

  Intensifing Weapon Elixir (yüksek oran)
  Intensifing Protector Elixir (yüksek oran)
  Intensifing Accessory Elixir (yüksek oran)
  Intensifing Shield Elixir (yüksek oran)
  HP grain 25% pack 50 units (orta oran)
  MP grain 25% pack 50 units (orta oran)
  Vigor grain 25% pack 50 units (orta oran)
  Lucky Stone D12 (orta oran)
  Steady Stone D12 (orta oran)
  MP 500 Increase (zor oran)
  HP 500 Increase (zor oran)
  Str 5 Increase (zor oran)
  Int 5 Increase (zor oran)
  Dodging Scroll 30% Increase (zor oran)
  Hit Scroll 30% Increase (zor oran)
  Trigger Scroll 30% Increase (zor oran)
  Sadece America Assistant NPC'sinden aşağıdaki fiyattan satın alınabilen SOM ve SUN itemlara uygulanabilecek toplam 7 adet socket stone bulunmaktadır:

  America her zaman eski günlere ait bir hatıra arıyor, bu yüzden tüm kervan yollarını etkinleştirmeye karar verdik, her biri her kombinasyon için özelleştirildi,
  bu nedenle ödül de ayrıntılı bir şekilde özelleştirildi, kervan yolunun uzunluğu ile orantılı olan ve gerçek zamanlı olarak talep edilebilen iyi bir gold ödülü ve coinler eklendi.
  America'da ticaretlerin niceliğinden önce kalitesini yükseltiyoruz, bununla demek istediğimiz,
  sistem büyük kervanlara odaklanmak yerinemaksimum ödüle ulaşmak için doğru taraf kombinasyonunu oluşturmaya odaklanıyor.
  Aşağıda, bazı kombinasyonlar için goldla ilgili karların ne olduğunu açıklayacağız:  Traderlar bir hunter ile birlikteyken, hunter traderın yalnızken kazanması gerekenin %16.8’ini kazanır.
  Bu durumda trader, partisinde hunterlar olmadan yalnız başına kazandığının %84'ünü kazanacaktı.
  Yani aşağıdaki örnekte, parti olarak satmanın nasıl daha karlı olduğunu açıkça görebilirsiniz.

  Örnek:

  Parti: 1 Trader + 1 Hunter
  İlk Yatırım: 100m
  Beklenen ödül: 220%
  Trader tarafından tek başına alınan ödül: 220m (120m kar)
  Trader tarafından örnekteki şekilde alınan ödül: 184,8m (84,8m kar)
  Hunter tarafından alınan ödül: 36.96m (36.96m kar)
  Bireysel Kar: 220m
  Grup Karı: 221,76m

  Bir trader iki hunter ile birlikte olduğunda, hunter traderın yalnızken kazanması gerekenin %17,6'sını kazanır.
  Bu durumda trader, partisinde hunterlar olmadan yalnız başına kazandığının %68'ini kazanacaktı.
  Yani aşağıdaki örnekte, parti olarak satmanın nasıl daha karlı olduğunu açıkça görebilirsiniz.

  Örnek:

  Parti: 1 Trader + 2 Hunter
  İlk Yatırım: 100m
  Beklenen ödül: 220%
  Trader tarafından tek başına alınan ödül: 220m (120m kar)
  Trader tarafından örnekteki şekilde alınan ödül: 149,6m (49,6m kar)
  Hunterlar tarafından alınan ödül: 38.72m (38.72m kar) x2
  Bireysel Kar: 220m
  Grup Karı: 227,04m

  Bir trader üç hunter ile birlikte olduğunda, hunter traderın yalnız kaldığında kazanması gerekenin %14,4'ünü kazanır.
  Bu durumda trader, partisinde hunterlar olmadan yalnız başına kazandığının %58,8'ini kazanacaktı.
  Yani aşağıdaki örnekte, parti olarak satmanın nasıl daha karlı olduğunu açıkça görebilirsiniz.

  Örnek:

  Parti: 1 Trader + 3 Hunter
  İlk Yatırım: 100m
  Beklenen ödül: 220%
  Trader tarafından tek başına alınan ödül: 220m (120m kar)
  Trader tarafından örnekteki şekilde alınan ödül: 129,36m (29,36m kar)
  Hunterlar tarafından alınan ödül: 31.68m (31.68m kar) x3
  Bireysel Kar: 220m
  Grup Karı: 224,4m
  *Bir thief tek başına 5 yıldız sattığında, ilk trader yatırımının %75'ini kazanır.

  *Bir thief ptde iki kişiyken 5 yıldız sattığında, her biri ilk traderın yatırımının %39'unu kazanır.

  *Bir thief ptde üç kişiyken 5 yıldız sattığında, her biri ilk traderın yatırımının %27,5'ini kazanır.

  Yani aşağıdaki örneklerde, parti olarak satmanın nasıl daha karlı olduğunu açıkça görebilirsiniz.

  Örnek 1:

  Parti: 1 Thief
  Çalınan Mal: 100m (5 yıldız)
  Beklenen ödül: 75%
  Alınan ödül: 75m (75m kar)
  Bireysel Kar: 75m

  Örnek 2:

  Parti: 2 Thief
  Çalınan Mal: 100m (5 yıldız)
  Beklenen ödül: 39% her birine
  Alınan ödül: 39m (39m kar)
  Bireysel Kar: 39m
  Grup Karı: 78m

  Örnek 3:

  Parti: 3 Thief
  Çalınan Mal: 100m (5 yıldız)
  Beklenen ödül: 27.5% her birine
  Alınan ödül: 27.5m (27.5m kar)
  Bireysel Kar: 27.5m
  Grup Karı: 82.5m

  Aşağıda, tek başına bir şehirden diğerine 5 yıldız satarken gold ile ilgili ödülleriyle birlikte tüm kervan yolları kombinasyonlarını listeleyeceğiz,
  yukarıda verilen bilgilerle farklı parti kombinasyonları üzerinden beklenen karınızı tahmin edebilirsiniz:


  İPUCU: Jangan'dan KV/SD'ye ulaşılması son derece zor yollar olduğundan, size %2500'lük olağanüstü bir kar sunarak sizi bu konuda cesaretlendiriyoruz!
  Yatırım yaptığınız her 100m için 2.5b + 10 gold coin + 5 silver coin kazanabilirsiniz!  Yukarıda da belirttiğimiz gibi tek ödül gold değil, ayrıca sistemimiz sizi silver ve gold coinlerle de ödüllendirir.
  Ne kadar coin almanız gerektiğini contribution (katkı) puanlarınıza göre hesaplayacağız. Her mal sattığınızda, contribution puanları kazanırsınız.
  Mevcut contribution puanınızı “$BOT”a “contribution” yazarak kontrol edebileceksiniz.
  Böylece, tüm bu bilgilerle, beklediğiniz ödülün ne olacağını hesaplamak için aşağıdaki tabloyu kontrol edebileceksiniz.

