Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye94.530
  • Online Üye5
  • Online Ziyaretçi32
  • Bugün Ziyaretçi2.278

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 5.8025$ USD
  • 6.5250€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Ürünler » BigPoint Oyunları » Stronghold Kingdoms Firefly Crowns

Stronghold Kingdoms Firefly Crowns

Stronghold Kingdoms Hakkında Bilgi (Stronghold Kingdoms Nedir?): Ortaçağ dünyasında gerçek oyunculara karşı liderlik mücadelesi verdiğiniz Stronghold Kingdoms, Bigpoint tarafından yayınlanan gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunudur. Küçük boyutu ve düşük sistem gereksinimleri sayesinde Netbook modelleri dahil birçok bilgisayarda sorunsuz çalışan oyunun görüntü kalitesi ise günümüz oyunlarına göre düşük kalmakta.

Fransa, Almanya, Rusya ve ABD gibi çeşitli devletlerin yer aldığı Stronghold Kingdoms oldukça kapsamlı bir oyun deneyimi sunuyor. Köyünüzün temellerini attıktan sonra bina ve birimler üretebilmek için gerekli olan hammaddeleri toplamaya başlamalısınız. Kaynak toplamak ve asker üretebilmek için ise öncelikle insana ihtiyacınız var. Köyünüzde yaşayan insanları en iyi şekilde kullanarak ve daha fazla insan için yaşam alanı sunarak nüfusunuzu yükseltebilirsiniz. Stronghold Kingdoms Kayıt Ol || Stronghold Kingdoms Oyna


Stronghold Kingdoms Firefly Crowns Satışı MaxiGame ayrıcalığı, hızı ve güveni ile huzurlarınızda. Stronghold Kingdoms Firefly Crowns Sitesi denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden Stronghold Kingdoms Firefly Crowns Satın Almak için aşağıda verilen listeden Stronghold Kingdoms Firefly Crowns Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size Stronghold Kingdoms Firefly Crowns E Pin kodu varecektir. Bu kodu Stronghold Kingdoms sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında Stronghold Kingdoms Firefly Crowns Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Stronghold Kingdoms Firefly Crowns Alarak oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.