Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye97.663
  • Online Üye2
  • Online Ziyaretçi14
  • Bugün Ziyaretçi1.325

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 5.8624$ USD
  • 6.5667€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Ürünler » Gameforge Oyunları » BattleKnight Yakut

BattleKnight Yakut

BattleKnight Hakkında Bilgi (BattleKnight Nedir?): BattleKnight, tarayıcı tabanlı ücretsiz bir oyundur. Fevkalade zırhınızla macera peşinde koşan bir şövalye ya da kural tanımaz yağız bir haydut şövalye olabilirsiniz.

Şövalyelerin ve kalelerin masalımsı dünyasında sadece romantizm ve şeref yok. Aynı zamanda göğüs germen gereken sayısız dövüşler, hızlı kılıç düelloları, nefes kesen mızrak turnuvaları ve sonsuz tehlikeler vardır. Tarihe adını altın harflerle yazdırmak isteyen şövalyeye sadece silah ve zırh yetmez, yürek ve ustalık ta lazımdır. Sana meydan okuyanlara asil bir şövalye mi, yoksa savaşçı bir haydut şövalye mi olarak karşılık vereceğin senin kararındır. BattleKnight Kayıt Ol || BattleKnight Oyna


BattleKnight Yakut Satışları MaxiGame ayrıcalığı ile hizmetinizde. BattleKnight Yakut Nasıl Alınır diye düşünüyorsanız cevabınız Maxigame. Sitemizden BattleKnight Yakut Satın Almak son derece basit ve kolaydır. Oyunda ayrıcalığınızı ortaya koymak ve diğer rakiplerinizin önüne geçmek için siz de hemen BattleKnight Yakut Yükleyin. Sitemizden BattleKnight Yakut Almak için öncelikle aşağıda verilen listeden BattleKnight Yakut Fiyatlarını incelemeli satın almak istediğiniz Yakut miktarının ücretini size sunulan alternatif ödeme seçeneklerimizden birini kullanarak yapmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. BattleKnight Yakut Kodu Nasıl Kullanılır diye sorabilirsiniz kendinize, sipariş verdiğiniz anda sistem size BattleKnight Yakut Kupon Kodu verecektir bu kodu BattleKnight sitesinde istenilen alana girerek anında yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
BattleKnight Yakut 5 TRY E-Pin

Gameforge 5 TRY

4,90 TL - Sipariş
BattleKnight Yakut 10 TRY E-Pin

Gameforge 10 TRY

9,80 TL - Sipariş
BattleKnight Yakut 25 TRY E-Pin

Gameforge 25 TRY

24,50 TL - Sipariş
BattleKnight Yakut 50 TRY E-Pin

Gameforge 50 TRY

49,00 TL - Sipariş
BattleKnight Yakut 125 TRY E-Pin

Gameforge 125 TRY

122,50 TL - Sipariş