  Ödül nasıl talep edilir? America GUI panelinde “Trader Reward!” yazan bir buton olacak, contribution’ınınızın beklenen bir aralıkla eşleştiğinden emin olduğunuzda,
  üzerine sağ tıklayıp paralarınızı gerçek zamanlı olarak chestinize (GUI Storage) alabilirsiniz.
  Ödülü talep ettiğinizde, contribution (katkı) puanlarınız sıfırlanacaktır.

  İPUCU: Ödülü talep etmezseniz ve başka traderlardan veya soygunlardan mal satmaya devam ederseniz,
  daha yüksek ödüller talep etmenize olanak tanıyan contribution puanları biriktirmeye devam edeceksiniz.
  Sadece talep ederseniz sıfırlanır. Buna dikkat edin, kervan ne kadar uzun olursa, o kadar çok contribution (katkı) elde edeceğinizi unutmayın,
  bu nedenle çok fazla biriktirmeniz iyi bir fikir olmayabilir.
  Her satış yaptığınızda talep etmek daha karlı olabilir.

  Günlük Limit: 20 gold coin ve 10 silver coin.  *"Intervals %" sütunu, yatırımcıların beklediği kadar çok coin almak için izleyebilecekleri yolları bilmeleri için yalnızca bir referanstır. Gold reward bölümünde sunulan tabloda, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak nereye gideceğinizi önceden bilebilmeniz için her kombinasyonun kar yüzdesini doğrulayabilirsiniz.
  *Trader, Hunter ve Thief sütunları, yukarıda belirtilen komuta danışılacak katkı puanlarını ifade eder.
  *Renkler, aşağıdaki örnek tablolarda hangi kombinasyonun ne kadar coin ödülü verdiğini görmenin kolay bir yolunu temsil eder.


  *Farklı kombinasyonlarla Kazanılan Contribution Puanı (renk = coinler)  *Renkler, yukarıda Interval tablosunda açıklandığı gibi, hangi kombinasyonun belirli coin ödülü verdiğini görmenin kolay bir yolunu temsil eder.
  *Route Trader, her bir trader turunu temsil eder.
  *Route Examples, bu kombinasyonda trader için beklenen Kar yüzdesini temsil eder.
  *Trader/Hunter/Thief sütunlarının altındaki değerler contribution puanları olarak ifade edilir (renk = coinler)


  O halde ödül coin sisteminin nasıl çalışacağını tam olarak anlamak için aşağıdaki örnekleri inceleyelim:

  Örnek 1 Trader/Hunter parti:

  Parti: 1 Trader 2 Hunter
  Satılan mal: 100m (5 yıldız)
  Gidilen yol: Niya’dan Jangan’a
  Grup ödülü: 8 gold coin & 4 silver coin
  Bireysel Trader ödülü: 4 gold coin & 2 silver coin
  Bireysel Hunter ödülü: 2 gold coin & 1 silver coin

  Örnek 2 Trader/Hunter parti:

  Parti: 2 Trader 5 Hunter
  Satılan mal: 100m (5 yıldız) (her bir trader)
  Gidilen yol: Bandit’den Alex’e
  Grup ödülü: 32 gold coin & 16 silver coin
  Bireysel Trader ödülü: 6 gold coin & 3 silver coin
  Bireysel Hunter ödülü: 4 gold coin & 2 silver coin

  Örnek 3 Trader/Hunter parti:

  Parti: 3 Trader 5 Hunter
  Satılan mal: 100m (5 yıldız) (her bir trader)
  Gidilen yol: Jangan’dan Storm Desert / Kings Valley’e
  Grup ödülü: 80 gold coin & 40 silver coin
  Bireysel Trader ödülü: 10 gold coin & 5 silver coin
  Bireysel Hunter ödülü: 10 gold coin & 5 silver coin

  Örnek 1 Thief:

  Parti: 2 Thief
  Satılan mal: 100m (5 yıldız)
  Grup ödülü: 2 gold coin
  Bireysel Thief ödülü: 1 gold coin

  Örnek 2 Thief:

  Parti: 1 Thief
  Satılan mal: 100m (5 yıldız)
  Bireysel ödül: 2 gold coin & 1 silver coin

  Örnek 3 Thief:

  Parti: 1 Thief
  Satılan mal: 300m (15 yıldız) (ödül talep etmeden üç kez satmak)
  Bireysel ödül: 4 gold coin & 2 silver coin.  America, Degree 12 Seviye 111-120 için Shipwreck FGW'ye sahip olacak.
  Bu dungeonın amacı size bir çok ilginç drop ve hepimizin bildiği Collection Book görevini sunmaktır ancak burada size ikinci en güçlü silahı vermeyeceğiz,
  yukarıda upgrade (yükseltme) sistemi bölümünde açıkladığımız gibi, ödül olarak her iki ırktan herhangi bir silah türü için bir Upgrade SOM Scroll’u seçme imkanınız mevcut.
  Ancak, tüm koleksiyon için gitmek biraz zor olabilir, bu yüzden endişelenmeyin, fgw’ye her girdiğinizde buna değdiğini hissettirmek için burada bulabileceğiniz birçok başka şey de sağlayacağız!
  Mesela ne gibi şeyler? Copper ve Iron gibi coinler, Reverse, Global, Resurrection, Set ve acc’ler için Upgrade SOS Scroll,
  her şey oldukça iyi bir orana sahip ve bunları droplar bölümünde anlatacağız.

