Canlı Destek

İstatistikler

  • Toplam Üye79.769
  • Online Üye5
  • Online Ziyaretçi35
  • Bugün Ziyaretçi4.481

Canlı Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  • 4.6480$ USD
  • 5.4169€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Ürünler » Mayn Games Han Para » Karahan Online Han Para

Karahan Online Han Para

Karahan Online HanPara Yükleme Anlatım : maxigame.com/karahan-han-para-yukleme.html

Karahan Online Hakkında Bilgi (Karahan Online Nedir?): Mayn Games firması tarafından oyun dünyasına kazandırılan Karahan, oldukça başarılı ve piyasada bulunan mevcut MMORPG oyunlarına, başarılı bir alternatif konumundadır. Dövüş sanatları üzerine kurgulanan Karahan, sizlere uzun soluklu ve aksiyonun hiçbir zaman eksik olmadığı bir maceranın içerisine sokacaktır.

Yapımda, pek çok farklı yaratık bulunmakta ve bu yaratıkları arkadaşlarınız ile birlikte ekip oluşturup, çeşitli taktikler yaparak alt etmeniz mümkündür. Yaratıkları ekibiniz ile birlikte başarıyla alt ettiğiniz taktirde, birbirinden kullanışlı eşyalara sahip olma şansına erişebileceksiniz.

PvP bazlı bir yapıya sahip olan Karahan, gerek kendine has savaş seçenekleri, gerek çeşitli kavim seçenekleri gibi yönleri sayesinde oyunculara sunulan diğer MMOPRG oyunlarından başarıyla sıyrılmakta ve kalitesini kanıtlamaktadır. Dilerseniz, Karahan Hanpara satın alarak, oyun içerisinde çok daha güçlü bir karaktere sahip olabilirsiniz. Karahan Online İndir || Karahan Online Kayıt Ol || Karahan Online Oyna


Her zaman en yeni ürünleri size en hızlı ve en güvenli şekilde sunan MaxiGame'den Karahan Online Han Para Satışları hizmetinizde. Sitemizden Karahan Online Han Para Satın Almak oldukça basit bir işlemdir. Karahan Online Han Para Satın Almak için aşağıdaki fiyat listesinden Karahan Online Han Para Fiyatlarını kontrol edip almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan alternatif ödeme yöntemlerinden birisi ile yapıp sipariş vermeniz yeterlidir. Sipariş verdiğinde sistem size Karahan Online Han Para E Pin Kodu verecektir. Bu kodu Karahan Online Sitesindeki EPin kısmına girerek anında Karahan Online Han Para Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. En Ucuz Karahan Online Han Para MaxiGame'de hadi ne duruyorsunuz hemen Karahan Online Han Para Çekerek oyununuzu farklı hesabınızı ayrıcalıklı kılın.

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
Karahan Online 400 HanPara 29,50 TL - Sipariş
Karahan Online 800 HanPara 55,00 TL - Sipariş
Karahan Online 1600 HanPara

+80 Bonus HanPara

109,50 TL - Sipariş
Karahan Online 2400 HanPara

+240 Bonus HanPara

165,00 TL - Sipariş
Karahan Online 4000 HanPara

+800 Bonus HanPara

275,00 TL - Sipariş