MaxiGame Forum HitPvP Hardwaren Forum Facebook Fan Page Twitter Official Page MaxiGame Official Discord Channer Youtube Official Page TR Dil En Dil


 1. #1
  ~More Than Blue~
  Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  18 Nisan 2007
  Nerden
  Ankara
  Oyun
  Black Pearl Online
  Konular 
  618
  Mesajlar  
  21,141
  Edilen Teşekkür 
   5,358
   Alınan Teşekkür  :  10,864
  R. Hali
  Deepblue's: Cool

  MaxiGame Forum Kuralları  MaxiGame Forum Kuralları :

  1- Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı maxigame.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

  2- T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez. Gönderilen mesajlardan tamamen sahibi sorumludur.

  3- Foruma herhangi bir konu içerisinde arka arkaya birden fazla mesaj gönderip, flood yapmak, konuyla alakası olmayan mesajlar göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı olmayan boş ve gereksiz mesajlar göndermek yasaktır.

  4- Topluluklar, dinler, diller, ırklar, kökenler ve mezhepler hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü her türlü yazılı ve görsel içeriğin forumda paylaşıması yasaktır. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen vb.)

  5- Tehdit, şantaj, küfür, insanların onurunu zedeleyen, küçük düşürücü ve hakaret içerikli mesajlar göndermek yasaktır.

  6- Forumumuzda her türlü siyasi yazılı ve görsel içeriğin kullanılması, paylaşılması, lehine veya aleyhine konuşulması, propagadansasının yapılması, muhalefet olunması kesinlikle yasaktır.

  7- Forumumuzda bay bayan ayırtetmeksizin herhangi bir üyeyi veya yönetimde yer alan bir görevliyi herhangi bir şekilde taciz ve tahrik edecek yazılar yazmak ve davranışlar sergilemek yasaktır.

  8- Forumda size veya bir başkasına ati bir sitenin ziyaret edilmesini istemeniz, o sitede satılan & pazarlanan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve ticari kaygı güden her türlü içeriğin paylaşılması yasaktır.

  9- Gerek kayıt olma esnasında gerekse kayıt olduktan sonraki aşamada üyelik bilgilerinizde size ait olmayan veya geçersiz kullanımda olmayan e-posta adresleri kullanmak yasaktır. Anlaşılması durumunda üyeliğiniz silinebilir.

  10- Forumda mesaj veya başlıkların tamamının büyük harflerle yazılması, ard arda birden çok sinir ve öfke anlamında noktalama işareti yada smiley kullanılması, yazıların ya okunamayacak kadar küçük fontlarla veya forum düzenini bozacak kadar büyük fontlarla yazılması ve göz sağlığını bozacak uçuk kaçık renklerle yazılması yasaktır.

  11- Forum içerisinde veya özel mesaj yolu ile size veya bir başkasına ait kredi kartı bilgileri, T.C. kimlik numarası, telefon numarasını, adres, ad soyad, resim, herhangi bir sitenin üyelik bilgileri (şifre, kullanıcı adı) vb. önemli ve şahsi bilgileri vermek, açığa çıkarmak, gizliliğini ifşa etmek yasaktır.

  12- Forumda wareze giren her türlü full program, oyun, mp3, film, crack, serial, aktivasyon kodu vb. telif haklarını ihlal eden içeriklerin paylaşımı kesinlikle yasaktır, paylaşılması durumunda cezası uyarılmaksızın süresiz bandır.

  13- Forumda her türlü p.ornografik & adult resim, video, şiddet görüntüleri içeren, T.C. anayasalarını çiğneyen görüntü içeren, küçük çocukların gelişimini etkileyen içerik kullanmak veya yayınlamak yasaktır.

  14- Özel msj yoluyla veya sitede herhangi bir konuda maxigame.com sitesi hariç, herhangi bir siteden bir link vermek, imzanız veya avatarınızda farklı sitelerin linklerinin, amblemlerinin, vb görsellerinin kullanılmasının cezası forumdan uyarılmaksızın sınırsız olarak uzaklaştırılmadır.

  15- Dininizle ilgili yazılar yazmak, dininizi yazdığınız yazılarla başka kişilere aşılamaya çalışmak, başka dinler hakkında olumsuz yorum yapmak, dinler arasında karşılaştırma yapmak, mesajlarınızda inancınızı örnek göstermek ve bu tür konularla kullanıcıları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

  16- Şahsi özel üretim/çekim yollarken resimlerde filmlerde veya film capslerde surat veya kişinin hüviyetini gösteren özellikleri sansürlemeniz gerekir.

  17- Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleri tarafindan görülecektir. Girmiş oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz (Kullanıcı Adı hariç).

  18- Birbirinize veya yönetimde yer almakta olan görevlilere hangi sebepten olursa olsun hakaret etmek, küçük düşürücü tavır sergilemek, laf sokmak, iftira atmak, farklı amaçları bulunan manalı kelimeler kullanmak uyarılmaksızın sınırsız ban sebebidir. Size bir haksızlık olduğunu düşünüyorsanız forumuda yetkisi bulunan herhangi bir admin veya yöneticiye başvururak yardım isteyebilirsiniz. Kasıtlı, yalan ve yanlış şikayetler ip ban sebebidir.

  19- Foruma açılan her konuyu MaxiGame yönetimi saklama, arşivleme, düzenleme ve silme hakkını saklı tutar. Gerek görülmesi durumunda forum için önem arzeden konular saklanıp arşivelenebilir, düzenlenmesi gereken konulara müdahale edilip düzenlenebilir ve forum için sorun arzeden konular forumdan tamamen silinebilir.

  20- Çerezler (cookie) tarafımızdan kişisel bilgi toplama aracı olarak kullanılmaz.

  21- MaxiGame yönetimi gerek görüldüğü takdirde forum kurallarında düzenleme veya yeni kurallar ekleme hakkını saklı tutar.

  22- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme, silme ve bu mesajların sahiplerine sınırlı yada sınırsız uzaklaştırma verme hakkına sahiptir.

  23- Foruma üye olan herkes bu kuralları & şartları ve her bölümde sabit başlıklarda yer alan bölüm kurallarını & şartlarını kabul etmiş sayılır.
  Mesaj Desoxyn tarafından (21 Kasım 2010 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: Konu resmi ve içeriği maxigame.org a uyarlandı.

 2. Aşağıdaki 22 üye Deepblue isimli üyeye bu faydalı mesajı için teşekkür etti.


 3. #2
  Atlas Evren
  CottonCandy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  K. Tarihi 
  26 Temmuz 2009
  Nerden
  M.K.ATATÜRK
  Oyun
  SilkroadR Online
  Konular 
  300
  Mesajlar  
  1,065
  Edilen Teşekkür 
   456
   Alınan Teşekkür  :  663
  R. Hali
  CottonCandy's: Mashed

  Konu Up ( Herkesin görmesi için tekrardan )

Bu Konu İçin Etiketler