  FGW'ye nasıl girilir?
  Jangan'da FGW Portal seller adında, girişleri çeşitli fiyatlara satacak bir NPC'miz olacak, girişler gold, silver coin ve gold coin ile satılacak.
  En büyüğü, satın almak istediğiniz portaldır ve en pahalısıdır.
  Dört portal olduğunu unutmayın: Aynı anda 4 oyuncu tarafından girilebilen 1 yıldız ve 2 yıldız ve aynı anda 8 oyuncu tarafından girilebilen 3 yıldız ve 4 yıldız.

  Bunu bilerek, America'da kervan/soygun üzerine kurulan coin ödül sistemimizin neden bu kadar önemli olduğunu anlayabiliriz!
  Bu, herhangi bir FGW'ye girmek için gerekli şeyleri elde etmenin ana yoludur.
  Bir FGW portalı girişi satın almak ve maliyetleri onlarla paylaşmak için arkadaşlarınızla Kervan/Soygun’a gidin!


  Ek olarak, item mall'da Forgotten World ile ilgili oldukça faydalı olan bazı eşyalarımız olacak:

  Forgotten World Time Reset Scroll: 5 saatlik bekleme süresini kaldırmanıza izin verir.
  Beklemeden başka bir portal kullanabileceksiniz.

  FGW Quest Reset Scroll (DG12): Collection book görevinizi sıfırlamanıza izin verecek,
  böylece görevi tekrar almak için başka bir karakter oluşturmanıza gerek kalmayacak, görevi aynı karakterle tekrar alabileceksiniz.  Jangan (Large) ve Bandit (Small) olmak üzere iki kale savaşı olacak.
  Bunlar her hafta iki farklı günde oynanacak, bu etkinlikleri hepimiz çok sevdiğimiz için zaten herkes tarafından bilinen bir dinamiğe sahip olacaklar.
  Ancak kale savaşı hakkında bilmeniz gereken şey, her birinin size sahip olmaya değer kılan farklı şeyler sağlamasıdır.
  Her iki FW de size öldürmesi oldukça zor olan iki çift özel unique sağlayacaktır ve bunların dropları size guild/unionunuz için önemli bir yardım sağlayacaktır, başka yerlerde bulamayacağınız dropları alabileceksiniz.
  Bu droplar daha sonra Drop bölümünde açıklanacaktır.
  Ek olarak, Jangan'ın ekstra bir bonusu olduğunu bilmelisiniz, FW Training Administrator NPC'sinde eğitebileceğiniz Pet, onlara sadece ekstra HP değil,
  aynı zamanda ekstra hız ve item mall ve stable ile karşılaştırıldığında tamamen farklı bir görünüm verdiğimiz için değerlidir.

  Son olarak, FW'ye sahip olmanın size VERGİ (TAX) sistemi ile haftalık gold kazanma imkanı verdiğini unutmayın.  Aşağıda America'da bulabileceğiniz tüm petleri, fiyatlarını ve özelliklerini size sunacağız:

  VEHICLE STABLO  TRANSPORT STABLO & ITEM MALL  TRANSPORT FORTRESS WAR  GRAB PET  FELLOW PET  ITEMS PET STABLO  ITEM PET ITEM MALL

  America'da Devil & Angel Spirits S'ye (her biri için üç renk) sahip olacağız,
  her ikisi de %20 HP ve %20 MP artışına ve her 30 dakikada bir 10 dakika bekleme süresi ile etkinleştirilebilen temel bir beceri ile 1 Block Ratio’ya sahip olacak.
  Ama bizi farklı kılan nedir? Burada, NPC'lerde “Lucky Powder(1st)” satacağız, bu yüzden devilinizi geliştirmek çok daha kolay olacak,
  ayrıca daha yüksek artılara ulaşabilmeniz için “Sabakun's Jewel”i item mall'da çok uygun bir fiyata satacağız.
  Devil için artı limiti olmadığından istediğiniz kadar yükseltebileceğinizi unutmayın, ancak +10'a ulaştığında mümkün olan en iyi özellikleri elde eder, bu artıyı geçse bile özellikler aynı kalacaktır.
  Item Mall'da oldukça sattığımız bir diğer şey ise, buglandığı için üzerinde yeniden çalıştığımız “Devil's Spirit magicstone”, hepimizin her sunucudan bildiği gibi, alchemy sistemi ile birden fazla kez kullanılmaya çalışıldığında, client’i çökertiyor.
  Bu nedenle biz burada bu sorundan kaçınmak için onu Devil veya Angel Spirit’inizi kullanırken kullanabileceğiniz bir scroll ile değiştirdik.
  Bu scroll’u kullandıktan sonra teleport olacaksınız ve Unique’lere karşı Damage Artışı veren bir blue Devil veya Angel Spirit’inize eklenmiş olacak.
  Fail olma şansının ve %100 blue vermeme şansının olduğunu da unutmayın, yani bu işlem için birkaç stone gerekebilir.

  Devil/Angel’ın +0’dan +10’a kadar farkları

  America Point’ler ile ne yapabilirim?

  Setinizi Som ve Sun'a yükseltebilirsiniz.
  Job Suit Seviyenizi yükseltebilirsiniz.
  Job Suit'inize Skill’ler ekleyebilirsiniz.
  Job Suit'inize Blue’lar ekleyebilirsiniz.
  Setiniz, Silahınız ve Job Suitiniz için görünümler satın alabilirsiniz.
  Gold Dragon Flag’inizi yükseltebilirsiniz.
  Penalty Reset Scroll’lar ve diğer harcanabilir itemları satın alabilirsiniz.

  America Point’leri nasıl elde edebilirim?


  Capture the Flag Etkinliği.
  Survival Arena Etkinliği.
  Egypt Temple Görevleri (her kat için 7 görev). Çoğu tekrarlanabilir görevler.
  * Unique’lerden.

  America Point’ler takas edilebilir mi? Neden?

