Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye97.916
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi37
  • Bugün Ziyaretçi656

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 5.8008$ USD
  • 6.6054€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Ürünler » Webzen Oyunları WCoins » Age of Wulin WCoin

Age of Wulin gPotato

Age of Wulin Hakkında Bilgi (Age of Wulin Nedir?): Avrupa'da Gala Networks Webzen tarafından yayımlanan Dövüş Sanatları MMORPG oyunu Age of Wulin, kısa süre sonra kapalı beta testlerine başlıyor. 2000 yıllık Çin Efsaneleri olan Wuxia ve Kung-Fu'dan esinlenerek hazırlanan oyun 4 yıl gibi uzun bir sürede geliştirilip, en iyi MMO oyun motoru teknolojilerinden birisi üzerine kurulmuştur.

Age of Wulin'de kahramanlar sayısız maceraya atılacak ve uymaları gereken bir şövalyelik kodu olmakla beraber, karanlık savaşçılarda kabiliyetlerini en iyi şekilde kullanacaklardır. Her oyuncu üzerinde ustalaşmak istediği sekiz okuldan birisini seçtikten sonra arkası gerekecek seçenekler zincirini başlatmış olacak. Oyunculara öğrenebilecekleri derin bir yetenek ağacı sunulacaktır, asalar ile dövüşten başlayıp, kılıç, el-ele dövüş ve daha bir çoklarına kadar uzanacak!. Age of Wulin’i muhteşem bir oyun yapan yönü, Kung-Fu sanatında özgürce kişinin seçtiği şekilde ustalaşma ve diğer kişilere karşı bunu test etme özgürlüğünü vermesinden kaynaklanır. Age of Wulin İndir || Age of Wulin Kayıt Ol || Age of Wulin Oyna


Sitemizden güvenle hızlı bir şekilde Age of Wulin W Coin Satın Alabilirsiniz. Sitemiz Age of Wulin W Coin Satışı yapan nadir güvenilir sitelerin başında gelmektedir. Age of Wulin W Coin Nedir derseniz eğer, Age of Wulin W Coin oyun içerisinde size bir takım ayrıcalıklar tanıyan bir çeşit dijital oyun parasıdır. Sitemizden hemen hızlı ve kolay bir şekilde Age of Wulin W Coin Almak için aşağıdaki listeden Age of Wulin W Coin Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini sitemizdeki ödeme yöntemlerinden birini seçerek yapıp sipariş vermeniz yeterlidir. Sipariş verdiğinizde sistem size otomatikmen Age of Wulin W Coin E Pin Kodu verecektir, bu kodu Age of Wulin sitesindeki üyeliğinize giriş yapıp epin bölümüne girerek anında Age of Wulin W Coin Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 bytes received
Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
Age of Wulin 500 WCoins 12,47 TL - Sipariş
Age of Wulin 1000 WCoins 24,92 TL - Sipariş