MaxiGame Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil

MaxiGamer
    Alliance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Nisan 2010
    Konular 
    109
    Edilen Teşekkür 
     231
     Alınan Teşekkür  :  262
    R. Hali
    Alliance's: Cool

Vosvos ( Kaplumbağa )

Evet arkadaşlar çoğu insanın küçüklüğünden beri hayali olan Vosvos, diğer adıyla Kaplumbağa arayışı içine girdim. Aranızda bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır? Malum eski bir araç alacağız ve dikkat etmemiz gerekiyor.

1) Hangi Yıl ve Hangi Model Almalıyım ?
    2) Lpg ya da Benzinli mi almalıyım? Neden?

Gibi gibi sorular var kafamda. Aramızda kullanan, tecrübe sahibi olan arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum.
    CoLDeaTH -> Alliance
    Facebook -> *Erinç HİMMET
    Twitter -> *Erinç HİMMET

~More Than Blue~
    Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    18 Nisan 2007
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    620
    Edilen Teşekkür 
     5,389
     Alınan Teşekkür  :  10,908
    R. Hali
    Deepblue's: Cool

Ben küçükken hep bir Mini Cooper almak istiyordum ) Ama yaş ilerleyince bu düşüncelerim değişti, şimdi o tür araçlar daha çok bayan tarzı gibi geliyor bana.

Neyse konuya dönecek olursak hiç bir fikrim yok umarım istediğin türde bir araç bulabilirsin ^^
    Facebook Sayfamızı Beğenin : facebook.com/MaxiGamex

Twitter Sayfamızı Takip Edin : twitter.com/iMaxiGame

Discord Kanalımıza Katılın : discord.gg/4hShZNM

Bilgi: Reklam, bayilik vs. konular için özeldenSkype isteyip Skype üzerinden iletişime geçiniz.

Uyarı: MaxiGame hiç bir private servera kefil değildir. Her private server er ya da geç kapanır, bunu göze alamıyorsanız OYNAMAYIN ! ! !

signaturepics/sigpic1_9.gif

3. Aşağıdaki üyeler Deepblue isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

MaxiGamer
    Alliance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    07 Nisan 2010
    Konular 
    109
    Edilen Teşekkür 
     231
     Alınan Teşekkür  :  262
    R. Hali
    Alliance's: Cool

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben küçükken hep bir Mini Cooper almak istiyordum ) Ama yaş ilerleyince bu düşüncelerim değişti, şimdi o tür araçlar daha çok bayan tarzı gibi geliyor bana.

Neyse konuya dönecek olursak hiç bir fikrim yok umarım istediğin türde bir araç bulabilirsin ^^
    Eyvallah ümit abim sağolasın. Bakalım bi deli cesareti geldi gibi, sonucu ne olacak yaşayıp göreceğiz.
    CoLDeaTH -> Alliance
    Facebook -> *Erinç HİMMET
    Twitter -> *Erinç HİMMET

5. Aşağıdaki üyeler Alliance isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

Ne Mutlu Türküm Diyene!
    SemihBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    17 Kasım 2009
    Oyun
    Black Pearl Online
    Konular 
    46
    Edilen Teşekkür 
     250
     Alınan Teşekkür  :  555
    R. Hali
    SemihBurak's: Where

Alıntı Alliance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar çoğu insanın küçüklüğünden beri hayali olan Vosvos, diğer adıyla Kaplumbağa arayışı içine girdim. Aranızda bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır? Malum eski bir araç alacağız ve dikkat etmemiz gerekiyor.

1) Hangi Yıl ve Hangi Model Almalıyım ?
    2) Lpg ya da Benzinli mi almalıyım? Neden?

Gibi gibi sorular var kafamda. Aramızda kullanan, tecrübe sahibi olan arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum.
    Hiç o tarz arabalara merakım olmadı fakat şöyle bir durum var artık Klasik araç kategorisine girmesi sebebi ile değerinin üzerine olmadık fiyatlar vardır. İnşallah bulursun istediğin gibi bir araç.

Herkes Sever.
    Biz Ölürüz ...
    Black Pearl Online
    ShowTimes - MagicLifes

7. Aşağıdaki üyeler SemihBurak isimli kullanıcıya bu faydalı mesajı için teşekkür etti:

future awesome
    pureLove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K. Tarihi 
    29 Mayıs 2009
    Konular 
    324
    Edilen Teşekkür 
     633
     Alınan Teşekkür  :  1,854
    R. Hali
    pureLove's: Hoşnut

Bro, Semih abinin de dediği gibi vosvoslar klasik araç kategorisine giriyor artık. Adam ufaktan restore ediyor, kıçına 2 tane kutu bağlıyor; günlüğü 750-800TL'den kiralıyor.
    Kişisel blog sitem: hakankarakaya.com.tr

Bu Konu İçin Etiketler