  Evet, takas edilebilir, çünkü 50 America Point aldığınızda, satılabilen 50 America Point'lik bir scroll satın alabilirsiniz.
  Buna izin veriyoruz çünkü burada bu para birimi birden fazla etkinlikle herkes tarafından elde edilebiliyor,
  bu yüzden ticaret fikriyle farming’e teşvik etmek istiyoruz, çünkü sunucunun tek para birimi veya America'daki en önemli para birimi bu olmayacak.
  America’da tüm para birimleri önemlidir ve hiçbiri mutlak değildir, bir noktada merkezi olmayan sistemimiz nedeniyle her birine aynı zorunlulukla ihtiyacınız olacak.  Kayıt level aralığı 111 – 120.
  10x Trophy biriktirmek sizi aşağıdaki öğeler ile ödüllendirir:

  Magic Pop 1 unit
  Grain HP 50 unit
  Grain MP 50 unit
  Grain Vigor 50 unit
  Elixir (rastgele) 1 unit
  Dodging scroll 30% 1 unit
  Hit Scroll 30% 1 unit
  Speed scroll 100% 1 unit
  Resurrection scroll 60% 1 unit
  500 HP Increase 1 unit
  500 MP Increase 1 unit
  5 Int Increase 1 unit
  5 Str Increase 1 unit

  Trophy’ler nasıl elde edilir?
  America Point kazanma sistemi:

  Öldürme serisi, America Point’lerini gerçek zamanlı olarak aşağıdaki gibi verecektir. Biri sizi öldürürse, tekrar "1. öldürme"den başlayacaksınız:

  1. öldürme = 1 America Point
  2. öldürme = 2 America Point
  3. öldürme = 3 America Point
  4. öldürme = 4 America Point
  5. öldürme = 5 America Point


  5. öldürme serisine ulaştığınızda biriktirme durur ve biri sizi öldürene kadar America Point biriktirmeye devam edemezsiniz.

  Bir kullanıcı 5. öldürme serisine ulaştığında, yalnızca aynı dungeonı paylaşan CTF oyuncuları için "Oyuncu" is unstoppable" yazan bir uyarı belirir.

  Bir "Unstoppable" oyuncu öldüğünde bu, katiline 3 America Point kazandırır.

  Bir oyuncu "Unstoppable" bir oyuncuyu öldürdüğünde,
  yalnızca aynı dungeonı paylaşan CTF oyuncuları tarafından görülebilecek “"Oyuncu" killed "Oyuncu"(unstoppable) ending his "Unstoppable" killing streak” bir uyarı belirir.

  CTF etkinliği sona erdiğinde, en fazla oyuncuyu öldüren kullanıcıya "CTF God" title’ı verilecek ve otomatik olarak duyurulacaktır, title bir sonraki CTF'ye kadar saklanır.
  (Bu title, 1'den fazla aktif CTF olsa bile yalnızca bir oyuncu için verilir, (örn.: Kayıtlı 32 oyuncu varsa, iki CTF etkinleştirilir, ancak title’ı iki oyuncu değil, yalnızca bir oyuncu alır).

  Bir oyuncu "CTF God" title’ını kaybettiğinde, Title Manager System ile kendi title’ını (örneğin: Knight) geri getirebilir.  Battle Arena 8v8 (rastgele) gerçekleşecek
  1 kill = 1 Arena coin ödülü
  Kazanan = 5 Arena coin ödülü
  Kaybeden = 1 Arena coin ödülü

  Bunlara ek olarak:

  Battle Arena etkinliği sona erdiğinde, en fazla oyuncuyu öldüren kullanıcıya "Arena God" title’ı verilecek ve otomatik olarak duyurulacaktır, title bir sonraki BA'ya kadar saklanır.
  (Bu title, 1'den fazla aktif BA olsa bile yalnızca bir oyuncu için verilir, (örn.: Kayıtlı 32 oyuncu varsa, iki BA etkinleştirilir, ancak title’ı iki oyuncu değil, yalnızca bir oyuncu alır).

  Bir oyuncu "Arena God" title’ını kaybettiğinde, Title Manager System ile kendi title’ını (örneğin: Knight) geri getirebilir.  Her kill’de 1 America Point.

  Her iki kill’de 1 Arena Coin.

  Survival Arena etkinliği sona erdiğinde, en fazla oyuncuyu öldüren kullanıcıya "Survival God" title’ı verilecek ve otomatik olarak duyurulacaktır,
  title bir sonraki Survival Arena'ya kadar saklanır.

  Bir oyuncu "Survival God" title’ını kaybettiğinde, Title Manager System ile kendi title’ını (örn.: Knight) geri getirebilir.

  Ek olarak, Survival Arena'da her zaman rastgele konumlarda ortaya çıkan moblar olacak, onları öldürecek kadar şanslıysanız,
  etkinliği daha da hareketlendirmek için onları öldüren oyuncuya ekstra bir denge veren rastgele bir buff verecekler.
  Bu buffların 5 dakikalık süresi olacak.

  Olası bufflar:

  10% atk rate + 10% parry rate
  30 str + 30 int
  10% phy def + 10% mag def
  10% hp + 10% mp
  10% phy damage + 5% mag damage
  5% phy damage + 10% mag damage


  Son olarak, “Survival God” olmaya ne kadar yakın olduğunuzu görmek için Survival'da bir kill counter (kill sayacı) olacak.

  Etkinlik süresi: 20 dakika

  Etkinlik bölgesi = Egypt Temple

  1 Kill = 1 arena coin

  Temple Job War etkinliği sona erdiğinde, en fazla oyuncuyu öldüren kullanıcıya "Temple God" title’ı verilecek ve otomatik olarak duyurulacaktır,
  title bir sonraki Temple Job War etkinliğine kadar saklanır.

