Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye97.662
  • Online Üye2
  • Online Ziyaretçi20
  • Bugün Ziyaretçi1.18

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 5.8624$ USD
  • 6.5667€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Ürünler » BigPoint Oyunları » Damoria Altın & ViP Paketleri

Damoria Altın & ViP Paketleri

Bilgi : Stok olmayan ürünlerde siteye giriş yapıp "Stok İste" butonuna tıkladığınızda 5 veya 10 dk içerisinde siteye stok eklenir. Yeni stok eklenirken güncel Euro veya Dolar kuruna göre hesaplama yapılıp ürün güncel fiyattan stoğa eklenir o nedenle stok ekleme işleminden sonra fiyatlarda artma veya düşme olabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Damoria Hakkında Bilgi (Damoria Nedir?): Ortaçağın o gizmeli dünyasını yaşayarak köyünü kur ve topraklarına yerleş. Göçmen, savaşçı veya tüccar; sen hangi yolu seçeceksin? Ordunu oluşturup silahlandır ve güçlü ittifakların bir parçası ol. İttifakla savaşa çıkmaya hazır mısın?

Kaleni inşa et ve ordunun başında sefere çık. Toplam 9 sunucu içinde 16 değişik binası olan 10 kale arasından birini seç. Gelişmiş bir ticaret sistemi bulunan bu strateji geliştirme oyununa san de katıl. Damoria Kayıt Ol || Damoria Oyna


Damoria Altın Satışları MaxiGame güveni, hızı ve farkı ile huzurlarınızda. Damoria Altın Sitesi denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden Damoria Altın Satın Almak için aşağıda verilen listeden Damoria Altın Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size Damoria Altın E-Pin kodu varecektir. Bu kodu Damoria Online sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında Damoria Altın Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Damoria Altın oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.