Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye97.662
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi50
  • Bugün Ziyaretçi1.222

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 5.8624$ USD
  • 6.5667€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Ürünler » BigPoint Oyunları » Fantasyrama Ay Kristali

Fantasyrama Ay Kristali

FantasyRama Hakkında Bilgi (FantasyRama Nedir?): Bigpoint'in yeni tarayıcı oyunu FantasyRama sizi perilerin büyülü dünyasına davet ediyor. Ormanın derinlerinde bir yerde, çam dallarının ve yosun tarhlarının arasında, FantasyRama‘nın sihirli oyun dünyası bulunuyor. Heybetli hayat ağacının altında yaşayan elfler, periler ve gizemli orman yaratıkları yok olmak üzere olan fantastik dünyalarını kurtaracak bir kahraman arıyor.

Oyuna ilk girişinizde sizi karşılayacak olan sevimli peri bu esrarengiz krallığı kurtarmanız için neler yapmanız gerektiğine dair ufak ipuçları verecek. Bu ipuçlarını uygulayarak hem gelişiminizi hızlandırabilir hem de oyun parası kazanabilirsiniz.

Oyun parasını akıllıca kullanarak çeşitli bitkiler satın alıp yetiştirmeniz ve bu bitkilerden yeni tohum elde etmeniz gerekiyor. Görev merkezine sizden istenen tohumları teslim ederek bir çok güzel hediye kaznaabilirsiniz. FantasyRama Kayıt Ol || FantasyRama Oyna


FantasyRama Ay Kristali Satışı MaxiGame ayrıcalığı, hızı ve güveni ile huzurlarınızda. FantasyRama Ay Kristali Sitesi denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden FantasyRama Ay Kristali Satın Almak için aşağıda verilen listeden FantasyRama Ay Kristali Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size FantasyRama Ay Kristali E Pin kodu varecektir. Bu kodu FantasyRama sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında FantasyRama Ay Kristali Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. FantasyRama Ay Kristali Alarak oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.