  Bir oyuncu "Temple God " title’ını kaybettiğinde, Title Manager System ile kendi title’ını (örn.: Knight) geri getirebilir.  Egypt Temple’ımız oyunculara birçok fırsat sunuyor, çünkü burada çeşitli aktiviteler bulacaksınız, hepimizin zaten bildiği şaşırtıcı ödüller veren unique’lerin yanı sıra,
  ek olarak bir dizi görev de (tekrarlanabilir) yapabileceğiz.
  Bu görevler size America Point Scroll verecek ve aynı zamanda bu görevleri yaparken Ring, Shoulder, Hands ve Foot’lar için "Upgrade to SOS" scroll’larını toplayabileceksiniz.
  Bu nedenle, umarız burayı gerçekten seversiniz, ancak Job War Etkinliği sırasında dikkatli olun, birliğinizle ilgilenen nöbetçilere mümkün olduğunca yakın olmaya çalışın!  Burada 7 unique olacak: Anubis, Isis, Neith, Selket, Haroeris & Eris ve Seth. Ödüller, hangi uniqueden bahsettiğimize bağlı olarak artacaktır,
  Haroeris ve Seth en yüksek ödüle sahiptir, bu nedenle birliğinizle girebilmeniz için AP görevlerini yapmanızı tavsiye ederiz,
  bu arada America Point de kazanacaksınız, böylece bir taşla iki kuş vuracaksınız!
  Tüm bu ödüllere göz atmak için drop bölümümüze gidin.  Ekipman videolarımızda görebileceğiniz gibi, bazı parçaları SOS'a yükseltmek için ihtiyacımız olan bazı scroll’lar mevcut ve onlar buradan düşüyor,
  oranları sizi 7/24 burada olmaya zorlamamak için oldukça iyi olacak.
  Ring, Shoulder, Hands ve Foot’larınızı SOS’a yükseltmek için de scroll’lar bulacaksınız.
  Bu scroll’ların oranlarına göz atmak için için drop bölümümüze gidin.  Egypt Temple’da eskiden AP Balance görevi sağlayan 3 NPC olduğunun hepimiz farkındayız ama bu size o görevleri yaptırmak için yeterli bir sebep değil,
  bu yüzden size, onlara America Point ödülü ekleyeceğimizi söylemek isteriz ve bu görevler istediğiniz kadar tekrarlanabilir!
  Böylece, upgrade scroll’ları ararken ve AP ile birliğinize yardım ederken bu para birimini de kazanabileceksiniz!
  Aşağıda görev dizisini listeleyeceğiz:

  NPC = Hunter Union Representative Kapado (or Mohaira for Thief)

  Görev: Hunting in the Middle of the Temple Dispute 1 (Hunter/Trader/Thief)
  Ödül: "1 America Point"

  Görev: Hunting in the Middle of the Temple Dispute 2 (Hunter/Trader/Thief)
  Ödül: "1 America Point"

  Görev: Proof of Strength 1 (Hunter/Trader/Thief)
  Ödül: "1 America Point"

  Görev: Proof of Strength 2 (Hunter/Trader/Thief)
  Ödül: "2 America Point"

  Görev: Bloody Fatal Combat (Hunter/Trader/Thief)
  Ödül: "2 America Point"

  NPC = Job Union Representative Mansuana

  Görev: Hunting in the Middle of the Temple Dispute 3 (Hunter/Trader/Thief)
  Ödül: "2 America Point"

  Görev: Hunting in the Middle of the Temple Dispute 4 (Hunter/Trader/Thief)
  Ödül: "2 America Point"

  Görev: Hunting in the Middle of the Temple Dispute 5 (Hunter/Trader/Thief)
  Ödül: "2 America Point"

  Görev: Hunting in the Middle of the Temple Dispute 6 (Hunter/Trader/Thief)
  Ödül: "1 America Point"

  Görev: Proof of Strength 3 (Hunter/Trader/Thief)
  Ödül: "3 America Point"  Bu temple son zamanlarda pek kullanılmıyor ama America'da buradaki unique’lerin droplarına Iron ve Copper coin ekliyoruz,
  zor olan kısım ise bu dropları sadece Advanced temple’a ekliyoruz yani buraya erişmeden önce 4. Title’ın görev dizilerini yapmanız gerekiyor,
  unutmayın ki title’ınız ne kadar yüksekse berzerk’iniz o kadar gelişecek ve son title’a ulaşmak size kalıcı bir honor buff sağlayacak.
  Bu nedenle Advanced HWT'ye erişebilmek herkes için bir zorunluluk olacaktır.

  Ancak tüm haberler kötü değil, çünkü iron/copper coin farmınızı kolaylaştırmak için Advanced temple’ın uniquelerinin HP'lerini 8 kez azalttık!
  Bu nedenle onları öldürmek, beginner’den daha kolay ve hızlı olacak!
  Buranın drop oranlarına göz atmak için için drop bölümümüze gidin.  Burası, seviye 111 ile 120 arasındaki oyuncular için son ve ana kasılma alanı olacaktır.
  Jangan'daki Teleport Assistant’tan buraya erişim sağlayabilirsiniz.
  Buranın amacı sadece maksimum seviyeye ulaşana kadar kasılmak değil,
  aynı zamanda dropları birazcık zor olduğundan weapon’lar için Upgrade to SOS scroll’larını mümkün olduğunca hızlı bir şekilde elde etmek için
  en iyi slotu bulmanız gereken rekabetçi bir yer olmaktır.
  Dropları drop bölümünden öğrenebilirsiniz.
  Moblar ve Slotlar varsayılan olarak kalacaktır.  Burası Mirror Dimension'ın bir parçası ve daha da rekabetçi olacak, çünkü burada sadece general moblar değil, aynı zamanda harika şeyler ve coinler düşüren Unique'ler de var,
  ayrıca burada weaponlar için Upgrade to SOS scroll’ları düşürme oranı mirror bölgesinden daha yüksek olacak,
  bu nedenle buradaki slotlar daha da değerli olacaktır.

  Odalar birkaç alana bölünmüş olacak:

  Hall of Worship: Burada “Jupiter GOD”, “Yuno GOD” ve “Earth GOD”’ı bulabileceksiniz.
  Zealot Hideout: Burada “Baal”, “Babilion” ve “Zielkhiaxe”’i bulabileceksiniz.
  Earth Room: Burada “The Earth”’ı bulabileceksiniz.
  Yuno Room: Burada “Yuno”’yu bulabileceksiniz.
  Jupiter Room: Burada “Jupiter”’i bulabileceksiniz.

  Etkinlik, ilk dört koruyucu unique’i öldürme ve ardından Shin-mo'yu öldürme şeklinde ilerleyecek
  ve bu da sonunda Medusa'ya gitmek için Black Viper odasına erişmenizi sağlayacak.
  Bu degree ile rekabet edebilmeye devam etmek için tüm unique seviyelerini, hp’lerini ve hasarlarını düzenledik,
  droplarına da daha önemli para birimlerinden bazılarını ekledik!
  Bu 7 unique’in her birinin dropunun ne olacağını görmek için Droplar bölümüne göz atın!

  Roc Etkinliği, başka hiçbir yerde bulunmayan Roc Skin’leri, Special Stone’lar için Görev Item’ları gibi bazı özel öğelerle olağanüstü droplara sahip 5 unique’i aynı anda spawn ettiği için,
  katılmanız gereken en önemli etkinliklerden biri olacak.
  Ama en önemlisi, Roc'u kim öldürürse öldürsün, herkes onun droplarını toplayabilecek!

  Etkinliğin dinamikleri:

  Jangan'da bulunan Teleport Assistant'tan Event Roc'a ışınlanın.

  Etkinliğin başlamasına 10 dakika kala "Roc and their spirits are about to spawn in 10 minutes" şeklinde duyuru geçilir,
  duyuru ile birlikte ışınlanabilirsiniz.

  Işınlanabilmek için 111 veya üzeri seviyede olmalısınız.

  Işınlanabilmek için IP limiti 1’dir.

  4 adet (slypth, undine, salamander, gnome) yuvanın ayrı noktalarında spawn olacak.

  Roc, bu 4 unique’ten sonra yuva içinde rastgele bir konumda spawn olacak.
  Ardından "Event started, you are allowed to enter to kill Roc now" yazan bir duyuru göreceksiniz.

  Ödüller şu şekildedir: Ödülü alabilmek için unique’i 10 kez öldür.

  Tiger Girl: 10 America Point
  Cerberus: 10 Aemerica Point
  Captain Ivy: 10 America Point
  Uruchi: 15 America Point
  Isyoutaru: 15 America Point
  Lord Yarkhan: 20 America Point
  Demon Saithan: 20 America Point

  Ödüller şu şekildedir: Ödülü alabilmek için unique’i 5 kez öldür.

  Neith: 30 America Point
  Isis: 30 America Point
  Selkhet: 30 America Point
  Anubis: 30 America Point
  Haroeris: 40 America Point
  Seth: 50 America Point

  Ödüller şu şekildedir: Ödülü alabilmek için unique’i 5 kez öldür.

  Guardian East: 30 America Point
  Guardian West: 30 America Point
  Guardian North: 30 America Point
  Guardian South: 30 America Point
  Black Snake: 40 America Point
  White Snake: 50 America Point

  Ödüller şu şekildedir: Ödülü alabilmek için unique’i 1 kez öldür.

  Slypth: 10 America Point
  Undine: 10 America Point
  Salamander: 10 America Point
  Gnome: 10 America Point
  Devil Saithan: 10 America Point
  Roc: 30 America Point

  Ödüller şu şekildedir: Ödülü alabilmek için unique’i 5 kez öldür.

  The Earth: 20 America Point
  Yuno: 20 America Point
  Jupiter: 20 America Point
  Baal: 20 America Point
  Babilion: 20 America Point
  Zelkiaxe: 20 America Point

  Ödüller şu şekildedir: Ödülü alabilmek için unique’i 1 kez öldür.

  The Earth God: 20 America Point
  Yuno God: 20 America Point
  Jupiter God: 20 America Point

  Ödüller şu şekildedir: Ödülü alabilmek için unique’i 1 kez öldür.

  Heaven God: 30 America Point  Bölgeler Unique'ler Title'lar
  Mirror Dimension Jupiter GOD Jupiter God Slayer
  Mirror Dimension Yuno GOD Yuno God Slayer
  Mirror Dimension Earth GOD Earth God Slayer
  Mirror Dimension Jupiter Jupiter Slayer
  Mirror Dimension Yuno Yuno Slayer
  Mirror Dimension Earth Earth Slayer
  Mirror Dimension Baal Baal Slayer
  Mirror Dimension Babilion Babilion Slayer
  Mirror Dimension Zelkhiaxe Zelkhiaxe Slayer
  Roc Nest & Roc Mountain Roc Roc Slayer
  Roc Nest & Roc Mountain Devil Shaitan Devil Shaitan Slayer
  Egypt Temple Seth Seth Slayer
  Egypt Temple Haroeris Haroeris Slayer
  Egypt Temple Neith Neith Slayer
  Egypt Temple Selket Selket Slayer
  Egypt Temple Anubis Anubis Slayer
  Egypt Temple Isis Isis Slayer
  Quin Chin Tomb Medusa Medusa Slayer
  Heaven Gate's Portal Heaven GOD Heaven GOD Slayer
  FTW Large Princess Kaguya Kaguya Slayer
  FTW Large King Cow King Cow Slayer
  FTW Small Togui Elder Togui Elder Slayer
  Overall Map Tiger Girl Tiger Girl Slayer
  Overall Map Cerberus Cerberus Slayer
  Overall Map Captain Ivy Captain Ivy Slayer
  Overall Map Uruchi Uruchi Slayer
  Overall Map Isyoutaru Isyoutaru Slayer
  Overall Map Lord Yarkan Lord Yarkan Slayer
  Overall Map Demon Shaitan Demon Shaitan Slayer  Sunucuda bulunan coinleri veya farklı türdeki para birimlerini nasıl elde ederiz?

  Adil bir oyun dengesi elde etmek için, her mastery’nin sahip olduğu her bir skill’i gözden geçirdik ve hepsini Lvl 13'e kadar resist’e ve debuff'a uygun ayarlıyoruz,
  bunun yanında, skill’leri daha dengeli yapmak için değiştirdiğimiz veya eklediğimiz bazı küçük ayrıntıları aşağıda görebilirsiniz.

  Heuksal:

  Pitch Black Spear Lv 3 → Dull bad status, Bleed olarak değiştirildi (15% olasılık)
  Soul Spear - Emptiness Lv 1→ Stun olasılığı 25% olarak değiştirildi.
  Ghost Spear - Sea God Lv 1 → 20% olasılık ile 20.0 saniyelik Dull bad status eklendi, skill etkisi isro ile eşit olacak şekilde değiştirildi)
  Bloody Ghost Storm Lv 8 → Aktiflik süresi 45 saniye, bekleme süresi 90 saniye olarak düzenlendi.
  Bloody Emperor Storm Lv 6 → Aktiflik süresi 45 saniye, bekleme süresi 90 saniye olarak düzenlendi.

  Heuksal yeni skill:


  Soul Burn Asura Spear Lv 1

  Aktif
  Tüketilen MP = 3567
  Tüketilen HP = 10%
  Kullanılan Silah = Spear, Glaive
  Açıklama = Güçlü bir saldırı için HP tüketir.
  Phy. atk. pwr. 1833-2356 (200%)
  Division 13 Level (Olasılık 70%, 30.0 Saniye)

  Edinme koşulu:
  Mastery Level = Heuksal Lv 120
  Gereken Skill Point = 27050

  Pacheon:

  Strong Bow - Destruction Lv 1 → 20% olasılık ile Division eklendi.
  7 Arrow Combo (Bekleme süresi 7 saniyeye yükseltildi)
  6 Arrow Combo (Bekleme süresi 7 saniyeye yükseltildi)
  5 Arrow Combo (Bekleme süresi 7 saniyeye yükseltildi)

  Pacheon yeni skill:


  Anti Devil Bow - Heaven Lv 1
  (skill, ilk sıranın son skill’inin yanında olmalıdır) (Silkroad latino ile aynı simge ve skill etkisini paylaşmalıdır)

  Aktif
  Tüketilen MP = 3567
  Tüketilen HP = 10%
  Kullanılan Silah = Bow
  Açıklama = Güçlü bir saldırı için HP tüketir.
  Phy. atk. pwr. 1362-1842 (250%)
  Bleed 13 Level (Olasılık 70%, 30.0 Saniye)

  Edinme koşulu:
  Mastery Level = Pacheon Lv 120
  Gereken Skill Point = 27050

  Bicheon:

  Iron Castle Shield Lv 8 → Aktiflik süresi 45 saniye, bekleme süresi 90 saniye olarak düzenlendi.
  Sun Guard Shield Lv 6 → Aktiflik süresi 45 saniye, bekleme süresi 90 saniye olarak düzenlendi.

  Bicheon yeni skill:


  Soul Leech Smash Lv 1
  (skill, ilk sıranın son skill’inin yanında olmalıdır) (Silkroad latino ile aynı simge ve skill etkisini paylaşmalıdır)

  Aktif
  Tüketilen MP = 3567
  Tüketilen HP = 10%
  Kullanılan Silah = Sword, Blade
  Açıklama = Güçlü bir saldırı için HP tüketir.
  Phy. atk. pwr. 1508-1843 (216%)
  Bleed 13 Level (Olasılık 90%, 30.0 Saniye)

  Edinme Koşulu:
  Mastery Level = Bicheon Lv 120
  Gereken Skill Point = 27050

  Warlock:

  Daze (Fury Detonation ile bekleme süresini paylaşır)
  Wrath Daze (Massive Fury Detonation ile bekleme süresini paylaşır)
  Fog Sight (Fuzzy ile bekleme süresini paylaşır)
  Curse Sight (Scarlet Diffuse ile bekleme süresini paylaşır)


  CTF, ARENA VE SURVIVAL’DA YASAKLI SKILL’LER

  Warrior:

  Physical Screen (hepsi)
  Morale Screen (hepsi)
  Ultimate Screen (hepsi)
  Magical Fence (hepsi)
  Physical Fence (hepsi)
  Pain Quota (hepsi)

  Warlock:

  Mask of Nightmare (hepsi)
  Scream Mask (hepsi)
  Advanced Reflect (hepsi)

  Cleric:

  Bless spell (hepsi) (normal olan)

  Heuksal:

  Immortal Victor (hepsi)

  Bicheon:

  Celestial Protection (hepsi)

  Pacheon:

  Dragon Scale (hepsi)


  FW'de YASAKLI SKILL'LER

  Bard:

  Guard Tambour (hepsi)
  Mana Tambour (hepsi)
  Dancing of Valor (hepsi)
  Dancing of Magic (hepsi)
  Dancing of Healing (hepsi)
  Dancing of Mana (hepsi)
  Dancing of Fight (hepsi)
  Dancing of Wizardry (hepsi)
  Dancing of Vitality (hepsi)
  Dancing of Mentality (hepsi)


  JOB WAR BÖLGELERİ YASAKLI SKILL'LER (Heaven Gate's Portal & Egypt Temple)

  Wizzard:

  Invisible (Yalnızca Heaven Gate's Portal'da)
  Crystal Invisible (Yalnızca Heaven Gate's Portal'da)

  Rogue:

  Stealth (Yalnızca Heaven Gate's Portal'da)
  Intensive Stealth (Yalnızca Heaven Gate's Portal'da)

  Thief:

  Thieves Stealth (Yalnızca Heaven Gate's Portal'da)

  Hunter:

  Hunter Trap

  Trader:

  Trader Reflect
  Trader Stun

  CTF, ARENA VE SURVIVAL (Yalnızca Event) İÇİN YENİ SKILL’LER

  Cleric:


  Selfish bless spell (aynı özellikler) fakat yalnızca skill’i kullanan kullanıcıya etki eder.

  BOOSTER’LAR:


  Bicheon Booster:


  Sword Booster = 10% phy atk + 20% mag atk (sword kullanırken geçerli)
  Blade Booster = 20% phy atk + 10% mag atk (blade kullanırken geçerli)

  Heuksal Booster:


  Spear Booster = 15% phy atk + 25% mag atk (spear kullanırken geçerli)
  Glaive Booster = 25% phy atk + 15% mag atk (glaive kullanırken geçerli)

  Pacheon Booster:


  Bow Booster = 25% phy atk 25% mag atk + 1337 phy def. (bow kullanırken geçerli)  Dikkate almanız gereken bir diğer önemli şey de Bonus enforcement’ı etkinleştirmek için Seal of Moon ve Seal of Sun ekipmanlara ulaşmanın önemidir.
  Bonusu etkinleştirmek için setinizin aynı türden olması gerektiğini unutmayın, bu nedenle skinleriniz varsa, çalışması için tüm setinizi aynı skin’e sahip olması gerekir,
  iki parçanın eşit olması enforcement’ı +1'i etkinleştirir, ancak tüm parçaları aynı görünümle donattığınızda, savunmanızda gözle görülür bir fark yaratacak olan +2'lik bir enforcement’a sahip olacaksınız.
  Seal of Moon ve Seal of Sun'da size enforcement verebilecek 48 set kombinasyonu var.
  Daha çok beğendiğinizi seçin, karakterinizi daha önce hiç yapmadığınız şekilde özelleştirin!  Aşağıdaki tüm saatler GMT +3 (Türkiye Saati) olarak listelenmiştir.

  Arena
  07.00
  10.00
  15.00
  19.00
  00.00
  04.00

  CTF
  06.00
  08.00
  17.00
  21.00
  02.00

  Survival Arena
  14.00
  02.30
  05.30

  Roc
  08.40
  03.00

  Medusa
  06.30
  20.30

  Temple Job War
  20.00
  04.35

  Anubis / Isis
  16.00
  23.00

  Haro / Seth
  09.00
  05.00

  Selket / Neith
  22.00
  01.00

  Jupiter (God)
  18.00
  03.30

  Yuno (God) / Earth (God)
  23.30

  Devil Shaitan
  18.30
  23.45

  Bu kısma ulaştıysanız, iki yıldır üzerinde çalıştığımız şeyi takdir etmek için bir saatinizi ayırdığınız için gerçekten minnettarız.
  Ayrıca, herhangi bir filter özelliği, GUI veya diğer konular üzerinde yaygın olarak yazılan diğer birçok şeyi dahil etmediğimizi fark etmişsinizdir,
  ancak elbette hepsine sahibiz, çoğu kullanıcı aşina olduğu için bunları açıklamadık ve konu zaten epey uzamıştı,
  o kadar uzundu ki, oluşturduğumuz bazı içerikleri (-evet, daha da fazlası var-) size bahsetmeden çıkarmak zorunda bile kaldık.
  Ancak, buraya eklenmesi mümkün olmayan tüm bilgilere göz atabileceğiniz alternatif bir yer arayacağız.

  Bize katılmanızı umuyor ve bu Sonsuz Yolculukta size dünyanın en iyi şanslarını diliyoruz!


  Mesaj SoyLeYendA tarafından (12 Ağustos 2021 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.

 2. Aşağıdaki üyeler SoyLeYendA isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 3. #2
  MaxiGamer
  olerzeg38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Haziran 2021
  Oyun
  silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  15
  Edilen Teşekkür 
   11
   Alınan Teşekkür  :  2

  bunlar hep americanın oyunu

 4. Aşağıdaki üyeler olerzeg38 isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 5. #3
  MaxiGamer
  imbalerion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  12 Şubat 2020
  Nerden
  Edirne
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  135
  Edilen Teşekkür 
   40
   Alınan Teşekkür  :  78
  R. Hali
  imbalerion's: Horny

  Tanıtım o kadar harika ki 120 CAP oynamayan biri olarak çok hoşuma gitti. Her zaman değişikliğin daha iyi olduğunu düşünmüşümdür, bu yolda başarılar yoldaş! Konuyu baştan sona okuyana bir bardak americano verilmedi
  Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

 6. Aşağıdaki 3 üye imbalerion isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 7. #4
  Çeviri Takımı
  RanstaMonsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Ekim 2019
  Konular 
  12
  Mesajlar  
  185
  Edilen Teşekkür 
   84
   Alınan Teşekkür  :  78
  R. Hali
  RanstaMonsta's: Drunk

  Yeni GDF sistemi oyuna güzel bir şekilde entegre edilmiş, ayrıca trade sisteminin bu kadar detaylı açıklanmasını çok beğendim, başarılar dilerim...

 8. Aşağıdaki üyeler RanstaMonsta isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 9. #5
  MaxiGamer
  Zalatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  20 Eylül 2017
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  180
  Edilen Teşekkür 
   19
   Alınan Teşekkür  :  56

  5 pc limit ne abi o kadar çarla kim uğraşcak e açmasan olmaz millet açacak çünkü keşke 2-3 olsaymış

 10. #6
  MaxiGamer
  selo251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  08 Haziran 2019
  Nerden
  Elbistan
  Oyun
  Silkroad Online
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  204
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  106
  R. Hali
  selo251's: Cool

  Başarılar dilerim
  Selo Haylaz CesurYurek

 11. #7
  MaxiGamer
  HER0000000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  25 Ekim 2017
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  0
  Mesajlar  
  108
  Edilen Teşekkür 
   58
   Alınan Teşekkür  :  4

  Oyun sistemi vsromu yoksa c sromu

 12. #8
  MaxiGamer
  SoyLeYendA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  10 Ağustos 2021
  Oyun
  Silkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar  
  9
  Edilen Teşekkür 
   4
   Alınan Teşekkür  :  2

  Alıntı HER0000000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Oyun sistemi vsromu yoksa c sromu
  vsro systemi <3

 13. Aşağıdaki üyeler SoyLeYendA isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:


 14. #9
  MaxiGamer
  KatilBiber* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  23 Nisan 2009
  Nerden
  Aydın
  Konular 
  24
  Mesajlar  
  266
  Edilen Teşekkür 
   538
   Alınan Teşekkür  :  103
  R. Hali
  KatilBiber*'s: K?zg?n

  oyun sahiplerinin kafaları 1 milyon beyler ona göre başlayın istediğiniz bir şey varsa bunu belirtmeyin çünkü sizi kaale almıyorlar yada fikirlerinizi umursamıyorlar onun dışında server güzel oynanır


Benzer Konular

 1. vSRO Keon Online | Cap 100 | CH Only | Play2Win | Decent System | Long Term
  Konuyu Açan: silverrains46, Forum: SRO Hazır DB'ler.
  Cevaplar: 25
  Son Mesaj : 16 Eylül 2021, 00:23
 2. Anoha-PVE | Cap 130 | Reborn System | Mid Rates | Long-term | Silk/H | New Features
  Konuyu Açan: Hamza FiGo, Forum: Private (Özel) Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj : 24 Ağustos 2021, 01:03
 3. Arius Online , Cap 110 , Pve , Long Term , G.O. 23/8/2020
  Konuyu Açan: matrix6060, Forum: Private (Özel) Server Tanıtımları.
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj : 23 Ağustos 2020, 00:24
 4. Cevaplar: 19
  Son Mesaj : 20 Mayıs 2020, 19:07
 5. ZenSRO | 100 Cap | CH | Upgrade | Long Term | Other Active | 20 Eylül
  Konuyu Açan: Erkasch, Forum: Kapanan Serverlar.
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj : 18 Eylül 2019, 05:09